Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för KretsOringen Tibro Hagen Hjo Träff

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: KretsOringen Tibro Hagen Hjo Träff
Arrangörsorganisation: Tibro OK
Datum: söndag 23 juni 2013 - fredag 28 juni 2013

Etapp 1Etapp 2Etapp 3Etapp 4Etapp 5

D21

4 490 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria SahlénIF Hagen17:06:29
Emilia HenryssonTibro OK17:11:43
Ebba AndrénTibro OK17:28:54
Vilma BlennowFalköpings AIK OK17:31:53
Klara AndrénTibro OK17:33:18
Amy RankkaLinköpings OK17:37:42
Anna OlssonTibro OK17:44:05
Sofia GumaeliusTibro OK17:46:01
Elin OlssonTibro OK17:47:59
Elsa WilhelmssonFalköpings AIK OK17:50:23
Sofia LösethFalköpings AIK OK17:56:11
Johanna HagströmFalköpings AIK OK17:58:04
Amanda BlennowFalköpings AIK OK18:00:06
Sara HagströmFalköpings AIK OK18:09:00

H21

5 960 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joakim GustafssonTibro OK16:13:26
Hampus NyströmIF Hagen16:54:59
Johan LiTibro OK17:04:34
Svante AndrénTibro OK17:05:35
Filip KarlssonIF Hagen17:17:57
Carl StrandbySOK Träff17:22:03
Lennart JakobsonTibro OK17:24:30
Fredrik WennermarkOK Skogsfalken17:25:50
Rickard OlssonTibro OK17:31:55
Björn MårtenssonOK Skogsstjärnan17:34:56
Martin OlssonTibro OK17:39:51
Jonas LundgrenTibro OK17:40:49
Fredrik JohanssonOK Skogsstjärnan17:42:00
Johan NymanIF Hagen17:44:03
Ragnar OlssonTibro OK17:46:04
Erik WidmarkIF Hagen17:48:09
John KumlinIK Ymer

D16

3 840 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hedvig ReisenIF Hagen16:54:13

H16

4 490 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oscar StombergIF Hagen17:20:01
Daniel BogrenIF Hagen17:24:45
Carl HolmbergIF Hagen17:55:49
Linus RoosSOK Träff18:00:44

D14

2 870 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alma WilhelmssonFalköpings AIK OK17:58:03

H14

2 870 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
354064Klas JohanssonOK Tranan17:34:22

D12

2 280 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Moa AlsiöFalköpings AIK OK17:08:10
Malin StombergIF Hagen17:09:07
Erica BogrenIF Hagen17:12:56
Ida RoosSOK Träff18:02:14
Sofia JanssonHjobygdens OK

H12

2 280 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lukas AndrenTibro OK17:05:18
Johan MårtenssonOK Skogsstjärnan17:37:57
Johan HolmbergIF Hagen17:54:00

D10

2 280 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hanna AlsiöFalköpings AIK OK17:09:27

H10

2 280 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustav LidmanTibro OK17:14:25
Charli WeijnbladSOK Träff17:22:00
Olle AnderssonOK Skogsstjärnan17:40:05

D40

3 840 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena ReisenIF Hagen16:58:15
Anna StombergIF Hagen17:09:56
Åsa AlsiöFalköpings AIK OK17:13:03
Nina GumaeliusTibro OK17:29:39
Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK17:39:56
Annika JohanssonOK Tranan17:42:04
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK17:53:33
Carina OlssonFalköpings AIK OK17:57:21
Caroline HagströmFalköpings AIK OK17:58:48

H40

5 960 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Robert BylanderKarlsbyhedens IK16:53:43
Joakim AhnheimTibro OK16:55:34
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL16:59:50
Mats KarlssonIF Hagen17:05:26
Kenneth JohanssonOK Tranan17:27:47
Magnus BlennowFalköpings AIK OK17:30:00
Dennis RoosSOK Träff17:52:34
Erik LösethFalköpings AIK OK17:54:31

D50

3 840 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria SkogsbergMariestads FK17:32:04
Ingrid SchmiterlöwHjobygdens OK17:36:06
Annika BrämersonTibro OK18:03:12

H50

4 490 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan StombergIF Hagen17:12:22
Torbjörn LöfvingTibro OK17:15:24
Karl OlssonTibro OK17:39:58
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK17:42:19
Lars HolmbergIF Hagen17:54:03

D60

2 960 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gisela LöfvingTibro OK17:06:03
Kristina SundbergMariestads FK17:06:54
Monica LööfMariestads FK17:25:36
Berit KlamfeltTibro OK17:33:29

H60

3 840 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hans TuvessonIF Hagen16:43:02
Bernhard GrenaboHjobygdens OK16:56:33
Roland SundbergMariestads FK17:07:23
Håkan OlssonHjobygdens OK17:08:26
Sune GustafssonTibro OK17:09:09
Anders PeterssonTibro OK17:12:47
Tommy WesterbergIF Hagen17:18:02
Kjell KaminskyIF Hagen17:20:35
Styrbjörn JanssonIF Hagen17:25:44
Håkan LööfMariestads FK17:33:01
Bo KlamfeltTibro OK17:38:08
Vidar LöfvingTibro OK
Lennart SibeckFalköpings AIK OK

D70

2 960 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Margareta HolmbergIF Hagen17:25:29

H70

2 960 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alvar AnderssonTibro OK17:09:53
Ingemar HolmbergIF Hagen17:30:00
John HenrikssonTibro OK17:36:08

Dam Motion

2 870 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eva AnderssonTibro OK16:39:09
AnnKristin AndrénTibro OK17:05:14
Annica HenryssonTibro OK17:13:36
Ingrid LidmanTibro OK17:15:53
Lucy LouTibro OK17:18:06
Ylva JanssonIF Hagen17:19:20
Catarina KarlssonSOK Träff17:27:51
My BjörklundKlubblös17:35:36
Lena Carlsson-TellIF Hagen17:36:53
Birgitta AugustssonTibro OK17:50:52
Anna-Karin LundgrenTibro OK

Herr Motion

2 870 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars-Gunnar SandgrenTibro OK16:43:29
Mark ReisenIF Hagen16:55:32
Harri ViinamäkiIF Hagen17:05:30
Stefan CarlssonFalköpings AIK OK17:10:56
Thomas HenryssonTibro OK17:11:58
Lars VikströmIF Hagen17:15:44
Roland KarlssonSOK Träff17:22:08
Pontus MellgrenKlubblös17:25:52
Arvid KarlssonSOK Träff17:26:05
Mats AndrénTibro OK17:29:21
Tord StrandbySOK Träff17:30:07
Richard WeijngbladSOK Träff17:32:53
Martin GöranssonKlubblös17:35:35
Alexander WickmanTibro OK17:35:40
Per CarlssonIF Hagen17:36:51
Thomas LjungqvistTibro OK17:43:03
Torbjörn AnderssonTibro OK17:58:55
Erik LundgrenTibro OK
Niklas SahlénIF Hagen

Annonser