Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

H21 Motion

6 980 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10411Ola Westerdahl 09:27:05
10437Olof OhlssonLunds OK09:39:39
10455Frans ErikssonUmedalens IF09:45:32
10440Daniel LexénOK Landehof09:51:41
10450Christofher RamströmSträngnäs-Malmby OL09:52:09
10416Gustav SamuelssonBrattås CK09:53:28
10414Erik Van Der MeidenBottnaryds IF09:58:44
10432Per-Arne MartinsenIndre Østfold OK09:59:55
10421Jon JonssonGöteborgs SK10:28:15
10431Sindre ValsgårdIndre Østfold OK10:33:12
10424Martin FalkebyHalmstad Garnisons IF10:34:18
10423Jesper ThuressonHalmstad Garnisons IF10:42:41
10433Erik UnaasIndre Østfold OK10:43:17
10453Joakim GustafssonTibro OK10:45:14
10447Scott StannettRAFO10:45:28
10434Andreas MidestadLinköpings OK10:53:15
10452Roelof BevortTibro OK10:54:06
10446Tom EvansRAFO10:56:32
10435Staffan FredlundLunds OK10:57:54
10436Niklas KarklinsLunds OK11:01:33
10460Severin MoserOLG Welsikon11:05:45
10444Erik BjörkOK Tisaren11:11:17
10442Johan StridkvistOK Roslagen11:17:48
10454Sebastian MannfolkUlricehamns OK11:18:40
10461Hans MandahlÖstra Almby FK11:26:31
10445Lukas RosénOK Vivill11:31:24
10451Kristian S. FørdeSveio OL11:33:35
10449Andreas BranellRyda SK11:37:22
10415Per DahlbäckBrattås CK11:41:48
10448Tommy StenkvistRyda SK11:42:29
10425Lars DahlströmHJS-Vansbro OK11:45:14
10418Fredrik MartinssonFrösö IF11:47:40
10443Robin ErikssonOK Roslagen11:48:57
10457Eivind OpedalMelhus IL11:49:28
10458Gustav AnderssonStora Tuna OK11:49:53
10439Jonas RoslundLunds OK11:54:39
10419Niklas HedlundGagnefs OK11:56:21
10456Marko Torkkeli 11:58:35
10441Tomas GunnarssonOK Nackhe12:01:45
10413Lukas LarssonArboga OK12:04:54
10420Per GenvadGöteborg-Majorna OK12:09:17
10430Tore SandemIndre Østfold OK12:10:36
10429Johan VillénIFK Mora OK12:22:40
10426Andreas EhnIF Thor12:25:21
10427Robert LarssonIF Thor12:42:57
10417Tord E. AndersenEiker OL12:54:01
10422Sander Finsrud KirkebøenHalden SK12:54:04
10412Black Jack

Annonser