Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

-

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
20097boibilen boibilenOpen 5 (2219)3 580 m

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11079Sepp HonesH60 (726)5 000 m12:03

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10358Matilda LarssonD21 Motion (244)4 320 m12:05:57

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10411Ola WesterdahlH21 Motion (241)6 880 m10:25:21

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10456Marko TorkkeliH21 Motion (241)6 880 m11:48:58

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10412Black JackH21 Motion (241)6 880 m

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10509Per MellbergH35 Motion (86)5 850 m10:10:23

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10508Jack LanggaardH35 Motion (86)5 850 m12:21:11

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10510Tse MikiH35 Motion (86)5 850 m

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10506Ivan NagyH35 Motion (86)5 850 m

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10507Ivan IvanovH35 Motion (86)5 850 m

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10528Carolin JunebergD40 Motion (560)6 000 m13:12:35

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10656Mathias JohanssonH40 Motion (350) m08:38:19

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10655Martin RichardssonH40 Motion (350) m10:23:55

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10653Niklas JanssonH40 Motion (350) m

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10654Anders AlmH40 Motion (350) m

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10732Fia MånssonD45 Motion (537)3 550 m10:32:37

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10853Jan HedströmH45 Motion (319)5 020 m10:27:47

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10975Luismar de AvançoH50 Motion (240)5 040 m08:35:17

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11115Sven Eric JunebergH60 Motion (160)3 920 m09:59:54

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11374Hugo PellaInskolning (1068)1 600 m09:58:36

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11373Ivar LejonInskolning (1068)1 600 m11:52:09

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11496Otis RichardssonU1 (1421)1 870 m10:19:34

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11665Gry RichardssonU2 (1134)2 720 m10:16:14

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11666Teodor NiklassonU2 (1134)2 720 m10:30:09

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11667Ilona NiklassonU2 (1134)2 720 m

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11990Stefan GreenOpen 4 (771)4 510 m10:05:23

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12056Sara JohanssonOpen 5 (2219)3 580 m08:58:05

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12051Jörgen KarlssonOpen 5 (2219)3 580 m09:01:26

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12054Christer BerggrenOpen 5 (2219)3 580 m09:04:55

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15046Marja EjdenwikOpen 5 (2219)3 580 m09:44:37

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12055Frida WallentinOpen 5 (2219)3 580 m10:23:39

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15116Gustav MöllbergOpen 5 (2219)3 580 m11:18:48

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12053Simon JohanssonOpen 5 (2219)3 580 m11:20:46

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12052Håkan LejonOpen 5 (2219)3 580 m11:43:38

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15051Lotta PerssonOpen 6 (542)5 930 m10:05:05

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12210Jan SöderkvistOpen 6 (542)5 930 m11:05:30

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12211Fredrik JohanssonOpen 6 (542)5 930 m

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12212Kristian JohanssonOpen 6 (542)5 930 m

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12390Linnéa KvickOpen 8 (1496)4 410 m08:32:17

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12332Peichi ChuangOpen 8 (1496)4 410 m10:25:48

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12331Maria EklundOpen 8 (1496)4 410 m11:45:16

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12391Daniel SjödenOpen 9 (763)7 280 m09:32:35

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12429Håkan OlssonOpen 10 (486)4 000 m09:30:24

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12452Tomas DudaOpen 11 (280)5 210 m09:41:45

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12469Linda OlofssonOpen Challenge 10 (230)9 680 m10:56:01

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12470Patric NordinOpen Challenge 10 (230)9 680 m10:56:02

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12497Mattias BillsonChallenge H 10 (205)9 690 m10:03:27

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12498Andreas SvaneboChallenge H 10 (205)9 690 m10:25:37

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12499Oskar SjögrenChallenge H 10 (205)9 690 m11:51:08

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12500John AndénChallenge H 10 (205)9 690 m

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12546Åsa SylvanChallenge D 5 (230)5 130 m10:01:10

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12476Therese SahlinChallenge D 5 (230)5 130 m10:25:32

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12548Therese HäggeborgChallenge D 5 (230)5 130 m10:25:51

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12544Maria PerssonChallenge D 5 (230)5 130 m10:50:14

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12547Sofie ÖhlinChallenge D 5 (230)5 130 m10:55:18

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12545Nikolina BrixlandChallenge D 5 (230)5 130 m11:01:30

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12624August SpikChallenge H 5 (190)5 070 m12:55:09

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12629Martin Karlsson3-days Easy (96)3 040 m11:04:49

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12630Jennie Sandberg3-days Easy (96)3 040 m11:14:51

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12664Cecilia Andersson3-days Middle (314)3 700 m09:30:49

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12905Luiz Vitorino da Cruz3-days Middle (314)3 700 m09:54:01

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12667Inge Alfredsen3-days Middle (314)3 700 m10:58:39

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12666Maria Brandt3-days Middle (314)3 700 m13:14:19

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12663Johan Larsson3-days Middle (314)3 700 m13:16:55

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12665Eva-Maria Sandin3-days Middle (314)3 700 m13:16:58

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12759Jimmy Petersson3-days Difficult (293)4 860 m10:29:26

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12763Johan Sandberg3-days Difficult (293)4 860 m11:14:47

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12761Dennis Andersson3-days Difficult (293)4 860 m11:19:59

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12760Niclas Andersson3-days Difficult (293)4 860 m11:26:20

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12758Refik Diri3-days Difficult (293)4 860 m12:24:14

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12762Roberto da Silva Alves3-days Difficult (293)4 860 m12:25:49

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12904Troels Lykkegaard3-days Men (181)3 700 m10:58:40

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18069Pernille LiisbergMTB-O Open kort (61)3 240 m10:19:21

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18062Svante EldholmMTB-O Open medel (144)3 830 m10:34:11

A.S.D. Amatori Orienteering Genova

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7004Gianluca CarboneH45 (1152)6 930 m12:32

A.S.D. Unione Lombarda

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7025Stefano GallettiH45 (1152)6 930 m08:38
6077Roberta BorroniD40 (360)4 830 m08:43
7341Piero LabantiH45 Kort (1474)4 770 m08:47:03
7061Attilio AmatoH45 (1152)6 930 m09:34

Aalborg OK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5667Jonathan Birk NielsenH10 (930)2 730 m08:43
2517Andreas PoppH21 Kort (1135)7 280 m09:01:01
3799Marko Birk NielsenH15 (782)5 240 m09:04
5671Christoffer Vang BobachH10 (930)2 730 m09:13
11154Inge MogensenD60 Motion (195)3 040 m09:15:23
9429Ulf MogensenH65 (735)4 550 m09:17
8897Kirsten BobachD60 (260)3 430 m09:20
6194Bo Birk NielsenH40 (675)7 250 m09:30
887Christian MøllerH18 Elit (600)7 380 m09:39
3121Cecilie UdholmD17-20 Kort (221)4 350 m09:41
5809Claus BobachH35 (285)7 430 m09:42
9460Poul BobachH65 (735)4 550 m09:42
2090Helle BobachD21 Kort (670)4 750 m11:25:01
10462Helle Sjørup NielsenD35 Motion (200)4 080 m

Aarhus 1900 orientering

31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8494Birgitte HalleD55 (430)4 010 m09:48
2821Anne EdsenD20 (440)5 450 m09:50
7129Frank DabelsteinH45 (1152)6 930 m09:59
8638Erik SøgaardH55 (709)5 460 m10:00
9100Randi Marie JensenD60 Kort (340)2 950 m10:03:05
9066Keld AbrahamsenH60 (726)5 000 m10:04
9097Gerda HenriksenD60 Kort (340)2 950 m10:06:01
4054Maria KølbækD14 (670)3 810 m10:11:00
8913Lone DybdalD60 (260)3 430 m10:18
10529Hanne GyllingD40 Motion (560)6 000 m10:22:04
5502Anna KølbækD10 (820)2 700 m10:24
8048Allan HougaardH50 (1245)6 030 m10:31
6249Jan KølbækH40 (675)7 250 m10:34
9098Lone ChristensenD60 Kort (340)2 950 m10:36:01
9590Olaf ChristensenH65 Kort (610)3 520 m10:36:03
9095Birgit RasmusenD60 Kort (340)2 950 m10:39:02
9592Chris KroghH65 Kort (610)3 520 m10:48:03
9099Lena NørgaardD60 Kort (340)2 950 m10:48:06
11196Lene Kring AndersenD65 Motion (140)3 010 m10:49:37
9096Birte SivebækD60 Kort (340)2 950 m10:54:02
9593Erling NørgaardH65 Kort (610)3 520 m10:54:03
4552Mikkel KølbækH13 (770)3 670 m10:57
7995Anders EdsenH50 (1245)6 030 m10:57
4391Astrid HougaardD13 (740)3 700 m10:58
9591Asbjørn AndersenH65 Kort (610)3 520 m10:59:05
8062Vibeke Ekhard EdsenD50 Kort (590)2 980 m11:01:03
8061Anne EllekrogD50 Kort (590)2 980 m11:04:03
10530Pia Bo KølbækD40 Motion (560)6 000 m11:50:41
2518Jonas Søby PedersenH21 Kort (1135)7 280 m12:17:00
12501Jakob Dybdal AbrahamsenChallenge H 10 (205)9 690 m13:25:46
9594Øjvind BrøggerH65 Kort (610)3 520 m

Abominable O-Men

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9061John ScownH60 (726)5 000 m10:19
8918Ann ScownD60 (260)3 430 m10:35

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1145Clement DemeuseH21 Elit 2 (520)12 050 m10:02

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1229Tom DrygalskiH20 Elit 2 (105)8 620 m09:53

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2506Ana MarusceacD21 Kort (670)4 750 m10:36:02

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2739Suleyman AliyevH21 Kort (1135)7 280 m10:41:02

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5913Hilda ChengD35 Kort (390)4 330 m10:31:03

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5916Dana JežkováD35 Kort (390)4 330 m10:37:02

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7315Stephanie BeldjilaliD45 Kort (845)3 370 m10:58:02

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7609Chi Chung WongH45 Kort (1474)4 770 m10:29:01

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7620Chi Chuen LauH45 Kort (1474)4 770 m10:51:03

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7616David BeldjilaliH45 Kort (1474)4 770 m11:04:02

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8380Tsutomu YoshidaH50 Kort (1035)4 470 m10:29:03

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8847Ping Sing NgH55 (709)5 460 m13:13

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15030Lin Kuan-YuOpen 4 (771)4 510 m

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15043Göran AnderssonOpen 5 (2219)3 580 m13:14:58

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15044Chen Chun-ChenOpen 5 (2219)3 580 m

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15041Arnaldo MachiveneOpen 5 (2219)3 580 m

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15040Roberto João Morais da CunhaOpen 5 (2219)3 580 m

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10525Hao XieOpen 7 (1652)2 840 m10:50:45

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15038Gerardo GarciaOpen 7 (1652)2 840 m10:50:49

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15042Yoon-Sun ChaOpen 7 (1652)2 840 m10:56:28

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15056Po-Feng ChiangOpen 7 (1652)2 840 m

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15055Johan LiOpen 7 (1652)2 840 m

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15064Per-Ola OlssonOpen 8 (1496)4 410 m10:43:56

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15065Jonas EklundOpen 8 (1496)4 410 m

Academy 2015

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15066Lin Tzy-ChiehOpen 8 (1496)4 410 m

ADOL (Asociación Deportiva de Orientación Lince)

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6157José Manuel Martinez RuizH40 (675)7 250 m12:20
7850José Àngel Ramos RománH50 (1245)6 030 m12:34

Ageo OL Club

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11668Mizuki EndoU2 (1134)2 720 m09:44:52

AJAX

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2773Roisin LongD20 (440)5 450 m12:24

Akilles OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9595Hans EkholmH65 Kort (610)3 520 m11:14:04

Aktivitus Sports Club

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
20728Rikard HallgrenOpen 8 (1496)4 410 m12:12:22

ALCO St Priest

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6876Béatrice BonoraD45 (780)4 440 m09:53
4986Yoann BonoraH12 (795)3 030 m10:17
2818Marine BonoraD20 (440)5 450 m10:43
8041Laurent BonoraH50 (1245)6 030 m10:48
3300Lise BonoraD16 (725)4 510 m10:52

ALCON

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2355Tegaday Cordobes SuarezH21 (967)9 120 m10:50

Alfta-Ösa OK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18407Carl HoofMTB-O H16 (21)4 310 m08:45
9515Barbro CarlssonD65 Kort (320)2 860 m09:53:03
9597Sven-Erik CarlssonH65 Kort (610)3 520 m10:19:02
21131Nils-Olof NöjdOpen 2 (296)3 830 m10:38:34
23373Kaj HoofOpen 8 (1496)4 410 m10:59:42
23316Per HisvedOpen 10 (486)4 000 m11:03:06
2385Elin WoxlinD21 Kort (670)4 750 m11:32:01
8997Sören WoxlinH60 (726)5 000 m12:24
8452Eva WoxlinD55 (430)4 010 m12:32
9596Bror FureskogH65 Kort (610)3 520 m12:55:02
10184John BerglundH75 (549)3 290 m12:56
10733Helena BångaD45 Motion (537)3 550 m13:06:17
9833Rolf JakobssonH70 (630)3 850 m13:13
4867Adrian BångaH12 (795)3 030 m13:20

Allerød OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18192Troels Bent HansenMTB-O H50 (144)4 800 m08:06
18269Christian StrandgaardMTB-O H60 (87)3 790 m08:32
18027Andreas BergmannMTB-O H21 (81)5 720 m08:50
12854Jytte Olander Rasmussen3-days Women (183)4 850 m09:48:26
12239Gunnar LorenzenOpen 7 (1652)2 840 m10:13:51
12333Maria Iben Sell-PetersenOpen 8 (1496)4 410 m11:00:38

Almadraba

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12764Marco Parejo Pozo3-days Difficult (293)4 860 m10:51:01

Almby IK

36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9879Gert LindeusH70 (630)3 850 m09:04
7342Anders LarssonH45 Kort (1474)4 770 m09:22:02
11670Astrid KraftU2 (1134)2 720 m09:22:21
9170Nils-Olof BodinH60 Kort (495)3 990 m09:38:01
23074Noomi GreenInskolning (1068)1 600 m09:38:52
11375Lovisa MöllerInskolning (1068)1 600 m09:44:10
4815Sofia GreenD12 (705)3 010 m09:49
5247Bruno GöranssonH11 (710)2 890 m09:49
3669Linnéa BodinD15 (709)4 470 m09:54
4212Johan AlpbergH14 (776)3 830 m09:59
9101Mona HullD60 Kort (340)2 950 m10:00:02
4985Jonatan KraftH12 (795)3 030 m10:05
4200Nils KylbornH14 (776)3 830 m10:09
6879Yvonne FranzénD45 (780)4 440 m10:16
5258Karl KylbornH11 (710)2 890 m10:17
4229Johannes GreenH14 (776)3 830 m10:26
4392Sofie FranzénD13 (740)3 700 m10:26
4966Henrik FranzénH12 (795)3 030 m10:26
23079Håkan SvenssonOpen 8 (1496)4 410 m10:26:49
9598Per-Åke HullH65 Kort (610)3 520 m10:30:03
11669Erik KylbornU2 (1134)2 720 m10:36:18
5727Axel KylbornH10 (930)2 730 m10:42
9471Karl-Göran WahlströmH65 (735)4 550 m10:44
8042Björn AlpbergH50 (1245)6 030 m10:45
4240Simon MöllerH14 (776)3 830 m10:47
8063Anne BodinD50 Kort (590)2 980 m10:47:03
5271Jonatan GreenH11 (710)2 890 m10:51
5730Daniel KraftH10 (930)2 730 m10:54
3497Emil AlpbergH16 (894)5 410 m10:55
4777Sofie BodinD12 (705)3 010 m10:57
12334Niklas EriksenOpen 8 (1496)4 410 m11:11:12
8666Gunilla SandströmD55 Kort (310)2 940 m11:46:04
10734Maria KylbornD45 Motion (537)3 550 m12:03:31
8740Åke StridH55 Kort (530)4 300 m12:10:04
6250Gunilla MöllerD40 Motion (560)6 000 m12:18:04
10657Jonas MöllerH40 Motion (350) m

Alstermo IF

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11991Maria GustavssonOpen 4 (771)4 510 m09:12:56
8064Annemarie HolmD50 Kort (590)2 980 m09:22:02
23014Jan-Erik LexeliusOpen 5 (2219)3 580 m09:50:40
23011Anita BerggrenOpen 5 (2219)3 580 m09:50:41
6462Andreas PeterssonH40 Kort (1170)5 860 m11:22:03
12668Anna-Lena Fransson3-days Middle (314)3 700 m

Alta OL

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5065Erle FrostD11 (580)2 750 m12:24
5194Eirik FrostH11 (710)2 890 m12:27
12240Martin FrischknechtOpen 7 (1652)2 840 m12:32:28
6161Thomas FrostH40 (675)7 250 m12:33
4467Eskil FrischknechtH13 (770)3 670 m12:34
4492Gard FrostH13 (770)3 670 m13:29

Alvesta SOK

34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8741Leif AnderjonH55 Kort (530)4 300 m09:07:04
22784Jonatan PeterssonU1 (1421)1 870 m09:23:59
11497Gustav NilssonU1 (1421)1 870 m09:24:02
15100Gustav FranssonU1 (1421)1 870 m09:31:09
11671Ossian ÖstergrenU2 (1134)2 720 m09:31:10
12057Hannes ÖstergrenOpen 5 (2219)3 580 m09:33:06
9965Kenneth ArvidssonH70 Kort (570)2 980 m09:34:03
7344Stephan ÖstergrenH45 Kort (1474)4 770 m09:40:02
12058Ulrik PerssonOpen 5 (2219)3 580 m09:46:30
10531Linda NilssonD40 Motion (560)6 000 m09:46:54
4541Alfred ÖstergrenH13 (770)3 670 m09:59
9334Eva ArvidssonD65 (280)3 260 m10:02
11499Love KarlssonU1 (1421)1 870 m10:06:43
4568Eric JohanssonH13 (770)3 670 m10:12
4060Emma NilssonD14 (670)3 810 m10:13:00
5260Liam KarlssonH11 (710)2 890 m10:25
7343Ola NilssonH45 Kort (1474)4 770 m10:30:01
10255Bernt PeterssonH75 (549)3 290 m10:33
11498Ida PerssonU1 (1421)1 870 m10:34:01
9171Åke KarlssonH60 Kort (495)3 990 m10:44:01
9918Barbro NilssonD70 Kort (210)2 610 m10:47:06
3853Oscar NilssonH15 (782)5 240 m10:51
4799Nicolina SöderbergD12 (705)3 010 m10:54
5252Moltas ÖstergrenH11 (710)2 890 m10:59
10735Gunilla ÖstergrenD45 Motion (537)3 550 m11:08:48
18513Samuel ÖstlingMTB-O Open lång (97)5 530 m11:15:55
5921Robin KarlssonH35 Kort (440)6 390 m11:17:02
9599Hans SjögrenH65 Kort (610)3 520 m11:31:04
23780Wilhelm WestströmU2 (1134)2 720 m12:00:44
23765Karin WestströmInskolning (1068)1 600 m12:02:15
12670Åsa Westström3-days Middle (314)3 700 m13:11:44
12669Anders Westström3-days Middle (314)3 700 m13:15:10
9966Bengt NilssonH70 Kort (570)2 980 m
11265Birgitta PeterssonD70 Motion (170)2 870 m

ANCO

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9410Jean-Claude GuyotH65 (735)4 550 m13:07

ANCO-Neuchâtel

35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7345Pierre WyrschH45 Kort (1474)4 770 m10:03:01
6463Cédric SennH40 Kort (1170)5 860 m10:09:03
11500Nils BéguinU1 (1421)1 870 m10:29:12
2972Guillaume WyrschH18 (560)5 790 m11:04
812Paul FlückigerH18 Elit (600)7 380 m11:11
5142Maxime BéguinH11 (710)2 890 m11:11
8943Laurent GacondH60 (726)5 000 m11:11
3347Valère de TriboletH16 (894)5 410 m11:13
3696Tristan GlauserH15 (782)5 240 m11:13
2179Jérôme FavreH21 (967)9 120 m11:18
3146Romain WältiH17-20 Kort (155)5 210 m11:18
8414Vera KhlebnikovaD55 (430)4 010 m11:20
2904Florence BuchsD18 (306)4 960 m11:30
8875Véronique JuanD60 (260)3 430 m11:33
2206Hugo BabelH21 (967)9 120 m11:35
8954Alain JuanH60 (726)5 000 m11:36
424Archibald SoguelH20 Elit (595)10 170 m11:38
2018Alexandra KhlebnikovaD21 (786)6 640 m11:38
3360Pierre BenaH16 (894)5 410 m11:38
3153Antonin StampbachH17-20 Kort (155)5 210 m11:40
8540Anton KhlebnikovH55 (709)5 460 m11:40
6949Luc BéguinH45 (1152)6 930 m11:45
3384Maxime WyrschH16 (894)5 410 m11:46
8423Alexandra WilhemD55 (430)4 010 m11:48
5744Annick BéguinD35 (145)5 910 m11:51
3208Julianne BarbenD16 (725)4 510 m11:52
831Pascal BuchsH18 Elit (600)7 380 m11:55
2217Alexandre LebetH21 (967)9 120 m11:56
2016Kerria ChallandesD21 (786)6 640 m11:58
2902Sophie WältiD18 (306)4 960 m11:58
1002Anaïs CattinD21 (786)6 640 m12:02
3334Grégoire BenaH16 (894)5 410 m12:05
3707Julien SchluchterH15 (782)5 240 m12:09
1181Philipp KhlebnikovH20 Elit (595)10 170 m12:58
2386Ariane WilhemD21 Kort (670)4 750 m

Andebu IL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9102Elisabeth RødD60 Kort (340)2 950 m11:26:03
9391Elling AakreH65 (735)4 550 m12:43

Anderstorps OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12623Ulf TyrénChallenge H 5 (190)5 070 m11:54:16
11116Per LeanderssonH60 Motion (160)3 920 m11:55:24
9600Ulf PerssonH65 Kort (610)3 520 m12:09:06
12591Johan BerköChallenge H 5 (190)5 070 m12:14:45
3222Elise JosefssonD16 (725)4 510 m12:41
6251Veronica AdolfssonD40 Kort (970)4 060 m12:44:04
9296Sinikka KukkohoviD65 (280)3 260 m12:45
10296Sven-Erik LundH80 (235)2 640 m13:00
5404Clara AdolfssonD10 (820)2 700 m13:04
7699Maria SturessonD50 (595)4 040 m13:07
3238Sofie JosefssonD16 (725)4 510 m13:08

Andrarums IF

52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18140Jan-Ove VikingMTB-O H40 (126)5 220 m08:17
11356Sven PerssonH80 Motion (55)2 420 m09:30:21
6464Michael NilssonH40 Kort (1170)5 860 m09:40:03
25287Rolf NilssonOpen 5 (2219)3 580 m09:52:28
11155Christina NilssonD60 Motion (195)3 040 m10:07:39
22051Torbjörn AnderssonOpen 2 (296)3 830 m10:13:38
10533Linda AhlmD40 Motion (560)6 000 m10:26:06
11810Svante AnderssonOpen 1 (588)2 740 m10:30:15
20513Morgan OlssonOpen 8 (1496)4 410 m10:35:45
24696Ida AnderssonOpen 2 (296)3 830 m10:36:18
5922Jesper NilssonH35 Kort (440)6 390 m10:37:02
9103Gabrielle BrunD60 Kort (340)2 950 m10:38:01
8742Ingemar NilssonH55 Kort (530)4 300 m10:38:04
9967Bertil OlofssonH70 Kort (570)2 980 m10:44:04
11117Kjell VilhelmssonH60 Motion (160)3 920 m10:48:59
8065Gudrun NilssonD50 Kort (590)2 980 m10:49:02
11842Barbro NilssonD60 Motion (195)3 040 m10:49:35
23311Sophie KolmodinOpen 7 (1652)2 840 m10:50:14
4414Brian AhlmH13 (770)3 670 m11:00
3958Carolin GradinD14 (670)3 810 m11:05:00
11118Bengt HanssonH60 Motion (160)3 920 m11:06:46
7346Roger AnderssonH45 Kort (1474)4 770 m11:12:00
2026Marielle NilssonD21 (786)6 640 m11:13
9349Kent R NilssonH65 (735)4 550 m11:13
5534Elias NilssonH10 (930)2 730 m11:15
6745Ingela ThoressonD45 (780)4 440 m11:15
6112Ola HäggströmH40 (675)7 250 m11:17
4848Stellan GradinH12 (795)3 030 m11:20
4276Ida AnderssonD13 (740)3 700 m11:26
5575Viggo AhlmH10 (930)2 730 m11:35
7658Anette ThoressonD50 (595)4 040 m11:40
10359Emma NilssonD21 Motion (244)4 320 m11:41:36
2220Sam ErikssonH21 (967)9 120 m11:44
5351Vide HäggströmD10 (820)2 700 m11:44
12906Patrik Larsson3-days Men (181)3 700 m11:44:18
12335Christian GlantzOpen 8 (1496)4 410 m11:48:33
10360Elin LarssonD21 Motion (244)4 320 m11:50:43
6133Heide PerssonH40 (675)7 250 m11:51
2190Jonas GustafssonH21 (967)9 120 m11:52
4835Sverre HäggströmH12 (795)3 030 m11:54
4104Tyr HäggströmH14 (776)3 830 m11:55
7836Jan GradinH50 (1245)6 030 m11:56
5567Cazper NilssonH10 (930)2 730 m11:59
5134Ludwig AnderssonH11 (710)2 890 m12:03
4253Elin NilssonD13 (740)3 700 m12:04
4424Erik ThoressonH13 (770)3 670 m12:10
7812Hans PerssonH50 (1245)6 030 m12:10
5552Hugo ThoressonH10 (930)2 730 m12:13
4081Måns PerssonH14 (776)3 830 m12:14
10532Malin HäggströmD40 Motion (560)6 000 m12:15:47
20398Conny ThoressonOpen 7 (1652)2 840 m12:20:48
5923Fredrik NilssonH35 Kort (440)6 390 m12:40:01

Angelniemen Ankkuri

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8066Anu MannonenD50 Kort (590)2 980 m11:19:05
8960Tapio HalmeH60 (726)5 000 m11:22
8933Markku VesalainenH60 (726)5 000 m11:46
8936Ilkka SaarimäkiH60 (726)5 000 m11:55
8429Helena SaarimäkiD55 (430)4 010 m12:07

Ankarsrums OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9968Åke BorgerH70 Kort (570)2 980 m10:55:05

Annebergs GIF

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5660Martin ErikssonH10 (930)2 730 m08:33
7722Carina Rosén ErikssonD50 (595)4 040 m09:16
9045Jan-Olov ErikssonH60 (726)5 000 m09:19
8068Camilla RosénD50 (595)4 040 m09:27
4376Emma ErikssonD13 (740)3 700 m09:41
11302Nils-Åke BlomH70 Motion (240)3 430 m10:59:37
9969Roland SandahlH70 Kort (570)2 980 m11:14:05
9104Gunvor ArbinD60 Kort (340)2 950 m11:23:02
9172Stefan ArbinH60 Kort (495)3 990 m11:24:03

Anttolan Urheilijat

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2519Vili ValjakkaH21 Kort (1135)7 280 m10:09:01

Aplared

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23736Agneta SvenssonOpen 4 (771)4 510 m11:28:48

Aplared

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23730Mats AspOpen 4 (771)4 510 m11:28:49

Arboga OK

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12336Anders PayerlOpen 8 (1496)4 410 m10:22:08
12241Christian PayerlOpen 7 (1652)2 840 m10:23:52
22224Danuta WikelingOpen 5 (2219)3 580 m10:26:04
21936Linda PayerlOpen 7 (1652)2 840 m10:27:38
21680Lina MöllerOpen 5 (2219)3 580 m10:37:37
21679Erik MöllerOpen 7 (1652)2 840 m10:58:04
11992Helena StrandOpen 4 (771)4 510 m11:14:44
10413Lukas LarssonH21 Motion (241)6 880 m11:37:16
9971Per JakobssonH70 Kort (570)2 980 m11:38:04
9970Per-Ivar MöllbergH70 Kort (570)2 980 m11:42:04
22692Tua WigforssOpen 2 (296)3 830 m12:19:42
9173Peder WickströmH60 Kort (495)3 990 m12:29:03
3607Anna StrandD15 (709)4 470 m12:31
4452Gustav GöranssonH13 (770)3 670 m12:31
8195Anders StrandH50 Kort (1035)4 470 m12:32:03
21668Arvid WigforssOpen 1 (588)2 740 m12:32:05
12059Peter BäckOpen 5 (2219)3 580 m12:35:21
5413Amanda BäckD10 (820)2 700 m12:44
8439Annika LarssonD55 (430)4 010 m12:48
4728Märta ÖhrnD12 (705)3 010 m12:51
4493Filip BäckH13 (770)3 670 m12:54
5170Eric BäckH11 (710)2 890 m13:09
6252Jenny GustafssonD40 Kort (970)4 060 m13:09:03
4290Tilda WigforssD13 (740)3 700 m13:18
3017Rasmus MöllerH18 (560)5 790 m13:25
23201Anders GöranssonOpen 5 (2219)3 580 m

ARGUS

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11843Nicole BugersdijkOpen 2 (296)3 830 m09:19:59
18286Bart BroexMTB-O Open medel (144)3 830 m09:37:52
6966Maarten BaakmanH45 (1152)6 930 m11:22
10658Bart BroexH40 Motion (350) m11:53:56

Arlöv

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
20240Flor Villafuerte de HellbergOpen 1 (588)2 740 m12:54:01

Arvidsjaurs OK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
22956Tony GustafssonOpen 5 (2219)3 580 m09:46:49
10252Birger LundbergH75 (549)3 290 m09:57
7137Johan LundbergH45 (1152)6 930 m10:02
10463Jenny PerssonD35 Motion (200)4 080 m10:07:08
20053Alve LundbergU1 (1421)1 870 m10:11:10
4990Albin LundbergH12 (795)3 030 m10:18
6878Anna GustafssonD45 (780)4 440 m10:35
4624Hilma GustafssonD14 Kort (230)2 900 m10:54
12549Ida GustafssonChallenge D 5 (230)5 130 m10:58:09

ASCO Lugano

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10464Cuki VassalliD35 Motion (200)4 080 m08:33:01
7156Lisa PellegriniD45 Kort (845)3 370 m09:58:01
7347Marc ZaniniH45 Kort (1474)4 770 m10:02:01
8745Albino CampanaH55 Kort (530)4 300 m10:02:04
5837Karin BernasconiD35 Kort (390)4 330 m10:18:06
6465Daniele BernasconiH40 Kort (1170)5 860 m10:24:04
8744Antonio KocsisH55 Kort (530)4 300 m10:24:05
7751Silvia Zemp CampanaD50 (595)4 040 m10:27
5824Silvio VassalliH35 (285)7 430 m10:32
8743Ferruccio UnternäherH55 Kort (530)4 300 m10:32:04
20023Kim VassalliU1 (1421)1 870 m12:06:32

ASD Agorosso S. Alessandro

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8513Roberto Di BaccoH55 (709)5 460 m11:04
6964Moritz EtterH45 (1152)6 930 m12:00
6905Marcello BaroniH45 (1152)6 930 m12:20

asd Park World Tour Italia

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12337Gabriele VialeOpen 8 (1496)4 410 m

ASG Teutoburger Wald

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9601Nikolaus RischH65 Kort (610)3 520 m11:57:07
11156Petra RischD60 Motion (195)3 040 m11:58:53

Asker SK

51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5473Ragnhild Øfsthus GravirD10 (820)2 700 m08:30
8196Håkon LøvliH50 Kort (1035)4 470 m08:31:02
4617Ida Kristine  NordvikD14 Kort (230)2 900 m08:32
3474Sjur KvisleH16 (894)5 410 m08:33
2805Ragnhild LøvliD20 (440)5 450 m08:39
4366Ina MartiniD13 (740)3 700 m08:40
7058Sverre WisløffH45 (1152)6 930 m08:42
7079Gjermund GravirH45 (1152)6 930 m08:46
3824Per Clemet WisløffH15 (782)5 240 m08:47
6828Hilda ØfsthusD45 (780)4 440 m08:49
3465Johan WestlyH16 (894)5 410 m08:50
8069Maria PerssonD50 Kort (590)2 980 m08:57:03
3044Bjørnar LøvliH18 (560)5 790 m09:00
696Margrethe WisløffD18 Elit (594)5 650 m09:01
866Vegard GulbrandsenH18 Elit (600)7 380 m09:05
3263Synne StrandD16 (725)4 510 m09:06
5451Sara MartiniD10 (820)2 700 m09:09
6072Toril Fougner WisløffD40 (360)4 830 m09:09
2797Selma Øfsthus GravirD20 (440)5 450 m09:11
4005Anna Øfsthus GravirD14 (670)3 810 m09:11:00
3803Vegard LøvliH15 (782)5 240 m09:13
7039Bjørn MartiniH45 (1152)6 930 m09:13
3484Axel HoveidH16 (894)5 410 m09:15
5464Martha WisløffD10 (820)2 700 m09:15
12060Sølvi MArtiniOpen 5 (2219)3 580 m09:17:46
261Ingrid GulbrandsenD20 Elit (510)6 960 m09:22
4349Petra  HoveidD13 (740)3 700 m09:23
674Nora Synnøve WoxholthD18 Elit (594)5 650 m09:29
8626Roar NydalH55 (709)5 460 m09:29
3815Sander ArntzenH15 (782)5 240 m09:30
7067Bjørn-Willy ArntzenH45 (1152)6 930 m09:30
3648Lotte Jauhojärvi MarkussenD15 (709)4 470 m09:32
5307Anette Jauhojärvi MarkussenD12 Kort (158)2 590 m09:33
15101Ann Katrin Olsen3-days Women (183)4 850 m09:33:21
11027Anne Moian NydalD55 Motion (245)3 010 m09:36:44
9432Øyvind HoveidH65 (735)4 550 m09:39
6834Eva Lill KvisleD45 (780)4 440 m09:41
1218Erland KvisleH20 Elit (595)10 170 m09:42
7046Tommy JauhojärviH45 (1152)6 930 m09:42
689Fanni Jauhojärvi MarkussenD18 Elit (594)5 650 m09:47
276Silje ArntzenD20 Elit (510)6 960 m09:48
683Tilla Farnes HennumD18 Elit (594)5 650 m09:51
10854Vegard KvisleH45 Motion (319)5 020 m09:54:20
251Kaja Bråten LøvaldD20 Elit (510)6 960 m09:58
21092Gyrid LøvliOpen 10 (486)4 000 m09:58:17
23092Raul LindströmOpen 10 (486)4 000 m10:03:44
24424Kristin MurenOpen 5 (2219)3 580 m10:13:24
23189Jan MurenOpen 8 (1496)4 410 m10:19:51
18482Per Clemet WisløffMTB-O Open lång (97)5 530 m10:43:13
1380Eivind Øfsthus GravirH18 Elit (600)7 380 m12:57
6466Jan Anders IstadH40 Kort (1170)5 860 m

Askersunds OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2520Anders Hansen-HaugH21 Kort (1135)7 280 m09:51:01
9080Jouni Hansen-HaugH60 (726)5 000 m10:06

Askir skiklubb

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
20317Rune MoianOpen 10 (486)4 000 m09:39:56

Askøy O-Lag

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15060Toril Aasheim NymarkOpen 8 (1496)4 410 m11:57:59
661Tonje Aasheim NymarkD18 Elit (594)5 650 m12:11
6800Tove AasheimD45 (780)4 440 m12:34
6998Tore NymarkH45 (1152)6 930 m13:02
3983Tora Aasheim NymarkD14 (670)3 810 m13:26:00

ASS Raisu Lumous

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7802Kasperi LaunisH50 (1245)6 030 m11:49
7654Teija LaunisD50 (595)4 040 m12:07

AstraZeneca IF Mölndal

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11080Lars RenbergH55 Motion (155)4 030 m09:58:35
22993Robert JanssonOpen 10 (486)4 000 m10:50:04

ASVÖ Österrike

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2387Barbara HauserD21 Kort (670)4 750 m11:31:02
3430Raphael StadloberH16 (894)5 410 m12:15
3748Leo HolperH15 (782)5 240 m12:17
5924Andreas SlateffH35 Kort (440)6 390 m12:21:01
3239Agnes ScheiklD16 (725)4 510 m12:30
21343Erich SimkovicsOpen 5 (2219)3 580 m12:32:01
1088Henrik SulzH21 Elit 2 (520)12 050 m12:34
10511Christoph FuhrichH35 Motion (86)5 850 m12:35:00
7901Gottfried ScheiklH50 (1245)6 030 m12:44
3110Magdalena EnglD17-20 Kort (221)4 350 m12:48
3014Martin KrennH18 (560)5 790 m12:54
2862Andreas MayerH20 (295)6 720 m12:56:00
9105Gunnel NilssonD60 Kort (340)2 950 m12:58:59
1082Johannes ZechnerH21 Elit 2 (520)12 050 m13:06
1092Matthias PoellH21 Elit 2 (520)12 050 m13:10
3107Christina BroingerD17-20 Kort (221)4 350 m13:11
6060Lyatoshinskaya PolinaD40 (360)4 830 m13:13
3005Andreas ZechnerH18 (560)5 790 m13:14
12907Lyatoshinkiy Pavel3-days Men (181)3 700 m13:22:26

Attunda OK

57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
40001Göran AnderssonPre-Elit (326)5 650 m07:30
1200Simon MarteliusH20 Elit (595)10 170 m09:24
9602Göran FriskH65 Kort (610)3 520 m10:29:03
9516Kristina FriskD65 Kort (320)2 860 m10:36:07
6254Lena NilssonD40 Kort (970)4 060 m11:06:03
12671Alma Hellström3-days Middle (314)3 700 m11:08:02
12765Jonas Hellström3-days Difficult (293)4 860 m11:08:42
12502Anders NilssonChallenge H 10 (205)9 690 m11:11:35
11501Wiktor EngesU1 (1421)1 870 m11:34:30
2521Jakob RedtzerH21 Kort (1135)7 280 m11:36:00
12503Anders BrunanderChallenge H 10 (205)9 690 m11:58:56
23757Anneli KarlssonOpen Challenge 10 (230)9 680 m11:59:03
22537Thomas LarssonOpen Challenge 10 (230)9 680 m11:59:05
6253Anette BrunanderD40 Kort (970)4 060 m12:02:05
6255Åsa WilestedtD40 Kort (970)4 060 m12:08:03
10927Charlotte EngesD50 Motion (230)3 580 m12:14:09
5787Anders CarlheimH35 (285)7 430 m12:16
12948Martin Gelinder3-days Men (181)3 700 m12:18:59
2926Josefin KarlssonD18 (306)4 960 m12:20
3427Oskar EngesH16 (894)5 410 m12:20
3587Alicia RedtzerD15 (709)4 470 m12:21
12856Tove Forshällen3-days Women (183)4 850 m12:23:59
6049Maria Von SchmalenséeD40 (360)4 830 m12:27
1345Christopher WilestedtH18 Elit 2 (510)6 770 m12:28
7158Nina IversD45 Kort (845)3 370 m12:30:01
3761Hampus BrunanderH15 (782)5 240 m12:34
6990Ulrik IversH45 Kort (1474)4 770 m12:35:05
4309Sofia IversD13 (740)3 700 m12:37
5410Vilma NilssonD10 (820)2 700 m12:38
22794Ida HellströmOpen 1 (588)2 740 m12:38:00
22793Ulrika HellströmOpen 5 (2219)3 580 m12:40:36
442Karl EngesH20 Elit (595)10 170 m12:42
3755Marcus Salomon-SörensenH15 (782)5 240 m12:46
5180Marcus SteneboH11 (710)2 890 m12:46
8197Peter Salomon-SörensenH50 Kort (1035)4 470 m12:46:03
7157Monica RoosD45 Kort (845)3 370 m12:49:01
434Daniel RoosH20 Elit (595)10 170 m12:50
9400Leif NordinH65 (735)4 550 m12:50
23988Mia BirkedalInskolning (1068)1 600 m12:51:54
23982Hans BirkedalOpen 2 (296)3 830 m12:52:00
23980Karin BirkedalOpen 2 (296)3 830 m12:52:32
7622Johan RedtzerH45 Kort (1474)4 770 m12:54:00
6784Karin SteneboD45 (780)4 440 m12:56
7877Håkan RedtzerH50 (1245)6 030 m12:57
4337Lovisa NilssonD13 (740)3 700 m13:00
4482Gustav WirénH13 (770)3 670 m13:01
12855Madeleine Limpar3-days Women (183)4 850 m13:01:36
3595Veronica RedtzerD15 (709)4 470 m13:02
5198Elis IversH11 (710)2 890 m13:07
2850Anton DanielsH20 (295)6 720 m13:08:00
1358Christian RedtzerH18 Elit 2 (510)6 770 m13:16
2231Love LindströmH21 (967)9 120 m13:16
7903Mikael WirénH50 (1245)6 030 m13:17
3033Filip BrunanderH18 (560)5 790 m13:23
5803Björn CarlheimH35 (285)7 430 m13:24
4302Maja SandvikD13 (740)3 700 m13:25
9174Hans Andersson StrinningH60 Kort (495)3 990 m

ATU Kosice

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11993Timotej JuraskoOpen 4 (771)4 510 m11:00:26
8667Iveta PutnovskaD55 Kort (310)2 940 m11:02:06
5327Richard SlamaH12 Kort (105)2 720 m11:03
8070Elena BelicovaD50 Kort (590)2 980 m11:05:04
9517Darina PolonyiovaD65 Kort (320)2 860 m11:06:02
1304Dusan SlamaH18 Elit 2 (510)6 770 m11:10
8200Peter SlamaH50 Kort (1035)4 470 m11:19:05
8198Boris DurcoH50 Kort (1035)4 470 m11:21:05
8199Vladimir TyszH50 Kort (1035)4 470 m11:24:02
3204Dominika KalenskaD16 (725)4 510 m11:32
8746Jozef PollakH55 Kort (530)4 300 m11:37:05
12908Juraj Hammer3-days Men (181)3 700 m11:46:56
6023Jana SlamovaD40 (360)4 830 m11:56
5319Michal SlamaH12 Kort (105)2 720 m12:03
8668Angela MalarovaD55 Kort (310)2 940 m

Auckland OC

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
854Tommy HayesH18 Elit (600)7 380 m12:03
3230Anna CrosbyD16 (725)4 510 m12:39
8568Martin CrosbyH55 (709)5 460 m13:11
3038James CrosbyH18 (560)5 790 m13:29

Australia

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12857Olivia Sprod3-days Women (183)4 850 m12:07:17
239Nicola BlatchfordD20 Elit (510)6 960 m12:12
435Ashley NankervisH20 Elit (595)10 170 m12:24
441Aidan DawsonH20 Elit (595)10 170 m12:26
12909Brodie Nankervis3-days Men (181)3 700 m12:36:35
2045Mary FlemingD21 (786)6 640 m12:50
447Matt DoyleH20 Elit (595)10 170 m12:54
2783Nora RamsteinD20 (440)5 450 m13:01
2772Rosie DalheimD20 (440)5 450 m13:16

Australopers

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7736Andrea SchiwyD50 (595)4 040 m08:35
9014Robert ElsonH60 (726)5 000 m08:37
8906Jan HardyD60 (260)3 430 m08:45
8669Judith DavisD55 Kort (310)2 940 m09:46:04

Austria

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23168Ilija LyatoshinskyOpen 1 (588)2 740 m10:13:53

Avesta OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12858Sara Rudh3-days Women (183)4 850 m09:19:05

avon ok

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11376Charlotte DelaumeInskolning (1068)1 600 m10:57:11
6763Sophie AntoineD45 (780)4 440 m12:27
6155Jean-Marc DelaumeH40 (675)7 250 m12:41

Azimut, SPB

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7961Andrej MitenkovH50 (1245)6 030 m08:42
7963Konstantin PigarevH50 (1245)6 030 m09:31
9972Boris TarasovH70 Kort (570)2 980 m11:22:07
8670Tamara ZaetsD55 Kort (310)2 940 m11:29:04
9106Marina CherkasovaD60 Kort (340)2 950 m11:31:36

B&B

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8584Aigars UdrisH55 (709)5 460 m13:05
8449Zaiga UdreD55 (430)4 010 m13:24

Bækkelagets SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18260Bjarne PaulsrudMTB-O H60 (87)3 790 m08:56
8635Yngvar ChristiansenH55 (709)5 460 m10:15

Balise 10

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12453Freddy RaesOpen 11 (280)5 210 m08:31:44

Balise77

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6854Olivier SandraD45 (780)4 440 m10:26

BAOC

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
40006Charles Bromley GardnerPre-Elit (326)5 650 m07:30
8201Charles Bromley GardnerH50 Kort (1035)4 470 m10:05:02
23440Francois LeonardOpen 8 (1496)4 410 m11:11:14
23433Marie-Joseé ParayreOpen 7 (1652)2 840 m11:12:01
7348John OwensH45 Kort (1474)4 770 m12:17:02

Bardu IL

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4361Anna Jaconsen-GaskiD13 (740)3 700 m09:27
6819Margrete GaskiD45 (780)4 440 m09:28
21413Fred Arne JacobsenOpen 8 (1496)4 410 m11:45:35

Bay Area Orienteering Club

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8071Olga KraghtD50 Kort (590)2 980 m09:26:01
9070Gary KraghtH60 (726)5 000 m09:47
3293Katherine PetersenD16 (725)4 510 m09:59
2363Erin SchirmH21 (967)9 120 m10:19
3312Sarah PetersenD16 (725)4 510 m10:24
3304Julia DoubsonD16 (725)4 510 m10:37

Bendigo Orienteers Incorporated

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9512Antony RadfordH65 (735)4 550 m10:01
9107Alison RadfordD60 Kort (340)2 950 m10:28:04

Bergdalens IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
25206Meja NilssonInskolning (1068)1 600 m12:45:43

Bergnäsets AIK

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6468Björn YlipääH40 Kort (1170)5 860 m09:06:13
10534Lena YlipääD40 Motion (560)6 000 m09:16:00
4050Hanna SvanbergD14 (670)3 810 m10:48:00
12859Maria Svanberg3-days Women (183)4 850 m11:01:53
12338Carl HolmgrenOpen 8 (1496)4 410 m11:16:02
8073Gry HafskjoldD50 Kort (590)2 980 m11:37:03
8072Agneta BergelinD50 Kort (590)2 980 m11:55:06
834Robin SalénH18 Elit (600)7 380 m12:15
1351Nils HenrikssonH18 Elit 2 (510)6 770 m12:30
1308Erik TuuriH18 Elit 2 (510)6 770 m12:50
2254Joar SvartholmH21 (967)9 120 m13:00
1090Gunnar HolmgrenH21 Elit 2 (520)12 050 m13:12
4292Tina YlipääD13 (740)3 700 m13:17
5176Theo YlipääH11 (710)2 890 m13:19
8571Richard HolmgrenH55 (709)5 460 m13:20
1339Oskar ÖqvistH18 Elit 2 (510)6 770 m13:26
3579Else HolmgrenD15 (709)4 470 m13:29

Berliner TSC

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2914Marie HerrnholdD18 (306)4 960 m11:07
2215Marvin GoerickeH21 Elit 2 (520)12 050 m11:13
15093Tobias SchwartzH35 Kort (440)6 390 m11:37:03
401Mark OttoH20 Elit (595)10 170 m11:42
2197Karsten BlumeH21 (967)9 120 m11:45
5773Tobias SchwartzH35 (285)7 430 m11:45
2981Paul ScholtzH18 (560)5 790 m11:52
417Sebastian FleissH20 Elit (595)10 170 m11:56
9354Bernd WollenbergH65 (735)4 550 m12:03
6719Jaqueline GoerickeD45 (780)4 440 m12:09
10465Katerina WollmerstädtD35 Motion (200)4 080 m13:32:02

Berliner Turnerschaft

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2174Anicó KulowD21 (786)6 640 m09:58
12860Claudia Becker3-days Women (183)4 850 m10:23:41
5925Ronny KrügerH35 Kort (440)6 390 m11:48:02

Bjursås OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9456Tommy LundqvistH65 (735)4 550 m08:49
8620Per-Erik BjörklundH55 (709)5 460 m09:06
9762Margareta LöfkvistD70 (230)2 930 m09:16
9860Gunnar LöfkvistH70 (630)3 850 m09:17
8633Jan-Olof BjörklundH55 (709)5 460 m09:21
10120Siv HasselgrundD75 (205)2 830 m09:32
9603Bernt LöfkvistH65 Kort (610)3 520 m09:49:02
11028Britt BjörklundD55 Motion (245)3 010 m10:02:56

Björkfors GOIF

31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11673Alva LindforsU2 (1134)2 720 m09:54:20
12061Mia LindforsOpen 5 (2219)3 580 m09:54:48
9518Inger PetterssonD65 Kort (320)2 860 m10:01:06
9973Lennart PetterssonH70 Kort (570)2 980 m10:03:03
6256Anna KullbergD40 Kort (970)4 060 m10:04:04
10659Markus KleinH40 Motion (350) m11:08:46
5926Joakim KjellbergH35 Kort (440)6 390 m11:10:03
6469Mattias NilssonH40 Kort (1170)5 860 m11:12:01
10466Åsa KjellbergD35 Motion (200)4 080 m11:24:12
12392Martin LindforsOpen 9 (763)7 280 m11:30:04
20074Karl KullbergU1 (1421)1 870 m11:44:14
8671Pia StålhandskeD55 Kort (310)2 940 m11:58:03
25114Patrik ModoratoOpen 5 (2219)3 580 m12:01:12
11119Anders HargebyH60 Motion (160)3 920 m12:03:20
11029Christina SvenssonD55 Motion (245)3 010 m12:24:35
4884Gustaf KullbergH12 (795)3 030 m12:29
9829Kjell HolmströmH70 (630)3 850 m12:29
9302Kicki SanderD65 (280)3 260 m12:31
5649Hugo BjörkhammerH10 (930)2 730 m12:36
7349Lars-Åke KullbergH45 Kort (1474)4 770 m12:36:01
2050Sofie SvenssonD21 (786)6 640 m12:46
5171Samuel KleinH11 (710)2 890 m12:52
10536Sofia KleinD40 Motion (560)6 000 m12:59:22
5393Ellen LindforsD10 (820)2 700 m13:00
4304Filippa BjörkhammerD13 (740)3 700 m13:04
5193Albin KjellbergH11 (710)2 890 m13:11
10535Cecilia BjörkhammerD40 Motion (560)6 000 m13:14:11
4325Ebba KleinD13 (740)3 700 m13:26
8999Sven-Olof SvenssonH60 (726)5 000 m13:26
3221Moa KjellbergD16 (725)4 510 m13:27
11672Nora KleinU2 (1134)2 720 m

Björklinge SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
40026Ola JanssonPre-Elit (326)5 650 m07:30
40027Tomas JanssonPre-Elit (326)5 650 m07:30

Björnbär OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9469Jörg SchifferleH65 (735)4 550 m10:04
8909Schifferle MonikaD60 (260)3 430 m10:22
2159Livia SchifferleD21 (786)6 640 m10:46
1147Daniel HenggelerH21 Elit 2 (520)12 050 m10:58

BK Häcken

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
25619Annie MånssonOpen 2 (296)3 830 m10:23:37

Bodafors OK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10361Elina ReiverD21 Motion (244)4 320 m09:25:35
12592Johan HällbergChallenge H 5 (190)5 070 m09:27:58
7350Stefan ReiverH45 Kort (1474)4 770 m09:36:01
10256Sven-Olov LarssonH75 (549)3 290 m10:02
3136Kajsa ErikssonD17-20 Kort (221)4 350 m10:18
7351Niklas ErikssonH45 Kort (1474)4 770 m10:23:02
9604Jan WingstedtH65 Kort (610)3 520 m10:42:04
9519Monica BerggrenD65 Kort (320)2 860 m10:43:05
4577Sebastian BjörkH13 (770)3 670 m10:56

Bodens BK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9484Kjell SandströmH65 (735)4 550 m09:50
8502Christina NordströmD55 (430)4 010 m10:09
9881Kjell MörtbergH70 (630)3 850 m10:25
9498Matts EngvallH65 (735)4 550 m10:35
5927Magnus MörtbergH35 Kort (440)6 390 m10:52:02

Bodø & Omegn IF Orientering

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10070Reidar AndersenH70 Kort (570)2 980 m11:24:05

BOK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4992Jim BaileyH12 (795)3 030 m09:45
12339Jennifer HuddOpen 8 (1496)4 410 m09:58:50
3292Sofie AndersenD16 (725)4 510 m10:09
4972Joe HuddH12 (795)3 030 m10:21
7774Susanne AndersenD50 (595)4 040 m10:21
8012Christian SaxtoftH50 (1245)6 030 m10:23
715Cecilie AndersenD18 Elit (594)5 650 m10:31
12340Peter HuddOpen 8 (1496)4 410 m10:31:41
3844Zac HuddH15 (782)5 240 m10:45
6241Scott BaileyH40 (675)7 250 m10:55
7159Amy CurtisD45 Kort (845)3 370 m

Bokhultets IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23367Peter CarlssonOpen 4 (771)4 510 m10:34:58

Bokhultets IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23402Veronica KarlssonOpen 4 (771)4 510 m10:35:01

Boliden SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9784Bo JonssonH70 (630)3 850 m12:13

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
20185Olivia JohanssonInskolning (1068)1 600 m10:55:37

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23827Ludvig RaaskInskolning (1068)1 600 m12:13:48

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23879Carl JakobssonInskolning (1068)1 600 m12:17:13

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23885Maja JakobssonInskolning (1068)1 600 m12:17:18

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23550Malte DuellInskolning (1068)1 600 m12:27:36

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23929Theodor BergInskolning (1068)1 600 m12:27:38

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23793Rebecka LindgrenInskolning (1068)1 600 m12:45:44

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23857Corinne KyllergårdU1 (1421)1 870 m12:12:05

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23547Tova DuellU2 (1134)2 720 m11:26:13

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23312Hampus TörnströmOpen 1 (588)2 740 m10:28:40

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23559Marcus  CarlssonOpen 1 (588)2 740 m11:05:00

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23551Susanne CarlssonOpen 1 (588)2 740 m11:05:02

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23317Linus TörnströmOpen 2 (296)3 830 m10:32:10

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23115Daniel ThuressonOpen 4 (771)4 510 m10:09:56

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23120Axel LundellOpen 4 (771)4 510 m10:09:58

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23307Karina  SundbergOpen 4 (771)4 510 m10:25:09

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23424Anders JohanssonOpen 4 (771)4 510 m10:34:49

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23506Alexander TossavainenOpen 4 (771)4 510 m10:58:00

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23499Sara Svensson EmanuelssonOpen 4 (771)4 510 m10:58:00

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23526Magnus SwetzenOpen 4 (771)4 510 m11:03:53

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23523Hans LjungkvistOpen 4 (771)4 510 m11:03:55

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23516ingemar wetterholmOpen 4 (771)4 510 m11:03:58

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23610Karin DanehammarOpen 4 (771)4 510 m11:59:39

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23874Farzad ZanganehOpen 4 (771)4 510 m12:22:15

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23997Erik wickströmOpen 4 (771)4 510 m13:14:51

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
22900Agnes EskilssonOpen 5 (2219)3 580 m08:57:39

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23259Ingrid MoldinOpen 5 (2219)3 580 m10:29:01

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23264Per MoldinOpen 5 (2219)3 580 m10:29:17

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
24920Elisabeth StensonOpen 5 (2219)3 580 m10:53:36

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23522Elisbeth EickhoffOpen 5 (2219)3 580 m11:08:06

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23513Fredrik NilssonOpen 5 (2219)3 580 m11:14:31

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23655Marie NilssonOpen 5 (2219)3 580 m11:14:32

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23520Emilia NilssonOpen 5 (2219)3 580 m11:14:33

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23661Karl NilssonOpen 5 (2219)3 580 m11:14:34

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23812Johan AndersonOpen 6 (542)5 930 m12:10:45

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23866Petra ÖstanbäckOpen 6 (542)5 930 m12:29:17

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23556Åsa LindqvistOpen 7 (1652)2 840 m12:40:19

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23553Mathias DuellOpen 7 (1652)2 840 m12:40:38

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
20082Martina BuckaOpen 8 (1496)4 410 m11:23:46

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
25998David AlphonsoOpen 8 (1496)4 410 m11:30:43

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23931Anders BergOpen 8 (1496)4 410 m13:22:50

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
22992Karin NilssonOpen Challenge 10 (230)9 680 m09:26:14

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23781Andreas LindénOpen Challenge 10 (230)9 680 m12:04:58

Borås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
21632Therese SjöblomOpen Challenge 10 (230)9 680 m12:32:22

Borås cykelamatörer

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23905Andreas DanielssonOpen 5 (2219)3 580 m12:23:39

Borås GIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12213Farzan AlavianghavaniniOpen 6 (542)5 930 m10:27:53

Bottnaryds IF

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4765Ella IngströmD12 (705)3 010 m08:39
2389Malin PerssonD21 Kort (670)4 750 m08:42:02
6470Johan EdströmH40 Kort (1170)5 860 m08:43:02
22843Magnus PerssonOpen 6 (542)5 930 m08:46:12
10414Erik Van Der MeidenH21 Motion (241)6 880 m08:47:33
7352Ulf PerssonH45 Kort (1474)4 770 m08:57:02
4649Axel EdströmH14 Kort (170)3 140 m08:58
10226Gunnar GrönkvistH75 (549)3 290 m09:02
3771Jakob IngströmH15 (782)5 240 m09:15
5762Maria GustafssonD35 (145)5 910 m09:24
22929Henrik VossOpen 8 (1496)4 410 m09:25:28
9869Lars FranssonH70 (630)3 850 m09:30
8605Anders ElfvingH55 (709)5 460 m09:36
3892Elin EdströmD16 Kort (140)3 450 m09:39
9605Johan SternerH65 Kort (610)3 520 m10:34:03
9108Lena SternerD60 Kort (340)2 950 m10:42:02
9606Ingemar GustafssonH65 Kort (610)3 520 m

Boxholm-Mjölby OL

37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12672Emanuel Urdal3-days Middle (314)3 700 m09:06:00
8748Karl-Johan NorénH55 Kort (530)4 300 m09:31:04
11157Ingrid NorénD60 Motion (195)3 040 m10:06:59
5929Andreas BirathH35 Kort (440)6 390 m10:07:01
11503Johanna KleistU1 (1421)1 870 m10:18:06
11502Moa KleistU1 (1421)1 870 m10:18:08
5838Jennie KleistD35 Kort (390)4 330 m10:24:09
10736Helen AnderssonD45 Motion (537)3 550 m10:35:39
15017Charlie FastU2 (1134)2 720 m10:47:12
5928Patrik KleistH35 Kort (440)6 390 m10:48:02
15031Jens FastOpen 4 (771)4 510 m10:48:07
23393Kenth EdinOpen 8 (1496)4 410 m10:57:22
22785Björn KleistOpen 7 (1652)2 840 m10:57:45
9974Bengt KleistH70 Kort (570)2 980 m11:07:04
6986Jimmy AleniusH45 Kort (1474)4 770 m11:16:01
8747Mats LönngrenH55 Kort (530)4 300 m11:28:03
10928Gabriella LönngrenD50 Motion (230)3 580 m11:33:11
2764Karl PetterssonOpen 1 (588)2 740 m11:44:32
23591Viktor LindqvistOpen 4 (771)4 510 m11:45:12
23601Therese LindqvistOpen 4 (771)4 510 m11:48:34
20071Lovisa KnutssonOpen 7 (1652)2 840 m12:14:21
2522Emil BruhnH21 Kort (1135)7 280 m12:15:02
3034Joar LönngrenH18 (560)5 790 m12:23
7873Conny BruhnH50 (1245)6 030 m12:24
3991Sanna LönngrenD14 (670)3 810 m12:32:00
3727Adam BremerH15 (782)5 240 m12:37
10537Anna PetterssonD40 Motion (560)6 000 m12:39:18
3164Philip MolinH17-20 Kort (155)5 210 m12:44
8202Patric MolinH50 Kort (1035)4 470 m12:45:03
22121Patricia MolinOpen 5 (2219)3 580 m12:47:28
3243Julia KnutssonD16 (725)4 510 m12:50
4144Oskar PetterssonH14 (776)3 830 m13:00
3006Oscar MolinH18 (560)5 790 m13:03
6788Lena MolinD45 (780)4 440 m13:06
7890Sören BremerH50 (1245)6 030 m13:11
3023Jakob BremerH18 (560)5 790 m13:19
6802Annelie AleniusD45 (780)4 440 m13:29

Brattås CK

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7353Thomas BergstrandH45 Kort (1474)4 770 m08:53:01
6472Olle NyströmH40 Kort (1170)5 860 m10:44:02
25933Lisa WallanderU2 (1134)2 720 m10:44:16
11504Svea BergstrandU1 (1421)1 870 m10:44:35
10415Per DahlbäckH21 Motion (241)6 880 m11:11:56
10362Lisa DahlbäckD21 Motion (244)4 320 m11:11:59
23700Per EinarssonOpen 5 (2219)3 580 m11:57:57
23693Maria EinarssonOpen 1 (588)2 740 m12:01:02
23692Alice EinarssonOpen 1 (588)2 740 m12:01:05
8074Mona OlssonD50 Kort (590)2 980 m12:17:04
6059Jenny ArvidssonD40 Kort (970)4 060 m12:18:02
6471Odd WallanderH40 Kort (1170)5 860 m12:26:02
5396Molly BergstrandD10 (820)2 700 m12:28
3980Hanna OlssonD14 (670)3 810 m12:34:00
10416Gustav SamuelssonH21 Motion (241)6 880 m12:34:32
5067Lovis BergstrandD11 (580)2 750 m12:36
5418Lisa WallanderD10 (820)2 700 m12:41
10538Maria PetterssonD40 Motion (560)6 000 m12:42:09
11377Anton ArvidssonInskolning (1068)1 600 m12:48:59
5401Malva ArvidssonD10 (820)2 700 m12:54
1353Tim OlssonH18 Elit 2 (510)6 770 m12:58
7859Ulrik OlssonH50 (1245)6 030 m13:24
6473Magnus ArvidssonH40 Kort (1170)5 860 m

Bredareds IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
22829Rasmus LarssonU2 (1134)2 720 m11:08:30
23886Lars BjörfjällOpen 7 (1652)2 840 m12:32:04

Bredaryds SOK

55 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18178Katarina Westin-KarlssonMTB-O D50 (33)3 840 m08:29
23067Oscar BrolingOpen 7 (1652)2 840 m10:04:37
12631Filip Broling3-days Easy (96)3 040 m10:08:43
2524Fredrik ErikssonH21 Kort (1135)7 280 m10:15:01
23319Emma HöglundOpen 4 (771)4 510 m10:36:22
23321Annica HöglundOpen 4 (771)4 510 m10:36:23
23313Julia HöglundOpen 2 (296)3 830 m10:36:42
2721Per HultH21 Kort (1135)7 280 m10:45:01
10976Micael ElmbladH50 Motion (240)5 040 m11:00:24
23674Lina HultOpen 5 (2219)3 580 m11:17:14
8203Bernt KarlssonH50 Kort (1035)4 470 m11:23:03
2390Jennie JohanssonD21 Kort (670)4 750 m11:27:01
6257Maria AuseliusD40 Kort (970)4 060 m11:38:03
12673Susanne Debourg3-days Middle (314)3 700 m11:39:05
23716Bengt JohanssonOpen 5 (2219)3 580 m11:48:10
648Amelia SkalbergD18 Elit (594)5 650 m12:07
2525Henrik AnderssonH21 Kort (1135)7 280 m12:09:01
23326Anders HöglundOpen 6 (542)5 930 m12:09:03
2523Henric JohnssonH21 Kort (1135)7 280 m12:10:00
20181Ina SkalbergOpen 8 (1496)4 410 m12:11:46
8672Maria AnderssonD55 Kort (310)2 940 m12:14:06
5049Tuva NylundD11 (580)2 750 m12:18
1269Klara ElmbladD18 Elit 2 (225)5 350 m12:23
9175Arne AnderssonH60 Kort (495)3 990 m12:25:02
4475Anton GunnarssonH13 (770)3 670 m12:26
7861Håkan SvenssonH50 (1245)6 030 m12:26
12550Hanna DahlbergChallenge D 5 (230)5 130 m12:27:40
12465Daniel JohanssonOpen 12 (189)9 760 m12:34:26
243Lisa ElmbladD20 Elit (510)6 960 m12:36
4461Axel ElmbladH13 (770)3 670 m12:37
15091Amanda HanssonD21 (786)6 640 m12:37
12341Mats JohanssonOpen 8 (1496)4 410 m12:39:04
7005Magnus TrofastH45 (1152)6 930 m12:40
3966Hedvig SeverinssonD14 (670)3 810 m12:42:00
23813Fabian RudmoOpen 6 (542)5 930 m12:42:42
642Elsa AnderssonD18 Elit (594)5 650 m12:43
5433Sanna SigvardsonU2 (1134)2 720 m12:43:06
222Linnéa AnderssonD20 Elit (510)6 960 m12:44
4328Ellen SigvardsonD13 (740)3 700 m12:45
670Moa HanssonD18 Elit (594)5 650 m12:47
4881Hugo AuseliusH12 (795)3 030 m12:49
1256Mimmi DahlbergD18 Elit 2 (225)5 350 m12:56
12477Anneli SigvardsonChallenge D 5 (230)5 130 m12:59:40
7887Mikael HanssonH50 (1245)6 030 m13:00
3421David JohanssonH16 (894)5 410 m13:04
7354Per SigvardsonH45 Kort (1474)4 770 m13:05:01
3765Emil AuseliusH15 (782)5 240 m13:07
6169Mattias GunnarssonH40 (675)7 250 m13:11
3993Linnea SkalbergD14 (670)3 810 m13:14:00
6790Carina SvenssonD45 (780)4 440 m13:15
3406Filip TrofastH16 (894)5 410 m13:17
2268Fredrik JohanssonH21 (967)9 120 m13:24
3108Emma AuseliusD17-20 Kort (221)4 350 m13:26
7870Mats NylundH50 (1245)6 030 m13:26
10855Håkan AuseliusH45 Motion (319)5 020 m

Bridgnorth O.C

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10163Patrick PayH75 (549)3 290 m11:59

Brinkens IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
20702Truls BengtssonOpen 1 (588)2 740 m12:45:08

Bromma-Vällingby SOK

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8204Olle JanrikH50 Kort (1035)4 470 m08:38:03
6829Lena BjessmoD45 (780)4 440 m08:41
7932Göran ModinH50 (1245)6 030 m08:41
5228Rasmus CarlénH11 (710)2 890 m08:51
1376Viktor JanrikH18 Elit 2 (510)6 770 m08:57
3646Sofia DamneD15 (709)4 470 m09:00
11674Tova SandgrenU2 (1134)2 720 m09:02:43
6474Ola CarlénH40 Kort (1170)5 860 m09:03:01
7083Simon SandgrenH45 (1152)6 930 m09:05
7355Thomas DanielssonH45 Motion (319)5 020 m09:21:31
4003Elin BjessmoD14 (670)3 810 m09:23:00
3622Karin ModinD15 (709)4 470 m09:44
9975Tage SandbergH70 Kort (570)2 980 m10:27:03
10737Monica SandgrenD45 Motion (537)3 550 m10:32:37
9520Gunvor SandbergD65 Kort (320)2 860 m10:34:02
11505Lotten CarlénU1 (1421)1 870 m10:40:40
9607Anders StenbackH65 Kort (610)3 520 m11:12:02
11303Leif JehanderH70 Motion (240)3 430 m11:25:10
20941Eva JanrikOpen 5 (2219)3 580 m

BROS

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15136Jean-Paul Bailleul3-days Men (181)3 700 m08:31:03
8590Francois MartinezH55 (709)5 460 m13:21

Brunflo IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12593Jonathan HaraldssonChallenge H 5 (190)5 070 m10:54:29

Brämhult

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23991Thilda BrandbergU1 (1421)1 870 m12:48:41

Brämhult

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23511Elisabeth BerghOpen 4 (771)4 510 m10:58:03

BSU OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2076Hanna BaushevichD21 (786)6 640 m12:20
2253Aliaksei ShvantsH21 (967)9 120 m13:25

BSV Halle-Ammendorf

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11675Daniel NedoborovskyU2 (1134)2 720 m09:51:22
12674Inna Levkovych3-days Middle (314)3 700 m10:15:13
6891Andre NedoborovskyH45 (1152)6 930 m11:04
4580Darja NedoborovskyD14 Kort (230)2 900 m11:25

Budapest

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
40004Fruzsina BiróPre-Elit (326)5 650 m07:30
6259Fruzsina BiróD40 Kort (970)4 060 m08:52:03
6258Aletta BiróD40 Kort (970)4 060 m08:56:04
2984Vilmos WeilerH18 (560)5 790 m11:12
3546Dorka HajnalD15 (709)4 470 m11:19
6756Ágnes TóthD45 (780)4 440 m11:28
2761Virág WeilerD20 (440)5 450 m11:30
3346Vince WeilerH16 (894)5 410 m11:45
7796Zsolt WeilerH50 (1245)6 030 m11:50

Builder

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9290Raisa IgnatenkoD65 (280)3 260 m12:22
9409Petr KaslovH65 (735)4 550 m12:26
9301Evgeniya KaslovaD65 (280)3 260 m13:04
9007Sergey GlebovH60 (726)5 000 m13:12

Bullecourt Boulder Bounders Orienteering Club

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12342Liz BourneOpen 8 (1496)4 410 m10:40:03

Bul-Tromsø IL

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11677Mia UrsetU2 (1134)2 720 m10:29:17
11678Astrid Vaeng BernhardsenU2 (1134)2 720 m10:33:28
11676Eline Vaeng BernhardsenU2 (1134)2 720 m10:40:19
6967Børge HarveyH45 (1152)6 930 m11:08
2970Vegard Vaeng BernhardsenH18 (560)5 790 m11:09
3867Ida UrsetD16 Kort (140)3 450 m11:21
3716Håvard Vaeng BernhardsenH15 (782)5 240 m11:31
6919Gjermund UrsetH45 (1152)6 930 m11:46
10856Ted-Andre BernhardsenH45 Motion (319)5 020 m11:51:23
3547Tora IndregardD15 (709)4 470 m11:57
6260Anne UrsetD40 Kort (970)4 060 m12:07:03
4840Hans UrsetH12 (795)3 030 m12:14

Burseryds IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8749Jan-Olof SvenssonH55 Kort (530)4 300 m10:42:04
2391Johanna WillstrandD21 Kort (670)4 750 m11:23:02

Bussola OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
860Csaba GerberH18 Elit (600)7 380 m12:31
1263Csenge GerberD18 Elit 2 (225)5 350 m13:10

Byåsen IL

25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3039Preben AntonsenH18 (560)5 790 m08:31
8375Erling ByeH50 Kort (1035)4 470 m08:32:02
2945Emilie Liabakk EriksenD18 (306)4 960 m08:39
6080Gøril EideD40 (360)4 830 m08:39
3272Ragnhild EideD16 (725)4 510 m08:40
7085Harald StorrønningH45 (1152)6 930 m08:43
8205Knut HagenH50 Kort (1035)4 470 m08:55:01
4520Einar EideH13 (770)3 670 m08:56
3918Even Svegård ByeH16 Kort (140)4 030 m08:59
7056Otto Richard EideH45 (1152)6 930 m09:00
18147Øystein WiggenMTB-O H40 (126)5 220 m09:01
7712Nina-Beate LiabakkD50 (595)4 040 m09:06
10738Mari HoffD45 Motion (537)3 550 m09:09:53
7738Rine HanssenD50 (595)4 040 m09:12
8627Helge EriksenH55 (709)5 460 m09:12
3632Lene Berg HanssenD15 (709)4 470 m09:30
4044Hedda Hoff HagenD14 (670)3 810 m09:30:00
4184Petter Liabakk EriksenH14 (776)3 830 m09:30
1402Brage JørumH18 Elit 2 (510)6 770 m09:32
2943Ingvild Ytterhus UtengenD18 (306)4 960 m09:35
458Øyvind WiggenH20 Elit (595)10 170 m09:38
677Emma ArnesenD18 Elit (594)5 650 m09:41
686Ingeborg EideD18 Elit (594)5 650 m09:59
250Marte Hoff HagenD20 Elit (510)6 960 m10:04
7030Øystein WiggenH45 (1152)6 930 m12:44

BÖ Olag

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18474Marit Wenseth KureMTB-O Open lång (97)5 530 m10:28:01

C.d.p.o

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1041Josep MorlaH21 Elit 2 (520)12 050 m11:18

C.O. Aget Lugano

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8750Antonio BiscegliaH55 Kort (530)4 300 m10:51:06
8075Anna Bisceglia-SarinelliD50 Kort (590)2 980 m10:52:02
9109Lidia NembriniD60 Kort (340)2 950 m10:57:30
2392Nina NembriniD21 Kort (670)4 750 m11:01:14
2913Arianna ArpagausD18 (306)4 960 m11:11
2834Luca NembriniH20 (295)6 720 m11:49:00

C.S. ORIENTER TARGU MURES

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8206Ioan Sorin BotosH50 Kort (1035)4 470 m12:19:04

CA Rosé

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2256Godefroy SchragoH21 (967)9 120 m12:16
1196Sarawut AtsattruH20 Elit 2 (105)8 620 m12:17
433Quentin MertenatH20 Elit (595)10 170 m12:20
2249Florian BochudH21 (967)9 120 m12:39
2084Marion RisseD21 (786)6 640 m12:48
2281Florian ChatagnyH21 (967)9 120 m12:53
2278Stephane ReneveyH21 (967)9 120 m13:06
1078Yannis GüdelH21 Elit 2 (520)12 050 m13:22
2241Christian ReneveyH21 (967)9 120 m13:29

Calder Valley Orienteers

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7677Linda HaylesD50 (595)4 040 m11:16
9369Neil CroasdellH65 (735)4 550 m11:41

Cambridge Sports Union

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
685Isabel BryantD18 Elit (594)5 650 m09:09

Cascade OC

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8450Eileen BresemanD55 (430)4 010 m12:36
8987Richard BresemanH60 (726)5 000 m12:56

Central Coast

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8903Robyn PallasD60 (260)3 430 m09:25
9020Colin PriceH60 (726)5 000 m09:35

Centrum OK

24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5820Fredrik WallinH35 (285)7 430 m08:32
2095Moa KjellstrandD21 (786)6 640 m08:33
2295Jerk RönnolsH21 (967)9 120 m08:48
2526Martin KarlssonH21 Kort (1135)7 280 m08:55:01
2098Karin FägerlindD21 (786)6 640 m09:02
2527Kristoffer EdshageH21 (967)9 120 m09:04
6192Sverker LenasH40 (675)7 250 m09:12
2393Henny SamuelssonD21 Kort (670)4 750 m09:17:02
2135Elina JohnssonD21 (786)6 640 m09:25
2128Linnea BörjarsD21 (786)6 640 m09:28
5807Henrik HellborgH35 (285)7 430 m09:33
12910Holger Kohr3-days Men (181)3 700 m09:33:37
15071Cristina MagnussonOpen 8 (1496)4 410 m09:33:47
1126Lars JakobssonH21 Elit 2 (520)12 050 m09:36
12766Gustaf Gerge3-days Difficult (293)4 860 m09:37:32
12675Monika Zych3-days Middle (314)3 700 m09:40:14
12861Sara Jonasson3-days Women (183)4 850 m10:34:03
23299Henrik ErikssonOpen 9 (763)7 280 m10:44:18
23293Anna ÅgrenOpen 7 (1652)2 840 m10:50:14
23493Erika LindholmOpen 8 (1496)4 410 m11:02:37
12551Emma JohnssonChallenge D 5 (230)5 130 m12:12:33
10512Kristian RödinH35 Motion (86)5 850 m12:20:27
23497Jonas LindholmOpen 9 (763)7 280 m12:29:42
5930Karl-Johan BernhardH35 Kort (440)6 390 m

CHIBA OLK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8977Tatsuo IshiiH60 (726)5 000 m12:44

Chicago Area Orienteering Club

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9075Charlie ShahbazianH60 (726)5 000 m10:15
9976Rich GaylordH70 (630)3 850 m10:48

china deer orienteering club

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4660Ming TangH14 Kort (170)3 140 m09:53
11995Baichuan HuangOpen 4 (771)4 510 m10:16:36
11811Zhongyuan ZhangOpen 1 (588)2 740 m10:19:11
11994Mingyu RuiOpen 4 (771)4 510 m10:19:15
5315Piaopiao LiD12 Kort (158)2 590 m10:22
5269Jincheng LiH11 (710)2 890 m10:23
4621Xinming NaD14 Kort (230)2 900 m10:43
2528Yi SunH21 Kort (1135)7 280 m11:22:37

CKX

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18287Niclas AxelssonMTB-O Open medel (144)3 830 m

CLAC

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8869Maria Sao JoaoD60 (260)3 430 m11:15
8528Antonio MatiasH55 (709)5 460 m11:37

Cleveland Orienteering Klub

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7356Richard RigbyH45 Kort (1474)4 770 m11:41:01
2775Sophie MiocevichD20 (440)5 450 m12:28
662Alice RigbyD18 Elit (594)5 650 m12:41
6762Carolyn RigbyD45 (780)4 440 m12:58
833Aidan RigbyH18 Elit (600)7 380 m12:59
8553Alastair MackenzieH55 (709)5 460 m13:08

Club d Orientation Lausanne-Jorat

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8076Najla NaceurD50 Kort (590)2 980 m11:17:03
8207Ibrahim NaceurH50 Kort (1035)4 470 m11:25:04

Club Orientació Catalunya

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3049Quim LlobetH18 (560)5 790 m08:44
3051Arnau Requena FernandezH18 (560)5 790 m08:51
3057Enric Prats BacarditH18 (560)5 790 m09:14
3040Dídac San José RomeuH18 (560)5 790 m09:43

Club Rennais de Course dorientation

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7160Laurence BeauvirD45 Kort (845)3 370 m10:51:05
6930Raphael LE CAmH45 (1152)6 930 m11:10
6963Yannick BeauvirH45 (1152)6 930 m11:20
616Maëlle BeauvirD18 Elit (594)5 650 m11:35
1175Miti LE CAmD20 Elit 2 (5)5 870 m11:37
6753Muriel LE CAmD45 (780)4 440 m11:43
4098Tom LE CAmH14 (776)3 830 m11:50

Clube de Orientação de Divinópolis - Codiv

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8462Ana Maria de Oliveira CintraD55 (430)4 010 m09:32
12862Ana Maria de Oliveira Cintra3-days Women (183)4 850 m

CLUBE DE ORIENTAÇÃO DO ROCHA - COR-DF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12767Antonio Jose Paula da Silva3-days Difficult (293)4 860 m10:34:03

CO Liège

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7843Alain WatheletH50 (1245)6 030 m11:08
7674Geneviève PissartD50 (595)4 040 m11:14
8955Vandermeulen BrunoH60 (726)5 000 m11:17
6034Martine TaffeirenD40 (360)4 830 m11:18
8861Vandermeulen BernadetteD60 (260)3 430 m11:37
1329Stéphane WatheletH18 Elit 2 (510)6 770 m11:39
1046Tristan BloemenH21 Elit 2 (520)12 050 m11:43
7816Luc CloostermansH50 (1245)6 030 m12:13

COC CLUBE DE ORIENTAÇÃO DE CURITIBA BRASIL

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7925Nilson GongraH50 (1245)6 030 m08:34
7976Plinio NascimentoH50 (1245)6 030 m08:59
8624Jaime DemarchiH55 (709)5 460 m09:02
7062Ademir Júlio de BastosH45 (1152)6 930 m09:16
12768Jadir Francisco Pereira3-days Difficult (293)4 860 m10:39:02
12676Rosa Maria Saunitti3-days Middle (314)3 700 m11:02:28

COCAMP

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12677Euclides Deichmann3-days Middle (314)3 700 m09:57:15
12769Euclides Deichmann3-days Difficult (293)4 860 m

Codan Extremadura

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5931Remigio Rodriguez EnriqueH35 Kort (440)6 390 m10:43:02

COFORT

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12678Cristine Antunes3-days Middle (314)3 700 m11:39:19
12679Valentim Antunes3-days Middle (314)3 700 m11:40:03

COGA - Clube de Orientação Gralha Azul

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7357Gelson Luis TogniH45 Kort (1474)4 770 m09:44:03
3173Felipe Siqueira PereiraH17-20 Kort (155)5 210 m09:54
6225Gilson SchropferH40 (675)7 250 m09:54
6477Rogerio Antonio PereiraH40 Kort (1170)5 860 m10:22:02
6475Gilmar StefflerH40 Kort (1170)5 860 m10:57:04
6476Cesar De ContiH40 Kort (1170)5 860 m10:59:04

COL Etrechy

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2799Julie RoulleauxD20 (440)5 450 m08:34
6478Emmanuel ErblandH40 Kort (1170)5 860 m08:39:02
3467Thomas ErblandH16 (894)5 410 m08:45
6074Florence BestelD40 (360)4 830 m08:46
3060Loann PeureyH18 (560)5 790 m08:54
8473Sylvie BouchéD55 (430)4 010 m08:54
2791Sandra BestelD20 (440)5 450 m09:00
3447Pierre ErblandH16 (894)5 410 m09:01
7721Isabelle Touzain RoulleauxD50 (595)4 040 m09:02
7953Alain RoulleauxH50 (1245)6 030 m09:08
3045Thibault ErblandH18 (560)5 790 m09:17
6066Christine ErblandD40 (360)4 830 m09:20
3458Arnault BestelH16 (894)5 410 m09:32
6204Thierry BestelH40 (675)7 250 m09:39

COMA Club de Orientación de Málaga

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2259Javier Ruiz de la Herrán PidalH21 (967)9 120 m13:13

COMIB

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6205Jose Mauricio LopesH40 (675)7 250 m08:37

COMIPA

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5822Glauco RibasH35 (285)7 430 m10:02

COMM

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
20177Antoine JacquelineOpen 1 (588)2 740 m09:01:47

coolfr

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
687Fanny GüdelD18 Elit (594)5 650 m09:57

COPA

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12770Valdir Babolin3-days Difficult (293)4 860 m12:17:38
12771Jorge Barreto3-days Difficult (293)4 860 m12:18:14
12681José Hennig3-days Middle (314)3 700 m12:26:03
12633Tania Silva3-days Easy (96)3 040 m12:27:14
12680Roberto Dias Torres3-days Middle (314)3 700 m12:30:04
12682José Petroceli3-days Middle (314)3 700 m12:30:05
12632Kátia Ribeiro3-days Easy (96)3 040 m

CopenhagenO

43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3309Agnes KrachtD16 (725)4 510 m09:45
7151Jens KovstedH45 (1152)6 930 m09:50
3862Jakob Schøier KovstedH15 (782)5 240 m09:51
8045Rasmus ØdumH50 (1245)6 030 m09:56
3494Anders Huus PedersenH16 (894)5 410 m09:57
703Astrid MaagD18 Elit (594)5 650 m10:01
3078Mikkel EbbensgaardH18 (560)5 790 m10:02
906Johan Lindbjerg SkovbækH18 Elit (600)7 380 m10:05
3678Sara BrinchD15 (709)4 470 m10:05
716Agnes JonssonD18 Elit (594)5 650 m10:09
506Bertram Kopp StannumH20 Elit (595)10 170 m10:10
3290Amalie SeverinsenD16 (725)4 510 m10:10
4208Søren Thrane ØdumH14 (776)3 830 m10:11
4956Toke TillingsøeH12 (795)3 030 m10:13
11679Magne TillingsøeU2 (1134)2 720 m10:13:46
895Julius MolsenH18 Elit (600)7 380 m10:15
6238Preben BrinchH40 (675)7 250 m10:15
3660Sidse TillingsøeD15 (709)4 470 m10:16
3298Astrid KirkegaardD16 (725)4 510 m10:17
497Aske JepsenH20 Elit (595)10 170 m10:20
916Rune ØstergaardH18 Elit (600)7 380 m10:25
319Maja L. BrinchD20 Elit (510)6 960 m10:28
3088Andreas Duc JørgensenH18 (560)5 790 m10:28
901Rasmus Damgaard NielsenH18 Elit (600)7 380 m10:29
8057Tim Falck WeberH50 (1245)6 030 m10:29
4961Oscar David Broman JensenH12 (795)3 030 m10:31
1028Nicoline Friberg KlysnerD21 Elit 2 (50)8 340 m10:33
913Carl Emil Schøier KovstedH18 Elit (600)7 380 m10:35
3071Peter HansenH18 (560)5 790 m10:35
12393Helge TillingsøeOpen 9 (763)7 280 m10:36:47
3830Lasse Falck WeberH15 (782)5 240 m10:37
3503Emil Olander LorenzH16 (894)5 410 m10:42
3325Ida ØbroD16 (725)4 510 m10:44
7744Charlotte ThraneD50 (595)4 040 m10:44
920Asger Skytte KirkegaardH18 Elit (600)7 380 m10:47
3318Marie Erskov KroghD16 (725)4 510 m10:47
6242Jesper David JensenH40 (675)7 250 m10:47
491Malthe GaarsdalH20 Elit (595)10 170 m10:48
508Magnus MaagH20 Elit (595)10 170 m10:52
12343Marianne KirkegaardOpen 8 (1496)4 410 m11:05:54
487Mikkel Kaae-NielsenH20 Elit (595)10 170 m11:12
283Amalie TripaxD20 Elit (510)6 960 m11:22
1219Asker ÖhlenschlägerH20 (295)6 720 m12:00:00

COQUEIRO

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12683Jocilene Rubens3-days Middle (314)3 700 m11:40:39

CorkO

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2827Niamh CorbettD20 (440)5 450 m11:07

CORM - RIOMAFRENSE

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8527Almir de OliveiraH55 (709)5 460 m11:02

Corrèze CO

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5740Noble SandrineD35 (145)5 910 m11:04
6138Dupuy FrancisH40 (675)7 250 m11:20
5380Dupuy VioletteD10 (820)2 700 m11:25
4245Dupuy Rose-LouD13 (740)3 700 m11:32
5557Dupuy CélestinH10 (930)2 730 m11:34

COSELE - Clube de Orientação Serra do Lenheiro

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12684Murilo Cabral3-days Middle (314)3 700 m10:44:34

COTI - Clube de Orientação Tiradentes - DF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12685Antonio Dmeterko3-days Middle (314)3 700 m11:02:25

COTS

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
298Lucille GirardD20 Elit (510)6 960 m11:20

Counties Manukau

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9790Ross BrighouseH70 (630)3 850 m11:29

CSLG Melun

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3981Toussaint PerrineD14 (670)3 810 m12:26:00
6985Toussaint StephaneH45 (1152)6 930 m12:36
3400Toussaint TomH16 (894)5 410 m13:02
4308Emie VannierD13 (740)3 700 m13:02
5612Ilian VannierH10 (930)2 730 m13:06
23967Alona VannierInskolning (1068)1 600 m13:07:14
23971Olyne VannierInskolning (1068)1 600 m13:08:55
5753Valerie VannierD35 (145)5 910 m13:11

Dalaportens OL

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11378Isak StinessenInskolning (1068)1 600 m09:14:05
12062Per StinessenOpen 5 (2219)3 580 m10:06:13
5118Saga MattssonD11 (580)2 750 m10:23
5839Linda StinessenD35 Kort (390)4 330 m10:44:04

Dalsjfors GoIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23764Andreas LidenOpen 6 (542)5 930 m12:03:39

Dalsjöfors

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
24014Elin LarssonU1 (1421)1 870 m12:58:54

Dalsjöfors

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
24012Fredrik LarssonOpen 2 (296)3 830 m12:58:55

Dalsjöfors GoIF

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
40107Göran ArontzonPre-B (117) m07:30
22966Anders PetterssonOpen 10 (486)4 000 m09:17:41
10278Erland OlssonH80 (235)2 640 m11:02
22731Jonathan ErikssonOpen 5 (2219)3 580 m11:17:12
2529Benjamin ErikssonH21 Kort (1135)7 280 m11:40:01
6153Daniel OlssonH40 (675)7 250 m11:44
11120Per-Eric ErikssonH60 Motion (160)3 920 m11:57:05

Dandenong Ranges Orienteering Club

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5797Simon RouseH35 (285)7 430 m13:00

Dauphine Orientation

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7973Eric WatheletH50 (1245)6 030 m09:29

Degerfors OK

25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18025Johan LövgrenMTB-O H21 (81)5 720 m08:02
11121Lars BroströmH60 Motion (160)3 920 m08:45:47
5840Jessica BlomqvistD35 Kort (390)4 330 m09:01:03
12242Annelie BlomqvistOpen 7 (1652)2 840 m09:11:52
11122Hans BlomqvistH60 Motion (160)3 920 m09:25:49
12064Patrik NylénOpen 5 (2219)3 580 m09:27:05
12063Jonas LarssonOpen 5 (2219)3 580 m09:27:41
15023Rebecka NylénOpen 2 (296)3 830 m09:28:04
15022Amanda NylénOpen 2 (296)3 830 m09:28:07
11506Erik GustafssonU1 (1421)1 870 m09:28:34
11680Gustav LjungbergU2 (1134)2 720 m09:50:46
3929Marcus NylénH16 Kort (140)4 030 m09:54
3077Robin SvennbergH18 (560)5 790 m09:55
5250Carl LjungbergH11 (710)2 890 m09:55
6262Annika LjungbergD40 Kort (970)4 060 m09:56:02
10356Mats JohanssonH90 (15)2 050 m10:03
7358Tomas SvennbergH45 Kort (1474)4 770 m10:07:03
7161Anna-Lena JacobssonD45 Kort (845)3 370 m10:21:03
6261Maria LarssonD40 Kort (970)4 060 m10:49:04
921Filip JacobssonH18 Elit (600)7 380 m10:51
8208Lars JacobssonH50 Kort (1035)4 470 m10:54:04
8077Kristina TinglöfD50 Kort (590)2 980 m11:09:03
6479Urban LjungbergH40 Kort (1170)5 860 m11:14:06
9608Larseric LarssonH65 Kort (610)3 520 m11:37:01
2530Johan LövgrenH21 Kort (1135)7 280 m11:46:01

Deje

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
22908Samuel MarklewOpen 4 (771)4 510 m09:24:30

Deje

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
22899Anna MarklenOpen 4 (771)4 510 m09:24:32

DFOK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12772Gordon Wilson3-days Difficult (293)4 860 m12:16:39
12911David Dorling3-days Men (181)3 700 m12:16:43
8673Julie CollinsD55 Kort (310)2 940 m12:18:06
12863Sheralee Bailey3-days Women (183)4 850 m12:20:44
2043Rachel CollinsD21 (786)6 640 m12:27
9399Steve BrockbankH65 (735)4 550 m13:09
2776Miranda LeafD20 (440)5 450 m13:20
8555Mark CollinsH55 (709)5 460 m13:27

DJK Adler 07 Bottrop

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11996Ulrich Frank RüdelOpen 4 (771)4 510 m08:33:53

Doauphiné

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23883Gaspard WatheletU1 (1421)1 870 m12:05:55

Domnarvets GOIF

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18173Maria EmanuelssonMTB-O D50 (33)3 840 m08:45
18212Per LeidevallMTB-O H50 (144)4 800 m08:56
18189Kjell EmanuelssonMTB-O H50 (144)4 800 m09:26
12478Ida KihlénOpen 6 (542)5 930 m09:26:53
7162Stina NordahlD45 Kort (845)3 370 m10:37:01
15109Erik NordahlInskolning (1068)1 600 m10:39:37
1234Elsa AnderssonChallenge D 10 (65)9 680 m10:56:27
4435Oskar JonssonH13 (770)3 670 m11:10
6925Thomas HøjsgaardH45 (1152)6 930 m11:18
3956Agnes JonssonD14 (670)3 810 m11:31:00
3714Johan B NordahlH15 (782)5 240 m11:37
3941Moa HjorthD14 (670)3 810 m11:37:00
4086Gustav GraasH14 (776)3 830 m11:40
10539Maria HjorthD40 Motion (560)6 000 m11:43:06
7359Magnus HjorthH45 Kort (1474)4 770 m11:45:00
9977Sven-Erik WidinH70 Kort (570)2 980 m11:47:03
6899Stefan JonssonH45 (1152)6 930 m11:49
8873Lisbeth HörnellD60 (260)3 430 m11:50
20332Sofia PerssonOpen 5 (2219)3 580 m11:59:09
407Fredrik PerssonH20 Elit (595)10 170 m12:00
2493Sara HelanderD21 Kort (670)4 750 m12:04:01
6032Karolina HøjsgaardD40 (360)4 830 m12:13
7360Per NordahlH45 Kort (1474)4 770 m12:14:01
22054Erik HøjsgaardU1 (1421)1 870 m12:40:19
3192Alma AnderssonChallenge D 5 (230)5 130 m
9609Bengt SimonssonH65 Kort (610)3 520 m

DontGetLost Adventure Running

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2952Emma WaddingtonD18 (306)4 960 m08:47
7361Oivind NaessH45 Kort (1474)4 770 m08:48:02
3059Jan Erik NaessH18 (560)5 790 m08:57

DRT Kungsbacka

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23346Fredrik Berg Open 9 (763)7 280 m11:00:42

DRT Kungsbacka

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23345Calle JohanssonOpen Challenge 10 (230)9 680 m11:10:28

Dublin University Orienteers

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2759Clíona McCulloughD20 (440)5 450 m12:20

Dunedin Orienteering Club

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12773Tim Webb3-days Difficult (293)4 860 m11:45:27
12686Katharine Webb3-days Middle (314)3 700 m11:45:34
12774Genevieve Webb3-days Difficult (293)4 860 m11:55:27

Dusigne-OFamily

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7969Patrick DusigneH50 (1245)6 030 m08:31
9110Catherine ChalopinD60 Kort (340)2 950 m09:01:02

DVO

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9004Graham JohnsonH60 (726)5 000 m12:32

DVOA

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4599Oriana RileyD14 Kort (230)2 900 m12:26
4146Anthony RileyH14 (776)3 830 m12:33
6480Wyatt RileyH40 Kort (1170)5 860 m12:44:09
7002Vadim MasalkovH45 (1152)6 930 m12:59
7891Gregory BalterH50 (1245)6 030 m13:03
2053Olga BaranovaD21 (786)6 640 m13:04
6783Angelica RileyD45 (780)4 440 m13:17

Eds SK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1261Maria ErikssonD18 Elit (594)5 650 m09:03
11030Hanne JensenD55 Motion (245)3 010 m09:54:09
11997Hans-Magnus GalborgenOpen 4 (771)4 510 m09:58:22
11380Ester GalborgenInskolning (1068)1 600 m09:58:57
4201Samuel ErikssonH14 (776)3 830 m10:01
9176Arvid GalborgenH60 Kort (495)3 990 m11:53:01
11379Julia JohanssonInskolning (1068)1 600 m

Eidsvoll OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
40064Geir Myhr ØienPre-Elit (326)5 650 m07:30

Eiker OL

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12776Ole Johnny Petersen3-days Difficult (293)4 860 m09:14:41
8647Thor Inge TollehaugH55 (709)5 460 m09:46
3302Thea P DyrkornD16 (725)4 510 m09:47
2954Hanna E. AndersenD18 (306)4 960 m10:00
2154Nina Jeanette TollehaugD21 (786)6 640 m10:08
9514Hans Roar BakkenH65 (735)4 550 m10:12
3327Ane P DyrkornD16 (725)4 510 m10:19
2394Inger Anita TollehaugD21 Kort (670)4 750 m10:19:01
8002Leif Kåre BessebergH50 (1245)6 030 m10:25
12065Ellen Sofie RuudOpen 5 (2219)3 580 m10:31:05
8923Aud KjemperudD60 (260)3 430 m10:57
9177Rolf LundeH60 Kort (495)3 990 m11:08:02
12394Torgeir E. AndersenOpen 9 (763)7 280 m11:18:04
10417Tord E. AndersenH21 Motion (241)6 880 m11:56:06

Ekaterinburg

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5932Stanislav SkorbH35 Kort (440)6 390 m10:53:02
10363Natalia MarakhovskaiaD21 Motion (244)4 320 m10:59:15
7362Sergey IvanovH45 Kort (1474)4 770 m11:00:01
10513Stanislav YagupovH35 Motion (86)5 850 m11:00:51

Eksjö

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23656Per HallendorffOpen 9 (763)7 280 m11:32:03

Eksjö SOK

71 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18111Hugo JanssonMTB-O H12 (12)2 590 m08:39
18197Stefan KollbergMTB-O H50 (144)4 800 m09:16
8463Monica HenrikssonD55 (430)4 010 m09:17
11508Pelle JakobssonU1 (1421)1 870 m09:26:39
11681Linnéa EdvardssonU2 (1134)2 720 m09:43:56
11507Tove JakobssonU1 (1421)1 870 m09:47:51
11512Alva HagelbergU1 (1421)1 870 m09:49:29
11509Vilmer HagelbergU1 (1421)1 870 m09:54:11
11511Agnes HöglundU1 (1421)1 870 m09:56:24
11510Maja BerglundU1 (1421)1 870 m09:56:42
11513Erik BerglundU1 (1421)1 870 m09:59:55
11998Åsa PerssonOpen 4 (771)4 510 m10:10:04
11123Hans PansellH60 Motion (160)3 920 m10:15:30
10467Hanna EDVARDSSOND35 Motion (200)4 080 m10:18:48
11514Måns PerssonU1 (1421)1 870 m10:22:33
10739Anette OlssonD45 Motion (537)3 550 m10:31:46
10977Peter SvahnH50 Motion (240)5 040 m10:34:35
12066Jenny JakobssonOpen 5 (2219)3 580 m10:46:04
7164Carina BerganderD45 Kort (845)3 370 m10:56:02
620Gabriella S BerganderD18 Elit (594)5 650 m11:01
6946Lars NordgrenH45 (1152)6 930 m11:03
4099Simon SvahnH14 (776)3 830 m11:04
3715Oskar SvahnH15 (782)5 240 m11:05
3197Fanny SundbladD16 (725)4 510 m11:08
805Rafael DobnikH18 Elit (600)7 380 m11:09
8938Christer FolkessonH60 (726)5 000 m11:10
3562Elin RydgårdD15 (709)4 470 m11:12
12244Frida BerglundD35 Motion (200)4 080 m11:12:46
804Timo SuterH18 Elit (600)7 380 m11:13
6103Anders EdvardssonH40 (675)7 250 m11:16
614Linnéa GolsäterD18 Elit (594)5 650 m11:17
4116Mattis PerssonH14 (776)3 830 m11:17
2980Axel RydgårdH18 (560)5 790 m11:20
10857Lars HagelbergH45 Motion (319)5 020 m11:23:12
10660Pelle HöglundOpen 7 (1652)2 840 m11:23:43
7815Ingemar HedinH50 Motion (240)5 040 m11:24:56
7163Susanna DjurstedtD45 Kort (845)3 370 m11:25:01
819Oskar LindH18 Elit (600)7 380 m11:27
10468Elisabeth HagelbergD35 Motion (200)4 080 m11:27:04
12243Stefan DjurstedtOpen 7 (1652)2 840 m11:27:06
1052Jonas Falck WeberH21 Elit 2 (520)12 050 m11:29
5784Lasse JanssonH35 (285)7 430 m11:29
15090Anja ArbterD21 Elit 2 (50)8 340 m11:29
12395Johan BerglundOpen 9 (763)7 280 m11:30:36
4421Olof HedinH14 Kort (170)3 140 m11:32
5289Tilda HagelbergD12 Kort (158)2 590 m11:32
631Sanna FastD18 Elit (594)5 650 m11:33
4120Hugo JakobssonH14 (776)3 830 m11:34
6481Rickard JakobssonOpen 7 (1652)2 840 m11:34:47
3943Klara HöglundD14 (670)3 810 m11:35:00
2021Agnes AdolfssonD21 (786)6 640 m11:36
4684Agnes DjurstedtD12 (705)3 010 m11:38
217Hanna ÖstenbergD20 Elit (510)6 960 m11:40
2395Cecilia BerganderD21 Kort (670)4 750 m11:43:03
822Lucas SundbladH18 Elit (600)7 380 m11:45
4289Ida EdvardssonD13 (740)3 700 m11:45
1318Nils WärnsbergH18 Elit 2 (510)6 770 m11:46
4082Hugo DjurstedtH14 (776)3 830 m11:47
2531Simon NilssonH21 Kort (1135)7 280 m11:47:01
4838Noah PansellH12 (795)3 030 m11:57
206Amanda Falck WeberD20 Elit (510)6 960 m11:58
4092Carl HedinH14 (776)3 830 m12:00
5286Ella PerssonD12 Kort (158)2 590 m12:00
1042Andreas BerganderH21 Elit 2 (520)12 050 m12:05
3950Wilma BerganderD14 (670)3 810 m12:07:00
1307Philip EdvardssonH18 Elit 2 (510)6 770 m12:10
11357Göran BerganderH80 Motion (55)2 420 m12:13:31
8751Arne KlintbergH55 Kort (530)4 300 m12:14:04
12864Monica Kollberg3-days Women (183)4 850 m12:17:07
1064Michael SiemmeisterH21 Elit 2 (520)12 050 m12:47
10929Marie GolsäterD50 Motion (230)3 580 m

Elfsborg SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23859Sina SeipelOpen 6 (542)5 930 m12:50:24

Elinorspelen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
26089Nicklas GöthbergOpen 5 (2219)3 580 m12:13:11
21492David SkälegårdOpen 7 (1652)2 840 m12:53:42

Ellos IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23607Peter JohanssonOpen 6 (542)5 930 m11:15:22

Elverum OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11682Gaute LindaasU2 (1134)2 720 m08:30:53
12067Sondre ØstbyeOpen 5 (2219)3 580 m08:33:14
4909Mats LindaasH12 (795)3 030 m08:38
8209Tore LindaasH50 Kort (1035)4 470 m08:51:03
3786Even LindaasH15 (782)5 240 m09:23
8611Harald ØstbyeH55 (709)5 460 m09:42
15052Olav ØstbyeOpen 6 (542)5 930 m11:46:15

Emblem IL

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
24496Geir NilsenOpen 10 (486)4 000 m09:46:44
4804Kristin LundanesD12 (705)3 010 m10:04
7741Marit S. LundanesD50 (595)4 040 m10:31
1433Kristian Nilsen SandnesH18 Elit (600)7 380 m10:33
15088Ingrid LundanesD18 Elit (594)5 650 m10:35
8646Lars Roger LundanesH55 (709)5 460 m10:56
806Erlend Nilsen SandnesH18 Elit (600)7 380 m11:21

Emmaboda Verda OK

33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
22277Olof NyquistU1 (1421)1 870 m08:38:11
3779Simon ErikssonH15 (782)5 240 m08:43
11515Gustav FranssonU1 (1421)1 870 m08:44:46
9327Monica PåhlstorpD65 (280)3 260 m08:46
11683Ludvig FranssonU2 (1134)2 720 m08:49:07
7941Gustaf TorenstamH50 (1245)6 030 m08:57
11516Nils NyquistU1 (1421)1 870 m08:58:04
9611Jörgen FranssonH65 Kort (610)3 520 m09:01:04
3628Ellen KallerbäckD15 (709)4 470 m09:02
3618Tilda GunnarssonD15 (709)4 470 m09:08
22880Kerstin HjalmarssonOpen 7 (1652)2 840 m09:08:55
9978Kent EkdahlH70 Kort (570)2 980 m09:10:04
4523Oliver ErikssonH13 (770)3 670 m09:12
4930Olle KallerbäckH12 (795)3 030 m09:14
22884Sofie EkdahlOpen 5 (2219)3 580 m09:17:03
12777Peter Hansson3-days Difficult (293)4 860 m09:19:02
12634Meja Hansson3-days Easy (96)3 040 m09:19:03
7363Peter ErikssonH45 Kort (1474)4 770 m09:23:02
6218Nicklas KallerbäckH40 (675)7 250 m09:27
7919Patrik FranssonH50 (1245)6 030 m09:32
9317Gun-Britt FranssonD65 (280)3 260 m09:34
6063Kajsa NiemiD40 (360)4 830 m09:35
5337Oskar NyquistH12 Kort (105)2 720 m09:38
9610Jan PåhlstorpH65 Kort (610)3 520 m09:39:04
4023Kajsa EkdahlD14 (670)3 810 m09:42:00
7945Peter EkdahlH50 (1245)6 030 m09:44
12245Ronny HjalmarssonOpen 7 (1652)2 840 m09:44:16
12687Ola Fransson3-days Middle (314)3 700 m09:52:51
11226Anders AndreassonH65 Motion (180)3 660 m10:23:27
22840Isak ElesU1 (1421)1 870 m10:27:32
22423Lovisa TorstenssonOpen 8 (1496)4 410 m11:40:18
10858Karl-Johan GunnarssonH45 Motion (319)5 020 m
22867Nina EkdahlOpen 5 (2219)3 580 m

Enebybergs IF

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9875Kurt AnderssonH70 (630)3 850 m08:55
9439Göran AnderssonH65 (735)4 550 m09:07
10114Ann SjöbergD75 (205)2 830 m09:24
9463Sölve WidenbrantH65 Motion (180)3 660 m10:34:26
11197Doris LjungdellD65 Motion (140)3 010 m10:39:28
9322Märta WidenbrantD65 Motion (140)3 010 m10:44:29
12344Catarina BoströmOpen 8 (1496)4 410 m10:44:34
9612Carl-Gunnar BoströmH65 Kort (610)3 520 m10:50:04
11358Kjell SjöbergH80 Motion (55)2 420 m11:12:03

Epilän Esa

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7771Sari MaijalaD50 (595)4 040 m10:46

EPOC

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4550Adam ThorpeH13 (770)3 670 m09:51
7112Andy ThorpeH45 (1152)6 930 m10:50

Ericsson IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
22728Cecilia KarlssonOpen 5 (2219)3 580 m09:57:19

ES kanto C

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8017Kazuki TerashimaH50 (1245)6 030 m10:32
5268Kenichiro TerashimaH11 (710)2 890 m10:43
6263Kimie TerashimaD40 Kort (970)4 060 m

Escondite Nature Sport- Madrid

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12912Gregory Éamon Ahlswede3-days Men (181)3 700 m11:08:00

Eskilstuna OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9613Ove LarssonH65 Kort (610)3 520 m09:52:04
8866Inger OnsbringD60 (260)3 430 m12:08

Eslövs FK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23500Sven-Otto JönssonOpen 5 (2219)3 580 m10:58:00

Espoon Akilles

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6202Ossi PorriH40 (675)7 250 m08:33
20356Tuomas HakkarainenOpen 12 (189)9 760 m10:32:11
6440Tarja TurkulainenD40 Kort (970)4 060 m10:47:04

Espoon Suunta

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4030Siana SennD14 (670)3 810 m08:47:00
11381Miikka PekkalaInskolning (1068)1 600 m10:10:42
11684Tuukka PekkalaU2 (1134)2 720 m10:10:46
9178Pertti SimolaH60 Kort (495)3 990 m10:29:02
23552Virpi PalmenOpen 8 (1496)4 410 m11:50:29
7364Henrik PalménH45 Kort (1474)4 770 m11:54:02
640Emilia StåhlbergD18 Elit (594)5 650 m12:03
839Alvar PalmenH18 Elit (600)7 380 m12:09
6264Henna PlitD40 Kort (970)4 060 m12:14:07
864Aleksi SorsaH18 Elit (600)7 380 m12:23
6054Sini PekkalaD40 (360)4 830 m12:31
654Heidi PlitD18 Elit (594)5 650 m12:33
2928Elsi PöllänenD18 (306)4 960 m12:36
6992Herkko PlitH45 (1152)6 930 m12:38
2922Ella MahlamäkiD18 (306)4 960 m12:40
4605Henriette PlitD14 Kort (230)2 900 m12:41
851Lari PernuH18 Elit (600)7 380 m12:43
7006Markus KaukonenH45 Kort (1474)4 770 m12:46:01
853Juha RauhalaH18 Elit (600)7 380 m12:51
3158Leevi HalénH17-20 Kort (155)5 210 m12:52
7165Marjo KoistinenD45 Kort (845)3 370 m12:52:02
3224Ella KaukonenD16 (725)4 510 m12:59
9111Elina Mäki-SimolaD60 Kort (340)2 950 m

Essex Stragglers OS

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2251Sebastian PughH21 (967)9 120 m12:19
8979Nick PughH60 (726)5 000 m12:26

EsSu

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
40032Pentti KoponenPre-Elit (326)5 650 m07:30
40113Riitta KoponenPre-B (117) m07:30

Eureka Orienteering Club

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9062Geoff LawfordH60 (726)5 000 m10:47
8922Jenny BourneD60 (260)3 430 m10:48

Faaborg OK

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18068Christoffer Gjtterup FrederiksenMTB-O H20 (48)5 410 m08:08
11812Louise BøghOpen 1 (588)2 740 m08:58:08
9857Hans LarsenH70 (630)3 850 m09:08
2800Laura BøghD20 (440)5 450 m09:14
9027Mogens BøghH60 (726)5 000 m09:14
10930Karen Lise BøghD50 Motion (230)3 580 m09:21:34
3487Andreas MikkelsenH16 (894)5 410 m09:25
11266Inger AndersenD70 Motion (170)2 870 m09:27:19
6483Bent MikkelsenH40 Kort (1170)5 860 m09:36:02
3470Daniel Mathias Nissen PedersenH16 (894)5 410 m09:37
2949Sarah Kathrine Nissen PedersenD18 (306)4 960 m09:39
9878Aksel SkovlystH70 (630)3 850 m09:43
6685Kristoffer RosenkjaerH40 Kort (1170)5 860 m09:53:02
6482Johnny RosenkjaerH40 Kort (1170)5 860 m10:03:04
11267Tove SkovlystD70 Motion (170)2 870 m
11268Tove SkovlystD70 Motion (170)2 870 m

Fagersta OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18142Niklas OlssonMTB-O H40 (126)5 220 m09:19
5371Lovisa BylundD10 (820)2 700 m11:04
9355Lars WisellH65 (735)4 550 m11:21
9919Gurli BackD70 Kort (210)2 610 m11:29:58
7365Mats BackH45 Kort (1474)4 770 m11:30:32
8547Carl-Erik BerglövH55 (709)5 460 m11:32
10280Elof BackH80 (235)2 640 m11:34
4844Ludvig BylundH12 (795)3 030 m11:40
6030Maria BylundD40 (360)4 830 m11:41
6484Niklas OlssonH40 Kort (1170)5 860 m12:08:02
11685Kajsa Eklund-BerglövU2 (1134)2 720 m

Falkenberg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23817Viktor DahlgrenOpen 5 (2219)3 580 m

Falkenbergs OK

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18008Frida AnderssonMTB-O D21 (36)4 960 m08:03
18170Björn RexfeltMTB-O H40 (126)5 220 m08:07
2299Daniel JohanssonH21 (967)9 120 m08:30
8461Ingvor JohanssonD55 (430)4 010 m08:42
4020Linnea BengtssonD14 (670)3 810 m09:10:00
6485Sven-Åke BengtssonH40 Kort (1170)5 860 m09:15:05
9862Ingmar ErikssonH70 (630)3 850 m09:21
2338Jesper NelsénH21 (967)9 120 m09:23
2313Jonatan AnderssonH21 (967)9 120 m09:43
5244Erik RexfeltH11 (710)2 890 m09:43
2118Amanda MartinssonD21 (786)6 640 m09:44
23039Julia RexfeltU1 (1421)1 870 m09:45:15
20319Sandra AnderssonOpen 7 (1652)2 840 m09:56:57
275Matilda MartinssonD20 Elit (510)6 960 m10:02
11518Ludwig WallinU1 (1421)1 870 m10:43:06
11517Oliver WallinU1 (1421)1 870 m10:43:27
6265Stina WallinD40 Kort (970)4 060 m11:04:03
5933Marcus ÅhlénH35 Kort (440)6 390 m11:26:03
20573Claes AnderssonOpen 9 (763)7 280 m11:33:16
12779Ronnie Andersson3-days Difficult (293)4 860 m11:48:18
12778Johan Eliasson3-days Difficult (293)4 860 m11:51:21
9614Rune EliassonH65 Kort (610)3 520 m11:54:02
8752Kjell-Ove ArvidssonH55 Kort (530)4 300 m11:54:05
25140Anna BrodinOpen 9 (763)7 280 m12:04:41
6486Magnus WallinH40 Kort (1170)5 860 m12:06:02
22633Lennart BengtssonOpen 12 (189)9 760 m13:09:01

Falköpings AIK OK

55 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15005Elsa VilhelmssonD21 Kort (670)4 750 m08:52:01
7814Sören WilhelmssonH50 Kort (1035)4 470 m08:54:04
11686Adam SamuelssonU2 (1134)2 720 m08:58:07
8212Magnus BlennowH50 Kort (1035)4 470 m09:20:02
12068Helena SonessonOpen 5 (2219)3 580 m09:25:44
11031Kristina SvenningD55 Motion (245)3 010 m09:34:33
6487Håkan SonessonH40 Kort (1170)5 860 m09:35:02
11081Knut SvenningH55 Motion (155)4 030 m09:37:58
11999Karin GabrielssonOpen 4 (771)4 510 m09:38:08
12552Tilda WiklundChallenge D 5 (230)5 130 m09:38:21
12471Elin HerrmannOpen Challenge 10 (230)9 680 m09:39:00
2955Evelina PetersonD18 (306)4 960 m09:51
7108Jonas NiklassonH45 (1152)6 930 m09:51
2358Gustav HagströmH21 (967)9 120 m09:52
3659Tindra HjortD15 (709)4 470 m09:52
5720Simon MagnerfeltH10 (930)2 730 m09:52
4222Alfred PetterssonH14 (776)3 830 m09:57
4802Vera PetterssonD12 (705)3 010 m09:57
12069Hanna SamuelssonOpen 5 (2219)3 580 m09:57:27
8034Jonas HagströmH50 (1245)6 030 m09:59
7166Caroline HagströmD45 Kort (845)3 370 m10:00:04
4047Ellen BlennowD14 (670)3 810 m10:01:00
8213Mikael PetersonH50 Kort (1035)4 470 m10:01:04
2146Lisa GabrielssonD21 (786)6 640 m10:03
8211Tommy RoosH50 Kort (1035)4 470 m10:03:03
6488Daniel NiklassonH40 Kort (1170)5 860 m10:05:03
2532Adam FredénH21 Kort (1135)7 280 m10:08:02
23021Torbjörn LöfvingOpen 8 (1496)4 410 m10:08:35
7366Mats JohnssonH45 Kort (1474)4 770 m10:11:01
7150Henrik PetterssonH45 (1152)6 930 m10:13
4062Alma VilhelmssonD14 (670)3 810 m10:18:00
718Johanna HagströmD18 Elit (594)5 650 m10:19
3523Albin AlsiöH16 (894)5 410 m10:19
4814Isabella NiklassonD12 (705)3 010 m10:19
5106Hanna AlsiöD11 (580)2 750 m10:19
7775Åsa AlsiöD50 (595)4 040 m10:19
712Vilma BlennowD18 Elit (594)5 650 m10:27
4067Alva SonessonD14 (670)3 810 m10:28:00
7111Magnus NiklassonH45 (1152)6 930 m10:32
4796Elsa SonessonD12 (705)3 010 m10:35
8210Stefan KarlssonH50 Kort (1035)4 470 m10:37:05
4549Lukas MagnerfeltH13 (770)3 670 m10:41
5259Loah GerenmarkH11 (710)2 890 m10:41
310Sara HagströmD20 Elit (510)6 960 m10:42
3663Johanna PetersonD15 (709)4 470 m10:46
5705Julius WiklundH10 (930)2 730 m10:52
296Amanda BlennowD20 Elit (510)6 960 m10:56
4074Moa AlsiöD14 (670)3 810 m10:56:00
7168Karin TorstenssonD45 Kort (845)3 370 m11:06:03
7167Anki BlennowD45 Kort (845)3 370 m11:26:03
9979Rolf GabrielssonH70 Kort (570)2 980 m11:40:10
12505Jan WiklundChallenge H 10 (205)9 690 m12:02:05
12504Simon WiklundChallenge H 10 (205)9 690 m12:02:56
10661Martin MagnerfeltH40 Motion (350) m
12396Jan SamuelssonOpen 8 (1496)4 410 m

Fellingsbro GOIF

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7169Åsa WikströmD45 Kort (845)3 370 m08:53:03
12635Linnea Ryman3-days Easy (96)3 040 m09:10:51
9179Mats HastadH60 Kort (495)3 990 m09:22:01
10740Veronica GustavssonD45 Motion (537)3 550 m09:23:19
22795Lena JellvertOpen 2 (296)3 830 m10:04:08
11689Tuva TammiU2 (1134)2 720 m10:30:43
11519Kajsa RymanU1 (1421)1 870 m10:30:49
11687Saga TammiU2 (1134)2 720 m10:31:50
5398Wilma ForsbergU2 (1134)2 720 m11:03:33
11688Wilma WikströmU2 (1134)2 720 m11:03:37
11304Johnny ErixonH70 Motion (240)3 430 m11:25:07
10186Lars JellvertH75 (549)3 290 m12:16
5601Gabriel ÖrtstamH10 (930)2 730 m12:37

FIF Hillerød

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18033Rasmus Folino NielsenMTB-O H21 (81)5 720 m08:44
2723Anders Konring OlesenH21 Kort (1135)7 280 m11:13:01

Filipstads OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2533Markus SvenssonH21 Kort (1135)7 280 m10:11:01
11305Sven-Åke SvenssonH70 Motion (240)3 430 m11:37:16
8214Lennart DahlgrenH50 Kort (1035)4 470 m11:41:02
12553Emma DahlgrenChallenge D 5 (230)5 130 m11:52:24
10364Malin LundinD21 Motion (244)4 320 m12:25:19

Finland

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23179Milla SäteriU1 (1421)1 870 m10:10:42

Finland

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
22893Eeva-Liisa HanhelaOpen 5 (2219)3 580 m08:46:10

Finland

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23183Jorma NevalaOpen 8 (1496)4 410 m11:20:31

Finland

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23918Julia LönnfeldtOpen 8 (1496)4 410 m13:00:50

Finland

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23922Erik LönnfeldtOpen 9 (763)7 280 m13:00:49

Finspångs SOK

41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18062Noak SanderbergMTB-O H20 (48)5 410 m08:00
18163Erik ErnstssonMTB-O H40 (126)5 220 m08:13
18185Eva JonssonMTB-O D50 (33)3 840 m08:35
18216Kenneth SvenssonMTB-O H50 (144)4 800 m08:36
9180Björn OhlssonH60 Kort (495)3 990 m09:03:03
18102Joel ErnstssonMTB-O H14 (18)3 670 m09:08
18145Benny WiklundMTB-O H40 (126)5 220 m09:17
18200Gunnar NilssonMTB-O H50 (144)4 800 m09:24
18530Ida ErnstssonMTB-O Open kort (61)3 240 m09:43:27
9112Eva-Britt HultquistD60 Kort (340)2 950 m10:05:01
9113Berit MartinssonD60 Kort (340)2 950 m10:07:02
9615Claes MartinssonH65 Kort (610)3 520 m10:07:07
11382Ella JohanssonInskolning (1068)1 600 m10:11:54
12214Axel JohanssonOpen 6 (542)5 930 m10:19:56
15083Holger WänströmU1 (1421)1 870 m11:05:03
603Elin JohanssonD18 Elit (594)5 650 m11:09
5022Alice JohanssonD11 (580)2 750 m11:09
7170Lena LindmanD45 Kort (845)3 370 m11:17:01
10662Anders JohanssonH40 Motion (350) m11:17:06
11813Helena WaldfeltOpen 1 (588)2 740 m11:27:51
5560Melker WaldfeltH10 (930)2 730 m11:28
9350Bertil SenestadH65 (735)4 550 m11:28
3700Thorsten SvenssonH15 (782)5 240 m11:33
404Per LindmanH20 Elit (595)10 170 m11:34
6923Johan WänströmH45 (1152)6 930 m11:34
4629Edvin WaldfeltH14 Kort (170)3 140 m11:42
4664Sara WänströmD12 (705)3 010 m11:46
1063Simon LundinH21 Elit 2 (520)12 050 m11:49
1313Alexander WiklundH18 Elit (600)7 380 m11:49
8078Ingrid SvenssonD50 Kort (590)2 980 m11:56:03
5161Elmer WaldfeltH11 (710)2 890 m12:05
7665Anneli WiklundD50 (595)4 040 m12:09
6897Olle LindmanH45 (1152)6 930 m12:11
3342Johan LindmanH16 (894)5 410 m12:13
6489Jesper WaldfeltH40 Kort (1170)5 860 m12:19:02
12554Eva JonssonChallenge D 5 (230)5 130 m12:26:25
12345Kenneth SvenssonOpen 8 (1496)4 410 m12:30:13
7367Benny WiklundH45 Kort (1474)4 770 m12:44:01
12780Anders  Jönsson3-days Difficult (293)4 860 m13:03:52
12898Carina Jönsson3-days Women (183)4 850 m13:03:52
6266Linda WänströmD40 Kort (970)4 060 m

Fjärås AIK

30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
40014Karl-Gustaf DäldehögPre-Elit (326)5 650 m07:30
40108Kerstin DäldehögPre-B (117) m07:30
2921Jonna HalonenD18 Elit (594)5 650 m09:55
10541Linda StrömbäckD40 Motion (560)6 000 m10:30:15
10663Mikael StrömbäckH40 Motion (350) m10:32:46
23363Niklas IsakssonOpen 8 (1496)4 410 m10:57:55
23337Johan JuvénOpen Challenge 10 (230)9 680 m10:59:48
20929Martin JohanssonOpen Challenge 10 (230)9 680 m11:17:44
23365Anders IsakssonOpen 7 (1652)2 840 m11:21:27
11124Bo MelinH60 Motion (160)3 920 m11:40:05
23721Victor HagmanOpen 1 (588)2 740 m11:58:21
9384Benny IvarssonH65 (735)4 550 m12:18
8215Per-Johan PerssonH50 Kort (1035)4 470 m12:18:03
4640John PerssonH14 Kort (170)3 140 m12:26
11383Mimmie StrömbäckInskolning (1068)1 600 m12:38:56
10741Anna HagmanD45 Motion (537)3 550 m12:42:06
5297Wilma HagmanD12 Kort (158)2 590 m12:47
4600Alice StrömbäckD14 Kort (230)2 900 m12:48
8889Inger LindholmD60 (260)3 430 m12:52
4907Elias PerssonH12 (795)3 030 m12:57
10169Göran OlofssonH75 (549)3 290 m13:00
10859Magnus HagmanH45 Motion (319)5 020 m13:01:20
23682Ella PerssonOpen 1 (588)2 740 m13:02:17
5434Frida OdénD10 (820)2 700 m13:03
5294Smilla StrömbäckD12 Kort (158)2 590 m13:06
8558Torbjörn HalvarssonH55 (709)5 460 m13:18
10540Ulrika OdénD40 Motion (560)6 000 m13:19:02
4891Fabian OdénH12 (795)3 030 m13:22
12246Adam OdénOpen 7 (1652)2 840 m13:30:04
9920Anita AnderssonD70 Kort (210)2 610 m

FK Boken

34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
40088Peter LarssonPre-A (233) m07:30
5934Mikael WidénH35 Kort (440)6 390 m09:58:02
11032Eva Marie AnderssonD55 Motion (245)3 010 m10:05:37
11690Alice JohanssonU2 (1134)2 720 m10:15:24
10742Maria NygrenD45 Motion (537)3 550 m10:16:30
6267Josefina BerglundD40 Kort (970)4 060 m10:17:03
8220Jan-I NygrenH50 Kort (1035)4 470 m10:22:03
11269Marita PusaD70 Motion (170)2 870 m10:30:55
6268Catarina HardenD40 Kort (970)4 060 m10:38:03
7171Helena SvenssonD45 Kort (845)3 370 m10:41:03
11520Klara PalmU1 (1421)1 870 m11:00:11
23467Oskar AnderssonInskolning (1068)1 600 m11:02:04
8219Krister ÖsterbladH50 Kort (1035)4 470 m11:03:03
6101Håkan PalmH40 (675)7 250 m11:09
3374Jonatan ÖsterbladH16 (894)5 410 m11:11
10860Adrian HardenH45 Motion (319)5 020 m11:12:23
4286Rebecca HardenD13 (740)3 700 m11:13
11033Kerstin AnderssonD55 Motion (245)3 010 m11:17:44
9780Inge PerssonH70 (630)3 850 m11:24
23690Annika WesterlundOpen 1 (588)2 740 m11:31:06
5034Emmy PalmD11 (580)2 750 m11:32
8217Leif-Åke AnderssonH50 Kort (1035)4 470 m11:32:03
4833Erik JohanssonH12 (795)3 030 m11:35
6922Magnus LarsenH45 (1152)6 930 m11:37
7368Dan JohanssonH45 Kort (1474)4 770 m11:42:31
2183Marcus SvenssonH21 (967)9 120 m11:43
4275Sofia PalmD13 (740)3 700 m11:43
8218Sören AnderssonH50 Kort (1035)4 470 m11:45:02
8216Anders WesterlundH50 Kort (1035)4 470 m11:55:08
3721Simon HardenH15 (782)5 240 m12:03
8412Eva WildmarkD55 (430)4 010 m12:04
5841Frida PalmD35 Kort (390)4 330 m12:08:02
2396Cecilia WidénD21 Kort (670)4 750 m12:16:02
23474Malin NygrenOpen 8 (1496)4 410 m12:19:06

FK Finn

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11359Ove KroksmyrH80 Motion (55)2 420 m10:36:45
9616Bernt-Ove CarlssonH65 Kort (610)3 520 m10:43:04
11158Karin CarlssonD60 Motion (195)3 040 m10:46:11
22170Christina JonssonOpen 5 (2219)3 580 m11:00:28
10149Rolf HallbergH75 (549)3 290 m11:03
20374Erik KindlundhOpen 10 (486)4 000 m11:15:10
5550Anton KarlssonH10 (930)2 730 m11:24
9781Göran SvenssonH70 (630)3 850 m11:31
22173Carl SvenssonOpen 8 (1496)4 410 m11:31:59
4687Fredrika KindlundhD12 (705)3 010 m11:36
3572Lotten KindlundhD15 (709)4 470 m11:40
7172Anneli KarlssonD45 Kort (845)3 370 m11:40:01
5539Hugo MartinssonH10 (930)2 730 m11:44
4853Philip MartinssonH12 (795)3 030 m11:45
2977Julius KindlundhH18 (560)5 790 m11:46
6942Håkan KarlssonH45 Kort (1474)4 770 m12:05:01
5598Albin TagessonH10 (930)2 730 m12:06
23917Oliver KarlssonInskolning (1068)1 600 m12:26:27

FK Friskus

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
22875Martin JohanssonOpen 7 (1652)2 840 m09:23:01

FK Friskus

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23625Joakim JohanssonOpen 9 (763)7 280 m11:41:43

FK Friskus-Varberg

41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
40084Ingmar JohanssonPre-A (233) m07:30
7370Fredrik CarlqvistH45 Kort (1474)4 770 m08:30:02
6270Malin JohanssonD40 Kort (970)4 060 m08:31:02
6490Magnus EliassonH40 Kort (1170)5 860 m08:32:01
10542Lena EliassonD40 Motion (560)6 000 m08:32:35
6817Carina AnderssonD45 (780)4 440 m08:33
10543Cecilia EricssonD40 Motion (560)6 000 m08:34:58
4912Axel BechtelH12 (795)3 030 m08:36
4013Elsa EricssonD14 (670)3 810 m08:39:00
10978Johan HjertströmH50 Motion (240)5 040 m08:40:28
2318Daniel GustafssonH21 (967)9 120 m08:43
5242Filip CarlqvistH11 (710)2 890 m08:43
11694Emy HjertströmU2 (1134)2 720 m08:43:31
4164Noah BechtelH14 (776)3 830 m08:48
4933Alex JohanssonH12 (795)3 030 m08:48
10267Bernice AntonssonD80 (45)2 130 m08:48
3925Albin HjertströmH16 Kort (140)4 030 m08:50
4768Emma EliassonD12 (705)3 010 m08:51
7369Anders GustafssonH45 Kort (1474)4 770 m09:00:02
4037Hanna CarlqvistD14 (670)3 810 m09:15:00
2801Sara JosarpD20 (440)5 450 m09:16
7031Thomas JosarpH45 (1152)6 930 m09:22
5819Jimmy HäggH35 (285)7 430 m09:23
5445Ester EricssonD10 (820)2 700 m09:27
4495David JohanssonH13 (770)3 670 m09:39
3809Tim JohanssonH15 (782)5 240 m09:43
11692Lova JohanssonU2 (1134)2 720 m10:02:27
6491Henrik BechtelH40 Kort (1170)5 860 m10:04:03
6269Annika BechtelD40 Kort (970)4 060 m10:09:05
7173Pia HjertströmD45 Kort (845)3 370 m10:13:01
1391Olle JosarpH18 Elit (600)7 380 m10:17
7371Bengt JohanssonH45 Kort (1474)4 770 m10:20:02
11691Alice CarlqvistU2 (1134)2 720 m10:31:45
11693Lovisa EliassonU2 (1134)2 720 m10:37:35
9521Eva ErikssonD65 Kort (320)2 860 m11:20:04
9617Gösta ErikssonH65 Kort (610)3 520 m11:25:04
21235Jimmy JohanssonOpen 9 (763)7 280 m11:37:03
23654Erik EdespongOpen 12 (189)9 760 m11:46:07
21240Bo JohanssonOpen 7 (1652)2 840 m11:46:22
23658Bo EdespongOpen 8 (1496)4 410 m11:49:07
21232Monica JohanssonOpen 7 (1652)2 840 m11:51:21

FK Göingarna

24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18061Hampus LarssonMTB-O H20 (48)5 410 m08:14
20058Axel PerssonU2 (1134)2 720 m08:30:57
21275Börje PerssonOpen 5 (2219)3 580 m08:32:38
6090Louise AxelssonD40 (360)4 830 m09:47
4959Edvin SelinH12 (795)3 030 m09:51
1421Fritjof AxelssonH18 Elit 2 (510)6 770 m09:53
5737Svante SelinH10 (930)2 730 m09:58
2889Robin LarssonH20 (295)6 720 m09:59:00
8481Kerstin PerssonD55 (430)4 010 m10:01
7123Håkan AxelssonH45 (1152)6 930 m10:08
5105Alice OlvegårdD11 (580)2 750 m10:12
7114Magnus LarssonH45 (1152)6 930 m10:15
5717Wilmer SelinH10 (930)2 730 m10:16
20516Anna MobergOpen 5 (2219)3 580 m10:19:05
5842Camilla SelinD35 Kort (390)4 330 m10:23:04
5507Tuva SelinD10 (820)2 700 m10:26
20511Jon MobergOpen 5 (2219)3 580 m10:29:11
4064Hilda AxelssonD14 (670)3 810 m10:39:00
15134Jesper Håkansson3-days Men (181)3 700 m10:45:20
12913Jonas Bengtsson3-days Men (181)3 700 m10:46:14
5698Hjalmar AxelssonH10 (930)2 730 m10:59
12658Ann-Katrin Almquist3-days Easy (96)3 040 m12:23:27
12947Mikael Persson3-days Men (181)3 700 m12:29:16
7372Anders SelinH45 Kort (1474)4 770 m

FK Herkules

30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18193Stefan HammarMTB-O H50 (144)4 800 m08:28
9864Bert LuvöH70 (630)3 850 m08:31
3473Jonas LauriH16 (894)5 410 m08:32
5218Lowe HammarH11 (710)2 890 m08:33
5669Elias LauriH10 (930)2 730 m08:35
6198Erik LauriH40 (675)7 250 m08:35
6492Niklas DahlströmH40 Kort (1170)5 860 m08:40:02
18116Helena SvenssonMTB-O D40 (39)4 580 m08:49
12848Emil Dahlström3-days Difficult (293)4 860 m08:51:39
12636Emma Dahlström3-days Easy (96)3 040 m08:51:43
3446Axel ForsmanH16 (894)5 410 m08:55
3783Nils HammarH15 (782)5 240 m08:59
4518Mattias LauriH13 (770)3 670 m09:00
7734Tuuli SaariD50 (595)4 040 m09:04
3923William JörneliusH16 Kort (140)4 030 m09:15
4174Viktor Le ClaireH14 Kort (170)3 140 m09:26
7708Laila B HöglundD50 (595)4 040 m09:41
2885Arvid HammarH20 (295)6 720 m09:43:00
23049Tobias EkenstråleOpen 5 (2219)3 580 m09:46:37
23042Tom Axel EkenstråleOpen 5 (2219)3 580 m09:47:59
8674Catarina ÅkerströmD55 Kort (310)2 940 m09:52:03
23085Lina LindqvistOpen 8 (1496)4 410 m10:08:23
12781Fredrik Forsman3-days Difficult (293)4 860 m10:52:38
23407Patrik FredrikssonOpen 10 (486)4 000 m10:54:24
5556Albin SvenssonH10 (930)2 730 m11:26
11384Alva JunkellInskolning (1068)1 600 m11:37:29
6271Marie-Louise PerssonD40 Kort (970)4 060 m11:46:04
12506Mikael SvenssonChallenge H 10 (205)9 690 m12:01:37
8079Ann ChihaniD50 Kort (590)2 980 m12:03:06
12397Maria JunkellOpen 9 (763)7 280 m12:57:51

FK Snapphanarna

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18184Carina HammarstrandMTB-O D50 (33)3 840 m08:47
18218Ernst AbergerMTB-O H50 (144)4 800 m09:14
11814Evelina SjöstrandOpen 1 (588)2 740 m09:47:30
10861Joakim SjöstrandH45 Motion (319)5 020 m10:01:40
23181Jan NilssonOpen 5 (2219)3 580 m10:23:04
23470Casper OlssonInskolning (1068)1 600 m10:49:11
6088Camilla SjöstrandD40 (360)4 830 m10:57
8675Kerstin OlssonD55 Kort (310)2 940 m11:59:04
11082Ernst AbergerH55 Motion (155)4 030 m12:14:33
10931Carina HammarstrandD50 Motion (230)3 580 m12:16:00

FK Vittus

24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11521Elias KronmarU1 (1421)1 870 m09:11:18
9182Christer NilssonH60 Kort (495)3 990 m09:18:02
22927Christian OldgårdOpen 8 (1496)4 410 m09:20:21
12247Susanna CaleklintOpen 7 (1652)2 840 m09:28:02
10665Stefan CaleklintH40 Motion (350) m09:30:06
2534Mattias WesterH21 Kort (1135)7 280 m09:41:01
2398Susanne JohanssonD21 Kort (670)4 750 m09:41:02
5488Lova KronmarD10 (820)2 700 m09:45
9496Leif IngemarssonH65 (735)4 550 m09:57
11125Bo SvillingH60 Motion (160)3 920 m09:57:34
4543Maxim OmelchenkoH13 (770)3 670 m10:06
9513Lennart BohmanH65 (735)4 550 m10:19
10664Magnus KronmarH40 Motion (350) m10:21:20
10245Gösta LingeH75 (549)3 290 m10:27
5935Olof IngemarssonH35 Kort (440)6 390 m10:30:02
6273Linda IngemarssonD40 Kort (970)4 060 m10:35:04
12000Peter AllwoodOpen 4 (771)4 510 m10:47:06
4569Arvid KronmarH13 (770)3 670 m10:54
9093Kenneth FagerH60 (726)5 000 m10:55
12555Linda AllwoodChallenge D 5 (230)5 130 m11:05:30
2397Åsa JärvholmD21 Kort (670)4 750 m11:18:02
2399Louise JohanssonD21 Kort (670)4 750 m11:33:01
9181Thomas AlmqvistH60 Kort (495)3 990 m11:34:02
6272Kristina BerlinD40 Kort (970)4 060 m12:21:04

FK Åsen

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4007Maja StrandD14 (670)3 810 m08:34:00
7060Roland StrandH45 (1152)6 930 m09:20
11198Margareta HeldD65 Motion (140)3 010 m10:00:31
23271Wilton FrelekInskolning (1068)1 600 m10:20:10
9504Tommy HeldH65 (735)4 550 m10:41
10365Marie SvenssonD21 Motion (244)4 320 m11:01:04
23416Bengt LinussonOpen 7 (1652)2 840 m11:09:19
11522Olivia SvenssonU1 (1421)1 870 m11:23:30
5936Erik BengtssonH35 Kort (440)6 390 m11:59:02
23273Anders FrelekOpen 9 (763)7 280 m12:39:21

floda

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
21394Solveig WallentinInskolning (1068)1 600 m10:28:23

fly 5 kamp

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23635linda mari hammerslandOpen 11 (280)5 210 m11:53:45

flyfem kamp

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23582Renate Laugen EvensenOpen 8 (1496)4 410 m11:31:20

flyfem kamp

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23594Steffen André ArntzenOpen 8 (1496)4 410 m11:35:10

flyfem kamp

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23671Wenche RydningOpen 11 (280)5 210 m11:50:36

flyfemkamp

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
21582Frank SandbergOpen 8 (1496)4 410 m11:33:55

FMTM

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12399Germund BrånsgårdOpen 9 (763)7 280 m09:39:01
12400Jonas PålssonOpen 9 (763)7 280 m09:52:57
15061Lars KarlssonOpen 8 (1496)4 410 m10:04:00
12349Per ÖstergrenOpen 8 (1496)4 410 m10:05:00
12401Patrik GrankvistOpen 9 (763)7 280 m10:13:00
12348Torbjörn JonssonOpen 8 (1496)4 410 m11:23:09
12347Joacim DahlbergOpen 9 (763)7 280 m12:04:39
12398Mats GustafssonOpen 9 (763)7 280 m12:53:00
12346Robin TonströmOpen 8 (1496)4 410 m

Forsa OK

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12507Lennart KjellinChallenge H 10 (205)9 690 m09:20:54
2169Linn BylarsD21 (786)6 640 m09:48
2382Simon AnderssonH21 (967)9 120 m09:56
8677Karin ForsgrenD55 Kort (310)2 940 m10:04:07
3314Hanna KjellinD16 (725)4 510 m10:05
5496Sofia HuggD10 (820)2 700 m10:06
3863Jimmy JohanssonH15 (782)5 240 m10:11
3134Elin JohanssonD17-20 Kort (221)4 350 m10:15
311Ellen ForsgrenD20 Elit (510)6 960 m10:22
3675Ronja HuggD15 (709)4 470 m10:26
3291Emelie JonassonD16 (725)4 510 m10:29
7997Gunnar ForsgrenH50 (1245)6 030 m10:43
11159Eva BodellD60 Motion (195)3 040 m11:00:47
20625Anna-Maria HellströmOpen 4 (771)4 510 m11:01:55
11259Lars-Åke SvenssonH65 Motion (180)3 660 m11:38:12
8676Anki Teike AnderssonD55 Kort (310)2 940 m11:39:04
9980Jan-Gunnar SwärdH70 Kort (570)2 980 m11:41:07
8753Leif BylarsH55 Kort (530)4 300 m

Forsand IL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9183Börje SvenssonH60 Kort (495)3 990 m12:15:03

Forserums SOK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9888Alf OlssonH70 (630)3 850 m10:06
23134Wilma PorlingU2 (1134)2 720 m10:09:44
9921May-Sofie OlssonD70 Kort (210)2 610 m10:14:03
23145Tove PorlingU2 (1134)2 720 m10:14:54
9906Stellan AhnströmH70 (630)3 850 m10:31
6274Camilla PorlingD40 Kort (970)4 060 m11:49:02

Fossum IF

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18457Elias MølnvikMTB-O H20 (48)5 410 m08:34
11386Ask Felland SætnanInskolning (1068)1 600 m11:03:25
416Sven HellmüllerH20 Elit (595)10 170 m11:14
3386Øyvind HjermstadH16 (894)5 410 m11:14
3358Einar MelsomH16 (894)5 410 m11:16
2019Maria BrodinD21 (786)6 640 m11:18
5148Sindre Vie StrislandH11 (710)2 890 m11:24
6958Ivar MølnvikH45 (1152)6 930 m11:24
7849Terje MelsomH50 (1245)6 030 m11:46
4427Erlend BørliH13 (770)3 670 m11:47
6147Knut Jostein SaetnanH40 (675)7 250 m11:47
7649Magnhild T. MølnvikD50 (595)4 040 m11:47
23723Eldbjör NarumOpen 12 (189)9 760 m11:49:12
208Sigrid AlexandersenD20 Elit (510)6 960 m11:50
5157Børge Nilsen BergH11 (710)2 890 m11:52
11385Elise Nilsen BergInskolning (1068)1 600 m11:58:00
7373Frode StrislandH45 Kort (1474)4 770 m12:00:01
5130Eirik Vie StrislandH11 (710)2 890 m12:01
4858Birk Felland SaetnanH12 (795)3 030 m12:02
3339Erling HjermstadH16 (894)5 410 m12:03
6913Håkon BørliH45 (1152)6 930 m12:13
2247Sindre SandvenH21 (967)9 120 m12:30
23565Olai Stensland LillevoldOpen 9 (763)7 280 m12:43:48
5843Sigrid Melander VieD35 Kort (390)4 330 m12:45:03
5844Kristin Nergaard BergD35 Kort (390)4 330 m13:04:05
15138Oskar Størmer3-days Men (181)3 700 m

Foton-Moscow

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5832Dmitry KorobovH35 (285)7 430 m09:52

Fredrikshofs IF Skid & OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8678Riina MändD55 Kort (310)2 940 m10:42:04
8754Georg LarssonH55 Kort (530)4 300 m10:46:06
9981Lars ÖhmanH70 Kort (570)2 980 m

Fredrikstad SK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4223Bendik EliassenH14 (776)3 830 m09:47
8044Per OlaussenH50 (1245)6 030 m09:48
2962Sigrid Marie Ståhl VikD18 (306)4 960 m09:56
6229Thomas LieH40 (675)7 250 m10:02
904Herman Ryen MartinsenH18 Elit (600)7 380 m10:11
2957Maren Roll PaulsenD18 (306)4 960 m10:26
3296Mia BekhusD16 (725)4 510 m10:34
2969Hanna TorjusenD18 (306)4 960 m10:40
602Marie OlaussenD18 Elit (594)5 650 m10:45
7100Henning MartinsenH45 (1152)6 930 m10:59

Freidig

33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7051Johan IvarssonH45 (1152)6 930 m08:35
6816Gro Sandstad EidsmoD45 (780)4 440 m08:43
7029Tomas EidsmoH45 (1152)6 930 m08:44
3267Vera MelkildD16 (725)4 510 m08:45
6190Olle MalmringH40 (675)7 250 m08:47
4178Lars SandstadH14 (776)3 830 m08:50
2807Gina MølnvikD20 (440)5 450 m08:52
6845Heidi ArnesenD45 (780)4 440 m08:54
4760Mari EidsmoD12 (705)3 010 m09:01
7040Bjørnar LynumH45 (1152)6 930 m09:02
271Frida SætherD20 Elit (510)6 960 m09:04
873Håvard EidsmoH18 Elit (600)7 380 m09:09
2348Mattis HoltH21 (967)9 120 m09:10
3053Are MårdalenH18 (560)5 790 m09:10
6070Margot Bolstad LynumD40 (360)4 830 m09:13
894Kjetil MølnvikH18 Elit (600)7 380 m09:17
5444Tora KittilsenD10 (820)2 700 m09:17
3822Kristian Fredrik LynumH15 (782)5 240 m09:22
4161Vegard KittilsenH14 (776)3 830 m09:28
455Rein MårdalenH20 Elit (595)10 170 m09:32
11695Alf Petter LynumH10 (930)2 730 m09:33
4528Mikkel HoltH13 (770)3 670 m09:35
6209Pål KittilsenH40 (675)7 250 m09:37
2297Lars Berge OwrenH21 (967)9 120 m09:41
3450Mathias VindalH16 (894)5 410 m09:41
3785Mats EidsmoH15 (782)5 240 m09:41
5471Una KittilsenD10 (820)2 700 m09:42
6813Sigrid MelkildD45 (780)4 440 m09:42
676Malin SandstadD18 Elit (594)5 650 m09:45
257Karen Oline KolstadD20 Elit (510)6 960 m09:50
11126Rune M HoltH60 Motion (160)3 920 m11:17:07
12070Janne Fossum MalmringOpen 5 (2219)3 580 m11:36:26
12688Gunn Kari Hygen3-days Middle (314)3 700 m13:29:26

Frekhaug

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23195Öystein BrattlidOpen 4 (771)4 510 m11:30:43

Fristad

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23792Malin KarlssonOpen 4 (771)4 510 m11:44:41

Fristad

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23750Annika NilssonOpen 4 (771)4 510 m11:46:05

Fristad

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23892Hanna HöglindOpen 5 (2219)3 580 m12:05:08

Fristad Express

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
22666Frida SternfeldtOpen 1 (588)2 740 m08:33:23

Frol IL

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3459Oscar LyngenH16 (894)5 410 m09:11
2796Kajsa Stina SandstadD20 (440)5 450 m09:24
244Eirin Svanøe-HafstadD20 Elit (510)6 960 m10:08
12430Mette LyngenOpen 10 (486)4 000 m10:14:31
12431Rune LyngenOpen 10 (486)4 000 m

Frosta OK

22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
21141Eva-Lena BondessonOpen 6 (542)5 930 m09:08:05
8679Susanne NilssonD55 Kort (310)2 940 m09:43:04
8221Mikael NilssonH50 Kort (1035)4 470 m09:44:04
23036Olle WindeliusOpen 9 (763)7 280 m09:46:07
9475Sven-Erik PerssonH65 (735)4 550 m09:51
9467Börje ÅkessonH65 (735)4 550 m10:07
9506Leif KarlssonH65 (735)4 550 m10:25
9492Leif SandgrenH65 (735)4 550 m10:43
2535André BjärbyOpen 9 (763)7 280 m10:43:50
11523Linnéa BjärbyU1 (1421)1 870 m10:46:51
22768Filippa AnderssonU1 (1421)1 870 m10:46:52
9499Nils-Erik BondessonH65 (735)4 550 m10:51
22771Amalia AnderssonU2 (1134)2 720 m10:52:32
11387Alexander BjärbyU1 (1421)1 870 m10:58:30
23356Mia NilssonOpen 10 (486)4 000 m11:02:41
23388Linda WesterlundOpen 8 (1496)4 410 m11:07:59
22767Catrin AnderssonOpen 5 (2219)3 580 m11:08:52
23362Carl-Johan ÅkerströmOpen Challenge 10 (230)9 680 m11:11:12
5845Anna-Karin BondessonD35 Kort (390)4 330 m11:51:01
22790Conny BlixtOpen 8 (1496)4 410 m11:51:02
6100Anna BjärbyD40 (360)4 830 m12:36
18288Anna BjärbyMTB-O Open medel (144)3 830 m

Frufällan

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23343Andreas LennartssonInskolning (1068)1 600 m10:27:44

Frufällan

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23348Fredrik JohanssonOpen 10 (486)4 000 m11:32:38

Främmestads IK

25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18289Johan AnderssonMTB-O Open medel (144)3 830 m09:39:59
22808Oscar PetterssonInskolning (1068)1 600 m09:46:13
6275Ulrika RundbladD40 Kort (970)4 060 m09:47:03
4784Rebecka RundbladD12 (705)3 010 m09:50
8498Birgitta AnderssonD55 (430)4 010 m10:06
12071Andreas JohanssonOpen 5 (2219)3 580 m10:06:15
12001Ronny RundbladOpen 4 (771)4 510 m10:14:14
9895Kenneth IvehagH70 (630)3 850 m10:19
10469Anna JohanssonD35 Motion (200)4 080 m10:25:46
5283Felix HolmstenH11 (710)2 890 m10:29
7175Karin LindD45 Kort (845)3 370 m10:31:02
9922Berith IvehagD70 Kort (210)2 610 m10:35:06
4812Ida JohanssonD12 (705)3 010 m10:38
5828Henrik SahlströmH35 (285)7 430 m10:42
3662Elin JohanssonD15 (709)4 470 m10:48
3128Marie LindD17-20 Kort (221)4 350 m10:51
7174Birgitta AnderssonD45 Kort (845)3 370 m10:54:01
11388Albin RundbladInskolning (1068)1 600 m11:05:03
9184Robert JessenH60 Kort (495)3 990 m11:56:03
9114Ingrid JessenD60 Kort (340)2 950 m11:56:04
23968Lisa JessenU2 (1134)2 720 m12:52:03
23966Tova JessenU2 (1134)2 720 m12:52:20
23974Sofia JessenOpen 7 (1652)2 840 m13:04:49
6493Jörgen LindH40 Kort (1170)5 860 m
9185Bengt AnderssonH60 Kort (495)3 990 m

Frölunda OL

52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11524Embla SternöU1 (1421)1 870 m10:05:38
9186Lennart VamlingH60 Kort (495)3 990 m10:10:03
20719Anders HellgrenOpen 9 (763)7 280 m10:13:46
20742Oskar VamlingOpen 10 (486)4 000 m10:20:37
10666Ola NiklassonH40 Motion (350) m10:21:09
23160Jonas JerlinOpen 11 (280)5 210 m10:37:34
12248Linda SternöOpen 7 (1652)2 840 m10:39:24
22341Frida JerlinOpen 11 (280)5 210 m10:43:06
5699Ally BlomU2 (1134)2 720 m11:10:02
22216Edvin BorneOpen 5 (2219)3 580 m11:10:46
10366Malin IvermarkD21 Motion (244)4 320 m11:15:36
23519Thomas BorneOpen 11 (280)5 210 m11:28:04
8223Tomas AndreassonH50 Kort (1035)4 470 m11:34:03
7375Anders LammH45 Kort (1474)4 770 m11:37:32
8080Helena StensötaD50 Kort (590)2 980 m11:43:04
24104Jenny WåhlanderOpen 7 (1652)2 840 m11:46:31
20301Jonas BrånaltOpen 8 (1496)4 410 m11:50:57
7176Katarina AlmehedD45 Kort (845)3 370 m11:51:03
7374Erik RuotsalainenH45 Kort (1474)4 770 m11:57:01
23699Veronica PåhlmanOpen 7 (1652)2 840 m12:00:08
23702Stefan MårtenssonOpen 7 (1652)2 840 m12:01:22
23705Mattias MårtenssonOpen 7 (1652)2 840 m12:01:23
23689Carl NorinOpen 9 (763)7 280 m12:03:03
8222Magnus WideH50 Kort (1035)4 470 m12:09:03
23688Lydia NorinOpen 8 (1496)4 410 m12:16:41
8081Karin HelmertzD50 Kort (590)2 980 m12:23:03
1370Rasmus ArfwedsonH18 Elit 2 (510)6 770 m12:24
9618Sten HelmertzH65 Kort (610)3 520 m12:26:05
2933Julia BlomD18 (306)4 960 m12:28
2536Niklas HelmertzH21 Kort (1135)7 280 m12:28:01
7889Ulf AlmehedH50 (1245)6 030 m12:31
3766Martin LammH15 (782)5 240 m12:32
23956Richard SottOpen 9 (763)7 280 m12:34:07
2770Sofia HelmertzD20 (440)5 450 m12:35
5177Rickard BerndtssonH11 (710)2 890 m12:40
5631Marcus LammH10 (930)2 730 m12:48
2785Cherie SjöblomD20 (440)5 450 m12:50
7874Håkan WåhlanderH50 (1245)6 030 m12:53
10178Magne HagströmH75 (549)3 290 m12:53
4483Zebastian ArfwedsonH13 (770)3 670 m12:55
7376Håkan BerndtssonH45 Kort (1474)4 770 m12:56:01
3757Axel BlomH15 (782)5 240 m12:58
5429Audrey HanssonD10 (820)2 700 m12:58
7001Anders ArfwedsonH45 (1152)6 930 m13:07
1355Johan LammH18 Elit 2 (510)6 770 m13:10
7177Malin LammD45 Kort (845)3 370 m13:13:02
3037Immanuel StensötaH18 (560)5 790 m13:16
5620Viktor BerndtssonH10 (930)2 730 m13:18
7909Richard BlomH50 (1245)6 030 m13:18
20453Marika WirungOpen 5 (2219)3 580 m13:18:40
2916Sara AlmehedD18 (306)4 960 m13:28
8755Peter JareH55 Kort (530)4 300 m

Frösö IF

22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18098Tor RönnestrandMTB-O H14 (18)3 670 m09:12
18281Per-Erik RönnestrandMTB-O Open kort (61)3 240 m09:51:24
9619Chip LundströmH65 Kort (610)3 520 m10:39:08
8680Eva  RönnestrandD55 Kort (310)2 940 m11:00:05
7377Niclas LidströmH45 Kort (1474)4 770 m11:32:01
10743Ingela RönnestrandD45 Motion (537)3 550 m12:03:07
24046Loa NordströmInskolning (1068)1 600 m12:09:03
11389Nils RönnestrandInskolning (1068)1 600 m12:09:05
4468Tor RönnestrandH13 (770)3 670 m12:15
8225Per-Erik RönnestrandH50 Kort (1035)4 470 m12:24:02
10418Fredrik MartinssonH21 Motion (241)6 880 m12:25:25
12215Charlotta NilssonOpen 6 (542)5 930 m12:25:53
5653Joar BäckmanH10 (930)2 730 m12:27
2248Anders CarnlandH21 (967)9 120 m12:31
8578Håkan CarnlandH55 (709)5 460 m12:31
2063Marie RönnestrandD21 (786)6 640 m12:32
5638Björn RönnestrandH10 (930)2 730 m12:34
8224Torulf BäckmanH50 Kort (1035)4 470 m12:34:03
9841Göran SchylanderH70 (630)3 850 m12:51
2239Mats  KarlströmH21 (967)9 120 m12:56
2267Patrik BrorssonH21 (967)9 120 m13:18
4880Vidar BäckmanH12 (795)3 030 m13:18

FSK Orientering

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7846Lars Bech JensenH50 (1245)6 030 m11:06
10164Flemming JørgensenH75 (549)3 290 m12:02
8868Lisbet HansenD60 (260)3 430 m12:03
11270Ingelise JørgensenD70 Motion (170)2 870 m

FWOC

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
633Emma SherwoodD18 Elit (594)5 650 m10:47
1059Damian KonotopetzH21 Elit 2 (520)12 050 m11:03
11227Lennart LundgrenH65 Motion (180)3 660 m11:06:29
8428Marsha FehrD55 (430)4 010 m11:17
1008Tori OwenD21 Elit 2 (50)8 340 m11:20
3702David SvobodaH15 (782)5 240 m11:24
8860Christin LundgrenD60 (260)3 430 m11:28
3338Michael SvobodaH16 (894)5 410 m11:43
3364Isaac SherwoodH16 (894)5 410 m11:51

Fältjägarnas IF

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18003Cecilia ThomassonMTB-O D21 (36)4 960 m08:01
11083Lars-Åke KarlssonH55 Motion (155)4 030 m10:23:06
12072Anna KrohnOpen 5 (2219)3 580 m11:03:23
9187Seth PerssonH60 Kort (495)3 990 m11:17:02
9371Bernt ÅkerlundH65 (735)4 550 m11:26
10932Agneta SamuelssonD50 Motion (230)3 580 m11:26:37
8226Roger KrohnH50 Kort (1035)4 470 m11:29:03

FÖRSVARSMAKTEN

28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12216Magnus JohanssonOpen 6 (542)5 930 m09:37:53
20760Rein PellaOpen 6 (542)5 930 m10:21:35
23858Mårten WieanderOpen 5 (2219)3 580 m12:18:55
23887Emma GustafssonOpen 5 (2219)3 580 m12:19:11
23848HuGO hEDENOpen 5 (2219)3 580 m12:21:50
23863Adam BajraszewskiOpen 5 (2219)3 580 m12:21:52
23860Johan TörnblomOpen 5 (2219)3 580 m12:21:54
23902Johan  PalmqvistOpen 5 (2219)3 580 m12:22:01
23904Andreas RemsöOpen 5 (2219)3 580 m12:22:02
23872Caroline OdhnerOpen 4 (771)4 510 m12:22:33
23852Molly SvenssonOpen 4 (771)4 510 m12:22:36
23861OsKAR PeILOpen 4 (771)4 510 m12:22:37
23870Moa PetterssonOpen 4 (771)4 510 m12:22:39
23865Christian ArebrattOpen 4 (771)4 510 m12:22:40
23837Richard WinbergOpen 4 (771)4 510 m12:22:41
23882Christoffer DannstedtOpen 4 (771)4 510 m12:22:43
23867iSAK WeNNBERGOpen 5 (2219)3 580 m12:23:48
23869Jimmie FlodinOpen 5 (2219)3 580 m12:23:50
23875dANIEL StridsbergOpen 5 (2219)3 580 m12:23:52
23847Anton HultbergOpen Challenge 10 (230)9 680 m12:24:13
23850Adam OlssonOpen 10 (486)4 000 m12:30:43
23877Robert EklövOpen 7 (1652)2 840 m12:40:27
23890Axel LundbergOpen 7 (1652)2 840 m12:40:28
23899Axel OrnsteinOpen Challenge 10 (230)9 680 m12:50:04
23900Jonna HedbysOpen Challenge 10 (230)9 680 m12:50:05
23838Nils LundevallOpen 4 (771)4 510 m12:57:06
23842Julia KryssbergOpen Challenge 10 (230)9 680 m12:57:15
23845Madeleine KralmarkOpen Challenge 10 (230)9 680 m12:57:15

Gafanhori

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8862Catherine DawsonD60 (260)3 430 m11:19
9360Roy DawsonH65 (735)4 550 m12:12

Gagnefs OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11816Kajsa JuhlinOpen 1 (588)2 740 m09:58:41
11306Jan Olof HedbergH70 Motion (240)3 430 m10:21:25
10979Göran JuhlinH50 Motion (240)5 040 m10:27:42
11815Jonna HedlundOpen 1 (588)2 740 m10:46:58
12073Jacob HedlundOpen 5 (2219)3 580 m10:47:06
20328Anna HedlundOpen 2 (296)3 830 m10:50:14
10419Niklas HedlundH21 Motion (241)6 880 m11:09:22
10667Anders HedlundH40 Motion (350) m11:14:53

Gaisare i Lundby

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23050Örjan MånssonOpen 2 (296)3 830 m10:12:42

GALIL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8884Leubov LapushnerD60 (260)3 430 m12:35

Gamleby OK

42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10546Ann-Sofi OlovssonD40 Motion (560)6 000 m09:20:26
10544Maria NilssonD40 Motion (560)6 000 m09:36:02
6495Christer ÖbergH40 Kort (1170)5 860 m09:38:02
3722Viktor PetterssonH16 Kort (140)4 030 m09:40
9522Lena SandahlD65 Kort (320)2 860 m10:33:03
9620Lars KarlssonH65 Kort (610)3 520 m10:33:04
10470Maria WallströmD35 Motion (200)4 080 m10:46:47
2537Per SandahlH21 Kort (1135)7 280 m10:56:01
9523Inger AlmgrenD65 Kort (320)2 860 m10:57:07
7179Susanne GranD45 Kort (845)3 370 m11:24:02
10668Måns AxelssonH40 Motion (350) m11:25:19
11696Agnes OlovssonU2 (1134)2 720 m11:31:09
8681Yvonne JohanssonD55 Kort (310)2 940 m11:47:05
6494Richard OlovssonH40 Kort (1170)5 860 m11:55:03
11271Gunnel ChristianssonD70 Motion (170)2 870 m12:10:28
2263Robert LarssonH21 (967)9 120 m12:15
4703Ellen OlovssonD12 (705)3 010 m12:15
9390Johnny GustafssonH65 (735)4 550 m12:16
5792Petter ValleriusH35 (285)7 430 m12:20
3735Oliver ValleriusH15 (782)5 240 m12:21
8988Jan JohanssonH60 (726)5 000 m12:22
5426Tuva ÖstangårdD10 (820)2 700 m12:34
4877Henrik PetterssonH12 (795)3 030 m12:40
8887Lena PerssonD60 (260)3 430 m12:40
5039Hanna ÖbergD11 (580)2 750 m12:43
4491Fabian ValleriusH13 (770)3 670 m12:47
5637Carl ÖbergH10 (930)2 730 m12:47
7378Thomas JohanssonH45 Kort (1474)4 770 m12:51:03
10933Lena JakobssonD50 Motion (230)3 580 m12:55:09
20506Nicklas EnlundOpen 9 (763)7 280 m12:55:23
8974Ingemar PerssonH60 (726)5 000 m13:00
3753Erik AxelssonH16 Kort (140)4 030 m13:03
9809Göran AlmgrenH70 (630)3 850 m13:03
7178Pia ÖstangårdD45 Kort (845)3 370 m13:03:02
4898Isak LiljeholmH12 (795)3 030 m13:06
4484Aron ÖstangårdH13 (770)3 670 m13:16
5069Tove ValleriusD11 (580)2 750 m13:16
10545Åsa AxelssonD45 Motion (537)3 550 m13:18:13
3749Loke ÖstangårdH15 (782)5 240 m13:20
4737Maja AxelssonD12 (705)3 010 m13:27
3245Jenny JakobssonD16 (725)4 510 m13:29
9840Hans-Åke ChristianssonH70 (630)3 850 m13:29

Gammelstads IF

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
22832Martin LauriU2 (1134)2 720 m08:36:21
11160Karin SvartholmD60 Motion (195)3 040 m11:42:15
3741Gabriel LarssonH15 (782)5 240 m12:55
9403Robert SvartholmH65 (735)4 550 m13:18
8227Roland LarssonH50 Kort (1035)4 470 m

Ganddal IL

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6782Ann-Cathrin Nybak UrdalD45 (780)4 440 m12:15
5432Anna TaksdalD10 (820)2 700 m12:23
7380Trond LamarkH45 Kort (1474)4 770 m12:34:01
4472Ole Kristian TaksdalH13 (770)3 670 m12:40
6048Aud Hognestad TaksdalD40 (360)4 830 m12:59
7379Oddvar TaksdalH45 Kort (1474)4 770 m12:59:00
7684Ragnhild AuglændD50 (595)4 040 m13:01
5189Øyvind LamarkH11 (710)2 890 m13:15
4306Ingrid LamarkD13 (740)3 700 m13:19
6777Vibeke LamarkD45 (780)4 440 m13:24
4873Andreas Nybak UrdalH12 (795)3 030 m13:25

GAOC

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6276Anna BringleD40 Kort (970)4 060 m10:48:05

Garda OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8508Katarina JakobssonD55 (430)4 010 m09:59
9483Stefan ErlandssonH65 (735)4 550 m10:00
3836Emil BergOpen 7 (1652)2 840 m10:04:20
7381Erik BergH45 Kort (1474)4 770 m10:06:01
4960Filip LauströmH12 (795)3 030 m10:08
10129Birgitta BergD75 (205)2 830 m10:19
9905Svenerik JohanssonH70 (630)3 850 m10:58

Garingal Orienteers

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9394Peter ShepherdH65 (735)4 550 m12:35
9405Keith JayH65 (735)4 550 m13:13

Garphyttans IF

43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18016Torbjörn JanssonMTB-O H21 (81)5 720 m08:04
18022Marcus JanssonMTB-O H21 (81)5 720 m08:12
18034Thomas JanssonMTB-O H21 (81)5 720 m08:40
23110Jonna DoeringInskolning (1068)1 600 m09:38:34
24252Alfred KallinInskolning (1068)1 600 m09:41:18
12350Erik KallinOpen 8