Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för KretsOringen Tibro Hagen Hjo Träff

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: KretsOringen Tibro Hagen Hjo Träff
Arrangörsorganisation: Tibro OK
Datum: söndag 23 juni 2013 - fredag 28 juni 2013

Etapp 1Etapp 2Etapp 3Etapp 4Etapp 5

Falköpings AIK OK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Carina OlssonD40 (8)4 260 m18:06:18
Hanna AlsiöD10 (1)2 140 m18:13:20
Moa AlsiöD12 (5)2 090 m18:17:54
Åsa AlsiöD40 (8)4 260 m18:22:57
Karin TorstenssonD40 (8)4 260 m18:32:28
Elsa WilhelmssonD21 (10)4 260 m18:34:05
Sören WilhelmssonH50 (6)4 260 m18:38:10
Alma WilhelmssonD14 (1)3 530 m18:41:10
Erik LösethH40 (8)4 260 m18:42:08
Sofia LösethD21 (10)4 260 m18:44:08
Gustav HagströmH21 (20)4 260 m18:47:08
Johanna HagströmD21 (10)4 260 m18:49:41
Caroline HagströmD40 (8)4 260 m18:52:07
Jonas HagströmH21 (20)4 260 m18:54:02

Hjobygdens OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sofia JanssonD12 (5)2 090 m18:07:54
Ann-Kristin JanssonD40 (8)4 260 m18:09:09
Bernhard GrenaboH60 (13)3 530 m18:11:05
Ingrid SchmiterlöwD50 (3)4 260 m18:11:08
Håkan OlssonH60 (13)3 530 m18:13:16

IF Hagen

34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Maria SahlénD21 (10)4 260 m17:47:09
Hans TuvessonH60 (13)3 530 m18:00:00
Ylva JanssonDam Motion (7)2 760 m18:00:05
Hampus NyströmH21 (20)4 260 m18:00:28
Lars VikströmHerr Motion (17)2 760 m18:00:43
Malin StombergD12 (5)2 090 m18:04:42
Per CarlssonHerr Motion (17)2 760 m18:11:14
Lena Carlsson-TellDam Motion (7)2 760 m18:11:16
Stefan StombergH50 (6)4 260 m18:12:57
Johan KaminskyH21 (20)4 260 m18:13:48
Anna StombergD40 (8)4 260 m18:15:41
Erica BogrenD12 (5)2 090 m18:17:08
Harri ViinamäkiHerr Motion (17)2 760 m18:17:18
Kjell KaminskyH60 (13)3 530 m18:17:25
Styrbjörn JanssonH60 (13)3 530 m18:19:03
Lena ReisenD40 (8)4 260 m18:20:42
Tilde HermanssonD10 (1)2 140 m18:20:51
Oscar StombergH16 (3)3 530 m18:23:03
Hedvig ReisenD16 (1)3 530 m18:25:09
Urban BarkH50 (6)4 260 m18:26:27
Daniel BogrenH16 (3)3 530 m18:27:16
Johan NymanH21 (20)4 260 m18:29:07
Johan HolmbergH12 (3)2 090 m18:31:01
Stefan LinderothH40 (8)4 260 m18:31:16
Mats KarlssonH40 (8)4 260 m18:32:00
Carl HolmbergH16 (3)3 530 m18:33:01
Erik WidmarkH21 (20)4 260 m18:35:08
Lars HolmbergH50 (6)4 260 m18:37:00
Niklas SahlénH21 (20)4 260 m18:37:06
Filip KarlssonH21 (20)4 260 m18:39:07
Stefan OlssonHerr Motion (17)2 760 m18:48:07
Anna LarssonD21 (10)4 260 m18:50:53
Anelie HallqvistD40 (8)4 260 m18:59:32
Mark ReisenHerr Motion (17)2 760 m

IK Ymer

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
John KumlinH21 (20)4 260 m18:18:06

Istrums SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kerstin HagströmDam Motion (7)2 760 m18:21:57
Sune HagströmHerr Motion (17)2 760 m18:26:05

Karlsbyhedens IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Robert BylanderH40 (8)4 260 m17:53:59

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Michael PerssonHerr Motion (17)2 760 m18:13:29

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Pontus MellgrenHerr Motion (17)2 760 m

Linköpings OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Amy RankkaD21 (10)4 260 m18:30:10

Mariestads FK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kristina SundbergD60 (4)3 530 m18:06:57
Roland SundbergH60 (13)3 530 m18:08:17
Håkan LööfH60 (13)3 530 m18:15:05
Monica LööfD60 (4)3 530 m18:17:13
Anton PetterssonH21 (20)4 260 m18:19:35

OK Skogsfalken

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fredrik WennermarkH21 (20)4 260 m18:15:09

OK Skogsstjärnan

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fredrik JohanssonH21 (20)4 260 m18:12:13

SOK Träff

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Dennis RoosH40 (8)4 260 m18:08:08
Ida RoosD12 (5)2 090 m18:09:01
Linus RoosHerr Motion (17)2 760 m18:09:55
Roland KarlssonHerr Motion (17)2 760 m18:23:11
Carl StrandbyH21 (20)4 260 m18:26:12
Arvid KarlssonHerr Motion (17)2 760 m18:29:19
Catarina KarlssonDam Motion (7)2 760 m18:31:21
Charli WeijnbladH10 (3)2 140 m18:33:24
Richard WeijngbladHerr Motion (17)2 760 m18:33:26
Tord StrandbyHerr Motion (17)2 760 m

Tibro OK

39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sofia GumaeliusD21 (10)4 260 m17:41:22
Joakim AhnheimH40 (8)4 260 m17:47:26
Alvar AnderssonH70 (2)2 760 m18:02:03
Ragnar OlssonH21 (20)4 260 m18:02:55
Sune GustafssonH60 (13)3 530 m18:05:06
Rickard OlssonH21 (20)4 260 m18:05:11
Torbjörn AnderssonHerr Motion (17)2 760 m18:06:08
Martina LöfvingD21 (10)4 260 m18:06:40
Lars-Gunnar SandgrenHerr Motion (17)2 760 m18:07:22
Elin OlssonD21 (10)4 260 m18:08:12
Gustav LidmanH10 (3)2 140 m18:09:53
Thomas LjungqvistHerr Motion (17)2 760 m18:10:08
AnnKristin AndrénDam Motion (7)2 760 m18:11:20
Klara AndrénD21 (10)4 260 m18:16:08
Annica HenryssonDam Motion (7)2 760 m18:17:56
Nina GumaeliusD40 (8)4 260 m18:19:09
Ann WicktorssonDam Motion (7)2 760 m18:20:13
Thomas HenryssonHerr Motion (17)2 760 m18:22:06
Torbjörn LöfvingH50 (6)4 260 m18:22:09
Ebba AndrénD21 (10)4 260 m18:24:08
Svante AndrénH21 (20)4 260 m18:25:16
Jonas LundgrenH21 (20)4 260 m18:28:08
Gisela LöfvingD60 (4)3 530 m18:29:10
Bo KlamfeltH60 (13)3 530 m18:31:10
Berit KlamfeltD60 (4)3 530 m18:35:11
Martin OlssonH21 (20)4 260 m18:36:06
Alexander WickmanHerr Motion (17)2 760 m18:36:14
Anders PeterssonH60 (13)3 530 m18:38:46
Lucy LouD40 (8)4 260 m18:39:28
Lennart JakobsonH21 (20)4 260 m18:39:31
Joakim GustafssonH21 (20)4 260 m18:49:06
John HenrikssonH70 (2)2 760 m18:50:07
Anna OlssonD21 (10)4 260 m
Johan LiH21 (20)4 260 m
Lukas AndrenH12 (3)2 090 m
Vidar LöfvingH60 (13)3 530 m
Birgitta AugustssonDam Motion (7)2 760 m
Anna-Karin LundgrenDam Motion (7)2 760 m
Erik LundgrenHerr Motion (17)2 760 m

Annonser