Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18279Pernille LiisbergMTB-O Open kort (61)6 670 m23:14:10

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18280Svante EldholmMTB-O Open medel (144)9 520 m11:46:31

Alfta-Ösa OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18407Carl HoofMTB-O H16 (21)12 630 m08:38
163Josefine EngströmD21 Elit (380)2 610 m18:17
167Sara EskilssonD21 Elit (380)2 610 m18:21

Allerød OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18192Troels Bent HansenMTB-O H50 (144)16 110 m08:12
18027Andreas BergmannMTB-O H21 (81)19 200 m08:33
18269Christian StrandgaardMTB-O H60 (87)12 090 m09:52

Alvesta SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18455Samuel ÖstlingMTB-O Open medel (144)9 520 m12:03:54

Andrarums IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18140Jan-Ove VikingMTB-O H40 (126)16 190 m08:38

ARGUS

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18286Bart BroexMTB-O Open medel (144)9 520 m11:00:23

ASCO Lugano

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18382Sillvo VassalliMTB-O Open medel (144)9 520 m11:23:38

Attunda OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10Oskar DanielsH21 Elit (400)2 970 m17:09

Auckland OC

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
123Imogene ScottD21 Elit (380)2 610 m17:37

Bækkelagets SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18260Bjarne PaulsrudMTB-O H60 (87)12 090 m09:25
155Lone BrochmannD21 Elit (380)2 610 m18:09

BOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18433Joe HuddMTB-O Open kort (61)6 670 m23:09:02

Bredareds IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18430Henry LarssonMTB-O Open lång (97)15 380 m11:08:36
18553Stefan MagnussonMTB-O Open medel (144)9 520 m22:34:14

Bredaryds SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18178Katarina Westin-KarlssonMTB-O D50 (33)11 730 m09:11

Bussola OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
118Anina BrunnerD21 Elit (380)2 610 m17:32

Byåsen IL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18147Øystein WiggenMTB-O H40 (126)16 190 m08:59

BÖ Olag

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18401Marit Wenseth KureMTB-O Open medel (144)9 520 m11:22:52

CKX

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18287Niclas AxelssonMTB-O Open medel (144)9 520 m11:07:26

CopenhagenO

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
104Cecilie KlysnerD21 Elit (380)2 610 m17:18

Dalsjfors GoIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18425Daniel OlssonMTB-O Open lång (97)15 380 m11:15:18

Degerfors OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18025Johan LövgrenMTB-O H21 (81)19 200 m08:27

Domnarvets GOIF

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18189Kjell EmanuelssonMTB-O H50 (144)16 110 m08:03
18173Maria EmanuelssonMTB-O D50 (33)11 730 m08:56
18212Per LeidevallMTB-O H50 (144)16 110 m09:12

Eksjö SOK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18197Stefan KollbergMTB-O H50 (144)16 110 m08:27
18111Hugo JanssonMTB-O H12 (12)5 890 m09:49
146Josefine KlintbergD21 Elit (380)2 610 m18:00
151Lisa HolerD21 Elit (380)2 610 m18:05

Faaborg OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18068Christoffer Gjtterup FrederiksenMTB-O H20 (48)16 850 m08:51

Fagersta OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18142Niklas OlssonMTB-O H40 (126)16 190 m08:44

Falkenbergs OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18008Frida AnderssonMTB-O D21 (36)15 380 m08:22
18170Björn RexfeltMTB-O H40 (126)16 190 m10:08

FIF Hillerød

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18033Rasmus Folino NielsenMTB-O H21 (81)19 200 m08:51

Finspångs SOK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18062Noak SanderbergMTB-O H20 (48)16 850 m08:16
18200Gunnar NilssonMTB-O H50 (144)16 110 m08:36
18145Benny WiklundMTB-O H40 (126)16 190 m08:53
18102Joel ErnstssonMTB-O H14 (18)9 050 m09:23
18216Kenneth SvenssonMTB-O H50 (144)16 110 m09:24
18185Eva JonssonMTB-O D50 (33)11 730 m09:32
18163Erik ErnstssonMTB-O H40 (126)16 190 m09:47

FK Göingarna

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18061Hampus LarssonMTB-O H20 (48)16 850 m08:30
161Anna PerssonD21 Elit (380)2 610 m18:15

FK Herkules

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18116Helena SvenssonMTB-O D40 (39)14 020 m08:10
18193Stefan HammarMTB-O H50 (144)16 110 m08:15

FK Snapphanarna

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18184Carina HammarstrandMTB-O D50 (33)11 730 m09:29
18218Ernst AbergerMTB-O H50 (144)16 110 m09:30

Fossum IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18054Elias MølnvikMTB-O H20 (48)16 850 m08:09

Fredrikstad SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
166Kamilla OlaussenD21 Elit (380)2 610 m18:20

Frosta OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18288Anna BjärbyMTB-O Open medel (144)9 520 m

Främmestads IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18289Johan AnderssonMTB-O Open medel (144)9 520 m11:04:47

Frölunda OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18444Stefan JohanssonMTB-O Open lång (97)15 380 m11:25:05
18445Stefan MårtenssonMTB-O Open lång (97)15 380 m11:25:55

Frösö IF

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18098Tor RönnestrandMTB-O H14 (18)9 050 m09:11
18363Torulf BäckmanMTB-O Open medel (144)9 520 m11:11:54
18281Per-Erik RönnestrandMTB-O Open kort (61)6 670 m23:08:41

Fältjägarnas IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18003Cecilia ThomassonMTB-O D21 (36)15 380 m08:07

Garphyttans IF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18016Torbjörn JanssonMTB-O H21 (81)19 200 m08:00
18022Marcus JanssonMTB-O H21 (81)19 200 m08:18
18034Thomas JanssonMTB-O H21 (81)19 200 m08:54
18290Mona BergqvistMTB-O Open medel (144)9 520 m10:58:58

Guildford Orienteers

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18432Adam ConwayMTB-O Open kort (61)6 670 m00:28:42

Gustavsbergs OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18131Mats SjödinMTB-O H40 (126)16 190 m08:11
18108Anton SjödinMTB-O H12 (12)5 890 m09:40

Gävle OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18208Peo ÖstblomMTB-O H50 (144)16 110 m09:00
22Erik BomanH21 Elit (400)2 970 m17:21

Göteborg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
22661Erik LindqvistMTB-O Open medel (144)9 520 m11:10:36

Göteborg-Majorna OK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18427Per GustavssonMTB-O H50 (144)16 110 m08:18
14Anders HedbergH21 Elit (400)2 970 m17:13
113Fabienne WengerD21 Elit (380)2 610 m17:27
30Erik ÖhlundH21 Elit (400)2 970 m17:29
44Andreas JohanssonH21 Elit (400)2 970 m17:43
46Christian TingströmH21 Elit (400)2 970 m17:45
132Moa EnmarkD21 Elit (380)2 610 m17:46
137Emma BergmanD21 Elit (380)2 610 m17:51
62Johan RunessonH21 Elit (400)2 970 m18:01
153Viktoria ErnstssonD21 Elit (380)2 610 m18:07
69Raffael HuberH21 Elit (400)2 970 m18:08
169Anna WallinD21 Elit (380)2 610 m18:23
173Anna ForsbergD21 Elit (380)2 610 m18:27
18431Viktor Jellvert BörjesonMTB-O Open kort (61)6 670 m22:57:09

Hadeland OL

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18058Bjørnar KvåleMTB-O H20 (48)16 850 m08:21
18179Hanne KvåleMTB-O D50 (33)11 730 m09:14
18154Asbjørn KvåleMTB-O H40 (126)16 190 m09:20
18291Elisa-Mackenzie DahlenMTB-O Open medel (144)9 520 m11:03:19

Hagaby GOIF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
24741Tobias KarlssonMTB-O H21 (81)19 200 m08:42
35Love SintringH21 Elit (400)2 970 m17:34
130Elin VinbladD21 Elit (380)2 610 m17:44
139Linnéa HolmqvistD21 Elit (380)2 610 m17:53

Halden SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
150Elena RoosD21 Elit (380)2 610 m18:04
75Marcus MillegårdH21 Elit (400)2 970 m18:14

Halmstad OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18209Jan-Olof SvenssonMTB-O H50 (144)16 110 m09:03
18292Michaela DekkerMTB-O Open medel (144)9 520 m11:18:59

Haninge SOK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18044Jennifer AnderssonMTB-O D20 (15)11 720 m08:07
18077Emil AnderssonMTB-O H16 (21)12 630 m08:26
18124Helene RipaMTB-O D40 (39)14 020 m08:34
18063Simon KappelMTB-O H20 (48)16 850 m08:36
18126Johanna AlmlundMTB-O D40 (39)14 020 m08:40
18032Sebastian SvärdMTB-O H21 (81)19 200 m08:48
18159Ronnie PetterssonMTB-O H40 (126)16 190 m09:35
18352Christel NilssonMTB-O Open medel (144)9 520 m11:14:16

Helsingin Suunnistajat

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
117Milla MattilaD21 Elit (380)2 610 m17:31

Hjobygdens OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
19Johan TörnrothH21 Elit (400)2 970 m17:18

HJS-Vansbro OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18190Jan KognerMTB-O H50 (144)16 110 m08:06
18071Elin HållMTB-O D16 (6)9 520 m08:31
18213Torbjörn HållMTB-O H50 (144)16 110 m09:15
18371Erica HållMTB-O Open medel (144)9 520 m10:51:32
18372Erik LundkvistMTB-O Open medel (144)9 520 m10:56:17

Håby IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18020Gustav RingströmMTB-O H21 (81)19 200 m08:12

Hälsingborg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18362Paulina MobergMTB-O Open kort (61)6 670 m23:19:58

Hörby MCK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18522Mats SjöbergMTB-O Open lång (97)15 380 m23:36:46

IF Hallby SOK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18129Johan GranathMTB-O H40 (126)16 190 m08:05
18106Emil GranathMTB-O H12 (12)5 890 m09:34
18270Leif AhlstrandMTB-O H60 (87)12 090 m09:55
18293Louise GranathMTB-O Open medel (144)9 520 m10:42:31

IF Sibbo-Vargarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18001Ingrid StengårdMTB-O D21 (36)15 380 m08:01

IF Thor

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18276Lars PonténMTB-O H60 (87)12 090 m10:13

IFK Enskede

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18130Patric De BoussardMTB-O H40 (126)16 190 m08:08

IFK Göteborg

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
28Fredrik EdénH21 Elit (400)2 970 m17:27
29Simon SmedbergH21 Elit (400)2 970 m17:28
76Eskil KinnebergH21 Elit (400)2 970 m18:15

IFK Lidingö SOK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18201Anders StjerndahlMTB-O H50 (144)16 110 m08:39
18040Fredrik JohanssonMTB-O H21 (81)19 200 m09:12
18182Margareta MeitonMTB-O D50 (33)11 730 m09:23
128Alice HugossonD21 Elit (380)2 610 m17:42
77Filip DahlgrenH21 Elit (400)2 970 m18:16
170Anna BachmanD21 Elit (380)2 610 m18:24
171Helena KarlssonD21 Elit (380)2 610 m18:25

IFK Mora OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18057Fredrik NorlinMTB-O H20 (48)16 850 m08:18
18158Anders NorlinMTB-O H40 (126)16 190 m09:32
136Magdalena OlssonD21 Elit (380)2 610 m17:50

IK Gandvik

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18303Joel AnderssonMTB-O Open lång (97)15 380 m

IK Hakarpspojkarna

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18143Thomas BråhnMTB-O H40 (126)16 190 m08:47
11Joakim KarlssonH21 Elit (400)2 970 m17:10
32Jonas EggerH21 Elit (400)2 970 m17:31
43Ludwig LjungqvistH21 Elit (400)2 970 m17:42
131Elna ForsbergD21 Elit (380)2 610 m17:45
48Andreas JanssonH21 Elit (400)2 970 m17:47
50Davis DislersH21 Elit (400)2 970 m17:49
60Joakim HederskogH21 Elit (400)2 970 m17:59
18499Ida PeterssonMTB-O Open medel (144)9 520 m23:10:18

IK Omega

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18448Erik LundinMTB-O Open medel (144)9 520 m12:03:19
18446Tim KonradssonMTB-O Open medel (144)9 520 m12:03:21

IK Stern

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18164Henrik JohanssonMTB-O H40 (126)16 190 m09:50

IK Vikings OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18157Matthias Kalle DalheimerMTB-O H40 (126)16 190 m09:29

IK Vista

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18073Håkan SvenssonMTB-O H50 (144)16 110 m08:24
Albin SigbyMTB-O H21 (81)19 200 m09:03
18220Mikael GustafssonMTB-O H50 (144)16 110 m09:36
22697Markus LundMTB-O Open medel (144)9 520 m11:33:19

IK Ymer

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18426Hugo HåkanssonMTB-O Open medel (144)9 520 m11:21:28
18396Martina LindbergMTB-O Open kort (61)6 670 m22:47:50

IL Tyrving

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
71Anders TiltnesH21 Elit (400)2 970 m18:10

Illinois River Valley Orienteering Club

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18009rachel FurmanMTB-O D21 (36)15 380 m08:25

Istrums SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
106Alicia Cobo CaballeroD21 Elit (380)2 610 m17:20

Järfälla OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18096Linus AlbinssonMTB-O H14 (18)9 050 m09:05
18231Frank SteinerMTB-O H50 (144)16 110 m10:09
18439Johan SköldMTB-O Open kort (61)6 670 m23:20:27

Järla Orientering

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18313Jan-Erik WibergMTB-O H70 (18)8 570 m08:19
18207Göran AnderssonMTB-O H50 (144)16 110 m08:57
24Christoph MeierH21 Elit (400)2 970 m17:23
40Alain DenzlerH21 Elit (400)2 970 m17:39
41Morten Jarvis WestergårdH21 Elit (400)2 970 m17:40
133Signe KlintingD21 Elit (380)2 610 m17:47
58Kaspar HäglerH21 Elit (400)2 970 m17:57
79Olle BoströmH21 Elit (400)2 970 m18:18
164Ingjerd MyhreD21 Elit (380)2 610 m18:18

Jönköpings OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per NordMTB-O H60 (87)12 090 m09:04
18391Christer NässlinMTB-O Open medel (144)9 520 m10:36:41
18447Marie AnderssonMTB-O Open medel (144)9 520 m11:37:43

Kalmar OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18261Sonny MyrefeltMTB-O H60 (87)12 090 m09:28

Kangasala SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
17Santeri SainioH21 Elit (400)2 970 m17:16

Katrineholms OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18532Torgny JeppssonMTB-O Open medel (144)9 520 m11:00:00

KFUM Örebro OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
126Elsa EkelinD21 Elit (380)2 610 m17:40

Kils OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18155Peter CarlbergMTB-O H40 (126)16 190 m09:23
18392Ola PermanMTB-O Open medel (144)9 520 m11:04:30
18393Lova PermanMTB-O Open medel (144)9 520 m11:04:35

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18386Gillis OlssonMTB-O Open medel (144)9 520 m10:50:24

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18294Sandra WaltherMTB-O Open medel (144)9 520 m11:08:16

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18542Jonas MellbyMTB-O Open lång (97)15 380 m23:06:48

Koovee

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
27Shestakov PavelH21 Elit (400)2 970 m17:26

Korsnäs IF OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18309Hans KruskopfMTB-O H70 (18)8 570 m08:07

Kristiansand OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
124Monika TopinkovaD21 Elit (380)2 610 m17:38
72Baptiste RollierH21 Elit (400)2 970 m18:11

Kristinehamns OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18076Lisbeth CelanderMTB-O D50 (33)11 730 m09:35
18225Leif CelanderMTB-O H50 (144)16 110 m09:51

KSO Kompas

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
115Alona SukharevskaD21 Elit (380)2 610 m17:29

Kubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18420Robert ForsMTB-O Open medel (144)9 520 m11:07:32

Kvarnsvedens GOIF OK

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18051Filip BergströmMTB-O H20 (48)16 850 m08:00
18115Ulrika NolåkersMTB-O D40 (39)14 020 m08:07
18019Martin BergströmMTB-O H21 (81)19 200 m08:09
18242Ing-Marie AndrénMTB-O D60 (15)8 350 m08:20
18121Sussie BjörklundMTB-O D40 (39)14 020 m08:25
18318Ola ErikssonMTB-O H40 (126)16 190 m08:32
18082Axel ErikssonMTB-O H16 (21)12 630 m08:41
18085Rikard BergströmMTB-O H16 (21)12 630 m08:50
18094Samuel StålnäbbMTB-O H14 (18)9 050 m08:59
18088Ebba ErikssonMTB-O D14 (6)6 790 m09:01
18255Esbjörn AndrénMTB-O H60 (87)12 090 m09:10
18153Peter BergströmMTB-O H40 (126)16 190 m09:17
18104Emil BybergMTB-O H14 (18)9 050 m09:29
18221Stefan KillbergMTB-O H50 (144)16 110 m09:39
18360David NolåkersMTB-O Open lång (97)15 380 m11:49:09
18295Anders StålnäbbMTB-O Open medel (144)9 520 m
18296Håkan BybergMTB-O Open medel (144)9 520 m

Köping-Kolsva OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18205Benneth SundqvistMTB-O H50 (144)16 110 m08:51
18319Daniel ForsströmMTB-O H21 (81)19 200 m09:18

Leksands OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18074Adelina FunkeMTB-O D16 (6)9 520 m08:40
18035Ola JäderbergMTB-O H21 (81)19 200 m08:57
18251Lars SahlbergMTB-O H60 (87)12 090 m08:58
18100Filip BrodénMTB-O H14 (18)9 050 m09:17
Claes-Håkan MörtMTB-O H50 (144)16 110 m09:48
18297Janne SkarnerMTB-O Open medel (144)9 520 m11:38:03
110Maria BjörklundD21 Elit (380)2 610 m17:24
37Andreas RüedlingerH21 Elit (400)2 970 m17:36

Lerums SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18390Ingemar GunnarssonMTB-O Open medel (144)9 520 m10:53:58
18389Evert BregellMTB-O Open medel (144)9 520 m10:54:03

Lidköpings VSK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18359Nils GustavssonMTB-O H40 (126)16 190 m09:11
18429Karin JohanssonMTB-O Open kort (61)6 670 m23:16:01

Linköpings OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18172Anders KnutssonMTB-O H40 (126)16 190 m10:14
18404Magnus K-O JohanssonMTB-O Open lång (97)15 380 m11:03:55
36Erik MartinssonH21 Elit (400)2 970 m17:35
172Alva OlssonD21 Elit (380)2 610 m18:26

Lunds OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18002Katrin NilssonMTB-O D21 (36)15 380 m08:04
18191Peter HedbergMTB-O H50 (144)16 110 m08:09
18007Annika WigrenMTB-O D21 (36)15 380 m08:19
18039Johan SvärdMTB-O H21 (81)19 200 m09:09
18152Nils PistoraMTB-O H40 (126)16 190 m09:14
18298Martin WigrenMTB-O Open medel (144)9 520 m11:02:21
18409Lucas WendelMTB-O Open lång (97)15 380 m11:09:07
18399Anders HeydenMTB-O Open lång (97)15 380 m11:42:51

Långhundra IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18195Mats TibellMTB-O H50 (144)16 110 m08:21
18282Erik JonssonMTB-O Open kort (61)6 670 m

Länna IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18060Nicklas DeWittMTB-O H20 (48)16 850 m08:27
18072Håkan LångMTB-O H50 (144)16 110 m08:33

Malungs OK Skogsmårdarna

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5Anton ÖstlinH21 Elit (400)2 970 m17:04
55Jakob LööfH21 Elit (400)2 970 m17:54
63David AnderssonH21 Elit (400)2 970 m18:02
80William LindH21 Elit (400)2 970 m18:19

Mariestads FK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18443Joakim KarlssonMTB-O Open lång (97)15 380 m11:38:42
18502Håkan JohanssonMTB-O Open lång (97)15 380 m23:22:09

Modum O-lag

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18043Heidi MårtenssonMTB-O D21 (36)15 380 m08:40

Motala AIF OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
22780Maria BergstrandMTB-O Open lång (97)15 380 m

MS Parma

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
154Tiia MiettinenD21 Elit (380)2 610 m18:08

Mullsjö SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18065Richard LundstedtMTB-O H20 (48)16 850 m08:42

Mälarö SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18198P-A KlingströmMTB-O H50 (144)16 110 m08:30

Mölndal Outdoor IF

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18005Karolina WildheimMTB-O D40 (39)14 020 m08:01
18135Klas ÅströmMTB-O H40 (126)16 190 m08:23
18010Sara PrinceMTB-O D21 (36)15 380 m08:28
18028Aaron PrinceMTB-O H21 (81)19 200 m08:36
18156Martin WildheimMTB-O H40 (126)16 190 m09:26
18233Karl SchneiderMTB-O H50 (144)16 110 m10:15
18385Henrik OlssonMTB-O Open medel (144)9 520 m10:50:14
18421Therese AxenborgMTB-O Open medel (144)9 520 m11:14:54
18534Åsa OttossonMTB-O Open lång (97)15 380 m23:14:47

NAIS Orienteringsklubb

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18132Torbjörn LindgrenMTB-O H40 (126)16 190 m08:14
18206Thomas PeterssonMTB-O H50 (144)16 110 m08:54
18235Håkan TräffMTB-O H50 (144)16 110 m10:21
18422Gustav TräffMTB-O Open kort (61)6 670 m23:23:13

NiNo- Oteam

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18064Leonid TcvetkovMTB-O H20 (48)16 850 m08:39

North West Orienteering Club

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18120Marquita GeldermanMTB-O D40 (39)14 020 m08:22
18248Nick CollinsMTB-O H60 (87)12 090 m08:49
18274Rob GardenMTB-O H60 (87)12 090 m10:07
34Gene BeveridgeH21 Elit (400)2 970 m17:33

NTNUI

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18400Martin HosetMTB-O Open medel (144)9 520 m11:24:39
15Simen AamodtH21 Elit (400)2 970 m17:14
18Rasmus Rørholt TheisenH21 Elit (400)2 970 m17:17
42Hans Petter MathisenH21 Elit (400)2 970 m17:41
49Jon Aukrust OsmoenH21 Elit (400)2 970 m17:48
142Ida LindkvistD21 Elit (380)2 610 m17:56
158Linn HokholtD21 Elit (380)2 610 m18:12

Nybro OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18232Lars-Olof LundquistMTB-O H50 (144)16 110 m10:12

Nydalens SK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
160Siri UlvestadD21 Elit (380)2 610 m18:14
168Marte NarumD21 Elit (380)2 610 m18:22
174Anne M Hausken NordbergD21 Elit (380)2 610 m18:28

Nyköpings OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18083Love RasmussenMTB-O H16 (21)12 630 m08:44
18304David KällströmerMTB-O Open lång (97)15 380 m10:55:19
18350Mikael GuttkeMTB-O Open medel (144)9 520 m11:35:22
18441Arne NilssonMTB-O Open lång (97)15 380 m11:45:03
6Samuel KellerH21 Elit (400)2 970 m17:05
51Jens WängdahlH21 Elit (400)2 970 m17:50
144Kristin HylanderD21 Elit (380)2 610 m17:58

Ockelbo OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18254Karl-Olof BorgMTB-O H60 (87)12 090 m09:07

OK Alehof

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18067Douglas Fransson LeeMTB-O H20 (48)16 850 m08:48
18210Kjell FranssonMTB-O H50 (144)16 110 m09:06

OK Dacke

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18029Markus AlmgrenMTB-O H21 (81)19 200 m08:39
129Maja PetterssonD21 Elit (380)2 610 m17:43
18358Ann-Axi ÖmanMTB-O Open kort (61)6 670 m00:00:29

OK Denseln

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
47Erik PetterssonH21 Elit (400)2 970 m17:46

OK Djerf

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18114Annika OlssonMTB-O D40 (39)14 020 m08:04
18046Erica OlssonMTB-O D20 (15)11 720 m08:13
18167Peter OlssonMTB-O H40 (126)16 190 m09:59
18299Louise WinqvistMTB-O Open medel (144)9 520 m11:23:47
148Marie PetterssonD21 Elit (380)2 610 m18:02

OK Djerf

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18454Jan HanssonMTB-O Open medel (144)9 520 m11:48:50

OK Gisle

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18388Ulf JohanssonMTB-O Open lång (97)15 380 m10:48:37

OK Grip

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18259Göran KarlssonMTB-O H60 (87)12 090 m09:22
18271Åke ErikssonMTB-O H60 (87)12 090 m09:58

OK Hedströmmen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18250Ulf KjellinMTB-O H60 (87)12 090 m08:55

OK Hällen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
38Loic CapbernH21 Elit (400)2 970 m17:37
68Peter ÖbergH21 Elit (400)2 970 m18:07

OK Klemmingen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18230Peter JäderfeldtMTB-O H50 (144)16 110 m10:06
116Julia DavidssonD21 Elit (380)2 610 m17:30

OK Kolmården

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18013Malin PilvingeMTB-O D21 (36)15 380 m08:37

OK Kullingshof

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18049Kristin HöögMTB-O D20 (15)11 720 m08:22
18374Erik JohanssonMTB-O Open lång (97)15 380 m10:51:22
18436Magnus AasaMTB-O Open lång (97)15 380 m11:15:46

OK Kåre

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18042Kajsa EngströmMTB-O D20 (15)11 720 m08:01
18366Martin BergmanMTB-O H20 (48)16 850 m08:12
18023Marcus HylénMTB-O H21 (81)19 200 m08:21
18024Per VestlingMTB-O H21 (81)19 200 m08:24
18084Rasmus NordgrenMTB-O H16 (21)12 630 m08:47
18144Stefan JohanssonMTB-O H40 (126)16 190 m08:50
18177Anki BergmanMTB-O D50 (33)11 730 m09:08
18187Annika EngströmMTB-O D50 (33)11 730 m09:38
21Fredrik MattssonH21 Elit (400)2 970 m17:20
127Martina RuchD21 Elit (380)2 610 m17:41
162Kajsa RisbyD21 Elit (380)2 610 m18:16
165Lisa RisbyD21 Elit (380)2 610 m18:19

OK Landehof

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18149Martin ClaessonMTB-O H40 (126)16 190 m09:05
18356Martin WeimarckMTB-O Open lång (97)15 380 m

OK Linné

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1Oskar SjöbergH21 Elit (400)2 970 m17:00
105Bettina AebiD21 Elit (380)2 610 m17:19
23Jakob AnderssonH21 Elit (400)2 970 m17:22
57Niklas AldénH21 Elit (400)2 970 m17:56
70Rassmus AnderssonH21 Elit (400)2 970 m18:09
78Albin RidefeltH21 Elit (400)2 970 m18:17
175Annika BillstamD21 Elit (380)2 610 m18:29

OK Njudung

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18438Anders PeterssonMTB-O Open kort (61)6 670 m23:21:08

OK Orinto

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18395Olle ElfströmMTB-O Open kort (61)6 670 m22:56:38

OK Orion

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
33Pontus PeterssonH21 Elit (400)2 970 m17:32
18541Pi PerssonMTB-O Open medel (144)9 520 m23:03:28

OK Pan Kristianstad

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18380Håkan JönssonMTB-O Open medel (144)9 520 m10:56:31

OK Pan Århus

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18038Johan MacLassenMTB-O H21 (81)19 200 m09:06

OK Pan-Kristianstad

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18169Andreas NilssonMTB-O H40 (126)16 190 m10:05
12Xander BergerH21 Elit (400)2 970 m17:11
122Jannie HagårdD21 Elit (380)2 610 m17:36
67Denys ShcherbakovH21 Elit (400)2 970 m18:06

OK Ravinen

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18150Jonny EngelMTB-O H40 (126)16 190 m09:08
18452Nick BarrableMTB-O Open lång (97)15 380 m12:04:36
18453Sarah-Jane BarrableMTB-O Open medel (144)9 520 m12:27:47
8Jacob LindstamH21 Elit (400)2 970 m17:07
25Assar HellströmH21 Elit (400)2 970 m17:24

OK Renen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
119Linnea SundströmD21 Elit (380)2 610 m17:33

OK Rodhen

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18021Magnus BlåuddMTB-O H21 (81)19 200 m08:15
18434Magnus BjörkMTB-O Open medel (144)9 520 m10:59:43
16Henrik JonssonH21 Elit (400)2 970 m17:15

OK Roslagen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18161Jens AnderssonMTB-O H40 (126)16 190 m09:41

OK SG

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18237Birgit HausnerMTB-O D60 (15)8 350 m08:05
18314Jan HausnerMTB-O H70 (18)8 570 m08:22

OK Skogsfalken

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18125Cecilia LingerudMTB-O D40 (39)14 020 m08:37
18141Joakim SorinderMTB-O H40 (126)16 190 m08:41
18146Tony LarssonMTB-O H40 (126)16 190 m08:56
18489Henrik OttossonMTB-O Open lång (97)15 380 m23:08:56

OK Skogshjortarna

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18017David EberlénMTB-O H21 (81)19 200 m08:03
18118Suzy LarssonMTB-O D40 (39)14 020 m08:16
18214Kjell EinarssonMTB-O H50 (144)16 110 m09:18
18364Lars BjörkingMTB-O Open lång (97)15 380 m10:57:17
18376Peter LarssonMTB-O Open medel (144)9 520 m10:58:41
18387Ronny AnderssonMTB-O Open kort (61)6 670 m22:52:38

OK Skogsvargarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18070Thomas NiklassonMTB-O H50 (144)16 110 m08:45

OK Stigen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18267Bo JohanssonMTB-O H60 (87)12 090 m09:46
18520Martin RosénMTB-O Open medel (144)9 520 m22:50:00

OK Södertörn

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18311Ronny HedlundMTB-O H70 (18)8 570 m08:13

OK Tisaren

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7Oskar AndrénH21 Elit (400)2 970 m17:06
56Daniel AttåsH21 Elit (400)2 970 m17:55
143Marion AebiD21 Elit (380)2 610 m17:57
159Lovisa PerssonD21 Elit (380)2 610 m18:13
176Simone NiggliD21 Elit (380)2 610 m18:30

OK Trian

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18053Jesper LindahlMTB-O H20 (48)16 850 m08:06
18136Max LindforsMTB-O H40 (126)16 190 m08:26
18127Anne-Maj BlomsterMTB-O Open medel (144)9 520 m08:43:00
18369Jannica LindahlMTB-O Open kort (61)6 670 m22:52:56

OK Tyr

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18052Pontus AlfredssonMTB-O H20 (48)16 850 m08:03
18394Gustav PermanMTB-O Open medel (144)9 520 m11:04:23
18305Leif SalinMTB-O Open lång (97)15 380 m

OK Võru

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
107Maiki JäädmaaD21 Elit (380)2 610 m17:21

OK Øst Birkerød

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18175Tove AndersenMTB-O D50 (33)11 730 m09:02
18272Jes SteenMTB-O H60 (87)12 090 m10:01

OL Amriswil

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
112Rachel EngelerD21 Elit (380)2 610 m17:26

OLG Bern

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
26Ueli WerrenH21 Elit (400)2 970 m17:25

OLG Stäfa

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18247Theodor MeierMTB-O H60 (87)12 090 m08:46

OLG Wislig

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18122Meieli SieberMTB-O D40 (39)14 020 m08:28

OL-Team Wehrsdorf

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18355Harald MännelMTB-O H60 (87)12 090 m10:16

OLV Baselland

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
120Salome SchweizerD21 Elit (380)2 610 m17:34

Orienta SKI-O

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18045Yaroslav ShvedovMTB-O H12 (12)5 890 m09:52

Ounasvaaran Hiihtoseura

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18180Lea PirttiläMTB-O D50 (33)11 730 m09:17
54Olli OjanahoH21 Elit (400)2 970 m17:53

Rajamäen Rykmentti

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18168Vesa ForsblomMTB-O H40 (126)16 190 m10:02
3Ross MorrisonH21 Elit (400)2 970 m17:02
135Hanna RaitanenD21 Elit (380)2 610 m17:49

Rehns BK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18217Lennart WahlgrenMTB-O H50 (144)16 110 m09:27
4Jesper LysellH21 Elit (400)2 970 m17:03
20Fredrik IngelssonH21 Elit (400)2 970 m17:19
52Dmitrii PoliakovH21 Elit (400)2 970 m17:51

Rold Skov OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18239Annelise MacLassenMTB-O D60 (15)8 350 m08:11

Ryda SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18050Elvira LarssonMTB-O D20 (15)11 720 m08:25
18370Richard KarlssonMTB-O Open lång (97)15 380 m11:05:01

Rydboholms SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18405Karl-Erik AssarssonMTB-O Open lång (97)15 380 m11:09:31

SK Uusi

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
102Jannina GustafssonD21 Elit (380)2 610 m17:16

Skellefteå OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18479Frida FeilMTB-O Open kort (61)6 670 m23:21:32

Skene

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18465Bertil TallkvistMTB-O Open medel (144)9 520 m21:41:02

Skillingaryds FK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18249Göran SvenssonMTB-O H60 (87)12 090 m08:52

Skogslöparna

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18219Eero NiemiMTB-O H50 (144)16 110 m09:33
18397Per-Johan JosefssonMTB-O Open medel (144)9 520 m11:32:37
18398Amelie JosefssonMTB-O Open kort (61)6 670 m23:32:29

Skåneslättens OL

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18036Fredrik SalomonssonMTB-O H21 (81)19 200 m09:00
18450Niklas GelknerMTB-O Open kort (61)6 670 m23:35:27
18449Theo GelknerMTB-O Open kort (61)6 670 m23:35:37
18440Johan JensenMTB-O Open kort (61)6 670 m00:08:16
18442Kerstin JensenMTB-O Open kort (61)6 670 m00:08:20

SOK Aneby

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18139Peter LöfqvistMTB-O H40 (126)16 190 m08:35

SOK Träff

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18354Torben GustavssonMTB-O Open kort (61)6 670 m23:20:37

SOK Viljan

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18188Manfred OlejnikMTB-O H50 (144)16 110 m08:00

Sol Tranås

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18240Anna-Karin Argus-JohanssonMTB-O D60 (15)8 350 m08:14
18316Nils-Birger JohanssonMTB-O H70 (18)8 570 m08:28

Spårvägens OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18278Bernt ErikssonMTB-O H60 (87)12 090 m10:19

Stenungsunds OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18419Maria LundMTB-O Open kort (61)6 670 m23:06:59

Stockholm Multisport Klubb

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18123Annika BjörkrothMTB-O D40 (39)14 020 m08:31
18223Anders SundellMTB-O H50 (144)16 110 m09:45

Stora Tuna OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18226Ulf ErikssonMTB-O H50 (144)16 110 m09:54
64Anton SjökvistH21 Elit (400)2 970 m18:03
74Emil SvenskH21 Elit (400)2 970 m18:13

Sundsvall

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18437Anna KårénMTB-O Open kort (61)6 670 m23:18:12

Sundsvalls OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18165Mattias LindahlMTB-O H40 (126)16 190 m09:53
18300Ola KårénMTB-O Open medel (144)9 520 m11:18:32
114Annika CarlbergD21 Elit (380)2 610 m17:28
152Johanna BergmanD21 Elit (380)2 610 m18:06

Surahammars SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18367Gunnar MunkteliusMTB-O H60 (87)12 090 m09:13

Säterbygdens OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
141Frida SandbergD21 Elit (380)2 610 m17:55

Sävedalens AIK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
101Frida BrogrenD21 Elit (380)2 610 m17:15
157Amilia BjörklundD21 Elit (380)2 610 m18:11
18508Jonas OlaussonMTB-O Open lång (97)15 380 m23:15:31
18510Patrik HakersMTB-O Open lång (97)15 380 m23:15:37
18301Björn BältsjöMTB-O Open medel (144)9 520 m

Söderhamns OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18283Andreas GrybäckMTB-O Open kort (61)6 670 m23:19:10

Söders-Tyresö

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18308Bengt AnderssonMTB-O H70 (18)8 570 m08:04
18004Karin AlmgrenMTB-O D21 (36)15 380 m08:10
18066Felix BjörkblomMTB-O H20 (48)16 850 m08:45
18160Peter AnderssonMTB-O H40 (126)16 190 m09:38

Södertälje-Nykvarn OF

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18263Lars-Gunnar AndénMTB-O H60 (87)12 090 m09:34
18228Mats HeldtMTB-O H50 (144)16 110 m10:00
13Pål SkogtjärnH21 Elit (400)2 970 m17:12
45Eric BörjeskogH21 Elit (400)2 970 m17:44
61Jakob EnmarkH21 Elit (400)2 970 m18:00
147Frida Jönsson HellstadiusD21 Elit (380)2 610 m18:01
65Kent OhlssonH21 Elit (400)2 970 m18:04
66Ivar LundanesH21 Elit (400)2 970 m18:05
156Moa Leijon LindD21 Elit (380)2 610 m18:10

Södertälje-Nykvarn OF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18451Sofia WigleMTB-O Open kort (61)6 670 m23:28:19

Södertälje-Nykvarn OF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18416Daniel TjernbergMTB-O Open medel (144)9 520 m11:22:01

Tampereen Pyrintö

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18079Juha LiljaMTB-O H16 (21)12 630 m08:32
73Florian HowaldH21 Elit (400)2 970 m18:12

Tibro OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18412Ellen HenryssonMTB-O Open medel (144)9 520 m11:13:06
18557Ingrid LidmanMTB-O Open kort (61)6 670 m23:03:35
18413Gustav LidmanMTB-O Open kort (61)6 670 m23:04:08
18410Edvin HenryssonMTB-O Open kort (61)6 670 m23:05:13

Tirol

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18018Bernhard MTB KoglerMTB-O H21 (81)19 200 m08:06
18229Willi WaiblMTB-O H50 (144)16 110 m10:03

Tolered-Utby Ol-klubb

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18148Fredrik LiljenvallMTB-O H40 (126)16 190 m09:02
18171Joachim LindqvistMTB-O H40 (126)16 190 m10:11

Torsås OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18302Jonathan WestlundMTB-O Open medel (144)9 520 m10:45:30

Trollhättans SOK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18368Johan KarlssonMTB-O H60 (87)12 090 m09:43
18357Bo KarlssonMTB-O Open medel (144)9 520 m11:20:54
18411Hans KööhlerMTB-O Open medel (144)9 520 m11:47:33
18284Albin AppelgrenMTB-O Open kort (61)6 670 m23:35:50
18285Cenny AppelgrenMTB-O Open kort (61)6 670 m23:35:57

Trosabygdens OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18273Anders RunanderMTB-O H60 (87)12 090 m10:04

Tullinge SK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
138Rebecka HeinrupD21 Elit (380)2 610 m17:52
140Johanna LönnkvistD21 Elit (380)2 610 m17:54
149Martina SeiterleD21 Elit (380)2 610 m18:03
18381Elisabeth BengtssonMTB-O Open kort (61)6 670 m22:57:40

Täby OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18211Mats HerbertMTB-O H50 (144)16 110 m09:09
18262Per WimanMTB-O H60 (87)12 090 m09:31
18227Piero SannicoloMTB-O H50 (144)16 110 m09:57

Uddevalla OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18026Daniel OlssonMTB-O H21 (81)19 200 m08:30
18306Håkan FlingmarkMTB-O Open lång (97)15 380 m11:43:35

Ulricehamn

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18403Jörgen SpetzMTB-O Open lång (97)15 380 m10:54:57

Ulricehamns OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18012Lina NilssonMTB-O D21 (36)15 380 m08:34
18031Marcus WadellMTB-O H21 (81)19 200 m08:45
18258Claes-Göran LundbergMTB-O H60 (87)12 090 m09:19
111Radka SklenarovaD21 Elit (380)2 610 m17:25
39Nils SpetzH21 Elit (400)2 970 m17:38
53Erik Nilsson SimkovicsH21 Elit (400)2 970 m17:52
145Anna Nilsson SimkovicsD21 Elit (380)2 610 m17:59

Umeå OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
125Stina PerssonD21 Elit (380)2 610 m17:39

Wanderers

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18204Koji ChinoMTB-O H50 (144)16 110 m08:48

Western Connecticut OC

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18234Joseph BrautigamMTB-O H50 (144)16 110 m10:18

Visborgs OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18202Åke KappelMTB-O H50 (144)16 110 m08:42
18090Alma KappelMTB-O D14 (6)6 790 m09:07

Vittjärvs IK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
103Amanda HolmgrenD21 Elit (380)2 610 m17:17
109Josefine TuoremaaD21 Elit (380)2 610 m17:23
134Evelina WickbomD21 Elit (380)2 610 m17:48

Vänersborgs SK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18117Jessica AnderssonMTB-O D40 (39)14 020 m08:13
18257Göran LarssonMTB-O H60 (87)12 090 m09:16
18222Torbjörn SalomonsonMTB-O H50 (144)16 110 m09:42

Värend GN OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18246Lars-Åke SjökvistMTB-O H60 (87)12 090 m08:43
18215Göran PerssonMTB-O H50 (144)16 110 m09:21

Väsby OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18015Katarina HammasMTB-O D21 (36)15 380 m08:43
18041Henrik HammasMTB-O H21 (81)19 200 m09:15
18264Håkan LindbergMTB-O H60 (87)12 090 m09:37

Västerbergslagens OL

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18407David ShearerMTB-O Open medel (144)9 520 m11:00:10
18383Bengt StenerhagMTB-O Open medel (144)9 520 m11:10:59
18406Henry SvensMTB-O Open kort (61)6 670 m22:52:26

Västerviks OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18375Anders PetterssonMTB-O Open medel (144)9 520 m10:58:36

Västerås SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18128Andreas MathisenMTB-O H40 (126)16 190 m08:02
18134Thomas AnderssonMTB-O H40 (126)16 190 m08:20

Växjö AIS

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18133Andreas BerggrenMTB-O H40 (126)16 190 m08:17
18166Per ÅkessonMTB-O Open medel (144)9 520 m11:02:45

Växjö OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18379John E ErikssonMTB-O Open lång (97)15 380 m11:01:51
18378Håkan ÖstergrenMTB-O Open lång (97)15 380 m11:03:10
18408Linnea ÖstergrenMTB-O Open medel (144)9 520 m11:08:22

Yarra Valley OC

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18244Kathy LileyMTB-O D60 (15)8 350 m08:26

Ärla IF

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2Anton TynongH21 Elit (400)2 970 m17:01
9Oscar VångellH21 Elit (400)2 970 m17:08
108Sofia GrawéD21 Elit (380)2 610 m17:22
31Robbin KantarpH21 Elit (400)2 970 m17:30
121Emma KantarpD21 Elit (380)2 610 m17:35
59Rudolfs ZernisH21 Elit (400)2 970 m17:58

Annonser