Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D50

4 040 m, 119 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7727Nadezhda ChumovaNovosibirsk08:31
7728Anna JohanssonJönköpings OK08:33
7736Andrea SchiwyAustralopers08:35
7726Hanne StaugaardKolding OK08:37
7710Anita DavalliusUddevalla IS08:39
7720Susanne AnderssonPiteå IF08:41
7723Sabine SchweigerYukon OA08:43
7739Lena GustafssonMalungs OK Skogsmårdarna08:45
7714Maritha HenrikssonJönköpings OK08:49
7733Sue GarrParawanga ACT08:51
7717Kajsa HolmqvistHagaby GOIF08:53
7711Anna-Maria BackrydLindebygdens OK08:58
7730Monika PerssonOK Södertörn09:00
7721Isabelle Touzain RoulleauxCOL Etrechy09:02
7734Tuuli SaariFK Herkules09:04
7712Nina-Beate LiabakkByåsen IL09:06
7737Ebba HedegårdOK Kolmården09:08
7719Kerstin SegerssonOK 64 Torpa09:10
7738Rine HanssenByåsen IL09:12
7735Carina JohanssonSkattkärrs SOK09:14
7722Carina Rosén ErikssonAnnebergs GIF09:16
7713Lotta RansjöOK Tyr09:18
7716Vivi AndreassenKolding OK09:21
7709Eva-Lena JonssonNyköpings OK09:23
7715Iva KábrtováSK LOB Nova Paka09:25
8068Camilla RosénAnnebergs GIF09:27
7725Karin LaurellOK Flundrehof09:29
7707Eva CarlssonJönköpings OK09:33
7704Ingalill GrundHerrestads AIF09:35
7729Lena PetterssonNyköpings OK09:37
7732Anna Weckner WestlundOK Tyr09:39
7708Laila B HöglundFK Herkules09:41
7706Annika JosefssonOK Dacke09:43
7767Christina SternerOK Njudung09:48
7768Eva WadmanVästerås SOK09:50
7756Carina SandbergSäterbygdens OK09:52
7759Katarina AlnehällTäby OK09:54
7747Monica BomanGävle OK09:56
7754Annamari VierikkoHelsingin Suunnistajat09:58
7757Karina SvenssonVimmerby OK10:00
7765Christina PernebyIFK Lidingö SOK10:02
7766Anna Von KrusenstiernaOK Kåre10:04
7770Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK10:06
7750Ann-Mari SilfverLånghundra IF10:08
7764Kia NordströmTäby OK10:11
7755Karina LangerakJärfälla OK10:13
7773Elisabet EnmarkGävle OK10:15
7753Catarina von FrenckellOK Raseborg10:17
7775Åsa AlsiöFalköpings AIK OK10:19
7774Susanne AndersenBOK10:21
7743Yvonne KleinOLG Pfaeffikon10:25
7751Silvia Zemp CampanaASCO Lugano10:27
7749Helen PedleyWest Yorkshire Orienteers10:29
7741Marit S. LundanesEmblem IL10:31
7763Pavlina BrautigamWestern Connecticut OC10:33
7745Ulrika ErikssonStora Tuna OK10:36
7746Annika ArdellOK Rodhen10:38
7758Ingela ErikssonGävle OK10:40
7748Maria SkogsbergMariestads FK10:42
7744Charlotte ThraneCopenhagenO10:44
7771Sari MaijalaEpilän Esa10:46
7760Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK10:48
7769Irene GammeljordOK Snab10:50
7742Heike GirardinOLV Zug 201510:54
7761Susi RutzOLG Pfaeffikon10:56
7752Irene BüttikerOLG Chur10:58
7669Annamari SjöblomSödertälje-Nykvarn OF11:01
7661Anette ArksandVallentuna-Össeby OL11:03
7660Mona BierfeldtÄrla IF11:07
7656Pia Käck FritzellGudhems IF11:09
7675Christina BjörkÖrkelljunga FK11:12
7674Geneviève PissartCO Liège11:14
7677Linda HaylesCalder Valley Orienteers11:16
7653Ulrika JohanssonOK Löftan11:18
7651Marita FilipssonMarkaryds FK11:20
7668Lilia FedorovaNavicom_Garmin11:23
7659Katarina BorgSödertälje-Nykvarn OF11:25
7670Helena KönigssonRobertsfors IK11:27
7648Mia BierfeldtÄrla IF11:29
7664Anita WehlinSkogspojkarnas OK11:31
7662Su Yan TayUgly Gully11:34
7652Maria HartOK Linné11:36
7657Kjersti StræteRingerike OL11:38
7658Anette ThoressonAndrarums IF11:40
7655Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK11:45
7649Magnhild T. MølnvikFossum IF11:47
7673Anna EkSödertälje-Nykvarn OF11:49
7647Åsa PerssonLaxå OK11:51
7678Marianne CarlbergVallentuna-Össeby OL11:54
7672Marianne NjåsteinIL Tyrving11:56
7645Mariann JohanssonKexholms SK11:58
7666Johanna SundströmJärla Orientering12:05
7654Teija LaunisASS Raisu Lumous12:07
7665Anneli WiklundFinspångs SOK12:09
7646Svetlana ZuevaNavicom_Garmin12:11
7650Lone JörgensenHerlufsholm OK12:13
7686Hilde StorløkkenKongsberg OL12:16
7693Carina FolkegårdSala OK12:22
7703Elisabeth TollemarkSkogsluffarnas OK12:25
7691Doris HaasOLG Schaffhausen12:28
7683Ingela AnderssonLunds OK12:31
7689Ingrid JohanssonLaholms IF OK12:34
7682Päivi LeppävuoriKuopion Suunnistajat12:37
7701Anita Sørensen DrageKongsberg OL12:40
7698Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL12:43
7692Christina HalvarssonOK Kroppefjäll12:49
7697Anna-Karin ÖgrenKarlsbyhedens IK12:52
7695Cecilia SimonssonSundbybergs IK12:55
7681Sabine JuckelandtUSV TU Dresden12:58
7684Ragnhild AuglændGanddal IL13:01
7696Sara Snogerup LinseLunds OK13:04
7699Maria SturessonAnderstorps OK13:07
7700Helena SellgrenGöteborg-Majorna OK13:10
7690Nina DjerfLerums SOK13:13
7687Agneta SanderGöteborg-Majorna OK13:16
7702Denise WrightMar Orienteering Club13:19
7688Kristina SpångbergLunds OK13:22
7685Annika AnderssonHallstahammars OK13:25
7679Unn Hilde HeggedalKongsberg OL13:28

Annonser