Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för KretsOringen Tibro Hagen Hjo Träff

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: KretsOringen Tibro Hagen Hjo Träff
Arrangörsorganisation: Tibro OK
Datum: söndag 23 juni 2013 - fredag 28 juni 2013

Etapp 1Etapp 2Etapp 3Etapp 4Etapp 5

Falköpings AIK OK

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Moa AlsiöD12 (5)2 280 m17:08:10
Hanna AlsiöD10 (1)2 280 m17:09:27
Stefan CarlssonHerr Motion (17)2 870 m17:10:56
Åsa AlsiöD40 (8)3 840 m17:13:03
Magnus BlennowH40 (8)5 960 m17:30:00
Vilma BlennowD21 (10)4 490 m17:31:53
Sören WilhelmssonH50 (6)4 490 m17:42:19
Elsa WilhelmssonD21 (10)4 490 m17:50:23
Karin TorstenssonD40 (8)3 840 m17:53:33
Erik LösethH40 (8)5 960 m17:54:31
Sofia LösethD21 (10)4 490 m17:56:11
Carina OlssonD40 (8)3 840 m17:57:21
Alma WilhelmssonD14 (1)2 870 m17:58:03
Johanna HagströmD21 (10)4 490 m17:58:04
Caroline HagströmD40 (8)3 840 m17:58:48
Amanda BlennowD21 (10)4 490 m18:00:06
Sara HagströmD21 (10)4 490 m18:09:00
Lennart SibeckH60 (13)3 840 m

Herrljunga SK Skid o OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Thomas WesterlundH40 (8)5 960 m16:59:50

Hjobygdens OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bernhard GrenaboH60 (13)3 840 m16:56:33
Håkan OlssonH60 (13)3 840 m17:08:26
Ingrid SchmiterlöwD50 (3)3 840 m17:36:06
Ann-Kristin JanssonD40 (8)3 840 m17:39:56
Sofia JanssonD12 (5)2 280 m

IF Hagen

30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hans TuvessonH60 (13)3 840 m16:43:02
Hedvig ReisenD16 (1)3 840 m16:54:13
Hampus NyströmH21 (20)5 960 m16:54:59
Mark ReisenHerr Motion (17)2 870 m16:55:32
Lena ReisenD40 (8)3 840 m16:58:15
Mats KarlssonH40 (8)5 960 m17:05:26
Harri ViinamäkiHerr Motion (17)2 870 m17:05:30
Maria SahlénD21 (10)4 490 m17:06:29
Malin StombergD12 (5)2 280 m17:09:07
Anna StombergD40 (8)3 840 m17:09:56
Stefan StombergH50 (6)4 490 m17:12:22
Erica BogrenD12 (5)2 280 m17:12:56
Lars VikströmHerr Motion (17)2 870 m17:15:44
Filip KarlssonH21 (20)5 960 m17:17:57
Tommy WesterbergH60 (13)3 840 m17:18:02
Ylva JanssonDam Motion (7)2 870 m17:19:20
Oscar StombergH16 (3)4 490 m17:20:01
Kjell KaminskyH60 (13)3 840 m17:20:35
Daniel BogrenH16 (3)4 490 m17:24:45
Margareta HolmbergD702 960 m17:25:29
Styrbjörn JanssonH60 (13)3 840 m17:25:44
Ingemar HolmbergH70 (2)2 960 m17:30:00
Per CarlssonHerr Motion (17)2 870 m17:36:51
Lena Carlsson-TellDam Motion (7)2 870 m17:36:53
Johan NymanH21 (20)5 960 m17:44:03
Erik WidmarkH21 (20)5 960 m17:48:09
Johan HolmbergH12 (3)2 280 m17:54:00
Lars HolmbergH50 (6)4 490 m17:54:03
Carl HolmbergH16 (3)4 490 m17:55:49
Niklas SahlénHerr Motion (17)2 870 m

IK Ymer

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
John KumlinH21 (20)5 960 m

Karlsbyhedens IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Robert BylanderH40 (8)5 960 m16:53:43

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
My BjörklundDam Motion (7)2 870 m17:35:36

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Pontus MellgrenHerr Motion (17)2 870 m17:25:52

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Martin GöranssonHerr Motion (17)2 870 m17:35:35

Linköpings OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Amy RankkaD21 (10)4 490 m17:37:42

Mariestads FK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kristina SundbergD60 (4)2 960 m17:06:54
Roland SundbergH60 (13)3 840 m17:07:23
Monica LööfD60 (4)2 960 m17:25:36
Maria SkogsbergD50 (3)3 840 m17:32:04
Håkan LööfH60 (13)3 840 m17:33:01

OK Skogsfalken

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fredrik WennermarkH21 (20)5 960 m17:25:50

OK Skogsstjärnan

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Björn MårtenssonH21 (20)5 960 m17:34:56
Johan MårtenssonH12 (3)2 280 m17:37:57
Olle AnderssonH10 (3)2 280 m17:40:05
Fredrik JohanssonH21 (20)5 960 m17:42:00

OK Tranan

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kenneth JohanssonH40 (8)5 960 m17:27:47
354064Klas JohanssonH142 870 m17:34:22
Annika JohanssonD40 (8)3 840 m17:42:04

SOK Träff

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Charli WeijnbladH10 (3)2 280 m17:22:00
Carl StrandbyH21 (20)5 960 m17:22:03
Roland KarlssonHerr Motion (17)2 870 m17:22:08
Arvid KarlssonHerr Motion (17)2 870 m17:26:05
Catarina KarlssonDam Motion (7)2 870 m17:27:51
Tord StrandbyHerr Motion (17)2 870 m17:30:07
Richard WeijngbladHerr Motion (17)2 870 m17:32:53
Dennis RoosH40 (8)5 960 m17:52:34
Linus RoosH16 (3)4 490 m18:00:44
Ida RoosD12 (5)2 280 m18:02:14

Tibro OK

43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Joakim GustafssonH21 (20)5 960 m16:13:26
Eva AnderssonDam Motion (7)2 870 m16:39:09
Lars-Gunnar SandgrenHerr Motion (17)2 870 m16:43:29
Joakim AhnheimH40 (8)5 960 m16:55:34
Johan LiH21 (20)5 960 m17:04:34
AnnKristin AndrénDam Motion (7)2 870 m17:05:14
Lukas AndrenH12 (3)2 280 m17:05:18
Svante AndrénH21 (20)5 960 m17:05:35
Gisela LöfvingD60 (4)2 960 m17:06:03
Sune GustafssonH60 (13)3 840 m17:09:09
Alvar AnderssonH70 (2)2 960 m17:09:53
Emilia HenryssonD21 (10)4 490 m17:11:43
Thomas HenryssonHerr Motion (17)2 870 m17:11:58
Anders PeterssonH60 (13)3 840 m17:12:47
Annica HenryssonDam Motion (7)2 870 m17:13:36
Gustav LidmanH10 (3)2 280 m17:14:25
Torbjörn LöfvingH50 (6)4 490 m17:15:24
Ingrid LidmanDam Motion (7)2 870 m17:15:53
Lucy LouDam Motion (7)2 870 m17:18:06
Lennart JakobsonH21 (20)5 960 m17:24:30
Ebba AndrénD21 (10)4 490 m17:28:54
Mats AndrénHerr Motion (17)2 870 m17:29:21
Nina GumaeliusD40 (8)3 840 m17:29:39
Rickard OlssonH21 (20)5 960 m17:31:55
Klara AndrénD21 (10)4 490 m17:33:18
Berit KlamfeltD60 (4)2 960 m17:33:29
Alexander WickmanHerr Motion (17)2 870 m17:35:40
John HenrikssonH70 (2)2 960 m17:36:08
Bo KlamfeltH60 (13)3 840 m17:38:08
Martin OlssonH21 (20)5 960 m17:39:51
Karl OlssonH50 (6)4 490 m17:39:58
Jonas LundgrenH21 (20)5 960 m17:40:49
Thomas LjungqvistHerr Motion (17)2 870 m17:43:03
Anna OlssonD21 (10)4 490 m17:44:05
Sofia GumaeliusD21 (10)4 490 m17:46:01
Ragnar OlssonH21 (20)5 960 m17:46:04
Elin OlssonD21 (10)4 490 m17:47:59
Birgitta AugustssonDam Motion (7)2 870 m17:50:52
Torbjörn AnderssonHerr Motion (17)2 870 m17:58:55
Annika BrämersonD50 (3)3 840 m18:03:12
Vidar LöfvingH60 (13)3 840 m
Anna-Karin LundgrenDam Motion (7)2 870 m
Erik LundgrenHerr Motion (17)2 870 m

Annonser