Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Ungdomens 10mila

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: Ungdomens 10mila
Arrangörsorganisationer: Fritsla VIK / Horreds SK / Kinnaströms SK / OK Mark / OK Räven / Skene Sim o IS
Datum: fredag 1 augusti 2014

HD-12

113 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
801Stora Tuna OK 118:00
8011. Jonas Carlsson
8012. Henrik Norgren
8013. Moa Birkebaek
8013. Jakob Carlsson
8014. Mattias Östberg
802Nydalens SK 118:00
8021. Tobias Espedal
8022. Ole Jacob Frankrig
8023. Joakim Jernberg (Kils OK)
8024. Kornelius Kriszat-Løvfald (Kils OK)
803Helsingin Suunnistajat 118:00
8031. Emilia Tala (Kils OK)
8032. Aino Kangasaho (Kils OK)
8033. Juulia Tala (Kils OK)
8033. Venla Salonen (Kils OK)
8034. Anton Hamppu (Kils OK)
804Linköpings OK 118:00
8041. Kristin Herberthson (Kils OK)
8042. Elin Alkenius (Kils OK)
8043. Hanna Lundgren (Kils OK)
8043. Greta Berglund (Kils OK)
8043. Arvid Roth (Kils OK)
8044. Hanna Roth (Kils OK)
805Hiidenkiertäjät 118:00
8051. Rasmus Toivanen
8052. Olli Koskinen
8053. Nora Kytäjä (vacant)
8053. Nea Kytäjä (vacant)
8053. Anna Tulonen
8054. Ville Laitamäki
806Falköpings AIK OK 118:00
8061. Vera Pettersson
8062. Hanna Alsiö
8063. Lukas Magnerfelt
8063. Vera Wallin
8063. Tilda Wiklund
8064. Elsa Sonesson (vacant)
807Rastikarhut 118:00
8071. Iivari Willman (vacant)
8072. Joona Nolvi (vacant)
8073. Kasperi Willman (vacant)
8073. Venla Imberg (vacant)
8074. Valteri Lahti (vacant)
808IK Hakarpspojkarna 118:00
8081. Evelina Svensson Finndahl (vacant)
8082. Emmy Granstedt (vacant)
8083. Kalle Öhlund (vacant)
8083. Stella Rangert (vacant)
8083. Joel Svensson Finndahl (vacant)
8084. Hilda Holmqvist Johansson (vacant)
809Nyköpings OK 118:00
8091. Isak Anängen
8092. Emil Wallström
8093. Alice Ek
8094. Edvin Hellsten
810FK Göingarna 118:00
8101. Melker Andersson (vacant)
8102. Edvin Selin (vacant)
8103. Gustav Andersson (vacant)
8104. Victor Modig (vacant)
811Tampereen Pyrintö 118:00
8111. Ilona Tikkakoskit
8112. Silja Yli-Hietanen
8113. Veeti Mähönen
8113. Aapo Liponkoski
8114. Olli Mustajoki (Södertälje-Nykvarn OF)
812Sävedalens AIK 118:00
8121. Rasmus Fjordside (OK Roxen)
8122. Emil Ravakko (OK Roxen)
8123. Arvid Skepp (OK Roxen)
8123. Tuva Öhgren (OK Roxen)
8123. Matilda Wallström
8124. Casper Skepp (OK Roxen)
813OK Löftan 118:00
8131. Victor Hansson (Kils OK)
8132. Tobias Johansson (Kils OK)
8133. Simon Corneliusson (Kils OK)
8133. Jakob Moberg (Kils OK)
8133. Olavi Aho
8134. Jesper Johansson (Kils OK)
814Västerås SOK 118:00
8141. Emil Ahlström
8142. Maja Ahlström
8143. Elvira Björnberg
8143. Kajsa Hall
8144. Ida Larsson
815Kangasala SK 118:00
8151. Valtteri Heinimaa
8152. Fanny Kukonlehto
8153. Vili Olkkonen
8153. Eemeli Kivelä
8153. Katri Kontio
8154. Topias Ahola
816Jönköpings OK 118:00
8161. Benjamin Claesson
8162. Erik Ling
8163. Johanna Fransson
8163. Ida Rosjö
8163. Olivia Grönkvist
8164. Emma Ling
817OK Landehof 118:00
8171. Felix Drejmo
8172. Albin Nyqvist
8173. Elsa Karlsson
8173. Anton Östman
8173. Rebecka Pihlström
8174. Nils Körle
818Espoon Suunta 118:00
8181. Emil Laaksonen (vacant)
8182. Otso Pajuoja (vacant)
8183. Olli Tiainen (vacant)
8183. Daniel Rautio (vacant)
8183. Liisa Raasakka
8184. Anti Sorsa
819Lynx 118:00
8191. Kristian Boström
8192. Suvi Heikkilä
8193. Karim Mbembela
8193. Anna Calderara
8193. Kia Mbembela
8194. Matias Maronen
820Eksjö SOK 118:00
8201. Agnes Djurstedt (vacant)
8202. Thea Nordin Abaji (vacant)
8203. Andrea Aulin (vacant)
8204. Gustav Wärnsberg (vacant)
821Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 118:00
8211. Sofie edvardsson
8212. Miia Roller
8213. My Lennartsson
8214. Marie-Chantal Ballnus
822OK Djerf 118:00
8221. Alexander Jansson (Kils OK)
8222. Jonna Lindblad (Kils OK)
8223. Ylva Johansson (Kils OK)
8223. Arvid Johansson (Kils OK)
8223. Emma Wahlström (Kils OK)
8224. Rasmus Pettersson (Kils OK)
823Kils OK 118:00
8231. Anton Uller
8232. Emma Hedin
8233. Lova Perman
8233. Lisa Olm
8234. Nora Holmgård
824Paimion Rasti 118:00
8241. Voima Tuomasjukka
8242. Lotta Kukkonen
8243. Leo Haanpää
8244. Essi Hölsö
825OK Ravinen 118:00
8251. Elon Albrektsson
8252. Tilda Mårtensson
8253. Hugo Lindskog
8253. Sanna Rinnbäck
8254. Martin Rinnbäck
826MS Parma 118:00
8261. Aleksi Karttila (Kils OK)
8262. Ilona Ruohola (Kils OK)
8263. Essi Valtonen (Kils OK)
8263. Aamos Laavainen (Kils OK)
8263. Inkeri Karttila
8264. Niklas Ekström (Kils OK)
827Almby IK 118:00
8271. Henrik Franzén
8272. Karl Kylborn
8273. Sofia Green
8274. Sofie Franzén
828Angelniemen Ankkuri 118:00
8281. Antti Reiman (vacant)
8282. Juha Ylimaa (vacant)
8283. Jenna Koskinen
8283. Jani Ahonen
8284. Kajsa Kaartinen
829OK Tranan 118:00
8291. Gustav Ohlin (OK Ravinen)
8292. Sofia Elverlind (OK Ravinen)
8293. Lisa Östensson (OK Ravinen)
8293. Linn Olausson (OK Ravinen)
8293. Sara Ohlin
8294. Isak Angerd (OK Ravinen)
830OK Ravinen 218:00
8301. Olle Kallur
8302. Amanda Granqvist
8303. Alvin Craig
8303. Liv Herne
8304. Albin Lindskog
831Bredaryds SOK 118:00
8311. Anton Gunnarsson (vacant)
8312. Tuva Nylund (vacant)
8313. Ellen Sigvardson (vacant)
8314. Axel Elmblad (vacant)
832Helsingin Suunnistajat 218:00
8321. Luca Kallela (Kils OK)
8322. Elli Salonen (Kils OK)
8323. Veera Turakainen (Kils OK)
8323. Aapo Ikola (Kils OK)
8323. Doris Väisänen (Kils OK)
8324. Lenni Väisänen (Kils OK)
833Lerums SOK 118:00
8331. William Sturesson (Kils OK)
8332. Jonas Olanders (Kils OK)
8333. Simon Alfredsson (Kils OK)
8334. Lovisa Moqvist
834OK Njudung 118:00
8341. Oscar Hultgren (Kils OK)
8342. Filip Jennerstrand (Kils OK)
8343. Olle Petersén (Kils OK)
8343. Felicia Gustavsson (Kils OK)
8344. Elin Jennerstrand (Kils OK)
835OK Kolmården 118:00
8351. Sverre Röjgård (Kils OK)
8352. Carl Hedegård (Kils OK)
8353. Erik Johnsson (Kils OK)
8354. Simon Johansson (Kils OK)
836Nydalens SK 218:00
8361. Oda Scheele
8362. Yngvild Langedal Breivik
8363. Theresa Fürstenberg (Kils OK)
8363. Ea Lunøe (Kils OK)
8364. Marte Madslien Bakken (Kils OK)
837Eksjö SOK 218:00
8371. Noah Pansell (vacant)
8372. Astrid Frohlund Hägg (vacant)
8373. Elin Göth (vacant)
8373. Elsa Höglund (vacant)
8374. Ida Edvardsson (vacant)
838IF Hagen 118:00
8381. Erica Bogren (vacant)
8382. Malin Stomberg (vacant)
8383. Malin Kindbom (vacant)
8384. Anton Carlsson (vacant)
839Ulricehamns OK 118:00
8391. Lucas Efraimsson (Södertälje-Nykvarn OF)
8392. Alfred Hallqvist (Södertälje-Nykvarn OF)
8393. Maja Nordin (Södertälje-Nykvarn OF)
8393. Albin Genberg (Södertälje-Nykvarn OF)
8393. Ellen Arneborg
8394. Joel Holmberg (Södertälje-Nykvarn OF)
840Markbygdens OK 118:00
8401. Anton Blomqvist (Kils OK)
8402. Erika Åkesson (Kils OK)
8403. Elving Lomander (Kils OK)
8403. Gustav Fagerlind
8403. Matilda Fagerlind
8404. Lisa Åkesson (Kils OK)
841OK Hammaren 118:00
8411. vacant (OK Alehof)
8412. vacant (OK Alehof)
8413. vacant (OK Alehof)
8413. vacant (OK Alehof)
8413. vacant (OK Alehof)
8414. vacant (OK Alehof)
842Valkeakosken Haka / Kyrös-Rasti / Lounais-Hämeen Rasti 118:00
8421. Seeti Salonen
8422. Elmeri Syrjälä
8423. Kasimir Niinimäki
8423. Eerik Aalatio
8424. Niilo Syrjälä
843OK Vilse 87 / OK Gynge 118:00
8431. Linn Karlsson
8432. Ina Åman
8433. Jakob Ingelström
8433. Eddie Karlsson
8433. Lisa Ericson
8434. Vilmalee Suwan Kuusela
844Rastikarhut 218:00
8441. Netta Koivunen (vacant)
8442. Aleksi Murto (vacant)
8443. Iida Lahti (vacant)
8443. Paavo Lahti (vacant)
8444. Eero Haavu (vacant)
845Sävedalens AIK 218:00
8451. Rasmus Frödin Karlsson (Nyköpings OK)
8452. Nils Grimbeck (Nyköpings OK)
8453. Gunnar Fovaeus (Nyköpings OK)
8453. Simon Bååth (Nyköpings OK)
8454. Gabriel Öhgren (Nyköpings OK)
846Södertälje-Nykvarn OF 118:00
8461. Klara Borg
8462. Agnes Liwell
8463. Hugo Bergquist
8463. Alexander Ahlsén
8464. David Borg
847Tullinge SK 118:00
8471. Hampus Hatlen (Södertälje-Nykvarn OF)
8472. Tove Sjöberg (Södertälje-Nykvarn OF)
8473. Wilma Leickt (Södertälje-Nykvarn OF)
8473. Lovisa Svensson (Södertälje-Nykvarn OF)
8473. Katja Leickt (Södertälje-Nykvarn OF)
8474. Alfred Längheim (Södertälje-Nykvarn OF)
848Gällstadbygdens SOK 118:00
8481. Simon Brovall (vacant)
8482. Walter Bodin (vacant)
8483. Isac Brovall (vacant)
8483. vacant (vacant)
8483. vacant (OK Alehof)
8484. Curt Wullf Norgren (vacant)
849Koovee 118:00
8491. Akseli Konttila (Kils OK)
8492. Tuukka Kupiainen (Kils OK)
8493. Oliver Schüle
8493. Pihla Häkkinen
8494. Visa Salonen (Kils OK)
850Kungälvs OK 118:00
8501. Fritjof Aderstedt Althoff
8502. Molly Granäng
8503. Karl Aderstedt Althoff
8503. Disa Rangert
8504. Katrin Asplund
851Nyköpings OK 218:00
8511. Jonas Musslinder
8512. Miranda Fredriksson
8513. Olof Musslinder
8513. Filippa Guttke
8513. Lovis Hellsten
8514. Andreas Holmqvist
852Vänersborgs SK 118:00
8521. Jacob Österman
8522. Matilda Cederberg
8523. Edvin Larsson
8523. Alice Svalin
8524. Tova Jansson
853Tampereen Pyrintö 218:00
8531. Villa Nustajoki
8532. Vilma Vourisalmi
8533. Outi Savisaari
8534. Tommi Viilo
854OK Bävern 118:00
8541. Hugo Hedström (Kils OK)
8542. Alice Hall (Kils OK)
8543. Vera Gerardsson (Kils OK)
8544. Aron Rudberg (Kils OK)
855OK Alehof 118:00
8551. Filip Klingberg
8552. Ida Bengtsson
8553. Elina Reinholdsson
8553. Alfred Johansson
8554. Erik Johansson
856IK Hakarpspojkarna 218:00
8561. Tilda Palm (vacant)
8562. Hugo Linderö (vacant)
8563. Tova Rangert (vacant)
8563. Engla Pruth (vacant)
8563. Moa Linderö (vacant)
8564. Nike Pruth (vacant)
857FK Friskus-Varberg 118:00
8571. Axel Bechtel
8572. Emma Eliasson
8573. Filip Carlqvist
8573. Maja Karmstig
8574. Alex Johansson
858Almby IK 218:00
8581. Jonatan Kraft
8582. Daniel Kraft
8583. Axel Kylborn
8583. Jonatan Green
8584. Sofie Bodin
859Hestra IF 118:00
8591. Oskar Lundberg
8592. Erik Ingemarsson
8593. Filip Ingemarsson
8593. Alfred Sandell
8594. Alma Hjertberg
860Espoon Suunta 218:00
8601. Saana Munck (vacant)
8602. Juuso Tervakangas (vacant)
8603. Vilja Viinikainen (vacant)
8603. Markus Määttänen
8604. Mikko Määttälä (vacant)
861Kungälvs OK 218:00
8611. Hanna Gabrielsson
8612. Lukas Groth
8613. Dante Rangert
8614. Sofia Rask
862Kils OK 218:00
8621. Fredrik Westlund
8622. Emma Lugne
8623. Klara Nordström
8623. Isak Holmgård
8623. Lina Uller
8624. Rebecka Westlund
863OK Hällen 118:00
8631. Ella Stenils
8632. Elsa Linder
8633. Vera Carlsson
8633. Gustav Norberg
8633. Annika Källman
8634. Hugo Kindborn
864Linköpings OK 218:00
8641. Eskil Rabelius (Kils OK)
8642. Siri Berglund (Kils OK)
8643. Amelie Johansson (Kils OK)
8643. Malin Borg (Kils OK)
8644. Josefin Johansson (Kils OK)
865Tibro OK 118:00
8651. Edvin Henrysson (Södertälje-Nykvarn OF)
8652. Gustav Lidman (Södertälje-Nykvarn OF)
8653. Tilde Gran (Södertälje-Nykvarn OF)
8654. Lukas Andrén (Södertälje-Nykvarn OF)
866Tolered-Utby Ol-klubb 118:00
8661. Simon Gårdsby
8662. Evelina Gårdsby
8663. Rakel Hanson
8663. Elvira Söderberg
8663. Siri Larsen
8664. Samuel Ljungqvist
867Tidaholm SOK Sisu / Mullsjö SOK 118:00
8671. Olle Andersson
8672. Simon Westh
8673. Irma Westh
8673. Julia Westh
8673. Moa Holmvik
8674. Elin Axelsson
868Västvärmlands OK 118:00
8681. Hanna Kohlberg
8682. Märtha Stake
8683. Mirja Backlund
8683. Nils Johansson
8684. Klara Johansson
869Bohuslän-Dals OF 118:00
8691. Isak Olsson
8692. Johan Lund
8693. William Wassenius
8694. Arvid Aronsson
870FK Göingarna 218:00
8701. Wilmer Selin (vacant)
8702. Hjalmar Axelsson (vacant)
8703. Tuva Selin (vacant)
8704. Svante Selin (vacant)
871Garphyttans IF 118:00
8711. Nils Schagerström (vacant)
8712. Anna Nilsson (vacant)
8713. Signe Schagerström (vacant)
8714. David Mårtensson (vacant)
872Garphyttans IF 218:00
8721. Jonathan Tellestedt (vacant)
8722. Ludwig Gertzell (vacant)
8723. Nelly Mårtensson (vacant)
8723. Axel Nilsson (vacant)
8724. Erik Melin (vacant)
873Gävle OK / OK Hammaren18:00
8731. Alfred Liljeström
8732. Linus Täck
8733. Isak Berggren
8733. Jacob Lilje
8734. Emma Lilje
874Helsingin Suunnistajat 318:00
8741. Aapo Roininen (Kils OK)
8742. Katariina Sallila (Kils OK)
8743. Vilho Malmerg
8743. Elina Hamppu
8743. Lenni Kallela
8744. Oona Mustonen (Kils OK)
875Hjärnarps GH OL 118:00
8751. Erik Albinsson (vacant)
8752. David Morén (vacant)
8753. Tim Hjalmarsson (vacant)
8754. Oscar Ragnarsson (vacant)
876Hjärnarps GH OL 218:00
8761. Johanna Ragnarsson (vacant)
8762. Arvid Albinsson (vacant)
8763. Hanna Morén (vacant)
8764. André Wester (vacant)
877IF Rigor 118:00
8771. Evelina Hasselgren
8772. Thilda Seldén
8773. Maja Graad
8773. Emil Seldén
8773. Anna Svensson
8774. Alfred Erdelius
878IK Trenne Ullared 118:00
8781. Måns M-Henningsson (vacant)
8782. Oscar Carlsson (vacant)
8783. Alva Wallin (vacant)
8784. Tilda M-Henningsson (vacant)
879KFUM Örebro OK 118:00
8791. Linus Malm
8792. Gustav Askroth
8793. Olle Malm
8793. Julia Berg
8793. Vilmer Göthlin
8794. Lovisa Gustafsson
880Kangasala SK 218:00
8801. Valtteri Kivelä
8802. Venla Heinimaa
8803. Ida Kontkanen
8803. Siiri Pajula
8804. Veera Olkkonen
881Leksands OK 118:00
8811. Isabella Joons
8812. Klockar Eskil Nääs
8813. Tilda Berg
8813. Ellen Funke
8814. Olof Flinth
882Leksands OK 218:00
8821. Fredrik Junevik
8822. Markus Halvarson
8823. Elsa Göras
8823. Tuva-Kajsa Spik
8824. Julia Funke
883Lerums SOK 218:00
8831. Jakob Gunnarsson
8832. Isabella Ranta
8833. Jonathan Vikberg
8834. Alina Johnsson
884Mölndal Outdoor IF 118:00
8841. vacant (OK Alehof)
8842. vacant (OK Alehof)
8843. vacant (OK Alehof)
8843. vacant (OK Alehof)
8843. vacant (OK Alehof)
8844. vacant (OK Alehof)
885Nydalens SK 318:00
8851. Teodore Mo Hjelmeseth
8852. Kasper Bakken Ulseth
8853. Rolf Andreas Berg (Kils OK)
8853. Eivind Nyberg
8854. Gaute Bergan (Kils OK)
886Nydalens SK 418:00
8861. Pia Young Vik (Kils OK)
8862. Frida Solsrud (Kils OK)
8863. Hannah Mans
8863. Oda Sörlie
8864. Elise Waerp Hauge (Kils OK)
887Nyköpings OK 318:00
8871. Caroline Guttke
8872. Odin Ek
8873. Oscar Ekenborg
8874. Axel Lindgren
888OK Kolmården 218:00
8881. Linnea Lundh (Kils OK)
8882. Fanny Östlund (Kils OK)
8883. Annie Lundh (Kils OK)
8884. Kerstin Ljungemyr (Kils OK)
889OK Kåre 118:00
8891. Christoffer Lindgren (Kils OK)
8892. Tove Ringi (Kils OK)
8893. Markus Melén (Kils OK)
8893. Alva Viker (Kils OK)
8893. Emilia johnsson (Kils OK)
8894. Melker Nordgren (Kils OK)
890OK Kåre 218:00
8901. vacant (OK Alehof)
8902. vacant (OK Alehof)
8903. vacant (OK Alehof)
8903. vacant (OK Alehof)
8903. vacant (OK Alehof)
8904. vacant (OK Alehof)
891OK Njudung 218:00
8911. Karl Petersén (Kils OK)
8912. Alexander Gustavsson (Kils OK)
8913. Ellen Toll (Kils OK)
8914. Hugo Dahlén (Kils OK)
892OK Roxen 118:00
8921. Elvira Karnehed
8922. Albin Alfredsson
8923. Malte Eveborn
8923. Jacob Påledal
8924. Olivia Asketun
893OK Roxen 218:00
8931. Måns Björnskiöld
8932. Linn Aldén
8933. Adam Plawski
8933. Rasmus Påledal
8934. Alice Marmelid
894OK Skogsfalken 118:00
8941. Tova Danielsson (OK Ravinen)
8942. Max Persson (OK Ravinen)
8943. Emma Emilsson (OK Ravinen)
8943. Hugo Danielsson (OK Ravinen)
8944. Elin Emilsson (OK Ravinen)
895OK Skogshjortarna 118:00
8951. Lucas Ljungdahl (OK Ravinen)
8952. Simon Veltman (OK Ravinen)
8953. Ebba Thern (OK Ravinen)
8953. Johanna Fredrixon (OK Ravinen)
8953. Anton Lund (OK Ravinen)
8954. Lukas Larsson (OK Ravinen)
896OK Tisaren 118:00
8961. Emil Larsson
8962. Noel Helmersson
8963. Hugo Sjödin
8963. Robin Helmersson
8963. Amanda Sjödin
8964. Valter Pettersson
897OK Tyr 118:00
8971. Elsa Albinsson (OK Ravinen)
8972. Rebecca Take (OK Ravinen)
8973. Simon Albinsson (OK Ravinen)
8974. Cornelia Kindlund (OK Ravinen)
898Ronneby OK 118:00
8981. Arvid Blomster (OK Ravinen)
8982. Hanna Sunnegårdh Ring (OK Ravinen)
8983. Oskar Ericsson (OK Ravinen)
8983. Maja Bäcklund
8983. Fabian Andersson (OK Ravinen)
8984. Linus Wernström (OK Ravinen)
899Sjövalla FK 118:00
8991. Maria Logren
8992. Linnea Wedberg-Kilnäs
8993. Ebbe Holmqvist
8993. Linus Alinder
8994. Eleonora Alinder
900Sjövalla FK 218:00
9001. Olivia Lundstedt
9002. Wilmer Holmqvist
9003. Fabian Alinder
9003. Emilia Lundstedt
9004. Märta Ljungberg
901Snättringe SK 118:00
9011. Erik Lidström Lauri
9012. Jakob Tedhamre
9013. Jacob Wolgast
9014. John Wolgast
902Snättringe SK 218:00
9021. Ella Karlsson
9022. Alva Lidström Lauri
9023. Elin Wolgast
9023. Alicia Kallhauge
9024. Cecilia Hector
903Tjällmo-Godegårds OK 118:00
9031. Emma Ericson (Södertälje-Nykvarn OF)
9032. Alice Ericson (Södertälje-Nykvarn OF)
9033. Björn Brorström (Södertälje-Nykvarn OF)
9033. Ludvig Carlqvist
9033. Ellen Trofast (Södertälje-Nykvarn OF)
9034. Alva Svensk (Södertälje-Nykvarn OF)
904Trollhättans SOK 118:00
9041. Olle Melén
9042. Moa Eriksson
9043. Ronja Andersson
9043. Lova Eriksson
9043. Nils Melén
9044. Hugo Mandinger
905Vallentuna-Össeby OL 118:00
9051. Marcus Ekman (Södertälje-Nykvarn OF)
9052. Otto Balck (Södertälje-Nykvarn OF)
9053. Amanda Cedstedt (Södertälje-Nykvarn OF)
9053. Lisa Jarpner (Södertälje-Nykvarn OF)
9053. Philip Forngren (Södertälje-Nykvarn OF)
9054. Ida Hofstedt (Södertälje-Nykvarn OF)
906Vallentuna-Össeby OL 218:00
9061. Axel Balck
9062. Matilda Ekman
9063. Elias Javehed (Södertälje-Nykvarn OF)
9063. Erik Balck (Södertälje-Nykvarn OF)
9063. Doris Iko (Södertälje-Nykvarn OF)
9064. Gustaf Hofstedt
907Västerås SOK 218:00
9071. Amanda Hall (Södertälje-Nykvarn OF)
9072. Kristina Lindgren (Södertälje-Nykvarn OF)
9073. Nova Sahlén (Södertälje-Nykvarn OF)
9073. Felicia Sahlén
9074. Theodor Meijer (Södertälje-Nykvarn OF)
908FK Vittus 118:00
9081. Maxim Omelchenko (vacant)
9082. Anton Törnqvist (vacant)
9083. Max Blomkvist (vacant)
9084. Arvid Kronmar (vacant)
909IFK Göteborg 118:00
9091. Filippa Fagerström (vacant)
9092. Elin Flakberg (vacant)
9093. Thea Fagerström (vacant)
9093. Sandra Ling (vacant)
9093. Jakob Asp (vacant)
9094. Olivia Asp (vacant)
910Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 218:00
9101. Albin Söderlind
9102. Oskar Nilsson
9103. William Grunder
9104. Johan Lundbäck
911OK Vivill 118:00
9111. Elias Thunberg
9112. Albin Samuelsson
9113. Emma Isidorsson (OK Ravinen)
9114. Clara Samuelsson (OK Ravinen)
912OK Orinto 118:00
9121. Olle Elfström
9122. Vera Elfström
9123. Lisa Homann (Kils OK)
9124. Gustav Bohman (Kils OK)
913OK Orinto 218:00
9131. Emely Weihart (Kils OK)
9132. Tom Weihart (Kils OK)
9133. Kajsa Elfström (Kils OK)
9133. Kristina Bohman (Kils OK)
9134. Christoffer Balkow (Kils OK)

HD-18

63 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
1Helsingin Suunnistajat 103:00
11. Ville Mannonen
12. Topi Syrjäläinen
13. Miika Tala
14. Tuomas Heikkilä
15. Kasperi Niemi
15. Paavo Heinonen
15. Johannes Louhi
16. Matias Salonen
17. Artur Kulagin
18. Topias Niemi
19. Anton Salmenkylä
110. Topi Raitanen
2Tampereen Pyrintö 103:00
21. Konsta Pitkänen
22. Konsta Purjanen
23. Taavi Mustajoki
24. Teemu Eerola
25. Vili Mähönen
25. Lasse Viilo
25. Ossi Järvinen
26. MikkoEerola
27. Jonne Pitkänen
28. Vili Mustonen
29. Pyry Mustonen
210. Anton Kuukka
3MS Parma 103:00
31. Aaro Ryotiola
32. Akseli Ruotiola
33. Eero Lapila
34. Eero Heinonen
35. Aleksi Hellman
35. Joona Parsanen
35. Oskari Lepistö
36. Rasmus Ekström
37. Konsta Piironen
38. Aleks Hiidentiovi
39. Eero Jalli
310. Aaro Julkunen
4Rastikarhut 103:00
41. Jarkko Koivumäki
42. Hermanni Willman
43. Roope Lohikoski
44. Tommo Kukkula
45. Juho Ojala
45. Iisa Jutila
45. Viljami Imberg
46. Iivari Willman
47. Pyry Willman
48. Erik Kesti
49. Pietu Jutila
410. Konsta Jutila
5Hestra IF 103:00
51. Victor Helgesson (vacant)
52. Filip Grahn (vacant)
53. Emil Karlsson (vacant)
54. Samuel Plumppu (vacant)
55. Simon Alvhage (vacant)
55. Fabian Lundell (vacant)
56. Jonatan Engström (vacant)
57. Erik Fors (vacant)
58. Tobias Pentonen (vacant)
59. Linus Landergren (vacant)
510. Markus Larsson (vacant)
6Tullinge SK 103:00
61. Olle Andersson (vacant)
62. Victor Imark (vacant)
63. Andreas Hultqvist (vacant)
64. Niklas Sundqvist (vacant)
65. Ruben Bryngelsson (vacant)
65. Lukas Arkäng (vacant)
65. Adam Bratt (vacant)
66. Olle Skog (vacant)
67. Joel Pettersson (vacant)
68. Jonathan Envall (vacant)
69. Albin Andersson (vacant)
610. Simon Imark (vacant)
7IK Hakarpspojkarna 103:00
71. Martin Olsson (vacant)
72. Arvid Nord (vacant)
73. Andreas Gustafsson (vacant)
74. Anton Hansson (vacant)
75. Isak Snälls (vacant)
75. Tilda Palm (vacant)
75. Hugo Almqvist (vacant)
76. Hilda Holmqvist Johansson (vacant)
77. Emil Öhlund (vacant)
78. Hampus Lindman (vacant)
79. Lukas Granstedt (vacant)
710. Emil Björnlinger
8Eksjö SOK 103:00
81. Oskar Lind (vacant)
82. August Kollberg (vacant)
83. Philip Edvardsson (vacant)
84. Lukas Sundblad (vacant)
85. Jakob Frolund
85. Carl Wärnsberg (vacant)
85. Simon Swahn
86. Hugo Djurstedt (vacant)
87. Adam Persson (vacant)
88. Rafael Dobnik (vacant)
89. Nils Wärnsberg (vacant)
810. Tobra Pezzati
9OK Ravinen 103:00
91. Felix Hellgren
92. Axel Granqvist
93. Viktor Wohlgemuth
94. Erik Herne
95. Martin Rinnbäck
95. Albin Lindskog
95. Yngve Rahlén
96. Kasper Fransson
97. Lukas Hellgren
98. Hugo Thorell
99. Hannes Svahn
910. Albin Andersson
10Hiidenkiertäjät 103:00
101. Vesa Lahtinen
102. Eemeli Suominen
103. Janek Piirisild
104. Tuomas Puputti
105. Olli Koskinen
105. Rasmus Toivanen
105. Wille Laitamäki
106. Markus Nikander
107. Leevi Roine
108. Aato Korja
109. Juuso Viskari
1010. Benjamin Tulonen
11OK Roxen 103:00
111. Albin Lillieström
112. Hugo Lillieström
113. Olle Hansson
114. Lukas Eveborn
115. Jonas Andersson
115. Jakob Thellsén
115. Hugo Dalhammer
116. Pontus Lindblom
117. Adam Thellsén
118. Elias Rankka
119. Mathieu Perrin
1110. Emil Thellsén
12Espoon Suunta 103:00
121. Aleksi Sorsa
122. Joha Rauhala
123. Niko Larmala
124. Alvar Palmen
125. Lauri Heinaro
125. Olli Tiainen
126. Ilmari ikäheimo
127. Mikael Rautio
128. Miika Vehmas
129. Elias Lehikoinen
1210. Lari Pernu
13FK Göingarna 103:00
131. Fritjof Axelsson (vacant)
132. Algot Najvik (vacant)
133. Hilda Axelsson (vacant)
134. Hampus Lakssonen (vacant)
135. Victor Modig (vacant)
135. Edvin Selin (vacant)
136. Matilda Nilsson (vacant)
137. Lovisa Nilsson (vacant)
138. Oscar Modig (vacant)
139. Melker Andersson (vacant)
1310. Klara Andersson (vacant)
14Kangasala SK 103:00
141. Erik Ahola
142. Jeremias Joutsensaari
143. Tuomas Sainio
144. Eevert Toivonen
145. Antti Leonsaari
145. Juho Leonsaari
145. Topias Ahola
146. Matti Hakola
147. Vilhelm Toivonen
148. Emil Piippo
149. Kimmo Kontio
1410. Mikko Ahola
15OK Tyr / Degerfors OK / IK Vikings OK 103:00
151. Robin Svennberg
152. Jan Dalheimer
153. Hannes Bergenfur
154. Filip Jacobsson
155. David Kindlund
155. Richard Take
155. Elias Bergenfur
156. Samuel Axelson
157. Oskar Nyman
158. Tim Dalheimer
159. Pontus Kullin Alfredsson
1510. Marcus Beckius
16Angelniemen Ankkuri / Paimion Rasti / Rasti 88 103:00
161. Mikko Lindberg
162. Matias Arola
163. Vesa Nokka
164. Atte Nokka
165. Veikka Virtanen
165. Antti Rejman
166. Atte Saastamoinen
167. Simo Siltanen
168. Klas Haampää
169. Tobias Arola
1610. Arttu Laaksonen
17Markbygdens OK 103:00
171. Ivar Sörqvist (vacant)
172. Klas Udd (vacant)
173. Klara Axelsson (vacant)
174. Felix Axelsson (vacant)
175. Hugo Lomander
175. Tilde Johansson
175. Hugo Lom (vacant)
176. Axel Lomander
177. Axel Åkesson (vacant)
178. Olle Sörqvist (vacant)
179. Klara Ask (vacant)
1710. Edvin Carlsson (vacant)
18Koovee 103:00
181. Akseli Ketola
182. Jaakko Skog
183. Lauri Ketola
184. Justus Laitinen
185. Joel Schûle
185. Kristian Ketola
185. Vertti Laitinen
186. Eemi Konttila
187. Arttu Valkama
188. Otso westerlund
189. Eetu Pohja
1810. Severi Valkamo
19Hämeenlinnan Suunnistajat 103:00
191. Jere Kommio
192. Akseli Julkunen
193. Niko Kommio
194. Juho Elovaara
195. Eero Penttilä
195. Matias Lautamäki
195. Ilkka Kivikko
196. Jussi Jalonen
197. Ville Laakso
198. Antti Kivikko
199. Aleksi Vihelä
1910. Joona Leipijärvi
20OK Orient 103:00
201. Casper Linnoula
202. Emil Sevelius
203. Niklas Salo
204. Emil Lönnström
205. Eelis Johansson
205. Marcus Kopra
205. Venla Silvennoinen
206. Kristian Salo
207. Ville Sevelius
208. Ville Varjolaakso
209. Algot Silvennoinen
2010. Eric Lönnström
21Kils OK 103:00
211. Viktor Skoog
212. Lukas Olm
213. Elsa Holmgård
214. Olof Skoglund
215. Anton Uller
216. Nora Holmgård
217. Gustav Perman
218. Måns Olm
219. Elis Nordström
2110. Andreas Uller
22OK Bävern / Sol Tranås 103:00
221. Oliver Lundberg
222. Rasmus Lundberg
223. Hampus Karmetun
224. Isac Johansson
225. Axel Johansson
225. Stina Johansson
225. Alexander Augustsson
226. Lovisa Nord
227. Elin Posch
228. Linus Lundberg
229. Emil Johansson
2210. Viktor Thörnkvist
23Jönköpings OK 103:00
231. Eric Rosjö (vacant)
232. Filip Rosjö (vacant)
233. Kajsa Johansson (vacant)
234. Victor Hansson (vacant)
235. Benjamin Claesson (vacant)
235. Erik Ling (vacant)
235. Johanna Fransson (vacant)
236. Emma Ling (vacant)
237. Edvin Claesson (vacant)
238. Elizabete Blumentale (vacant)
239. Adam Löfström (vacant)
2310. Arvid Claesson (vacant)
24OK Kolmården 103:00
241. Emil Ljungemyr (vacant)
242. Ville Johansson (vacant)
243. Arvid Westerberg (vacant)
244. Josef Johansson (vacant)
245. Simon Johansson (vacant)
245. Emma Bränneby (vacant)
246. Sverre Röjgård (vacant)
247. Leo Johansson (vacant)
248. Gustaf Hedegård (vacant)
249. Joel Sjödin (vacant)
2410. Oskar Leinonen (vacant)
25IF Sibbo-Vargarna / OK77 103:00
251. Henri Pasanen
252. Christoffer Hindsberg
253. Ilari Visori
254. Jesper Lindahl
255. Niilo Melkas
255. Christa Borgman
255. Caroline Hägel
256. Jonne Kunnas
257. Maximilan Järvinen
258. Rickard Svedberg
259. Valtteri Alanko
2510. Fabian af Hällström
26Växjö OK 103:00
261. Lukas Lundgren
262. Henrik Eklund
263. Gustav Runefors
264. Viktor Östergren
265. Albin Evertsson
265. Noel Braun
266. Alicia Lundgren
267. Maja Porle
268. Louise Lundgren
269. Isac Ericsson
2610. Johan Eklund
27Södertälje-Nykvarn OF 103:00
271. Joakim Andén
272. Jesper Sjöblom
273. Johan Ryding
274. Erik Wigle
275. David Borg
275. Klara Borg
275. Sofia Wigle
276. Christoffer Ahlsén
277. Ellen Bergquist
278. Jonathan Ahlsen
279. Henrik Willamo
2710. Patrik Roos
28Nyköpings OK / OK Hällen 103:00
281. Simon Larsson
282. Ludvig Ek
283. Carl Carlsson
284. Gustaf Sundbüe
285. Albin Falk
286. Isak Ericsson
287. Philip Carlsson
288. William Nilsson
289. Arvid Linder
2810. Oskar Engman
29OK Tranan 103:00
291. Jesper Svensk
292. Eric Jansson
293. Gustav Östensson (vacant)
294. Erik Lindström (vacant)
295. Malin Nilsson (vacant)
296. Julia Elverlind (vacant)
297. Gustav Ohlin (vacant)
298. Maja Kindlund (vacant)
299. Hugo Setthagen (vacant)
2910. Simon Olausson (vacant)
30Frölunda OL / IK Uven 103:00
301. Johan Lamm (vacant)
302. Mattis Hallberg (vacant)
303. Johan Olson (vacant)
304. Martin Jellvert Börjesson (vacant)
305. Viktor Jellvert Börjesson
305. Oskar Vamling (vacant)
305. Marcus Lamm (vacant)
306. Axel Halvarsson
307. Erik Hogedal
308. Axel Blom (vacant)
309. Martin Lamm (vacant)
3010. Nils Ingelhag (vacant)
31Valkeakosken Haka / Ikaalisten Nouseva-Voima / Kyrös-Rasti 103:00
311. Atte Isolähteenmäki
312. Rasmus Niinimäki
313. Ilmari Aho
314. Aaro Aho
315. Kasimir Ninimäki
316. Seeti Salonen
317. Eerik Aaltio
318. Lauri Naskali
319. Samuli Pulkkinen
3110. Viktor Aaltio
32Sävedalens AIK / OK Landehof 103:00
321. Heino Ollin
322. Albin Claesson
323. Jonatan Larsson
324. John Gabrielsson
325. Casper Skepp
325. Arvid Skepp
325. Nils Grimbeck
326. Daniel Holmgren
327. Johannes Holmgren
328. Carl Josefsson
329. Samuel Pihlström
3210. Filip Wadsten
33Espoon Suunta 203:00
331. Nikko Tervakangas
332. Vilppu Viinikainen
333. Sakari Munck
334. Leevi Halén
335. Lauri Puupponen
335. Mikko Määtälä
336. Daniel Rautio
337. Otso Pajuoja
338. Emil Laaksonen
339. Antti Sorsa
3310. Aapo Linjama
34Helsingin Suunnistajat 203:00
341. Lauri Syrjäläinen
342. Veeti Otsamo
343. Henri Malmerg
344. Teemu Mustonen
345. Aaro Angerpuru
345. Iivo Angerpuru
345. Anton Hamppu
346. Luca Kallela
347. Leevi Väisänen
348. Atte Ikola
349. Aapu Salonen
3410. Joona Malmi
35Linköpings OK 103:00
351. Olof Ljunggren (vacant)
352. Johan Stenström (vacant)
353. Gunnar Engström (vacant)
354. Sven Engström (vacant)
355. Jakob Peterson (vacant)
355. Filip Årnfelt (vacant)
356. Jonathan Jylltorp (vacant)
357. Ludvig Forslund (vacant)
358. Jakob Tomasson (vacant)
359. Emanuel Herberthson (vacant)
3510. Axel Kullberg (vacant)
36Tolered-Utby Ol-klubb / FK Boken / Lerums SOK 103:00
361. Elias Ljungqvist
362. Simon Harden
363. Hugo Söderberg
364. Gabriel Sturesson
365. Samuel Ljungqvist
365. Simon Gårdsby
366. Kalle Lundgren
367. Lisa Börnstedt
368. Petter Hinder
369. Elina Hanson
3610. Carl Börnstedt
37Gävle OK 103:00
371. Erik Hållström (vacant)
372. Mårten Olsson (vacant)
373. Nils Ottosson (vacant)
374. Emma Hållström (vacant)
375. Alfred Liljeström (vacant)
375. Isak Berggren (vacant)
375. Ebba Ottoson (vacant)
376. Erik Lindgren (vacant)
377. Emma Lilje (vacant)
378. Jakob Sjöberg (vacant)
379. Klara Larsson (vacant)
3710. Erik Olsson (vacant)
38Finspångs SOK 103:00
381. Alexander Wiklund
382. Per Lindman
383. Johan Lindman
384. Sebastian Svensson
385. Sara Wänström
385. Jensine Svensson
385. Alice Johansson
386. Axel Johansson
387. Martin Hillbom
388. Joel Ernstsson
389. Thorsten Svensson
3810. Elin Johansson
39Tampereen Pyrintö 203:00
391. Miikka Korhonen
392. Kiri Huhtanen
393. Ossi Mustonen
394. Leevi Keronen
395. Veeti Mähönen
395. Ilona Tikkakoski
395. Silja Yli-Hietanen
396. Tommi Viilo
397. Olli Mustajoki
398. Titus Mustajoki
399. Leo Matinheikki
3910. Antti Rissanen
40Brobyggarna 103:00
401. Jesper Wikman
402. Hugo Eriksson
403. Oscar Sundlöf
404. Alexander Hörnquist
405. Axel Englund
405. Gustav Frænell
405. Måns Eriksson
406. Martin Storkamp
407. Simon Dahlberg
408. Axel Martin
409. Erik Hansson
4010. Johan Nordin
41Falköpings AIK OK 103:00
411. Rickard Olsson
412. August Mollen
413. Erik Svensson
414. Albin Alsiö
415. Alexander Bromander
415. Irma Svensson
415. Hannes Karlsson
416. Wilmer Forsgren
417. Eric Nystrand
418. Alfred Pettersson
419. William Lundstedt
4110. Ola Löseth
42FK Friskus-Varberg / OK Nackhe 103:00
421. Fredrik Johansson
422. Johan Gustafsson
423. Sara Josarp
424. Martin Skyggeson
425. Noah Bechtel
425. Johanna Rundqvist
425. Hanna Carlqvist
426. Sofia Johansson
427. Elvira Wildheim
428. Tim Johansson
429. August Bengtsson
4210. Olle Josarp
43Haninge SOK 103:00
431. Hugo Dahlberg (vacant)
432. Joakim Skärlén (vacant)
433. Martin Skärlén (vacant)
434. Emil Andersson (vacant)
435. Filip Storell (vacant)
436. Nillo Syrjälä (vacant)
437. Elmeri Syrjälä
438. Martin Andersson-Björk
439. Hugo Dahlberg
4310. Joakim Skärlen
44Hyvinkään Rasti 103:00
441. Ville Tiljander
442. Oskari Jumppanen
443. Sanni Norrbacka
444. Tomi-André Piirmets
445. Joonas Ojanen
445. Santeri Hölttä
445. Lauri Aaltonen
446. Ronja Friman
447. Werti Autio
448. Vinsci Kivinen
449. Sakari Puolakanaho
4410. Veiko Vinkel
45IF Hagen 103:00
451. Hampus Nyström (vacant)
452. Carl Holmberg (vacant)
453. Olle Hedman (vacant)
454. Jesper Lindström (vacant)
455. Anton Carlsson (vacant)
455. Johan Kindbom (vacant)
456. Johan Holmberg (vacant)
457. Marcus Carlsson (vacant)
458. Daniel Bogren (vacant)
459. Oscar Stomberg (vacant)
4510. Filip Karlsson (vacant)
46Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 103:00
461. Johan Langerak
462. David Janson
463. Benjamin Langerak
464. Viktor Janrik
465. Anton Silier
465. My Lennartsson
466. Linus Albinsson
467. Noel Waldenfjord
468. Ludwig Bergfalk
469. Oskar Edvardsson
4610. Isak Langerak
47Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 203:00
471. Adam Arthursson
472. Mathias Myrefelt Norlinger
473. Niklas Svensson
474. Albin Kvarnefalk
475. William Grunder
475. Miia Roller
475. Oskar Nilsson
476. Albin Söderlind
477. Erik Arthursson
478. Sofia Edvardsson
479. Marie-Chantal Ballnus
4710. Johan Lundbäck
48Lynx 103:00
481. Henrik Asklöf
482. Ollipekka Heikkilä
483. Sami Raitola
484. Ville Rehn
485. Karim Mbembela
485. Anna Calderara
486. Kristian Boström
487. Matias Maronen
488. Suvi Heikkilä
489. Tuuli Heikkilä
4810. Niklas Sarparanta
49Naturfreunde Wien 103:00
491. Jannis Bonek
492. Nicolas Kastner
493. Clemens Wolfram
494. Dominik Jandl
495. Ylvi Kastner
495. Florian Jandl
496. Erik Bonek
497. Tina Tiefenböck
498. Anika Garner
499. Jasmine Garner
4910. Florian Kurz
50Nydalens SK 103:00
501. Elias Jonsson
502. Gjermund Törnqvist Halden
503. Sam Lunde
504. Jörgen Wulfsberg
505. Peder Stenberg-Nilsen
505. Alexander Smeby
505. Håkan Örstedal
506. Lars Young Vik
507. Isak Jonsson
508. Halvor Törnqvist Halden
509. Jostein Tandberg
5010. Eirik Langedal Breivik
51OK Hammaren 103:00
511. Filip Ivarsson (vacant)
512. Rasmus Täck (vacant)
513. Tove Flodman (vacant)
514. Andreas Persson (vacant)
515. Erik Flodman (vacant)
515. Samuel Johansson (vacant)
516. Linus Täck (vacant)
517. Ellen Skoog (vacant)
518. Emma Blixt (vacant)
519. Viktor Ivarsson (vacant)
5110. Kalle Johansson (vacant)
52OK Kåre / Karlsbyhedens IK / Korsnäs IF OK 103:00
521. Martin Mörsell
522. Emil Åberg
523. Gustav Öhgren
524. Isac von Krusenstierna
525. Christoffer Lindgren
525. Rasmus Nordgren
525. Erik Olsson
526. Lucas Granberg
527. Jonathan Persson
528. Isak Åberg
529. Eric Danielsson
5210. Jonas Gustafsson
53OK Löftan 103:00
531. Daniel Andersson (vacant)
532. Filip Svensson (vacant)
533. Alice Hultin (vacant)
534. Magnus Johansson (vacant)
535. Victor Hansson (vacant)
535. Tobias Johansson
535. Daniel Glimtén
536. Jakob Svensson
537. Joakim Handin (vacant)
538. Jesper Johansson (vacant)
539. Adrian Vartia (vacant)
5310. Samuel Henningsson (vacant)
54OK Vilse 87 / OK Gynge 103:00
541. Joel Einarsson
542. Elin Wihlborg
543. Petra Eriksson (vacant)
544. Benjamin Sturek
545. Ina Åman (vacant)
546. Linn Karlsson (vacant)
547. Vilmalee Suwan Kuusela (vacant)
548. Klara Ingelström (vacant)
549. Hjalmar Jönsson (vacant)
5410. Gustav Åman (vacant)
55Ronneby OK / OK Dacke 103:00
551. Oskar Johansson
552. Henrik Johannesson
553. Albin Henrysson
554. Lukas Bökman
555. Arvid Blomster
555. Simon Giselsson
555. Aron Thorin
556. Anton Johansson Glivesson
557. Mathias Blomster
558. Emil Pettersson
559. Alexander Graad
5510. Andreas Jonsson
56SK Uusi 103:00
561. Teemu Lehtoranta
562. Tommi Hakuli
563. Aleksi Pietikäinen
564. Samuli Saukkonen
565. Hanna Malinen
565. Hanna Hakuli
565. Milla Kärkkäinen
566. Eemeli Saukkonen
567. Matti Kallio
568. Benjamin Lamberg
569. Teo Kettunen
5610. Mikko Hulkkonen
57SK Zabovresky Brno 103:00
571. Otakar Hirs
572. Mathias Peter
573. Markéta Firesova
574. Stefan Kubelka
575. Ines Zettel
575. Isabel Schaffer
575. Ida Pauser
576. Lenka Koporova
577. Marlene Berger
578. Maximilan Lerchegger
579. Hana Nedbalkova
5710. Vladimir Kelbe
58Skåneslättens OL / Hjärnarps GH OL / Lunds OK 103:00
581. Isak Prellner
582. David Svensson
583. Jakob Höst
584. Erik Barr Zeilon
585. Allan Hedberg
585. Erik Jönsson
586. Edvin Mårtensson
587. Elias Möller
588. Tova Hermodsson
589. Erik Winbladh
5810. Adam Segerslätt
59Snättringe SK / Järla Orientering / Waxholms OK 103:00
591. Martin Nilsson
592. Nils Gumaelius
593. Anna Dahlgren-Rosén
594. Simon Hector
595. Fredrik Ormö
595. Gustav Lidmar
596. Jesper Lidmar
597. Ivar Lidström Lauri
598. Selma Gumaelius
599. Tobias Karlsson
5910. Anton Gumaelius
60Trollhättans SOK / Vänersborgs SK 103:00
601. Eskil Tryggö
602. Viktor Wassén
603. Anders Björklund
604. Elias Bäcklund-Ekvall
605. Hugo Mandinger
605. Jakob Österman
606. Oscar Karlsson
607. Viktor Zetterlund
608. Joar Tryggö
609. Filip Johansson
6010. Markus Pettersson
61Ulricehamns OK 103:00
611. Ludwig Johansson (vacant)
612. Gustav Johansson (vacant)
613. Linnea Larsson (vacant)
614. Clara Mannfolk (vacant)
615. Ingrid Svedhem (vacant)
616. Jacob Jonstoij (vacant)
617. Felicia Järsenholt (vacant)
618. Axel Berglund (vacant)
619. Hugo Ström (vacant)
6110. Agnes Berglund (vacant)
62Västerviks OK / Gamleby OK 103:00
621. Emil Sjöö
622. Simon Eckerlid
623. Oscar Lang
624. Joar Hertin
625. Tove Wallerius
625. Fabian Wallerius
626. Ida-Lee Fjelstrenius
627. Isak Liljeholm
628. Eira Hertin
629. Oliver Vallerius
6210. Jenny Jakobsson
63Västerås SOK 103:00
631. Fredrik Hamrefors (vacant)
632. Alfred Lönn (vacant)
633. Henrik Hamrefors (vacant)
634. Simon Österlund (vacant)
635. Teodor Meijer (vacant)
635. Elvira Björnberg (vacant)
635. Kristina Lindgren (vacant)
636. Emil Ahlström (vacant)
637. Pontus Lindgren (vacant)
638. Markus Österlund (vacant)
639. Andreas Näslund (vacant)
6310. Sixten Thörnkvist

D-18

80 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
501Falköpings AIK OK 105:30
5011. Ellen Blennow
5012. Alma Wilhelmsson
5013. Moa Alsiö
5014. Alva Sonesson
5015. Johanna Hagström
502Korsnäs IF OK 105:30
5021. Ronja Jungåker
5022. Erica Edman
5023. Lova Klasér
5023. Frida Fredriksson
5023. Jenny Perérs
5024. Lina Fredriksson
5025. Jonna Jungåker
503Tampereen Pyrintö 105:30
5031. Johanna Viilo
5032. Lotta Eerola
5033. Salla Pitkänen
5033. Kaisa Haanpää
5033. Saara Yli-Hietanen
5034. Jutta Jussila
5035. Anni Haanpää
504Södertälje-Nykvarn OF 105:30
5041. Tyra Kleijn
5042. Anna Kindlundh
5043. Jessica Grahn
5043. Kristin Willamo
5043. Alva Bergquist
5044. Amanda Kleijn
5045. Jeanette Jönsson Hellstadius
505IK Hakarpspojkarna 105:30
5051. Sophia Björnlinger (Kils OK)
5052. Amanda Rangert (Kils OK)
5053. Sara Granstedt (Kils OK)
5053. Alma Holmqvist Johansson (Kils OK)
5054. Isa Envall (Kils OK)
5055. Elin Granstedt (Kils OK)
506Eksjö SOK 105:30
5061. Sanna Fasth (vacant)
5062. Amanda Falck Weber (vacant)
5063. Fanny Sundblad (vacant)
5063. Klara Höglund (vacant)
5063. Wilma Bergander (vacant)
5064. Gabriella Bergander (vacant)
5065. Linnéa Golsäter (vacant)
507Göteborg-Majorna OK 105:30
5071. Kajsa Jungbjer (Kils OK)
5072. Elvira Sellgren (Kils OK)
5073. Moa Kuhlin (Kils OK)
5073. Agnes Spånér (Kils OK)
5074. Ella Wallinder (Kils OK)
5075. Kerstin Wadman (Kils OK)
508Suomusjärven Sisu / Kuopion Suunnistajat / Vehkalahden Veikot 105:30
5081. Tiina Anttila
5082. Reetta Pakkanen
5083. Henna Yliluikki
5084. Mariklei Nygård
5085. Johanna Räsenen
509Helsingin Suunnistajat 105:30
5091. Annika Matilainen
5092. Helena Matilainen
5093. Anna Kuronen
5093. Iida Heiskanen
5093. Emilia Tala
5094. Essi Roininen
5095. Inka Salonen
510OK Tranan 105:30
5101. Lisa Johansson (OK Hällen)
5102. Hanna Lindström (OK Hällen)
5103. Victoria Andersson (OK Hällen)
5103. Lina Sundqvist (OK Hällen)
5103. Emma Nordberg (OK Hällen)
5104. Emma Nilsson (OK Hällen)
5105. Sara Kindlund
511OK Ravinen 105:30
5111. Tone Albrektsson
5112. Moa Westblad
5113. Amanda Karlsson
5113. Tilda Andersson
5113. Elin Berg
5114. Emilia Engel
5115. Ebba Pegestam
512Tormestorps IF 105:30
5121. Nelly Carlsson (OK Hällen)
5122. Ebba Söderlund (OK Hällen)
5123. Astrid Einarsson (OK Hällen)
5123. Tilda Henriksson (OK Hällen)
5123. Anna Jönsson (OK Hällen)
5124. Nellie Henriksson (OK Hällen)
5125. Elin Carlsson (OK Hällen)
513MS Parma 105:30
5131. Essi Rantanen
5132. Hanne-Line Ekström
5133. Essi Valtonen
5133. Laura Laukkanen
5133. Elina Heinonen
5134. Hanne-Line Ekström
5135. Anni Valtonen
514Hiidenkiertäjät 105:30
5141. Sohvi Souminen
5142. Josefina Sundman
5143. Helmi Jokinen
5143. Sonja Laitamäki
5143. Nea Kytäjä
5144. Veera Roine
5145. Jenna Tulonen
515Tullinge SK 105:30
5151. Ebba Leickt (Kils OK)
5152. Märta Skog (Kils OK)
5153. Ella Sjöberg (Kils OK)
5154. Trine Karlberg (Kils OK)
5155. Amanda Berggren (Kils OK)
516Sundsvalls OK 105:30
5161. Hanna Hugosson
5162. Frida Vikström
5163. Frida Svedberg
5164. Ann Johansson
5165. Stina Nordin
517Kangasala SK 105:30
5171. Ronja Kontkanen
5172. Heini Rintanen
5173. Fanny Kukonlehto
5173. Miina Rautakorpi
5174. Annika Pajula
5175. Vilma Annala
518Angelniemen Ankkuri 105:30
5181. Jonna Juva
5182. Selja Kaartinen
5183. Aino Reiman
5183. Aleksandra Rautianen
5184. Nella Rontu
5185. Emilia Vuori
519Koovee 105:30
5191. Susanna Suojanen
5192. Ella Skog
5193. Noora Ahola
5193. Idaliina Kuusisto
5193. Emmi Kortteinen
5194. Pirjo Ala-Mäyry
5195. Iiris Taubert
520OK Tyr 105:30
5201. vacant (Kangasala SK)
5202. vacant (Kangasala SK)
5203. vacant (Kangasala SK)
5203. vacant (Kangasala SK)
5203. vacant (Kangasala SK)
5204. vacant (Kangasala SK)
5205. vacant (Kangasala SK)
521Bredaryds SOK 105:30
5211. Moa Hansson (vacant)
5212. Amelia Skalberg (vacant)
5213. Mimmi Dahlberg (vacant)
5214. Klara Elmblad (vacant)
5215. Elsa Andersson
522Vänersborgs SK 105:30
5221. Olivia Nyman (vacant)
5222. Line Cederberg (vacant)
5223. Sofia Österman (vacant)
5223. Sofia Pettersson (vacant)
5223. Amanda Nyman (vacant)
5224. Wilma Jansson (vacant)
5225. Emelie Andersson (vacant)
523Rastikarhut 105:30
5231. Saina Pöyhönen
5232. Liina Mikkola
5233. Nea Koivunen
5233. Anniina Murto
5233. Pinja Jutila
5234. Laura Nylund
5235. Jasmina Rantala
524OK Roxen 105:30
5241. Lova Eveborn
5242. Emma Pettersson
5243. Linnea Hansson
5243. Malin Kärrström
5243. Malva Eveborn
5244. Tove Pettersson
5245. Fanny Asketun
525Hjärnarps GH OL 105:30
5251. Erica Eriksson (OK Hällen)
5252. Kajsa Hedin (OK Hällen)
5253. Vilma Svantesson (OK Hällen)
5254. Sophie Nilsson (OK Hällen)
5255. Matilda Arborelius (OK Hällen)
526IK Hakarpspojkarna 205:30
5261. Ebba Envall (Kils OK)
5262. Alice Svensson Finndahl (Kils OK)
5263. Evelina Svensson Finndahl (Kils OK)
5263. Ebba Lindman (Kils OK)
5263. Julia Rangert (Kils OK)
5264. Ella Palm (Kils OK)
5265. Karin Björnlinger (Kils OK)
527Linköpings OK 105:30
5271. Stina Gustås
5272. Johanna Gustås
5273. Frida Sahlman
5274. Tove Ekström
5275. Sarah Magnusson (vacant)
528Hestra IF 105:30
5281. Sofia Klasson (vacant)
5282. Elsa Lindeblom (vacant)
5283. Alma Hjertberg
5283. Ida Helgesson (vacant)
5284. Nora Aroneng
5285. Ebba Hjertberg (vacant)
529Kils OK 105:30
5291. Ida Hedin
5292. Ella Nordström
5293. Emma Hedin
5293. Linn Lugne
5294. Amanda Mellerdahl
5295. Klara Holmgård
530OK Kåre 105:30
5301. Emma Forsberg (OK Hällen)
5302. Alva Ringi (OK Hällen)
5303. Ida johnsson (OK Hällen)
5303. Cecilia Lindgren (OK Hällen)
5303. Tove Ringi (OK Hällen)
5304. Vilma Von Krusenstierna (OK Hällen)
5305. Kajsa Mattsson (OK Hällen)
531OK Kolmården 105:30
5311. Julia Eriksson (OK Hällen)
5312. Lisa Berggren (OK Hällen)
5313. Tora Westerberg (OK Hällen)
5313. Emma Eriksson (OK Hällen)
5313. Alva Selerud (OK Hällen)
5314. Emilia Östlund (OK Hällen)
5315. Moa Hedegård (OK Hällen)
532Lidköpings VSK 105:30
5321. Filippa Andersson
5322. Johanna Andersson
5323. Alma Liderud
5323. Molly Ingman
5324. Frida Kjellman
5325. Sara Hägnander
533Nyköpings OK 105:30
5331. Linnea Wejås
5332. Amanda Delvén
5333. Alice Ek
5333. Nadja Dixon-Kassman
5333. Caroline Guttke
5334. Signe Nilsson
5335. Linnea Nilsson
534OK Skogsfalken 105:30
5341. Vilma Persson (OK Hällen)
5342. Julia Hed (OK Hällen)
5343. Elin Emilsson (OK Hällen)
5343. Tova Danielsson (OK Hällen)
5343. Klara Andrén (OK Hällen)
5344. Patricia Edgarsson (OK Hällen)
5345. Pim Hedberg (OK Hällen)
535OK Tyr / Kristinehamns OK / Västvärmlands OK 205:30
5351. Lovisa Martinsson
5352. Elin Ransjö Zander
5353. Malin Nyman
5353. Ingrid Stake
5353. Rebecka Salenbäck
5354. Hanna Gustavsson
5355. Märta Ransjö Zander
536Helsingin Suunnistajat 205:30
5361. Venla Turakainen
5362. Ellen Heinäaro
5363. Juulia Tala
5363. Venla Salonen
5363. Aino Kangasaho
5364. Heidi Mustonen
5365. Elsi Pöllänen
537Hämeenlinnan Suunnistajat 105:30
5371. Meiju Lehtinen
5372. Jenna Lehtinen
5373. Heta Virtanen
5373. Jenni Kivikko
5374. Jenna Leipijärvi
5375. Melina Ávelin
538Valkeakosken Haka / Ikaalisten Nouseva-Voima / Kyrös-Rasti 105:30
5381. Veera Haavisto
5382. Jenny Vehkalahti
5383. Ida Kurri
5384. Sannimaari Paavola
5385. Maiju Oksanen
539IF Hagen 105:30
5391. Stina Larsson (vacant)
5392. Hedvig Reisen (vacant)
5393. Malin Kindbom (vacant)
5393. Malin Stomberg (vacant)
5394. Erica Bogren (vacant)
5395. Emma Kindbom (vacant)
540Mullsjö SOK / Istrums SK / Tidaholm SOK Sisu 105:30
5401. Alice Axelsson
5402. Clara Jakobsson
5403. Ada Snäll
5404. Linnea Holmvik
5405. Lina Lundberg
541Espoon Suunta 105:30
5411. Ella Mahlamäki
5412. Elisa Ståhlberg
5413. Saara Pernu
5413. Liisa Raasakka
5413. Aino Palmén
5414. Maria Määttänen
5415. Emilia Ståhlberg
542Linköpings OK 205:30
5421. Sofia Borg (vacant)
5422. Emma Lindell (vacant)
5423. Hanna Roth (vacant)
5423. Hanna Lundgren (vacant)
5424. Emma S Johansson (vacant)
5425. Linnea Borg (vacant)
543Kangasala SK 205:30
5431. Venla Annala
5432. Linda Sainio
5433. Katri Kontio
5433. Veera Olkkonen
5434. Veera Paasikivi
5435. Jonna Järvinen
544Tampereen Pyrintö 205:30
5441. Lotta Välkki
5442. Ida Jussila
5443. Villa Mustajoki
5443. Vilma Vuorisalmi
5443. Outi Sauisaari
5444. Salla Mustunen
5445. Hilla Vahvelainen
545Angelniemen Ankkuri 205:30
5451. Siiri Siikarla
5452. Renja Roos
5453. Maria Kemppainen
5453. Ronja Kemppainen
5453. Kaisa Kaartinen
5454. Veera Kuusisto
5455. Henna Ylimaa
546Anderstorps OK / Burseryds IF / OK Vivill 105:30
5461. Elise Josefsson
5462. Isabelle Johansson
5463. Amy Frank
5463. Klara Hagstrand
5463. Sara Erlandsson
5464. Julia Thuresson
5465. Sofie Josefsson
547Bohuslän-Dals OF 105:30
5471. Maria Eriksson
5472. Johanna Källvik-Leuffven
5473. Klara Wassenius
5474. Erika Källvik Leufven
5475. Oivia Sprod
548Espoon Suunta 205:30
5481. Jina Ridanpää
5482. Taru Heinaro
5483. Saana Munck
5483. Nana Munck
5484. Aino Lehikoinen
5485. Noora Arantola
549Grycksbo IF OK 105:30
5491. Ella Olsson (Kils OK)
5492. Ellen Saras (Kils OK)
5493. Elin Bryggar (Kils OK)
5494. Maria Bergström (Kils OK)
5495. Tova Olsson (Kils OK)
550Göteborg-Majorna OK 205:30
5501. Alva Sellgren (vacant)
5502. Frida Andersson (vacant)
5503. Linn Himmelmann (vacant)
5503. Fanny Andersson (vacant)
5504. Julia Blom
5505. Sara Almehed
551Helsingborgs SOK 105:30
5511. Astrid Henriksson
5512. Ellen Rosenkvist
5513. Thea Bökman
5513. Alva Cruce
5514. Louise Drenth
5515. Malin Thorneman
552IF Sibbo-Vargarna 105:30
5521. Kardiina Martikainen
5522. Antonia Holmgren
5523. Anni Pakkanen
5523. Anna Korhonen
5523. Venla Nieminen
5524. Helmi Koli
5525. Tuulia Kivistö
553IK Trenne Ullared 105:30
5531. Mathilda Andersson (Kils OK)
5532. Elin Carlsson (Kils OK)
5533. Tilda M-Henningsson (Kils OK)
5533. Felicia Carlsson (Kils OK)
5534. Clara Henningsson (Kils OK)
5535. Moa M-Henningsson (Kils OK)
554Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 105:30
5541. Agnes Lundqvist
5542. Emmy Albinsson
5543. Isa Lundqvist
5543. Elin Bjessmo
5543. Jonna Lundbäck
5544. Karin Modin
5545. Rebecca Waldenfjord
555Kungälvs OK 105:30
5551. Kajsa Rask
5552. Johanna Nilsson
5553. Hanna Gabrielsson
5554. Elsa Aderstedt Althoff
5555. Elin Hermansson
556Leksands OK 105:30
5561. Elin Fältman (vacant)
5562. Maja Mörth (vacant)
5563. Sara Junevik (vacant)
5563. Clara Spik (vacant)
5564. Adelina Funke (vacant)
5565. Amanda Halvarson (vacant)
557Lerums SOK 105:30
5571. Klara Djerf (vacant)
5572. Clara Cox (vacant)
5573. Matilda Hagstrand (vacant)
5573. Maja Gunnarsson (vacant)
5574. Selma Moqvist (vacant)
5575. Emma Djerf (vacant)
558Naturfreunde Wien 105:30
5581. Fredrika Von Essen
5582. Penise Hlosta
5583. Maya Kastner
5583. Rita Tielenböck
5584. Johanna Trummer
5585. Carina Polzer
559Nydalens SK 105:30
5591. Synne Eikeland Röstadsand
5592. Ragne Wiklund
5593. Ada Wulfsberg
5593. Stine Rokne Vågen
5593. Karen Frankrig
5594. Frida Bakken Ulseth
5595. Maiken Sandberg
560Nydalens SK / Halden SK / Raumar Orientering 205:30
5601. Hedda Raadal Bjørlo
5602. Kristine Eide Rapp
5603. Hanne Eide Rapp
5604. Karianne Olsvik Dengerud
5605. Synne Eide Rapp
561OK Djerf 105:30
5611. Elin Lindblad (OK Hällen)
5612. Maja Welander (OK Hällen)
5613. Amanda Jansson (OK Hällen)
5613. Linnea Wahlström (OK Hällen)
5614. Stina Lindberg (OK Hällen)
5615. Elin Lindberg (OK Hällen)
562OK Djerf / Garphyttans IF / OK Milan 205:30
5621. Frida Johansson
5622. Elin Schagerström
5623. Cecilia Winqvist
5623. Erica Olsson
5624. Ida Wikman
5625. Saga Sander
563OK Grip / Strängnäs-Malmby OL / Ärla IF 105:30
5631. Lisa Eriksson
5632. Jonna Fors
5633. Linnéa Berg
5633. Heidi Fors
5634. Johanna Henriksson
5635. Anna Eriksson
564OK Hammaren 105:30
5641. vacant (Kangasala SK)
5642. vacant (Kangasala SK)
5643. vacant (Kangasala SK)
5643. vacant (Kangasala SK)
5643. vacant (Kangasala SK)
5644. vacant (Kangasala SK)
5645. vacant (Kangasala SK)
565OK Hällen 105:30
5651. Frida Zeijlon
5652. Linnéa Carlsson
5653. Beatrice Eriksson
5654. Linnea Gustafsson
5655. Chantelle Hesselberg
566OK Landehof 105:30
5661. Hanna Åberg
5662. Emelie Karlsson
5663. Emma Karlsson
5664. Emelie Roos
5665. Emelie Lorén
567OK Orient 105:30
5671. Janika Uitiäinen
5672. Janina Salo
5673. Sabina Aumo
5673. Melissa Lönnström
5673. Chira Gullqvist
5674. Isabella Aumo
5675. Iina Hasu
568OK Orion 105:30
5681. Kajsa Andersson
5682. Myrra Carlsson
5683. Ellen Wahlbom
5683. Linda Jonsson
5683. Klara Andersson
5684. Linnea Dagsberg
5685. Tilda Johansson
569OK Tisaren 105:30
5691. Anna Hallmén
5692. Isabella Agerhäll
5693. Lisa Johansson
5693. Lisa Hallmén
5694. Johanna Särnbrink
5695. Andrea Svensson
570Rajamäen Rykmentti 105:30
5701. Julia Himilä
5702. Mirabella Tolonen
5703. Melina Lahdenperä
5703. Pinja Koskinen
5703. Seela Nurmi
5704. Riika Haltia
5705. Annabella Tolonen
571Ronneby OK / OK Dacke 105:30
5711. Hanna Johannesson
5712. Amanda Johansson
5713. Matilda Graad
5713. Tova Ericsson
5713. Louise Lagerkvist
5714. Lovisa Johansson
5715. Moa Pettersson
573Snättringe SK 105:30
5731. Vilma Karlsson
5732. Frida Hector
5733. Karin Kallhauge
5733. Sofia Fureby
5734. Märta Fröjd
5735. Kristina Tedhamre
574Brobyggarna 105:30
5741. Viktoria Eriksson
5742. Elin Nilsson
5743. Åsa Friberg
5743. Ida Dahlgren
5743. Beatrice Söderlind
5744. Anna Lampinen
5745. Johanna Häggström
575Sävedalens AIK 105:30
5751. Tuva Carlsson Wallum (vacant)
5752. Anna Nordholm (vacant)
5753. Rebecca Lekberg (vacant)
5753. Linnéa Bengtsson Creaser (vacant)
5753. Anna Henriksson (vacant)
5754. Kajsa Carlsson Wallum (vacant)
5755. Emma Renberg (vacant)
576Tullinge SK 205:30
5761. Lovisa Larsson (OK Hällen)
5762. Lovisa Längheim (OK Hällen)
5763. Tilda Andersson (OK Hällen)
5763. Klara Bolin (OK Hällen)
5763. Lovisa Danielsson (OK Hällen)
5764. Amanda Blomdahl (OK Hällen)
5765. Caroline Längheim (OK Hällen)
577Turun Suunnistajat 105:30
5771. Ilona Haapasaari
5772. Venla Kinnala
5773. Alli Haavisto
5773. Inna Autikainen
5774. Laura Jekku
5775. Enni Jalava
578Västerås SOK / Köping-Kolsva OK / Vandrarringen 105:30
5781. Emma Helmersson
5782. Maja Mosslind
5783. Emma-Karin Rehnman
5783. Maja Ahlström
5783. Felicia Sahlén
5784. Magdalena Mosslind
5785. Sara Hamrefors
579Navi 105:30
5791. Sanni Marttinen
5792. Heini Tarvainen
5793. Venla Riipinen
5793. Elina Nissinen
5794. Iita Pulkkinen
5795. Petra Aho
580Trollhättans SOK 105:30
5801. Josefine Kristiansson
5802. Jenny Edgren
5803. Maja Andersson
5804. Siri Björklund
5805. Elvira Björklund
581Täby OK 105:30
5811. Anna Herbert
5812. Emma Hagrot
5813. Matilda Andersson
5813. Ellen Andersson
5814. Linnea Johansson
5815. Hanna Hänström

Annonser