Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för KretsOringen Tibro Hagen Hjo Träff

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: KretsOringen Tibro Hagen Hjo Träff
Arrangörsorganisation: Tibro OK
Datum: söndag 23 juni 2013 - fredag 28 juni 2013

Etapp 1Etapp 2Etapp 3Etapp 4Etapp 5

D21

4 260 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sofia GumaeliusTibro OK17:41:22
Maria SahlénIF Hagen17:47:09
Martina LöfvingTibro OK18:06:40
Elin OlssonTibro OK18:08:12
Klara AndrénTibro OK18:16:08
Ebba AndrénTibro OK18:24:08
Amy RankkaLinköpings OK18:30:10
Elsa WilhelmssonFalköpings AIK OK18:34:05
Sofia LösethFalköpings AIK OK18:44:08
Johanna HagströmFalköpings AIK OK18:49:41
Anna LarssonIF Hagen18:50:53
Anna OlssonTibro OK

H21

4 260 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hampus NyströmIF Hagen18:00:28
Ragnar OlssonTibro OK18:02:55
Rickard OlssonTibro OK18:05:11
Fredrik JohanssonOK Skogsstjärnan18:12:13
Johan KaminskyIF Hagen18:13:48
Fredrik WennermarkOK Skogsfalken18:15:09
John KumlinIK Ymer18:18:06
Anton PetterssonMariestads FK18:19:35
Svante AndrénTibro OK18:25:16
Carl StrandbySOK Träff18:26:12
Jonas LundgrenTibro OK18:28:08
Johan NymanIF Hagen18:29:07
Erik WidmarkIF Hagen18:35:08
Martin OlssonTibro OK18:36:06
Niklas SahlénIF Hagen18:37:06
Filip KarlssonIF Hagen18:39:07
Lennart JakobsonTibro OK18:39:31
Gustav HagströmFalköpings AIK OK18:47:08
Joakim GustafssonTibro OK18:49:06
Jonas HagströmFalköpings AIK OK18:54:02
Johan LiTibro OK

D16

3 530 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hedvig ReisenIF Hagen18:25:09

H16

3 530 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oscar StombergIF Hagen18:23:03
Daniel BogrenIF Hagen18:27:16
Carl HolmbergIF Hagen18:33:01

D14

3 530 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alma WilhelmssonFalköpings AIK OK18:41:10

D12

2 090 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malin StombergIF Hagen18:04:42
Sofia JanssonHjobygdens OK18:07:54
Ida RoosSOK Träff18:09:01
Erica BogrenIF Hagen18:17:08
Moa AlsiöFalköpings AIK OK18:17:54

H12

2 090 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan HolmbergIF Hagen18:31:01
Lukas AndrenTibro OK

D10

2 140 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hanna AlsiöFalköpings AIK OK18:13:20
Tilde HermanssonIF Hagen18:20:51

H10

2 140 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustav LidmanTibro OK18:09:53
Charli WeijnbladSOK Träff18:33:24

D40

4 260 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carina OlssonFalköpings AIK OK18:06:18
Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK18:09:09
Anna StombergIF Hagen18:15:41
Nina GumaeliusTibro OK18:19:09
Lena ReisenIF Hagen18:20:42
Åsa AlsiöFalköpings AIK OK18:22:57
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK18:32:28
Lucy LouTibro OK18:39:28
Caroline HagströmFalköpings AIK OK18:52:07
Anelie HallqvistIF Hagen18:59:32

H40

4 260 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joakim AhnheimTibro OK17:47:26
Robert BylanderKarlsbyhedens IK17:53:59
Dennis RoosSOK Träff18:08:08
Stefan LinderothIF Hagen18:31:16
Mats KarlssonIF Hagen18:32:00
Erik LösethFalköpings AIK OK18:42:08

D50

4 260 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingrid SchmiterlöwHjobygdens OK18:11:08

H50

4 260 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan StombergIF Hagen18:12:57
Torbjörn LöfvingTibro OK18:22:09
Urban BarkIF Hagen18:26:27
Lars HolmbergIF Hagen18:37:00
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK18:38:10

D60

3 530 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kristina SundbergMariestads FK18:06:57
Monica LööfMariestads FK18:17:13
Gisela LöfvingTibro OK18:29:10
Berit KlamfeltTibro OK18:35:11

H60

3 530 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hans TuvessonIF Hagen18:00:00
Sune GustafssonTibro OK18:05:06
Roland SundbergMariestads FK18:08:17
Bernhard GrenaboHjobygdens OK18:11:05
Håkan OlssonHjobygdens OK18:13:16
Håkan LööfMariestads FK18:15:05
Kjell KaminskyIF Hagen18:17:25
Styrbjörn JanssonIF Hagen18:19:03
Bo KlamfeltTibro OK18:31:10
Anders PeterssonTibro OK18:38:46
Vidar LöfvingTibro OK

H70

2 760 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alvar AnderssonTibro OK18:02:03
John HenrikssonTibro OK18:50:07

Dam Motion

2 760 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ylva JanssonIF Hagen18:00:05
Lena Carlsson-TellIF Hagen18:11:16
AnnKristin AndrénTibro OK18:11:20
Annica HenryssonTibro OK18:17:56
Ann WicktorssonTibro OK18:20:13
Kerstin HagströmIstrums SK18:21:57
Catarina KarlssonSOK Träff18:31:21
Birgitta AugustssonTibro OK
Anna-Karin LundgrenTibro OK

Herr Motion

2 760 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars VikströmIF Hagen18:00:43
Torbjörn AnderssonTibro OK18:06:08
Lars-Gunnar SandgrenTibro OK18:07:22
Linus RoosSOK Träff18:09:55
Thomas LjungqvistTibro OK18:10:08
Per CarlssonIF Hagen18:11:14
Michael PerssonKlubblös18:13:29
Harri ViinamäkiIF Hagen18:17:18
Thomas HenryssonTibro OK18:22:06
Roland KarlssonSOK Träff18:23:11
Sune HagströmIstrums SK18:26:05
Arvid KarlssonSOK Träff18:29:19
Richard WeijngbladSOK Träff18:33:26
Alexander WickmanTibro OK18:36:14
Stefan OlssonIF Hagen18:48:07
Erik LundgrenTibro OK
Pontus MellgrenKlubblös
Mark ReisenIF Hagen
Tord StrandbySOK Träff

Annonser