Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D21 Elit

4 740 m, 76 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101Josefine EngströmAlfta-Ösa OK10:01
102Jannina GustafssonSK Uusi10:03
103Bettina AebiOK Linné10:05
104Salome SchweizerOLV Baselland10:07
105Alicia Cobo CaballeroIstrums SK10:09
106Emma BergmanGöteborg-Majorna OK10:11
107Amanda HolmgrenVittjärvs IK10:13
108Elsa EkelinKFUM Örebro OK10:15
109Cecilie KlysnerCopenhagenO10:17
110Frida BrogrenSävedalens AIK10:19
111Alice HugossonIFK Lidingö SOK10:21
112Maiki JäädmaaOK Võru10:23
113Josefine TuoremaaVittjärvs IK10:25
114Sofia GrawéÄrla IF10:27
115Maria BjörklundLeksands OK10:29
116Radka SklenarovaUlricehamns OK10:31
117Rachel EngelerOL Amriswil10:33
118Annika CarlbergSundsvalls OK10:35
119Fabienne WengerGöteborg-Majorna OK10:37
120Julia DavidssonOK Klemmingen10:39
121Alona SukharevskaKSO Kompas10:41
122Linnea SundströmOK Renen10:43
123Milla MattilaHelsingin Suunnistajat10:45
124Anina BrunnerBussola OK10:47
125Emma KantarpÄrla IF10:49
126Stina PerssonUmeå OK10:51
127Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad10:53
128Monika TopinkovaKristiansand OK10:55
129Imogene ScottAuckland OC10:57
130Martina RuchOK Kåre10:59
131Elin VinbladHagaby GOIF11:01
132Maja PetterssonOK Dacke11:03
133Signe KlintingJärla Orientering11:05
134Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna11:07
135Evelina WickbomVittjärvs IK11:09
136Moa EnmarkGöteborg-Majorna OK11:11
137Magdalena OlssonIFK Mora OK11:13
138Rebecka HeinrupTullinge SK11:15
139Hanna RaitanenRajamäen Rykmentti11:17
140Linnéa HolmqvistHagaby GOIF11:19
141Johanna LönnkvistTullinge SK11:21
142Ida LindkvistNTNUI11:23
143Frida SandbergSäterbygdens OK11:25
144Kristin HylanderNyköpings OK11:27
145Marion AebiOK Tisaren11:29
146Anna Nilsson SimkovicsUlricehamns OK11:31
147Marie PetterssonOK Djerf11:33
148Josefine KlintbergEksjö SOK11:35
149Frida Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF11:37
150Martina SeiterleTullinge SK11:39
151Elena RoosHalden SK11:41
152Lisa HolerEksjö SOK11:43
153Johanna BergmanSundsvalls OK11:45
154Viktoria ErnstssonGöteborg-Majorna OK11:47
155Lone BrochmannBækkelagets SK11:49
156Tiia MiettinenMS Parma11:51
157Moa Leijon LindSödertälje-Nykvarn OF11:53
158Amilia BjörklundSävedalens AIK11:55
159Linn HokholtNTNUI11:57
160Lovisa PerssonOK Tisaren11:59
161Siri UlvestadNydalens SK12:01
162Anna PerssonFK Göingarna12:03
163Kajsa RisbyOK Kåre12:05
164Ingjerd MyhreJärla Orientering12:07
165Lisa RisbyOK Kåre12:09
166Kamilla OlaussenFredrikstad SK12:11
167Sara EskilssonAlfta-Ösa OK12:13
168Marte NarumNydalens SK12:15
169Anna WallinGöteborg-Majorna OK12:17
170Anna BachmanIFK Lidingö SOK12:19
171Helena KarlssonIFK Lidingö SOK12:21
172Alva OlssonLinköpings OK12:23
173Anna ForsbergGöteborg-Majorna OK12:25
174Annika BillstamOK Linné12:27
175Anne M Hausken NordbergNydalens SK12:29
176Simone NiggliOK Tisaren12:31

Annonser