Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Ljungsbrokampen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Ljungsbrokampen
Arrangörsorganisation: OK Skogsströvarna
Datum: torsdag 8 maj 2014

D21

4 200 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
73Anastasiia DanylovaOK Denseln17:48
74Maria WestherOK Tisaren17:50
75Ebba WesterbergOK Kolmården17:52
76Lisa MalmströmGOIF Tjalve17:54
77Sofie DahlbergOK Denseln17:56
78Lina BlomqvistOK Skogsfalken17:58
79Maria OhlssonSkåneslättens OL18:00
80Anna WehlinSkogspojkarnas OK18:02
81Amélie WallenhammarHagaby GOIF18:04
82Sara JonssonLinköpings OK18:06
83Petra GunnarsdotterTenhults SOK18:08
84Sanna KauppilaAngelniemen Ankkuri18:10
85Lovisa AdolfssonOK Denseln18:12
86Amy RankkaLinköpings OK18:14
87Therese KlintbergEksjö SOK18:16
88Anna HåkanssonLinköpings OK18:18
89Lovisa LjungOK Njudung18:20
90Emma AnderssonÄrla IF18:22
91Hanna Modig TjärnströmLinköpings OK18:24
92Sara HelanderDomnarvets GOIF18:26
93Julia Modig TjärnströmLinköpings OK18:28
94Lisa JohanssonStjärnorps SK18:30
95Elin GunnarssonLinköpings OK18:32
96Lisa AnderssonÄrla IF18:34
97Liselott EricsonLinköpings OK18:36
98Jenni SimolaFinspångs SOK18:38
99Fredrika VångellLinköpings OK18:40

H21

5 000 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
104Erik AnderssonIK Gandvik17:26
105Gustav LidénLinköpings OK17:28
106Jonas LundgrenLinköpings OK17:30
107Alexander MobergOK Tyr17:32
108Olov EricsonRehns BK17:34
109Albin DetterfeltLinköpings OK17:36
110Jakob EnmarkGävle OK17:38
111Jonas AxénMotala AIF OL17:40
112Joakim SvenskStora Tuna OK17:42
113Mattias ZackrissonOK Roxen17:44
114Karl WalheimÄrla IF17:46
115Johan PerssonHagaby GOIF17:48
116Gustav EklöfUlricehamns OK17:50
117Joel Käll-KarlssonLinköpings OK17:52
118Erik JanssonKFUM Örebro OK17:54
119Jonas VåtzBoxholm-Mjölby OL17:56
120Mikael AxinHagaby GOIF17:58
121Mikael AnderssonLinköpings OK18:00
122Henrik BerggrenOK Denseln18:02
123Erik BomanGävle OK18:04
124Oskar HöglundMotala AIF OL18:06
125Johan ErikssonLinköpings OK18:08
126Tomas ReibringNyköpings OK18:10
127Joel FrancenLinköpings OK18:12
128Petter ErikssonÄrla IF18:14
129Petter JohanssonLinköpings OK18:16
130Emil JönssonOK Denseln18:18
131Henrik JonssonOK Rodhen18:20
132Emil KaleredOK Denseln18:22
133Per CarlborgLinköpings OK18:24
134Christer BroströmOK Denseln18:26
135Henrik TostebergLinköpings OK18:28
136Viktor AntonssonEksjö SOK18:30
137Erik MelénMotala AIF OL18:32
138Sven EngströmLinköpings OK18:34
139Mathias HallménAttunda OK18:36
140Anton TynongGävle OK18:38
141Victor BergstrandMotala AIF OL18:40
142Jonatan FrancénLinköpings OK18:42
143Erik HelanderOK Roxen18:44
144Marcus JanssonKFUM Örebro OK18:46
145Peter ErikssonLinköpings OK18:48
146Erik PetterssonNyköpings OK18:50
147Andreas AxelssonLinköpings OK18:52
148Kristian AlgersOK Hällen18:54
149Lukas EvebornOK Roxen18:56
150Johan NymanLinköpings OK18:58
151Harri KarlssonOK Denseln19:00
152Rasmus ElmelidSkåneslättens OL19:02
153Peter AronssonLinköpings OK19:04
154Anton SundinOK Tisaren19:06
155Erik MartinssonLinköpings OK19:08
156Björn KarlssonOK Denseln19:10

D18

3 500 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johanna HanssonBoxholm-Mjölby OL17:55
Moa HedegårdOK Kolmården17:57
Emma LindellLinköpings OK17:59
Märta BerggrenOK Kolmården18:01
Frida JohanssonLinköpings OK18:03
Julia ErikssonOK Kolmården18:05
Linnea BorgLinköpings OK18:07
Stina SvedevallOK Roxen18:09

H18

4 200 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
David AxelssonFinspångs SOK18:42

D16

3 400 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lisa BerggrenOK Kolmården18:11
Sarah MagnussonLinköpings OK18:13
Malin KärrströmOK Roxen18:15
Johanna GuståsLinköpings OK18:17
Tilda MarmelidOK Roxen18:19
Sarah PerssonOK Denseln18:21
Klara LjunggrenLinköpings OK18:23
Tora WesterbergOK Kolmården18:27
Hannele MöllerLinköpings OK18:29
lovisa lindqvistBoxholm-Mjölby OL18:31
Sofia BorgLinköpings OK18:35
Lova EvebornOK Roxen18:39
Josefin BovellanNAIS Orienteringsklubb18:43
Emma S JohanssonLinköpings OK18:45

H16

3 700 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustaf HedegårdOK Kolmården18:02
Alexander ZhangLinköpings OK18:04
Emil LjungemyrOK Kolmården18:06
Jakob TomassonLinköpings OK18:08
Hugo EkingeOK Motala18:10
Gustav HjellströmGränna-Bygdens OK18:12
Joel SjödinOK Kolmården18:14
Axel KullbergLinköpings OK18:16
Joar LönngrenBoxholm-Mjölby OL18:20
Jonas AnderssonOK Roxen18:22
August MollénOK Denseln18:26
Martin HägglundLinköpings OK18:28
Gustav MalmströmGOIF Tjalve18:30
Johan LindmanFinspångs SOK18:32
Oscar PrytzGOIF Tjalve18:34
Ludvig ForslundLinköpings OK18:36
Johan WehlinSkogspojkarnas OK18:40
Pontus LindblomOK Roxen18:42

D16 Kort

3 200 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emilia SamuelssonNAIS Orienteringsklubb18:18
Henrietta MöllerLinköpings OK18:21

H16 Kort

3 200 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kent StrömbergOK Roxen18:01
Viktor RönnbäckOK Eken18:05

D14

3 200 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb18:23
Smilla TengvallBoxholm-Mjölby OL18:24
Signe HedbrantOK Roxen18:25
Tove EkströmLinköpings OK18:26
Tove PihlströmOK Roxen18:27
Emma ErikssonOK Kolmården18:28
Olivia FröbergOK Roxen18:29
Sanna LönngrenBoxholm-Mjölby OL18:30
Linnea HanssonOK Roxen18:31
Frida SahlmanLinköpings OK18:32
Anna JohnssonSkogspojkarnas OK18:33
Malva EvebornOK Roxen18:34
Vilma KarlssonOK Denseln18:35
Amanda IvehammarLinköpings OK18:37
Therese EkmanFinspångs SOK18:38
Tove PetterssonOK Roxen18:40
Elin EricsonTjällmo-Godegårds OK18:41

H14

3 200 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb18:01
Elias AxelssonFinspångs SOK18:02
Jakob ThellsénOK Roxen18:03
Jonathan JylltorpLinköpings OK18:04
Thorsten SvenssonFinspångs SOK18:05
Gunnar EngströmLinköpings OK18:06
Leo JohanssonOK Kolmården18:08
Josef HelanderOK Roxen18:09
Olof LjunggrenLinköpings OK18:11
Arvid WesterbergOK Kolmården18:12
Filip ÅrnfeltLinköpings OK18:14
Emanuel HerberthsonLinköpings OK18:16
Oskar PetterssonBoxholm-Mjölby OL18:17
Axel JohanssonFinspångs SOK18:18

D14 Kort

2 400 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Serina SalovaaraOK Roxen18:02

D12

2 400 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
36Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb18:02
37Hanna LundgrenLinköpings OK18:03
38Jensine SvenssonFinspångs SOK18:04
39Malva TengvallBoxholm-Mjölby OL18:05
40Kerstin LjungemyrOK Kolmården18:06
41Moa HjortOK Roxen18:07
42Jonna AlfredssonOK Roxen18:08
43Karolina RönnbäckOK Eken18:09
44Emmy LindgrenLinköpings OK18:10
45Olivia AsketunOK Roxen18:11
46Sigrid FröbergOK Roxen18:12
47Josefin JohanssonLinköpings OK18:13
48Erica MolinBoxholm-Mjölby OL18:14
50Alva SvenskTjällmo-Godegårds OK18:16
51Linn AldénOK Roxen18:17
52Sara WänströmFinspångs SOK18:18
54Alice MarmelidOK Roxen18:20
55Hanna RothLinköpings OK18:21
57Elvira KarnehedOK Roxen18:23
58Elin KjellmanLinköpings OK18:24
59Emma EricsonTjällmo-Godegårds OK18:25

H12

2 400 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
25Carl HedegårdOK Kolmården18:26
1Arvid PetterssonBoxholm-Mjölby OL18:27
2Viktor JonssonTjällmo-Godegårds OK18:28
3Albin EronnLinköpings OK18:29
4Albin AlfredssonOK Roxen18:30
5Alexander VahlbergLinköpings OK18:31
6Samuel CamardaTjällmo-Godegårds OK18:32
7David StrömbäckOK Denseln18:33
8Albin HjellströmGränna-Bygdens OK18:34
9Alfons PetersonOK Denseln18:35
10Björn BroströmTjällmo-Godegårds OK18:36
11Malte EvebornOK Roxen18:37
12Gustav LevanderLinköpings OK18:38
13William LindforsOK Roxen18:39
14Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb18:40
15Adrian SiiraOK Motala18:41
16Måns BjörnskiöldOK Roxen18:42
17Simon KarlssonOK Motala18:43
19Viktor LindqvistBoxholm-Mjölby OL18:45

D12 Kort

2 200 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin AlkeniusLinköpings OK18:07
Malin BorgLinköpings OK18:11

H12 Kort

2 200 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emil SöderbergTjällmo-Godegårds OK18:19
Jonathan Årnfelt RamströmLinköpings OK18:23

D10

2 200 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Evelin GummessonFinspångs SOK18:00
Alice EricsonTjällmo-Godegårds OK18:02
Alice JohanssonFinspångs SOK18:04
Sofie EttlingSkogspojkarnas OK18:06
Ida HjortOK Roxen18:08
Annabell EräpuroOK Roxen18:12
Sigrid LjunggrenLinköpings OK18:16

H10

2 200 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Albin KjellbergBjörkfors GOIF18:16
August EkingeOK Motala18:18
Karl PetterssonBoxholm-Mjölby OL18:20
Rasmus PåledalOK Roxen18:22
Ludvig CarlqvistTjällmo-Godegårds OK18:24
Elis PetersonOK Denseln18:26
Adam PlawskiOK Roxen18:28
Karl HjärtsjöTjällmo-Godegårds OK18:32
Wilmer KempeOK Denseln18:34
Jacob PåledalOK Roxen18:38
Vilgot KempeOK Denseln18:40
Ludvig EronnLinköpings OK18:42
Jesper SchoutenOK Roxen18:44
Hektor Årnfelt RamströmLinköpings OK18:46
Hugo PerssonOK Denseln18:48
Elias ThellsénOK Roxen18:52
Rasmus KarlssonOK Denseln18:56

H35

4 200 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik LindströmLinköpings OK18:03
Joakim KjellbergBjörkfors GOIF18:05
Markus JohanssonLinköpings OK18:07
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK18:09
Nils-Åke SkoglundOK Motala18:11
Erik ÖsterbergOK Eken18:13
Bertil EronnLinköpings OK18:15

D40

3 500 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mia EronnLinköpings OK18:25
Kristina LjunggrenLinköpings OK18:27
Susanne KarlssonOK Denseln18:29
Annika IvarssonLinköpings OK18:31
Lena StrömTjällmo-Godegårds OK18:33
Liselott RothLinköpings OK18:35
Nina AhlanderOK Denseln18:37
Anna-Karin MagnussonLinköpings OK18:39

H40

4 200 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan KarlssonOK Denseln18:21
Sven-Johan PrytzGOIF Tjalve18:23
Christian ErikssonLinköpings OK18:25
Per KempeOK Denseln18:27
Magnus VahlbergLinköpings OK18:29
Andreas CarlqvistTjällmo-Godegårds OK18:31
Fredrik KorallMotala AIF OL18:33
Kjell SvenssonStjärnorps SK18:35
Patric MalmströmGOIF Tjalve18:37
Åke LjunggrenLinköpings OK18:39
Thorbjörn GustafssonTjällmo-Godegårds OK18:41
Magnus DjerfstenLinköpings OK18:43
Magnus ForsbergOK Motala18:45
Per MagnussonLinköpings OK18:47
Rikard EricsonTjällmo-Godegårds OK18:49
Patrik EvebornOK Roxen18:51
Tomas JohanssonOK Motala18:53
Christian EnbergLinköpings OK18:55
Henrik GöhlFinspångs SOK18:57
Henrik MarmelidOK Roxen18:59

D45

2 900 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ebba HedegårdOK Kolmården17:59
Mia LindbergBoxholm-Mjölby OL18:00
Annica BerggrenOK Kolmården18:01
Maria OlofssonLinköpings OK18:02
Sofia GustafssonOK Roxen18:03
Gitte EngströmLinköpings OK18:04
Lena LindmanFinspångs SOK18:05
Karin OlofssonLinköpings OK18:06
Helena HolmOK Roxen18:07
Anna Öhrwall RönnbäckOK Eken18:08
Åsa DetterfeltLinköpings OK18:09
Sofia SvedevallOK Roxen18:10
Karin SkullmanLinköpings OK18:11
Lena MalmströmGOIF Tjalve18:12
Lotta BorgLinköpings OK18:13
Bodil MolinBoxholm-Mjölby OL18:14
Anna Sofie BarkLinköpings OK18:15
Annelie AleniusBoxholm-Mjölby OL18:16
Carina KaleredOK Denseln18:17
Anna KullbergLinköpings OK18:18
Agneta ErikssonOK Kolmården18:19
Lena StrömbäckLinköpings OK18:20

H45

3 800 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus HedegårdOK Kolmården18:17
Johan MalmOK Kolmården18:19
Christer LindellLinköpings OK18:21
Jonas DetterfeltLinköpings OK18:23
Anders EkingeOK Motala18:25
Niklas RönnbäckOK Eken18:27
Johan PetterssonOK Motala18:29
Olle LindmanFinspångs SOK18:31
Jonas RothLinköpings OK18:33
Roger JohanssonOK Vargen18:35
Johan ÅttingLinköpings OK18:37
Christer ErikssonOK Kolmården18:39
Niclas WiklundOK Eken18:41
Thomas PerssonOK Denseln18:43
Torbjörn AnderssonOK Motala18:45
Fredrik JönssonMotala AIF OL18:47
Magnus SahlmanLinköpings OK18:49
Andreas HellgrenHammarkinds OK18:51
Jesper JohanssonLinköpings OK18:53
Per JohanssonMotala AIF OL18:55
Hans AxOK Eken18:57
Mikael WesterbergOK Kolmården18:59
Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK19:01
Patrik KorallMotala AIF OL19:03
Per GuståsLinköpings OK19:05

D50

2 900 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Margareta Skarp RuntegenBoxholm-Mjölby OL18:23
Karin ErnfridssonOK 64 Torpa18:24
Marianne NymanTjällmo-Godegårds OK18:25
Eva LindsténStjärnorps SK18:26
Ingrid RoosMotala AIF OL18:27
Kerstin SegerssonOK 64 Torpa18:28
Anita Seger-WehlinSkogspojkarnas OK18:29
Karin LundströmStjärnorps SK18:30
Pia VångellLinköpings OK18:31

H50

3 800 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pedro LundquistLinköpings OK17:58
Anders MolinBoxholm-Mjölby OL18:00
Michael WehlinSödertälje-Nykvarn OF18:02
Magnus HerberthsonLinköpings OK18:04
Mats ErikssonOK Roxen18:06
Örjan PetterssonTjällmo-Godegårds OK18:08
Rikard BorgLinköpings OK18:10
Anders BruhnMotala AIF OL18:12
Leif ErikssonOK Roxen18:14
Thomas RimhagenLinköpings OK18:16
Bo SvedevallOK Roxen18:18
Jan JohanssonBjörkfors GOIF18:20
Thomas PeterssonNAIS Orienteringsklubb18:22

D55

2 600 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb18:17
Lena RosanderFinspångs SOK18:19
Carina FaxénLinköpings OK18:21
Lena FornanderSkogspojkarnas OK18:23
Ann-Sofie SvenssonLinköpings OK18:25
Catharina ForsénOK Denseln18:27

H55

3 100 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thomas StenströmLinköpings OK17:55
Jan LundgrenLinköpings OK17:57
Jan-Erik CarlssonBoxholm-Mjölby OL17:59
Börje AnderssonLinköpings OK18:01
Bengt SchwartzOK Kolmården18:03
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK18:05
Hans SamuelssonOK 64 Torpa18:07
Karl-Johan NorénBoxholm-Mjölby OL18:09
Leif EfraimssonMotala AIF OL18:11
Per-Ove EkmanOK Roxen18:13
Mats LönngrenBoxholm-Mjölby OL18:15
Ralf LindgrenNAIS Orienteringsklubb18:17
Stefan PerssonSödertälje-Nykvarn OF18:19
Tomas VångellLinköpings OK18:21
Karl MollénOK Denseln18:23
Mats RosanderFinspångs SOK18:25
Göran ValfridssonBoxholm-Mjölby OL18:27

D60

2 400 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maud Göthe-LundgrenLinköpings OK18:12
Carin AnderssonOK Denseln18:14
Elisabet WiklundLinköpings OK18:16
Britt-Marie AldénOK Kolmården18:18
Inger EkmanOK Roxen18:20
Lena JohanssonSkogspojkarnas OK18:22
Maria NordwallOK Kolmården18:24
Marie SvernestamLinköpings OK18:26
Gerd HagströmGOIF Tjalve18:28

H60

3 100 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hans OlstrandStjärnorps SK18:31
Anders ÅbergTjällmo-Godegårds OK18:33
Lars ÖstlinBjörkfors GOIF18:35
Lennart SvernestamLinköpings OK18:37
Kjell ErikssonStjärnorps SK18:39
Torgny FaxénLinköpings OK18:41
Bengt-Ove BlomkvistBjörkfors GOIF18:43
Per ErikssonLinköpings OK18:45
Torgny JohanssonBjörkfors GOIF18:47
Per-Åke TengvallBoxholm-Mjölby OL18:49
Pelle SkullmanLinköpings OK18:51
Pär ForsströmStjärnorps SK18:53

D65

2 400 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Inger PetterssonBjörkfors GOIF18:06
Kerstin BlomOK Kolmården18:08

H65

2 900 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peter JakobssonLinköpings OK18:34
Anders HedinMotala AIF OL18:36
Bo JernbergOK Roxen18:38
Ove JohanssonOK Kolmården18:40
Christer JohanssonOK Motala18:42
Anders MonteliusBoxholm-Mjölby OL18:44
Jerry MartinssonOK Motala18:46
Runar AldénOK Kolmården18:48
Roger DanielssonLinköpings OK18:50
Christer SandhOK Roxen18:52
Peter HagströmGOIF Tjalve18:54
Ingemar MagnussonBoxholm-Mjölby OL18:56
Tord FranssonMotala AIF OL18:58
Jan-Larry HolmbergOK Motala19:00
Leif BerggrenNAIS Orienteringsklubb19:02
Rune RingsgårdOK Roxen19:04

D70

2 100 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sonja HanssonGOIF Tjalve18:09
Margareta TidmanOK Kolmården18:11
Lotta GranholmLinköpings OK18:13
Carina LindmanFinspångs SOK18:15
Inger GustafssonOK Roxen18:17
Britten PerssonFinspångs SOK18:19
Ingrid JigerströmOK Roxen18:21
Kerstin BengtssonMotala AIF OL18:23
Chatarina AnderssonOK Motala18:25

H70

2 600 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johnny WallingeOK Kolmården18:29
Bengt KarlssonLinköpings AIK18:31
Bertil ArdellOK Roxen18:33
Nils SjödinGOIF Tjalve18:35
Kjell HolmströmBjörkfors GOIF18:37
Thomas KleistBoxholm-Mjölby OL18:39
Anders SternöOK Roxen18:41
Alf MattssonOK Kolmården18:43
Bertil WahlqvistIFK Norrköpings OK18:45
Roland AlsénOK Roxen18:47
Arne AnderssonOK Motala18:49
Lennart PetterssonBjörkfors GOIF18:51
Leif SamorTjällmo-Godegårds OK18:53
Gunnar CarlsonOK Roxen18:55
Lennart SturessonLinköpings OK18:57
Börje OlssonLinköpings AIK18:59
Ulf WaldenfjordLinköpings OK19:01
Arne BergStjärnorps SK19:03
Ellert ThunholmOK Roxen19:05

D75

2 100 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gudrun ThigerLinköpings AIK18:02

H75

2 600 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kjell HagströmLinköpings OK18:02
Anders AdlerLinköpings AIK18:03
Åke TidmanOK Kolmården18:04
Holger PerssonOK Eken18:05
Otto HolmdahlLinköpings OK18:06
Bengt KleistBoxholm-Mjölby OL18:07
Stig BengtssonMotala AIF OL18:08
Leif AnderssonOK Motala18:09
Göran HektorLinköpings OK18:10
Bernt PetterssonOK Kolmården18:11
Ola KleistBoxholm-Mjölby OL18:12
Sune LindellOK Hällen18:13

D80

2 100 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonna EngblomLinköpings AIK18:05

H80

2 100 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rubert EngblomLinköpings AIK18:28
Rune KarlssonLinköpings OK18:30
Sven JonssonOK Roxen18:32
Nils-Erik ÅbergTjällmo-Godegårds OK18:34
Carleric ThigerLinköpings AIK18:36

Inskolning

1 500 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna EnbergLinköpings OK17:49:53
Louise AdolfssonKlubblös17:54:15
Emilia AdolfssonKlubblös17:54:18
Elvin AdolfssonKlubblös17:54:23
Otto BrantvallOK Denseln17:57:34
Hilda BrantvallOK Denseln18:00:32
Stina BerggrenLinköpings OK18:04:03
Julia PlawskiOK Roxen18:04:16
Linus FredsbergOK Roxen18:10:58
Ella JohanssonFinspångs SOK

U1

1 700 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fanny WalterssonOK Roxen17:43:37
Arvid TrofastTjällmo-Godegårds OK17:52:55
Johan AnderssonLinköpings OK17:56:41
Marcus PetterssonOK Roxen17:58:36
Oskar NyströmOK Roxen18:00:08
Thula SkoglundOK Motala18:00:12
Mattias SamuelssonNAIS Orienteringsklubb18:03:00
Oskar CarlqvistTjällmo-Godegårds OK18:03:53
Martin AlkeniusLinköpings OK18:05:11
Frida DahlénLinköpings OK18:07:27
Moa PihlströmOK Roxen18:12:39
Jonathan LindforsOK Roxen18:30:08
Johan HagglundLinköpings OK

U2

2 500 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Adrian SandellOK Roxen17:39:00
Ebba VallinOK Roxen17:44:25
Ellen TrofastTjällmo-Godegårds OK17:50:41
Rasmus WibergOK Roxen17:55:39
Tronje SkoglundOK Motala18:00:56
Pontus NordinOK Roxen18:02:03
Hedvig ErikssonOK Roxen18:02:15
Lucas BerggrenLinköpings OK18:04:22
Arvid Algers-OmholtSkogspojkarnas OK18:06:00
Julia ÅttingLinköpings OK18:08:00
Hugo BraamOK Denseln18:20:33
Robin FredsbergOK Roxen18:30:01
Edvin WalterssonOK Roxen18:30:42

Öppen motion 1

2 500 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mindra LangerOK Roxen18:11:11
Anna WirénLinköpings OK18:18:09
Lovisa NilssonKlubblös18:30:31

Öppen motion 3

2 700 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Madeleine EricsonLinköpings OK17:51:57
Emelie MidforsLinköpings OK17:53:55
Elin NyanderKlubblös17:55:21
Linda EkstrandKlubblös17:55:23
Eva JylltorpLinköpings OK18:04:13
Petra TengvallBoxholm-Mjölby OL18:10:08
Åsa KjellbergBjörkfors GOIF18:15:30
Maria EngqvistHammarkinds OK18:21:55
Sofia RamströmLinköpings OK18:46:01

Öppen motion 5

3 600 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alexandra EklundIK Gandvik17:31:11
Kerry KempeLinköpings OK17:33:35
Alfred ElmelidKlubblös17:39:04
Alicia GummessonFinspångs SOK17:39:46
Rasmus  Birch TyrbergKlubblös17:45:42
Bo PetterssonÖstgöta Helikopter SK & IF17:49:57
Carin MarcussonLinköpings OK17:55:58
Erik HjalmarssonLinköpings OK17:58:24
Kristian NilssonÖstgöta Helikopter SK & IF17:59:46
Ilona SchoutenOK Roxen18:00:22
Lars GezeliusIFK Norrköpings OK18:04:52
Therese LindqvistBoxholm-Mjölby OL18:19:05
Hanna LindvallKlubblös18:26:14
Daniel BergNAIS Orienteringsklubb18:27:36
Anna PetterssonBoxholm-Mjölby OL18:27:39
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK

Öppen motion 7

3 100 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars JohanssonOK Motala17:30:32
Bo GustavssonTjällmo-Godegårds OK17:31:41
Lars StrömTjällmo-Godegårds OK17:32:05
Urban HellstrandBjörkfors GOIF17:36:11
Per O MagnussonLinköpings OK17:46:33
Erik ÅrnfeltLinköpings OK17:50:50
Andreas PihlströmOK Landehof17:53:03
Martin HochwallnerKlubblös17:53:37
Elisabeth ÖsterbergLinköpings OK17:55:53
Uno BergOK Motala18:01:25
Josefina BerntssonLinköpings OK18:08:23
Rolf AxelssonTjällmo-Godegårds OK18:08:27
Anna CarlqvistTjällmo-Godegårds OK18:09:06
Elin RimhagenLinköpings OK18:14:47
Hans PetterssonLinköpings SK18:18:16
Åsa BraamOK Denseln18:20:37
Per-Inge JohanssonKlubblös18:21:34
Åsa HägglundLinköpings OK18:35:21
Emma BrännebyOK Kolmården18:37:37

Öppen motion 8

4 100 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joakim WigertzLånghundra IF17:30:02
Stephan SvenssonLinköpings OK17:33:30
Lars SonnernKlubblös17:39:21
Erik EdespongFK Friskus-Varberg17:40:00
Johan ÅqvistTjällmo-Godegårds OK17:42:12
Anders AxelssonFinspångs SOK17:42:32
Monika EstenbergerFinspångs SOK17:42:34
Gustaf GranathKlubblös17:58:21
Jan KaleredOK Denseln18:02:32
Peter DahlénLinköpings OK18:08:30
Mats EngströmOK Denseln18:08:37
Gustav EngmanOK Denseln18:09:09
Anders HaglundLinköpings OK18:09:47
Oskar EngmanOK Denseln18:11:22
Fredrik EngmanOK Denseln18:16:30
Thomas PetterssonIF Thor18:18:20
Fredrik KempeOK Denseln18:21:04
Erik KjellgrenHammarkinds OK18:22:44
Linus EricssonLinköpings OK18:27:00
Mattias ErikssonOK Denseln18:28:00
Henrik PetersonOK Denseln18:29:52
Tobias BeckiusLinköpings OK18:30:05
Ulf JohnssonSkogspojkarnas OK18:31:25
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL18:33:36
Andreas BergLinköpings OK18:35:17
Måns BrännebyOK Kolmården18:42:51
Sofia HylandStjärnorps SK18:43:28
Helena SkoglundOK Motala18:43:40
Linn BrännebyOK Kolmården18:45:36
Björn CarlsonOK Roxen18:48:51

Annonser