Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för KretsOringen Tibro Hagen Hjo Träff

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: KretsOringen Tibro Hagen Hjo Träff
Arrangörsorganisation: Tibro OK
Datum: söndag 23 juni 2013 - fredag 28 juni 2013

Etapp 1Etapp 2Etapp 3Etapp 4Etapp 5

D21

2 910 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sofia GumaeliusTibro OK17:57:22
Ebba AndrénTibro OK18:10:05
Martina LöfvingTibro OK18:13:19
Amy RankkaLinköpings OK18:18:07
Elin OlssonTibro OK18:36:04
Anna OlssonTibro OK18:42:05
Klara AndrénTibro OK
Sofia LösethFalköpings AIK OK
Elsa WilhelmssonFalköpings AIK OK

H21

3 830 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik JohanssonOK Skogsstjärnan18:05:16
Hampus NyströmIF Hagen18:13:27
Johan NymanIF Hagen18:17:06
Anton PetterssonMariestads FK18:19:05
Carl StrandbySOK Träff18:21:05
Filip KarlssonIF Hagen18:24:07
Rickard OlssonTibro OK18:35:22
Johan TörnrothHjobygdens OK18:37:04
Joakim GustafssonTibro OK18:39:05
Svante AndrénTibro OK18:39:57
Lennart JakobsonTibro OK18:41:06
Mats HedmanIF Hagen18:42:22
Johan LiTibro OK18:43:07
Ragnar OlssonTibro OK18:45:03
John KumlinIK Ymer
Jonas LundgrenTibro OK
Martin OlssonTibro OK
Fredrik WennermarkOK Skogsfalken

D16

2 960 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin MånssonSOK Träff18:24:03
Hedvig ReisenIF Hagen18:45:07

H16

2 960 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Daniel BogrenIF Hagen18:16:02
Viktor OtterstenSOK Träff18:22:11

D14

2 330 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alma WilhelmssonFalköpings AIK OK

D12

2 350 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ida RoosSOK Träff17:58:06
Erica BogrenIF Hagen18:11:03
Moa AlsiöFalköpings AIK OK18:49:59

H12

2 350 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lukas AndrenTibro OK17:59

D10

2 260 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hanna AlsiöFalköpings AIK OK18:49:43

H10

2 260 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustav LidmanTibro OK18:05:09
Linus FredrikssonSOK Träff18:08:18
Edvin HenryssonTibro OK18:12:51
Charlie WeijnbladSOK Träff18:23:06

D40

2 910 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nina GumaeliusTibro OK18:00:03
Lena ReisenIF Hagen18:49:28
Åsa AlsiöFalköpings AIK OK18:51:26
Lucy LouTibro OK
Carina OlssonFalköpings AIK OK
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK

H40

3 830 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Dennis RoosSOK Träff17:58:05
Joakim AhnheimTibro OK18:14:21
Robert BylanderKarlsbyhedens IK
Mats KarlssonIF Hagen
Erik LösethFalköpings AIK OK

D50

2 910 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunilla JohanssonOK Skogsstjärnan17:53:41
Maria SkogsbergMariestads FK18:07:04

H50

3 830 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Owe TörnrothHjobygdens OK18:39:09
Urban BarkIF Hagen18:43:03
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK

D60

3 100 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kristina SundbergMariestads FK18:01:46
Berit KlamfeltTibro OK18:20:06
Gisela LöfvingTibro OK18:22:27
Monica LööfMariestads FK18:40:03

H60

3 100 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Roland SundbergMariestads FK18:02:39
Bernhard GrenaboHjobygdens OK18:08:06
Kjell KaminskyIF Hagen18:09:04
Bo KlamfeltTibro OK18:13:08
Håkan OlssonHjobygdens OK18:18:18
Vidar LöfvingTibro OK18:26:11
Håkan LööfMariestads FK18:42:03
Styrbjörn JanssonIF Hagen
Hans TuvessonIF Hagen

H70

3 100 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alvar AnderssonTibro OK17:45:03
John HenrikssonTibro OK18:10:07

Dam Motion

2 630 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eva AnderssonTibro OK17:55:39
AnnKristin AndrénTibro OK17:58:31
Ingrid LidmanTibro OK18:04:32
Annica HenryssonTibro OK18:14:40
Lena RoosSOK Träff18:26:21
Birgitta AugustssonTibro OK18:36:41
Frida BergmanTibro OK18:36:43
Lena Carlsson-TellIF Hagen
Catarina KarlssonSOK Träff

Herr Motion

2 630 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars-Gunnar SandgrenTibro OK17:54:48
Thomas LjungqvistTibro OK18:08:54
Harri ViinamäkiIF Hagen18:10:03
Michael PerssonKlubblös18:11:15
Erik palmqvistKlubblös18:12:55
Alexander WickmanTibro OK18:13:45
Lars VikströmIF Hagen18:14:07
Thomas HenryssonTibro OK18:16:04
Arvid KarlssonSOK Träff18:20:28
Richard WeijnbladSOK Träff18:24:38
Per CarlssonIF Hagen18:27:54
Torbjörn AnderssonTibro OK18:45:09
Stefan CarlssonFalköpings AIK OK18:50:35
Pontus MellgrenKlubblös
Mark ReisenIF Hagen
Linus RoosSOK Träff
Tord StrandbySOK Träff

Annonser