Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D40 Motion

5 770 m, 112 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10611Ida ThunbergOK Vivill08:33:43
10542Lena EliassonFK Friskus-Varberg08:48:59
10569Mona LundinKatrineholms OK08:50:16
10594Charlotte DrejmoOK Landehof08:50:26
10772Sara GörasLeksands OK08:54:07
10619Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)08:54:25
10615Barbara NeuenschwanderOLG Thun08:57:28
10580Anna ÅsLunds OK09:01:12
10573Petra LorentssonLeksands OK09:03:07
10591Katarina StockhedenOK Gränsen09:04:03
10551Lene SandvikHalden SK09:06:56
6394Anneli LidmarSnättringe SK09:15:29
10610Therese GustafssonOK Virdarna09:16:02
10621Marita LindqvistSelånger SOK09:18:53
10590Monika FredrikssonOK Dacke09:19:02
10609Annica HedbergOK Södertörn09:22:11
10528Carolin Juneberg 09:23:57
10553Frida JonforsenHallstahammars OK09:33:25
10530Pia Bo KølbækAarhus 1900 orientering09:35:27
10535Cecilia BjörkhammerBjörkfors GOIF09:37:07
10643Maria LindkvistTolered-Utby Ol-klubb09:37:59
10597Sofia ErlandssonOK Milan09:39:05
10579Jenny GustafssonLunds OK09:39:38
10608Ann PogemaaOK Skogsstjärnan09:43:49
10598Ingela PetterssonOK Milan09:44:27
10577Tina LindgrenLinköpings OK09:45:53
10555Helena FalkHaninge SOK09:46:24
10629Åsa SandTullinge SK09:46:36
10614Claudia SchaererOLG Pfaeffikon09:51:39
10560Anneli BäckströmHögåkers OK09:57:07
10543Cecilia EricssonFK Friskus-Varberg09:58:19
10605Elizabeth LöchtingOK Roslagen10:01:26
10628Martina GabrielssonTrollhättans SOK10:11:36
10624Jenny OlssonStigsökarna10:12:05
10582Malin KarlssonLånghundra IF10:13:30
10547Kaisa MårtenssonGarphyttans IF10:14:06
10571Pia NordinKorsnäs IF OK10:22:56
10618Fredrika ErikssonRyda SK10:23:06
10554Lotta EnbergHalmstad OK10:24:55
10559Anna EdeboHärnösands OK10:26:43
10568Susanne AhlstrandJärfälla OK10:27:03
6250Gunilla MöllerAlmby IK10:28:06
10599Ulrika SanderOK Milan10:29:06
10613Claudia MächlerOLG Galgenen10:29:50
10588Marie AugustssonOK Bävern10:31:46
10570Jenny DruggeKorsnäs IF OK10:32:35
10575Anna FunkeLeksands OK10:34:18
10617Yolanda Pérez Gonzálezorientabonito10:35:08
10537Anna PetterssonBoxholm-Mjölby OL10:36:15
10603Jennie PetterssonOK Renen10:37:41
10529Hanne GyllingAarhus 1900 orientering10:39:37
10649Karin HemmingsVimmerby OK10:39:59
10531Linda NilssonAlvesta SOK10:41:23
10548Maren Kristine Raknes SogstadGjø-Vard OL10:42:23
10583Liudmila RodinaMoscow-O-Club10:43:21
10585Linda PeterssonNybro OK10:43:31
10596Madelene HanssonOK Löftan10:46:41
10556Katrine Haga NesseHaugesund IL Orientering10:47:29
10549Eli Ringstad LienGjø-Vard OL10:50:32
10567Camilla ThorellJärfälla OK10:50:51
10589Jessica KarmetunOK Bävern10:51:05
10540Ulrika OdénFjärås AIK10:51:10
10584Maria OlssonNjurunda OK10:52:24
10572Helena BybergKvarnsvedens GOIF OK10:55:14
10622Eva StenbackSkarpnäcks OL10:57:29
10533Linda AhlmAndrarums IF10:59:24
10544Maria NilssonGamleby OK11:00:47
10541Linda StrömbäckFjärås AIK11:02:14
10562Maria SkoogIF Hagen11:02:40
10623Erika BolanderSnättringe SK11:03:27
10534Lena YlipääBergnäsets AIK11:04:18
10606Kristine HjortOK Roxen11:05:29
10600Karin RundqvistOK Nackhe11:07:30
10604Susanne AnderssonOK Renen11:08:02
10601Lillemor ErikssonOK Nolaskogsarna11:08:51
10595Pernilla KarlssonOK Landehof11:09:29
10539Maria HjorthDomnarvets GOIF11:11:41
10566Sabina MårtenssonIK Trenne Ullared11:13:50
10648Karin JonsellVallentuna-Össeby OL11:14:10
10625Karin BianchiTirol11:14:21
10574Erica BergLeksands OK11:18:46
10558Sara ErikssonHusums IF OK11:22:58
10536Sofia KleinBjörkfors GOIF11:25:13
10557Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL11:26:26
10651Anna-Märta JohanssonVästvärmlands OK11:28:38
10550Karolina NygrenGrycksbo IF OK11:31:23
10607Christine LundOK Skogshjortarna11:32:28
10620Reidun HansenSarpsborg OL11:33:07
10632Emma LundholmUmeå OK11:33:49
10587Elisabeth Lundgren OlssonOckelbo OK11:49:10
10593Linda AlmgrenOK Kolmården11:50:41
10532Malin HäggströmAndrarums IF11:51:43
10592Åsa CarlssonOK Hällen11:54:05
10612Sofia EkströmOK Älgen12:00:40
10564Mia AnderssonIFK Mora OK12:05:11
10586Kerstin LundqvistNybro OK12:08:59
10631Camilla WidmarkUmeå OK12:09:44
10546Ann-Sofi OlovssonGamleby OK12:16:07
10650Lotta WedmanVästerbergslagens OL12:18:25
10627Carina LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb12:21:03
10630Katja HedbergTumba-Mälarhöjden OK12:35:08
10538Maria PetterssonBrattås CK12:38:49
10578Jeanette HenningssonLunds OK13:09:20
10563Malin AlbrektssonIFK Göteborg13:16:25
10552Randi Brevig AuneHalden SK
10561Mei-Hui TuanI-Taiwan Orienteering Club
10565Åsa CarlströmIK Hakarpspojkarna
10576Cecilia PalmLerums SOK
10602Ingela AnderssonOK Orion
10616Silke HochwieserOLT Transdanubien
10626Sofia HansonTolered-Utby Ol-klubb
10652Åshild HaaheimÖstersunds OK

Annonser