Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D65 Kort

2 140 m, 64 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9536Inga LjungqvistLunds OK08:58:09
9523Inger AlmgrenGamleby OK09:04:06
9522Lena SandahlGamleby OK09:13:04
9537Inger BorgOckelbo OK09:18:05
9538Ingegerd OlssonOK Alehof09:29:08
9518Inger PetterssonBjörkfors GOIF09:31:06
9559Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK09:33:04
9525Elisabeth RosénGöteborg-Majorna OK09:36:09
9574Bodil BerbyTrøsken IL09:37:05
9557Nicole Bastien-FathSCAPA NANCY09:40:06
9539Gunilla AnderssonOK Dacke09:41:09
9547Kristina NilssonOK Skärmen09:43:04
9567Ingalill SvenssonSävedalens AIK09:47:04
9549Bodil RuterOK Älme09:53:04
9535Elin Pedersen SundtjønnKristiansand OK10:01:07
9573Marie José BergerTout Azimut Fameck10:02:05
9529Rose-Marie PfeifferHSV Pinkafeld10:04:05
9568Lotta BörjessonSävedalens AIK10:05:04
9546Linnéa KarlssonOK Skogsstjärnan10:09:05
9520Gunvor SandbergBromma-Vällingby SOK10:11:04
9551Zinaida LoykoOMEGA RUS10:18:07
9564Ann-Marie JohanssonSträngnäs-Malmby OL10:20:05
9561Kristin PetterssonStora Tuna OK10:24:06
9528Åsa StåhlHjärnarps GH OL10:27:06
9569Setsuko WakaumeTeam Chako10:30:05
9515Barbro CarlssonAlfta-Ösa OK10:32:05
9558Ann-Britt BengtssonSelånger SOK10:34:05
9571Eva-Britt MartnerTolered-Utby Ol-klubb10:35:05
9530Britt Marie PersIK Jarl Rättvik10:36:06
9563Ingegerd LusenskySträngnäs-Malmby OL10:38:06
9570Tomiko UnnoTeam Chako10:40:05
9588Susanne IngemanssonYstads OK10:41:05
9550Herta LeumannOL Amriswil10:42:05
9527Liz DrewHertfordshire Orienteering Club HH10:43:06
9553Elena MalyshevaRUS-Veteran10:47:08
9516Kristina FriskAttunda OK10:50:04
9589Karin WalltinÖstersunds OK10:51:04
9532Britt-Marie RydbergIstrums SK10:53:06
9548Eva TrangiusOK Tyr10:56:05
9533Elisabeth ErikssonKFUM Örebro OK10:59:04
9542Irene GustafssonOK Måsen11:03:09
9555Kateryna RadzivilRUS-Veteran11:05:05
9552Barbro BengtssonOskarströms OK11:06:03
9562Lillemor RystedtStora Tuna OK11:08:06
9540Marianne SjöbergOK Gränsen11:09:05
9517Darina PolonyiovaATU Kosice11:10:04
9556Valentina KostylevaRUS-Veteran11:14:03
9565Ingrid Wiklander NylanderSundsvalls OK11:15:05
9587Pirkko StenerhagVästerbergslagens OL11:16:04
9521Eva ErikssonFK Friskus-Varberg11:20:04
9575Marion HallstenUddevalla OK11:21:04
9526Inger HolmstrandHerrljunga SK Skid o OL11:29:04
9544Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad11:33:06
9566Franziska FritschySWISS O TOURS11:35:05
9534Barbro EdströmKovlands IF11:42:05
9545Barbro AnderssonOK Skogshjortarna11:49:05
9519Monica BerggrenBodafors OK12:05:05
9541Ingrid Rex WallströmOK Landehof12:07:04
9531Inga GustavssonIK Uven12:11:07
9572Judith HayToohey Forest Orienteering Club12:13:05
9543Ann-Helen LinnersjöOK Orion12:15:04
9560Ingalill NilssonStigmännen Karlshamns OK12:51:05
9576Anita LjungbergUmeå OK13:21:05
9554Galina KuntsevichRUS-Veteran

Annonser