Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

H35

4 470 m, 57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
5787Anders CarlheimAttunda OK08:31
5805Martin EkströmOK Gläntan08:35
5802Fredrik JohnssonKFUM Örebro OK08:39
5794Marcus KvarndalUlricehamns OK08:43
2234Mattias KarlssonOK Alehof08:47
5792Petter ValleriusGamleby OK08:51
5817Leszek Herman-IżyckiTeam 2Pi08:59
5791Lars JonhedKFUM Örebro OK09:03
5800Anders AxenborgGöteborg-Majorna OK09:07
5798Erik HarlénKFUM Örebro OK09:11
5788Wieland KaergerOK Leipzig09:15
5803Björn CarlheimAttunda OK09:23
5797Simon RouseDandenong Ranges Orienteering Club09:27
5790Fredrik NormanLeksands OK09:31
5796Oskar AxelssonKFUM Örebro OK09:35
5795Henrik JohanssonSvenljunga OK09:39
5793Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK09:43
5806Henrik SjögrenHaninge SOK09:52
5819Jimmy HäggFK Friskus-Varberg09:56
5818Sigurd R. OftedalÅlgård OK10:01
5814Øyvind SteinbekkenOdal OL10:06
5811Jesper LagerbergOK Södertörn10:10
5816Chris ScottLagan Valley Orienteers10:15
5820Fredrik WallinCentrum OK10:20
5809Claus BobachAalborg OK10:24
5813Håkan SamorTjällmo-Godegårds OK10:29
5812Erik RåbergOK Tyr10:34
5808Jörgen OhlinTullinge SK10:38
5807Henrik HellborgCentrum OK10:43
5810Sturla StokkelandÅlgård OK10:48
5821Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett10:52
5815Niclas SjögrenHaninge SOK10:57
5832Dmitry KorobovFoton-Moscow11:02
5977Sigve VågsnesOppsal Orientering11:07
5831Martin IvarssonOK Skogshjortarna11:12
5828Henrik SahlströmFrämmestads IK11:17
5833Francois CalandotOrientation Caennaise11:22
5827Allan Reiche AndersenOK Vendelboerne11:27
5826Martin BuschOK Snab11:32
5822Glauco RibasCOMIPA11:37
5835Simon HodelOL Norska11:42
5834Rikard ClaessonStora Tuna OK11:47
5825Max KarleOK Skogshjortarna11:57
5824Silvio VassalliASCO Lugano12:02
5829Hans RullgårdSolna OK12:07
5830Hugo FlordalSnättringe SK12:12
5773Tobias SchwartzBerliner TSC12:17
5783Thomas MüllerOL Amriswil12:23
5775Sven GranforsOK Landehof12:33
5776Scott FredricksonIllinois River Valley Orienteering Club12:44
5785Carsten RipkeLBV Phönix Lübeck12:49
5784Lasse JanssonEksjö SOK12:55
5781Paulius MarkovasOK Perkunas13:00
5778Jon EngkvistRonneby OK13:11
5782Jonas FogelbergVästvärmlands OK13:16
5777Patrik CorneliussonOK Löftan13:21
5779Geoff EllisRAFO13:27

Annonser