Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

Open 5

3 610 m, 447 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
12124Karl-Oskar PlahnOK Enen08:30:35
12122Roland PlahnOK Enen08:30:38
25361Linda HolmstrandHerrljunga SK Skid o OL08:30:53
12080Lars ÅbomGävle OK08:31:00
20014Mikael SedvallIK Ymer08:31:59
12056Sara Johansson 08:35:06
25380Emilia EngelOK Ravinen08:35:33
12117Marika HallOK Bävern08:38:32
12068Helena SonessonFalköpings AIK OK08:40:01
12051Jörgen Karlsson 08:44:29
25373Lars Näslundsävedalens aik08:47:41
12069Hanna SamuelssonFalköpings AIK OK08:53:08
12203Johanna LindénVäxjö OK08:55:10
12148Carola VeltmanOK Skogshjortarna08:55:13
12166Eva-Lena LandmarkRörbäcksnäs IS08:57:31
12178Niklas LagnanderSkåneslättens OL08:58:02
12077Veronica ÖsterbergGustavsbergs OK08:58:06
25384Lars NilssonBorås09:02:43
15049Erik JosefssonSävedalens AIK09:04:08
20068Daniel SjöbergOK Gränsen09:04:18
12202Lars ThybergVästvärmlands OK09:07:00
24151Nils NordströmSKOIF09:07:34
20143Eva BäcklundTrollhättans SOK09:08:34
15116Gustav Möllberg 09:09:35
24088Cecilia JunforsOK Skogshjortarna09:10:09
12081Lars-Erik LiljeströmGävle OK09:11:32
21680Lina MöllerArboga OK09:11:37
10715Robin LjungdellTäby OK09:12:43
12198Anders KillmeyVittjärvs IK09:14:46
12120Maja ÖmanOK Dacke09:17:51
12116Johan WaernqvistNAIS Orienteringsklubb09:18:32
12090Bo Ling CheungHKOC09:19:21
12139Stefan JennerstrandOK Njudung09:19:39
12208Gunilla HagelinÖstra Almby FK09:20:59
12087Marie NordströmHjärnarps GH OL09:22:07
12138Kristina JennerstrandOK Njudung09:22:19
12104Mathias KlaseniusKFUM Örebro OK09:22:28
12119Jonas ÖmanOK Dacke09:24:46
12196Frida CavallinValbo AIF09:28:06
12146Joakim WalterssonOK Roxen09:28:43
12105Malin KlaseniusKFUM Örebro OK09:29:14
20008Eva SundbäckGöteborg-Majorna OK09:29:50
12200Lars DjerfVästerbergslagens OL09:30:50
12062Per StinessenDalaportens OL09:31:44
23786Linnéa StrandHestra IF09:31:47
25409Christer StrandHestra IF09:31:48
25304Emily SöderbergBorås09:32:27
12197Sophie CavallinValbo AIF09:33:52
12158Karin SchmidOLG Galgenen09:34:27
15048Jon BreivoldVästerås SOK09:35:09
24602Kerstin OlvegårdFK Göingarna09:37:48
12201Stina BjörnbergVästerås SOK09:41:15
12145Malin TillmanOK Roslagen09:41:47
20100Izabela MarcinkowskaSträngnäs-Malmby OL09:42:37
25398Anna-Karin MattssonTrollhättans SOK09:43:56
23201Anders GöranssonArboga OK09:44:13
22717Helena KristianssonHJS-Vansbro OK09:45:53
12159Florian SchärerOLG Pfaeffikon09:46:05
12144Linda JonssonOK Renen09:46:22
12190Fredrik RothamelTolered-Utby Ol-klubb09:47:05
12140Göran FastOK Pan-Kristianstad09:48:39
25454Christian LarssonSimsällskapet sänket09:51:01
12157Andrea Rass-VenhauerOLC Union VIKTRING09:51:40
12141Katarina FastOK Pan-Kristianstad09:54:31
24033Lisa WreebyOK Landehof09:54:53
12064Patrik NylénDegerfors OK09:55:08
25444Jens David JensenSoelleroed09:56:45
25410Johanna FogelbergAlingsås09:57:39
23342Folke LindblomHeby AIF09:59:11
21578Mate SzucsCSIPA SE09:59:14
3790Elias OlssonOK Kroppefjäll10:00:35
12171Per ArnessonSkarpnäcks OL10:00:35
25494Karin WernerssonIK Ymer10:01:08
25434Jesper ByhSäffle OK10:01:23
20030Gunnel LitzellOK Kullingshof10:01:54
12168Inez EklundSkarpnäcks OL10:01:59
25420Ivar MandahlOK Linné10:02:07
24788Britt BerklinTolered-Utby OL10:02:11
25287Rolf NilssonAndrarums IF10:03:22
12152Helene HällmanOK Tyr10:04:31
20814Hanne StensletRaumar OL10:05:30
21901Jan SvenssonJönköpings OK10:07:21
12193Carina StenssonTullinge SK10:08:36
23297Hans AlmgrenOK Stigen10:08:56
12084Fredrik EnbergHalmstad OK10:09:04
25500Åsa LagerqvistOK Njudung10:09:39
20909Johan LexellI 1910:09:58
12136Tilda FranssonOK Milan10:10:36
22111Gustav ClassonOK Stigen10:11:37
12155Ann-Sofie LönkvistOK Vivill10:13:18
12057Hannes ÖstergrenAlvesta SOK10:13:21
15119Hugo BjörklundSOK Aneby10:15:47
23835Jonathan JohanssonNybro OK10:19:11
12079Lena ÅbomGävle OK10:19:13
25527Simon OberIK Jarl Rättvik10:19:17
23829Rasmus JohanssonNybro OK10:19:22
23832Ann-Mari JohanssonNybro OK10:19:25
25427Lisa LedskogKungsbacka10:19:32
24779Moa GrällsOK Kåre10:19:48
12209Ann-Britt AasaÖvertorneå IF10:19:55
12076Henrik ÖsterbergGustavsbergs OK10:20:00
12185Aniko Liskanyne JahorSTE Hungary10:20:30
12061Mia LindforsBjörkfors GOIF10:20:33
25484Lena UllmanOK Alehof10:20:39
15037Zhao XihanLearnjoy10:20:42
12127Christina IvarssonOK Hammaren10:21:06
25520Sammy TanhuaIstrums SK10:21:08
22459Daniel SeestrandVisby Ok10:21:11
21455Jonas LarssonGöteborg10:21:41
25369Joakim  ÖsterlundIK Ymer10:21:58
12126Simon BjörnehällOK Gränsen10:22:09
21200Lisbeth CelanderKristinehamns OK10:23:26
12070Janne Fossum MalmringFreidig10:24:31
20280Peter VestOK Svendborg10:24:37
24068Lars-Henrik GalborgenEds SK10:25:26
20158Yvonne GalborgenEds SK10:26:18
24205Thomas OlofssonFjärås AIK10:26:21
21781Marie SvenssonJärfälla OK10:27:08
21783Per SvenssonJärfälla OK10:27:08
12115Ulf MalmbergMalmö OK10:27:11
24775Emma LundgrenFalköpings AIK OK10:27:13
25522Ludvig NordquistSya SK10:27:18
12053Simon Johansson 10:28:32
22860Karin GunnarssonSurahammars SOK10:29:34
24640Rebecca LekbergSävedalens AIK10:29:59
12071Andreas JohanssonFrämmestads IK10:30:19
12065Ellen Sofie RuudEiker OL10:30:32
25519Ing-Marie HjertFalköpings AIK 10:30:41
20516Anna MobergFK Göingarna10:30:52
12187Bjørnar Sandvik FørdeSveio OL10:30:56
20682Paula AndraeOK Vilse 8710:31:17
20935Jan-Olov ÅkerstenIF Marin Väst10:32:10
12102John PerssonKarlsbyhedens IK10:32:21
12181Lena RoosSOK Träff10:32:24
25506Carina WennblomJönköpings OK10:32:24
12175Gert KromnérSkogspojkarnas OK10:32:30
12073Jacob HedlundGagnefs OK10:33:56
12094Ann-Sofie JemthIF Thor10:34:19
24274Pia AnderssonFalkenbergs OK10:35:04
25381Klara PetrisiVästerbergslagens OL10:35:19
25340Eva KappelVisborgs OK10:35:56
12183Ellen Bergitte KlausenStavanger OK10:36:02
12118Mikael KarlssonOK Bävern10:36:09
25529Mona CarlssonOK Skogshjortarna10:36:27
25633Benny JohanssonMalmö OK10:36:58
20931Margareta PeterssonIF Marin Väst10:37:29
20511Jon MobergFK Göingarna10:37:34
23410Ulf StrömbergÖrnsköldsviks OK10:37:53
12170Ingela ArenanderSkarpnäcks OL10:38:13
20329Bo WinqvistOK Djerf10:38:32
12177Adrian EngströmSkåneslättens OL10:38:37
12179Anders MöllerSkåneslättens OL10:38:37
23668Andreas DahlinKovlands IF10:39:04
3257Emma BillingHultsfreds OK10:39:22
12180Linus RoosSOK Träff10:40:02
25618Adria FranssonOK Njudung10:40:09
20332Sofia PerssonDomnarvets GOIF10:43:04
20107Trude KyrkjebøTIF Viking10:43:41
12067Sondre ØstbyeElverum OK10:44:03
25542Linda AnderssonOK Sarven10:44:35
25531Jenny WallgrenIstrums SK10:44:38
25535Carina WallgrenIstrums SK10:44:40
25597Anna-Lena KarlssonViskafors10:44:55
12086Henrik RothHjärnarps GH OL10:45:21
12088Caroline StåhlHjärnarps GH OL10:45:26
12060Sølvi MArtiniAsker SK10:45:32
25567Jennie BlomkvistVäxjö OK10:45:36
25233Berit SchannongMalmö OK10:46:39
21764Johanna RöstinSöders-Tyresö10:46:42
21885Annika IsidorssonOK Vivill10:46:44
25677Richard FriiBorås10:46:47
12074Einar SogstadGjø-Vard OL10:47:02
12176Pernilla TunessonSkogspojkarnas OK10:47:22
25530Kent CarlgrenOK Skogshjortarna10:47:25
15033Maria BjörklundTrollhättans SOK10:47:54
24908Johanna BlomquistFrosta OK10:48:28
24268Malin AnderssonJönköping10:49:18
12058Ulrik PerssonAlvesta SOK10:49:33
25234Paul SchannongMalmö OK10:49:39
24357Arvid BylundIF Thor10:49:49
12063Jonas LarssonDegerfors OK10:50:30
25605Fredrik StåhlHökerum Bygg AB10:50:58
21275Börje PerssonFK Göingarna10:51:02
15032Siri BjörklundTrollhättans SOK10:51:12
22545Catarina KarlssonSOK Träff10:51:23
12132Linda CorneliussonOK Löftan10:51:27
12110Andrea JonssonLånghundra IF10:51:57
25345Sigrun  SkytterenGrue IL10:52:15
12134Frida RönnqvistOK Löftan10:52:53
23001Su Kun WangSDSZ10:53:55
23003de xin zhouSDSZ10:53:55
12135Emma LarssonOK Milan10:54:37
23563Eva-Lotta JohanssonGotlands Bro OK10:54:44
12093Victoria BenanderIF Rigor10:55:09
25630Karin AxelssonAlingsås10:55:32
23083ylva  svanbergTIF Viking10:55:41
20877Ove NilssonUddevalla SK10:55:59
25601Viktor StåhlHökerum Bygg AB10:56:35
25629Sofia PehrssonAlehof10:56:40
12164Ulrik JohanssonRonneby OK10:56:55
12165Fredrik JohanssonRonneby OK10:56:59
20772Anders ErikssonKexholms SK10:57:00
25642Jessica SandinOds FF10:57:37
23333Anna SandinUlricehamns OK10:57:38
12189Ole AxelsenSvendborg OK10:58:00
12188Leila Damkjær PedersenSvendborg OK10:58:04
25610Catharina CarlssonTrollhttans SOK10:58:07
12163Leila PolsiniOLV Baselland10:58:16
12089Ho Yin ChungHKOC10:58:19
20627Anne-Marie RichardssonOK Landehof10:58:30
12133Jenny RönnqvistOK Löftan10:59:03
23209Alexandra HenrichOLG Siegerland10:59:11
22914Dan LundstedtSjövalla FK10:59:18
12143Agneta LindbäckOK Renen10:59:46
15046Marja Ejdenwik 11:00:09
12054Christer Berggren 11:00:37
25602Linda StåhlHökerum Bygg AB11:00:58
12142Kjell RehnströmOK Reftele11:01:11
12052Håkan Lejon 11:02:10
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11:02:43
25308Lena TuuriÄlvsby IF OK11:02:52
25713yi hang maSDSZ11:03:54
25735Chengceng GuoSDSZ11:03:54
21977Tea EnerothLunds OK11:03:59
12097Anneli AnderssonIK Gandvik11:04:31
25771Elisabeth KarlssonFK Friskus Varberg11:04:36
25766Hanna RymarkFK Friskus Varberg11:04:37
22339Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK11:04:39
12150Tobias ErikssonOK Skärmen11:05:43
20151Tomas JanssonHjobygdens OK11:05:55
25612Kerstin SvenssonTrollhättans SOK11:07:26
25309Kalle TuuriOK Renen11:08:00
25723Zheng XuZhong guan cun high school11:08:02
24145Maria ErikssonEmmaboda Verda OK11:08:04
25718Chu Qing CuiZhong guan cun high school11:08:06
24084Erik KandersFrosta OK11:08:31
12161Michelle HaasOLG Schaffhausen11:09:39
23181Jan NilssonFK Snapphanarna11:11:07
25321Carina LundhIF Hagen11:11:15
12099Leo PruthIK Hakarpspojkarna11:11:16
20861Philip StrandlyckeTräslövsläge11:11:59
25767Martin BärlocherOLG St.Gallen/Appenzell11:12:09
25901Lennart JohanssonTollered11:12:43
12131Kajsa AspegrenOK Kontinent11:13:09
12123Elisabet Lindblom LarssonOK Enen11:13:23
12075Isak HasselvoldGrue IL11:13:34
25676Isabella HallMölndal Outdoor IF11:13:43
25674Göran HallMölndal Outdoor IF11:13:44
22884Sofie EkdahlEmmaboda Verda OK11:13:47
25570Nina SchmidtTrollhttans SOK11:14:26
22311Jessika SvenssonOK Gränsen11:14:31
12092Erik StillemarkIF Hallby SOK11:15:08
12101Åse Marita HøitomtIndre Østfold OK11:15:47
25843Jan HolmbergMålsryds IF11:15:49
23057Tomas HendbergIK Uven11:15:51
20453Marika WirungFrölunda OL11:16:44
24801Lars HagstrandBurseryds IF11:16:56
22710Filip ÅrnfeltLinköpings OK11:17:04
12091Carina AronssonHässleholms OK11:17:36
25846Anne NilssonKarlstad11:17:46
22735Martin AnderssonIK Gandvik11:17:52
12055Frida Wallentin 11:18:01
24002Björn KullbergLinköpings OK11:18:15
21988Marie ErikssonIK Hakarpspojkarna11:18:50
25733Lena ÅbergTjällmo-Godegårds OK11:19:13
24800Klara HagstrandBurseryds IF11:19:30
21968Tove LorénOK Frisene11:20:18
25301Robert BjörkqvistHagryd Bikers11:21:05
22068Jeanette  JohanssonOK Pan Kristianstad11:21:09
12125My HammarOK Enen11:21:23
15118Henrik JohanssonSOK Aneby11:21:24
3106Ingrid SvedhemUlricehamns OK11:22:09
25877Arne BerlinTrollhttans SOK11:22:15
20723Laila SvenssonRasbo IK11:22:20
12154Jan SkoglundOK Vivill11:22:39
25869Tove PerssonMölndal Outdoor 11:22:42
12066Jenny JakobssonEksjö SOK11:22:43
24220Lennart PrytzGOIF Tjalve11:23:54
22334Johanna KarlssonUlricehamns OK11:24:01
25892Calle StandbergBorås11:24:21
25823Johanna BerlinLandvetter11:24:33
21055Hugo JohanssonOK Reftele11:24:42
25729Elin TorstenssonKvillebyns SK11:24:50
24792Annika HagstandBurseryds IF11:24:57
12173Elisabeth ÖsterbergSkogslöparna11:25:21
24455Liselott JönssonStigmännen Karlshamns OK11:25:25
25898Stefan StoltVänersborgs SK11:25:47
25873Susanne BerghMölndal Outdoor 11:26:08
25809Jakob NilssonUmeå OK11:26:33
25858Gunnilla  LindkvistSjövalla FK11:27:21
11889Anna LarssonHJS-Vansbro OK11:27:28
25882Joanna ÅsanderGöteborg11:28:37
12113Marie LarsenMalmö OK11:28:57
22793Ulrika HellströmAttunda OK11:30:38
21343Erich SimkovicsASVÖ Österrike11:31:02
24072Kajsa  Carlsson Wallumsävedalens aik11:31:14
12167Andreas  MånssonSimrishamns OK11:32:03
25209Lisbeth CarlssonAlvesta SOK11:32:06
25635Alisa Jonsson ShimadaBorås11:33:10
25037Claes EmanuelssonOK Tranan11:33:16
12111Håkan GyllnerLänna IF11:33:22
21311Usman AfridiTrollhättans SOK11:33:28
25929Anna LindgrenGOIF Tjalve11:33:49
12098Malin JonssonIK Hakarpspojkarna11:34:28
25900Yngve DebourgRonneby OK11:34:29
22097Karin HelmiusOK Reftele11:34:33
25958Erik JonssonSträngnäs-Malmby OL11:34:35
25833Maria KleistTullinge SK11:34:44
12184David ZsibritaSTE Hungary11:34:55
25972patrik EllrénGöteborg11:35:33
12194Marcus GibergTumba-Mälarhöjden OK11:37:20
22974Henrik EnforsTockarps IK11:37:23
23626Tommy BerglundUlricehamn11:37:38
22956Tony GustafssonArvidsjaurs OK11:37:41
20186Mona UppstenOK Enen11:37:58
25803Maria LjungqvistBorås GIF11:38:01
12153Anna RosénOK Vivill11:38:27
25970Björn SpånglundBorås11:39:53
26014Johan KarlssonVaggeryds OK11:40:09
12121Elias LarssonOK Enen11:40:28
25887Julia KarlssonGöteborg11:40:30
12156Christina SwahnOK Älvsjö-Örby11:40:41
20134Elise ForslundOK Renen11:41:26
23152Oskar LundbergHestra IF11:42:00
26018Erika KarlssonSandared11:42:18
21797Magnus BjärnlidIFK Lidingö SOK11:42:36
12191Johanna PerssonTolered-Utby Ol-klubb11:43:22
12206Tord LättÅmåls OK11:43:27
12207Emil LättÅmåls OK11:43:30
12192Lars MauritzsonTolered-Utby Ol-klubb11:45:47
25960Nina KarlssonIFK Lidingö SOK11:46:08
20136Anton Andersson-StrandOK Renen11:46:32
26146Marie ErikssonLinköpings OK11:49:00
25907Alexander ThulinSkogsluffarnas OK11:50:13
25909Michael ThulinSkogsluffarnas OK11:50:17
25505Thomas NordlindOK Nackhe11:50:30
22738Karl-Eric BackmanLidköpings VSK11:51:58
25795Sandra GustavssonTenhults SOK11:52:03
12149Thomas AsplundOK Skogsvargarna11:52:10
12072Anna KrohnFältjägarnas IF11:53:32
26062Jonathan WestlundToarps OK11:54:06
26113Mats HugossonÖjersjö11:54:33
24049Kristina MelénTrollhättans SOK11:54:55
22532Petter JonssonSävedalens AIK11:54:59
22668Elvira SöderbergTolered-Utby Ol-klubb11:55:01
26020Lars SandgrenVänersborgs SK11:58:30
12108Mikael WilénLeksands OK11:58:50
26029Börje LidénDalsjöfors GoIF11:59:06
22533Per NordholmSävedalens AIK12:00:01
23077Mario MatanovicVästerviks OK12:00:23
24985Torbjörn SaetreOK Landehof12:01:47
25994Alicia SpjuthHärlövs IF12:02:44
26000Bea SpjuthHärlövs IF12:02:44
23520Emilia NilssonBorås12:02:50
25990Lotta SpjuthHärlövs IF12:02:58
26002Robert SpjuthHärlövs IF12:03:03
26004Adam SpjuthHärlövs IF12:03:04
26017Hanna SandgrenVänersborgs SK12:03:09
21603Kicki OttOK Gränsen12:03:12
26089Nicklas GöthbergElinorspelen12:03:51
26153Linda GregowRydboholm Sk12:03:57
22208Kajsa NormanSävedalens AIK12:04:15
26156Elin AugustssonSK Örnen12:05:09
12095Tove EneljungIFK Göteborg12:06:26
24187Cecilia PerssonTorsås OK12:06:36
26184Thomas ErikssonOK Södertörn12:07:37
20585Tapani MannilaStenungsunds OK12:07:43
25760Carina HellströmStenungsund12:07:46
12172Tilde CarlingerSkogsluffarnas OK12:09:21
23985Jens BrodinOK Letstigen12:09:34
26026Johanna AlfredssonLinköping12:09:57
22211Lena TornéusSävedalens AIK12:10:35
23398Ketty LjunggrenOK Skärmen12:11:42
26024Oskar KarlssonMålilla OK12:11:47
22703Laila MächlerOLV Luzern12:11:53
25592Tilda MelkstamLerums SOK12:13:38
12059Peter BäckArboga OK12:14:19
22704Sandra MächlerOLV Luzern12:16:12
24023Andreas EklundGöteborg12:16:34
12096Stefan CarlssonIK Gandvik12:17:25
11983Marie-Louise DjerfVästerbergslagens OL12:18:27
26158Lenka SvobodaFWOC12:18:36
12083David RosenfeldGöteborg-Majorna OK12:20:24
15034Magdalena Hoffsten-ArkängTullinge SK12:20:52
22894Leif BerggrenSala12:21:37
26183Hans-Åke HildingIK Jarl Rättvik12:23:11
21562Kristin GjølsjøOK Moss12:23:37
12195Annika ÖstlundUddevalla OK12:26:47
25330Torbjörn LindgrenNAIS Orienteringsklubb12:28:17
26188Frida KällménOK Tisaren12:28:25
21726Beatrice BombeliOLG Pfaeffikon12:28:56
12082Margareta HofflanderGöteborg-Majorna OK12:35:45
23891Sara JohnssonHelsingborg SOK12:36:48
25883Therese LarssonOK Tranan12:36:57
24530Elin VokseppOK Skogshjortarna12:36:59
25156Matilda FreidlitzOK Landehof12:37:29
25158Ester FreidlitzOK Landehof12:37:30
15036Josefin PetterssonSödertälje-Nykvarn OF12:37:44
12204Anna-Stina WennbergVäxjö OK12:39:32
26217nina druggeLinköping12:40:00
22781Emilia CarlmanVästvärmlands OK12:40:30
23055 Lisa UmbergOK Borgen12:41:44
26221Martin SykGöteborg12:44:29
26239Hanna HolmgrenSävedalens AIK12:50:53
26238Thomas HarjuSävedalens AIK12:50:54
26237Daniel HolmgrenSävedalens AIK12:51:46
25897Johan FrisellBoxholm-Mjölby OL12:52:07
26215Karin ÅhlinHelsingborgs SOK12:52:46
22296Henrik OhrtSol Tranås12:53:26
25358Rolf BååthHestra IF12:54:38
15035Camilla PetterssonSödertälje-Nykvarn OF12:55:37
21709Siri LiukkalaHauhon Sisu12:58:21
12186Jacob RosenfeldStigmännen Karlshamns OK13:03:58
26245Björn TrollsfjordSOK Knallen13:05:08
26246Elin TrollsfjordSK Elfsborg13:05:10
26261Viktor LarssonBredareds IF13:14:05
12114Emma ØstbyMalmö OK13:14:17
22397Anna NilssonOK Stigen13:16:53
26235Oscar AbrahamssonOK Räven13:27:09
12085Mikael CarlsvärdHelsingborgs SOK
12100Hanne GrandalIL Tyrving
12103Camilla HedbergKarlsbyhedens IK
12109Andreas NäsmanLerums SOK
12112Annika ØstbyMalmö OK
12128Anna LjungemyrOK Kolmården
12129Moa LjungemyrOK Kolmården
12130Madeleine HellqvistOK Kontinent
12137Niklas von KronhelmOK Måsen
12147Anna PihlströmOK Roxen
12151Christer HällmanOK Tyr
12162Gaby ZbindenOLV Baselland
12169Fredrik SperlingSkarpnäcks OL
12174Ola ÖsterbergSkogslöparna
12182Oscar RoosSOK Träff
12199Sofie JörgensenVästerbergslagens OL
12205Ulf KarlssonVäxjö OK
15040Roberto João Morais da CunhaAcademy 2015
15041Arnaldo MachiveneAcademy 2015
15043Göran AnderssonAcademy 2015
15044Chen Chun-ChenAcademy 2015
15045Chun Chen ChenTaipei Orienteering Club
15047Josefine SandbergOK Bävern
15117Elin GustafssonOK Gynge
20097boibilen boibilen-
20430Mikael SjöblomSödertälje Nykvarn
20941Eva JanrikBromma-Vällingby SOK
25300Robert BjörkqvistHageryd Bikers

Annonser