Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D21 Kort

4 800 m, 134 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Sara HelanderDomnarvets GOIF11:35:00
2Stina AndreassonGustavsbergs OK11:40:10
3Camilla EngstrandSävedalens AIK11:41:31
4Marie Arnesson GallerOK Löftan11:44:09
5Ane Sofie BjørgulHalden SK11:46:43
6Karin LundbergTullinge SK11:47:47
7Marie SpångmyrLeksands OK11:51:17
8Marie OhlinOK Linné11:53:50
9Josefin AronssonOK Tisaren11:55:10
10Cecilia BerganderEksjö SOK11:58:02
11Saana TaimistoMS Parma12:02:41
12Josephine RegnellVäxjö OK12:02:47
13Elin WoxlinAlfta-Ösa OK12:02:59
14Anna RunessonOK Vivill12:03:18
15Channa LönneTullinge SK12:06:36
2452Annie ForsbergOK Ravinen12:07:08
2507Josefin HanningOK Löftan12:07:18
2485Malin DahlströmTullinge SK12:08:58
2106Charlotte GustafssonSävedalens AIK12:09:55
2419Elisabet HalvarssonKFUM Örebro OK12:11:07
2451Camilla Louise BevenseeOK Pan Århus12:11:39
2413Sofia KillanderHästveda OK12:13:27
2454Sara RensgardOK Renen12:13:33
2499Solveig BlandkjennNTNUI12:14:10
2447Sara JohanssonOK Linné12:15:27
2059Fabienne HaasOLG Schaffhausen12:16:24
2399Louise JohanssonFK Vittus12:16:51
2407Malena Asheim BirkelandHalden SK12:19:58
2397Åsa JärvholmFK Vittus12:20:33
2446Carolina RåbergOK Landehof12:25:06
2501Astrid Ank JørgensenHorsens OK12:26:58
2489Linnea LarssonUddevalla OK12:31:07
2425Marie TjärnbergKovlands IF12:31:42
2492Sofia NilssonUmeå OK12:33:06
2404Sara HolmdellGöteborg-Majorna OK12:35:35
2390Jennie JohanssonBredaryds SOK12:35:43
2391Johanna WillstrandBurseryds IF12:36:01
2421Anna LundkvistKils OK12:41:25
2455Linda ErikssonOK Skärmen12:42:05
2438Anna-Karin NilssonMalungs OK Skogsmårdarna12:42:39
2008Matilda JonssonLinköpings OK12:43:28
2480Christina AlnebergSträngnäs-Malmby OL12:47:05
2394Inger Anita TollehaugEiker OL12:47:52
2402Elin LeijgårdGudhems IF12:50:22
2388Anna WallermanIFK Göteborg12:50:40
2441Karin KaillOK Alferna12:51:54
2504Malin SundqvistTullinge SK12:53:11
2496Caroline LövhammerIFK Göteborg12:53:30
2030Maja AnderssonOK Orion12:53:38
2450Beatrice HuhtaOK Måsen12:59:21
2477Hanna KarlssonStenungsunds OK13:00:43
2444Tove PaavoOK Klemmingen13:01:29
2490Monica OlssonUddevalla OK13:02:43
2467Lisa AnderssonRyda SK13:04:09
2442Hanna AdolfssonOK Bävern13:05:00
2466Kristin Vollen SataøenRond OL13:05:15
2491Anna RubbóUmedalens IF13:05:30
2396Cecilia WidénFK Boken13:05:45
2427Nataliia KuriatnykKSO Kompas13:06:00
2487Erika BerggrenTullinge SK13:06:15
2409Anu PietilänahoHiidenkiertäjät13:06:30
304Margit Sandem FjellengenIndre Østfold OK13:06:45
2410Marie JinnemoHjärnarps GH OL13:07:00
2412Katharina NovakHSV Grossmittel13:07:15
2101Johanna IvaresOK Södertörn13:07:30
2400Stina BacklundGudhems IF13:07:45
2090Helle BobachAalborg OK13:08:00
2432Elin KarlssonLycksele IF13:08:15
2453Sarah-Jane BarrableOK Ravinen13:08:30
2414Monica CasaliniIdrott Klubb Prato13:08:45
2510Camilla MatanovicVästerviks OK13:09:00
2434Lisa MoodLänna IF13:09:15
2462Jacqueline CurigerOLC Kapreolo13:09:30
2153Tonje HermansenIndre Østfold OK13:09:45
2430Anna SjöströmLunds OK13:10:00
2445Emilie LarssonOK Kroppefjäll13:10:15
2433Kristina KarlssonLånghundra IF13:10:30
2398Susanne JohanssonFK Vittus13:10:45
2471Annie LennartssonSkåneslättens OL13:11:00
2411Linda JinnemoHjärnarps GH OL13:11:15
2479Nathalie AnderssonSträngnäs-Malmby OL13:11:30
2437Hanna KryhMalmö OK13:11:45
2405Jenny VinbladHagaby GOIF13:12:00
2472Emma BrenanderSOK Viljan13:12:15
2475Diana LiskanySTE Hungary13:12:30
2435Wiviann OttossonMalmö OK13:12:45
2418Susan BøbelIL Imås13:13:00
2476Jenny EkströmStenungsunds OK13:13:15
2474Krisztina LiskanySTE Hungary13:13:30
2456Hanna AndrénOK Tisaren13:13:45
2506Ana MarusceacAcademy 201513:14:00
2514Tove FranssonÄrla IF13:14:15
40059Mai WatsonNTNUI13:14:30
2468Ulrika AspnäsSidensjö IK13:14:45
2515Sara BrantheimÖstersunds OK13:15:00
2511Stina AnderjonVäxjö OK13:15:15
2415Christine RolanderIF Hallby SOK13:15:30
2392Nina NembriniC.O. Aget Lugano13:15:45
2463Corina RingliOLG Schaffhausen13:16:00
2429Karin ÖhmanLinköpings OK13:16:15
2464Nicole HäfligerOLG Suhr13:16:30
10402Erika AnderssonUlricehamns OK13:16:45
2431Frida ErikssonLustens OK13:17:00
2482Isabel HechlTirol13:17:15
2426Viktoriia BogdanovaKSO Kompas13:17:30
2460Nathalie JungOL Amriswil13:17:45
2465Stine AustadRaumar Orientering13:18:00
2516Stina BrantheimÖstersunds OK13:18:15
2508Agathe TorzValmo13:18:30
2512Analyn BaumannY2Y13:18:45
10403Frida AnderssonUlricehamns OK13:19:00
2440Fredrikke Nohr MothNTNUI13:19:15
2422Christine J.  HelgerudKongsberg OL13:19:30
12160Silvia CasanovaOLG Regensburg13:19:45
2387Barbara HauserASVÖ Österrike13:20:00
15005Elsa VilhelmssonFalköpings AIK OK13:20:15
2393Henny SamuelssonCentrum OK13:20:30
2436Evelina EkelundMalmö OK13:20:45
2408Embla MorastHaninge SOK13:21:00
2423Synne BaklidKonnerud IL13:21:15
2484Elena DokhturovaTomsk13:21:30
2424Guro Elisabeth KolstadKonnerud IL13:21:45
2509My OttossonVästerbergslagens OL13:22:00
2069Ingvild Bonden KjørsvikKongsberg OL13:22:15
2483Annika NeuwirthTirol13:22:30
2401Malin FallgrenGudhems IF13:22:45
2416Viktoria OlssonIF Hansa-Hoburg13:23:00
2386Ariane WilhemANCO-Neuchâtel13:23:15
2458Agnes NylinOK Tisaren13:23:30
2389Malin PerssonBottnaryds IF13:23:45
2470Linda NilssonSkåneslättens OL13:24:00
2449Susanne ErikssonOK Milan13:24:15
2473Sofia BrenanderSOK Viljan13:24:30
2469Fanny DecknerSkarpnäcks OL13:24:45

Annonser