Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D10

2 700 m, 164 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
5473Ragnhild Øfsthus GravirAsker SK08:30
5481Edith OlssonOK Kroppefjäll08:32
5460Vera GerhardssonOK Bävern08:35
5441Filippa GuttkeNyköpings OK08:37
5461Annika WirzOLV Baselland08:39
5459Miranda WallströmSävedalens AIK08:40
5478Irma WesthMullsjö SOK08:42
5440Emma AlfredssonOK Tyr08:44
5480Annie LundOK Kolmården08:45
5442Filippa BraunVäxjö OK08:49
5453Saga PogemaaOK Skogsstjärnan08:50
5455Klara JunegardTullinge SK08:54
5446Emma ZettervallOK Dacke08:55
5467Frida LindénOK Bävern08:57
5470Emelie SvärdIF Thor08:59
5475Ella PetterssonSävedalens AIK09:02
5439Alva GrönkvistJönköpings OK09:04
5449Tove OlssonOK Södertörn09:05
5456Emma JussilaTampereen Pyrintö09:07
5451Sara MartiniAsker SK09:09
5465Ida HusbySkåneslättens OL09:10
5458Sarah RoomanTrol Belgium09:12
5476Hilda PeterssonVäxjö OK09:14
5464Martha WisløffAsker SK09:15
5444Tora KittilsenFreidig09:17
5472Emma LarssonOK Dacke09:19
5448Hedda WestlundJönköpings OK09:20
5468Linn De BoussardIFK Enskede09:22
5452Alice LindqvistSelånger SOK09:24
5445Ester EricssonFK Friskus-Varberg09:27
5447Hilda LindénVäxjö OK09:29
5454Minna SennHälge OK09:30
5462Nova MatthewsTullinge SK09:32
5477Alice HallOK Bävern09:34
5438Moa BergqvistKorsnäs IF OK09:35
5482Hanna AnängenNyköpings OK09:37
5463Sandra LingJönköpings OK09:39
5469Milla KeyMelbourne Forest racers09:40
5471Una KittilsenFreidig09:42
5488Lova KronmarFK Vittus09:45
5505Jennifer StigssonTrollhättans SOK09:47
5532Ellen AnelandOK Ravinen09:48
5497Vilma ThulinVästerås SOK09:50
5501Nora Feil LindmarkSkellefteå OK09:51
5526Olivia EngelOK Ravinen09:53
5517Molly GeliusSnättringe SK09:54
5498Elsa EklundOK Rodhen09:57
5504Hanna ÖstbergStora Tuna OK09:59
5524Agnes IvarssonOK Skogshjortarna10:00
5503Emelina HolmqvistSjövalla FK10:02
5531Paulina AlzénGustavsbergs OK10:05
5496Sofia HuggForsa OK10:06
5484Elvira BjörnbergVästerås SOK10:08
5495Signe WikstenGävle OK10:09
5525Stella ÄlvegranVästerås SOK10:11
5499Emilia LundstedtSjövalla FK10:12
5511Linnéa WestlinValbo AIF10:14
5527Felicia KrafftLänna IF10:17
5489Alva BjörkTrollhättans SOK10:18
5530Hilda PermanOK Kåre10:20
5508Kajsa HallVästerås SOK10:23
5502Anna KølbækAarhus 1900 orientering10:24
5507Tuva SelinFK Göingarna10:26
5513Lova ErikssonTrollhättans SOK10:27
5494Elsa KaipeOK Kåre10:29
5492Stina ThernOK Skogshjortarna10:30
5519Alva KarlssonMariestads FK10:32
5520Sveta GusevaSt.Petersburg10:33
5483Nora Cedeberg LöwgrenStora Tuna OK10:35
5487Frida HägglundOK Nolaskogsarna10:36
5521Tilde BergströmTäby OK10:38
5486Alva Lidström LauriSnättringe SK10:39
5528Wilma ReinholdssonOK Alehof10:41
5522Lovisa BjörnbergVästerås SOK10:42
5512Alexandra CrawshawWest Yorkshire Orienteers10:44
5500Ellen WesterlundOK Nolaskogsarna10:47
5516Lilly JohnssonOK Gynge10:48
5491Eline KaergerOK Leipzig10:51
5514Moa BirkebækStora Tuna OK10:53
5518Elsa MartanderTrollhättans SOK10:54
5506Elma Sagli GudimIndre Østfold OK10:56
5485Malin HållHJS-Vansbro OK10:57
5510Nova SahlénVästerås SOK10:59
5356Frida KarlssonIK Hakarpspojkarna11:00
5381Matilda EkmanVallentuna-Össeby OL11:02
5371Lovisa BylundFagersta OK11:04
5377Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF11:07
5385Emma OlinIK Hakarpspojkarna11:09
5387Klara HartOK Linné11:11
5386Mari Ovidia RanestadHamar OK11:13
5367Roosa HeikkinenVehkalahden Veikot11:16
5352Engla PruthIK Hakarpspojkarna11:18
5363Johanna PihlströmOK Landehof11:20
5379Cornelia HörnquistÖrnsköldsviks OK11:21
5382Michèle SommerOLG Suhr11:23
5380Dupuy VioletteCorrèze CO11:25
5360Rebecka JavehedVallentuna-Össeby OL11:27
5388Ida KörleOK Landehof11:28
5368Elsa HedinOK Linné11:30
5355Felicia GustafssonOK Njudung11:32
5369Ellen LoreforsIK Hakarpspojkarna11:34
5384Maja JohanssonGudhems IF11:35
5378Meja EnvallIK Hakarpspojkarna11:37
5347Sofia TunessonSkogspojkarnas OK11:39
5366Nanna SundelinOK Orion11:42
5351Vide HäggströmAndrarums IF11:44
5354Agnes BerlinOK Orion11:46
5362Minna PalmIK Hakarpspojkarna11:47
5361Ella JacobsonOK Tor11:49
5365Maja NymanVänersborgs SK11:51
5358Lovisa GullqvistVästvärmlands OK11:53
5346Lisa ErikssonOK Landehof11:54
5348Alva EliassonSundsvalls OK11:58
5376Lovisa DjerfVästerbergslagens OL12:00
5350Tova RangertIK Hakarpspojkarna12:01
5349Emelie ForslundKristinehamns OK12:03
5374Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna12:05
5373Lovisa DufvaSundsvalls OK12:07
5359Swchalsko PradoOK12:10
5364Maja LundholmUmeå OK12:12
5370Alma AnderIstrums SK12:14
5424Maja SörensenOK Kontinent12:15
5431Sofie HelanderOK Roxen12:17
5428Elin NeuenschwanderOLG Thun12:20
5392Amanda NynäsOK Botnia12:21
5432Anna TaksdalGanddal IL12:23
5425Julia GustafssonKFUM Örebro OK12:24
5409Hillevi LarssonOK Enen12:26
5396Molly BergstrandBrattås CK12:28
5411Elsa MoqvistLerums SOK12:29
5412Tilde EvebornOK Roxen12:31
5430Ebba FlodmanOK Hammaren12:32
5426Tuva ÖstangårdGamleby OK12:34
5419Signe ÖgrenKarlsbyhedens IK12:35
5437Linnea JunevikLeksands OK12:37
5410Vilma NilssonAttunda OK12:38
5436Tilde MansénSkarpnäcks OL12:40
5418Lisa WallanderBrattås CK12:41
5394Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OK12:43
5413Amanda BäckArboga OK12:44
5423Lovisa DavidsonGöteborg-Majorna OK12:46
5397Elsa SödervallIK Gandvik12:47
5402Elsa KyhlbergTenhults SOK12:49
5389Maja AxelssonLerums SOK12:50
5395Pavla SimsovaVSSK MFF Praha (MFP)12:52
5401Malva ArvidssonBrattås CK12:54
5408Lina ÅsLunds OK12:55
5414Felicia SandinOK Skärmen12:57
5429Audrey HanssonFrölunda OL12:58
5393Ellen LindforsBjörkfors GOIF13:00
5415Linn MånssonGöteborg-Majorna OK13:01
5434Frida OdénFjärås AIK13:03
5404Clara AdolfssonAnderstorps OK13:04
5417Nelly MårtenssonGarphyttans IF13:06
5422Pauline HaglundIFK Hedemora OK13:07
5400Johanna BergKFUM Örebro OK13:10
5416Fanny WalterssonOK Roxen13:12
5435Linnea HermanssonIFK Mora OK13:15
5427Tova LindbäckOK Renen13:16
5403Sara LjungqvistLunds OK13:20
5390Elsa PalmbergOK Hammaren13:23
5406Olivia KarlssonKovlands IF13:24
5407Marie KravdalGjø-Vard OL13:26
5399Mindra LangerOK Roxen13:29

Annonser