Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D65

3 470 m, 56 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Linda VerdeIF Sturla10:30:00
2Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK10:44:02
3Lena GranefeltOK Tyr10:46:02
4Ingrid ÖhlundUlricehamns OK10:53:04
5Maud NilssonHJS-Vansbro OK10:57:31
6Margareta HagstedtVäsby OK10:58:37
7Maud MossbergOK Järnbärarna11:00:35
8Lucia HaslerOLG Säuliamt11:06:45
9Aila HalttunenHaninge SOK11:09:01
10Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK11:11:03
11Eva HalvarsonOK Kåre11:14:50
12Ulla GummesonVäsby OK11:16:41
13Gun-Inger SahlbergLånghundra IF11:20:38
14Maria LuderOLV Hindelbank11:24:54
15Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK11:25:04
9313Maria EhnTullinge SK11:26:07
9325Miriam RosenSouth Ribble OC11:28:17
9301Evgeniya KaslovaBuilder11:29:27
9323Lisbeth DamsgaardHjärnarps GH OL11:30:19
9329Eva BlomströmIK Stern11:33:58
9292Solveig SvahnOckelbo OK11:34:17
9327Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK11:34:37
9289Anne-Marie TiveljungIK Gandvik11:36:01
9295Margareta Huitfeldt AhlqvistSundbybergs IK11:37:14
9338Margareta LöfqvistVästerås SOK11:38:49
9278Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna11:39:24
9290Raisa IgnatenkoBuilder11:41:29
9286Lena FritzellIF Rigor11:53:40
9324Lisa KumlinVäxjö OK11:55:12
9319Ann-Mari PerssonVäxjö OK11:59:50
9280Ylva HäggströmIF Rigor12:00:15
9311Rudite SternaOK Sigulda12:00:30
9334Eva ArvidssonAlvesta SOK12:00:45
9282Margaret EllisGVOC12:01:00
9274Ros-Mari KarlssonNybro OK12:01:15
9314Marianne SellgrenSigtuna OK12:01:30
9276Janet ClenaghanSolway12:01:45
9332Maj-Britt ByströmRävetofta OK12:02:00
9302Kicki SanderBjörkfors GOIF12:02:15
9283Inger Marie HaahrOK-Htf12:02:30
9307Ingrid SalomonssonSkåneslättens OL12:02:45
9341Yuko UematsuTeam Chako12:03:00
9297Ingrid TengelandIK Gandvik12:03:15
9304Elke WilkeTierps SOK12:03:30
9300Eva JohanssonKungälvs OK12:03:45
9316Karin ElfmanIF Marin Väst12:04:00
9305Kerstin BlomOK Kolmården12:04:15
9281Vanja GummessonNybro OK12:04:30
9284Britt ÅkessonHässleholms OK12:04:45
9277Anna BerggrenOK Silvanus12:05:00
9318Judith KarpinskiUSA Orienteering12:05:15
9336Barbro BörjessonOK Skogshjortarna12:05:30
9335Eva FeilSkellefteå OK12:05:45
9296Sinikka KukkohoviAnderstorps OK12:06:00
9310Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK12:06:15
9330Teresa TurnerSLOW12:06:30

Annonser