Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D45

4 440 m, 156 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
6841Eva PetterssonOK Dacke08:30
6817Carina AnderssonFK Friskus-Varberg08:33
6847Kristin SørensenIF Sturla08:35
6810Katarina BengtssonSäffle OK08:37
6840Anneli ZetterbergIK Uven08:38
6811Elena KapitonovaUfa-United08:40
6829Lena BjessmoBromma-Vällingby SOK08:41
6816Gro Sandstad EidsmoFreidig08:43
6820Anita LundingSvendborg OK08:45
6815Agneta ErikssonOK Kolmården08:46
6832Camilla ÖhgrenSävedalens AIK08:48
6828Hilda ØfsthusAsker SK08:49
6849Yvonne AnderssonTullinge SK08:53
6845Heidi ArnesenFreidig08:54
6830Gunilla SvärdIF Thor08:56
6831Carina Thynell LindelöwHärlövs IF08:57
6839Annica BerggrenOK Kolmården09:02
6838Helena KarlssonNässjö OK09:04
6812Anna BacklundOK Södertörn09:05
6814Katarina RundströmIFK Enskede09:07
6823Gitte ChristoffersenSvendborg OK09:09
6805Lina BerggrenTullinge SK09:10
6835Rita DeiningerOLG St.Gallen/Appenzell09:12
6807Marianne SennHälge OK09:13
6826Annika IvarssonLinköpings OK09:15
6818Aud Ellen BrevikIF Sturla09:17
7338Lena GumaeliusWaxholms OK09:18
6825Tina JunegardTullinge SK09:20
6846Tulla SpinelliOLV Baselland09:21
6824Lena RegnellVäxjö OK09:23
6806Waelti PetraOL Biel Seeland09:25
6844Agneta Hallberg HanssonJönköpings OK09:26
6819Margrete GaskiBardu IL09:28
6850Karin AnderssonIF Hagen09:29
6809Judith HoferOLV Baselland09:31
6843Mia GyllenbergOK Tyr09:33
6822Maria ColeVäsby OK09:34
6836Kerstin ImarkTullinge SK09:36
6848Anna LundSurahammars SOK09:37
6808Zinaida VasilyevaSmolensk09:39
6834Eva Lill KvisleAsker SK09:41
6813Sigrid MelkildFreidig09:42
6870Sibylle BieriOLG Pfaeffikon09:45
6859Svetlana AnoriVladivostok09:47
6863Susanne AnderssonOK Pan-Kristianstad09:49
6865Carina GustafssonOK Gynge09:51
6876Béatrice BonoraALCO St Priest09:53
6858Anette SjöbergGävle OK09:55
6853Natalia KunitskayaRUS-Veteran09:57
6743Josefine NordströmOK Triangeln09:59
6869Lena HörbergIK Stern10:01
6886Sabrina MeisterOLG Dachsen10:03
6861Ulrika Örnhagen JørgensenOK Snab10:05
6864Annika SundströmVästerås SOK10:07
6885Torill VisterIndre Østfold OK10:09
6872Ann RollerJärfälla OK10:12
6862Catarina ÖbergStora Tuna OK10:14
6879Yvonne FranzénAlmby IK10:16
6852Mirjam GründlerOLG Pfaeffikon10:18
6880Olga CherepanovaSPLAV - X-Race.info10:20
6889Malin DanielssonOK Raseborg10:24
6854Olivier SandraBalise7710:26
6868Lilia LyukMoscow-O-Club10:28
6851Camilla JohanssonOK Stigen10:30
6877Inger GunnarssonVästerås SOK10:32
6867Lena MasesStora Tuna OK10:34
6878Anna GustafssonArvidsjaurs OK10:35
6873Jeanette JanssonGuyancourt Orientation 7810:37
6881Susanne Wiklund BjörkTrollhättans SOK10:41
6887Christina JohnssonOK Gynge10:43
6884Teija LeppinenIFK Lidingö SOK10:47
6855Marie OlssonÖrkelljunga FK10:49
6882Frederika TagwerkerOLG Pfaeffikon10:51
6866Odile PerrinNature Orientation Saint Etienne10:53
6874Charlotta GibergHellas Orientering10:55
6883Wiebke SihverPost SV Dresden10:57
6856Nina MikheevaSPLAV - X-Race.info10:59
6724Franziska MüllerOLG Galgenen11:00
6725Olga TitenkovaOrion11:02
6759Inger CederbergVänersborgs SK11:04
6736Berit HarfotHorsens OK11:05
6757Helena GunnarssonIK Hakarpspojkarna11:07
6749Anne-Marie WigleSödertälje-Nykvarn OF11:08
6733Andrea GrünigerOLG Suhr11:12
6738Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK11:13
6745Ingela ThoressonAndrarums IF11:15
6721Claudia BonekNaturfreunde Wien11:17
6734Dunja van de RietOlifant11:18
6748Nina GumaeliusTibro OK11:20
6718Anna EkbringKexholms SK11:22
6750Susanne ThyssenHorsens OK11:23
6728Vilma PeciurieneOK Perkunas11:25
6756Ágnes TóthBudapest11:28
6731Katarina VartiaOK Löftan11:30
6730Maria OssianssonIK Hakarpspojkarna11:31
6754Marina JohanssonOK Njudung11:33
6717Pia LindholmSundsvalls OK11:35
6720Jana BartosovaMLOK Marianske lazne11:36
6726Iben MaagSøllerød OK11:38
6752Cecilia BrattOK Orion11:41
6753Muriel LE CAmClub Rennais de Course dorientation11:43
6746Martina ErneOLG Cordoba11:44
6744Jenny NymanVänersborgs SK11:46
6714Lykke BergHerlufsholm OK11:48
6755Anna NordinSundsvalls OK11:49
6735Anna ErikssonOK Landehof11:51
6742Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna11:52
6740Cristina del Campo CamposMalarruta11:54
6716Hanne Lerche RaadalHalden SK11:56
6727Judith SuterOLG Cordoba11:59
6737Corinne StäubleOLG Galgenen12:01
6739Carin AnderssonKexholms SK12:02
6723Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK12:04
6722Annakatharina WalserOLG Murten12:06
6758Pia GuståsOK Linné12:07
6719Jaqueline GoerickeBerliner TSC12:09
6732Laila HallménOK Tisaren12:10
6747Karin ClarinIF Rigor12:12
6782Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL12:15
6773Ann Elin FlågenHeming Orientering12:17
6765Anna SameliusVisborgs OK12:19
6772Lena WeyOLG Zürich12:20
6769Anna-Karin SchmutzLeksands OK12:22
6774Annika AsketunOK Roxen12:24
6763Sophie Antoineavon ok12:27
6771Marquita GeldermanNorth West Orienteering Club12:29
6797Stine ArntzenSandefjord OK12:31
6793Urszula TrykozkoTeam36012:32
6800Tove AasheimAskøy O-Lag12:34
6801Priska RingliOLG Schaffhausen12:38
6767Åsa SpikLeksands OK12:39
6770Inger ReinhartsenKristiansand OK12:43
6787Susanne SöderholmSträngnäs-Malmby OL12:44
6785Liubov TimakovaSPARTA Rostov-on-Don12:46
6789Tarja SimolaLounais-Hämeen Rasti12:49
6791Åsa JellvertGöteborg-Majorna OK12:51
6792Brechbuehl CristinaOLG Stäfa12:53
6780Maria JunevikLeksands OK12:55
6784Karin SteneboAttunda OK12:56
6762Carolyn RigbyCleveland Orienteering Klub12:58
6766Anna FolkegårdSträngnäs-Malmby OL13:00
6803Eva SmedegaardOK Sorø13:01
6781Marjut KujansuuMS Parma13:03
6775Galina PigarevaMile-Sport SPb13:05
6788Lena MolinBoxholm-Mjölby OL13:06
6764Susanna Rutz-AebersoldOLG Stäfa13:10
6760Qingli LiaoOAC13:12
6795Natalia NaumovaKhabarovsk13:13
6790Carina SvenssonBredaryds SOK13:15
6783Angelica RileyDVOA13:17
6779Berit GummusIFK Mora OK13:18
6778Åsa ÖlwegårdSundbybergs IK13:20
6798Eva-Lena HahneInsjöns IF OK13:22
6777Vibeke LamarkGanddal IL13:24
6761Karin TidevallSkogsluffarnas OK13:25
6802Annelie AleniusBoxholm-Mjölby OL13:29

Annonser