Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D60

3 610 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OK09:38:00
2Ina LindebergSkåneslättens OL09:43:25
3Inger OnsbringEskilstuna OL09:45:04
4Jenny BourneEureka Orienteering Club09:47:24
5Christina HjertsonOK Linné09:49:57
6Eva TykessonRävetofta OK09:50:33
7My RönnolsTäby OK10:02:11
8Inger WesterbergIF Hagen10:17:17
9Solveig HedenblomSjövalla FK10:17:55
10Kristina LarssonOK Klyftamo10:20:33
11Inger LindholmFjärås AIK10:26:30
12Karin AxelssonIK Uven10:28:04
13Susan KeyMelbourne Forest racers10:29:54
14Lena PerssonGamleby OK10:32:11
15Lisbeth HörnellDomnarvets GOIF10:33:45
8871Robin UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club10:42:04
8917Katarina KvickSkogslöparna10:42:36
8921Ursula WolfULUS REISEWELT10:42:36
8883Brigit OswaldOLK Piz Hasi10:42:39
8865Britt GunnarssonKristinehamns OK10:58:18
8860Christin LundgrenFWOC11:01:20
8900Eva NydrlovaSK LOB Nova Paka11:02:46
8890Irene DanielssonPiteå IF11:08:00
8878Linnea CarlssonSkarpnäcks OL11:08:15
8872Monica AbrahamssonGudhems IF11:08:30
8907Agneta GranströmSOK Aneby11:08:45
8875Véronique JuanANCO-Neuchâtel11:09:00
8897Kirsten BobachAalborg OK11:09:15
8923Aud KjemperudEiker OL11:09:30
8881Barbro ÖstlundOK Roxen11:09:45
8879Gullan AnderssonSträngnäs-Malmby OL11:10:00
8862Catherine DawsonGafanhori11:10:15
8910Mona EnforsTockarps IK11:10:30
8914Nadezhda LukinaKrasnogorsk11:10:45
8913Lone DybdalAarhus 1900 orientering11:11:00
8861Vandermeulen BernadetteCO Liège11:11:15
8918Ann ScownAbominable O-Men11:11:30
8885Britt KarlssonStenungsunds OK11:11:45
8891Jana NovakovaSK LOB Nova Paka11:12:00
8903Robyn PallasCentral Coast11:12:15
8870Lene HansenHerlufsholm OK11:12:30
8906Jan HardyAustralopers11:12:45
8884Leubov LapushnerGALIL11:13:00
8886Daina Julia DagisOK Renen11:13:15
8868Lisbet HansenFSK Orientering11:13:30
8902Kristin JohanssonOK Dacke11:13:45
8909Schifferle MonikaBjörnbär OK11:14:00
8896Gudrun ElvhageIF Thor11:14:15
8869Maria Sao JoaoCLAC11:14:30
8898Oktyabrina SokolovaNovosibirsk11:14:45
8893Ingrid GraneliHaninge SOK11:15:00
8864Sally RolloSolway11:15:15

Annonser