Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D50 Motion

3 580 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10943Anna Ekbom OlsonIK Uven08:48:16
10930Karen Lise BøghFaaborg OK09:21:34
10955Bodil Jirskog HedOK Skogsfalken09:36:52
10962Maare OllinSävedalens AIK09:43:20
10971Sofia PorleVäxjö OK09:43:28
10965Annika WessmarkOK Flundrehof09:43:58
10941Madeleine CasselIFK Lidingö SOK09:44:38
10939Åsa GrenaboHjobygdens OK10:01:19
10954Hilde Gunn HellenesOK Skeidi10:08:06
10949Annika HallNyköpings OK10:10:50
10951Birgitta MattssonOK Kåre10:25:45
10961Anna FrithioffSäterbygdens OK10:37:37
10942Petra WikströmIK Jarl Rättvik10:42:33
10970Ann-Katrin JohanssonVästerviks OK10:46:05
10957Marie SöderströmOskarströms OK10:49:23
10947Anette ForsbergKFUM Örebro OK10:52:57
10972Carina GöranssonYstads OK11:00:38
10940Anna SwalanderIF Hallby SOK11:04:53
10969Karin BengtssonVisborgs OK11:08:37
10973Eva LarssonÅmåls OK11:09:11
10952Karin SkoglundOK Linné11:11:51
10974Elisabeth OlssonÄlvdalens IF OK11:13:28
10956Mirella GrazianiOL Regio Olten11:14:29
10968Susanne DombyOK Stigen11:22:01
10932Agneta SamuelssonFältjägarnas IF11:26:37
10950Helena EkströmOK Kåre11:27:17
10926Helen InfeldtSkarpnäcks OL11:29:23
10928Gabriella LönngrenBoxholm-Mjölby OL11:33:11
10934Ann-Magritt SandeGjø-Vard OL11:37:58
10944Carolina ÖnstenIK Vista11:41:53
10936Yvonne JungbjerGöteborgs SK11:52:23
10960AnnCatrin ValfridssonSundsvalls OK11:54:56
10953Louise DalhammerOK Roxen12:02:20
10946Åsa BlixtJärbo OK12:04:06
10937Monica NordbrødenHalden SK12:05:56
10963Birgit SchmuttererUSV TU Dresden12:13:58
10927Charlotte EngesAttunda OK12:14:09
10931Carina HammarstrandFK Snapphanarna12:16:00
10935Ingvild Strandlie EngerGjø-Vard OL12:41:15
10938Lena RambergHallstahammars OK12:41:33
10933Lena JakobssonGamleby OK12:55:09
10959Elisabeth MellinSundbybergs IK13:02:58
10948Tove SildnesKonnerud IL13:16:57
10929Marie GolsäterEksjö SOK
10945Helene ArboreliusIS Kullen
10958Ellen NielsenStjørdals-Blink Orientering

Annonser