Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Pan-Våren Natt

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Pan-Våren Natt
Arrangörsorganisation: OK Pan-Kristianstad
Datum: fredag 28 februari 2014

D21

7 720 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9860222Anna (Humlaröd) PerssonFK Göingarna20:40
871111Sofia AdolfssonIFK Lidingö SOK20:40
920744Lisa AnderssonÄrla IF20:40
770817Frida BakkmanIFK Lidingö SOK20:40
870618Josefine CarlssonIFK Göteborg20:40
7003242Alicia Cobo CaballeroIstrums SK20:40
9940707Julia DahlHelsingborgs SOK20:40
710627Anna EnvallIK Hakarpspojkarna20:40
900608Benita HanssonHagaby GOIF20:40
800241Sara JonassonCentrum OK20:40
951202Ida KallurOK Ravinen20:40
1404045Sanna KauppilaAngelniemen Ankkuri20:40
940130Josefine KlintbergEksjö SOK20:40
895014Jolanta KolosinskaOK Skogsfalken20:40
940122Tove LagerbergOK Södertörn20:40
942403Channa LönneTullinge SK20:40
931012Lovisa MannfolkUlricehamns OK20:40
596596Julia Modig TjärnströmLinköpings OK20:40
888866Frida NeroGöteborg-Majorna OK20:40
720714Hanna PalmIK Hakarpspojkarna20:40
900731Lisa PetterssonOK Kolmården20:40
920809Maja PetterssonOK Kolmården20:40
890705Marie PetterssonOK Djerf20:40
9996224Emma Pihl SkoogOK Linné20:40
203842Sofia SalomonssonLinköpings OK20:40
1987530Sofia TörnqvistIFK Lidingö SOK20:40
771217Annika WigrenLunds OK20:40

H21

10 780 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
881005Erik AlnervikHelsingborgs SOK20:30
9810930Felix AlnervikHelsingborgs SOK20:30
500599Jonatan AnderssonFalkenbergs OK20:30
821994Simon AnderssonOK Rodhen20:30
930513David ArboreliusHelsingborgs SOK20:30
780802Joakim AxelssonTrollhättans SOK20:30
930599Jonas AxénMotala AIF OL20:30
681605Gabriel BengtssonStigmännen Karlshamns OK20:30
780128Henrik BengtssonFalkenbergs OK20:30
930901Marcus BerggrenNyköpings OK20:30
820900Isak BergmanOK Skogsfalken20:30
980619Kalle BergmanOK Ravinen20:30
1335599Olof BergvallFK Åsen20:30
930030Rasmus BlockgrenFalkenbergs OK20:30
7255068Bojan BlumensteinHalden SK20:30
901911Oskar DanielsAttunda OK20:30
890510Benoit DumasIK Vikings OK20:30
10299Jakob EmanderStigmännen Karlshamns OK20:30
500544Emil Folino NielsenOK Denseln20:30
971110Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna20:30
780709Rasmus GrönlundLunds OK20:30
920605Johan HagströmFalkenbergs OK20:30
996966Mathias HallménAttunda OK20:30
880413Björn HellrupHelsingborgs SOK20:30
504220Oskar HöglundMotala AIF OL20:30
920531Marcus JanssonKFUM Örebro OK20:30
924412Martin JanssonOK Rodhen20:30
871992Henrik JonssonOK Rodhen20:30
890401Andreas LiljegrenGotlands Bro OK20:30
921205Hugo MattssonSkåneslättens OL20:30
781005Daniel MillbournOK Skogsfalken20:30
501708Sebastian MånssonHagaby GOIF20:30
940945Jens NordahlOK Skogsfalken20:30
741208Anders PerssonVäxjö OK20:30
1403970Christian PetterssonCentrum OK20:30
901810Thomas PetterssonIF Thor20:30
1393128Aaron PrinceSävedalens AIK20:30
580005Tomas ReibringNyköpings OK20:30
1401377Måns SandgrenOK Orion20:30
901024Viktor StenssonGöteborg-Majorna OK20:30
930525Charlie StoltRehns BK20:30
508105Göran SundblomLunds OK20:30
7920429Albin ThunbergOK Alehof20:30
7788877Nils Wallentin TärkHalmstad OK20:30
626746Jens WängdahlNyköpings OK20:30

D21 Kort

3 690 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
900126Anna AlgotsonOK Tylöskog20:40
900521Lucca BluemensteinLunds OK20:40
900827Lisa BorssénOK Kroppefjäll20:40
507001Susanna ForsellMotala AIF OL20:40
2058249Elin GunnarssonLinköpings OK20:40
903023Matilda JonssonLinköpings OK20:40
931111Märta-Stina KällOK Älme20:40
921301Camilla NilssonOK Torfinn20:40
11541Lotta NilssonOK Alehof20:40
13792Sabina OlssonSkåneslättens OL20:40
2048687Jenni SimolaFinspångs SOK20:40

H21 Kort

4 790 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
19086Stefan AdolfssonEslövs FK20:30
345135Henrik AnderssonHässleholms OK20:30
17392Ronnie AnderssonFalkenbergs OK20:30
7191292Tobias BeckiusLinköpings OK20:30
800430David BengtssonFK Åsen20:30
1325476Oskar CervinHelsingborgs SOK20:30
910831Martin DelinSkåneslättens OL20:30
820282Patrik JohanssonHelsingborgs SOK20:30
443579Arvid KällOK Älme20:30
615009Daniel NilssonSkåneslättens OL20:30
711117Thomas NilssonEslövs FK20:30
258577Kjell OlofssonEslövs FK20:30
9870718Gustaf SchejaFrosta OK20:30
850508Fredrik SvenssonOK Torfinn20:30
19091Arne ThellEslövs FK20:30
9950524Fredrik WigertzLånghundra IF20:30
932222Joakim WigertzLånghundra IF20:30
910331Gustav ÅhrenMotala AIF OL20:30

D20

5 960 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
950810Julia AdolfssonOK Kåre20:30
951601Aina EdgrenTrollhättans SOK20:30
950110Felicia FeursteinTormestorps IF20:30
1940930Ellen KastenssonLunds OK20:30
404167Caroline LindelöwHärlövs IF20:30
404176Elinor LindelöwHärlövs IF20:30
951010Ulrika TofteredIF Rigor20:30

H20

7 720 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
430185Carl TorstenssonEmmaboda Verda OK20:30
940940Erik BengtssonOK Skogsfalken20:50
9950509Erik Bäcklund-EkvallTrollhättans SOK20:50
364841Ludvig DanforsMullsjö SOK20:50
888414Jonas Falck WeberEksjö SOK20:50
691337Oskar Jensen SondénOK Orion20:50
580505Christoffer JohanssonTrollhättans SOK20:50
940833Joel KristianssonSkåneslättens OL20:50
9950115Robin LarssonFK Göingarna20:50
955397Richard LundstedtMullsjö SOK20:50
1390185Quentin PageCS Pertuis20:50
9217603Henrik PetterssonVästerviks OK20:50
950730Daniel PoschSkåneslättens OL20:50

D18

5 960 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
420175Madelene AxelssonHärlövs IF20:20
533251Nelly CarlssonTormestorps IF20:20
960502Patricia EdgarssonOK Skogsfalken20:20
209811Jenny EdgrenTrollhättans SOK20:20
341516Emma EricssonFalkenbergs OK20:20
9703060Erica ErikssonHjärnarps GH OL20:20
529220Linnea GustafssonOK Gynge20:20
970407Helena HagströmFalkenbergs OK20:20
960416Pim HedbergOK Skogsfalken20:20
970615Elin JohanssonFinspångs SOK20:20
970518Linnea KjellssonFalkenbergs OK20:20
730615Anna KristianssonTrollhättans SOK20:20
970529Linnea LarssonUlricehamns OK20:20
960708Elin LindbergOK Djerf20:20
960800Clara MannfolkUlricehamns OK20:20
28726Amanda NilssonFrosta OK20:20
961220Moa PetterssonOK Dacke20:20
960996Andrea SvenssonOK Tisaren20:20
443543Alice TörnlundOK Södertörn20:20
613069Lisa WassénVänersborgs SK20:20
9970117Agnes WesterbergTrollhättans SOK20:20

H18

5 960 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
970304Daniel AnderssonOK Löftan20:50
970324Anton BobergIF Rigor20:50
684897Jan DalheimerIK Vikings OK20:50
970222Philip EdvardssonEksjö SOK20:50
960803Joel EinarssonTormestorps IF20:50
961169Sven EngströmLinköpings OK20:50
970228Lukas EvebornOK Roxen20:50
970315Jonas HammarskiöldLunds OK20:50
972552Amadeus HanssonGotlands Bro OK20:50
580507Adam JohanssonTrollhättans SOK20:50
970504Ville JohanssonOK Kolmården20:50
258550Hampus LarssonFK Göingarna20:50
960108Oskar LeinonenOK Kolmården20:50
970116Albin LillieströmOK Roxen20:50
970925Oskar LindEksjö SOK20:50
960200Per LindmanFinspångs SOK20:50
970609Markus PetterssonVänersborgs SK20:50
960630Carl RämmalLunds OK20:50
960505Edvin SmedbergOK Skogsfalken20:50
970502Lucas SundbladEksjö SOK20:50
960305David SvenssonSkåneslättens OL20:50
960400Emil ThellsénOK Roxen20:50
960901Theodor WahlbomOK Orion20:50
970113Alexander WiklundFinspångs SOK20:50

D16

4 790 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
992860Klara AxelssonMarkbygdens OK20:50
980213Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna20:50
981013Jenny BredfeltLunds OK20:50
980614Myrra CarlssonOK Orion20:50
990428Elinor DelinFK Åsen20:50
404329Astrid EinarssonTormestorps IF20:50
980715Ebba EnvallIK Hakarpspojkarna20:50
980801Sanna FasthEksjö SOK20:50
980703Jonna ForsOK Grip20:50
433681Emmy HelmerssonHässleholms OK20:50
204491Nellie HenrikssonTormestorps IF20:50
992905Tova HermodssonLunds OK20:50
204613Alice HultinOK Löftan20:50
225762Klara IngelströmOK Gynge20:50
427702Maria JanssonOK Linné20:50
7990627Lisa Jonsson NordinSkåneslättens OL20:50
990304Ida KristianssonTrollhättans SOK20:50
9990203Stina LindbergOK Djerf20:50
347471Hanna MårtenssonOK Skogsstjärnan20:50
420180Kajsa NilssonHärlövs IF20:50
9980503Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad20:50
234891Sofie PerssonHärlövs IF20:50
980203Elin PoschSol Tranås20:50
980410Cecilia RämmalLunds OK20:50
992704Fanny SundbladEksjö SOK20:50
990621Emelie SvenssonIF Rigor20:50
980415Lovisa TorstenssonEmmaboda Verda OK20:50
990227Jenny WegebroUmeå OK20:50
990211Maja WelanderOK Djerf20:50
9904200Elin WihlborgOK Gynge20:50

H16

4 790 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
990106Felix AxelssonMarkbygdens OK20:40
981025Fritjof AxelssonFK Göingarna20:40
1991121Emil BjörnlingerIK Vista20:40
9806190Elias Bäcklund-EkvallTrollhättans SOK20:40
423297Alexander GraadRonneby OK20:40
9990915Adam HedbergOK Södertörn20:40
991303Isak HertinVästerviks OK20:40
444626Anton HåkanssonLunds OK20:40
9807230Jakob HöstHjärnarps GH OL20:40
990319Erik JönssonLunds OK20:40
991108Axel KudinoffOK Södertörn20:40
9981117Oscar LangVästerviks OK20:40
990911Hugo LillieströmOK Roxen20:40
443322Axel LindebergVästerviks OK20:40
990399Johan LindmanFinspångs SOK20:40
886637Olof LissmatsOK Södertörn20:40
9980419Martin MörsellOK Kåre20:40
980412Rickard OlssonTibro OK20:40
990824Emil PetterssonOK Dacke20:40
980100Isak PrellnerSkåneslättens OL20:40
442385Wiktor RydlundHässleholms OK20:40
981030Adam SegerslättSkåneslättens OL20:40
999108Hannes SvahnOK Ravinen20:40
9771337Filip SvenssonOK Löftan20:40
7980726Hugo ThunbergOK Alehof20:40
991222Filip TrofastBredaryds SOK20:40
992103Eskil TryggöTrollhättans SOK20:40
9881337Viktor WassénVänersborgs SK20:40
501820Johan WehlinSkogspojkarnas OK20:40
7991118Erik WinbladhLunds OK20:40
990613Jonatan ÖsterbladFK Boken20:40

D14

3 690 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
402823Kajsa AnderssonOK Orion20:20
9010501Anna AronssonHässleholms OK20:20
961860Hilda AxelssonFK Göingarna20:20
1399744Frida BjörkÖrkelljunga FK20:20
680329Isa EnvallIK Hakarpspojkarna20:20
44075Lina ErdeliusIF Rigor20:20
431185Astrid EricssonLunds OK20:20
527527Heidi ForsOK Grip20:20
721777Carolin GradinAndrarums IF20:20
900718Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna20:20
430187Tilda GunnarssonEmmaboda Verda OK20:20
535300Elin GustafssonOK Gynge20:20
426198Tilda HenrikssonTormestorps IF20:20
1444619Ebba JensenSkåneslättens OL20:20
600218Frida JohanssonOK Djerf20:20
340178Kajsa JönssonOK Pan-Kristianstad20:20
535455Ellen KallerbäckEmmaboda Verda OK20:20
920121Malin KristianssonTrollhättans SOK20:20
9000089Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK20:20
9004388Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK20:20
500531Hanna LagerbergOK Södertörn20:20
239806Alma LeijonHärlövs IF20:20
439908Tina LjungqvistLunds OK20:20
7747777Wilma MarkholmSkåneslättens OL20:20
213750Emma NilssonAlvesta SOK20:20
565432Irmalinn NilssonHärlövs IF20:20
2058207Katarina NorrbyOK Södertörn20:20
742300Erica OlssonOK Djerf20:20
600227Ella PalmIK Hakarpspojkarna20:20
9000205Vilma SvantessonHjärnarps GH OL20:20
507000Elin SvenssonOK Älme20:20
239855Maja TenghagenHärlövs IF20:20
632800Ellen WahlbomOK Orion20:20

H14

3 690 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
341392Fabian AnderssonAndrarums IF20:10
859585Elias AxelssonFinspångs SOK20:10
9001011Anders BjörklundTrollhättans SOK20:10
451821Marcus CarlssonIF Hagen20:10
540022Tim DalheimerIK Vikings OK20:10
700227Oscar EhrnbornAndrarums IF20:10
442318Eskil EllmanHässleholms OK20:10
770212Gunnar EngströmLinköpings OK20:10
719000Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna20:10
1000930Ludvig HallabroHässleholms OK20:10
42204Anton HanssonOK Djerf20:10
649447Simon HardenFK Boken20:10
9110228Allan HedbergLunds OK20:10
9010228Povel HedbergLunds OK20:10
910221Joar HertinVästerviks OK20:10
7010822Melvin JakobssonOK Södertörn20:10
539906Anton Johansson GlivessonRonneby OK20:10
580506Filip JohanssonTrollhättans SOK20:10
421414Fabian KellerssonAndrarums IF20:10
306586Oscar KjellssonFalkenbergs OK20:10
550121Linus KristianssonTrollhättans SOK20:10
1399747Albin KronkvistÖrkelljunga FK20:10
452842Elias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb20:10
931227Algot NajvikFK Göingarna20:10
9000603Axel NilssonOK Pan-Kristianstad20:10
436104Axel OlssonOK Skogsstjärnan20:10
1300936Albin PerssonOK Pan-Kristianstad20:10
991001Måns PerssonAndrarums IF20:10
2058168Julius PukeYstads OK20:10
826010Thorsten SvenssonFinspångs SOK20:10
430183Elias TorstenssonEmmaboda Verda OK20:10
921010Joar TryggöTrollhättans SOK20:10
253644Viktor WahlströmLunds OK20:10
9011128Adrian VartiaOK Löftan20:10
500448Lasse Falck WeberCopenhagenO20:10

D12

2 200 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
600927Tilda PalmIK Hakarpspojkarna20:00:00
439902Sofia RämmalLunds OK20:00:00
9005262Emma LingJönköpings OK20:02:28
9020925Sanna HedbergOK Södertörn20:03:18
9030126Moa ErikssonTrollhättans SOK20:04:56
427822Hanna Sunnegårdh RingRonneby OK20:09:29
520817Ylva JohanssonOK Djerf20:10:11
256335Clara EhrnbornAndrarums IF20:16:03
1030329Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna20:17:47
404159Linnea LeijonHärlövs IF20:22:21
993523Rebecca HardenFK Boken20:24:02
435799Klara AnderssonOK Orion20:26:51
7725257Tea MarkholmSkåneslättens OL20:30:27
442363Nellie RydlundHässleholms OK20:31:24

H12

2 200 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1399750Andreas OttossonÖrkelljunga FK20:00:00
1399746Agust KronkvistÖrkelljunga FK20:01:55
42203Mattias HanssonOK Djerf20:04:47
9020820Hugo MandingerTrollhättans SOK20:08:15
436108Johan MårtenssonOK Skogsstjärnan20:08:31
521006Melker AnderssonFK Göingarna20:10:39
746803Alexander JanssonOK Djerf20:11:21
440779Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb20:12:39
438114Viggo JohanssonSkåneslättens OL20:14:12
439618Olle KallerbäckEmmaboda Verda OK20:16:52
420044Carl ÅsLunds OK20:17:06
33430Stellan GradinAndrarums IF20:18:43
431975Oscar JensenSkåneslättens OL20:19:22
347211Edvin SelinFK Göingarna20:20:46
450048William OlofssonFK Boken20:22:42
450076Goliat OlofssonFK Boken20:26:17
7020514Johan WinbladhLunds OK20:27:49
772424Brian AhlmAndrarums IF20:28:47
421418Erik ThoressonAndrarums IF20:29:28
9031205Loke HedbergLunds OK20:32:07
530826Olle KallurOK Ravinen20:32:54
351112Arvid EinarssonTormestorps IF20:35:20

D35

5 960 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
761125Ann HyvönenSkattkärrs IF20:40
18245Maria MickelåkerAndrarums IF20:40
9750225Kajsa NiemiEmmaboda Verda OK20:40
7201389Anne Marie ThommesenBallerup OK20:40

H35

7 720 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
17363Albin AnderssonFalkenbergs OK20:20
28778André BjärbyFrosta OK20:20
1008402Jesper HåkanssonFK Göingarna20:20
9770826Linus MalmstenMalmö OK20:20
781200Mikael PerssonFK Göingarna20:20
7201377Fredrik StåhlHjärnarps GH OL20:20

D40

5 960 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
700829Jenni AdamsCopenhagenO20:10
420173Susanne AnderssonFK Göingarna20:10
700228Marina AxelssonMarkbygdens OK20:10
444606Anna BorensvedEmmaboda Verda OK20:10
18521Ulrika HermanssonOK Orion20:10
902944Sara LarssonOK Bävern20:10
15360Anna LjungqvistLunds OK20:10
11519Anna LövgärdOK Alehof20:10
421413Suzanne QvistAndrarums IF20:10
247775Cecilia RönnfjärdOK Skogsfalken20:10
421194Linda WesterlundFrosta OK20:10

H40

7 720 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
219910Calle AnderssonOK Skogsstjärnan20:10
740517Peter AnderssonSöders-Tyresö20:10
696669Erik BengtssonFK Åsen20:10
710209Jonas BergenfurSkattkärrs IF20:10
38738Christian EnbergLinköpings OK20:10
330965Johan HanssonOK Löftan20:10
7730628Magnus HanssonOK Löftan20:10
433683Nils HelmerssonHässleholms OK20:10
690610Fredrik HugossonLunds OK20:10
443354Bengt JannsenVästerviks OK20:10
438134Johan JensenSkåneslättens OL20:10
444611Nicklas KallerbäckEmmaboda Verda OK20:10
25603Tony LarssonIstrums SK20:10
700709Malte LennerstedtLunds OK20:10
9005266Anders LingJönköpings OK20:10
341287Fabian LjungquistLunds OK20:10
731202Mikael LundqvistFalkenbergs OK20:10
11570Anders LövgärdOK Alehof20:10
7710220Ola MarkholmSkåneslättens OL20:10
227038Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK20:10
347158David OlssonOK Skogsstjärnan20:10
1701125Martin SvenssonIF Rigor20:10

D45

5 960 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
431186Åsa EricssonLunds OK20:50
27856Carina GustafssonOK Gynge20:50
12577Annika JosefssonOK Dacke20:50
423277Lotta J-SundbladEksjö SOK20:50
690223Lena LindmanFinspångs SOK20:50
580810Christina OlssonSkåneslättens OL20:50
661215Eva PetterssonOK Dacke20:50
681219Ingela ThoressonAndrarums IF20:50
404179Carina Thynell LindelöwHärlövs IF20:50

H45

7 720 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
408193Johan AnderssonOK Skogsfalken20:00
650610Ola AndertoftMarkaryds FK20:00
672425Håkan AxelssonFK Göingarna20:00
679999Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK20:00
241977Peter BadenfeltFalkenbergs OK20:00
409336Peter ForsOK Grip20:00
7201321Joachim FribergIstrums SK20:00
660743Carsten Gemmer HanghøjBallerup OK20:00
670326Mats GranstedtIK Hakarpspojkarna20:00
264154Mikael GustafssonOK Gynge20:00
25602Tony GustavsenIstrums SK20:00
9661217Bo HallbergFalköpings AIK OK20:00
970413Jesper Hansson LagerbergOK Södertörn20:00
9690609Anders HedbergOK Södertörn20:00
1431184Anders HeydenLunds OK20:00
14306Jonas HultinOK Löftan20:00
728627Per JanssonOK Djerf20:00
442255Mattias JohanssonAndrarums IF20:00
670211Per JohanssonMotala AIF OL20:00
680718Fredrik JönssonMotala AIF OL20:00
9005292Sten Skytte KirkegaardCopenhagenO20:00
981927Björn KristianssonTrollhättans SOK20:00
9650831Per KällvikÅmåls OK20:00
681023Jörgen LarssonUlricehamns OK20:00
670702Anders LillieströmOK Roxen20:00
700775Ole LindBallerup OK20:00
651103Håkan LindbergOK Djerf20:00
670318Olle LindmanFinspångs SOK20:00
438665Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb20:00
9650426Martin MandingerTrollhättans SOK20:00
302651Björn MårtenssonOK Skogsstjärnan20:00
681127Thomas NajvikFK Göingarna20:00
516516Björn NilssonHärlövs IF20:00
228275Kenneth NilssonYstads OK20:00
671313Alex OttesenBallerup OK20:00
1399751Torbjörn OttossonÖrkelljunga FK20:00
670503Harald PerssonAndrarums IF20:00
650221Anders PetterssonOK Dacke20:00
12288Fredrik SmedbergOK Skogsfalken20:00
902984Björn SvenssonOK Djerf20:00
330885Henrik SvenssonOK Löftan20:00
422491Magnus TrofastBredaryds SOK20:00
895444Rolf ValeryCopenhagenO20:00
9960310Tommy VartiaOK Löftan20:00
501267Tim Falck WeberCopenhagenO20:00
439928Bo WesterbergTrollhättans SOK20:00

D50

4 790 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
226458Margareta Almqvist MandingerTrollhättans SOK20:00
9000888Ingela AnderssonLunds OK20:00
620228Britt-Marie BengtssonFK Åsen20:00
600325Kristina JohanssonKalmar OK20:00
405529Carina JönssonFinspångs SOK20:00
9600221Ingrid KensbyOK Tyr20:00
601221Siri KlausenBallerup OK20:00
610126Britta SahlinVänersborgs SK20:00
41452Lena Sandgren SwartzOK Orion20:00
501850Anita Seger-WehlinSkogspojkarnas OK20:00
610330Ann-Kristin SjöströmLunds OK20:00
402813Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK20:00
409781Annika SvenssonSolna OK20:00
256320Anette ThoressonAndrarums IF20:00

H50

5 960 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
435798Mats AnderssonOK Orion20:30
941008Mats BredfeltLunds OK20:30
28589Lennart CarlsenHelsingborgs SOK20:30
350573Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF20:30
362370Sverker ErikssonOK Gynge20:30
630108Lars HallabroHässleholms OK20:30
7000666Peter HedbergLunds OK20:30
25781Lasse KarlssonIstrums SK20:30
9600207Mats KensbyOK Tyr20:30
884800Staffan KällOK Älme20:30
919604Werner KöhlerTullinge SK20:30
9612000Pedro LundquistLinköpings OK20:30
600708Christer MannfolkUlricehamns OK20:30
902943Göran MånssonOK Dacke20:30
592211Lars-Gunnar NilssonEksjö SOK20:30
620325Johnny NimvikLunds OK20:30
9640304Bengt NorrmanTrollhättans SOK20:30
7010051Anders PetterssonVästerviks OK20:30
229315Gert PetterssonLunds OK20:30
611907Torben SchorlemmerBallerup OK20:30
9630518Lars SvantessonHjärnarps GH OL20:30
611213Jan-Olof SvenssonHalmstad OK20:30
418035Kjell SvenssonOK Älme20:30
439616Gustaf TorenstamEmmaboda Verda OK20:30
46951Dag TryggöTrollhättans SOK20:30

D55

4 790 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
421761Hanne FrostFarum OK20:20
433960Lena FröbergGOIF Tjalve20:20
25785Jane JohanssonIstrums SK20:20
258695Brith MohlinIK Stern20:20
933902Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK20:20
11543Monika NilssonOK Alehof20:20
591103Christina SegerslättSkåneslättens OL20:20
44581Marianne ThorssonIK Trenne Ullared20:20
27253Lotta ValentinGustavsbergs OK20:20

H55

5 960 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2058862Bernt AnderssonIF Rigor20:40
560619Håkan ForsmanRonneby OK20:40
580606Anders JakobssonOK Södertörn20:40
9580504Stefan JohanssonTrollhättans SOK20:40
259498Anders N JönssonFinspångs SOK20:40
7550429Pierre KarlssonOK Alehof20:40
580812Arne KlintbergEksjö SOK20:40
850850Leif LindauOK Torfinn20:40
580101Mats LindqvistSävedalens AIK20:40
591016Ingemar MånssonRonneby OK20:40
438368Ola NyqvistOK Södertörn20:40
560703Ulf PalmérUlricehamns OK20:40
38591Tommy RoosFalköpings AIK OK20:40
15886Conny SahlinVänersborgs SK20:40
500108Jørgen SkaarupBallerup OK20:40
43713Mats WelanderOK Djerf20:40
950424Krister ÖsterbladFK Boken20:40

D60

4 790 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
442312Britt-Marie AldénOK Kolmården20:40
354565Miriam AsvarischRønne IK Orientering20:40
247961Eva BlomströmIK Stern20:40
237544Lisbeth DamsgaardHjärnarps GH OL20:40
1541217Britt GunnarssonKristinehamns OK20:40
25597Siv LarssonVäxjö AIS20:40
10135Gunnel MånssonOK Vilse 8720:40
16050Åsa StåhlHjärnarps GH OL20:40
10132Margareta SvenssonOK Vilse 8720:40

H60

5 960 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
355950Arne AnderssonOK Torfinn20:00
14270Sten BlomströmIK Stern20:00
520907Olle BohmanHjärnarps GH OL20:00
446293Kent ErikssonLerums SOK20:00
243882Roy FranssonÄrla IF20:00
919658Kent GranqvistVästerviks OK20:00
44668Bernhard GrenaboHjobygdens OK20:00
1541223Stefan GunnarssonKristinehamns OK20:00
25405Stig GustafssonLunds OK20:00
912142Erik HallgrenFinspångs SOK20:00
895424Magnus HaraldssonGustavsbergs OK20:00
433500Jan JönssonMalmö OK20:00
417634Anders KäckMariestads FK20:00
1401395Matz LarssonGustavsbergs OK20:00
355683Kalle LindqvistVäxjö OK20:00
260931Anders MohlinIK Stern20:00
354555Hans-Åge MortensenRønne IK Orientering20:00
9510225Christer NordströmOK Älvsjö-Örby20:00
10145Anders PerssonOK Vilse 8720:00
9520704Peter RasmussenNyköpings OK20:00
520101Göran SvensonSOK Viljan20:00

D65

3 690 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
11816Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK20:50
554511Britt Forsell PirozziLunds OK20:50
15720Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK20:50
13913Solbritt GustafssonOK Virdarna20:50
27274Margareta HaraldssonGustavsbergs OK20:50
362410Inge JørgensenOK Roskilde20:50
727645Margareta LarssonOK Njudung20:50
449353Ulla LingJönköpings OK20:50
14515Lisbeth OlssonKungälvs OK20:50
14493Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK20:50
444608Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK20:50
1213145Gullevi SvenssonRonneby OK20:50

H65

4 790 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
29814Stellan AhnströmForserums SOK20:20
2048646Runar AldénOK Kolmården20:20
542247Sune AnderssonHalmstad OK20:20
10711Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK20:20
19204Jan BojlingSolna OK20:20
581124Nils-Erik BondessonFrosta OK20:20
2059187Hans M CarlssonIFK Göteborg20:20
748185Gunnar EnbergMålilla OK20:20
15705Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK20:20
529473Tord FranssonMotala AIF OL20:20
28936Christer GillenäsKristinehamns OK20:20
26753Johnny GustafssonGamleby OK20:20
433494Kaare HanssonMalmö OK20:20
421326Anders HedinMotala AIF OL20:20
241811Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK20:20
13689Bertil KarlssonHjobygdens OK20:20
27905Leif KarlssonFrosta OK20:20
426900Nils KarlssonVäxjö AIS20:20
670212Ulf KjellinOK Hedströmmen20:20
925593Sven-Olof LarssonVäxjö AIS20:20
442564Ronald McGrailHjärnarps GH OL20:20
240949Kent NilssonAndrarums IF20:20
11824Owe NilssonStigmännen Karlshamns OK20:20
9460113Roland NilssonSOK Viljan20:20
36795Christer NälemarkOK Djerf20:20
2048741Tommy OlaussonSOK Aneby20:20
9200092Gert OlssonSkåneslättens OL20:20
264813Sven PihlEnköpings AIF20:20
671202Leif SandgrenFrosta OK20:20
16047Bengt StåhlHjärnarps GH OL20:20
13798Kenth SundgrenSkåneslättens OL20:20
419699Erland SvenssonKvillebyns SK20:20
592177Per-Erik WåhlbergOK Linné20:20

D70

3 690 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
13911Berit ByströmOK Virdarna20:30
30100Kerstin ErnvidUlricehamns OK20:30
7082642Carina LindmanFinspångs SOK20:30
426277Ulla NilssonSOK Viljan20:30
25599Britt RangertIK Ymer20:30
25120Birgitta StenströmVänersborgs SK20:30
446024Barbro VallinKungälvs OK20:30
30800Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK20:30

H70

4 790 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
11800Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK20:10
43702Bengt BergqvistStigmännen Karlshamns OK20:10
29285Anders BuhréNybro OK20:10
30099Ivan ErnvidUlricehamns OK20:10
7201243Henrik HvoslefIK Stern20:10
39816Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK20:10
355805Lars JohanssonOK Skogshjortarna20:10
807547Per-Arne JohanssonVänersborgs SK20:10
450396Krister LindebergMalmö OK20:10
1396333Leif LindströmNybro OK20:10
18628Erland LingJönköpings OK20:10
27256Björn LinnersjöOK Orion20:10
501513Dag LorénOK Frisene20:10
2050912Kjell MånssonRonneby OK20:10
28720Roland OffrellFrosta OK20:10
26675Bertil OttossonFK Göingarna20:10
405527Lars PerssonFinspångs SOK20:10
27739Roland SandahlAnnebergs GIF20:10
501138Ole SvendsenOK Roskilde20:10
258531Bo SvenssonTockarps IK20:10
14207Christer WestbergIFK Göteborg20:10
351745Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK20:10

H75

3 690 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
29486Stig BengtssonMotala AIF OL20:10
437495Ernie BroströmHalmstad OK20:10
261563Roland KarlssonRonneby OK20:10
419747Gunnar TambergBallerup OK20:10

H80

3 690 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
26806Bengt-Åke BorgemoSOK Viljan20:00
428957Allan HåkanssonSOK Viljan20:00
570206Bertil JohanssonSkåneslättens OL20:00
33437Kjell-Arne PetterssonHärlövs IF20:00

Öppen motion 2

2 200 m, 61 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jelena PerssonIK Vikings OK20:00:00
349865Ivar HelmerssonHässleholms OK20:00:56
340627Klas LjungqvistLunds OK20:00:57
16833Johanna MobergOK Löftan20:01:17
204619Olavi AhoOK Löftan20:01:19
26972Jakob MobergOK Löftan20:01:20
13910Waste ByströmOK Virdarna20:01:51
421585Ayan LingJönköpings OK20:02:45
9005268Erik LingJönköpings OK20:02:52
28844Hans Åke DjurbäckKinnaströms SK20:03:44
28845Lena Weiming NybergKinnaströms SK20:03:52
452589Victor HanssonOK Löftan20:04:06
426847Bengt HanssonOK Löftan20:04:07
452598Christer MjömarkKlubblös20:04:09
14439Gull-Britt GrönbergKungälvs OK20:04:20
28718Susanne GöranssonFrosta OK20:05:09
214392AnnBritt BjörkmanKungälvs OK20:05:15
16028Jörgen HolmströmOK Milan20:05:35
2063786Torgny ÅstedtHärlövs IF20:05:58
700527Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK20:06:39
28764Mikael NilssonFrosta OK20:06:47
449292Lena PeterssonOK Alehof20:07:39
9020310Linus BoströmOK Alehof20:07:40
343747Arvid LundqvistFalkenbergs OK20:08:49
306570Gustav LundqvistFalkenbergs OK20:08:51
25585Eva TollstenVäxjö AIS20:09:07
402868Jonatan LindmarkFalkenbergs OK20:09:35
16027Inga HolmströmOK Milan20:10:21
808182Johanna WilhelmssonOK Dacke20:10:52
647656Tanja DalheimerIK Vikings OK20:12:23
28440Gunnel AxelssonOK Skogshjortarna20:13:00
550803Arvid JohanssonOK Djerf20:13:02
438133Jakob WilhelmssonOK Dacke20:13:59
240951Barbro NilssonAndrarums IF20:14:16
432407Sara WänströmFinspångs SOK20:14:32
438663Christer SvenssonRonneby OK20:14:59
539905Carl Johansson GlivessonRonneby OK20:15:01
651931Erik JönssonLunds OK20:15:22
431182Elsa EricssonLunds OK20:16:46
446071Ann-Katrin AlmqvistFK Göingarna20:17:15
9040605Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna20:17:33
404166Kennet AxelssonHärlövs IF20:18:45
244624Pontus ErikssonHjärnarps GH OL20:18:58
244687Carina ErikssonHjärnarps GH OL20:19:00
979000William LundstedtMullsjö SOK20:19:04
28937Gunnel GillenäsKristinehamns OK20:19:38
18601Meja EnvallIK Hakarpspojkarna20:20:25
404177Axel TenghagenHärlövs IF20:21:06
203918Svante SelinFK Göingarna20:21:19
429860Lars StrömbergOK Skogshjortarna20:23:39
19993Alice JohanssonFinspångs SOK20:24:15
404336Malin LeijonHärlövs IF20:25:07
670955Susanne KarlssonHärlövs IF20:25:08
441010Ann-Brith StrömbergOK Skogshjortarna20:25:24
340605Thomas WinbladhLunds OK20:27:52
1980316Olena KurashovaFK Åsen20:28:11
445359Saga StålhandskeSkåneslättens OL20:31:03
450466Embla CinthioSkåneslättens OL20:31:05
248401Ylva PrellnerSkåneslättens OL20:31:08
442338Linnea RydlundHässleholms OK20:31:27
234451Maria DelinFK Åsen20:33:54

Öppen motion 5

5 090 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9931204Anton SundgrenLånghundra IF20:00:00
580104Per FröbergGOIF Tjalve20:02:42
213723Ola NilssonAlvesta SOK20:04:03
27919Rolf NilssonFrosta OK20:04:53
343247Monika Esten BergerFinspångs SOK20:05:53
673480Anders AxelssonFinspångs SOK20:05:54
30464Gert OlssonMalmö OK20:06:55
850724Martin NilssonFrosta OK20:07:04
350553Lennart StenssonHelsingborgs SOK20:08:47
249297Mikael WahlbomOK Orion20:09:51
402869Peter HagströmFalkenbergs OK20:10:17
9510267Isak HolmquistHelsingborgs SOK20:11:24
247523Martin AxelssonOK Skogshjortarna20:12:16
42201Jan HanssonOK Djerf20:12:57
438664Helen LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb20:13:04
241989Martin EricssonFalkenbergs OK20:13:07
770422Karin LindqvistFK Finn20:13:11
7630518Stefan DahlHelsingborgs SOK20:14:06
228256Jakob NilssonYstads OK20:14:30
438138Jan JohanssonSkåneslättens OL20:15:03
330841Jörgen AnderssonMalmö OK20:15:12
253674Malin HeydenLunds OK20:15:26
741028Magnus NilssonAndrarums IF20:16:15
256330Gudrun NilssonAndrarums IF20:16:24
228925Sven-Erik BrodinKristinehamns OK20:17:13
262807Erik ÅsLunds OK20:17:19
500918Helen NilssonHärlövs IF20:20:36
941201Niclas DelinFK Göingarna20:20:41
206253Sofia AldénFinspångs SOK20:22:24
9710509Viktoria LindbergOK Djerf20:22:28
340663Jesper HaglundOK Djerf20:22:30
440159Jenny WinbladhLunds OK20:25:36
511010Håkan NilssonMalmö OK20:28:14
351011Tommy BengtssonHässleholms OK20:30:23
404330Evelina FolkessonOK Torfinn20:30:43
234869Patrick PerssonHärlövs IF20:37:08
7771013Mats JonssonSkåneslättens OL20:40:23
555448Leif MalmMarkaryds FK20:42:36
426857Hans-Inge HanssonFrosta OK20:50:09

Öppen motion 8

7 330 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
997980Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK20:01:12
950315Joakim SjöbergHelsingborgs SOK20:10:22
902775Henrik TostebergLinköpings OK20:23:22

Annonser

Hallands 3 dagars
Orienteringsmagasinet 1 kr
World Maze Race