Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för KretsOringen Tibro Hagen Hjo Träff

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: KretsOringen Tibro Hagen Hjo Träff
Arrangörsorganisation: Tibro OK
Datum: söndag 23 juni 2013 - fredag 28 juni 2013

Etapp 1Etapp 2Etapp 3Etapp 4Etapp 5

Falköpings AIK OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hanna AlsiöD10 (1)2 260 m18:49:43
Moa AlsiöD12 (5)2 350 m18:49:59
Stefan CarlssonHerr Motion (17)2 630 m18:50:35
Åsa AlsiöD40 (8)2 910 m18:51:26
Sofia LösethD21 (10)2 910 m
Elsa WilhelmssonD21 (10)2 910 m
Alma WilhelmssonD14 (1)2 330 m
Carina OlssonD40 (8)2 910 m
Karin TorstenssonD40 (8)2 910 m
Erik LösethH40 (8)3 830 m
Sören WilhelmssonH50 (6)3 830 m

Hjobygdens OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bernhard GrenaboH60 (13)3 100 m18:08:06
Håkan OlssonH60 (13)3 100 m18:18:18
Johan TörnrothH21 (20)3 830 m18:37:04
Owe TörnrothH50 (6)3 830 m18:39:09

IF Hagen

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kjell KaminskyH60 (13)3 100 m18:09:04
Harri ViinamäkiHerr Motion (17)2 630 m18:10:03
Erica BogrenD12 (5)2 350 m18:11:03
Hampus NyströmH21 (20)3 830 m18:13:27
Lars VikströmHerr Motion (17)2 630 m18:14:07
Daniel BogrenH16 (3)2 960 m18:16:02
Johan NymanH21 (20)3 830 m18:17:06
Filip KarlssonH21 (20)3 830 m18:24:07
Per CarlssonHerr Motion (17)2 630 m18:27:54
Mats HedmanH21 (20)3 830 m18:42:22
Urban BarkH50 (6)3 830 m18:43:03
Hedvig ReisenD16 (1)2 960 m18:45:07
Lena ReisenD40 (8)2 910 m18:49:28
Mats KarlssonH40 (8)3 830 m
Styrbjörn JanssonH60 (13)3 100 m
Hans TuvessonH60 (13)3 100 m
Lena Carlsson-TellDam Motion (7)2 630 m
Mark ReisenHerr Motion (17)2 630 m

IK Ymer

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
John KumlinH21 (20)3 830 m

Karlsbyhedens IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Robert BylanderH40 (8)3 830 m

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Michael PerssonHerr Motion (17)2 630 m18:11:15

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erik palmqvistHerr Motion (17)2 630 m18:12:55

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Pontus MellgrenHerr Motion (17)2 630 m

Linköpings OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Amy RankkaD21 (10)2 910 m18:18:07

Mariestads FK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kristina SundbergD60 (4)3 100 m18:01:46
Roland SundbergH60 (13)3 100 m18:02:39
Maria SkogsbergD50 (3)2 910 m18:07:04
Anton PetterssonH21 (20)3 830 m18:19:05
Monica LööfD60 (4)3 100 m18:40:03
Håkan LööfH60 (13)3 100 m18:42:03

OK Skogsfalken

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fredrik WennermarkH21 (20)3 830 m

OK Skogsstjärnan

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gunilla JohanssonD50 (3)2 910 m17:53:41
Fredrik JohanssonH21 (20)3 830 m18:05:16

SOK Träff

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Dennis RoosH40 (8)3 830 m17:58:05
Ida RoosD12 (5)2 350 m17:58:06
Linus FredrikssonH10 (3)2 260 m18:08:18
Arvid KarlssonHerr Motion (17)2 630 m18:20:28
Carl StrandbyH21 (20)3 830 m18:21:05
Viktor OtterstenH16 (3)2 960 m18:22:11
Charlie WeijnbladH10 (3)2 260 m18:23:06
Karin MånssonD16 (1)2 960 m18:24:03
Richard WeijnbladHerr Motion (17)2 630 m18:24:38
Lena RoosDam Motion (7)2 630 m18:26:21
Catarina KarlssonDam Motion (7)2 630 m
Linus RoosHerr Motion (17)2 630 m
Tord StrandbyHerr Motion (17)2 630 m

Tibro OK

37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Alvar AnderssonH70 (2)3 100 m17:45:03
Lars-Gunnar SandgrenHerr Motion (17)2 630 m17:54:48
Eva AnderssonDam Motion (7)2 630 m17:55:39
Sofia GumaeliusD21 (10)2 910 m17:57:22
AnnKristin AndrénDam Motion (7)2 630 m17:58:31
Lukas AndrenH12 (3)2 350 m17:59
Nina GumaeliusD40 (8)2 910 m18:00:03
Ingrid LidmanDam Motion (7)2 630 m18:04:32
Gustav LidmanH10 (3)2 260 m18:05:09
Thomas LjungqvistHerr Motion (17)2 630 m18:08:54
Ebba AndrénD21 (10)2 910 m18:10:05
John HenrikssonH70 (2)3 100 m18:10:07
Edvin HenryssonH10 (3)2 260 m18:12:51
Bo KlamfeltH60 (13)3 100 m18:13:08
Martina LöfvingD21 (10)2 910 m18:13:19
Alexander WickmanHerr Motion (17)2 630 m18:13:45
Joakim AhnheimH40 (8)3 830 m18:14:21
Annica HenryssonDam Motion (7)2 630 m18:14:40
Thomas HenryssonHerr Motion (17)2 630 m18:16:04
Berit KlamfeltD60 (4)3 100 m18:20:06
Gisela LöfvingD60 (4)3 100 m18:22:27
Vidar LöfvingH60 (13)3 100 m18:26:11
Rickard OlssonH21 (20)3 830 m18:35:22
Elin OlssonD21 (10)2 910 m18:36:04
Birgitta AugustssonDam Motion (7)2 630 m18:36:41
Frida BergmanDam Motion (7)2 630 m18:36:43
Joakim GustafssonH21 (20)3 830 m18:39:05
Svante AndrénH21 (20)3 830 m18:39:57
Lennart JakobsonH21 (20)3 830 m18:41:06
Anna OlssonD21 (10)2 910 m18:42:05
Johan LiH21 (20)3 830 m18:43:07
Ragnar OlssonH21 (20)3 830 m18:45:03
Torbjörn AnderssonHerr Motion (17)2 630 m18:45:09
Klara AndrénD21 (10)2 910 m
Jonas LundgrenH21 (20)3 830 m
Martin OlssonH21 (20)3 830 m
Lucy LouD40 (8)2 910 m

Annonser