Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

Open 2

3 990 m, 61 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
11850Daniel PerssonOckelbo OK08:31:40
22692Tua WigforssArboga OK08:51:53
24139Ida HolstenRydboholms SK08:52:18
20328Anna HedlundGagnefs OK09:13:45
20164Erik JohanssonLaholms IF OK09:13:46
21131Nils-Olof NöjdAlfta-Ösa OK09:31:05
11843Nicole BugersdijkARGUS09:33:36
11844Linn WikstrømHaugesund IL Orientering09:33:39
11847Elin LiljegrenJärfälla OK09:36:34
11848Cornelia StenbackJärfälla OK09:36:35
24301Jacob  VidlundKFUM Örebro OK09:37:36
11852Christina LeinonenOK Kolmården09:45:38
25619Annie MånssonBK Häcken09:48:26
24191Erika OlssonKuratorerna VGR09:54:18
24285ELsa MånssonGöteborg09:54:57
24300Tanja LingOK Gläntan09:59:27
20089Knut Ola BredalenGrue IL09:59:49
25947Emma StålbergVårgårda10:03:50
21104Elisabeth EspelandTynset IF10:04:53
15112Monika AnderssonUlricehamns OK10:11:38
15022Amanda NylénDegerfors OK10:20:03
15023Rebecka NylénDegerfors OK10:20:05
21730Melker OscarssonHalmstad10:27:45
24626Christian SagerWintherthur 10:34:05
11845Hans Peder BerglandIndre Østfold OK10:35:17
11846Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK10:35:29
11897Aud Marita TjelmelandIndre Østfold OK10:35:31
22243Lars JoonsLeksands OK10:42:55
25638Maria BergHagaby GOIF10:47:17
24696Ida AnderssonAndrarums IF10:48:25
24581Oskar AronssonGöteborg10:54:38
22559Kristina DuvanderOK Roslagen10:55:24
11851Charlotta IngelströmOK Gynge11:01:33
24567Axel PermanOK Kåre11:05:00
24437Viggo AnderssonTrollhättans SOK11:05:54
23294Ann-Charlotte AdolfssonOK Bävern11:11:02
24865Hanne-E HelleTIF Viking11:19:59
22759Maja NybergSäterbygdens OK11:30:15
25001Olle Näslundsävedalen aik11:34:03
12032Karin ByströmOK Nolaskogsarna11:35:51
25788Karin NäslundOK Nolaskogsarna11:37:16
24977Maria Näslundsävedalens aik11:37:18
25070Walter RieckBorås11:37:21
23008Niklas GustafssonIF Rigor11:38:49
24091Karl BjörkqvistKullavik11:40:48
22051Torbjörn AnderssonAndrarums IF11:40:51
24521Erik BlidbergÖstersunds OK11:42:30
24166Erik SahlmanLinköpings OK11:51:50
24996Ebba PaulssonGudhems IF12:07:22
26010Marcus  CarlssonBorås12:11:10
26016Susanne CarlssonBorås12:11:29
25918Peter BergOK Ravinen12:16:26
21263Emma LindqvistGudhems IF12:18:22
24978Ilija LyatoshinskyAustria12:19:43
11849Marianne Granum HelsvigKonnerud IL12:32:09
25173Annika WesterlundFK Boken12:32:56
20331Matilda BolanderSnättringe SK12:39:16
24672Heidi SandellSnappertuna12:56:13
20419Miki JaremalmVallentuna-Össeby OL13:18:11
26164Mattias LundinHalmstad OK14:12:00
11854Anna WidmanSundsvalls OK

Annonser