Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

H21 Motion

3 990 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10416Gustav SamuelssonBrattås CK08:39:58
10420Per GenvadGöteborg-Majorna OK08:50:14
10454Sebastian MannfolkUlricehamns OK08:59:18
10413Lukas LarssonArboga OK09:17:13
10419Niklas HedlundGagnefs OK09:24:59
10450Christofher RamströmSträngnäs-Malmby OL09:32:44
10429Johan VillénIFK Mora OK09:44:51
10418Fredrik MartinssonFrösö IF09:50:44
10448Tommy StenkvistRyda SK09:53:33
10415Per DahlbäckBrattås CK09:54:19
10434Andreas MidestadLinköpings OK09:58:19
10417Tord E. AndersenEiker OL10:04:54
10422Sander Finsrud KirkebøenHalden SK10:05:53
10436Niklas KarklinsLunds OK10:07:57
10449Andreas BranellRyda SK10:10:22
10455Frans ErikssonUmedalens IF10:13:18
10461Hans MandahlÖstra Almby FK10:14:51
10414Erik Van Der MeidenBottnaryds IF10:19:18
10441Tomas GunnarssonOK Nackhe10:28:07
10425Lars DahlströmHJS-Vansbro OK10:34:36
10423Jesper ThuressonHalmstad Garnisons IF10:35:13
10439Jonas RoslundLunds OK10:40:19
10426Andreas EhnIF Thor10:45:21
10443Robin ErikssonOK Roslagen10:47:48
10411Ola Westerdahl 10:48:45
10437Olof OhlssonLunds OK10:53:00
10432Per-Arne MartinsenIndre Østfold OK10:57:17
10421Jon JonssonGöteborgs SK11:03:05
10424Martin FalkebyHalmstad Garnisons IF11:03:15
10456Marko Torkkeli 11:10:06
10453Joakim GustafssonTibro OK11:22:04
10427Robert LarssonIF Thor11:23:11
10458Gustav AnderssonStora Tuna OK11:24:06
10460Severin MoserOLG Welsikon11:26:39
10451Kristian S. FørdeSveio OL11:27:54
10430Tore SandemIndre Østfold OK11:45:18
10457Eivind OpedalMelhus IL11:50:09
10447Scott StannettRAFO11:51:52
10452Roelof BevortTibro OK11:53:45
10433Erik UnaasIndre Østfold OK11:55:17
10446Tom EvansRAFO12:02:59
10440Daniel LexénOK Landehof12:08:31
10445Lukas RosénOK Vivill12:13:30
10442Johan StridkvistOK Roslagen12:15:56
10444Erik BjörkOK Tisaren12:19:49
10431Sindre ValsgårdIndre Østfold OK12:22:49
10435Staffan FredlundLunds OK13:05:15
10412Black Jack

Annonser