Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D60 Kort

3 030 m, 68 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Monika MathiassonOK Skogsmunken10:38:00
2Lena SöderbergOK Skogsfalken10:51:05
3Mona HullAlmby IK11:08:35
4Monica ÖhlundSträngnäs-Malmby OL11:08:39
5Inger SvenssonLidköpings VSK11:09:40
6Lisbeth RiberthIK Trenne Ullared11:11:36
7Gunilla HogedalVänersborgs SK11:13:45
8Gunvor ArbinAnnebergs GIF11:14:47
9Monica SvärdOK Klemmingen11:15:42
10Elisabeth BybergerSolna OK11:19:13
11Svatava NovakovaTJ Slovan Karlovy Vary11:25:27
12Inger JohanssonOK Klyftamo11:28:43
13Dagny JonssonOK Letstigen11:28:54
14Annika NorströmHallstahammars OK11:30:09
15Inga-Lill AnderssonSelånger SOK11:35:59
9152Stanislava OpavováTJ Slovan Karlovy Vary11:36:17
9114Ingrid JessenFrämmestads IK11:38:36
8904Maud LundgrenLinköpings OK11:41:33
9108Lena SternerBottnaryds IF11:41:39
9112Eva-Britt HultquistFinspångs SOK11:48:48
9118Helena KorhonenHaninge SOK11:49:09
9103Gabrielle BrunAndrarums IF11:49:53
9151Aina SvenssonTibro OK11:51:59
9115Aud Mona RøsteHadeland OL11:53:40
9107Alison RadfordBendigo Orienteers Incorporated11:54:47
9120Marlene NylundIK Falken11:58:54
9149Inger NergaardStokke IL11:59:13
9126Kerstin Alneberg StenssonOckelbo OK12:00:50
9127Britt-Marie AnderssonOK Amne12:02:20
9168Siv LarssonVäxjö AIS12:03:03
9135Violeta DudieneOK Rudamina12:04:49
9113Berit MartinssonFinspångs SOK12:05:17
9169Ann-Mari NilssonYstads OK12:05:17
9133Inga HolmströmOK Milan12:05:42
9143Ingrid PeterssonOLT Transdanubien12:06:23
9130Lisbeth ÅhlundOK Klemmingen12:08:00
9166Ingrid LundströmVästerås SOK12:08:15
9105Gunnel NilssonASVÖ Österrike12:08:30
9096Birte SivebækAarhus 1900 orientering12:08:45
9100Randi Marie JensenAarhus 1900 orientering12:09:00
8714Tanja-Birgit SöderströmSala OK12:09:15
9123Margareta DarleKils OK12:09:30
9106Marina CherkasovaAzimut, SPB12:09:45
9110Catherine ChalopinDusigne-OFamily12:10:00
9119Stina GunnarssonHärlövs IF12:10:15
9139Maria BranderOL Amriswil12:10:30
9155Lena JohanssonSkogspojkarnas OK12:10:45
9125Ulla KjellLinköpings OK12:11:00
9140Beatrix TrunzOL Amriswil12:11:15
9117Bente GrøndalenHamar OK12:11:30
9102Elisabeth RødAndebu IL12:11:45
9138Margareta GranbergOK Älvsjö-Örby12:12:00
9097Gerda HenriksenAarhus 1900 orientering12:12:15
9128Kristina WåhlinOK Enen12:12:30
9141Christina WehrliOLG Chur-Ruchenberg12:12:45
9121Birgitta JohanssonIK Gandvik12:13:00
9134Barbro FrelinOK Roxen12:13:15
9146Anita KingdonSLOW12:13:30
9098Lone ChristensenAarhus 1900 orientering12:13:45
9144Ekaterina KoskininaRUS-Veteran12:14:00
9164Magali Torz-DruonValmo12:14:15
9167Marianne GerbornVästvärmlands OK12:14:30
9095Birgit RasmusenAarhus 1900 orientering12:14:45
9109Lidia NembriniC.O. Aget Lugano12:15:00
9148Sue RoomeSouth Ribble OC12:15:15
9142Doris KläyOLG Huttwil12:15:30
9111Elina Mäki-SimolaEspoon Suunta12:15:45
9099Lena NørgaardAarhus 1900 orientering12:16:00

Annonser