Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D45 Motion

3 560 m, 107 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10751Carina ErikssonHjärnarps GH OL08:31:07
10813Claudia WirzOLV Baselland08:45:23
10800Ylva LagerbergOK Södertörn09:04:10
10791Lotta MöllerOK Linné09:06:31
10748Tone Sølie LysnesHedrum OL09:08:57
10756Lena Carlsson TellIF Hagen09:10:37
10794Liselotte EvebornOK Roxen09:14:06
10799Anna AdolfssonOK Södertörn09:27:53
10733Helena BångaAlfta-Ösa OK09:30:09
10817Marie FranssonRonneby OK09:30:56
10810Martina Wyss-KaufmannOL Regio Olten09:31:11
10832Martina SturekSOK Viljan09:32:21
10793Helena HolmOK Roxen09:37:12
10811Barbara NyfelerOLG Thun09:37:51
10736Helen AnderssonBoxholm-Mjölby OL09:41:51
10798Pernilla BorgOK Södertörn09:42:04
10796Karin MårtenssonOK Skogsstjärnan09:47:14
10757Annika ElmekeIF Hallby SOK09:55:01
10746Katarina Rydén MarkinhuhtaGöteborgs SK09:58:05
10795Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna10:04:02
10745Caroline OttossonGävle OK10:06:58
10755Anette BjelkHästveda OK10:08:31
10776Maria KjellmanLinköpings OK10:08:53
10743Ingela RönnestrandFrösö IF10:12:09
10785Siv OlssonOK Kroppefjäll10:12:39
10787Birgitta BerglundOK Kåre10:14:37
10766Camilla BerglundKarlsbyhedens IK10:15:34
10827Pauline LeitnerTirol10:15:37
10750Karolina OrrhedeHelsingborgs SOK10:15:55
10735Gunilla ÖstergrenAlvesta SOK10:19:08
10852Lisa JonassonÄlvdalens IF OK10:19:16
10801Karin SärnbrinkOK Tisaren10:19:33
10732Fia Månsson 10:20:13
10821Clary RexSundsvalls OK10:21:34
10780Eva Thorsell HanssonOK Djerf10:24:03
10815Barbara SchweizerOLV Baselland10:27:59
10792Charlotta FranssonOK Milan10:28:15
10829Maritha OlanderTäby OK10:28:24
10822Cecilia EnbäckSöders-Tyresö10:29:10
10739Anette OlssonEksjö SOK10:29:28
10740Veronica GustavssonFellingsbro GOIF10:31:00
10814Christine SchönenbergerOLV Baselland10:32:13
10738Mari HoffByåsen IL10:32:38
10762Annika BjörklundIFK Mora OK10:33:21
10763Lotta RangertIK Hakarpspojkarna10:33:35
10754Kerstin DahlHärlövs IF10:36:32
10807Helena NilssonOK Älvsjö-Örby10:38:20
10806Camilla KarlssonOK Älvsjö-Örby10:39:21
10778Monica CarlssonNyköpings OK10:47:10
10803Lisa NilssonOK Torfinn10:48:32
10775Jeanette BuuschLidköpings VSK10:50:00
10828Katarina BerggrenTullinge SK10:53:43
10825May-Lill DammTIF Viking10:54:12
10812Yvonne RüeggOLG Welsikon10:54:41
10777Maria FredrikssonNyköpings OK10:55:21
10771Eva NilssonKungälvs OK10:57:13
10770Eva FredrikssonKorsnäs IF OK10:58:07
10802Cecilia BjurströmOK Tisaren11:02:57
10819Anneli BlomgrenSOK Aneby11:04:39
10545Åsa AxelssonGamleby OK11:06:05
10784Karin LinderOK Hällen11:06:36
10809Lena NilssonOK Österåker11:06:44
10818Helena DalénSala OK11:07:15
10768Eva LindgrenKFUM Örebro OK11:11:08
10782Camilla NäslundOK Hammaren11:12:19
10767Anna SöderlundKarlsbyhedens IK11:17:28
10744Annica KarlssonGOIF Tjalve11:18:34
10783Katarina HanssonOK Hammaren11:19:22
10847Karin TuoremaaVittjärvs IK11:23:45
15143Jessica ElmerssonOK Bävern11:27:27
10752Gunilla NilssonHjärnarps GH OL11:28:40
10851Annika LeufvénÅmåls OK11:28:46
10737Monica SandgrenBromma-Vällingby SOK11:30:03
10808Anneli FredmanOK Älvsjö-Örby11:31:21
10781Clary BernerssonOK Enen11:33:20
10789Annette LundeOK Landehof11:33:57
10765Elisabet DahlbergIK Trenne Ullared11:34:42
10747Kerstin MorastHaninge SOK11:37:22
10826Torild MyrliTIF Viking11:38:17
10820Marita KarlssonStorviks IF11:38:19
10761Malin SöderberghIFK Göteborg11:41:58
10764Ingrid KarlssonIK Hakarpspojkarna11:43:58
10823Lucy LouTibro OK11:46:13
10804Annelie WardOK Vivill11:49:37
10788Christina BjörkqvistOK Landehof11:50:31
6837Ann-Christine LampinenSelånger SOK11:54:50
10779Maria RasmussenNyköpings OK11:55:19
10734Maria KylbornAlmby IK11:58:07
10846Petra HelmerssonVandrarringen12:01:47
10742Maria NygrenFK Boken12:07:17
10849Kristina HolmgrenVästerås SOK12:08:01
10753Camilla CarlssonHärlövs IF12:08:23
10850Lena TörnqvistVästerås SOK12:11:54
10848Lill NallgårdVästerås SOK12:22:33
10830Annette BergströmTäby OK12:26:52
10790Anna-Karin MouazzenOK Letstigen12:28:08
10786Anna KällsmyrOK Kullingshof12:48:44
10749Helena ÅhlinHelsingborgs SOK12:57:20
10741Anna HagmanFjärås AIK13:27:23
10759Liv Berit ArenthIF Sturla
10769Catrin GustafssonKils OK
10773Christina EvertssonLessebo OK
10774Stina AnderssonLidköpings VSK
10797Susanne LingblomOK Storsjön
10805Helen AhlstrandOK Vivill
10816Maria KarlssonPiteå IF
10824Annica HenryssonTibro OK

Annonser