Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D21 Motion

4 320 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10408Yvonne NymanUddevalla IS08:54:53
10388Marie ZetterlingOK Tyr09:06:09
10387Fanny FallénOK Tylöskog09:16:27
12482Hanne StenbackOK Kåre09:18:41
10392Camilla RüeggOLG Welsikon09:22:49
10361Elina ReiverBodafors OK09:25:35
10385Sara StenbackOK Kåre09:30:45
10373Anna GruvrisIK Jarl Rättvik09:38:18
10398Anna GusevaSt.Petersburg09:38:18
10400Amanda LundSurahammars SOK09:39:23
10371Ching Yan Candy ChanHKOXCC09:46:17
10394Emilia SvenssonRävetofta OK09:49:41
10409Cecilia VälijeesiöVästerås SOK09:57:37
10384Emilia KarlssonOK Gynge10:03:35
10395Helen NilssonSimlångsdalens IF10:09:06
10370Pernille NaufHedrum OL10:26:19
10390Malin ZackrissonOK Älvsjö-Örby10:29:21
10382Sandra DavidssonOK Bävern10:31:15
10368Cecilia AlzénGustavsbergs OK10:36:37
10378Hanna ElfLunds OK10:37:30
10396Therese WahlgrenSimlångsdalens IF10:40:47
10386Annie WestlinOK Måsen10:49:34
10363Natalia MarakhovskaiaEkaterinburg10:59:15
10377Amelie EldhLidköpings VSK11:00:04
10365Marie SvenssonFK Åsen11:01:04
10399Louise RohdénSundsvalls OK11:03:12
10391Linda NordströmOK Älvsjö-Örby11:07:59
10375Trude Pedersen SundtjønnKristiansand OK11:10:09
10376Emma KlemetsKöping-Kolsva OK11:11:28
10362Lisa DahlbäckBrattås CK11:11:59
10372Johanna ErikssonIFK Brattfors11:14:44
10366Malin IvermarkFrölunda OL11:15:36
10401Sunniva FørdeSveio OL11:21:14
10383Veronica LindebringOK Denseln11:26:09
10410Sofia FogelbergVästvärmlands OK11:32:00
10369Anna LindeusHagaby GOIF11:35:59
10359Emma NilssonAndrarums IF11:41:36
10360Elin LarssonAndrarums IF11:50:43
10393Evelina RostöRånäs OK12:05:31
10358Matilda Larsson 12:05:57
2117Samantha AhlgrenOK Roslagen12:13:28
10374Elin DolkJönköpings OK12:14:20
10364Malin LundinFilipstads OK12:25:19
10397Karin SkogSkogsluffarnas OK12:34:41
10381Kristin HøgetveitNTNUI12:36:00
2461Vanessa WettsteinOL Zimmerberg12:47:17
10380Maria PollMölndal Outdoor IF12:56:15
10389Triin JäädmaaOK Võru13:04:14
10379Ina DoddLunds OK

Annonser