*** Instance-specific ***

Startlista för Göteborg O-meeting

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Göteborg O-meeting
Arrangörsorganisationer: Frölunda OL / Göteborg-Majorna OK
Datum: fredag 22 augusti 2014 - söndag 24 augusti 2014

Etapp 1Etapp 2Etapp 3

D21 Elit

4 120 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
107Ellinor TjernlundOK Vilse 8717:45
108Jennie AnderssonHalden SK17:47
109Miek FabréOMEGA17:49
110Amilia BjörklundSävedalens AIK17:51
111Martina SpurnaSILD team17:53
113Maja PetterssonOK Dacke17:57
114Frida AnderssonFalkenbergs OK17:59
115Lone BrochmannBækkelagets SK18:01
116Linda HallbergBredareds IF18:03
117Emma AnderssonSävedalens AIK18:05
118Ingjerd MyhreJärla Orientering18:07
120Helena AnderssonFK Friskus-Varberg18:11
121Therese EnengeHestra IF18:13
122Frida BakkmanIFK Lidingö SOK18:15
124Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad18:19
125Camilla EngstrandSävedalens AIK18:21
126Linnéa HolmqvistHagaby GOIF18:23
127Cecilia BrattOK Orion18:25

H21 Elit

5 050 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
181Bryan KeelyAustralia16:44
179Leon Russel-KeelySävedalens AIK16:48
178Per LenanderVäxjö OK16:52
177Gustav StenbergOK Skogshjortarna16:56
176Fredrik BerndtssonSkåneslättens OL16:58
144Fredrik NilssonHelsingborgs SOK17:00
145Eskil KinnebergIFK Göteborg17:02
146Henrik LundgrenSävedalens AIK17:04
147Jesper SjögrenOK Kullingshof17:06
148Petter JönssonJärla Orientering17:08
149Fredrik LöwegrenIFK Göteborg17:10
150Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering17:12
151Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg17:14
152Jonas MerzOK Tisaren17:16
153Niklas OlofssonOK Pan-Kristianstad17:18
154Jonas PilbladIFK Göteborg17:20
155Fredrik JohanssonIFK Lidingö SOK17:22
156Rickard BörjessonVänersborgs SK17:24
157Wouter LeeuwsOMEGA17:26
158Erik GustafssonNTNUI17:28
159Johan G HördegårdhIFK Göteborg17:30
160Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna17:32
161Niclas JonassonIFK Göteborg17:34
162Gergely BugárBÖF17:36
163Björn HellrupHelsingborgs SOK17:38
164Jo IndgaardIFK Lidingö SOK17:40
165Mikael AnderssonLinköpings OK17:42
166Per-Anders EggertsenIFK Göteborg17:44
168Erik EngstrandIFK Göteborg17:48
169Marcus MillegårdHalden SK17:50
170Fredrik PerssonIFK Göteborg17:52
171Philipp DombertBielefelder TG17:54
172Martin AhlbergerHestra IF17:56
173Olle BoströmJärla Orientering17:58
174John PerssonIFK Göteborg18:00
175Lubos MatejuSILD team18:02
Ola SkeppSävedalens AIK18:11

D20 Elit

3 490 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
202Filippa SpånérSävedalens AIK17:40
201Ella NurmiVaasan Suunnistajat ry17:42
200Lovisa LemanGöteborgs SK17:44
189Frances BrownJROS17:48
190Erica PetterssonIFK Göteborg17:50
191Elin ClassonOK Orinto17:52
192Kristine BergliaEiker OL17:54
193Klara PålssonKungälvs OK17:56
194Tilda KarlssonOK Alehof17:58
195Runa FremstadLarvik OK18:00
196Frances WrightJROS18:02
197Sofia SjögrenOK Kullingshof18:04
198Malin ReichenbergIdefjordens SK18:06
199Moa EnmarkGävle OK18:08

H20 Elit

4 560 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
213Aidan SmithJROS17:03
214Pontus KarlssonMarkbygdens OK17:05
215Olly WilliamsJROS17:07
216Gustaf SparrevikIK Hakarpspojkarna17:09
217Alex McCannJROS17:11
218Rasmus LarssonOK Alehof17:13
219Adam PotterJROS17:15
220Arvid VågLerums SOK17:17
221Felix PerssonOK Skogsfalken17:19
222Mark PurkisJROS17:21
223Jakob WahlIK Vista17:23
224Pontus JanssonOK Orinto17:25
225Joe WoodleyJROS17:27
226Robin LarssonFK Göingarna17:29
227Dane BlomquistJROS17:31
228Kevin StåhlOK Hammaren17:33
229Matthew ElkingtonJROS17:35
212Björn CederbergOK Pan-Kristianstad17:37

D18 Elit

3 380 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
244Sophie NilssonHjärnarps GH OL17:00
245Elin CarlssonTormestorps IF17:02
246Natalie BeadleJROS17:04
247Emma EricssonFalkenbergs OK17:06
248Katie WrightJROS17:08
250Elin PetterssonIFK Göteborg17:12
251Hedwig Almqvist HaasNybro OK17:14
252Linnea GustafssonOK Gynge17:16
253Amanda JohanssonOK Dacke17:18
254Ellie StoneJROS17:20
255Matilda ArboreliusHjärnarps GH OL17:22
256Beth HansonJROS17:24
257Ella WallinderGöteborg-Majorna OK17:26
258Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna17:28
259Erica ErikssonHjärnarps GH OL17:30
260Julie EmmersonJROS17:32
249Moa PetterssonOK Dacke17:34

H18 Elit

4 030 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
273Simon WikströmHalmstad OK17:45
274Felix GarmerGöteborg-Majorna OK17:47
275Harry ButtJROS17:49
276Filip WadstenOK Landehof17:51
277John GabrielssonSävedalens AIK17:53
278Mattis HallbergIK Uven17:55
279Michael AdamsJROS17:57
280Rasmus ArfwedsonFrölunda OL17:59
281Loke AgmarkenHalmstad OK18:01
282Edvin SmedbergOK Skogsfalken18:03
283Philip VokesJROS18:05

D21

3 740 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emilia JohanssonOK Gisle17:24
Karin KarlssonHalmstad OK17:26
Anna HåkanssonLinköpings OK17:28
Sofie SöderblomFalkenbergs OK17:30
Fanny BrodinIstrums SK17:32
Cherie SjöblomFrölunda OL17:34
Farina FreigangBielefelder TG17:36
Lucca BlumensteinLunds OK17:38
Josefin A. HanningOK Löftan17:40
Kristin HöydalsvikByåsen IL17:42
Linnéa BäckströmHestra IF17:44
Hanna MattssonIK Uven17:46
Elin CarlssonIFK Lidingö SOK17:48
Elin HamreforsSävedalens AIK17:50

H21

4 570 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Simon LarssonMarkbygdens OK17:34
Mattias EliassonIK Stern17:36
Jonas HemlinIK Uven17:40
Eric TillyKungälvs OK17:46
Gabriel BengtssonStigmännen Karlshamns OK17:48
Mikael AnderssonStora Tuna OK17:50
Albin AnderssonMarkbygdens OK17:56
Jonatan AnderssonFalkenbergs OK18:00
Nils Wallentin TärkHalmstad OK18:02
Fredrik NobornIFK Göteborg18:04
Joakim AntonssonOK Löftan18:06
Oscar GustafssonIdefjordens SK18:08
Benjamin EdlundHestra IF18:10
Anton HemlinIK Uven18:12
Johan AntonssonOK Löftan18:14
Fredrik AnderssonIF Rigor18:16
Andreas BjärkmarHalmstad OK18:18
Johnny HålsjöVänersborgs SK18:20
Oskar CervinHelsingborgs SOK18:22
Tobias ThorssonOK Löftan18:24
Jacob VikströmFalkenbergs OK18:26
Jonatan LarssonUddevalla OK18:28

D21 Kort

3 430 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna NilssonFK Snapphanarna16:59
Evi DreseOLV Uslar17:01

H21 Kort

3 980 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Andreas KarlssonSävedalens AIK17:23
Simon MånssonÖrkelljunga FK17:25
Leo Karlsson ForsbergOK Vilse 8717:27

H20

3 740 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joakim HandinOK Löftan17:31
Jakob JunkersIF Marin Väst17:33
Johan GustafssonOK Nackhe17:35
Colin Fransson LeeOK Alehof17:37
Arvid HammarFK Herkules17:39

D18

3 260 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonna HalonenFjärås AIK18:00
Elisabet AronssonFK Friskus-Varberg18:02
Julia BlomFrölunda OL18:04

H17-20 Kort

3 370 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anton HåkanssonOK Vilse 8717:01
Oskar ErikssonOK Älgen17:03
Oskar VamlingFrölunda OL17:05

D16

3 020 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
334Emelie SvenssonIF Rigor16:52
333Moa KuhlinGöteborg-Majorna OK16:54
331Felizia Wikner ZienkiewiczIF Rigor16:58
297Lisa ElsenOMEGA17:00
298Agnes AspMölndal Outdoor IF17:02
299Ebba EnvallIK Hakarpspojkarna17:04
300Elvira SellgrenGöteborg-Majorna OK17:06
301Emma KarlssonOK Landehof17:08
303Agnes SpånérGöteborg-Majorna OK17:12
304Rebecka SalenbäckKristinehamns OK17:14
305Laura JacobsOMEGA17:16
306Hanna BoquistIK Uven17:18
307Emelie RoosOK Landehof17:20
308Saga BacktemanLerums SOK17:22
309Moa M-HenningssonIK Trenne Ullared17:24
310Elin HermanssonKungälvs OK17:26
311Tuva Carlsson WallumSävedalens AIK17:28
312Lena BuekenhoutOMEGA17:30
313Fanny AnderssonGöteborg-Majorna OK17:32
314Sara ForsbergIK Uven17:34
315Emelie LorénOK Landehof17:36
316Maja GunnarssonLerums SOK17:38
317Annie OlssonMölndal Outdoor IF17:40
318Emma DjerfLerums SOK17:42
319Klara AnderssonFK Göingarna17:44
320Amanda RangertIK Hakarpspojkarna17:46
321Kajsa JungbjerGöteborg-Majorna OK17:48
322Elin WihlborgOK Gynge17:50
323Magalie VerstrepenOMEGA17:52
324Isabella LagoGöteborg-Majorna OK17:54
325Emelie KarlssonOK Landehof17:56
326Klara AxelssonMarkbygdens OK17:58
327Clara CoxLerums SOK18:00
328Magalie GilletOMEGA18:02
329Vilma PerssonOK Skogsfalken18:04
330Klara IngelströmOK Gynge18:06
302Klara DjerfLerums SOK18:08

H16

3 370 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
344Magnus JohanssonOK Löftan17:01
373Filip SvenssonOK Löftan17:03
372Olle SörqvistMarkbygdens OK17:05
371Axel LomanderMarkbygdens OK17:07
347Oscar JohanssonOK Dacke17:11
348Emil ErikmatsSävedalens AIK17:13
349Hjalmar LjungbergSjövalla FK17:15
350Carl BörnstedtTolered-Utby Ol-klubb17:17
351Axel HalvarssonOK Kroppefjäll17:19
352Ville GrahnIK Uven17:21
353Felix AxelssonMarkbygdens OK17:23
354Robbe Van GorpOMEGA17:25
355Axel ForsmanFK Herkules17:27
356Anton OlivestamVimmerby OK17:29
357Emil PetterssonOK Dacke17:31
358Miika NurmiVaasan Suunnistajat ry17:33
359Albin ClaessonSävedalens AIK17:35
360Edvin LjungbergSjövalla FK17:37
361Douglas Fransson LeeOK Alehof17:39
362Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna17:41
363Martin Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK17:43
364Johan LammFrölunda OL17:45
365Wout KeuppensOMEGA17:47
366Isak HertinVästerviks OK17:49
367Albin AlsiöFalköpings AIK OK17:51
368Andreas JonssonOK Dacke17:53
369Johan OlsonIK Uven17:55
370Jonas LauriFK Herkules17:57

H16 Kort

2 950 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Arne SchliebenerOLV Uslar17:00
Felix DreseOLV Uslar17:02

D14

2 860 m, 51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
438Ebba HjertbergHestra IF16:52
437Moa BäckströmIF Rigor16:54
436Clara Berglund HiltunenGöteborg-Majorna OK16:56
435Ellen BlennowFalköpings AIK OK16:58
388Klara SäfstenMölndal Outdoor IF17:00
389Johanna WallbergOK Alehof17:02
390Johanna WilhelmssonOK Dacke17:04
391Lina ErdeliusIF Rigor17:06
392Julie SmeetsOMEGA17:08
393Elina HansonTolered-Utby Ol-klubb17:10
394Ida ErikssonOK Landehof17:12
395Selma MoqvistLerums SOK17:14
396Elin SvenssonOK Älme17:16
397Elvira WildheimFK Friskus-Varberg17:18
398Ellika GrothKungälvs OK17:20
399Lene ElsenOMEGA17:22
400Frida AnderssonGöteborg-Majorna OK17:24
401Alma WilhelmssonFalköpings AIK OK17:26
402Elsa EricssonFK Friskus-Varberg17:28
403Johanna NilssonKungälvs OK17:30
404Ems De SmulOMEGA17:32
405Tove PerssonMölndal Outdoor IF17:34
406Sofia JohanssonOK Skärmen17:36
407Lisa BörnstedtTolered-Utby Ol-klubb17:38
408Amanda MullinsSjövalla FK17:40
409Erica AbrahamssonMölndal Outdoor IF17:42
410Julia RangertIK Hakarpspojkarna17:44
411Moa AlsiöFalköpings AIK OK17:46
412Lovisa JohanssonOK Dacke17:48
413Lotte WillemsOMEGA17:50
414Vilma SvantessonHjärnarps GH OL17:52
415Rebecca LekbergSävedalens AIK17:54
416Ellen KallerbäckEmmaboda Verda OK17:56
417Kajsa RaskKungälvs OK17:58
418Sophie BrouchaertOMEGA18:00
419Alva SellgrenGöteborg-Majorna OK18:02
420Ellen WahlbomOK Orion18:04
421Ebba BerglinOK Dacke18:06
422Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIK18:08
423Kajsa AnderssonOK Orion18:10
424Tilda GunnarssonEmmaboda Verda OK18:12
425Elsa LindeblomIK Omega18:14
426Isa EnvallIK Hakarpspojkarna18:16
427Julie Van MuysenOMEGA18:18
428Klara WallinderGöteborg-Majorna OK18:20
429Nore PeetersOMEGA18:22
430Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK18:24
431Ella PalmIK Hakarpspojkarna18:26
432Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK18:28
433Sofie OhlssonÄrla IF18:30
434Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK18:32

H14

2 950 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
484Adam OlssonSjövalla FK17:01
483Joel HellmanSjövalla FK17:05
482Hugo LomanderMarkbygdens OK17:09
481Alexander RoosOK Landehof17:11
480Alexander MayerIF Rigor17:13
479Gustav MerlanderTolered-Utby Ol-klubb17:15
448Elvis HammarkloSjövalla FK17:17
449Hjalmar JönssonOK Vilse 8717:19
450Joran DaemsOMEGA17:21
451Hugo StrömUlricehamns OK17:23
452Elias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb17:25
453Axel BlomFrölunda OL17:27
454Daan KaelenOMEGA17:29
455Gustav ÅmanOK Vilse 8717:31
456Samuel PihlströmOK Landehof17:33
457Max KärvhagOK Skogsfalken17:35
458Nils HammarFK Herkules17:37
459Carl JosefssonSävedalens AIK17:39
460Viktor LeClaireFK Herkules17:41
461Erik HogedalGöteborg-Majorna OK17:43
462Matijs LoeckxOMEGA17:45
463Kalle LundgrenTolered-Utby Ol-klubb17:47
464Martin LammFrölunda OL17:49
465Johan GrahnIK Uven17:51
466Adrian VartiaOK Löftan17:53
467Tibo GilletOMEGA17:55
468Oscar ModigFK Göingarna17:57
469Erik ErikssonOK Älgen17:59
470Noah BechtelFK Friskus-Varberg18:01
471Viktor PeterssonOK Skogsfalken18:03
472Tim JohanssonFK Friskus-Varberg18:05
473Thibaut SmeetsOMEGA18:07
474Algot NajvikFK Göingarna18:09
475William LundstedtMullsjö SOK18:11
476Felix FalkGöteborg-Majorna OK18:13
477Gabriel SturessonLerums SOK18:15
478Joar HertinVästerviks OK18:17

D14 Kort

3 760 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kajsa NormanSävedalens AIK17:02

H14 Kort

2 610 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Axel HermanssonKungälvs OK17:02
Elliot LarsonSävedalens AIK17:04
Martin ErikssonFrölunda OL17:06
Timothy NilssonSävedalens AIK17:08

D12

2 520 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
531Hanna GabrielssonKungälvs OK16:52
530Olivia LundstedtSjövalla FK16:56
529Thilda SeldénIF Rigor16:58
499Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK17:00
500Vilmalee Suwan KuuselaOK Vilse 8717:02
501Elin EmilssonOK Skogsfalken17:04
502Elsa KarlssonOK Landehof17:06
503Maria LogrenSjövalla FK17:08
504Elsa AspMölndal Outdoor IF17:10
505Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb17:12
506Frida JohanssonOK Skärmen17:14
507Emma EliassonFK Friskus-Varberg17:16
508Eira HertinVästerviks OK17:18
509Moa SteneborgOK Orinto17:20
510Linn KarlssonOK Vilse 8717:22
511Linda JonssonOK Orion17:24
512Lovisa MoqvistLerums SOK17:26
513Rakel HansonTolered-Utby Ol-klubb17:28
514Louise OlssonMölndal Outdoor IF17:30
515Unni GranforsIF Rigor17:32
516Thea FagerströmIFK Göteborg17:34
517Märta LjungbergSjövalla FK17:36
518Sofia RaskKungälvs OK17:38
519Marie-Chantal BallnusJärfälla OK17:40
520Tilda ThulinKungälvs OK17:42
521Olivia AspIFK Göteborg17:44
522Clara JohanssonOK Skärmen17:46
523Elsa RybergMölndal Outdoor IF17:48
524Linn MauritzsonTolered-Utby Ol-klubb17:50
525Tilda M-HenningssonIK Trenne Ullared17:52
526Tilda PalmIK Hakarpspojkarna17:54
527Tova DanielssonOK Skogsfalken17:56
528Ella BrattOK Orion17:58

H12

2 610 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
592Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK16:55
591Simon NordbergGöteborg-Majorna OK16:59
590Simon GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb17:05
589Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK17:07
548Nils GrimbeckSävedalens AIK17:09
549Simon VeltmanOK Skogshjortarna17:11
550Olle ElfströmOK Orinto17:13
551Alexander MitchellHOC17:15
552Filip HåkanssonOK Orion17:17
553Edvin SelinFK Göingarna17:19
554Arvid JönssonOK Vilse 8717:21
555Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb17:23
556Rasmus Frödin KarlssonSävedalens AIK17:25
557Max PerssonOK Skogsfalken17:27
558Felix DrejmoOK Landehof17:29
559Arvid BacktemanLerums SOK17:31
560Elliot SjöforsOK Älme17:33
561Tuur KaelenOMEGA17:35
562Mattias LauriFK Herkules17:37
563Axel BechtelFK Friskus-Varberg17:39
564Hugo LarssonOK Dacke17:41
565Melker AnderssonFK Göingarna17:43
566Olle KallerbäckEmmaboda Verda OK17:45
567Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK17:47
568Måns M-HenningssonIK Trenne Ullared17:49
569Albin NyqvistOK Landehof17:51
570Lucas LjungdahlOK Skogshjortarna17:53
571Victor ModigFK Göingarna17:55
572Jesper JohanssonOK Löftan17:57
573Alfred ErdeliusIF Rigor17:59
574David ErikmatsSävedalens AIK18:01
575Emil AxelssonLerums SOK18:03
576Emil RavakkoSävedalens AIK18:05
577Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK18:07
578Fabian OdénFjärås AIK18:09
579Gustav BohmanOK Orinto18:11
580Jakob WilhelmssonOK Dacke18:13
581Arvid EkströmStenungsunds OK18:15
582Jacob GrahnIK Uven18:17
583Tage KinellIFK Göteborg18:19
584Arvid AronssonOK Kroppefjäll18:21
585Casper SkeppSävedalens AIK18:23
586Herman AlbinssonOK Skogsfalken18:25
587Jakob GunnarssonLerums SOK18:27
588Alex JohanssonFK Friskus-Varberg18:29

D12 Kort

2 290 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Julia ArvidssonIF Rigor17:00

H12 Kort

2 320 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Axel CullbrandMölndal Outdoor IF17:01

D10

2 290 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emilia LundstedtSjövalla FK17:27
Anna SvenssonIF Rigor17:29
Evelina GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb17:33
Emma ZettervallOK Dacke17:37
Tuva ÖhgrenSävedalens AIK17:39
Wilma SandersonOK Dacke17:41
Lisa ErikssonOK Landehof17:43
Emma LarssonOK Dacke17:45
Elsa BobergIF Rigor17:47
Lisa SwartzOK Orion17:49
Agnes ThulinKungälvs OK17:51
Stella RangertIK Hakarpspojkarna17:53
Kajsa ElfströmOK Orinto17:55
Filippa FagerströmIFK Göteborg17:57
Ina ÅmanOK Vilse 8717:59
Magdalena SalenbäckKristinehamns OK18:01
Emma KarlssonOK Landehof18:03
Alice OlvegårdFK Göingarna18:05
Vera ElfströmOK Orinto18:07
Maja GraadIF Rigor18:09
Molly GranängKungälvs OK18:11
Julia WallbergOK Alehof18:13
Hanna AlsiöFalköpings AIK OK18:15
Kristina BohmanOK Orinto18:17
My FridströmOK Dacke18:19
Emma EmilssonOK Skogsfalken18:21
Tuva SelinFK Göingarna18:23
Sara SaetreOK Landehof18:25
Lilly JohnssonOK Gynge18:27

H10

2 320 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elias NordbergGöteborg-Majorna OK17:20
Andreas HandinOK Löftan17:22
Gunnar FovaeusSävedalens AIK17:26
Elving LomanderMarkbygdens OK17:28
Emil SeldénIF Rigor17:30
Albin LiljenvallTolereds Allmänna IK17:32
Tim MartnerFrölunda OL17:34
Albert BrohedeOK Älgen17:36
Tobias JohanssonOK Löftan17:38
Nils SwartzOK Orion17:40
Arvid SkeppSävedalens AIK17:42
Emil AlbinssonOK Skogsfalken17:44
Elias NyqvistOK Landehof17:46
Wilmer SelinFK Göingarna17:48
Lowe HammarFK Herkules17:50
Joel RingströmOK Landehof17:52
Sebastian MitchellHOC17:54
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK17:56
Marcus LammFrölunda OL17:58
Simon BååthSävedalens AIK18:00
Victor HanssonOK Löftan18:02
Gustav AnderssonFK Göingarna18:04
Axel BrattOK Orion18:06
Jakob AspIFK Göteborg18:08
Jakob IngelströmOK Gynge18:10
Axel GrimbeckSävedalens AIK18:12
Arthur MitchellHOC18:14
Lukas GrothKungälvs OK18:16
Felix LindOK Älgen18:18
Oliver HåkanssonOK Orion18:20
Albin PaulssonOK Löftan18:22
Hugo DanielssonOK Skogsfalken18:24
Svante SelinFK Göingarna18:26

D35

3 260 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad17:01
Linda LarssonOK Dacke17:05
Jessica ÅbergTolered-Utby Ol-klubb17:07
Rikke Nygaard MonradFIF Hillerød17:09
Katarina WallbergOK Alehof17:11
Ellen SamuelssonBredareds IF17:13

H35

3 980 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rune Nygaard MonradFIF Hillerød17:01
Ulf LunnhedOK Reftele17:03
Gabriel ElesEmmaboda Verda OK17:05
Martin TichovskySK Praga17:07
Andreas SamuelssonOK Reftele17:09
Martin SöderbergOK Skogsfalken17:11
Martin LarssonOK Gynge17:13
Henrik PetterssonGustavsbergs OK17:15
Jan GranängKungälvs OK17:17
Wouter Van MuysenOMEGA18:07

D40

3 220 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna HandinOK Löftan17:36
Maria ModigFK Göingarna17:46
Annika BechtelFK Friskus-Varberg17:48
Lotta SaetreOK Landehof17:50
Marina AxelssonMarkbygdens OK17:52
Linda GunnarssonLerums SOK17:54
Katarina VartiaOK Löftan17:56
Cecilia GrothKungälvs OK17:58
Maria AspIFK Göteborg18:00
Ann-Sofi HermanssonKungälvs OK18:02
Jenny HåkanssonOK Orion18:04
Anna EnvallIK Hakarpspojkarna18:06
Sabina MårtenssonIK Trenne Ullared18:08
Susanne CoxLerums SOK18:10
Sara LorénOK Landehof18:12
Katrin SkeppSävedalens AIK18:14
Gisela LindFK Herkules18:16
Hanna PalmIK Hakarpspojkarna18:18
Ulrika GranforsIF Rigor18:20
Erika RaskKungälvs OK18:22
Els SpillebeenOMEGA18:24
Pia JohanssonOK Landehof18:26
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg18:28
Malin ÅmanOK Vilse 8718:30

H40

4 010 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emil ErdeliusIF Rigor16:45
Martin SvenssonIF Rigor16:49
Fredrik OlinderssonOK Löftan16:51
Palle ZetterstrandGöteborg-Majorna OK16:53
Mats HermanssonKungälvs OK16:57
Torkel DavidssonOK Löftan16:59
Tom KaelenOMEGA17:01
Jan GrahnIK Uven17:03
Stefan KinellIFK Göteborg17:05
Jens ArvidssonIF Rigor17:07
Peter LekbergSävedalens AIK17:09
Erik LauriFK Herkules17:11
Magnus LarssonOK Dacke17:13
Anders HåkanssonOK Orion17:15
Sören SturessonLerums SOK17:17
Anders RybergMölndal Outdoor IF17:19
Stefan GraadIF Rigor17:21
Erik AderstedtKungälvs OK17:23
Jean-Marc GilletOMEGA17:25
Ulric BjörckIK Uven17:27
Peter AspIFK Göteborg17:29
Örjan EmanuelssonTolered-Utby Ol-klubb17:31
Magnus WihlborgOK Gynge17:33
Ulf NyqvistOK Landehof17:35
Magnus HomannOK Orinto17:37
Roman ElsenOMEGA17:39
Thomas KarlssonOK Landehof17:41
Filip SjöforsOK Älme17:43
Berth KarlssonSävedalens AIK17:45
Gunnar ElveljungIFK Göteborg17:47
Anders CullbrandMölndal Outdoor IF17:49
Patrik IngelströmOK Gynge17:51
Magnus HanssonOK Löftan17:53
Klas ÅströmMölndal Outdoor IF17:55
Martin JohanssonOK Orinto17:57
Anders SelinFK Göingarna17:59
Arne Kjell VikhagenGöteborg-Majorna OK18:01
Daniel BrohedeOK Älgen18:03
Jonas AxelssonLerums SOK18:31
Martin BobergIF Rigor18:33

D45

3 110 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Camilla ÖhgrenSävedalens AIK16:59
Kerstin MitchellHOC17:01
Christina JohnssonOK Gynge17:03
Annika JosefssonOK Dacke17:05
Carina RegbornHagaby GOIF17:07
Helena SvenssonFK Herkules17:09
Hana TichovskaSK Praga17:11
Katleen Van De MoortelOMEGA17:13
Erika AspMölndal Outdoor IF17:15
Ulrika GustafssonIK Vista17:17
Eva PetterssonOK Dacke17:19
Helen LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb17:21
Kristel PalmansOMEGA17:23
Annelie JohanssonOK Skärmen17:25
Catarina BengtssonOK Nackhe17:27
Anna ErikssonOK Landehof17:29
Susanne BerghMölndal Outdoor IF17:31
Josefine AlbinssonOK Skogsfalken17:33
Suzy LarssonOK Skogshjortarna17:37
Tuuli SaariFK Herkules17:39
Anne SvantessonHjärnarps GH OL17:41
Anne JohanssonOK Dacke17:43
Kajsa HolmqvistHagaby GOIF17:45
Anna AbrahamssonMölndal Outdoor IF17:47
Anna ErikssonOK Älgen17:49
Åsa AlsiöFalköpings AIK OK17:51
Agnetha LeClaireFK Herkules17:53

H45

3 670 m, 43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per OlaussenFredrikstad SK16:59
Thomas KullanderSävedalens AIK17:01
Urban SörqvistMarkbygdens OK17:03
Torbjörn KjörkFrölunda OL17:11
Odd WallumSävedalens AIK17:13
Leif HagmanIK Uven17:15
Magnus KärvhagOK Skogsfalken17:17
Tommy VartiaOK Löftan17:19
Peter AronssonFK Friskus-Varberg17:21
Kennet HorvathHalmstad OK17:23
Pär HanssonIFK Göteborg17:25
Anders SjöbergOK Reftele17:27
Matti EnvallIK Hakarpspojkarna17:29
Mårten WikströmHalmstad OK17:31
Fredrik SmedbergOK Skogsfalken17:33
Johan WettergrenIK Uven17:35
Olle SjöforsOK Älme17:37
Stefan ErikssonOK Älgen17:39
Mattias BååthSävedalens AIK17:41
Bart WillemsOMEGA17:43
Anders AspMölndal Outdoor IF17:45
Kristian PalmIK Hakarpspojkarna17:47
Thomas NajvikFK Göingarna17:49
Stefan BerglinOK Dacke17:51
Pierre DanielssonOK Skogsfalken17:53
Mats DahlrotIK Uven17:57
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK17:59
Ulf KarlssonOK Alehof18:01
Ola JönssonOK Vilse 8718:03
Richard BlomFrölunda OL18:05
Hans LundgrenIK Hakarpspojkarna18:07
Lars LjungbergSjövalla FK18:09
Andreas RangertIK Hakarpspojkarna18:11
Torbjörn GrahnIK Uven18:13
Niklas BrattOK Orion18:15
Thord SalenbäckKristinehamns OK18:17
Martin SvenssonMarkbygdens OK18:19
Anders PetterssonOK Dacke18:21
Patrik WåhlinOK Skogsfalken18:23
Magnus LarssonFK Göingarna18:25
Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb18:27
Per KällvikÅmåls OK18:29
Anders ThulinKungälvs OK18:32

D50

2 920 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulrika JohanssonOK Löftan16:50
Ann-Brith StrömbergOK Skogshjortarna16:52
Christina BirathStenungsunds OK16:54
Karin GelotteTolered-Utby Ol-klubb16:58
Birgit HanssonHerrestads AIF17:00
Lottie LindOK Älgen17:02
Pernilla LarssonOK Skogsfalken17:04
Kirsten TofteredIF Rigor17:06
Laila B HöglundFK Herkules17:08
Annika AasaIK Uven17:10
Lena Sandgren SwartzOK Orion17:12
Helene Wengholt JohnssonOK Skogshjortarna17:14
Karin BergdahlSävedalens AIK17:16
Christina SmedbergOK Skogsfalken17:18
Tove E. MathisenPorsgrunn OL17:20
Lisbeth BergagårdTolered-Utby Ol-klubb17:22
Barbro KärvhagOK Skogsfalken17:24
Alice BedwellJROS17:26
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK17:28
Carin RudolfssonIK Uven17:30

H50

3 430 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus OhlssonSjövalla FK16:57
Jan HanssonStenungsunds OK16:59
Thomas BäckströmIF Rigor17:01
Christer MannfolkUlricehamns OK17:03
Pär ClaessonSävedalens AIK17:05
Magnus Karlsson 1OK Landehof17:07
Lennart NybergFjärås AIK17:09
Phil MullinsSjövalla FK17:11
Pontus LarssonOK Skogsfalken17:13
Kjell SvenssonOK Älme17:15
Per FlakbergIFK Göteborg17:17
Håkan WåhlanderFrölunda OL17:19
Thomas AttforsSävedalens AIK17:21
Stephan SchliebenerOLV Uslar17:23
Göran StuhlhoferOK Landehof17:25
Lennart StenssonHelsingborgs SOK17:27
Lars SvantessonHjärnarps GH OL17:29
Roine PetterssonIFK Göteborg17:31
Göran SvenssonFalkenbergs OK17:33
Robert HallbergIK Uven17:35
Eric TofteredIF Rigor17:37
Christer CarlssonSävedalens AIK17:39
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna17:41
Lars G JohanssonIFK Göteborg17:43
Torsten BacktemanLerums SOK17:45
Hans LindgrenOK Skogshjortarna17:47
Magnus JosefssonSävedalens AIK17:49
Per Arne ArnesenKolbotn & Skimt OL17:51
Michael HertinVästerviks OK17:53
Lars PerssonOK Skogsfalken17:55
Jonas KarlssonMarkbygdens OK17:57
Werner DreseOLV Uslar17:59
Anders SjögrenOK Kullingshof18:01

D55

2 540 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Brith MohlinIK Stern17:59
Agneta OlivestamVimmerby OK18:01
Lena RunessonOK Vivill18:03
Maria VamlingFrölunda OL18:05
Christina OlssonSkåneslättens OL18:07
Heidrun FinkeOLV Uslar18:09
Anita AntonssonOK Löftan18:11
Leila LjunggrenMarkbygdens OK18:13
Monica KnutssonSävedalens AIK18:15
Eva KarlssonUddevalla OK18:17
Maria EricsonÅmåls OK18:19
Åsa WängdahlOK Gipen18:21
Ina LindebergSkåneslättens OL18:23
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK18:25
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared18:27

H55

3 260 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulf PalmérUlricehamns OK17:19
Bernt AnderssonIF Rigor17:21
Tomas GeorgssonOK Nackhe17:23
Torbjörn HalvarssonFjärås AIK17:25
Mark SaundersJROS17:27
Göran OlesundOK Landehof17:29
Lars-Erik FredrikssonOK Skogshjortarna17:31
Christer BergagårdTolered-Utby Ol-klubb17:33
Örjan WängdahlOK Gipen17:35
Pierre KarlssonOK Alehof17:37
Anders BjörklundSävedalens AIK17:39
Mikael BodénMarkbygdens OK17:41
Stefan SjöblomFrölunda OL17:43
Urban LarssonOK Gipen17:45
Lars RunessonOK Vivill17:47
Roger GustafssonIdefjordens SK17:49
Jan ArvidssonOK Skogshjortarna17:51
Christer EricsonÅmåls OK17:53
Per-Martin JohanssonIF Rigor17:55
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL17:57

D60

2 300 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria NordwallOK Kolmården17:35
Karin AxelssonIK Uven17:37
Eva BlomströmIK Stern17:39
Ingrid BrelindMarkbygdens OK17:41
Lena SöderbergOK Skogsfalken17:43
Lisbeth DamsgaardHjärnarps GH OL17:45
Gunilla HogedalVänersborgs SK17:47
Marita LarssonMarkbygdens OK17:49
Margareta JohanssonHalmstad OK17:51
Miriam NorénIK Uven17:53
Solveig HedenblomSjövalla FK17:55
Catherine DawsonGafanhori17:57
Ann-Kristin LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb17:59

H60

3 220 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Asbjörn SchjerveLøten o-lag16:52
Anders MohlinIK Stern16:54
Björn EngströmLerums SOK16:58
Björn PetterssonUlricehamns OK17:00
József BugárBÖF17:02
Lennart HålsjöOK Skogshjortarna17:04
Henrik UndelandIFK Göteborg17:06
Sven Olle SöderbergOK Skogsfalken17:08
Björn JägerströmIK Uven17:10
Dan WidercrantzOK Skärmen17:12
Stefan JanslättTolered-Utby Ol-klubb17:14
Arne AnderssonOK Torfinn17:16
Lennart VamlingFrölunda OL17:18
Björn-Olof WaldemarssonOK Nackhe17:20
Bo HåkanssonIFK Göteborg17:22
Kent ErikssonLerums SOK17:24
Göran OlssonIdefjordens SK17:26
Sten BlomströmIK Stern17:28
Olof OlofssonHagaby GOIF17:30
Lars HogedalVänersborgs SK17:32
Hans EkbergTrollhättans SOK17:34
Hans AntonssonOK Löftan17:36
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb17:38
Rogier VanakenOMEGA17:40
Thom SandvikAvesta OK17:42

D65

2 300 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lotta BörjessonSävedalens AIK16:56
Monica LarssonOK Tranan16:58
Rosa JohanssonIK Uven17:00
Gullevi SvenssonRonneby OK17:02
Barbro BörjesonSigtuna OK17:04
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK17:06
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK17:08
Eva HöijeOK Ravinen17:10
Ingrid Rex WallströmOK Landehof17:12
Britt Forsell PirozziLunds OK17:14
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK17:16
Margareta LarssonOK Njudung17:18
Inga GustavssonIK Uven17:20
Ann-Britt JohanssonIK Stern17:22
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK17:24
Maud NilssonHJS-Vansbro OK17:26
Elisabeth RosénGöteborg-Majorna OK17:28
Ylva HäggströmIF Rigor17:30

H65

3 110 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars ÖsterbergSävedalens AIK17:24
Jan MartnerTolered-Utby Ol-klubb17:26
Christer NelsénFalkenbergs OK17:28
Hans M CarlssonIFK Göteborg17:30
Thomas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb17:32
Anders BjörnbergFrölunda OL17:34
Gert OlssonSkåneslättens OL17:36
Jonas LarssonOK Kullingshof17:38
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK17:40
Thomas JohanssonStigmännen Karlshamns OK17:42
Roy DawsonGafanhori17:44
Jan LarssonSävedalens AIK17:46
Ronald McGrailHjärnarps GH OL17:48
Erland SvenssonKvillebyns SK17:50
Anders WidénOLG Säuliamt17:52
Carl-Henry AnderssonOK Orinto17:54
Lennart AnderssonGöteborgs SK17:56
Claes LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb17:58
Benny IvarssonFjärås AIK18:00
Lars-Göran AxmalmSävedalens AIK18:02
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK18:04
Henry DjurbäckMarkbygdens OK18:06
Christer SamuelssonOK Löftan18:08
Jan VulcanTolered-Utby Ol-klubb18:10
Kenth SundgrenSkåneslättens OL18:12
Torbjörn WikströmOK Orinto18:14
Johnny KarlssonUddevalla OK18:16
Kjell JeppsonIF Rigor18:18
Lennart GustavssonIK Uven18:20
Lars PerssonOK Kompassen18:22
Ove ThorssonIK Trenne Ullared18:24

D70

2 090 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin LindénOK Gynge17:34
Ulla LindheIK Stern17:36
Britt RangertIK Ymer17:38
Inger Lise BjordalOppsal Orientering17:40
Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OK17:42

H70

2 920 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kenneth RosénGöteborg-Majorna OK17:35
Lennart HöijeOK Ravinen17:37
Dag LorénOK Frisene17:39
Bengt HanssonOK Löftan17:41
Rune ArvidssonMarkbygdens OK17:43
Göran BengtssonTockarps IK17:45
Magne HagströmFrölunda OL17:47
Lars LindénOK Gynge17:49
Sören AnderssonIK Dran17:51
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK17:53
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad17:55
Kurt FredrixonOK Skogshjortarna17:57
Bertil OttossonFK Göingarna17:59
Steffen HäggströmIF Rigor18:01
Henrik HvoslefIK Stern18:03
Åke GatelidSigtuna OK18:05
Christer WestbergIFK Göteborg18:07
Sune MentorGöteborg-Majorna OK18:09
Lars TuvessonUlricehamns OK18:11
Tom LindbergLunds OK18:15
Gösta LindqvistOK Löftan18:17
Roland OffrellFrosta OK18:19
Roar BjordalOppsal Orientering18:21
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL18:23

D75

1 890 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK17:05
Marianne HöglundFK Herkules17:09
Gull-Britt GrönbergKungälvs OK17:11

H75

2 540 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Evgeny TarantsevOK Yeisk17:01
Roland AasaIK Uven17:03
Lennart BernhedTolered-Utby Ol-klubb17:05
Roland BrandshageSävedalens AIK17:07
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad17:09
Agne ÖstenssonSävedalens AIK17:11
Göran OlofssonFjärås AIK17:13
Ingemar AlfredssonIK Uven17:15
Nils-Eric TofteredIF Rigor17:17

H80

2 090 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lasse OlssonIK Trenne Ullared17:16
Carl-Henrik HallbergIK Uven17:18
Leif EdsandSävedalens AIK17:20
Bertil JohanssonMarkbygdens OK17:22

Inskolning

1 940 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils FrigertIF Rigor17:51:17
Alvin FrigertIF Rigor17:51:20
Jakob RingströmOK Landehof17:54:53
Jacob CronstaafFK Herkules18:03:33
Eliah CronstaafFK Herkules18:03:36
Ellen LindersTolered-Utby Ol-klubb

U1

1 920 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emil SkeppSävedalens AIK17:00:51
Erik WihlborgOK Gynge17:06:04
Ellen AnderssonFK Göingarna17:06:06
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg17:12:35
Julia EkbergTrollhättans SOK17:25:10
Erik EkbergTrollhättans SOK17:25:35
John SjöforsOK Älme17:33:28
Vincent AlmgrenOK Dacke17:36:43
Maya SteneborgOK Orinto17:40:44
Isak ÖhgrenSävedalens AIK17:43:05
Simon HanssonIF Rigor17:45:21
Samuel RingströmOK Landehof17:54:54
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg17:56:05
Martin EkFrölunda OL17:56:10
Carl-Johan OlvegårdFK Göingarna18:04:22
Hilma EkströmStenungsunds OK18:11:34
Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubb18:15:22
Joel GabrielssonKungälvs OK18:15:33
Rasmus GranängKungälvs OK18:19:38
Hugo CorneliussonOK Löftan18:24:35
Simon GrahnIK Uven
Oskar HjertbergIK Ymer
Elias LauriFK Herkules
Harald MartnerFrölunda OL
Anton RaskKungälvs OK

U2

2 290 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Melwin ArvidssonIF Rigor16:59:16
Matilda LekbergSävedalens AIK17:09:05
Erik BergerIK Uven17:13:55
Ester EricssonFK Friskus-Varberg17:17:56
Philip EkbergTrollhättans SOK17:25:01
Alice OlssonMölndal Outdoor IF17:31:15
Ruth SjöforsOK Älme17:35:08
Martin HanssonIF Rigor17:36:37
Love ByhSäffle OK17:44:45
Valter DrejmoOK Landehof17:45:27
Alice LarssonOK Gynge17:53:19
Wilma LarssonOK Gynge17:53:21
Simon CorneliussonOK Löftan17:57:20
Arild ErikmatsSävedalens AIK17:58:48
Emil LindbladSävedalens AIK18:06:11
Julia LindbladSävedalens AIK18:09:37
Frida BerglinOK Dacke18:32:03
Elin AlmbergSäffle OK
Daniel AnderssonSäffle OK
Ellen NormanSävedalens AIK
Ebba NyquistSäffle OK
Elin NyquistSäffle OK

Öppen motion 1

2 320 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Inger Blahoklubblös17:09:19
Anna SalenbäckKristinehamns OK18:03:20
Lina JernbergKristinehamns OK18:03:21

Öppen motion 3

2 770 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emmelie GeorgssonOK Nackhe17:09:10
Peter JareFrölunda OL17:10:26
Emma AnderssonÖrkelljunga FK17:19:09
Annette SeldénIF Rigor17:20:36
Nils GustafsonMarkbygdens OK17:23:11
Elin NybergFjärås AIK17:27:22
Reijo MukkalaHalmstad OK17:29:17
Moa KärvhagOK Skogsfalken17:35:00
Ola SteneborgOK Orinto17:40:47
Pernilla KallerbäckEmmaboda Verda OK17:42:03
Emma SandersonOK Dacke17:44:21
Håkan CarlssonIK Ymer17:46:38
Per-Anders EnengeBredareds IF17:52:12
Nina DjerfLerums SOK18:06:41
Anneli WihlborgOK Gynge18:10:47
Charlotta IngelströmOK Gynge18:10:48
Ronnie BohmanOK Orinto18:19:44
Jeanette PerssonOK Löftan18:22:32
Helena WallOK Räven18:29:16
Robert AlmbergSäffle OK
Tommy AnderssonSäffle OK
Oscar NyquistSäffle OK

Öppen motion 4

3 760 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mats LogrenSjövalla FK17:10:57
Henryk ZienkiewiczIF Rigor17:14:02
Ulf KristenssonHalmstad OK17:41:51
Patrik SandersonOK Dacke17:44:20
Thomas ReichelSävedalens AIK17:58:53
Hans NilssonKungälvs OK17:59:12
Cristian OlivestamVimmerby OK18:11:49
Hugo PetterssonVimmerby OK18:11:50
Eva NilssonKungälvs OK18:12:12
Elin VokseppOK Skogshjortarna18:21:00
Anders AsplundIF Rigor
Sara BernerGöteborg-Majorna OK

Öppen motion 5

3 380 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Caroline FredrikssonOK Dacke16:58:20
Monika FredrikssonOK Dacke17:00:05
Ronny FredrikssonOK Dacke17:00:07
Peter RoosOK Landehof17:08:16
Anton Blaho MildtonIK Uven17:09:26
Lena ElfströmOK Orinto17:15:38
Anders BäckmanTolered-Utby Ol-klubb17:17:07
Karin IngelhagFrölunda OL17:19:07
Jonatan LampaIF Rigor17:24:31
Pernilla KarlssonOK Landehof17:31:04
Arlett BallnusJärfälla OK17:37:51
Jesper BySäffle OK17:44:48
Stefan G LarssonOK Njudung17:53:16
Sofia HansonTolered-Utby Ol-klubb17:56:09
Anna GrahnIK Uven17:57:09
Kjell FranssonOK Alehof18:02:26
Johan GunnarssonGöteborg-Majorna OK18:09:05
Petrus OlivestamVimmerby OK18:11:59
Victoria Jarl-BenanderIF Rigor18:15:39
Hans VokseppOK Skogshjortarna18:20:58
Kristina LarssonGöteborg-Majorna OK18:21:39
Tomas GunnarssonOK Nackhe18:21:48
Danielle FröstadKungälvs OK18:22:10
Kristian SiverboOK Räven18:28:58
Annika GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb
Karl HanssonSäffle OK
Erik KarlssonUddevalla OK
Magnus KarlssonUddevalla OK

Öppen motion 7

2 930 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulf ÅmanOK Vilse 8717:08:16
Pia LarssonFK Göingarna17:13:31
Agneta LarssonIK Uven17:14:06
Per Jönssonklubblös17:14:51
Rene BallnusJärfälla OK17:16:53
Fredrik ForsmanFK Herkules17:18:08
Helén TofteredIF Rigor17:26:04
Simon Olssonklubblös17:27:41
Arne OlssonKungälvs OK17:31:03
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb17:31:30
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna17:31:41
Claes PetterssonIF Rigor17:31:56
Tommy Peterssonklubblös17:35:08
Mikael JohanssonOK Skärmen17:39:35
Liselotte JohanssonOK Löftan17:40:43
Ingela AlvmyrenHalmstad OK17:42:23
Jessica DreseOLV Uslar17:45:23
Andreas PihlströmOK Landehof17:50:24
Johan SwartzOK Orion17:51:36
Dan LundstedtMullsjö SOK17:54:04
Sofia KarlssonOK Landehof17:54:08
Agneta EmilssonOK Skogsfalken17:55:10
Erik KarlssonHässleholms OK17:57:04
Anton PerssonHässleholms OK17:57:58
Lars-Åke LarssonOK Tranan17:59:29
Katarina LenanderVäxjö OK18:02:50
Kristin OlssonOK Alehof18:06:30
Björn AnderssonFrölunda OL18:10:31
Jonas Ekströmklubblös18:13:19
Peter WilhelmssonOK Dacke18:13:23
Emilia SvärmOK Gisle18:15:09
Conny WernerssonOK Orinto18:15:51
Therese AxenborgMölndal Outdoor IF18:21:17
Erik SjöbergTibro OK18:23:05
Jonas SvedbergTibro OK18:25:10
Tobias ÖsterlundIK Ymer18:25:22
Mats JohanssonIstrums SK18:26:34
Patrik CorneliussonOK Löftan18:29:48
Helena HjertbergIK Ymer
Fredrik NyquistSäffle OK
Christer SvenssonRonneby OK

Öppen motion 8

4 280 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik Berg IF Rigor16:45:12
Ulf JohanssonOK Dacke16:52:41
Martin EricssonFalkenbergs OK17:03:07
Magnus EmilssonOK Skogsfalken17:06:48
Martin RegbornHagaby GOIF17:09:18
Jan GustafssonOK Tyr17:26:09
Erik ModigOK Pan-Kristianstad17:31:13
Axel HansonTolered-Utby Ol-klubb17:31:35
Anders HolménGöteborg-Majorna OK17:32:59
Johan GustafssonOK Tyr17:34:26
Henrik OttossonOK Skogsfalken17:35:18
Markus AlmgrenOK Dacke17:36:23
Anders ArfwedsonFrölunda OL17:37:12
Andreas Litzell IvarssonOK Skogshjortarna17:37:39
Kristofer DrejmoOK Landehof17:38:04
Sven-Olof Hermanssonklubblös17:38:22
Erik ClassonOK Orinto17:42:15
Björn ZettervallOK Dacke17:42:39
Håkan AnderssonHalmstad OK17:43:15
Ingemar BertilssonOK Landehof17:45:07
Martin HjertbergIK Ymer17:48:24
Ingvar LarssonVänersborgs SK17:48:40
David HallbergIK Ymer17:49:35
Benjamin Svekungklubblös17:51:27
Magnus JohanssonOK Löftan17:51:58
Magnus WideFrölunda OL17:52:12
Johan LindeblomIK Omega17:53:55
Henrik ModigFK Göingarna17:56:20
Daniel OlssonDalsjöfors IF18:02:28
Karolina NorinIFK Göteborg18:05:05
13365Stefan Jakobssonklubblös18:07:47
Tomas SjökvistOK Österåker18:08:37
Sara SjökvistJärla Orientering18:09:14
Jonas BrånaltFrölunda OL18:11:29
Linus SvärmOK Gisle18:17:08
Martin WennbergFK Göingarna18:17:52
Mikael LindOK Älgen18:21:06
Linnéa JohnssonOK Nackhe18:21:37
Sanna SvenssonFrämmestads IK18:28:49
Torsten LindersTolered-Utby Ol-klubb18:28:56
Karl LevinSävedalens AIK18:29:04
Asbjörn SchjerveLøten o-lag

Annonser