Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D60

3 430 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8891Jana NovakovaSK LOB Nova Paka08:32
8893Ingrid GraneliHaninge SOK08:36
8906Jan HardyAustralopers08:45
8898Oktyabrina SokolovaNovosibirsk08:49
8896Gudrun ElvhageIF Thor08:54
8895Inger WesterbergIF Hagen08:58
8905Karin AxelssonIK Uven09:03
8890Irene DanielssonPiteå IF09:07
8900Eva NydrlovaSK LOB Nova Paka09:11
8897Kirsten BobachAalborg OK09:20
8903Robyn PallasCentral Coast09:25
8901Susan KeyMelbourne Forest racers09:33
8892Ina LindebergSkåneslättens OL09:38
8902Kristin JohanssonOK Dacke09:42
8914Nadezhda LukinaKrasnogorsk09:47
8907Agneta GranströmSOK Aneby09:51
8910Mona EnforsTockarps IK10:00
8915Solveig HedenblomSjövalla FK10:04
8908Eva TykessonRävetofta OK10:09
8912Kristina LarssonOK Klyftamo10:13
8913Lone DybdalAarhus 1900 orientering10:18
8909Schifferle MonikaBjörnbär OK10:22
8918Ann ScownAbominable O-Men10:35
8921Ursula WolfULUS REISEWELT10:40
8919My RönnolsTäby OK10:44
8922Jenny BourneEureka Orienteering Club10:48
8917Katarina KvickSkogslöparna10:53
8923Aud KjemperudEiker OL10:57
8872Monica AbrahamssonGudhems IF11:02
8871Robin UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club11:06
8864Sally RolloSolway11:11
8869Maria Sao JoaoCLAC11:15
8862Catherine DawsonGafanhori11:19
8860Christin LundgrenFWOC11:28
8875Véronique JuanANCO-Neuchâtel11:33
8861Vandermeulen BernadetteCO Liège11:37
8870Lene HansenHerlufsholm OK11:41
8873Lisbeth HörnellDomnarvets GOIF11:50
8874Christina HjertsonOK Linné11:59
8868Lisbet HansenFSK Orientering12:03
8866Inger OnsbringEskilstuna OL12:08
8865Britt GunnarssonKristinehamns OK12:12
8880Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OK12:23
8881Barbro ÖstlundOK Roxen12:29
8884Leubov LapushnerGALIL12:35
8887Lena PerssonGamleby OK12:40
8889Inger LindholmFjärås AIK12:52
8886Daina Julia DagisOK Renen12:58
8885Britt KarlssonStenungsunds OK13:04
8879Gullan AnderssonSträngnäs-Malmby OL13:09
8883Brigit OswaldOLK Piz Hasi13:15
8878Linnea CarlssonSkarpnäcks OL13:21

Annonser