Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D21

3 500 m, 157 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2055Josefine SöderlundLeksands OK08:30
2075Anna GierlachWOLF Haltern08:34
2058Lone MalmgrenGjø-Vard OL08:35
2061Lovisa FalkHagaby GOIF08:37
2056Leena KuusipohjaKristiansand OK08:38
2047Hanna ModinLunds OK08:40
2082Yuqing ZhengOAC08:42
2049Marthe GløersenOL Tønsberg og Omegn08:43
2086Eliana KöpfliIFK Ilfis OK08:45
2043Rachel CollinsDFOK08:47
2083Maria BoisLeksands OK08:48
2070Viviane MumprechtIFK Ilfis OK08:50
2031Linnea NordOK Klemmingen08:53
2076Hanna BaushevichBSU OK08:55
2057Elin DölerudGöteborg-Majorna OK08:56
2080Frida VoldenKongsberg OL08:58
2068Tatyana BevzaNord West09:00
2072Susanna ForsellMotala AIF OL09:01
2046Bodil HalvarssonGöteborg-Majorna OK09:05
2071Elin BlickOK Alehof09:06
2045Mary FlemingAustralia09:08
2074Ida DalhammerOK Roxen09:09
2088Lovisa MannfolkUlricehamns OK09:11
2085Maria JohanssonTorsås OK09:13
2066Evelina ChristofferssonOK Renen09:14
2079Sofia HägglundOK Hammaren09:18
2081Sara SchmidtTrollhättans SOK09:19
2050Sofie SvenssonBjörkfors GOIF09:21
2084Marion RisseCA Rosé09:22
2060Sofie PetterssonUlricehamns OK09:24
2077Renee BeveridgeNorth West Orienteering Club09:26
15091Amanda HanssonBredaryds SOK09:27
2044Ylva SunessonOK Alehof09:29
2062Lina SamorLerums SOK09:31
2053Olga BaranovaDVOA09:32
2052Natalia PereverzinaHertfordshire Orienteering Club HH09:34
2067Carolin SvenssonHaninge SOK09:36
2063Marie RönnestrandFrösö IF09:37
2048Madeleine DahlinKovlands IF09:39
Linda LindkvistLeksands OK09:40
2064Lotta FalkGöteborg-Majorna OK09:42
2078Eva ÖhlundUlricehamns OK09:44
2140Ronja ArvidssonSkåneslättens OL09:45
2119Erika LindqvistSävedalens AIK09:47
2112Britt Ingunn NydalNTNUI09:48
2111Sonja MuellerOLG Basel09:49
2110My WestlundOK Tyr09:51
2089Jaana PulkkinenYlistaron Kilpa-Veljet09:52
2141Vivian LeeHKOXCC09:53
2107Sara IvarssonOK Kullingshof09:55
2135Elina JohnssonCentrum OK09:56
2104Karin E GustafssonHagaby GOIF09:59
2134Lisa SamorTjällmo-Godegårds OK10:01
2096Jenny LönnkvistTullinge SK10:03
2115Filippa SpånérSävedalens AIK10:04
2128Linnea BörjarsCentrum OK10:07
2118Amanda MartinssonFalkenbergs OK10:08
2091Iris LuiHKOXCC10:09
2034Siri JeppssonSödertälje-Nykvarn OF10:11
2121Ellen LarssonIF Hagen10:12
2129Kristin KällströmerNyköpings OK10:13
1022Kristin SkaarRyda SK10:14
2131Jenny ErikssonOK Kåre10:15
2098Karin FägerlindCentrum OK10:16
2116Sofia LönnkvistTullinge SK10:17
2113Angelica EngströmSkåneslättens OL10:19
2125Sara BengtssonSävedalens AIK10:20
2144Dorthe Kühl PetersenOK SYD10:21
2105Solveig LøkenNTNUI10:23
2142Linnéa JohnssonOK Nackhe10:24
2093Madeleine AttforsSävedalens AIK10:25
2120Albina PatrakovaNovosibirsk10:27
15001Pernilla OlssonSkåneslättens OL10:29
2133Lucie KomarkovaHjärnarps GH OL10:31
2137Lisa PalmSävedalens AIK10:32
1019Kajsa HammarströmLinköpings OK10:36
2139Malin LeanderssonOK Tyr10:37
2123Live Bredholt JørgensenNTNUI10:39
2102Anna HåkanssonLinköpings OK10:40
2143Amanda ClaessonSävedalens AIK10:41
2127Gry GranstedtNTNUI10:43
2092Eva GustafssonHagaby GOIF10:44
2099Nicole HitzOLK Argus10:45
2122Sofie GustavssonOK Tyr10:47
2130Samantha SaegerOK Linné10:48
2136Kira ArkhipovaNovosibirsk10:49
2108Therese LarssonOK Kroppefjäll10:51
2097Elin HamreforsSävedalens AIK10:52
2103Emma LundmanOK Roslagen10:53
2095Moa KjellstrandCentrum OK10:55
2114Cristina HedlundVandrarringen10:56
2094Lydia MartinssonOK Tyr10:57
2126Lisa PetterssonOK Dacke10:59
2165Emma BromarkLånghundra IF11:01
2174Anicó KulowBerliner Turnerschaft11:03
2157Maren HerrgesellOK Oachkatzlschwoaf11:06
2160Malin WelénKöping-Kolsva OK11:08
15002Julia OlssonUddevalla OK11:11
2155Viktoria HelmerssonOK Ravinen11:13
2156Bjørg GranlyNTNUI11:16
2145Barbara SchönenbergerOL Regio Wil11:18
15003Lina LångStora Tuna OK11:21
2149Sofie LandqvistKöping-Kolsva OK11:23
2170Maria SchmiterlöwHjobygdens OK11:26
2158Fontaine HéliseTous Azimuts Douai11:28
2417Johanna SanderiIFK Lidingö SOK11:31
2146Lisa GabrielssonFalköpings AIK OK11:33
2151Karin ValdemarssonKöping-Kolsva OK11:36
2168Frida StrömgårdUddevalla OK11:38
2169Linn BylarsForsa OK11:41
2148Frida ForsbergOK Ravinen11:46
2166Frida DanielssonVästerås SOK11:48
2164Anna BirkestålKöping-Kolsva OK11:51
2167Minna SaarinenKoovee11:53
2173Therese PerssonSnättringe SK11:58
2162Elin TörnrothHjobygdens OK12:01
2154Nina Jeanette TollehaugEiker OL12:03
2150Lisa WesterbergOK Milan12:06
15079Johanna ErlandssonStora Tuna OK12:08
2159Livia SchifferleBjörnbär OK12:11
2172Johanna LarssonKöping-Kolsva OK12:13
2011Sandra Karlsson BierfeldtÄrla IF12:17
2024Emilia HenryssonTibro OK12:19
2041Sara LundstenSundsvalls OK12:21
2037Katja LüscherOL Regio Olten12:23
2042Jenny GullqvistVästvärmlands OK12:24
2028Malin JacobsonOK Tor12:28
2016Kerria ChallandesANCO-Neuchâtel12:31
2025Jenny BjörkOK Denseln12:35
2036Ida WillénÖstersunds OK12:37
2015Anna WehlinSkogspojkarnas OK12:39
2007Maria ErikssonVästvärmlands OK12:40
2019Maria BrodinFossum IF12:42
2005Andrea WickbomVittjärvs IK12:44
2010Dora SzerencsiJärla Orientering12:46
2018Alexandra KhlebnikovaANCO-Neuchâtel12:49
2020Hannah CulbergUS Orienteering12:51
1002Anaïs CattinANCO-Neuchâtel12:52
2006Frida AnderssonOK Orion12:53
2039Sofia GumaeliusTibro OK12:55
2002Hanna ErikssonOK Denseln12:56
2033Linn AxelssonÄrla IF12:58
15081Sofia SalomonssonLinköpings OK13:00
2021Agnes AdolfssonEksjö SOK13:04
Heike TorgglerSportclub Meran13:05
2038Lovisa Onsbring GustafsonÄrla IF13:07
2032Anna NystedtSundsvalls OK13:09
2009Anna OlssonTibro OK13:11
2029Karolina NygrenSkogspojkarnas OK13:13
2022Elin SvenssonIK Hakarpspojkarna13:14
2027Lisa KaleredOK Denseln13:16
2026Marielle NilssonAndrarums IF13:18
2023Sara JonssonOK Orion13:20
2013Elin ErikssonVästvärmlands OK13:21
2004Julia LundquistNybro OK13:23
2017Kate MorrisonOK Linné13:25
2003Malin AndrénTibro OK13:27

Annonser