Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D21 Motion

4 330 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10375Trude Pedersen SundtjønnKristiansand OK08:49:59
10400Amanda LundSurahammars SOK09:29:00
10388Marie ZetterlingOK Tyr09:30:33
10363Natalia MarakhovskaiaEkaterinburg09:40:35
10373Anna GruvrisIK Jarl Rättvik09:48:25
10371Ching Yan Candy ChanHKOXCC09:51:57
12482Hanne StenbackOK Kåre09:55:41
10398Anna GusevaSt.Petersburg10:00:24
10364Malin LundinFilipstads OK10:00:53
10390Malin ZackrissonOK Älvsjö-Örby10:03:32
10394Emilia SvenssonRävetofta OK10:05:28
10362Lisa DahlbäckBrattås CK10:14:46
10360Elin LarssonAndrarums IF10:15:21
10359Emma NilssonAndrarums IF10:16:02
10399Louise RohdénSundsvalls OK10:22:23
10378Hanna ElfLunds OK10:23:18
10365Marie SvenssonFK Åsen10:23:35
10401Sunniva FørdeSveio OL10:30:25
10369Anna LindeusHagaby GOIF10:30:32
10380Maria PollMölndal Outdoor IF10:31:15
2117Samantha AhlgrenOK Roslagen10:36:34
10386Annie WestlinOK Måsen10:40:02
10393Evelina RostöRånäs OK10:44:50
10381Kristin HøgetveitNTNUI10:45:25
10374Elin DolkJönköpings OK10:49:50
10389Triin JäädmaaOK Võru10:52:39
10376Emma KlemetsKöping-Kolsva OK10:53:55
10392Camilla RüeggOLG Welsikon10:54:56
10358Matilda Larsson 10:58:06
10408Yvonne NymanUddevalla IS10:58:16
10366Malin IvermarkFrölunda OL11:02:09
10391Linda NordströmOK Älvsjö-Örby11:11:37
10396Therese WahlgrenSimlångsdalens IF11:14:47
10368Cecilia AlzénGustavsbergs OK11:21:45
10383Veronica LindebringOK Denseln11:28:37
10382Sandra DavidssonOK Bävern11:29:26
10395Helen NilssonSimlångsdalens IF11:29:29
10377Amelie EldhLidköpings VSK11:38:22
10370Pernille NaufHedrum OL11:43:58
10397Karin SkogSkogsluffarnas OK12:04:32
10387Fanny FallénOK Tylöskog12:06:20
10361Elina ReiverBodafors OK12:15:22
2461Vanessa WettsteinOL Zimmerberg12:17:12
10372Johanna ErikssonIFK Brattfors12:19:36
10410Sofia FogelbergVästvärmlands OK12:28:12
10384Emilia KarlssonOK Gynge12:30:25
10379Ina DoddLunds OK
10385Sara StenbackOK Kåre
10409Cecilia VälijeesiöVästerås SOK

Annonser