Startlista för Kringelträffen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Kringelträffen
Arrangörsorganisation: Södertälje-Nykvarn OF
Datum: söndag 21 april 2013

D21

6 880 m, 34 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
780729 Karin Skogholm Tumba-Mälarhöjden OK 10:59
45240 Dora Szerencsi Järla Orientering 11:01
870630 Linn Pettersson OK Hällen 11:03
776656 Elsa Jansson Järla Orientering 11:05
1396707 Kerstin Burnett OK Linné 11:07
245220 Emilia Nilsson Norbergs OK 11:09
850516 Mari Troeng OK Linné 11:11
39742 Emelie Holmström Järla Orientering 11:13
37311 Linnea Pauler Skogslöparna 11:15
840284 Stina Jansson Järla Orientering 11:17
600211 Eva-Maj Erneby Surahammars SOK 11:19
909400 Johanna Lönnkvist Tullinge SK 11:21
886533 Samantha Saeger OK Linné 11:23
1396393 Lydiane Vandel O Jura 11:25
870402 Tanja Ryabkina Hellas Orientering 11:27
516789 Elin Carlsson IFK Lidingö SOK 11:29
27239 Therese Persson Snättringe SK 11:31
921403 Claire Sandevoir OK Linné 11:33
500293 Susen Lösch Ärla IF 11:35
888572 Emily Kemp OK Linné 11:37
920402 Kajsa Hammarström OK Hällen 11:39
504940 Liina Haldna Järla Orientering 11:41
208983 Anne Kamstrup Hovind OK Linné 11:43
851031 Sofia Persson Snättringe SK 11:45
920744 Lisa Andersson Ärla IF 11:49
800022 Jennifer Warg Tumba-Mälarhöjden OK 11:51
501969 Nina de Boussard IFK Enskede 11:53
533565 Terese Wängdahl Linköpings OK 11:55
262227 Lisa Carlsson OK Linné 11:57
840209 Erika Lindholm Norbergs OK 11:59
227287 Anna Håkansson Linköpings OK 12:01
433373 Moa Kjellstrand Centrum OK 12:03
890890 Jenny Lönnkvist Tullinge SK 12:05
590128 Linn Bränneby OK Kolmården 12:07

H21

10 540 m, 68 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
501968 Fredrik Hedin IFK Enskede 10:30
905554 Johan Kärrström Tullinge SK 10:32
907719 Karl Walheim Ärla IF 10:34
901126 Emil Hammarström OK Måsen 10:36
900418 Oskar Backlund Ärla IF 10:38
666662 Per-Åke Olsson OK Ravinen 10:40
229937 Christoffer Winander-Schönning Järfälla OK 10:42
750120 Liutauras Bilevicius OK Linné 10:44
821127 David Pettersson Täby OK 10:46
442343 Mattias Henriksson Centrum OK 10:48
1399930 Erik Thorsson Turun Metsänkävijät 10:50
780321 Lars Soldagg OK Klemmingen 10:52
41499 Mats Sundbüe Strängnäs-Malmby OL 10:54
1010001 David Rüedlinger Leksands OK 10:56
880919 Johan Hamelius OK Linné 10:58
870725 John Svanberg OK Södertörn 11:00
870829 Patrik Lind Ärla IF 11:02
810425 Jan Troeng OK Linné 11:04
2000112 Niklas Wrane Söders-Tyresö 11:06
611129 Lasse Jansson Gävle OK 11:08
501876 Martin Larbo IFK Lidingö SOK 11:10
880726 Mikael Andersson Linköpings OK 11:12
870117 Oskar Carlborg OK Hällen 11:14
516387 Kalle Johansson Göteborg-Majorna OK 11:16
771029 Peter Hemmyr Järla Orientering 11:18
820818 Björn Wistrand OK Hällen 11:20
261308 John Hartley OK Ravinen 11:22
437593 Robert Sundström FK Friskus-Varberg 11:24
920407 Fredrik Forsberg Tullinge SK 11:26
334322 LarsErik Johansson Ärla IF 11:28
342956 Oskar Malmberg IFK Umeå 11:30
2048021 Johan Eriksson Linköpings OK 11:32
895429 Magnus Glännefors Söders-Tyresö 11:34
2015946 Arnaud Dumas IFK Lidingö SOK 11:36
402966 Henrik Eriksson Centrum OK 11:38
262255 Daniel Johansson Falkenbergs OK 11:40
820330 Erik Andersson Järla Orientering 11:42
890620 Peter Eriksson Linköpings OK 11:44
997814 Martin Vister Järla Orientering 11:46
36588 Tomas Lilja Söders-Tyresö 11:48
225678 Espen Hultgreen Weltzien Järla Orientering 11:50
800422 Jonas Lindholm Centrum OK 11:52
820301 Andrew Quin IFK Lidingö SOK 11:54
848586 Dan Wester Järla Orientering 11:56
720902 Roland Persson Skarpnäcks OL 11:58
910422 Michael Refors Järla Orientering 12:00
650825 Hampus Möller Linköpings OK 12:02
225652 Erik Mattsson Järla Orientering 12:04
245935 Rickard Ekman OK Roslagen 12:06
760129 Christian Rotviker Centrum OK 12:08
1260181 Thomas Michaud O Jura 12:10
504077 Boris Granovskiy OK Linné 12:12
840808 Per Carlborg Linköpings OK 12:14
870087 Neil Dobbs Helsingin Suunnistajat 12:16
790330 Thierry Gueorgiou Kalevan Rasti 12:18
790408 Jörgen Ohlin OK Linné 12:20
920421 Olof Carlsson Söders-Tyresö 12:22
17382 David Johansson Falkenbergs OK 12:24
555885 Tomas Stenström OK Linné 12:26
864892 David Bejbom Järla Orientering 12:28
504254 Oscar Vångell Ärla IF 12:30
988778 Jacob Lindstam OK Ravinen 12:32
870428 Jonathan Rosendahl Ärla IF 12:34
403944 Olof Eriksson OK Linné 12:36
780723 Stefan Sjölund Skogslöparna 12:38
710818 Ulrik Imberg OK Linné 12:40
840712 Jakob Gustavsson Linköpings OK 12:42
921118 Måns Bränneby OK Kolmården 12:44

D21 Kort

4 770 m, 7 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
27285 Stina Andreasson Gustavsbergs OK 12:27
227738 Emelie Larsson Ärla IF 12:29
202482 Monika Lysell OK Klemmingen 12:31
800616 My Heinrup Järla Orientering 12:33
302301 Johanna Junker Ärla IF 12:35
732327 Ronja Hill Tumba-Mälarhöjden OK 12:37
12375 Åsa Linnersjö Söders-Tyresö 12:39

H21 Kort

7 790 m, 4 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
910118 Tobias Olofsson-Bierfeldt Ärla IF 11:31
442058 Robin Erneby Surahammars SOK 11:33
334309 Magnus Fransson Ärla IF 11:35
886988 Simon Mellin Sundbybergs IK 11:37

D20

5 400 m, 3 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
941115 Beatrice Huhta OK Måsen 10:45
944449 Lisa Pacher Långhundra IF 10:47
940609 Embla Morast Haninge SOK 10:49

H20

7 370 m, 5 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
940128 Didrik Hall Nyköpings OK 10:51
930428 Marcus Wallin Stora Tuna OK 10:53
229610 Andreas Winander-Schönning Järfälla OK 10:55
355398 Johnny Rahlén OK Ravinen 10:57
930614 Lennart Johansson Nyköpings OK 10:59

D18

4 770 m, 7 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
247539 Sara Tynong Tullinge SK 10:31
212520 Amanda Delvén Nyköpings OK 10:33
423362 Märta Berggren OK Kolmården 10:35
950121 Sophie Eriksson Ärla IF 10:37
960924 Sara Magnusson OK Måsen 10:39
954001 Linnéa Engstedt Tullinge SK 10:41
967444 Emma Sundvall Järla Orientering 10:43

H18

6 480 m, 9 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
950131 Fredrik Malmfors OK Denseln 12:09
960108 Oskar Leinonen OK Kolmården 12:11
969603 Martin Herbert Täby OK 12:13
950831 Henrik Håkansson OK Kolmården 12:15
950903 Anton Gustafsson Stora Tuna OK 12:17
509852 Anton Gumaelius Waxholms OK 12:19
950711 Fredrik Wallin Stora Tuna OK 12:21
960622 Nils Gumaelius Waxholms OK 12:23
950414 David Stigsmark Stora Tuna OK 12:25

D16

4 500 m, 26 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
2025185 Isabella Tapper IFK Lidingö SOK 10:34
777831 Hanna Hänström Täby OK 10:36
245791 Moa Lindmark OK Hällen 10:38
970219 Emma Bränneby OK Kolmården 10:40
227369 Evelyn Wendelius IFK Lidingö SOK 10:42
980703 Jonna Fors OK Grip 10:44
249382 Emma Hagrot Täby OK 10:46
229623 Amanda Berggren Tullinge SK 10:48
926475 Julia Eriksson OK Kolmården 10:50
342416 Emma Pettersson OK Roxen 10:52
229212 Lisa Eriksson Strängnäs-Malmby OL 10:54
208642 Ebba Mellquist Eskilstuna OL 10:56
970216 Anna Dahlgren-Rosén Järla Orientering 10:58
980511 Ebba Leickt Tullinge SK 11:00
9705140 Julia Frejd OK Ravinen 11:02
342529 Hanna Tynong Tullinge SK 11:04
980405 Tilda Andersson OK Ravinen 11:06
437066 Moa Hedegård OK Kolmården 11:08
1970210 Johanna Henriksson Gävle OK 11:10
343150 Tora Westerberg OK Kolmården 11:12
343730 Emma Falk OK Grip 11:14
971123 Frida Forsberg Tullinge SK 11:16
972409 Agnes Westlund Trosabygdens OK 11:18
980730 Amanda Blomdahl Tullinge SK 11:20
450288 Norna Molin OK Klemmingen 11:22
264333 Rebecca Waldenfjord Järfälla OK 11:24

H16

5 370 m, 36 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
438187 Tobias Kronhelm OK Måsen 11:30
9005093 Simon Jansson Järpling OK Klemmingen 11:36
421827 Jakob Alfredsson Attunda OK 11:38
446175 Martin Kihl Sundbybergs IK 11:40
438455 Christian Redtzer Attunda OK 11:42
971217 Johan Ryding Eskilstuna OL 11:44
899050 Olle Skog Tullinge SK 11:46
970420 Gustaf Sundbüe OK Hällen 11:48
231303 Gabriel Jansson OK Linné 11:50
887874 Viktor Janrik Bromma-Vällingby SOK 11:52
435752 Arvid Linder OK Hällen 11:54
2048759 André Lindgren OK Ravinen 11:56
539967 Jonathan Envall Tullinge SK 11:58
970504 Ville Johansson OK Kolmården 12:00
540208 Johan Persson OK Österåker 12:02
980501 Simon Stålhammar Tullinge SK 12:04
344601 Douglas Persson Eskilstuna OL 12:06
981204 Simon Larsson OK Hällen 12:08
429729 Johan Hagströmer OK Klemmingen 12:10
972711 Jesper Sjöblom Södertälje-Nykvarn OF 12:12
433635 Oskar Engman Nyköpings OK 12:14
442006 Christopher Wilestedt Attunda OK 12:16
658805 Martin Mörsell OK Kåre 12:18
970428 Olle Andersson Tullinge SK 12:20
227308 Oliver Klingefjord IFK Lidingö SOK 12:22
773232 Egil Morast Haninge SOK 12:26
971802 Patrik Roos Södertälje-Nykvarn OF 12:28
979700 Oscar Wiberg Järla Orientering 12:30
227398 Mattias Perneby IFK Lidingö SOK 12:32
801121 Simon Imark Tullinge SK 12:34
234804 Linus Backlund OK Södertörn 12:36
2048666 Viktor Wohlgemuth OK Ravinen 12:38
7000380 Rasmus Möller Arboga OK 12:40
801122 Victor Imark Tullinge SK 12:42
615141 Albin Andersson OK Ravinen 12:44
344558 Hugo Dahlberg Haninge SOK 12:46

D16 Kort

3 930 m, 1 anmäld deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
355815 Alva Bergquist Södertälje-Nykvarn OF 10:44

H16 Kort

3 930 m, 3 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
253905 Christopher Brennan Södertälje-Nykvarn OF 12:29
334327 Vilhelm Eriksson Ärla IF 12:31
362648 Alexander Zackrisson Tumba-Mälarhöjden OK 12:33

D14

3 930 m, 35 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
63 990417 Vilma Karlsson Snättringe SK 11:34
64 439550 Julia Rajan IFK Lidingö SOK 11:36
65 341251 Emma Johnsson OK Tor 11:38
66 990627 Hanna Johansson Strängnäs-Malmby OL 11:40
67 990121 Emmy Albinsson Järfälla OK 11:42
68 435755 Nora Stålberg OK Hällen 11:44
69 234608 Selma Gumaelius Waxholms OK 11:46
70 342893 Rebecca Winsnes Södertälje-Nykvarn OF 11:48
71 420026 Astrid Eriksson Strängnäs-Malmby OL 11:50
72 423361 Lisa Berggren OK Kolmården 11:52
73 990227 Jenny Wegebro Umeå OK 11:54
74 426278 Linnéa Carlsson OK Hällen 11:56
75 212544 Linnea Nilsson Nyköpings OK 11:58
76 344653 Jessica Grahn Södertälje-Nykvarn OF 12:00
77 990511 Ellinor Östervall Tumba-Mälarhöjden OK 12:02
78 44356 Emma Eriksson OK Kolmården 12:04
79 422445 Frida Hector Snättringe SK 12:06
80 530010 Lovisa Längheim Tullinge SK 12:08
81 403199 Veronica Redtzer Attunda OK 12:10
82 972000 Sofie Ohlsson Ärla IF 12:12
83 527527 Heidi Fors OK Grip 12:14
84 431118 Linnea Johansson Täby OK 12:16
86 2041866 Ida Dahlgren Östersunds OK 12:20
87 553566 Amanda Karlsson OK Ravinen 12:22
88 508800 Trine Karlberg Tullinge SK 12:24
89 444743 Rebecka Öhrnell OK Grip 12:26
90 990214 Moa Westblad OK Ravinen 12:28
91 990900 Victoria Asketun OK Roxen 12:30
93 500531 Hanna Lagerberg OK Södertörn 12:34
94 245726 Linnea Gustafsson OK Hällen 12:36
95 431398 Emma Persson Tumba-Mälarhöjden OK 12:38
96 2026352 Ebba Ganslandt IFK Lidingö SOK 12:40
97 990199 Kristina Tedhamre Snättringe SK 12:42
98 30060 Anna Herbert Täby OK 12:44
99 449809 Linnéa Berg OK Grip 12:46

H14

3 930 m, 49 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
1 443322 Axel Lindeberg Västerviks OK 10:31
4 990323 Carl Carlsson Nyköpings OK 10:37
5 438176 Niklas Kronhelm OK Måsen 10:39
6 442000 Alexander Käll Tumba-Mälarhöjden OK 10:41
7 990915 Adam Hedberg OK Södertörn 10:43
8 30820 Rasmus Winberg Haninge SOK 10:45
9 991303 Isak Hertin Västerviks OK 10:47
10 450624 Niklas Gillberg Långhundra IF 10:49
11 1990317 Arvid Flod OK Klemmingen 10:51
12 990521 Lukas Arkäng Tullinge SK 10:53
13 354174 John Larsson Rånäs OK 10:55
14 442332 Ivar Lidström Lauri Snättringe SK 10:57
15 991211 Hugo Thorell OK Ravinen 10:59
16 417670 Olle Grywenz OK Linné 11:01
17 443311 Olof Skyllberg OK Klemmingen 11:03
18 990614 Emil Gustafsson Järfälla OK 11:05
19 990921 Mattias Ivarez OK Södertörn 11:07
20 449351 Oscar Rosman OK Hällen 11:09
21 423368 Johan Herbert Täby OK 11:11
22 443769 Kasper Fransson OK Ravinen 11:13
23 30044 Edvin Nordström Täby OK 11:15
24 9905080 Oskar Forsberg Tullinge SK 11:17
25 244275 Håkan Ramberg Hallstahammars OK 11:19
26 439440 Mateus Rudling IFK Lidingö SOK 11:21
27 990918 Axel Granqvist OK Ravinen 11:23
28 2048780 Jason Bransome Skogsluffarnas OK 11:25
29 442330 Tobias Karlsson Snättringe SK 11:27
30 991002 Gustav Johnsson OK Tor 11:29
31 713954 Ludvig Lindén Attunda OK 11:31
32 420082 Hugo Lindbärg OK Södertörn 11:33
33 431119 Svante Johansson Täby OK 11:35
34 951951 Filip Möller OK Södertörn 11:37
35 511515 Pontus Olofsson-Bierfeldt Ärla IF 11:39
36 991313 Ludvig Ek Nyköpings OK 11:41
37 990513 Erik Herne OK Ravinen 11:43
38 253981 Erik Wigle Södertälje-Nykvarn OF 11:45
39 439434 Petter Boding IFK Lidingö SOK 11:47
40 7003079 Ruben Bryngelsson Tullinge SK 11:49
41 362075 Felix Lindell Öhman OK Måsen 11:51
42 990426 Albin Andersson Tullinge SK 11:53
43 450205 Christian Lindh Sundbybergs IK 11:55
44 990500 Georg Eklöw OK Södertörn 11:57
45 991919 Johan Giberg Tumba-Mälarhöjden OK 11:59
46 443522 Gustaf Hedegård OK Kolmården 12:01
47 999108 Hannes Svahn OK Ravinen 12:03
48 609099 Oskar Edvardsson Järfälla OK 12:05
49 991108 Axel Kudinoff OK Södertörn 12:07
50 427034 Rasmus Kihl Sundbybergs IK 12:09
51 652000 Noel Waldenfjord Järfälla OK 12:11

D14 Kort

2 460 m, 8 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
42196 Elise Josefsson Anderstorps OK 10:31
352732 Kristensson Julia Vingåkers OK 10:33
25864 Sofie Josefsson Anderstorps OK 10:35
442194 Sara Thunell Södertälje-Nykvarn OF 10:37
449354 Lovisa Larsson Tullinge SK 10:39
253976 Ellen Bergquist Södertälje-Nykvarn OF 10:41
518900 Ebba Helin Axelsson OK Grip 10:43
431485 Ella Sjöberg Tullinge SK 10:45

H14 Kort

2 460 m, 11 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
344606 Sebastian Persson Eskilstuna OL 10:49
450223 Nils Babtist Bromma-Vällingby SOK 10:51
446195 Gustav Lidmar Snättringe SK 10:53
900623 Isak Ericsson Nyköpings OK 10:55
27097 Gustav Heldt Södertälje-Nykvarn OF 10:57
991221 Rasmus Wallström Nyköpings OK 10:59
352739 Viktor Granström Vingåkers OK 11:01
334323 Axel Ljungkvist Ärla IF 11:03
998877 Christoffer Ahlsén Södertälje-Nykvarn OF 11:05
9000706 Axel Bovallius Järfälla OK 11:07
450211 Linus Gyllenberg Skogsluffarnas OK 11:09

D12

2 460 m, 26 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
334324 Agnes Ljungkvist Ärla IF 10:54
443776 Ebba Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK 10:56
620503 Nadja Dixon-Kassman Nyköpings OK 10:58
450202 Matilda Lindh Sundbybergs IK 11:00
452144 Wilma Larsson OK Tor 11:02
19424 Tuva Falk Sundbybergs IK 11:04
501202 Marie-Chantal Ballnus Snättringe SK 11:06
448591 Ellen Ekström OK Ravinen 11:08
403183 Alexandra Persson OK Österåker 11:10
452802 Hanna Söderlund OK Södertörn 11:12
438661 Klara Bolin Tullinge SK 11:14
450266 Linda Renner OK Södertörn 11:16
702123 Malin Olofsson-Bierfeldt Ärla IF 11:18
21258 Josefin Hersén Tullinge SK 11:20
435747 Beatrice Eriksson OK Hällen 11:22
19846 Tilda Andersson Tullinge SK 11:24
209814 Tilde Backlund OK Södertörn 11:26
990516 Linnea Söderqvist OK Ravinen 11:28
441723 Ida Skantze Sundbybergs IK 11:30
624020 Sofia Edvardsson Järfälla OK 11:32
439260 Ellen Stålberg OK Hällen 11:34
2057272 Sofia Wigle Södertälje-Nykvarn OF 11:36
669955 Sara Möller OK Södertörn 11:38
204926 Maja Karlsson OK Klemmingen 11:40
625694 Matilda Larsson OK Hällen 11:42
429967 Sanna Hedberg OK Södertörn 11:44

H12

2 460 m, 38 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
430062 Erik Jonsson Strängnäs-Malmby OL 11:13
36432 Albin Forsberg Långhundra IF 11:15
431124 Axel Leijon Långhundra IF 11:17
998765 Alfred Längheim Tullinge SK 11:19
351542 Alex Bödecs Vingåkers OK 11:21
306680 Martin Bygdén Södertälje-Nykvarn OF 11:23
520112 Samuel Malmfors Skogspojkarnas OK 11:25
710319 Linus Albinsson Järfälla OK 11:27
442342 Erik Lidström Lauri Snättringe SK 11:29
804110 Philip Carlsson Nyköpings OK 11:31
700521 Olof Ljunggren Linköpings OK 11:33
501001 Albin Falk Nyköpings OK 11:35
421867 Tobias Sjöstedt OK Måsen 11:37
510320 Adam Bratt Tullinge SK 11:39
599203 Isak Anängen Nyköpings OK 11:41
427923 Oskar Källman OK Hällen 11:43
910221 Joar Hertin Västerviks OK 11:45
510152 Anton Öhling OK Tor 11:47
500309 Arvid Westerberg OK Kolmården 11:49
449374 Victor Rosman OK Hällen 11:51
951159 Leo Johansson OK Kolmården 11:53
450233 Alvin Anderling OK Klemmingen 11:55
789999 Ludvig Holmqvist OK Tor 11:57
2048632 Elias Tidevall Skogsluffarnas OK 11:59
730205 Melker Hörnfeldt OK Ravinen 12:01
966814 Samuel Lindén Attunda OK 12:03
437411 Karl Grywenz OK Linné 12:05
2050859 Joel Aristondo Magnusson OK Tor 12:07
551208 Jonatan Ståhl Sundbybergs IK 12:09
2048797 Linus Berggren OK Älvsjö-Örby 12:11
431072 Anton Alfredsson Attunda OK 12:13
2048729 Trevor Bransome Skogsluffarnas OK 12:15
605321 Fredrik Glännefors Söders-Tyresö 12:17
344591 Nils Westlund Trosabygdens OK 12:19
2048619 Anton Hänström Täby OK 12:21
41772 Emil Sone Attunda OK 12:23
446199 Jesper Lidmar Snättringe SK 12:25
511205 Casper Hedar OK Tor 12:29

D12 Kort

2 090 m, 1 anmäld deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
33402 Katja Leickt Tullinge SK 11:52

H12 Kort

2 090 m, 5 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
352737 Christopher Andersson Vingåkers OK 10:34
770307 Lukas Gustafsson Järfälla OK 10:36
352740 Jakob Christensen Vingåkers OK 10:38
991230 Emil Wallström Nyköpings OK 10:40
44713 Johannes Bladh Tullinge SK 10:42

D10

2 090 m, 16 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
355087 Annika Källman OK Hällen 12:00
433633 Caroline Guttke Nyköpings OK 12:02
423244 Eira Hertin Västerviks OK 12:04
253625 Alice Ek Nyköpings OK 12:06
438964 Vera Carlsson OK Hällen 12:08
431486 Tove Sjöberg Tullinge SK 12:10
439258 Elsa Linder OK Hällen 12:12
440158 Ronja Ståhl Sundbybergs IK 12:14
7476 Klara Borg Södertälje-Nykvarn OF 12:16
445464 Matilda Frisk Gustavsbergs OK 12:18
449775 Elsa Käll Tumba-Mälarhöjden OK 12:20
432407 Sara Wänström Trosabygdens OK 12:22
41669 Alva Svensk Tjällmo-Godegårds OK 12:24
211521 Cecilia Hector Snättringe SK 12:26
448754 Linnea Lundh OK Kolmården 12:28
234498 Amanda Granqvist OK Ravinen 12:30

H10

2 090 m, 15 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
449320 Sven Sjöqvist OK Måsen 11:02
27590 Hampus Hatlen Tullinge SK 11:08
205025 Edvin Hellsten Nyköpings OK 11:10
449761 Oskar Haglund Haninge SOK 11:12
448450 Marcus Stenebo Attunda OK 11:14
431299 Jakob Tedhamre Snättringe SK 11:16
449680 Carl Hedegård OK Kolmården 11:18
427922 Gustav Norberg OK Hällen 11:20
246654 Arvid Sjöberg Haapaniemi OK Tor 11:22
18708 Elias Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK 11:24
351720 Hjalmar Sandberg OK Älvsjö-Örby 11:26
444186 Anton Jedar OK Tor 11:28
403587 Viktor Sone Attunda OK 11:30
9159150 Erik Bovallius Järfälla OK 11:32
450217 Björn Renner OK Södertörn 11:34

D35

5 970 m, 7 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
771005 Magdalena Carlstein IFK Lidingö SOK 10:30:03
2050737 Daniela Renner OK Södertörn 10:38:03
740227 Anneli Salomonsson IFK Lidingö SOK 10:41:10
345087 Petra Lundgren OK Tor 10:45:02
330827 Veronica Lundh OK Kolmården 10:56:02
770818 Linda Rinaldo OK Tor 11:11:02
33457 Malin Samuelsson Järla Orientering 11:47:04

H35

7 790 m, 10 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
760420 Jakob Skogholm Centrum OK 10:30:00
51682 Martin Tichovsky SK Praga 10:30:00
770524 Per Öberg OK Hällen 10:30:00
27108 Samuel Svensson Centrum OK 10:59:01
264676 Henrik Anängen Nyköpings OK 11:18:04
740204 Henrik Sjögren Haninge SOK 11:23:05
741009 Tomas Henriksson Attunda OK 11:31:04
740304 Christian Enberg Linköpings OK 11:35:03
39715 Fredrik Stenebo Attunda OK 12:09:06
761202 Arvid Rinaldo OK Tor 12:19:03

D40

4 770 m, 23 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
442085 Maria Edvardsson Järfälla OK 10:30:00
433766 Sofie Höglund Järla Orientering 10:30:00
46975 Jessica Sjöberg Tullinge SK 10:30:00
51676 Hana Tichovska SK Praga 10:30:00
421274 Kristina Josefsson Areskoug Anderstorps OK 10:32:07
923027 Malin Albinsson Järfälla OK 10:37:03
423363 Annica Berggren OK Kolmården 10:42:02
711002 Marika Nylund Ek Nyköpings OK 10:44:02
727200 Kicki Skog Tullinge SK 10:57:02
12163 Sofia Westerberg OK Kolmården 11:04:09
730817 Anna Falk Sundbybergs IK 11:06:02
869741 Martina Craig OK Ravinen 11:12:02
38715 Nadja Dahlström Snättringe SK 11:13:03
18820 Ingela Eriksson Gävle OK 11:16:02
302290 Cecilia Johnsson OK Tor 11:17:03
350711 Anette Larsson Eskilstuna OL 11:24:02
423449 Anette Johansson OK Kolmården 11:26:10
720223 Annika Lundström Sundbybergs IK 11:40:03
355890 Eva Holmqvist OK Tor 11:49:03
929123 Charlotta Östervall Tumba-Mälarhöjden OK 11:59:03
229649 Agneta Eriksson OK Kolmården 12:01:04
29911 Kerstin Imark Tullinge SK 12:05:03
658287 Anna Strand Attunda OK 12:23:02

H40

7 370 m, 36 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
433767 Peter Höglund Järla Orientering 10:30:00
362366 Robert Lidström Tullinge SK 10:30:00
690605 Roger Lindén Attunda OK 10:30:00
810325 Björn Lovang IFK Lidingö SOK 10:30:00
355092 Johan Eriksson OK Hällen 10:30:06
501970 Patric de Boussard IFK Enskede 10:31:03
711012 Mattias Carlstein IFK Lidingö SOK 10:32:04
29100 Patrik Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK 10:33:04
343543 Magnus Elwin IFK Enskede 10:34:04
698618 Anders Hedberg OK Södertörn 10:36:05
46978 Lars Sjöberg Tullinge SK 10:38:06
700917 Kjell Erikson Strängnäs-Malmby OL 10:44:05
9730214 Fredrik Jonsson Attunda OK 10:53:05
330884 Peter Lundh OK Kolmården 10:58:02
33505 Lars Segerman Skarpnäcks OL 10:59:04
330909 Roger Haapaniemi OK Tor 11:07:08
700819 Ronny Falk Sundbybergs IK 11:08:05
826826 Nils Edvardsson Järfälla OK 11:12:06
43927 Calle Bohman Hellas Orientering 11:14:05
351721 Fredrik Sandberg OK Älvsjö-Örby 11:20:04
691008 Henrik Johnsson OK Tor 11:22:09
30825 Peter Haglund Haninge SOK 11:23:04
729999 Robert Karlsson OK Hällen 11:25:08
730118 Magnus Öhling OK Tor 11:26:04
405431 Mikael Larsson OK Hällen 11:34:12
981017 Mårten Waldenfjord Järfälla OK 11:39:05
711015 Roger Norberg OK Hällen 11:40:05
553556 Patrik Frisk Gustavsbergs OK 11:41:07
234930 Niklas Henriksson Attunda OK 11:43:03
7730408 Johan Hörnfeldt OK Ravinen 11:44:07
403929 Sven Johansson Täby OK 11:46:04
347183 Henrik Morast Haninge SOK 11:52:05
1220177 Fredrik Morast Haninge SOK 11:54:04
451035 Johan Tirén Skogsluffarnas OK 11:55:05
262310 Johan Karlsson OK Tor 12:06:04
800099 Mikael Tjernberg Tumba-Mälarhöjden OK 12:30:01

D45

4 350 m, 35 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
661129 Pia Hellgren OK Södertörn 10:30:00
246631 Anna Perneby Tullinge SK 10:30:00
650324 Monica Hatlen Tullinge SK 10:32:09
212543 Helena Delvén Nyköpings OK 10:34:03
205032 Eva Kindlundh Trosabygdens OK 10:45:04
37871 Maria Wallström Nyköpings OK 10:49:08
352473 Charlotta Askeljung OK Klemmingen 10:52:03
30286 Eva Maria Renlund Ärla IF 10:55:04
30286 Eva Maria Renlund Ärla IF 10:55:04
439920 Susanne Söderholm Strängnäs-Malmby OL 10:58:03
41832 Ann Granqvist OK Ravinen 11:09:03
417472 Anna Tedhamre Snättringe SK 11:10:02
437065 Ebba Hedegård OK Kolmården 11:17:04
30079 Anna Larsson Söders-Tyresö 11:18:02
451040 Åsa Lindh Sundbybergs IK 11:19:03
7660126 Susanne Bovallius Järfälla OK 11:24:04
530303 Yvonne Andersson Tullinge SK 11:29:05
689902 Lotta Thureson Giberg Hellas Orientering 11:32:02
427863 Karin Stenebo Attunda OK 11:38:04
30294 Gunilla Thunstedt Järfälla OK 11:40:04
218289 Christin Söderqvist OK Ravinen 11:42:03
227215 Ann Jansson Järpling OK Klemmingen 11:43:08
227066 Åsa Westlund Trosabygdens OK 11:48:03
442198 Lena Gumaelius Waxholms OK 11:49:04
671012 Pernilla Klemets Hallstahammars OK 11:50:03
44418 Anna Backlund OK Södertörn 11:52:05
19450 Liselott Kihl Sundbybergs IK 11:55:04
27311 Camilla Wallin Stora Tuna OK 11:57:04
343074 Elisabeth Hector Snättringe SK 11:58:02
246722 Anna-Lena Längheim Tullinge SK 11:59:04
560314 Annika Ohlsson Ärla IF 12:00:10
902902 Inger Dahlgren Östersunds OK 12:13:03
650821 Lena Sundqvist Tullinge SK 12:15:03
18702 Helena Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK 12:17:03
259096 Marie Hedar OK Tor 12:20:03

H45

6 480 m, 67 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
449701 Mats Anderling OK Klemmingen 10:30:00
403553 Patrik Blomberg IK Standard 10:30:00
10011 Michael Hertin Västerviks OK 10:30:00
208005 Tommy Nylund OK Tor 10:30:00
445089 Johan Källbäck Hammarby IF OF 10:30:11
650521 Anders Thureson Hellas Orientering 10:31:05
450213 Thomas Babtist Bromma-Vällingby SOK 10:32:06
427900 Mattias Berglund Bromma-Vällingby SOK 10:40:08
451218 Fredrik Åslund Katrineholms OK 10:41:03
439403 Johan Lidmar Snättringe SK 10:42:12
30841 Robert Haglund Haninge SOK 10:43:06
342377 Thomas Magnusson Kvarnsvedens GOIF OK 10:45:05
304927 Urban Risberg Eskilstuna OL 10:46:06
443762 Joakim Skantze Sundbybergs IK 10:50:05
640807 Mats Fryxell Tullinge SK 10:54:07
701200 Henrik Pettersson OK Roxen 10:55:05
941113 Jan Viklund Västerås SOK 10:56:08
650508 Mats Karlsson Tullinge SK 10:57:09
448546 Per-Olof Ekström OK Ravinen 11:00:08
30076 Kenneth Jönsson Tullinge SK 11:01:04
30227 Rickard Asplund Ärla IF 11:02:03
40905 Juha Loenberg Stigfinnarna 11:03:05
650527 Rudolf Hersén Tullinge SK 11:04:06
204971 Ian Hamilton Nyköpings OK 11:05:05
449681 Magnus Hedegård OK Kolmården 11:06:06
1671001 Lars-Ola Lundin OK Klemmingen 11:07:05
2057223 Ove Gustafsson Järfälla OK 11:08:07
449790 Magnus Rajan IFK Lidingö SOK 11:09:05
660805 Esa Myllyvainio Sundbybergs IK 11:12:10
610110 Peter Juthberg Söders-Tyresö 11:13:04
306918 Johan Scherlin Nyköpings OK 11:15:04
660708 Oskar Nederheim Haninge SOK 11:17:04
218281 Håkan Söderqvist OK Ravinen 11:18:09
430042 Nils Eklöw OK Södertörn 11:19:05
423364 Peter Berggren OK Kolmården 11:20:05
449358 Kjell Josefsson OK Kolmården 11:21:05
9005097 Stefan Carlsson OK Klemmingen 11:23:05
362580 Anders Karlsson Snättringe SK 11:25:06
651030 Conny Forsberg Långhundra IF 11:26:05
306417 Håkan Olofsson Ärla IF 11:26:30
41792 Michael Granqvist OK Ravinen 11:28:06
253624 Mats Gunnemyr Söders-Tyresö 11:32:04
423450 Magnus Johansson OK Kolmården 11:34:04
641704 Björn Carlsson OK Hällen 11:35:09
886633 Stefan Karlsson OK Ravinen 11:36:05
439966 Ola Envall Tullinge SK 11:37:04
903140 Kalle Persson OK Österåker 11:38:06
450258 Lars G Berggren OK Älvsjö-Örby 11:39:07
680725 Per Ek Nyköpings OK 11:40:04
342678 Piero Sannicolo Täby OK 11:42:08
671201 Joakim Gimholt Trosabygdens OK 11:45:11
229222 Jan-Erik Andersson Strängnäs-Malmby OL 11:46:05
680506 Peter Albinsson Järfälla OK 11:49:05
430090 Christer Eriksson OK Kolmården 11:55:05
27310 Mats Wallin Stora Tuna OK 11:56:05
887879 Ola Bovallius Järfälla OK 11:59:07
244862 Tomas Jonsson Vandrarringen 12:08:04
660502 Anders Svensk Tjällmo-Godegårds OK 12:09:04
780757 Patrik Leickt Tullinge SK 12:10:05
641107 Tomas Hultqvist Tullinge SK 12:12:05
42400 Göran Längheim Tullinge SK 12:14:05
408503 Jan Carlsson Söders-Tyresö 12:19:04
12178 Mikael Westerberg OK Kolmården 12:20:05
341754 Jörgen Hector Snättringe SK 12:21:06
701112 Fredrik Sone Attunda OK 12:23:05
500325 Anders Brinkman Vandrarringen 12:26:03
670713 Dan Giberg Tumba-Mälarhöjden OK 12:29:01

D50

3 870 m, 25 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
46988 Katarina Tynong Tullinge SK 10:30:00
402912 Kerstin Håland Tullinge SK 10:31:03
611016 Maria Bratt Tullinge SK 10:38:03
33459 Kerstin Sandström Järla Orientering 10:39:04
342335 Annika Sundvall Järla Orientering 10:45:06
417482 Johanna Sundström Järla Orientering 10:49:03
448875 Carina Doyle Sundbybergs IK 10:55:04
600423 Karin Forsberg Tullinge SK 11:06:03
600611 Marie Malmborg Söders-Tyresö 11:14:05
302654 Ann-Sofie Svanberg OK Södertörn 11:18:04
581012 Anita Karlsson OK Södertörn 11:25:03
450262 Gun Molin Jansson OK Klemmingen 11:27:08
2050720 Ingrid Mattsson OK Älvsjö-Örby 11:29:07
306418 Mona Bierfeldt Ärla IF 11:31:03
620929 Inger Berg Linköpings OK 11:39:03
631004 Kristina Bergstrand Söders-Tyresö 11:40:07
439783 Riina Larsson-Mänd Fredrikshofs IF Skid & OK 11:41:04
590622 Barbro Lönnkvist Tullinge SK 11:42:05
262314 Susanne Persson Ärla IF 11:50:05
9610904 Eva Svanberg Järfälla OK 11:52:05
355857 Christina Perneby IFK Lidingö SOK 11:56:03
510136 Carina Johansson Tumba-Mälarhöjden OK 11:59:05
610061 Anna-Karin Sundqvist Tullinge SK 12:00:08
30853 Karin Greilert Haninge SOK 12:11:17
344560 Christel Nilsson Haninge SOK 12:19:18

H50

5 970 m, 41 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
36969 Lars Gerhardsson Attunda OK 10:30:00
30836 Lars Greilert Haninge SOK 10:30:00
660606 Per Grywenz OK Linné 10:30:00
25322 Peter Kraft Sala OK 10:30:00
610928 Lars Palmqvist Järfälla OK 10:30:00
249242 Peter Ylsöbäck Eskilstuna OL 10:30:00
264115 Lasse Larsson Snättringe SK 10:31:16
25862 Peter Valtersson Anderstorps OK 10:32:05
212522 Per Carlsson Nyköpings OK 10:38:08
909205 Johan Hammarström OK Måsen 10:39:09
1757 Claes Renner OK Södertörn 10:42:07
451041 Jan Lindh Sundbybergs IK 10:45:07
29529 Tommy Åhman Långhundra IF 10:46:05
38549 Micke Wallström Nyköpings OK 10:50:05
227355 Thomas Eriksson Tumba-Mälarhöjden OK 10:53:07
30082 Lars Öhrman Stockholms OK 10:54:06
442322 Lars Karlsson Snättringe SK 10:58:21
1620208 Peter Askeljung OK Klemmingen 11:01:06
443363 Per Skyllberg OK Klemmingen 11:03:04
600715 Per-Arne Forsberg Tullinge SK 11:07:04
590311 Stefan Westlin OK Måsen 11:11:07
630527 Anders Berg Linköpings OK 11:13:07
600600 Jörgen Batz Skarpnäcks OL 11:19:05
202409 Göran Karlsson OK Hällen 11:25:09
438125 Karri Lindell OK Måsen 11:27:04
553567 Anders Mattsson OK Älvsjö-Örby 11:30:04
423387 Lars Alfredsson Attunda OK 11:33:07
354177 Tomas Karlsson OK Kolmården 11:34:06
213850 Peter Nordström Täby OK 11:41:06
600225 Per Backlund OK Södertörn 11:45:04
355085 Jan Sundbüe OK Hällen 11:47:06
553563 Bo Lauri Snättringe SK 11:54:06
2050874 Jari Pöyhönen IFK Lidingö SOK 11:57:10
590710 Arne Nilsson Nyköpings OK 12:01:05
19885 Rikard Imark Tullinge SK 12:02:04
620409 Johan Markstedt OK Södertörn 12:06:02
438475 Håkan Redtzer Attunda OK 12:11:05
887880 Johan Palmgren Täby OK 12:13:05
409429 Mats Herbert Täby OK 12:18:06
741961 Mats Windstedt Fredrikshofs IF Skid & OK 12:22:06
18920 Christer Johansson Köping-Kolsva OK 12:25:06

D55

3 870 m, 13 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
30694 Pia-Lena Putkonen Tullinge SK 10:30:00
33504 Monika Larsson Skarpnäcks OL 10:38:05
202485 Margareta Eriksson OK Klemmingen 10:40:07
19843 Anna-Karin Ohlsson Tullinge SK 10:41:04
895464 Britt-Marie Hellgren OK Älvsjö-Örby 10:53:05
798390 Lena Jansson Järla Orientering 11:01:21
30852 Karin Ivarsson Haninge SOK 11:07:06
38426 Annika Davidsson OK Klemmingen 11:08:04
560411 Margareta Wadin OK Älvsjö-Örby 11:16:04
351586 Anneli Lindkvist Gustavsbergs OK 11:36:03
30086 Eva Warenius Dalaportens OL 11:39:04
36663 Helena Bachman Täby OK 12:04:05
30949 Gunilla Kreiss Järla Orientering 12:11:12

H55

5 400 m, 36 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
444664 Göran Doyle Sundbybergs IK 10:30:00
590503 Gunnar Langs Skarpnäcks OL 10:30:00
550412 Stefan Myrefelt Skarpnäcks OL 10:30:00
10035 Bengt Schwartz OK Kolmården 10:30:00
580304 Mats Larsson IFK Enskede 10:33:07
354337 Jan Eskilsson Haninge SOK 10:39:06
421897 Harald Bauer IFK Lidingö SOK 10:40:04
19879 Göran Ohlsson Tullinge SK 10:41:05
205058 Ove Ericsson Nyköpings OK 10:43:15
570414 Roland Norell Söders-Tyresö 10:51:05
36017 Jörgen Karlsson Attunda OK 10:55:06
355399 Curt Rahlén OK Ravinen 10:56:06
247667 Sven-Anders Olsson Attunda OK 10:57:09
580924 Hans Tarandi IFK Lidingö SOK 10:59:05
17954 Mats Zackrisson OK Älvsjö-Örby 11:04:08
550603 Torbjörn Bergman Snättringe SK 11:10:08
9009000 Lars Forsstedt Söders-Tyresö 11:12:05
417620 Jan Lindgren OK Södertörn 11:13:05
431081 Lars Hörnström Täby OK 11:14:12
541105 Kurt Maxé Sundbybergs IK 11:15:11
27218 Göran Nilsson Snättringe SK 11:18:06
343250 Lennart Agén Tullinge SK 11:22:05
570400 Lars Lönnkvist Tullinge SK 11:29:05
259118 Håkan Gustafson Eskilstuna OL 11:31:06
438368 Ola Nyqvist OK Södertörn 11:32:03
9580719 Gunnar Svanberg Järfälla OK 11:33:08
582205 Ulf Burman Gustavsbergs OK 11:35:05
30257 Kenneth Pettersson Järfälla OK 11:37:06
342745 Anders Runander Trosabygdens OK 11:46:08
351701 Roland Jansson OK Linné 11:51:06
10433 Georg Larsson Fredrikshofs IF Skid & OK 11:53:05
504250 Göran Hansson Täby OK 12:10:06
442138 Krister Gumaelius Waxholms OK 12:12:07
246014 Jan Kihl Sundbybergs IK 12:14:07
12157 Per Ove Wallén Täby OK 12:16:08
27662 Stefan Gustafsson OK Hällen 12:36:06

D60

3 870 m, 18 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
1396300 Maria Nordwall OK Kolmården 10:30:00
30873 Ingrid Graneli Haninge SOK 10:31:05
205445 Ingegerd Lusensky Strängnäs-Malmby OL 10:35:05
30846 Aila Halttunen Haninge SOK 10:43:05
344618 Kerstin Liss Eskilstuna OL 10:46:06
25666 Birgitta Påledal Strängnäs-Malmby OL 10:47:04
304930 Marianne Liss Eskilstuna OL 10:56:04
38040 Lena Alsheden IFK Enskede 10:57:02
212216 Margareta Andersson Hellas Orientering 10:58:05
259473 Kerstin Palm Kjula IF 11:10:04
264962 Annette Ragvald Vingåkers OK 11:12:05
202480 Monica Svärd OK Klemmingen 11:21:04
30202 Anne Lundmark Järfälla OK 11:38:06
36655 Titti Bergendahl OK Måsen 11:40:05
510627 Kerstin Svensk OK Hällen 11:44:05
354330 Helena Korhonen Haninge SOK 11:55:05
259172 Inger Onsbring Eskilstuna OL 11:57:03
902980 Marianne Sellgren Sigtuna OK 12:17:04

H60

4 770 m, 32 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
501114 Jan Åsberg Häverödals SK 10:30:12
531038 Anders Kärrström Tullinge SK 10:31:08
409808 Weine Wolter Åkers IF 10:33:06
944415 Paul Norén OK Södertörn 10:34:05
439594 Billy Jakobsson Åkers IF 10:35:07
343435 Kjell Holmberg OK Södertörn 10:37:07
530519 Thomas Wester Gustavsbergs OK 10:39:10
437500 Centh Påledal Strängnäs-Malmby OL 10:41:06
510106 Knut Åke Hallebro OK Klemmingen 10:43:09
30831 P-O Ivarsson Haninge SOK 10:46:03
264967 Hans Ragvald Vingåkers OK 10:47:05
264139 Kent Bergendahl Nyköpings OK 10:48:09
30273 Björn Svedin Järfälla OK 10:49:06
26011 Lars-Gunnar Larsson OK Södertörn 10:55:07
36404 Ingemar Larsson Tullinge SK 10:58:11
530704 Mikael Tarandi IFK Lidingö SOK 11:00:05
439834 Kjell Lindblom Järfälla OK 11:07:08
622012 Göran Davidsson OK Klemmingen 11:08:09
508991 Ingemar Gard Söders-Tyresö 11:15:05
16587 Göran Svärd OK Klemmingen 11:21:07
530715 Matts Björke Söders-Tyresö 11:25:32
510530 Gunnar Munktelius Surahammars SOK 11:34:04
27240 Olof Persson Snättringe SK 11:36:06
502048 Johnny Fransson Ärla IF 11:41:06
9510225 Christer Nordström OK Älvsjö-Örby 11:47:10
354327 Reijo Korhonen Haninge SOK 11:55:08
264331 Sven-Inge Nylund Järfälla OK 11:56:11
895465 Eidar Lindgren OK Ravinen 11:56:15
306421 Tommy Ljungkvist Ärla IF 11:58:56
27266 Per Öhlund Gustavsbergs OK 12:04:10
262740 Roland Warenius Dalaportens OL 12:08:05
520228 Carl Bachman Täby OK 12:15:04

D65

3 470 m, 19 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
243614 Kerstin Magnusson Skogsluffarnas OK 10:30:04
426830 Kerstin Blom OK Kolmården 10:35:08
38638 Gunnel Balck IFK Enskede 10:38:04
1401307 Siv Frodin Köping-Kolsva OK 10:39:13
602482 Louise-Marie Nilsson OK Klemmingen 10:41:06
302287 Anita Johansson OK Tor 10:43:04
450032 Inga Johansson Nyköpings OK 10:45:04
30201 Carin Runqvist Järfälla OK 10:54:05
780426 Anna Blomgren Tullinge SK 10:55:07
431083 Solveig Tjernberg Södertälje IF 10:56:05
409813 Sonja Jedar Åkers IF 10:59:08
10291 Ann-Christine Ek Nyköpings OK 11:00:06
52392 Karin Gustafsson Strängnäs-Malmby OL 11:06:05
451625 Birgitta Billstam Järfälla OK 11:12:07
570605 Ulla Lindell OK Hällen 11:21:06
19854 Maria Ehn Tullinge SK 11:25:53
25698 Irene Öhling Ärla IF 11:29:10
33602 Birgitta Nylund Järfälla OK 11:38:08
36418 Kristina Nygren-Frisk Attunda OK 11:43:07

H65

3 870 m, 37 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
259156 Åke Höglund Timrå SOK 10:30:00
36096 Lars Johnsson OK Måsen 10:30:00
202481 Kjell Nilsson OK Klemmingen 10:30:00
898533 Christer Sandh OK Roxen 10:30:00
262749 Lars Öhman Fredrikshofs IF Skid & OK 10:30:06
418071 Bo Winander Järfälla OK 10:31:10
302275 Kurt Håkan Andersson OK Tor 10:35:10
895439 Göran Andersson Enebybergs IF 10:44:09
204961 Willy Ljungdell Täby OK 10:46:06
30214 Lars Jonasson Järfälla OK 10:53:09
205047 Curt Carlsson Nyköpings OK 10:54:08
28467 Rolf Skoglund Hellas Orientering 10:56:10
204500 Bror Fureskog Alfta-Ösa OK 10:58:09
951119 John Östlund Sundbybergs IK 11:01:08
205059 Hans-Ove Eriksson Nyköpings OK 11:05:08
341094 Erik Rundström OK Tjärnen 11:10:15
304916 Kenneth Johansson Eskilstuna OL 11:12:08
403475 Karl-Gösta Harvenberg Nyköpings OK 11:13:09
750250 Leif Nordin Attunda OK 11:16:04
437283 Ingemar Lindqvist Snättringe SK 11:17:07
19391 Ebbe Adolfsson Sundbybergs IK 11:20:09
19204 Jan Bojling Solna OK 11:23:08
17445 Göran Larbo Attunda OK 11:24:09
37376 Ulf Skogtjärn OK Linné 11:28:10
17444 Håkan Boije Turebergs IF 11:29:11
439406 Ingemar Bernhed Tolered-Utby Ol-klubb 11:30:06
450221 Anders Gärderud IFK Lidingö SOK 11:33:06
26034 Örjan Kampegård OK Södertörn 11:34:08
37042 Jörgen Widlund Nynäshamns OK 11:38:08
592177 Per-Erik Wåhlberg OK Linné 11:39:06
840307 Leif Strandberg Gustavsbergs OK 11:41:07
25699 Tommy Öhling Ärla IF 11:43:08
36408 Göran Frisk Attunda OK 11:44:09
1399788 Jan-Olof Wåhlberg IBM-Klubben 11:45:09
819489 Jan-Erik Wiberg Järla Orientering 11:47:11
581246 Alf Lindberg Köping-Kolsva OK 11:58:07
43915 Sverker Tirén Hellas Orientering 12:13:14

D70

2 940 m, 7 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
661212 Berit Lindunger Haninge SOK 10:30:00
27893 Solveig Dillman Hammarby IF OF 10:32:07
27894 Britt Ericson Hammarby IF OF 10:33:08
27890 Gun Larsson Hammarby IF OF 10:39:05
30843 Siv Frölund Haninge SOK 10:48:23
36141 Gunvor Granath Nynäshamns OK 11:05:05
30845 Eva-Stina Svärd Haninge SOK 12:11:25

H70

3 870 m, 35 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
30204 Leif Magnusson Skogsluffarnas OK 10:30:06
10407 Staffan Elmhagen Söders-Tyresö 10:33:07
38623 Hugo Isgren IFK Enskede 10:36:11
37589 Torbjörn Tirén Hellas Orientering 10:37:05
701037 Olle Öberg Skogsluffarnas OK 10:39:07
38458 Bo Hedlund IFK Enskede 10:42:09
27222 Göran Johansson Snättringe SK 10:44:06
895432 Kurt Andersson Enebybergs IF 10:45:07
302288 Lars Johansson I OK Tor 10:48:10
36463 Åke Andersson OK Älvsjö-Örby 10:49:09
409804 Bengt Jönsson Åkers IF 10:50:04
404257 Björn Stolt OK Ravinen 10:51:21
30829 Göran Haglund Haninge SOK 10:52:11
9430302 Ronny Hedlund OK Södertörn 10:54:12
205054 Kjell Johansson Nyköpings OK 10:57:09
27201 Sven-Arne Nilsson OK Klemmingen 10:59:09
435960 Kjell Blomberg IK Standard 11:05:16
30356 Bertil Granberg OK Klemmingen 11:09:20
421428 Gunnar Bramsten Sundbybergs IK 11:11:10
10409 Håkan Sjökvist Söders-Tyresö 11:14:10
433457 Ingvar Jansson Sundbybergs IK 11:15:07
304924 Jerry Holm Eskilstuna OL 11:18:07
33558 Henrik Bergman OK Linné 11:19:05
27883 Sture Nilsson Stockholmspolisens IF OF 11:20:06
17441 Ove Forsberg Turebergs IF 11:22:11
205342 Hans Lindgren Trosabygdens OK 11:23:12
438379 Benny Bogstedt Tullinge SK 11:24:07
449326 Sverre Jonsson OK Ravinen 11:27:05
531020 Ulf Waldenfjord Linköpings OK 11:28:13
27224 Rune Rådeström Snättringe SK 11:36:08
202599 Rolf Öhrn Nynäshamns OK 11:46:06
25310 Karl-Gustav Klemets Hallstahammars OK 11:48:07
27256 Björn Linnersjö OK Orion 11:53:30
352294 Arne Karlsson OK Tor 12:04:08
903042 Christer Lundin OK Renen 12:24:05

D75

2 940 m, 5 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
500806 Gunnel Junegard OK Södertörn 10:42:13
302626 Britt Pettersson OK Roxen 10:48:05
10364 Birgitta Westergren Täby OK 10:53:38
19485 Sonja Sundell Sundbybergs IK 11:07:04
449755 Edda Nilsson Stockholmspolisens IF OF 11:16:05

H75

3 470 m, 9 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
302303 Bo Norenvik OK Tor 10:32:08
13944 John Berglund Alfta-Ösa OK 10:34:08
37731 Roland Löwgren Spårvägens OK 10:36:14
29104 Olof Rudin Tumba-Mälarhöjden OK 10:50:07
205050 Curt Thorén Nyköpings OK 10:58:07
1393072 Ulf Eskilsson OK Södertörn 11:00:08
19416 Rune Carlsson Sundbybergs IK 11:02:06
440052 Lars Persson Väsby OK 11:04:04
355809 Sixten Westerlund OK Grip 11:56:16

D80

2 940 m, 1 anmäld deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
36941 Ulla-Britt Åleberg Attunda OK 10:47:15

H80

2 940 m, 11 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
40900 Lennart Stenberg Stigfinnarna 10:31:11
41781 Anders Back OK Ravinen 10:37:10
264117 Karl-Erik Mogren Stigfinnarna 10:46:09
27270 Per Wester Gustavsbergs OK 10:50:08
404134 Lennart Westergren Söders-Tyresö 10:52:28
33495 Bo Elmgren Sundbybergs IK 11:01:10
41888 K-G Jansson Stockholms OK 11:03:13
41806 Tage Olsson Stockholms OK 11:04:06
751218 Ivar Nordberg OK Älvsjö-Örby 11:12:10
520621 Alf Lundkvist OK Tor 11:36:17
27898 Bengt Åhlander Hammarby IF OF 11:41:08

Inskolning

1 830 m, 18 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
451265 Linton Bryngelsson Tullinge SK 10:30:00
2054967 Olle Synnermark Skogsluffarnas OK 10:31:46
449121 Lovisa Borg Södertälje-Nykvarn OF 10:41:39
438469 Stina Bygdén Södertälje-Nykvarn OF 10:42:07
417578 Frode Smitt Södertälje-Nykvarn OF 10:46:22
342732 Erika Jansson Södertälje-Nykvarn OF 10:46:33
423245 Olof Hertin Västerviks OK 10:48:31
450335 Adam Nordström Täby OK 10:49:37
821013 Elias Bladh Tullinge SK 10:50:52
42622 Elmin Hovmöller Söders-Tyresö 10:52:23
1851 Axel Blomqvist OK Klemmingen 10:56:39
229249 Elvira Dahlström OK Klemmingen 10:57:14
341733 Rasmus Alvér Södertälje-Nykvarn OF 11:00:12
438181 Hugo Bergquist Södertälje-Nykvarn OF 11:01:58
640504 Josefin Koskinen Södertälje-Nykvarn OF 11:04:09
226751 Lucas De Boussard IFK Enskede 12:07:09
213721 Noah Ekman KA 3 IF 12:28:01
18729 Simon Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK 22:28:32

U1

1 830 m, 21 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
446145 Helena Persson OK Österåker 10:30:00
354336 Vendela Borg Haninge SOK 10:35:43
344596 Mira Bäck Trosabygdens OK 10:35:51
711026 Erik Nederheim Haninge SOK 10:37:29
439545 Kajsa Ljungberg Tumba-Mälarhöjden OK 10:37:46
451434 Sophie Brennan Södertälje-Nykvarn OF 10:40:10
451449 David Brennan Södertälje-Nykvarn OF 10:40:38
229230 Alexander Jansson OK Klemmingen 10:41:32
452662 Filippa Guttke Nyköpings OK 10:42:09
439502 Samuel Resmalm Eskilstuna OL 10:43:07
450787 Noel Persson-Ferrera Skarpnäcks OL 10:52:01
341800 Malin Abrahamsson Klubblös 10:59:57
449645 Axel Rystedt Södertälje-Nykvarn OF 11:00:03
256671 Rasmus Hedar OK Tor 11:01:42
448564 Alva Lidström-Lauri Snättringe SK 11:02:24
344045 Victor Söderlund Klubblös 11:11:13
504431 Alexander Ahlsén Södertälje-Nykvarn OF 11:16:07
345077 Alva Bladh Tullinge SK 11:38:23
343954 Klara Jedar OK Tor 11:48:26
431378 Lena Persson Tullinge SK 11:56:05
352738 Jonathan Andersson Vingåkers OK 22:25:12

U2

2 090 m, 38 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
28485 Emil Enckell Södertälje-Nykvarn OF 10:30:00
431076 Tuva Fred Tullinge SK 10:30:00
348303 Lovis Hellsten Nyköpings OK 10:30:00
342969 Ivar Hörnfeldt OK Ravinen 10:30:00
204925 Matilda Karlsson OK Klemmingen 10:30:00
443313 Erik Skyllberg OK Klemmingen 10:30:00
344670 Lucas Winsnes Södertälje-Nykvarn OF 10:30:00
452140 Hanna Anängen Nyköpings OK 10:31:22
439919 Matilda Hattberg Strängnäs-Malmby OL 10:34:59
344594 Lisen Bäck Trosabygdens OK 10:36:44
204927 Amanda Jansson OK Klemmingen 10:41:03
439501 Julia Resmalm Eskilstuna OL 10:43:59
43777 Odin Ek Nyköpings OK 10:45:07
33401 Wilma Leickt Tullinge SK 10:45:26
442104 Mildred Pettersson Södertälje-Nykvarn OF 10:46:08
2048727 Erik Larsson Tullinge SK 10:46:56
439595 Alva Nilsson Enhörna IF 10:47:40
452545 Leo Rehnström OK Klemmingen 10:48:05
248890 Andreas Holmqvist Nyköpings OK 10:49:47
37065 Tobias Nyberg Snättringe SK 10:52:19
229239 August Dahlström OK Klemmingen 10:57:01
420084 Tyra Isaksson Södertälje-Nykvarn OF 10:57:04
23550 Amelie Rajan IFK Lidingö SOK 11:01:43
449322 Sebastian Sjöqvist OK Måsen 11:02:16
229227 Albin Blomqvist OK Klemmingen 11:05:52
445547 Viktor Löfgren Södertälje-Nykvarn OF 11:09:25
443797 Liv Herne OK Ravinen 11:16:44
2050808 Pablo Aristondo Melgar OK Tor 11:17:50
439916 Viktor Forsberg Tullinge SK 11:21:54
427867 Simon Stenebo Attunda OK 11:22:10
450279 Malva Lindberg OK Södertörn 11:30:17
422442 Marcus Giberg Tumba-Mälarhöjden OK 11:30:50
452653 Emma Thunell Södertälje-Nykvarn OF 11:32:44
350795 Eric Grahn Södertälje-Nykvarn OF 11:41:05
450236 Linus Anderling OK Klemmingen 11:50:48
448786 Annie Lundh OK Kolmården 12:16:47
19429 Maja Falk Sundbybergs IK 12:25:29
445045 Fanny Blomkvist Strängnäs-Malmby OL 22:24:53

Öppen motion 1

2 090 m, 11 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
36542 Dan Fredriksson Stockholms OK 10:33:57
209743 Arvid Lindqvist OK Måsen 10:40:31
448548 Malvina Erikson Strängnäs-Malmby OL 10:44:39
2048779 Helene Boding IFK Lidingö SOK 11:27:48
2050993 Camilla Carlin Arboga OK 11:44:31
205329 Holger Wänström Trosabygdens OK 11:51:25
450295 Indra Lyth Tullinge SK 11:57:12
427924 Jenny Källman OK Hällen 12:01:49
438377 Per-Åke Berg Stockholms OK 22:22:31
433692 Lars Lionell Södertälje IF 22:26:06
212578 Anna Jacobsson Klubblös 22:28:47

Öppen motion 2

3 810 m, 7 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
27307 Rickard Johansson Klubblös 10:51:46
429959 Anna Lignell Klubblös 11:07:38
2054993 Katarina Synnermark Skogsluffarnas OK 11:13:31
418051 Lucas Lantz Sundbybergs IK 11:16:25
431269 Marianne Eriksson Strängnäs-Malmby OL 11:26:21
420085 Johanna Jonsson Klubblös 11:40:32
42445 Pyttan Asplund OK Södertörn 22:28:31

Öppen motion 3

2 460 m, 25 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
208855 Peter Klingstedt OK Södertörn 10:34:56
407295 Siv Berg OK Klemmingen 10:36:47
632114 Agnes Olsson OK Tor 10:36:54
508314 Ingrid Olsson OK Tor 10:36:55
28478 Birgitta Wallin Trosabygdens OK 10:44:06
500927 Henrik Bladh Tullinge SK 10:51:33
940919 Marie Halvorsen OK Södertörn 10:52:25
264354 Agneta Hutha OK Måsen 10:53:00
19864 Ingela Hersén Tullinge SK 11:03:35
2050729 Gunilla Eriksson Tullinge SK 11:08:31
993475 Johan Calleberg Snättringe SK 11:13:34
2048716 Maj Eriksson Gothe OK Ravinen 11:16:13
606162 Sofia Gimholt Trosabygdens OK 11:32:51
248883 Patrick Holmqvist Nyköpings OK 11:37:20
403579 Fredrik Sollenberg Attunda OK 11:53:25
2057281 Elisabeth Stålhammar Tullinge SK 11:58:25
342339 Andreas Bergström OK Österåker 12:03:53
2050825 Helen Aristondo Magnusson OK Tor 12:05:11
438965 Åsa Thunholm OK Hällen 12:08:19
342934 Håkan Kassman Nyköpings OK 12:09:31
439259 Karin Linder OK Hällen 12:12:33
417396 Max Kliman Winnipeg OC, Canada 12:16:24
701038 Barbro Bransome Skogsluffarnas OK 12:16:35
449823 Anna Berg OK Grip 12:17:07
342966 Sabrina Krebs Klubblös 12:17:12

Öppen motion 4

3 540 m, 18 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
960926 Roland Hammarström Waxholms OK 10:29:02
204924 Rebecka Martinsson OK Klemmingen 10:30:18
204923 Christofer Martinsson OK Klemmingen 10:42:02
30848 Karin Lundekvist OK Hällen 10:44:07
423241 Anna Hertin Västerviks OK 10:48:26
895463 Örjan Arkäng Tullinge SK 10:51:24
258576 Maritha Olander Täby OK 10:57:32
2025117 Helena Ganslandt IFK Lidingö SOK 11:02:19
1974062 Arlett Ballnus Snättringe SK 11:05:20
451267 Carina Stensson Tullinge SK 11:08:28
351546 Karin Bödecs Vingåkers OK 11:21:21
352731 Kent-Ove Bödecs Vingåkers OK 11:21:26
408878 Lovisa Thunstedt Järfälla OK 11:33:08
450712 Mattias Jansson OK Klemmingen 11:36:47
1982719 Allison Brown OK Linné 11:42:15
449312 Margrita Sjöqvist OK Måsen 11:55:58
449877 Karin Alfredsson Hellas Orientering 12:42:47
209810 Anders Wigren Tullinge SK 22:27:11

Öppen motion 5

3 980 m, 42 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
630830 Anders Falk IF Thor 10:24:24
244277 Jan-Erik Kraft Hallstahammars OK 10:30:00
10526 Margaretha Nylund OK Södertörn 10:31:15
9005079 Leif Hermundstad Snättringe SK 10:32:46
260655 Reneé Linder Nyköpings OK 10:35:00
302327 Mikael Hogreus OK Tor 10:38:54
343280 Bendy Wallin Trosabygdens OK 10:41:10
426264 Hélen Eriksson OK Tor 10:45:35
306184 Robert Puusta OK Älvsjö-Örby 10:46:43
259434 Jarl Erik Palm Kjula IF 10:48:17
Lena Broberg Snättringe SK 10:53:32
304077 Gittan Jonsson Kjula IF 10:54:57
264135 Cecilia Janzon OK Måsen 10:57:14
350720 Robert Hagström Eskilstuna OL 11:00:23
614250 Fredrik Stenbeck OK Österåker 11:01:48
441204 Eva Persson OK Österåker 11:04:25
209903 Eva Alm OK Ravinen 11:06:07
448719 Jasinta Rajan IFK Lidingö SOK 11:09:25
231223 Ylva Lagerberg OK Södertörn 11:12:32
2048788 Vilma Gothe OK Ravinen 11:13:17
355504 Mikael Landels Barnes Stora Tuna OK 11:14:14
205040 Nils Carlborg Nyköpings OK 11:18:06
205034 Margareta Carlborg Nyköpings OK 11:18:08
780607 Erik Hellsten Nyköpings OK 11:19:59
343299 Linn Lauridsen Katrineholms OK 11:22:13
1690206 Andreas Herne OK Ravinen 11:22:36
417400 Peter Sundh Sundbybergs IK 11:22:42
452657 Mikael Guttke Nyköpings OK 11:30:32
259519 Erika Hörnfeldt OK Ravinen 11:38:00
36688 Melvin Jakobsson OK Södertörn 11:39:04
442346 Kerstin Morast Haninge SOK 11:43:19
362652 Karin Zackrisson Tumba-Mälarhöjden OK 11:46:06
229271 Michael Eriksson Strängnäs-Malmby OL 11:48:17
2048674 Magnus Isaksson Södertälje-Nykvarn OF 11:56:13
342365 Johan Brodin Klubblös 12:15:07
432411 Gitte Jutvik Trosabygdens OK 12:25:04
449828 Cecilia Öhrnell OK Grip 12:25:59
439896 Kjell-Åke Pramlid OK Klemmingen 22:24:42
431175 Gunilla Schönning Järfälla OK 22:25:04
212557 Kenneth Ljungberg Nyköpings OK 22:25:10
433393 Simon Martinsson OK Klemmingen 22:26:32
41826 Heidi Bjerkhaug OK Ravinen 22:28:07

Öppen motion 6

4 420 m, 19 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
950116 Marcus Hammarström Waxholms OK 10:25:24
451745 Fredrik Bauer IFK Lidingö SOK 10:37:20
343205 Daniel Rådström Enhörna IF 10:50:37
1976061 Rene Ballnus Snättringe SK 10:53:14
343912 Karin Rådström Enhörna IF 10:54:06
344083 Fredrik nilsson Enhörna IF 10:55:39
442190 Mats Israelsson Södertälje-Nykvarn OF 10:56:54
345210 Mikael Wester Vingåkers OK 10:57:11
440124 Barbara Skogtjärn Södertälje-Nykvarn OF 11:04:56
354682 Bernt-Olof Gustavsson Täby OK 11:09:05
960401 Ella Dixon-Kassman Nyköpings OK 11:14:08
204929 Mattias Borström OK Klemmingen 11:20:42
362583 Rolf Lindblom OK Klemmingen 11:23:14
445549 Karin Israelsson Klubblös 11:29:11
445463 Gabriella Frisk Gustavsbergs OK 11:34:13
351578 Simon Frisk Gustavsbergs OK 11:37:17
417794 Esko Leinonen OK Kolmården 11:42:09
436130 Robert Jansson Södertälje-Nykvarn OF 11:55:19
26042 Towe Norén Karas OK Södertörn 22:28:25

Öppen motion 7

2 940 m, 76 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
9753157 Johan Wegebro Umeå OK 10:25:30
409815 Margareta Jönsson Åkers IF 10:31:18
437280 Anna-Karin Carlsson OK Södertörn 10:31:20
680217 Carin Rosén Gustavsbergs OK 10:33:17
36965 Lennart Karlsson OK Grip 10:34:06
520822 Lennart Lundqvist OK Nalle 10:35:08
306188 Leif Hofmeijer OK Älvsjö-Örby 10:35:17
407294 Arvid Berg OK Klemmingen 10:35:55
651213 Lena Karlsson OK Måsen 10:36:20
571330 Anders Johansson Nyköpings OK 10:36:25
341061 Stefan Norell Attunda OK 10:37:09
302328 Eva Hogreus OK Tor 10:38:20
500303 Leif Thorsson OK Grip 10:38:43
256715 Carl-Johan Thorell OK Ravinen 10:39:10
264136 Karin Kronhelm OK Måsen 10:39:12
302300 Eva Lind OK Tor 10:39:18
342817 Micke Gustafsson OK Södertörn 10:39:52
334561 Charlotte Johnson OK Klemmingen 10:43:11
870817 Olle Arman Nyköpings OK 10:43:39
2028376 Tomas Tapper IFK Lidingö SOK 10:43:44
452172 Kerstin Loenberg Stigfinnarna 10:44:33
302311 Rolf Tärlfjord OK Tor 10:44:51
205321 Weronica Bäck Trosabygdens OK 10:46:14
306539 Marianne Jernberg Söders-Tyresö 10:46:51
354158 Magnus Bergström Rånäs OK 10:47:04
433699 Stig Thorsson Södertälje IF 10:48:06
450838 Anneli Wendelius IFK Lidingö SOK 10:49:17
10479 Elisabeth Carlin Söders-Tyresö 10:49:30
259395 Lars-Erik Larsson Kjula IF 10:50:49
441945 Gabrielle Meyerson Bromma-Vällingby SOK 10:50:58
770707 Daniel Alneberg Strängnäs-Malmby OL 10:51:42
351900 Monica Andreasson OK Tor 10:53:21
431061 Agnes Björk Hellas Orientering 10:53:30
448748 Gytte Guteland Snättringe SK 10:54:23
27217 Gösta Guteland Snättringe SK 10:54:28
450815 Patrik Wendelius IFK Lidingö SOK 10:55:59
229676 Ove Johansson Strängnäs-Malmby OL 10:56:21
20380 Ann-Marie Johansson Strängnäs-Malmby OL 10:57:13
355400 Annakarin Rahlén OK Ravinen 11:00:05
2028392 Lotta Tapper IFK Lidingö SOK 11:02:34
341282 Lars Andreasson OK Tor 11:03:35
330730 Bo Winald Hellas Orientering 11:04:23
36500 Matts Andersson OK Ravinen 11:04:43
30692 Lars Heijkenskjöld Tullinge SK 11:07:11
227344 Lena Ljungberg Tumba-Mälarhöjden OK 11:09:26
17969 Richard Welander OK Älvsjö-Örby 11:09:58
234472 Thomas Kronhelm OK Måsen 11:14:11
429730 Göran Hagströmmer OK Klemmingen 11:14:47
246796 Mari Heijkenskjöld Tullinge SK 11:18:03
16931 Sune Lindell OK Hällen 11:21:27
42058 Sten Bergstrand Skogsluffarnas OK 11:23:46
561218 Eva Nordström OK Älvsjö-Örby 11:24:37
591109 Åsa Sundberg OK Södertörn 11:27:10
405422 Camilla Larsson OK Hällen 11:28:06
354382 Erik Malmfors Skogspojkarnas OK 11:29:20
2048631 Karin Tidevall Skogsluffarnas OK 11:30:04
37111 Lars-Peter Kullin Klubblös 11:30:47
405440 Åsa Larsson OK Hällen 11:35:16
417473 Ingemar Tedhamre Snättringe SK 11:36:16
229299 Nathalie Andersson Strängnäs-Malmby OL 11:40:02
430045 Monika Persson OK Södertörn 11:40:57
260877 Bo Andersson Strängnäs-Malmby OL 11:41:47
44838 Lisa Leickt Tullinge SK 11:42:09
421432 Ingvar Oskarsson Klubblös 11:42:22
260878 Gullan Andersson Strängnäs-Malmby OL 11:45:42
10058 Åsa Nylund OK Södertörn 11:54:56
259344 Karl-Erik Jonsson OK Nolaskogsarna 11:56:26
29129 Emma Englid Tumba-Mälarhöjden OK 12:05:08
259207 Göran Larsson Södertälje-Nykvarn OF 12:10:10
19428 Jan Falk Sundbybergs IK 12:14:49
38884 Berit Edengren Nyköpings OK 12:24:35
24391 Erika Jedar OK Tor 12:37:10
36729 Pirkko Hammarström OK Måsen 22:24:15
330849 Annica Hedberg OK Södertörn 22:27:36
428970 Grazyna van de Voorde Tullinge SK 22:29:26
29093 Anders Winell Tumba-Mälarhöjden OK 22:29:52

Öppen motion 8

4 350 m, 69 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
551109 Bengt Kärrström Tullinge SK 10:12:53
670215 Eva Gustavsson Hellas Orientering 10:26:11
900801 Markus Fredlund Tullinge SK 10:28:53
886640 Mattias Röstin Söders-Tyresö 10:29:34
821100 Christina Alneberg Strängnäs-Malmby OL 10:32:24
650219 Henrik Olsson OK Tor 10:36:12
9720812 Stefan Jungberg Tumba-Mälarhöjden OK 10:36:15
423437 Bo Neidenström Frölunda OL 10:36:17
304870 Marita Axelsson OK Ravinen 10:38:09
2008715 Juliette Soulard Stora Tuna OK 10:39:34
352470 Erik Johnson OK Klemmingen 10:41:41
234632 Mikael Stern Järla Orientering 10:43:26
202475 Micael Stamm OK Klemmingen 10:46:39
253828 Jacob Bolin Tullinge SK 10:47:45
404263 Sten-Olof Mattsson Leksands OK 10:47:51
38850 Olle Blomgren OK Södertörn 10:49:22
343920 Alexander Gillberg Klubblös 10:50:11
671004 Johanna Almlund Haninge SOK 10:50:54
334302 Göran Polhede Ärla IF 10:54:12
860726 Ida Hamelius Klubblös 10:54:23
409337 Kristina Fors OK Grip 10:55:09
259069 Uno Larsson Eskilstuna OL 10:58:46
36712 Peter Rasmussen Nyköpings OK 10:59:18
840625 Dane Cavanagh Tullinge SK 11:00:26
501796 Erik Andersson OK Österåker 11:01:17
42055 Lars Mongård Skogsluffarnas OK 11:01:44
18750 Per Ånmark Tumba-Mälarhöjden OK 11:01:52
445555 Anders Winald Hellas Orientering 11:02:18
995824 Lenka Zatloukalova Tullinge SK 11:06:28
830222 Kalle Larsson Ärla IF 11:07:14
449772 Anders Magnusson Nyköpings OK 11:07:54
29908 Maria Jonsson Tullinge SK 11:10:20
510010 Erik Calleberg Snättringe SK 11:11:41
450232 Lukas Granlund Hammarby IF OF 11:12:01
840411 Johan Strandberg Gustavsbergs OK 11:13:14
205350 Tomas Bäck Trosabygdens OK 11:16:33
439534 Tomas Borg Sundbybergs IK 11:16:36
802105 Lina Bäckström OK Linné 11:20:11
601001 Mikael Sundqvist Tullinge SK 11:22:14
890325 Mårten Sundh Sundbybergs IK 11:22:30
433456 Kjell Ohlsson Fredrikshofs IF Skid & OK 11:27:10
302289 Stefan Wikström OK Tor 11:28:43
306684 Torgny Toresson Södertälje-Nykvarn OF 11:31:08
431033 Claes Caspár Ärla IF 11:36:59
580606 Anders Jakobsson OK Södertörn 11:39:08
13881 Amelie Wallenhammar Hagaby GOIF 11:41:38
890412 Axel Mattsson Järla Orientering 11:42:01
14875 Alistair Landels Stora Tuna OK 11:42:49
260876 Daniel Andersson Klubblös 11:45:27
262234 Tobias Toresson Södertälje-Nykvarn OF 11:47:08
419781 Royne Myrman Nyköpings OK 11:48:15
27259 Björn Linder Gustavsbergs OK 11:51:20
244073 Benneth Sundquist Hallstahammars OK 11:52:24
37550 Sten Åhlin OK Måsen 11:54:46
431073 Linda Spjut-Asplund Järla Orientering 11:55:55
36625 Åke Andreasson Gustavsbergs OK 11:58:55
800204 Karin Lundberg Järfälla OK 11:59:54
25835 Patrik Ahlgren Täby OK 12:02:33
452570 Elisabeth Ahlgren Linköpings OK 12:03:14
931022 Tintin Karlberg Tullinge SK 12:03:57
404127 Peter Karlberg Snättringe SK 12:05:05
2050705 Mark Ruda OK Ravinen 12:13:09
435784 Jan Sturestig OK Södertörn 12:17:18
886634 Tommy Holmér Väsby OK 12:18:02
29838 Svante Guterstam Trosabygdens OK 12:25:44
29691 Klas Flodqvist Hammarby IF OF 22:25:50
426097 Hans Malmberg Waxholms OK 22:26:04
262294 Tomas Movin Snättringe SK 22:27:19
18719 Anders Käll Tumba-Mälarhöjden OK 22:27:53

Öppen motion 9

7 370 m, 38 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
1401358 Daniel Frodin Köping-Kolsva OK 10:24:21
640404 Anders Önerud OK Ravinen 10:24:43
808027 Andreas Aasa Tullinge SK 10:25:49
898516 Edvard Davidsson OK Klemmingen 10:27:16
753357 Mats Sandin IK Vikings OK 10:30:20
17966 Mats Fanell OK Älvsjö-Örby 10:32:24
429946 Birger Andrén Fredrikshofs IF Skid & OK 10:32:29
870704 Thomas Pettersson Strängnäs-Malmby OL 10:35:04
9700808 Ronnie Pettersson Haninge SOK 10:41:01
900516 Adam Ivarsson Haninge SOK 10:43:02
302276 Tomas Andersson OK Tor 10:45:09
427854 Jan Bergman Sundbybergs IK 10:49:25
553557 Per Ljung Stockholms OK 10:49:51
1965099 Claes Andersson Tullinge SK 10:52:43
439543 Erika Carlinger Skogsluffarnas OK 11:02:11
417397 Per Westerlund Skogsluffarnas OK 11:09:16
729243 Anders Toll OK Linné 11:09:48
640520 Thomas Calleberg Snättringe SK 11:11:37
860518 Lukas Peterson IFK Umeå 11:21:00
713008 Niclas Sjögren Klubblös 11:21:40
445543 Maxim Ryabkin Hellas Orientering 11:25:20
828510 Jonas Fagerholm Söderhamns OK 11:37:15
225675 Martin Härberg Järla Orientering 11:43:17
808090 Ingemar Åkerman Tullinge SK 11:46:08
640402 Mats Nordbröden Järla Orientering 11:48:15
10062 Mattias Nylund OK Södertörn 11:52:46
19852 Per Wollbrand Tullinge SK 11:54:08
2025093 Mattias Ganslandt IFK Lidingö SOK 11:59:09
264893 Anna Curtius Järla Orientering 11:59:11
409336 Peter Fors OK Grip 12:00:26
2050724 Anders Boström Tumba-Mälarhöjden OK 12:05:36
10420 Mattias Hovmöller Söders-Tyresö 12:06:36
38456 Torbjörn Johansson OK Södertörn 12:11:16
245169 Johan Wänström Trosabygdens OK 12:30:53
37496 Joachim Lyth Tullinge SK 12:41:26
41815 Niklas Wansölin OK Ravinen 22:26:27
438684 Olle Källbäck Hammarby IF OF 22:27:07
30500 Louise Klingstedt OK Södertörn 22:28:26

Annonser