Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D15

4 470 m, 142 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
3620Sofia ZillingOK Södertörn08:32
3650Linnéa GustafssonOK Hällen08:34
3642Paulina JägstedtHalmstad OK08:38
3616Elin SvenssonOK Älme08:40
3643Ella SjöbergTullinge SK08:42
3638Ebba JensenSkåneslättens OL08:44
3635Johanna WilhelmssonOK Dacke08:46
3627Selma GumaeliusWaxholms OK08:48
3641Lina SvärdIF Thor08:50
3639Frida ZeijlonOK Hällen08:52
3649Irmalinn NilssonHärlövs IF08:54
3624Wilma MarkholmSkåneslättens OL08:56
3646Sofia DamneBromma-Vällingby SOK09:00
3628Ellen KallerbäckEmmaboda Verda OK09:02
3625Lovisa LängheimTullinge SK09:04
3615Anna AnderssonPiteå IF09:06
3618Tilda GunnarssonEmmaboda Verda OK09:08
3619Chiara PolsiniOLV Baselland09:10
3633Trine KarlbergTullinge SK09:12
3651Emma ErikssonOK Kolmården09:14
3629Malin AdolfssonOK Södertörn09:18
3630Stina JohanssonOK Bävern09:20
3626Tove EkströmLinköpings OK09:22
3621Eliane DeiningerOLG St.Gallen/Appenzell09:24
3647Hannah WirzOLV Baselland09:28
3632Lene Berg HanssenByåsen IL09:30
3648Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SK09:32
3645Lovisa RingHalmstad OK09:34
3623Alva LindellIF Thor09:36
3617Frida SahlmanLinköpings OK09:38
3636Hanna LagerbergOK Södertörn09:40
3634Vilma SvantessonHjärnarps GH OL09:42
3622Karin ModinBromma-Vällingby SOK09:44
3667Betty OttossonOK Torfinn09:46
3661Joelle MeisterOLG Dachsen09:48
3659Tindra HjortFalköpings AIK OK09:52
3669Linnéa BodinAlmby IK09:54
3653Alva RingiOK Kåre09:56
3671Selma KristiansenOK Moss09:58
3665Astrid NorgrenStora Tuna OK10:01
3668Erika Källvik LeufvénÅmåls OK10:03
3678Sara BrinchCopenhagenO10:05
3670Lea WidmerOLG Pfaeffikon10:07
3672Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK10:09
3652Flurina BieriOLG Pfaeffikon10:11
3664Eleanore NealisLänna IF10:13
3660Sidse TillingsøeCopenhagenO10:16
3677Elsa LimbäckVästerås SOK10:18
3654Johanna Källvik LeufvénÅmåls OK10:20
3681Isa LundqvistJärfälla OK10:22
3655Julia RajanIFK Lidingö SOK10:24
3675Ronja HuggForsa OK10:26
3684Hilda KukonlehtoKangasala SK10:28
3679Aino-Maria LinnaSaloisten Reipas10:31
3656Johanna BreivoldVästerås SOK10:33
3680Aurora GjølsjøOK Moss10:35
3657Jonna LundbäckJärfälla OK10:37
3673Kajsa JönssonOK Pan-Kristianstad10:39
3674Sofia TroedssonOK Milan10:41
3666Frida JohanssonOK Djerf10:43
3663Johanna PetersonFalköpings AIK OK10:46
3662Elin JohanssonFrämmestads IK10:48
3682Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF10:50
3658Julia ArvidssonVimmerby OK10:52
3685Sarina RutzOLG Pfaeffikon10:54
3683Carolina ErikssonOK Milan10:56
3676Lovisa BlomgrenSOK Aneby10:58
3540Frida SvedbergSundsvalls OK11:00
3539Sara ErlandssonOK Vivill11:02
3553Klara MöllerOK Linné11:04
3548Madeleine KongslienSkogspojkarnas OK11:05
3573Isa EnvallIK Hakarpspojkarna11:07
3554Marie Helene HansenSarpsborg OL11:09
3559Ana TisljarOK Orion, Zagreb11:11
3562Elin RydgårdEksjö SOK11:12
3571Laura-Liis KüttOK Kobras11:16
3570Alberte ThyssenHorsens OK11:17
3546Dorka HajnalBudapest11:19
3550Siri SuterOLG Cordoba11:21
3552Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF11:23
3531Lina ErdeliusIF Rigor11:24
3541Karolina DjerfVästerbergslagens OL11:26
3543Kelli NurmOK Kobras11:28
3538Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna11:31
3556Lisa JenssenHalden SK11:33
3561Sofia GidingVallentuna-Össeby OL11:34
3563Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF11:36
3566Frida VikströmSundsvalls OK11:38
3572Lotten KindlundhFK Finn11:40
3568Hedda Raadal BjørloHalden SK11:41
3542Kajsa AnderssonOK Orion11:43
3536Taika KangasSK Pohjantähti11:45
3549Lovisa NordSol Tranås11:46
3560Ella PalmIK Hakarpspojkarna11:48
3555Katrin SjödénÄlvdalens IF OK11:50
3534Ragne WiklundNydalens SK11:53
3533Ellen BergquistSödertälje-Nykvarn OF11:55
3547Tora IndregardBul-Tromsø IL11:57
3565Elina HansonTolered-Utby Ol-klubb11:58
3567Tuva NikolaussonSvaide Roma SOK12:00
3569Lina KromnérSkogspojkarnas OK12:02
3532Johanna SärnbrinkOK Tisaren12:03
3551Ella OlssonGrycksbo IF OK12:05
3558Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK12:07
3574Ophelia HaasNybro OK12:09
3544Moa BäckströmIF Rigor12:10
3537Hanna Lye MoumHalden SK12:14
3599Linnea HanssonOK Roxen12:15
3576Malva SteenOK Enen12:17
3600Elvira ForslundOK Renen12:19
3587Alicia RedtzerAttunda OK12:21
3577Johanna NilssonKungälvs OK12:23
3580Sofi AnderssonIK Gandvik12:25
3601Emelie BrudinIFK Mora OK12:27
3584Mirjam BucherOLV Hindelbank12:29
3607Anna StrandArboga OK12:31
3592Tove PihlströmOK Roxen12:35
3610Lisa BörnstedtKungälvs OK12:37
3598Emma BernerssonOK Enen12:39
3596Alva SellgrenGöteborg-Majorna OK12:40
3582Jorun BækkenOs IL orientering12:42
3588Sara JunevikLeksands OK12:44
3589Olivia FröbergOK Roxen12:46
3608Polina ZaycevaNord West12:48
3602Katja DalénSala OK12:50
3611Selma MoqvistLerums SOK12:52
3603Kajsa RaskKungälvs OK12:54
3581Frida AnderssonGöteborg-Majorna OK12:58
3604Katja BrütschOLG Schaffhausen13:00
3595Veronica RedtzerAttunda OK13:02
3586Elin NorlinIFK Mora OK13:04
3585Astrid EricssonLunds OK13:05
3606Malva EvebornOK Roxen13:07
3590Sofia JohanssonOK Skärmen13:09
3612Adelina FunkeLeksands OK13:11
3593Moa AnderssonIFK Mora OK13:15
3609Elsa ChristofferssonOK Renen13:19
3597Svenja SteinmannOLG Stäfa13:21
3578Elena Marti BarclayOK Roxen13:23
3594Maja MörthLeksands OK13:25
3605Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL13:27
3579Else HolmgrenBergnäsets AIK13:29

Annonser