Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

H40 Motion

70 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10670John TellestedtGarphyttans IF08:36:29
10679Mikael SöderlundKarlsbyhedens IK08:36:36
10659Markus KleinBjörkfors GOIF08:59:44
10714Per LiljerosTolered-Utby Ol-klubb09:01:24
10696Magnus LundbergOK Renen09:05:35
10701Patrik FagerströmOK Österåker09:08:50
10730Fredrik KarlssonVästvärmlands OK09:24:40
10667Anders HedlundGagnefs OK09:27:30
10711Tobias MullinsSävedalens AIK09:28:49
10694Håkan RundqvistOK Nackhe09:34:16
10665Stefan CaleklintFK Vittus09:37:06
10671Niklas DoeringGarphyttans IF09:40:12
10716Mathias JonssonUpsala IF09:46:05
10674Niklas SahlénIF Hagen09:49:57
10668Måns AxelssonGamleby OK09:50:10
10682Leif LindgrenLinköpings OK09:54:31
10669Erik NilssonGarphyttans IF09:55:10
10706Carl-Erik FogelstrandRyda SK09:55:10
10700Fredrik JohanssonOK Älme10:04:32
10689Magnus HoltOK Hierne10:10:08
10724Tobias AxenfjordMullsjö SOK10:26:33
10708Nicklas LindqvistSelånger SOK10:31:21
10691Daniel ÖstlundOK Kolmården10:34:16
10683Erik JonssonLånghundra IF10:35:20
10666Ola NiklassonFrölunda OL10:36:49
10681Daniel DruggeKorsnäs IF OK10:39:36
10710Peter GrimbeckSävedalens AIK10:42:38
10672Fredric EngelkeGöteborg-Majorna OK10:43:54
10663Mikael StrömbäckFjärås AIK10:44:30
10713Fredrik SandgrenTolered-Utby Ol-klubb10:45:28
10884Ulrik JohanssonOK Bävern10:47:25
10678Glenn BerglandIndre Østfold OK10:55:29
10688Henrik ErikssonOK Gränsen10:57:42
10658Bart BroexARGUS10:59:17
10704Dennis SvenssonRasbo IK11:03:09
10675Björn LindgrenIF Hallby SOK11:04:14
10685Björn DavidssonOK Bävern11:05:22
10676Daniel BjärsvikIK Hakarpspojkarna11:05:58
10656Mathias Johansson 11:09:09
10684Daniel AlmgrenNAIS Orienteringsklubb11:09:36
10692Niclas SjöblomOK Kåre11:09:46
10687Mikael M KarlssonOK Bävern11:12:45
10677Niklas LarssonIK Uven11:18:08
10655Martin Richardsson 11:25:19
10702Roland MächlerOLG Galgenen11:28:13
10686Fredrik AugustssonOK Bävern11:29:25
10690Torbjörn AlmgrenOK Kolmården11:32:46
10727Anders MöllerbergValbo AIF11:36:03
10709Jerry LarssonSundsvalls OK11:38:30
10699Mathias SwartzOK Tyr11:43:58
10695Björn ByströmOK Nolaskogsarna11:51:14
10703Franco PolsiniOLV Baselland11:51:56
10697Gary LarssonOK Skogshjortarna11:53:19
10698Anders LundOK Skogshjortarna11:56:22
10664Magnus KronmarFK Vittus11:59:18
10705Stefan PerssonRonneby OK12:00:44
10731Peter JohanssonVäxjö OK12:01:27
10673Erik NesseHaugesund IL Orientering12:06:17
10693Mikael NilssonOK Löftan12:25:40
10718Lars LundbergSundsvalls OK12:29:10
10729Johan GustafssonVästerbergslagens OL12:33:54
10728Patrik NilssonVänersborgs SK12:37:18
10707Björn Ketil HansenSarpsborg OL12:38:32
10662Anders JohanssonFinspångs SOK13:08:53
10712Roland PeterssonTolered-Utby Ol-klubb13:10:12
10653Niklas Jansson
10654Anders Alm
10657Jonas MöllerAlmby IK
10661Martin MagnerfeltFalköpings AIK OK
10680Konny LundinKatrineholms OK

Annonser