Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

MTB-O H50

16 110 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18188Manfred OlejnikSOK Viljan08:00
18189Kjell EmanuelssonDomnarvets GOIF08:03
18190Jan KognerHJS-Vansbro OK08:06
18191Peter HedbergLunds OK08:09
18192Troels Bent HansenAllerød OK08:12
18193Stefan HammarFK Herkules08:15
18427Per GustavssonGöteborg-Majorna OK08:18
18195Mats TibellLånghundra IF08:21
18073Håkan SvenssonIK Vista08:24
18197Stefan KollbergEksjö SOK08:27
18198P-A KlingströmMälarö SOK08:30
18072Håkan LångLänna IF08:33
18200Gunnar NilssonFinspångs SOK08:36
18201Anders StjerndahlIFK Lidingö SOK08:39
18202Åke KappelVisborgs OK08:42
18070Thomas NiklassonOK Skogsvargarna08:45
18204Koji ChinoWanderers08:48
18205Benneth SundqvistKöping-Kolsva OK08:51
18206Thomas PeterssonNAIS Orienteringsklubb08:54
18207Göran AnderssonJärla Orientering08:57
18208Peo ÖstblomGävle OK09:00
18209Jan-Olof SvenssonHalmstad OK09:03
18210Kjell FranssonOK Alehof09:06
18211Mats HerbertTäby OK09:09
18212Per LeidevallDomnarvets GOIF09:12
18213Torbjörn HållHJS-Vansbro OK09:15
18214Kjell EinarssonOK Skogshjortarna09:18
18215Göran PerssonVärend GN OL09:21
18216Kenneth SvenssonFinspångs SOK09:24
18217Lennart WahlgrenRehns BK09:27
18218Ernst AbergerFK Snapphanarna09:30
18219Eero NiemiSkogslöparna09:33
18220Mikael GustafssonIK Vista09:36
18221Stefan KillbergKvarnsvedens GOIF OK09:39
18222Torbjörn SalomonsonVänersborgs SK09:42
18223Anders SundellStockholm Multisport Klubb09:45
Claes-Håkan MörtLeksands OK09:48
18225Leif CelanderKristinehamns OK09:51
18226Ulf ErikssonStora Tuna OK09:54
18227Piero SannicoloTäby OK09:57
18228Mats HeldtSödertälje-Nykvarn OF10:00
18229Willi WaiblTirol10:03
18230Peter JäderfeldtOK Klemmingen10:06
18231Frank SteinerJärfälla OK10:09
18232Lars-Olof LundquistNybro OK10:12
18233Karl SchneiderMölndal Outdoor IF10:15
18234Joseph BrautigamWestern Connecticut OC10:18
18235Håkan TräffNAIS Orienteringsklubb10:21

Annonser