Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

MTB-O H50

8 570 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18427Per GustavssonGöteborg-Majorna OK14:15:00
18197Stefan KollbergEksjö SOK14:18:06
18228Mats HeldtSödertälje-Nykvarn OF14:21:37
18207Göran AnderssonJärla Orientering14:22:10
18216Kenneth SvenssonFinspångs SOK14:26:12
18212Per LeidevallDomnarvets GOIF14:28:35
18073Håkan SvenssonIK Vista14:29:27
18200Gunnar NilssonFinspångs SOK14:31:36
18072Håkan LångLänna IF14:34:37
18234Joseph BrautigamWestern Connecticut OC14:42:52
18206Thomas PeterssonNAIS Orienteringsklubb14:45:18
18209Jan-Olof SvenssonHalmstad OK14:55:57
18232Lars-Olof LundquistNybro OK14:56:28
18205Benneth SundqvistKöping-Kolsva OK14:56:58
18223Anders SundellStockholm Multisport Klubb14:57:06
18201Anders StjerndahlIFK Lidingö SOK14:57:31
18193Stefan HammarFK Herkules15:09:58
18225Leif CelanderKristinehamns OK15:14:20
18189Kjell EmanuelssonDomnarvets GOIF15:16:00
18210Kjell FranssonOK Alehof15:17:00
18070Thomas NiklassonOK Skogsvargarna15:18:00
18233Karl SchneiderMölndal Outdoor IF15:19:00
18219Eero NiemiSkogslöparna15:20:00
18230Peter JäderfeldtOK Klemmingen15:21:00
Claes-Håkan MörtLeksands OK15:22:00
18229Willi WaiblTirol15:23:00
18213Torbjörn HållHJS-Vansbro OK15:24:00
18204Koji ChinoWanderers15:25:00
18218Ernst AbergerFK Snapphanarna15:26:00
18211Mats HerbertTäby OK15:27:00
18222Torbjörn SalomonsonVänersborgs SK15:28:00
18214Kjell EinarssonOK Skogshjortarna15:29:00
18226Ulf ErikssonStora Tuna OK15:30:00
18202Åke KappelVisborgs OK15:31:00
18231Frank SteinerJärfälla OK15:32:00
18198P-A KlingströmMälarö SOK15:33:00
18191Peter HedbergLunds OK15:34:00
18195Mats TibellLånghundra IF15:35:00
18188Manfred OlejnikSOK Viljan15:36:00
18235Håkan TräffNAIS Orienteringsklubb15:37:00
18217Lennart WahlgrenRehns BK15:38:00
18208Peo ÖstblomGävle OK15:39:00
18190Jan KognerHJS-Vansbro OK15:40:00
18227Piero SannicoloTäby OK15:41:00
18192Troels Bent HansenAllerød OK15:42:00
18221Stefan KillbergKvarnsvedens GOIF OK15:43:00
18220Mikael GustafssonIK Vista15:44:00
18215Göran PerssonVärend GN OL15:45:00

Annonser