Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D65

2 530 m, 56 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9302Kicki SanderBjörkfors GOIF08:32
9301Evgeniya KaslovaBuilder08:37
9298Ingrid ÖhlundUlricehamns OK08:41
9292Solveig SvahnOckelbo OK08:46
9288Maria LuderOLV Hindelbank09:00
9294Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK09:09
9289Anne-Marie TiveljungIK Gandvik09:14
9300Eva JohanssonKungälvs OK09:19
9290Raisa IgnatenkoBuilder09:23
9297Ingrid TengelandIK Gandvik09:28
9296Sinikka KukkohoviAnderstorps OK09:37
9295Margareta Huitfeldt AhlqvistSundbybergs IK09:42
9327Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK09:49
9319Ann-Mari PerssonVäxjö OK09:52
9321Lena GranefeltOK Tyr09:55
9323Lisbeth DamsgaardHjärnarps GH OL09:58
9320Lucia HaslerOLG Säuliamt10:04
9325Miriam RosenSouth Ribble OC10:07
9316Karin ElfmanIF Marin Väst10:10
9315Ulla GummesonVäsby OK10:13
9324Lisa KumlinVäxjö OK10:16
9307Ingrid SalomonssonSkåneslättens OL10:19
9309Aila HalttunenHaninge SOK10:25
9305Kerstin BlomOK Kolmården10:31
9313Maria EhnTullinge SK10:34
9304Elke WilkeTierps SOK10:37
9318Judith KarpinskiUSA Orienteering10:40
9312Linda VerdeIF Sturla10:43
9311Rudite SternaOK Sigulda10:46
9310Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK10:49
9314Marianne SellgrenSigtuna OK10:52
9303Margareta HagstedtVäsby OK10:55
9317Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK10:58
9337Maud MossbergOK Järnbärarna11:02
9332Maj-Britt ByströmRävetofta OK11:07
9338Margareta LöfqvistVästerås SOK11:12
9340Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK11:17
9334Eva ArvidssonAlvesta SOK11:22
9328Gun-Inger SahlbergLånghundra IF11:27
9330Teresa TurnerSLOW11:37
9341Yuko UematsuTeam Chako11:47
9331Maud NilssonHJS-Vansbro OK11:52
9329Eva BlomströmIK Stern11:57
9335Eva FeilSkellefteå OK12:02
9336Barbro BörjessonOK Skogshjortarna12:07
9339Eva HalvarsonOK Kåre12:12
9280Ylva HäggströmIF Rigor12:23
9283Inger Marie HaahrOK-Htf12:29
9278Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna12:35
9282Margaret EllisGVOC12:40
9284Britt ÅkessonHässleholms OK12:52
9274Ros-Mari KarlssonNybro OK12:58
9286Lena FritzellIF Rigor13:04
9276Janet ClenaghanSolway13:15
9277Anna BerggrenOK Silvanus13:21
9281Vanja GummessonNybro OK13:27

Annonser