Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

MTB-O H50

4 800 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18231Frank SteinerJärfälla OK08:00
18228Mats HeldtSödertälje-Nykvarn OF08:02
18201Anders StjerndahlIFK Lidingö SOK08:04
18192Troels Bent HansenAllerød OK08:06
18227Piero SannicoloTäby OK08:08
18214Kjell EinarssonOK Skogshjortarna08:10
18207Göran AnderssonJärla Orientering08:12
18206Thomas PeterssonNAIS Orienteringsklubb08:14
18195Mats TibellLånghundra IF08:16
Claes-Håkan MörtLeksands OK08:18
18213Torbjörn HållHJS-Vansbro OK08:20
18221Stefan KillbergKvarnsvedens GOIF OK08:22
18226Ulf ErikssonStora Tuna OK08:24
18191Peter HedbergLunds OK08:26
18193Stefan HammarFK Herkules08:28
18223Anders SundellStockholm Multisport Klubb08:30
18220Mikael GustafssonIK Vista08:32
18225Leif CelanderKristinehamns OK08:34
18216Kenneth SvenssonFinspångs SOK08:36
18209Jan-Olof SvenssonHalmstad OK08:38
18222Torbjörn SalomonsonVänersborgs SK08:40
18211Mats HerbertTäby OK08:42
18215Göran PerssonVärend GN OL08:44
18219Eero NiemiSkogslöparna08:46
18070Thomas NiklassonOK Skogsvargarna08:48
18232Lars-Olof LundquistNybro OK08:50
18202Åke KappelVisborgs OK08:52
18233Karl SchneiderMölndal Outdoor IF08:54
18212Per LeidevallDomnarvets GOIF08:56
18204Koji ChinoWanderers08:58
18230Peter JäderfeldtOK Klemmingen09:00
18073Håkan SvenssonIK Vista09:02
18217Lennart WahlgrenRehns BK09:04
18205Benneth SundqvistKöping-Kolsva OK09:06
18072Håkan LångLänna IF09:08
18235Håkan TräffNAIS Orienteringsklubb09:10
18188Manfred OlejnikSOK Viljan09:12
18218Ernst AbergerFK Snapphanarna09:14
18197Stefan KollbergEksjö SOK09:16
18198P-A KlingströmMälarö SOK09:18
18210Kjell FranssonOK Alehof09:20
18194Per GustavssonGöteborg-Majorna OK09:22
18200Gunnar NilssonFinspångs SOK09:24
18189Kjell EmanuelssonDomnarvets GOIF09:26
18208Peo ÖstblomGävle OK09:28
18234Joseph BrautigamWestern Connecticut OC09:30
18190Jan KognerHJS-Vansbro OK09:32
18229Willi WaiblTirol09:34

Annonser