Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D18

4 960 m, 61 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2942Chantelle HesselbergOK Hällen08:31
2938Erika AhlqvistOK Tyr08:35
2945Emilie Liabakk EriksenByåsen IL08:39
2952Emma WaddingtonDontGetLost Adventure Running08:47
2946Mara BrüggerOLG St.Gallen/Appenzell08:55
2948Tora WesterbergOK Kolmården08:59
2939Linnea BorgLinköpings OK09:03
2936Elin KarlssonGOIF Tjalve09:07
2951Fride SørensenIF Sturla09:11
2934Malin FritzellMullsjö SOK09:15
2950Benedetta VanzellaOrienteering Tarzo a.s.d.09:23
2940Maria GustafssonHagaby GOIF09:31
2943Ingvild Ytterhus UtengenByåsen IL09:35
2949Sarah Kathrine Nissen PedersenFaaborg OK09:39
2941Alva RasmussenNyköpings OK09:43
2958Annalena SchmidOLG Wislig09:47
2955Evelina PetersonFalköpings AIK OK09:51
2962Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK09:56
2954Hanna E. AndersenEiker OL10:00
2968Malin JanssonHjobygdens OK10:09
2960Julia HedOK Skogsfalken10:13
2959Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad10:22
2957Maren Roll PaulsenFredrikstad SK10:26
2953Marlene BergerOK Oachkatzlschwoaf10:31
2961Josefin ErlandssonOK Milan10:35
2969Hanna TorjusenFredrikstad SK10:40
2965Louise AdamsWest Yorkshire Orienteers10:44
2967Mathilda LindeIF Åland10:48
2963Johanna TrummerOK Oachkatzlschwoaf10:53
2956Matilda ForsbergOK Ravinen10:57
2906María Prieto del CampoMalarruta11:02
2914Marie HerrnholdBerliner TSC11:07
2913Arianna ArpagausC.O. Aget Lugano11:11
2909Cecilia DjerfVästerbergslagens OL11:21
2911Moa GranstedtIK Hakarpspojkarna11:25
2904Florence BuchsANCO-Neuchâtel11:30
2908Stine NjåsteinIL Tyrving11:35
2910Malin ThornemanHelsingborgs SOK11:39
2899Lisa JohanssonOK Tisaren11:49
2907Rebecka SalenbäckKristinehamns OK11:53
2902Sophie WältiANCO-Neuchâtel11:58
12587Frida PetersonÄlvdalens IF OK12:03
2901Ingvild KongslienSkogspojkarnas OK12:12
2919Beatrice LawHKOC12:16
2926Josefin KarlssonAttunda OK12:20
2927Jenny BredfeltLunds OK12:24
2933Julia BlomFrölunda OL12:28
2903Maiken SandbergNydalens SK12:32
2928Elsi PöllänenEspoon Suunta12:36
2922Ella MahlamäkiEspoon Suunta12:40
2964Johanna LundkvistOK Vargen12:44
2930Martine TopstadOL Tønsberg og Omegn12:48
2932Signe SteindahlStenungsunds OK12:52
2918Linnea LarssonUlricehamns OK12:56
2929Camilla FingerroosPaimion Rasti13:00
2917Cecilia SpångbergLunds OK13:04
2920Clara CoxLerums SOK13:08
2925Law Hoi YiHKOC13:12
2924Klara WasseniusUddevalla OK13:20
2931Amanda HalvarssonLeksands OK13:24
2916Sara AlmehedFrölunda OL13:28

Annonser