Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Silva League med Båstadsprinten

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Silva League med Båstadsprinten
Arrangörsorganisation: Hjärnarps OL
Datum: lördag 26 april 2014

W21 Elite 1

2 870 m, 84 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101Sanna KauppilaAngelniemen Ankkuri12:10
102Monika DeptaOK Pan-Kristianstad12:11
103Bodil HalvarssonGöteborg-Majorna OK12:12
104Anastasia KrugleniaSävedalens AIK12:13
105Sofia GrawéÄrla IF12:14
106Angelica EngströmSkåneslättens OL12:15
107Camilla ÖhmanVallentuna-Össeby OL12:16
108Sofie SöderblomFalkenbergs OK12:17
109Julia Modig TjärnströmLinköpings OK12:18
110Lovisa MannfolkUlricehamns OK12:19
111Louise BorgOK Enen12:20
112Anne HanssonMarkbygdens OK12:21
113Sara LundstenOK Linné12:22
114Hanna Modig TjärnströmLinköpings OK12:23
115Petra OlanderLånghundra IF12:24
116Emma BromarkLånghundra IF12:25
117Linnéa BäckströmHestra IF12:26
118Ida-Maria SvenssonSävedalens AIK12:27
119Jolanta KolosinskaOK Skogsfalken12:28
120Anna Maria RoubertVäxjö OK12:29
121Josefin TjernlundOK Vilse 8712:30
122Malin AnderssonOK Nolaskogsarna12:31
123Julia LauriOK Tisaren12:32
124Sofie PeterssonSkåneslättens OL12:33
125Lovisa AdolfssonOK Denseln12:34
126Maja PetterssonOK Kolmården12:35
127Annika BjörkOK Kåre12:36
128Elin WinbladHagaby GOIF12:37
129Elin SvenssonIK Hakarpspojkarna12:38
130Jenny BengtssonLånghundra IF12:39
131Erika LindqvistSävedalens AIK12:40
132Rebecka OlssonOK Linné12:41
133Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad12:42
134Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna12:43
135Sofia SalomonssonLinköpings OK12:44
136Rebecka NylinOK Tisaren12:45
137Emma BergmanGöteborg-Majorna OK12:46
138Jenny ErikssonOK Kåre12:47
139Linn BrännebyOK Kolmården12:48
140Frida AnderssonFalkenbergs OK12:49
141Viktoria ErnstssonGöteborg-Majorna OK12:50
143Anna BachmanIFK Lidingö SOK12:52
144Fredrika VångellLinköpings OK12:53
145Sara EskilssonHaninge SOK12:54
147Hanna WisniewskaOK Orion12:56
148Josefin BengtssonLånghundra IF12:57
149Benita HanssonHagaby GOIF12:58
150Linnéa HolmqvistHagaby GOIF12:59
152Johanna LindbergDomnarvets GOIF13:01
153Therese KlintbergEksjö SOK13:02
154Lisa RönnolsOK Linné13:03
155Adela IndrakovaIFK Lidingö SOK13:04
156Anastasiia DanylovaOK Denseln13:05
157Ellinor TjernlundOK Vilse 8713:06
158Lovisa PerssonOK Tisaren13:07
159Amanda LeoBredaryds SOK13:08
160Louise MarkstedtOK Södertörn13:09
161Lisa RisbyOK Kåre13:10
162Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett13:11
163Johanna ÖbergOK Hällen13:12
164Anette ÖnerudOK Ravinen13:13
165Sarah-Jane GaffneyOK Ravinen13:14
166Anastasia DenisovaSävedalens AIK13:15
167Malin Leijon LindOK Kolmården13:16
168Samantha SaegerOK Linné13:17
169Bettina AebiOK Tisaren13:18
170Elin MånssonIFK Göteborg13:19
171Emily KempOK Linné13:20
172Helena JanssonLeksands OK13:21
173Anna ForsbergGöteborg-Majorna OK13:22
174Jana KnapováSödertälje-Nykvarn OF13:23
175Annica GustafssonIFK Lidingö SOK13:24
176Josefine EngströmAlfta-Ösa OK13:25
177Alicia Cobo CaballeroIstrums SK13:26
179Anna NärhiIFK Göteborg13:28
180Olga PanchenkoIFK Moras OK13:29
181Alva OlssonLinköpings OK13:30
182Karolin OhlssonJärla Orientering13:31
183Lilian ForsgrenOK Tisaren13:32
184Galina VinogradovaAlfta-Ösa OK13:33
185Lina StrandGöteborg-Majorna OK13:34
186Lena EliassonDomnarvets GOIF13:35
187Nadiya VolynskaOK Orion13:36
188Rahel FriederichLeksands OK13:37

M21 Elite 1

3 100 m, 98 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Dawid StefanskiRonneby OK12:10
2Albin SjöhedGävle OK12:11
3Claes AnderssonFalkenbergs OK12:12
4Andreas LeanderssonOK Tyr12:13
5Adam SzmulkowskiIFK Göteborg12:14
6David ArboreliusHelsingborgs SOK12:15
7Marek SchusterOK Pan-Kristianstad12:16
8Kalle JohanssonHalmstad OK12:17
9Anders HultgrenSundsvalls OK12:18
10Rasmus BlockgrenFalkenbergs OK12:19
11Jonathan AnderssonHagaby GOIF12:20
12Ola NybergOK Kåre12:21
13Daniel OlsenSödertälje-Nykvarn OF12:22
14Martin WendtLunds OK12:23
15Emil KaleredOK Denseln12:24
16Mattias JohanssonIFK Moras OK12:25
17Joakim AxelssonTrollhättans SOK12:26
18Johan LevinSävedalens AIK12:27
19Mattias AnderssonOK Tisaren12:28
20Anders JohanssonRehns BK12:29
21Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK12:30
22Fredrik ÅkerlindVallentuna-Össeby OL12:31
23Markus AdolfssonTullinge SK12:32
24Erik Folkesson BlomIFK Moras OK12:33
25Karl LevinSävedalens AIK12:34
26Fredrik NilssonHelsingborgs SOK12:35
27Viktor SilvemarkÄrla IF12:36
28Simon AnderssonOK Kullingshof12:37
29Rasmus Palmqvist AslaksenJärfälla OK12:38
30Erik ÖhlundGöteborg-Majorna OK12:39
31Marcus BerggrenNyköpings OK12:40
32Hugo MattssonSkåneslättens OL12:41
33Erik SköldLinköpings OK12:42
34Anton TynongGävle OK12:43
35Fredrik MattssonOK Kåre12:44
36Erik BomanGävle OK12:45
37Davis DislersIK Hakarpspojkarna12:46
38Patrik KarlssonVäxjö OK12:47
39Anton SjökvistStora Tuna OK12:48
40Niclas JonassonIFK Göteborg12:49
41Måns SandgrenOK Orion12:50
42Daniel AttåsOK Tisaren12:51
43Lukas PetersonIFK Umeå12:52
44Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OF12:53
45Marcus MillegårdHalden SK12:54
46Denys ShcherbakovOK Pan-Kristianstad12:55
47Bartosz PawlakSödertälje-Nykvarn OF12:56
48Anders ReimertzEksjö SOK12:57
49Sebastian MånssonHagaby GOIF12:58
50John SvanbergOK Södertörn12:59
51Martin RegbornHagaby GOIF13:00
52Leon KeelySävedalens AIK13:01
53Axel WrådheAttunda OK13:02
54Jacob LindstamOK Ravinen13:03
55Jesper LysellRehns BK13:04
56Joakim SvenskStora Tuna OK13:05
57Robert GardnerOK Södertörn13:06
58Fredrik EdénOK Kåre13:07
59Dmitriy MihalkinSävedalens AIK13:08
60Sergej FedatsenkaSävedalens AIK13:09
61Erik ClassonOK Orinto13:10
62Martin AhlbergerHestra IF13:11
63Jens WängdahlNyköpings OK13:12
64Jakob EnmarkGävle OK13:13
65Oskar DanielsAttunda OK13:14
66Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK13:15
67Mathias HallménAttunda OK13:16
68Kalle BergmanOK Ravinen13:17
69Niklas OlofssonOK Pan-Kristianstad13:18
70Johan HögstrandMarkbygdens OK13:19
71Oskar LjungqvistIK Hakarpspojkarna13:20
72Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF13:21
73Erik LiljequistSödertälje-Nykvarn OF13:22
74Jakob AnderssonBredaryds SOK13:23
75Olle KaleredOK Denseln13:24
76Christoph MeierJärla Orientering13:25
77Ruslan GlebovOK Ravinen13:26
78Erik PetterssonOK Denseln13:27
79Michal KrajcikOK Orion13:28
80Jakob LööfMalungs OK Skogsmårdarna13:29
81Thierry GueorgiouKalevan Rasti13:30
82Oscar BjörckJärla Orientering13:31
83Andrei SalinSävedalens AIK13:32
84Ivan NikitinLinköpings OK13:33
85Rassmus AnderssonOK Linné13:34
86Emil SvenskStora Tuna OK13:35
87Erik RostMalungs OK Skogsmårdarna13:36
88Nick BarrableOK Ravinen13:37
89Pavlo UshkvarokOK Denseln13:38
90Andreas RüedlingerLeksands OK13:39
91Antonio Martínez PérezEksjö SOK13:40
92Filip DahlgrenIFK Lidingö SOK13:41
93Oleksandr KratovOK Orion13:42
94Andreu Blanes ReigSödertälje-Nykvarn OF13:43
95Gustav BergmanOK Ravinen13:44
96Yannick MichielsOK Ravinen13:45
97Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OF13:46
98Jerker LysellRehns BK13:47

D20 Elit 1

2 760 m, 64 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
301Ulrika TofteredIF Rigor11:30
302Sofie GustavssonOK Tyr11:31
303Sanna SkoogSödertälje-Nykvarn OF11:32
304Johanna LindgrenIF Hallby SOK11:33
305Hanna GustafssonOK Kåre11:34
306Frida StrömgårdUddevalla OK11:35
307Lisa SundströmOK Renen11:36
308Hanna SahlinOK Kåre11:37
309Linnéa HahneInsjöns IF OK11:38
310Felicia FeursteinTormestorps IF11:39
312Filippa SpånérSävedalens AIK11:41
313Josefin AnderssonMarkbygdens OK11:42
314Akvile PreiksaiteIFK Lidingö SOK11:43
315Josefine TuoremaaVittjärvs IK11:44
316Elin BlickOK Alehof11:45
317Julia AdolfssonOK Kåre11:46
318Lisa WallinHestra IF11:47
319Linnea KjellanderGöteborg-Majorna OK11:48
320Lydia MartinssonOK Tyr11:49
321Hanna BerglundOK Kåre11:50
322Eva GustafssonHagaby GOIF11:51
323Caroline LindelöwHärlövs IF11:52
324Stina NilssonUmeå OK11:53
325Jessica NilssonOK Torfinn11:54
326Evelina WickbomVittjärvs IK11:55
327Linnea MalmbergStora Tuna OK11:56
328Channa LönneTullinge SK11:57
329Matilda MartinssonFalkenbergs OK11:58
330Julia DahlHelsingborgs SOK11:59
331Lisa MalmströmGOIF Tjalve12:00
332Lovisa LemanGöteborgs SK12:01
333Alice HugossonSundsvalls OK12:02
334Moa SvenssonIK Hakarpspojkarna12:03
335Nicole LjungdahlHjärnarps GH OL12:04
336Maria AnderssonVästerbergslagens OL12:05
337Johanna LarssonKöping-Kolsva OK12:06
338Emma BacklundSäterbygdens OK12:07
339Ellen JohnssonOK Nackhe12:08
340Josefine WallenhammarHagaby GOIF12:09
341Linnea AdolfssonTullinge SK12:10
342Tilda KarlssonOK Alehof12:11
343Rebecka HylanderNyköpings OK12:12
344Annika CarlbergSundsvalls OK12:13
345Junia BirgerssonVisborgs OK12:14
346Malin WidénUddevalla OK12:15
347Ida KallurOK Ravinen12:16
348Malin LeanderssonOK Tyr12:17
350Elin HögstrandMarkbygdens OK12:19
352Agnes LeoBredaryds SOK12:21
353Amanda BlennowFalköpings AIK OK12:22
354Moa EnmarkGävle OK12:23
355Emma BjessmoBromma-Vällingby SOK12:24
356Felicia StuhlhoferOK Landehof12:25
357Julia OhlssonUddevalla OK12:26
358Klara PålssonKungälvs OK12:27
359Filippa JohanssonJönköpings OK12:28
360Kristin OlovssonRehns BK12:29
361Ellinor ErikssonKFUM Örebro OK12:30
362Sara HagströmFalköpings AIK OK12:31
363Josefine KlintbergEksjö SOK12:32
364Frida SandbergSäterbygdens OK12:33
365Amelie EkströmOK Kåre12:34
366Erica PetterssonIFK Göteborg12:35
367Frida Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF12:36

H20 Elit 1

2 900 m, 63 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Einar JohanssonOK Tyr11:30
202Carl BomanVästerås SOK11:31
203Johannes KuhlinGöteborg-Majorna OK11:32
204Johan SandlundOK Njudung11:33
205Henning OttmerTormestorps IF11:34
206Simon MarteliusAttunda OK11:35
207Arvid HenrikssonJärla Orientering11:36
208Luis Sanchez  SerranoEksjö SOK11:37
209Karl ModigOK Alehof11:38
210Petter JohanssonLinköpings OK11:39
211Erik LenningSkåneslättens OL11:40
212Matthias ReinerOK Hammaren11:41
213Albin DetterfeltLinköpings OK11:42
214Joel KristianssonSkåneslättens OL11:43
215Didrik HallNyköpings OK11:44
216Wiliam NilssonOK Södertörn11:45
217Harald OttmerTormestorps IF11:46
218Simon LundinFinspångs SOK11:47
219Emil AnderssonTullinge SK11:48
220David HectorSnättringe SK11:49
221Vitaliy GichkoSävedalens AIK11:50
222Piotr ParfianowiczSödertälje-Nykvarn OF11:51
223Erik BerzellAttunda OK11:52
224Daniel NilssonNyköpings OK11:53
225Jefta LangerakJärfälla OK11:54
226Niklas GustafssonOK Tisaren11:55
227Joël BornerOK Ravinen11:56
228Fredrik AhnlénOK Hammaren11:57
229Krzysztof WolowczykOK Denseln11:58
230Kevin StåhlOK Hammaren11:59
231Jonatan AronssonOK Tisaren12:00
232Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna12:01
233Pontus KarlssonMarkbygdens OK12:02
234Johan SöderlundLeksands OK12:03
235Erik KarlssonOK Ravinen12:04
236Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna12:05
237Arvid VågLerums SOK12:06
238Jesper LundHaninge SOK12:07
239Victor FlingmarkUddevalla OK12:08
240Leif SvenssonOK Tisaren12:09
241Ivan KuchmenkoJärla Orientering12:10
242Kasper WestmanVästerås SOK12:11
243Assar HellströmOK Ravinen12:12
244Erik AnderssonOK Orion12:13
245Carl NäslundVästerås SOK12:14
246Gustaf SparrevikIK Hakarpspojkarna12:15
247Jens RönnolsTäby OK12:16
248Oskar AndrénOK Tisaren12:17
249Björn CederbergOK Pan-Kristianstad12:18
250Oskar LundqvistOK Orion12:19
251Anton NilssonOK Tranan12:20
252Emil GranqvistOK Ravinen12:21
253Fredrik WigertzLånghundra IF12:22
254Ludwig LjungqvistIK Hakarpspojkarna12:23
255William PommerStora Tuna OK12:24
256Ludvig ÅhlundOK Nolaskogsarna12:25
257Max BerggrenOK Denseln12:26
258Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF12:27
259Anton JohanssonOK Orion12:28
260Gustav HindérOK Tisaren12:29
261Martin HunhammarOK Ravinen12:30
262Jonas EggerIK Hakarpspojkarna12:31
263Rudolfs ZernisÄrla IF12:32

D18 Elit 1

2 760 m, 61 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501Patricia EdgarssonOK Skogsfalken13:20
502Ella WallinderGöteborg-Majorna OK13:21
503Emma HagrotTäby OK13:22
504Hanna ÅbergOK Landehof13:23
505Jennifer AnderssonHaninge SOK13:24
506Hanna GustavssonOK Tyr13:25
507Clara MannfolkUlricehamns OK13:26
508Amanda JohanssonOK Dacke13:27
509Hanna LindströmOK Tranan13:28
510Vanessa FrickerStora Tuna OK13:29
511Angelika MaciejewskaOK Pan-Kristianstad13:30
512Frida JunegardTullinge SK13:31
513Josefine HöögHagaby GOIF13:32
514Elin JohanssonFinspångs SOK13:33
515Kajsa MattssonOK Kåre13:34
516Nelly CarlssonTormestorps IF13:35
517Kristin BomanGävle OK13:36
518Emma NilssonOK Tranan13:37
519Emma HelmerssonVandrarringen13:38
520Agnes WesterbergTrollhättans SOK13:39
521Tyra KleijnSödertälje-Nykvarn OF13:40
522Hanna KorhonenHaninge SOK13:41
523Sara WadmanIFK Moras OK13:42
524Jenny BredfeltLunds OK13:43
525Anna KindlundhSödertälje-Nykvarn OF13:44
526Melina CarlssonStora Tuna OK13:45
527Märta Ransjö ZanderOK Tyr13:46
528Ronja BjörklundBjursås OK13:47
529Kajsa HedinHjärnarps GH OL13:48
530Line CederbergVänersborgs SK13:49
531Amanda BerggrenTullinge SK13:50
532Sandra NäslundVästerås SOK13:51
533Matilda ArboreliusHjärnarps GH OL13:52
534Linnéa AnderssonBredaryds SOK13:53
535Klara AxelssonMarkbygdens OK13:54
536Jenny WegebroUmeå OK13:55
537Ellen SarenmarkLeksands OK13:56
538Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna13:57
539Elin CarlssonTormestorps IF13:58
540Sara KindlundOK Tranan13:59
541Hanna HänströmTäby OK14:00
542Magdalena Van de VoordeTullinge SK14:01
543Josefine KristianssonTrollhättans SOK14:02
544Pim HedbergOK Skogsfalken14:03
545Elin PetterssonIFK Göteborg14:04
546Vilma BlennowFalköpings AIK OK14:05
547Erica EdmanKorsnäs IF OK14:06
548Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF14:07
549Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering14:08
550Fanny AsketunOK Roxen14:09
551Linnéa GolsäterEksjö SOK14:10
552Moa PetterssonOK Dacke14:11
553Johanna ÖbergRyda SK14:12
554Elvira BjörklundTrollhättans SOK14:13
555Tove RönnbäckVisborgs OK14:14
556Ebba PegestamOK Ravinen14:15
557Andrea SvenssonOK Tisaren14:16
558Isabel SalénOK Renen14:17
559Louise LundgrenVäxjö OK14:18
560Tilda JohanssonOK Orion14:19
561Moa GustafssonUddevalla OK14:20

H18 Elit 1

2 900 m, 58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
401Olle HanssonOK Roxen13:20
402Isak PrellnerSkåneslättens OL13:21
403Arvid NordIK Hakarpspojkarna13:22
405Karl EngesAttunda OK13:24
406Hugo DahlbergHaninge SOK13:25
407Sven EngströmLinköpings OK13:26
408Jonathan EnvallTullinge SK13:27
409Martin SärnbrinkOK Tisaren13:28
410Martin NorrbomSala OK13:29
411Andreas PeterssonBurseryds IF13:30
412August MollénOK Denseln13:31
413Joel EinarssonTormestorps IF13:32
414Anton HanssonIK Hakarpspojkarna13:33
415Jonas ErikssonStora Tuna OK13:34
416Henrik EklundVäxjö OK13:35
417Johan LenningSkåneslättens OL13:36
418Ivar SörqvistMarkbygdens OK13:37
419Daniel Carlson BjernaldOK Linné13:38
420Olle SkogTullinge SK13:39
421August MikaelssonVästerås SOK13:40
422Filip IvarssonOK Hammaren13:41
423Mattias JohanssonStångenäs AIS13:42
424Jonas GustafssonOK Kåre13:43
425Loke AgmarkenHalmstad OK13:44
426Lucas SundbladEksjö SOK13:45
427Martin OlssonTibro OK13:46
428Tom CampbellLustens OK13:47
429Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna13:48
430Samuel HedlundKöping-Kolsva OK13:49
431Fredrik PerssonDomnarvets GOIF13:50
432Heino OllinSävedalens AIK13:51
433Elias Bäcklund-EkvallTrollhättans SOK13:52
434Albin BergkvistBjursås OK13:53
435Amadeus HanssonGotlands Bro OK13:54
437Johannes RidefeltOK Linné13:56
438Albin LillieströmOK Roxen13:57
439Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF13:58
440Otto StuhlhoferOK Landehof13:59
441Markus LarssonHestra IF14:00
442Oskar SandbergSäterbygdens OK14:01
443Filip WadstenOK Landehof14:02
444Olle AnderssonTullinge SK14:03
445Anton ForsbergLånghundra IF14:04
446Filip JacobssonDegerfors OK14:05
447Linus LandergrenHestra IF14:06
448Ville JohanssonOK Kolmården14:07
449Oskar LindqvistSävedalens AIK14:08
450Edvin SmedbergOK Skogsfalken14:09
451Samuel PlumppuHestra IF14:10
452Simon HectorSnättringe SK14:11
453Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF14:12
454Harald LarssonHagaby GOIF14:13
455Oskar LeinonenOK Kolmården14:14
456Filip GrahnHestra IF14:15
457Niklas SundqvistTullinge SK14:16
458Simon WikströmHalmstad OK14:17
459Jesper SvenskStora Tuna OK14:18
460Per LindmanFinspångs SOK14:19

H20 Elit 2

2 780 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anton BlomdahlTullinge SK10:00
Fredrik RegbornHagaby GOIF10:01
Sebastian AgerhällOK Tisaren10:02
Wojciech DudekIFK Göteborg10:03
Robin LarssonFK Göingarna10:04
David StigsmarkStora Tuna OK10:05
Daniel PoschSkåneslättens OL10:06
Erik PerssonMarkbygdens OK10:08
Kalle KarlssonGOIF Tjalve10:09
Anders VedinSundsvalls OK10:10
Rickard NorlinKungälvs OK10:11
Måns HellgrenOK Södertörn10:12
Felix PerssonOK Skogsfalken10:14
Johan BadenfeltOK Pan-Kristianstad10:15
Anton DanielsAttunda OK10:16
Mattias JacobssonMalmö OK10:17
Martin Dahlgren RosenJärla Orientering10:18
Niklas FriskMarkbygdens OK10:19
Daniel BengtssonTullinge SK10:20
Einar NordgrenHestra IF10:21

D18 Elit 2

2 550 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annie ÖnstenIK Vista10:00
Martina SallstedtOK Södertörn10:01
Ida TorbiörnssonJärla Orientering10:02
Sigrid HolmgrenOK Renen10:03
Hanna BarkergrenStora Tuna OK10:04
Sophie NilssonHjärnarps GH OL10:05
Cecilia SpångbergLunds OK10:06
Linnea BorgLinköpings OK10:07
Julia FrejdOK Ravinen10:08
Freja VredinIFK Umeå10:09
Petra GunnarsdotterTenhults SOK10:10
Johanna HenrikssonÄrla IF10:11
Klara AskMarkbygdens OK10:12
Elin LundqvistNybro OK10:13
Jenny LindbergVandrarringen10:14
Magdalena SzmulkowskaIFK Göteborg10:15
Elisabet AronssonFK Friskus-Varberg10:16
Elina ArvidssonSäterbygdens OK10:17
Lina PålssonKungälvs OK10:18
Emma EricssonFalkenbergs OK10:19
Frida JohanssonLinköpings OK10:20
Josefine AnderssonVittjärvs IK10:21
Erica ErikssonHjärnarps GH OL10:22
Karin HagwallLunds OK10:23
Ida NordlundPiteå IF10:24
Klara AndrénOK Skogsfalken10:25
Linnea GustafssonOK Gynge10:26
Tova HermodssonLunds OK10:27
Rebecca MårtenssonKöping-Kolsva OK10:28
Anna HallménOK Tisaren10:29
Helena HagströmFalkenbergs OK10:30
Ebba EkmanOK Tyr10:31
Petra OlejnikSOK Viljan10:32
Signe Leffler-RosendahlOK Renen10:33
Alice TörnlundOK Södertörn10:34
Elsa WilhelmssonFalköpings AIK OK10:35
Emma BengtssonÅrsunda IF10:37
Kajsa JohanssonJönköpings OK10:38

H18 Elit 2

2 750 m, 55 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alexander WiklundFinspångs SOK10:00
Simon OlaussonOK Tranan10:01
Daniel AnderssonOK Löftan10:02
Klas UddMarkbygdens OK10:03
Jonathan PerssonKarlsbyhedens IK10:04
Eric DanielssonOK Kåre10:05
Johan LammFrölunda OL10:06
Johan EklundVäxjö OK10:07
Fredrik JohanssonOK Nackhe10:08
Hampus LarssonFK Göingarna10:09
Alfred LönnVästerås SOK10:10
Giacomo PezzéOK Denseln10:11
Joel PetterssonTullinge SK10:12
Ludwig BergfalkJärfälla OK10:13
Johan StenströmLinköpings OK10:14
André AnderssonVästerbergslagens OL10:15
Olle NilssonOK Linné10:16
Adam SegerslättSkåneslättens OL10:17
Edvin AnderssonOK Norrvirdarna10:18
Henrik HamreforsVästerås SOK10:19
Johan OlsonIK Uven10:20
August BengtssonOK Nackhe10:21
Oscar RenbergSävedalens AIK10:22
Adam BrobergIF Rigor10:23
Viktor JanrikBromma-Vällingby SOK10:24
Tobias PentonenHestra IF10:25
Carl RämmalLunds OK10:26
Felix AxelssonMarkbygdens OK10:27
Andreas HultqvistTullinge SK10:28
Anton GumaeliusWaxholms OK10:29
Henrik JohannessonRonneby OK10:30
Rickard OlssonTibro OK10:31
Olle JosarpFK Friskus-Varberg10:32
Philip EdvardssonEksjö SOK10:33
Mathias Myrefelt NorlingerSkarpnäcks OL10:34
Ludvig HolmbergOK Tranan10:35
David SvenssonSkåneslättens OL10:36
Joakim SkärlénHaninge SOK10:38
Jakob FranssonOK Milan10:39
Viktor SkoogKils OK10:40
Elias RankkaOK Roxen10:41
Johan GustafssonOK Nackhe10:42
Jonas HammarskiöldLunds OK10:43
Martin SkyggesonOK Nackhe10:44
Fredrik HamreforsVästerås SOK10:45
Nils HenrikssonSeskarö IF10:46
Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL10:47
Jesper LindströmIF Hagen10:48
Gustav MalmströmGOIF Tjalve10:49
Robin SvennbergDegerfors OK10:50
Felix GarmerGöteborg-Majorna OK10:51
Oscar JohanssonOK Dacke10:52
Emil ÅbergKorsnäs IF OK10:53
Lukas EvebornOK Roxen10:55
August KollbergEksjö SOK10:56

D21

2 480 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olena PitirimovaOK Orion10:27
Elin WulffOK Kompassen10:29
Ann-Katrin AlmqvistFK Göingarna10:31
Anna HåkanssonLinköpings OK10:33
Beatrice KöhlerSäterbygdens OK10:35
Christina OlssonSkåneslättens OL10:37
Katrin NilssonLunds OK10:39
Hanna SteinerÖrkelljunga FK10:41
Amy RankkaLinköpings OK10:43

H21

2 780 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan SanderSkåneslättens OL10:01
Jonas HjertFalköpings AIK OK10:03
Felix AlnervikHelsingborgs SOK10:05
Linus MalmstenMalmö OK10:07
Gabriel BengtssonStigmännen Karlshamns OK10:09
Niclas TjernlundOK Vilse 8710:11
Joakim SjöbergHelsingborgs SOK10:13
Mikael PerssonFK Göingarna10:15
Sebastian WahlströmSnättringe SK10:17
Patrik JohanssonHelsingborgs SOK10:19
Tobias PerssonOK Kompassen10:21
Daniel ÖrnIK Hakarpspojkarna10:23
Daniel GunnarssonOK Orion10:25

D20

2 480 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ida RydbergFinspångs SOK10:24
Lisa Jonsson HofbergSäterbygdens OK10:26

H20

2 740 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Niclas DelinFK Göingarna10:27
Kristoffer HolmströmVästerbergslagens OL10:29

D18

2 310 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Isabella AgerhällOK Tisaren10:04
Emma LindellLinköpings OK10:06
Madelene AxelssonHärlövs IF10:08

D16

1 980 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin KarlssonGOIF Tjalve10:05
Malin ThornemanHelsingborgs SOK10:07
Elinor DelinFK Åsen10:09
Emma RenbergSävedalens AIK10:11
Moa KuhlinGöteborg-Majorna OK10:13
Vilma PerssonOK Skogsfalken10:15
Lisa JohanssonOK Tranan10:17
Kajsa JungbjerGöteborg-Majorna OK10:19
Ellen RosenkvistHelsingborgs SOK10:21
Märta SkogTullinge SK10:23
Louise DrenthHelsingborgs SOK10:25
Myrra CarlssonOK Orion10:27
Astrid HenrikssonHelsingborgs SOK10:29
Emelie KarlssonOK Landehof10:31
Hanna TynongTullinge SK10:33

H16

2 230 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonatan ÖsterbladFK Boken10:33
Gustav NilssonHelsingborgs SOK10:35
Emil PetterssonOK Dacke10:37
Johan JohanssonHalmstad OK10:39
Simon HardenFK Boken10:41
Olle SörqvistMarkbygdens OK10:43
Erik JönssonLunds OK10:45
Viktor BarkegrenStora Tuna OK10:47
Johan LindmanFinspångs SOK10:49
Lukas WadstenOK Landehof10:51
Oscar PrytzGOIF Tjalve10:53
Erik WinbladhLunds OK10:57

D14

2 090 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ebba BerglinOK Dacke09:59
Malin NilssonOK Tranan10:01
Hanna JohannessonRonneby OK10:03
Anna AronssonHässleholms OK10:05
Sofie OhlssonÄrla IF10:07
Astrid EricssonLunds OK10:09
Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK10:11
Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF10:13
Evelina OlssonOK Nackhe10:15
Selma GumaeliusWaxholms OK10:17
Maja KindlundOK Tranan10:19
Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK10:21

H14

2 090 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Albin KronkvistÖrkelljunga FK10:24
Ludvig HallabroHässleholms OK10:26
Allan HedbergLunds OK10:28
Julius PukeYstads OK10:30
Povel HedbergLunds OK10:32

D12

1 840 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alvina AxelssonOK Nackhe10:19
Rebecca HardenFK Boken10:21
Malin NorlanderOK Nackhe10:23
Elsa EricssonLunds OK10:25
Sofia PalmFK Boken10:27

H12

1 840 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Agust KronkvistÖrkelljunga FK09:56
Arvid BjörkTrollhättans SOK09:58
Max PerssonOK Skogsfalken10:00
Andreas OttossonÖrkelljunga FK10:02
Axel FlordalKatrineholms OK10:04
Loke HedbergLunds OK10:06

D10

1 660 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alva BjörkTrollhättans SOK10:17
Emmy PalmFK Boken10:19

H10

1 660 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan BjörckOK Älme10:12
Viktor LundqvistNybro OK10:14

D40

2 230 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulrika HermanssonOK Orion10:00
Marina AxelssonMarkbygdens OK10:02
Ulrika KindlundOK Tranan10:04
Catarina HardenFK Boken10:06
Karin NorlanderOK Nackhe10:08
Maria TuressonHärlövs IF10:10
Annika JohanssonOK Tranan10:12
Gith ThellsénOK Roxen10:14
Camilla SjöstrandFK Snapphanarna10:16
Lena GumaeliusWaxholms OK10:18

H40

2 620 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mikael NilssonOK Kontinent10:31
Malte LennerstedtLunds OK10:33
Pär FridsellOK Pan-Kristianstad10:35
Patric MalmströmGOIF Tjalve10:37
Håkan PalmFK Boken10:39
Sven-Johan PrytzGOIF Tjalve10:41
Henrik FlordalKatrineholms OK10:43
Thomas JosarpFK Friskus-Varberg10:45
Roland van LoonKOVZ10:47
Patrik LundqvistNybro OK10:49

D45

2 230 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annica KarlssonGOIF Tjalve10:17
Åsa DetterfeltLinköpings OK10:19
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK10:21
Karin Swärd LindbergVandrarringen10:23
Åsa Wadensjö LeoBredaryds SOK10:25
Anna JohanssonJönköpings OK10:27
Anna NorrbomSala OK10:29
Åsa EricssonLunds OK10:31
Josefine AlbinssonOK Skogsfalken10:33
Carina AronssonHässleholms OK10:35
Helen SkoogKils OK10:37
Carina SandbergSäterbygdens OK10:39
Annika KuhlinGöteborg-Majorna OK10:41
Ann-Marie HanssonIS Kullen10:43
Masja van de VenKOVZ10:45
Eva PetterssonOK Dacke10:47
Carina GustafssonOK Gynge10:49
Helena KristianssonHässleholms OK10:51
Jeanette SigenstamMarkbygdens OK10:53
Magdalena JohanssonHalmstad OK10:55
Ingela ThoressonAndrarums IF10:57
Catarina BengtssonOK Nackhe10:59
Carina NilssonTäby OK11:01

H45

2 430 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Raul HindovLunds OK09:58
Torbjörn NilssonStora Tuna OK10:00
Peter AgerhällOK Tisaren10:02
Anders LammFrölunda OL10:04
Stefan AgmarkenHalmstad OK10:06
Jan AsketunOK Roxen10:08
Fredrik AskMarkbygdens OK10:10
Lars JacobssonDegerfors OK10:12
Peter BrobergIF Rigor10:14
Jan GradinAndrarums IF10:16
Peter DeptaOK Pan-Kristianstad10:18
Tommy JohanssonStångenäs AIS10:20
Anders PetterssonOK Dacke10:22
Christer LindellLinköpings OK10:24
Niklas NilssonHärlövs IF10:26
Lars CarlssonOK Orion10:28
Claus JohanssonJönköpings OK10:30
Greg CampbellLustens OK10:32
Magnus LarssonFK Göingarna10:34
Björn ÖbergRyda SK10:36
Bo WesterbergTrollhättans SOK10:38
Tomas SvennbergDegerfors OK10:40
Olof BarrSkåneslättens OL10:42
Kennet HorvathHalmstad OK10:44
Edo DrenthHelsingborgs SOK10:46
Anders LillieströmOK Roxen10:48
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK10:50
Joachim FribergIstrums SK10:52
Per KällvikÅmåls OK10:54
Jonas JohanssonOK Nackhe10:56
Torbjörn OttossonÖrkelljunga FK10:58
Anders EricssonLunds OK11:00
Ola WallinderGöteborg-Majorna OK11:02

D50

1 860 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingela AnderssonLunds OK10:03
Britt ClaessonIFK Moras OK10:05
Mia GustafssonOK Kåre10:07
Kristin HanssonMarkbygdens OK10:09
Kirsten TofteredIF Rigor10:11
Kristina SpångbergLunds OK10:13
Britt-Marie BengtssonFK Åsen10:15
Anne UddMarkbygdens OK10:17

H50

2 430 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus BlennowFalköpings AIK OK09:59
Per SundströmVästerås SOK10:01
Jörgen HectorSnättringe SK10:03
Mikael KuhlinGöteborg-Majorna OK10:05
Peter HedbergLunds OK10:07
Ulf LinderfalkSkåneslättens OL10:09
Christer SvenssonRonneby OK10:11
Ulf JungstrandOK Skogsfalken10:13
Tomas NilssonHässleholms OK10:15
Sven-Olof PålssonKungälvs OK10:17
Magnus BacklundSäterbygdens OK10:19
Stefan ThellsénOK Roxen10:21
Tom HollowellOK Tyr10:23
Bengt NorrmanTrollhättans SOK10:25
Jörgen SköldLinköpings OK10:27
Stefan PålssonSkåneslättens OL10:29
Göran StuhlhoferOK Landehof10:31
Roger HallgrenIFK Göteborg10:33
Ulf JohanssonOK Dacke10:35
Steven JochemsKOVZ10:37
Anders NilssonTäby OK10:39
Lars OhlssonFK Göingarna10:41
Krister RosendahlOK Renen10:43
Lars PerssonOK Skogsfalken10:45
Christer MannfolkUlricehamns OK10:47
Per SandbergSäterbygdens OK10:49
Mats KristianssonTrollhättans SOK10:51
Johnny NimvikLunds OK10:53
Bengt OlssonEslövs FK10:55

D55

1 920 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lotta LinseforsLunds OK10:38
Lisbeth DahlHelsingborgs SOK10:40
Kristina ErikssonDalaportens OL10:42
Eva WildmarkFK Boken10:44
Lena KarlssonHalmstad OK10:46
Christina SegerslättSkåneslättens OL10:48
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK10:50
My RönnolsTäby OK10:52
Maria EricsonÅmåls OK10:54
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK10:56

H55

2 230 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tore TjernlundOK Vilse 8710:00
Christer EricsonÅmåls OK10:02
Mats LindqvistSävedalens AIK10:04
Arne PerssonMarkbygdens OK10:06
Sten GustafssonEds SK10:08
Björn KarlssonHalmstad OK10:10
Håkan ForsmanRonneby OK10:12
Lars EklundVäxjö OK10:14
Werner KöhlerTullinge SK10:16
Lars MattssonOK Kåre10:18
Tommy JohnssonOK Nackhe10:20
Krister GumaeliusWaxholms OK10:22
Arne KlintbergEksjö SOK10:24
Sten SegerslättSkåneslättens OL10:26
Jan WahlströmSnättringe SK10:28
Inge JosefssonStångenäs AIS10:30
Christer SkoogKils OK10:32
Lars ErikssonKalmar OK10:34
Rickard HenrikssonHelsingborgs SOK10:36
Mats BrorssonTockarps IK10:38
Anders BjörklundSävedalens AIK10:40
Tommy RoosFalköpings AIK OK10:42
Stellan MartinssonOK Tyringe10:44
Stig NilssonOskarströms OK10:46

D60

1 770 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad10:01
Gunnel MånssonOK Vilse 8710:03
Eva TykessonSkåneslättens OL10:05
Ingela NelsénFalkenbergs OK10:07
Ulla JohanssonÅmåls OK10:09
Margareta SvenssonOK Vilse 8710:11
Mona EnforsTockarps IK10:13

H60

1 980 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thomas PerssonHalmstad Garnisons IF10:37
Stefan NilssonYstads OK10:39
Göran LiljequistOK Älme10:41
Håkan AnderssonMarkbygdens OK10:43
Kaj HoofAlfta-Ösa OK10:45
Ragnar OlssonTibro OK10:47
Olle EnforsTockarps IK10:49

D65

1 770 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin PerssonOK Tyringe10:17
Inger GlansOK Torfinn10:19
Maj-Britt ByströmSkåneslättens OL10:21
Sonja HammarOK Kompassen10:25
Britt Forsell PirozziLunds OK10:27
Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad10:29

H65

1 920 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils-Erik BondessonFrosta OK10:01
Roy OwessonHelsingborgs SOK10:03
Christer NelsénFalkenbergs OK10:05
Kjell JeppsonIF Rigor10:07
Ebbe MalmMarkaryds FK10:09
Gert LundquistGotlands Bro OK10:11
Macke SelanderHelsingborgs SOK10:13
Anders ClaessonIFK Moras OK10:15
Håkan NilssonMalmö OK10:17
Anders NilssonGotlands Bro OK10:19
Jan PerssonYstads OK10:21
Kenth SundgrenSkåneslättens OL10:23
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10:25
Bengt-Olof JohanssonStångenäs AIS10:27
Leif SandgrenFrosta OK10:29
Kaare HanssonMalmö OK10:31
Lars OlssonFK Boken10:33
Stig JohanssonHelsingborgs SOK10:35

D70

1 730 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gull SvenssonTockarps IK10:23
Lena PehrssonOK Silva10:25

H70

1 860 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad10:20
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL10:22
Inge PerssonFK Boken10:24
Allan HammarOK Kompassen10:26
Pär-Erik JohanssonMarkbygdens OK10:28
Lars LindénOK Gynge10:30

D75

1 590 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lisa HedströmOK Pan-Kristianstad10:00
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg10:02
Gun HanssonYstads OK10:04

H75

1 730 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bengt-Åke BengtssonOK Pan-Kristianstad09:59
Jan-Eric NelkingFK Åsen10:01
Bo UllmanOK Pan-Kristianstad10:03
Klas TykessonSkåneslättens OL10:05
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad10:07

H80

1 590 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rune IsakssonHelsingborgs SOK10:34
Nils RågstedtIS Kullen10:36

Inskolning

1 500 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
August MagnussonLaholms IF OK10:02:02
Vilgot BeringKlubblös10:04:13
Axel PerssonGöteborg-Majorna OK10:10:10
Elsa perssonGöteborg-Majorna OK10:10:12
Valter SanderSkåneslättens OL10:28:27
edvin  SanderSkåneslättens OL10:28:31

Öppen motion 1

1 690 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Margareta JohanssonLaholms IF OK09:48:27
Casper GunnarssonOK Lindéna10:06:01
Kerstin FridsellOK Pan-Kristianstad10:21:22
Ella FridsellOK Pan-Kristianstad10:22:50

Öppen motion 4

2 070 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Julia SvenssonAkademi Båstad Gymnasium09:46:49
Sune JohanssonLaholms IF OK09:48:29
Matilda WulffAkademi Båstad Gymnasium09:48:56
Louise AdbroAkademi Båstad Gymnasium09:50:54
Anne-Marie LundquistGotlands Bro OK09:51:15
Fredrik PaulssonAkademi Båstad Gymnasium09:52:20
Eva LarssonÅmåls OK09:53:38
Axel EkhemAkademi Båstad Gymnasium09:54:18
Erik HanstålAkademi Båstad Gymnasium09:56:34
Gustav AronssonAkademi Båstad Gymnasium09:58:31
Love CarlssonOK Orion10:00:19
Fredrik NilssonAkademi Båstad Gymnasium10:00:27
Ibrahim OsmanAkademi Båstad Gymnasium10:02:14
Margareta RingRonneby OK10:03:37
Lucas HellströmAkademi Båstad Gymnasium10:04:25
Ann-sofie JohanssonLinköpings OK10:07:04
Anel FilipovicAkademi Båstad Gymnasium10:08:09
Christian BerntsonAkademi Båstad Gymnasium10:08:11
Ola BengtssonÅmåls OK10:11:03
Nicklas FjeldstadOK Vilse 8710:12:31
Helena BergIS Kullen10:15:04
Marita JohanssonMarkbygdens OK10:15:50
Kerstin FränkelFK Snapphanarna10:19:10
Christina EngströmHelsingborgs SOK10:22:59
Ulla Tranesjö-NilssonHelsingborgs SOK10:23:02
Veronica DahlbomHelsingborgs SOK10:23:25
Joel SeverinssonSkåneslättens OL10:25:27
Albin S AnderssonMarkbygdens OK10:26:19
Per EdénOK Kåre10:49:44
Niklas FjeldstadOK Vilse 87
Alexander LundinAkademi Båstad Gymnasium
Hennes LundinAkademi Båstad Gymnasium
Kerstin LundqvistNybro OK
Viggo St-AubinAkademi Båstad Gymnasium
Victor SvahnAkademi Båstad Gymnasium

Öppen motion 7

2 230 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rasmus GrönlundLunds OK09:45:01
Carina KaleredOK Denseln09:45:31
Lucie KomarkovaMalmö OK09:46:18
Jan LagerHalmstad OK09:46:40
Alf karlssonSnapphanarna09:57:43
Peter LincolnFK Snapphanarna09:57:45
Ebbe PehrssonOK Silva09:58:29
Oskar FlordalKlubblös09:59:09
Anders BergIS Kullen09:59:52
Lars StrömbergOK Skogshjortarna10:01:35
Adrian HardenFK Boken10:02:02
Olle RingRonneby OK10:03:34
Erik BengtssonOK Skogsfalken10:03:39
Peter BadenfeltFalkenbergs OK10:04:10
Ann-Brith StrömbergOK Skogshjortarna10:04:19
Johan PerssonHagaby GOIF10:06:22
Ingvar PerssonOK Tyringe10:07:24
Sanna SvenssonFrämmestads IK10:07:26
Torbjörn LageHelsingborgs SOK10:07:28
Martin DelinSkåneslättens OL10:08:19
Ulrika AnderssonHaninge SOK10:08:50
Nils PerssonIS Skanne10:09:29
Laila PerssonIS Skanne10:09:31
Dennis RudqvistHelsingborgs SOK10:09:37
Bengt SalomonssonSkåneslättens OL10:12:08
John NorrbomSala OK10:12:24
Diana SvenssonFK Åsen10:12:26
Krister ÖsterbladFK Boken10:12:43
Maria DelinFK Åsen10:13:06
Isak HolmquistHelsingborgs SOK10:15:07
Lars RenbergKlubblös10:16:13
Per RudqvistHelsingborgs SOK10:16:25
Filip EnforsTockarps IK10:16:46
Mattias EngströmSkåneslättens OL10:17:46
Stina BergHelsingborgs SOK10:17:50
Björn FränkelFK Snapphanarna10:19:39
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK10:19:53
Lena Norrman-NyströmIS Kullen10:20:23
Göran RosenkvistHelsingborgs SOK10:21:12
Maria NorrmanOskarströms OK10:22:35
Christer NordOskarströms OK10:22:37
Anton EngströmHelsingborgs SOK10:23:17
Karolina ErikersSkåneslättens OL10:25:49
Roland NatanaelssonSkåneslättens OL10:26:30
Kerstin TjernlundOK Vilse 8710:26:57
Martin FriskMarkbygdens OK10:28:19
Björn LjunggrenOK Hammaren10:28:25
Hans Cullinklubblös10:29:28
Kerstin OlssonEslövs FK10:29:41
Kjell NybergIS Kullen10:30:46
Marie GrönlundLunds OK10:32:14
Almut LückeOK Nackhe10:44:20

Annonser