Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Gustavsbergs OK, medeldistans

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Gustavsbergs OK, medeldistans
Arrangörsorganisation: Gustavsbergs OK
Datum: torsdag 1 maj 2014

D21 Elit

4 500 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
942403Channa LönneTullinge SK09:52
861028Elin Hemmyr SkantzeJärla Orientering09:55
940310Moa Leijon LindHaninge SOK09:58
810303Emma TarandiIFK Lidingö SOK10:01
45240Dora SzerencsiJärla Orientering10:04
1221292Fanny RocheHellas Orientering10:07
36042Fanny DecknerSkarpnäcks OL10:10
1393816Liudmila SapronenkovaHellas Orientering10:13
202267Gro DahlbomCentrum OK10:16
405432Sara GrenmarkTullinge SK10:19
733503Sanna BatzSkarpnäcks OL10:22
910908Elin SundqvistTullinge SK10:25
433373Moa KjellstrandCentrum OK10:28
1007544Lenka PoklopovaTäby OK10:31
920702Julia LauriOK Tisaren10:34
997971Åsa Zetterberg-ErikssonOK Djerf10:37
731088Maria Von SchmalenséeAttunda OK10:40
840284Stina JanssonJärla Orientering10:43
790213Rebecka LindbergOK Roslagen10:46
1301649Svetlana MironovaHellas Orientering10:49
860617Terese HerlinAttunda OK10:52
1006202Gabija RazaityteHellas Orientering10:55
891111Rebecca BjärrenholtOK Rodhen10:58
929407Kristina RybakovaiteHellas Orientering11:01

H21 Elit

5 400 m, 65 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1390125Tomas KuzminskisHellas Orientering09:54
981017Mårten WaldenfjordJärfälla OK09:56
1005404Sergey DobryninHellas Orientering09:58
27777Joakim BergBromma-Vällingby SOK10:00
895427Axel WrådheAttunda OK10:02
887850David KlemanTäby OK10:04
948834Henrik PerssonTullinge SK10:06
771029Peter HemmyrJärla Orientering10:08
2048775Göran ThimbergSöders-Tyresö10:10
791115Hans Olof AmblieIFK Lidingö SOK10:12
821127David PetterssonTäby OK10:14
1201191Igor DanielHellas Orientering10:16
930807Rasmus Palmqvist AslaksenJärfälla OK10:18
1561058Viktoras StaišiunasHellas Orientering10:20
740517Peter AnderssonSöders-Tyresö10:22
840723Johan LindahlTäby OK10:24
889222Gintaras KukeHellas Orientering10:26
950401Emil WippJärla Orientering10:28
711030Franck LouvetHellas Orientering10:30
33634Henrik WiklundBromma-Vällingby SOK10:32
440812Karl MelinCentrum OK10:34
501162Lukas VaitkusHellas Orientering10:36
886823Vitek ZakourilSöders-Tyresö10:38
1633312Ruslan MustafinHellas Orientering10:40
2035709Martin LuštickýSöders-Tyresö10:42
690725Tommy LindbergOK Roslagen10:44
710818Ulrik ImbergOK Linné10:46
30224Ali KuoskuSkogsluffarnas OK10:48
930324Henrik OlssonTäby OK10:50
502587Stuart FellCentrum OK10:52
886310Tomek PabichTäby OK10:54
830421Holger KohrJärla Orientering10:56
887216Mariusz PabichTäby OK10:58
9000666Niklas WraneSöders-Tyresö11:00
848586Dan WesterJärla Orientering11:02
36588Tomas LiljaSöders-Tyresö11:04
820301Andrew QuinIFK Lidingö SOK11:06
790408Jörgen OhlinOK Linné11:08
19778Andreas ErikssonUmeå OK11:10
12608Joakim TörnrosTumba-Mälarhöjden OK11:12
515499Daniel WolfSöders-Tyresö11:14
1393815Anton BordyukovHellas Orientering11:16
820206Martin Holth JohannessenIFK Lidingö SOK11:18
7583468Stephen CraigOK Ravinen11:20
812403Anders JanssonTäby OK11:22
995840Filip WolfSöders-Tyresö11:24
502019Mattias JohanssonIFK Lidingö SOK11:26
890118Daniel HájekTäby OK11:28
820429Anders BoströmJärfälla OK11:30
41432Oskar GustafssonCentrum OK11:32
922007Gion SchnyderTäby OK11:34
666662Per-Åke OlssonOK Ravinen11:36
918919Kent LundvallTäby OK11:38
1302704Pierre SchambergerCentrum OK11:40
1390140Fabio MarsonerTäby OK11:42
1005687Pavel ShestakovHellas Orientering11:44
851228Jerk RönnolsCentrum OK11:46
681612Vitek PospisilOK Ravinen11:48
14875Alistair LandelsStora Tuna OK11:50
1007536Martin PoklopOK Ravinen11:52
781116Linus KaisajunttiIFK Lidingö SOK11:54
730614Johan LindqvistTäby OK11:56
750120Liutauras BileviciusOK Linné11:58
791302Robert JohanssonTäby OK12:00
2003453Andreas KyburzTullinge SK12:02

D18 Elit

3 500 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
967444Emma SundvallJärla Orientering10:32
961983Jennifer AnderssonHaninge SOK10:35
970063Caroline LängheimTullinge SK10:38

H18 Elit

3 800 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
960622Nils GumaeliusWaxholms OK09:54
960816Karl EngesAttunda OK09:56
442030Isak LangerakJärfälla OK09:59
970700Arvid PerssonTäby OK10:02
1399752Joakim SkärlénHaninge SOK10:05
1396847Vojtech NetukaSlavia Hradec Kralove10:08
969603Martin HerbertTäby OK10:11
304812Ludvig SandahlIFK Enskede10:14
7242517Gregoire ChatelainTäby OK10:17
979700Oscar WibergJärla Orientering10:20
886659Radoslaw PiotrowskiTäby OK10:23
1227398Mattias PernebyIFK Lidingö SOK10:26

D21

3 400 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
781205Linn StillbergerOK Ravinen10:02
29598Henny SamuelssonCentrum OK10:05
851031Sofia PerssonSnättringe SK10:08
869741Martina CraigOK Ravinen10:11
876522Lucie KrafkovaSöders-Tyresö10:14
18899Sofie Åberg WiklundTjällmo-Godegårds OK10:17
800241Sara JonassonCentrum OK10:20

H21

4 700 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
840719Fredrik SetterqvistOK Södertörn09:52
887878Kristoffer EdshageCentrum OK09:54
26032Henrik HellmanOK Södertörn09:56
204312Aaron Simson-WoodsBromma-Vällingby SOK09:58
580606Anders JakobssonOK Södertörn10:00
720902Roland PerssonSkarpnäcks OL10:02
941003Jakob IvarssonHaninge SOK10:04
2057326Per FranzénOK Södertörn10:06
41715Magnus JohanssonWaxholms OK10:08
14633Jakob FrieCentrum OK10:10
970413Jesper Hansson LagerbergOK Södertörn10:12
930311Gustav LindeborgTäby OK10:14
38254Erik WibergJärla Orientering10:16
26035Bjarne KampegårdOK Södertörn10:18
500878Michal JedlickaSlavia Hradec Kralove10:20
208073Staffan ZillingOK Södertörn10:22
570427Lars HagrotTäby OK10:24
408191Adam NymanKristinehamns OK10:26
560203Patrik BlidefalkOK Södertörn10:28
933553Tobias AnderssonOK Österåker10:30
10489Mattias SkepplingOK Södertörn10:32
441705Henrik HellborgCentrum OK10:34
783333Per-Ove MelinderTullinge SK10:36
501968Fredrik HedinIFK Enskede10:38
647201Göran HellgrenOK Södertörn10:40

D18

3 500 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
249381Linnéa GranlundTäby OK10:41
245625Athina ÅrreBromma-Vällingby SOK10:43
420436Adela CervenaSlavia Hradec Kralove10:46

H18

3 500 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2063876Sixten HillerhagIFK Lidingö SOK10:44
2057384Adam ArthurssonJärfälla OK10:47
227387Måns TistadIFK Lidingö SOK10:50
510010Erik CallebergSnättringe SK10:53
7003034Vaclav TrejbalSlavia Hradec Kralove10:56
231303Gabriel JanssonOK Linné10:59
438683Felix Tiderman-BjörkblomSöders-Tyresö11:02

D16

3 700 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8980405Tilda AnderssonOK Ravinen09:56
92062015Emma PerssonTumba-Mälarhöjden OK09:58
10980511Ebba LeicktTullinge SK10:00
11449740Alma JuhlinJärla Orientering10:02
12990417Vilma KarlssonSnättringe SK10:04
13895459Filippa GrelzSöders-Tyresö10:06
14990511Ellinor ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK10:08
152025181Elin JarlemarkIFK Lidingö SOK10:10
16980226Matilda ForsbergOK Ravinen10:12
17990121Emmy AlbinssonJärfälla OK10:14
182032191Nikola ThynovaSlavia Hradec Kralove10:16
199981201Matilda AnderssonTäby OK10:18
202025188Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK10:20
21452720Ebba JanssonSöders-Tyresö10:22
222025185Isabella TapperIFK Lidingö SOK10:24
2330060Anna HerbertTäby OK10:26
24227369Evelyn WendeliusIFK Lidingö SOK10:28
252032162Apolena MalinovaSlavia Hradec Kralove10:30
26777831Hanna HänströmTäby OK10:32
279196Andrea VetrickovaSlavia Hradec Kralove10:34
28990199Kristina TedhamreSnättringe SK10:36
29981209Tone AlbrektssonOK Ravinen10:38
309981017Rebecca WaldenfjordJärfälla OK10:40
312063869Magdalena HedbergSöders-Tyresö10:42
32990529Malin DahlbäckOK Österåker10:44
33449566Hanna RöstinSöders-Tyresö10:46
349980121Emma HagrotTäby OK10:48
352063878Linnea HedinSöders-Tyresö10:50

H16

3 700 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
100449480Simon SchusterVallentuna-Össeby OL10:09
101452376Lucas NorrmanAttunda OK10:11
102354174John LarssonRånäs OK10:13
1032048780Jason BransomeSkogsluffarnas OK10:15
104981117Waldemar AnderssonOK Roslagen10:17
105990521Lukas ArkängTullinge SK10:19
106615141Albin AnderssonOK Ravinen10:21
107445310David JansonJärfälla OK10:23
108991919Johan GibergTumba-Mälarhöjden OK10:25
109773232Egil MorastHaninge SOK10:27
110409696Svante JohanssonTäby OK10:29
111990802Oskar EngesAttunda OK10:31
112670086Benjamin LangerakJärfälla OK10:33
113801122Victor ImarkTullinge SK10:35
114609099Oskar EdvardssonJärfälla OK10:37
1151236430Edvin NordströmTäby OK10:39
1169905080Oskar ForsbergTullinge SK10:41
117540208Johan PerssonOK Österåker10:43
118999108Hannes SvahnOK Ravinen10:45
1191990820Hugo LindbärgOK Södertörn10:47
120990205Vidar PerssonTäby OK10:49
1219990915Adam HedbergOK Södertörn10:51
122232493Jakub HajekSlavia Hradec Kralove10:53
123443793Kasper FranssonOK Ravinen10:55
124438455Christian RedtzerAttunda OK10:57
125446046Oskar PerssonOK Österåker10:59
1269981111Linus BacklundOK Södertörn11:01
1272063899Arne KvarnefalkJärfälla OK11:03
128440802Gustav LidmarSnättringe SK11:05
129331229Jan GebrtSlavia Hradec Kralove11:07
1302067129Petter BodingIFK Lidingö SOK11:09
1311396849Daniel PekSlavia Hradec Kralove11:11
1329990322Emil AnderssonHaninge SOK11:13
1331425172Niklas CarlssonSundbybergs IK11:15
1342058188Tobias KarlssonSnättringe SK11:17
135990500Georg EklöwOK Södertörn11:19
1362058199Johan HerbertTäby OK11:21
137990426Albin AnderssonTullinge SK11:23
138991108Axel KudinoffOK Södertörn11:25
139614250Fredrik StenbeckOK Österåker11:27
140450205Christian LindhSundbybergs IK11:29
1412063812Albin KvarnefalkJärfälla OK11:31
142990513Erik HerneOK Ravinen11:33
1439110998Daniel VandasSlavia Hradec Kralove11:35
144554445Lukas LanttoBromma-Vällingby SOK11:37
145423392Ruben HylanderTumba-Mälarhöjden OK11:39

D14

3 100 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2059000220Selma GumaeliusWaxholms OK10:00
206422445Frida HectorSnättringe SK10:02
207403183Alexandra PerssonOK Österåker10:04
208449354Lovisa LarssonTullinge SK10:06
209448453Karin ModinBromma-Vällingby SOK10:08
2102063900Rebecka HaraldssonTäby OK10:10
2112058207Katarina NorrbyOK Södertörn10:12
212508800Trine KarlbergTullinge SK10:14
2131110800Vilma GotheOK Ravinen10:16
214438662Klara BolinTullinge SK10:18
2159001208Ellen AnderssonTäby OK10:20
216419698Karin KallhaugeSnättringe SK10:22
217556678Petrina CostermansJärla Orientering10:24
218449694Sofia ZillingOK Södertörn10:26
219944474Jonna LundbäckJärfälla OK10:28
220530010Lovisa LängheimTullinge SK10:30
2212025186Julia RajanIFK Lidingö SOK10:32
2222050718Ylva SandénOK Södertörn10:34
223245658Sara SalemyrBromma-Vällingby SOK10:36
224452188Lova AggeforsOK Ravinen10:38
2259010302Lovisa WigertzLånghundra IF10:40
2269010218Tilde BacklundOK Södertörn10:42
2272063861Malin StrandbergGustavsbergs OK10:44
228500531Hanna LagerbergOK Södertörn10:46
229444586Hedda Persson VildirSkarpnäcks OL10:48
230450266Linda RennerOK Södertörn10:50
231443776Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK10:52
2322057340Lotten SandénOK Södertörn10:54
233431118Linnea JohanssonTäby OK10:56
23419846Tilda AnderssonTullinge SK10:58
235448455Sofia Danielsson DamneBromma-Vällingby SOK11:00
2362025174Lotta DuhsIFK Lidingö SOK11:02
237710304Emilia EngelOK Ravinen11:04
238403199Veronica RedtzerAttunda OK11:06
239351583Tilda BellanderGustavsbergs OK11:08

H14

3 100 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
300343407Kristoffer TengrothSundbybergs IK09:49
301450636Felix MalmsjöHellas Orientering09:51
3022060747Vilhelm KarlinSundbybergs IK09:53
3032048729Trevor BransomeSkogsluffarnas OK09:55
3042060004Erik ArthurssonJärfälla OK09:57
30641983Robert ColeVäsby OK09:59
3059123766Niklas SvenssonJärfälla OK10:01
307448436Fredrik EkholmAttunda OK10:03
3092048632Elias TidevallSkogsluffarnas OK10:05
308439698Marcus Salomon-SörensenAttunda OK10:07
310990921Mattias IvarezOK Södertörn10:09
3119200680Martin SkärlénHaninge SOK10:11
3122066576Jonatan GraversenIFK Lidingö SOK10:13
3132054926Erik PerssonOK Österåker10:15
314551208Jonatan StåhlSundbybergs IK10:17
315449212Anton BorgOK Ravinen10:19
316652000Noel WaldenfjordJärfälla OK10:21
3172058142Elias RöstinSöders-Tyresö10:23
318431304Erik ÅbergTumba-Mälarhöjden OK10:25
319510320Adam BrattTullinge SK10:27
320673930Joar SöderbergJärla Orientering10:29
3217003079Ruben BryngelssonTullinge SK10:31
322446199Jesper LidmarSnättringe SK10:33
3232058112Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK10:35
3242048619Anton HänströmTäby OK10:37
325951951Filip MöllerOK Södertörn10:39
326581581Johan LangerakJärfälla OK10:41
3272062058Simon FriskGustavsbergs OK10:43
328442332Ivar Lidström LauriSnättringe SK10:45
3292050730Nick WestinAttunda OK10:47
330244078Felix PerssonHaninge SOK10:49
3319502918Andreas SkepplingOK Södertörn10:51
3322062017Rasmus KlingbergSnättringe SK10:53
333710319Linus AlbinssonJärfälla OK10:55
3347010822Melvin JakobssonOK Södertörn10:57
335990614Emil GustafssonJärfälla OK10:59
336993475Johan CallebergSnättringe SK11:01
337601256Anton SilierJärfälla OK11:03

D12

2 600 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449375Emelie Lilja-MalmströmTumba-Mälarhöjden OK09:49
444736Tilde CarlingerSkogsluffarnas OK09:51
2058924Frida MalmsjöHellas Orientering09:53
501202Marie-Chantal BallnusSnättringe SK09:55
435864Ida HänströmTäby OK09:57
211521Cecilia HectorSnättringe SK09:59
441723Ida SkantzeSundbybergs IK10:01
777540Hanna ÅbergTumba-Mälarhöjden OK10:03
452343Lovisa NilssonAttunda OK10:05
9020925Sanna HedbergOK Södertörn10:07
1551208Ronja StåhlSundbybergs IK10:09
669955Sara MöllerOK Södertörn10:11
624020Sofia EdvardssonJärfälla OK10:13
670217Ella ForsbergOK Ravinen10:15
420197Lovisa HambäckLånghundra IF10:17
7020516Linnéa SöderqvistOK Ravinen10:19
1030508Embla BergströmTäby OK10:21
451044Wilma WernerGustavsbergs OK10:23
450202Matilda LindhSundbybergs IK10:25
438673Smilla MogensenOK Ravinen10:27
225654Åsa SundströmJärla Orientering10:29
428944Nina PerssonHaninge SOK10:31
620314Therese NilssonOK Österåker10:33
624243Alma HellströmAttunda OK10:35
846859Tilda MårtenssonOK Ravinen10:37
438789Ella KarlssonSnättringe SK10:39
444751Ida HofstedtVallentuna-Össeby OL10:41
33402Katja LeicktTullinge SK10:43
2048749Hedda RöstinSöders-Tyresö10:45
439835Alice HallménJärfälla OK10:47
19424Tuva FalkSundbybergs IK10:49
445464Matilda FriskGustavsbergs OK10:51
7020226Kajsa BogrenSundbybergs IK10:53
740601Lilo KardJärla Orientering10:55
208515Joni Müller af UhrOK Linné10:57
449790Amelie RajanIFK Lidingö SOK10:59
41771Maja SandvikAttunda OK11:01
351572Emma BellanderGustavsbergs OK11:03

H12

2 400 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
450079Joel ThalénSundbybergs IK09:57
340262Philip ForngrenVallentuna-Össeby OL09:59
439263Elliot ErlandssonOK Österåker10:01
7777888Hjalmar SandbergOK Älvsjö-Örby10:03
2060814Manne HammarbergJärfälla OK10:05
448462Max HalldinBromma-Vällingby SOK10:07
2062065Isak GeliusSnättringe SK10:09
19491Isak VestringJärfälla OK10:11
452102Eskil WidehagSundbybergs IK10:13
450052Olle Pettersson GradinAttunda OK10:15
2057258Måns NybergGustavsbergs OK10:17
452163Albin HainkeSnättringe SK10:19
2058143Lukas MalmströmGustavsbergs OK10:21
450272Johan NordquistJärla Orientering10:23
500801Martin RinnbäckOK Ravinen10:25
7020413Simon LiljaIFK Lidingö SOK10:27
1399765Otto BalckVallentuna-Össeby OL10:29
444755Ludvig JarlemarkIFK Lidingö SOK10:31
449761Oskar HaglundHaninge SOK10:33
952765Johan LundbäckJärfälla OK10:35
2060714Tiger LandenGustavsbergs OK10:37
998765Alfred LängheimTullinge SK10:39
2066581Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK10:41
9159150Erik BovalliusJärfälla OK10:43
418063Ludwig BerglindOK Södertörn10:45
9020919Oskar NilssonJärfälla OK10:47
2066577Oscar Wångberg-AnelandOK Ravinen10:49
2058183Jakob Gadefors NauHaninge SOK10:51
9175763Filip MårdOK Ravinen10:53
2062053Erik Lidström LauriSnättringe SK10:55
2063865Elliot AgriwillJärla Orientering10:57
445252Filip StorellHaninge SOK10:59
770307Lukas GustafssonJärfälla OK11:01
452165Andreas BorängSnättringe SK11:03
770207Elon AlbrektssonOK Ravinen11:05
452176Mattis SandénOK Södertörn11:07
451627Theodor BrabieJärfälla OK11:09
437038Herman SvahnOK Ravinen11:11
2048623Oliver SjögrenBromma-Vällingby SOK11:13
202593Nils Forsberg RundströmIFK Enskede11:15
7020626Albin SöderlindJärfälla OK11:17
2060821John WolgastSnättringe SK11:19

D10

1 900 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
656420Kerstin ÅbergTumba-Mälarhöjden OK10:52
225656Inez BerggrenJärla Orientering10:54
2063804Tindra JonssonSkarpnäcks OL10:56
2062036Moa JohanssonVäsby OK10:58
2068853Ida ÖsterbergGustavsbergs OK11:00
448564Alva Lidström LauriSnättringe SK11:02
449775Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK11:04
2067130Elin WolgastSnättringe SK11:06
225657Sofia ErséusJärla Orientering11:08
6013Miia RollerJärfälla OK11:10
419697Alicia KallhaugeSnättringe SK11:12
33401Wilma LeicktTullinge SK11:14
2066599Tilde MansénSkarpnäcks OL11:16
887842Fredrika NordquistTäby OK11:18
500629Sanna RinnbäckOK Ravinen11:22
19429Maja FalkSundbybergs IK11:24
423389Lydia HylanderTumba-Mälarhöjden OK11:26
9408495Hilda MårdOK Ravinen11:28
437096Estelle SjögrenBromma-Vällingby SOK11:30
12111Märta SandvikAttunda OK11:32

H10

1 900 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2062083Anton SjödinGustavsbergs OK09:52
444730Melker CarlingerSkogsluffarnas OK09:54
443379Jacob KennerhedSnättringe SK09:56
450277Martin ErikssonVäsby OK09:58
10449Olle ThimbergSöders-Tyresö10:00
438676Olle SandströmOK Ravinen10:02
448450Marcus SteneboAttunda OK10:04
438674Hannes MogensenOK Ravinen10:06
673931Viktor SöderbergJärla Orientering10:08
452147Hugo LindskogOK Ravinen10:10
1401360Max ÖsterbergGustavsbergs OK10:12
951105Linus NilssonOK Österåker10:14
445391Filip LindqvistTäby OK10:16
2048659Teo StruckOK Ravinen10:18
450605Lukas HambäckLånghundra IF10:20
516150Alvin CraigOK Ravinen10:22
36908Rasmus LindblomGustavsbergs OK10:24
450787Noel Persson-FerreraSkarpnäcks OL10:26
556679Eskil CostermansJärla Orientering10:28
1051212Simon StridhSkogsluffarnas OK10:30
450217Björn RennerOK Södertörn10:32
2062022Jannick BrabieJärfälla OK10:34
227352Erik FranklingIFK Lidingö SOK10:36
2057286Gustav HaglundHaninge SOK10:38
2062030Axel Rudehill SundellJärla Orientering10:40
449620Viktor ZillingOK Södertörn10:42
444770Gustaf HofstedtVallentuna-Össeby OL10:44
450742Niklas ErlandssonOK Södertörn10:46
7050531Åke FalkenströmSkogsluffarnas OK10:48
202594Elis Forsberg RundströmIFK Enskede10:50

D35

3 400 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
36540Malin LindskogOK Ravinen10:26
18987Annika BengtssonRävetofta OK10:29
760602Elin AhlströmIFK Enskede10:32
2050737Daniela RennerOK Södertörn10:35
501969Nina De BoussardIFK Enskede10:38
12375Åsa LinnersjöSöders-Tyresö10:41
253890Katrin SöderbergTäby OK10:44

D40

3 400 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2048633Eva HallstenIFK Lidingö SOK10:53
2060779Petra NicanderJärla Orientering10:56
247534Karin HofstedtVallentuna-Össeby OL10:59
9125Hana TeplaSlavia Hradec Kralove11:02
442085Maria EdvardssonJärfälla OK11:05
716091Camilla EngelOK Ravinen11:08
446197Monique Stalås HörnstenOK Österåker11:11
700503Ann RollerJärfälla OK11:14
27793Kristin Åberg NilssonBromma-Vällingby SOK11:17
446196Anneli LidmarSnättringe SK11:20
44838Lisa LeicktTullinge SK11:23
720223Annika LundströmSundbybergs IK11:29
710518Ewa AlbrektssonOK Ravinen11:32
730817Anna FalkSundbybergs IK11:35
929123Charlotta ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK11:38
41778Maria MogensenOK Ravinen11:41
923027Malin AlbinssonJärfälla OK11:44

H40

4 300 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
253828Jacob BolinTullinge SK09:56
452375Christoffer NorrmanAttunda OK09:57
2066563Per LembreJärla Orientering09:58
202509Stefan Svensson GeliusSnättringe SK09:59
1220177Fredrik MorastHaninge SOK10:00
810325Björn LovangIFK Lidingö SOK10:01
2060740Mats LundbäckJärfälla OK10:02
740204Henrik SjögrenHaninge SOK10:03
700819Ronny FalkSundbybergs IK10:04
440902Joakim PerssonHaninge SOK10:05
19455Anders KolmskogSundbybergs IK10:06
2060703Niklas HallHaninge SOK10:07
740921Joacim TingstorpHammarby IF OF10:08
30271Tomas JonssonJärfälla OK10:09
9126Jan NetukaSlavia Hradec Kralove10:10
7720406Pär LiljaIFK Lidingö SOK10:11
30825Peter HaglundHaninge SOK10:12
38408Mats EdengrenVallentuna-Össeby OL10:13
2062028Ola ErikssonBromma-Vällingby SOK10:14
720221Andreas FredrikssonAttunda OK10:15
347183Henrik MorastHaninge SOK10:16
826826Nils EdvardssonJärfälla OK10:17
9690411Ulf AnderssonHaninge SOK10:18
9111166Ludek VandasSlavia Hradec Kralove10:19
1974020Jörgen KardJärla Orientering10:20
730809Johan NäsmanIFK Lidingö SOK10:21
442326Håkan MelinBromma-Vällingby SOK10:22
2026332Mattias GanslandtIFK Lidingö SOK10:23
7730620Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK10:24
9710206Johan SällforsIFK Lidingö SOK10:25

D45

2 800 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
19436Lena GumaeliusWaxholms OK09:56
15172Sussie TistadIFK Lidingö SOK09:58
660430Maria ColeVäsby OK09:59
43007Åsa ÖlwegårdSundbybergs IK10:00
2057357Karin TidevallSkogsluffarnas OK10:01
343939Carin KihlströmTäby OK10:02
556680Anna-Lena CostermansJärla Orientering10:03
439543Erika CarlingerSkogsluffarnas OK10:04
681003Annica JanssonIFK Lidingö SOK10:05
530303Yvonne AnderssonTullinge SK10:06
7660126Susanne BovalliusJärfälla OK10:07
36568Gunilla KallhaugeSnättringe SK10:08
448451Jenny SalemyrBromma-Vällingby SOK10:09
449732Jenny SöderbergJärla Orientering10:10
451040Åsa LindhSundbybergs IK10:11
448361Mari-helen LidströmSnättringe SK10:12
41776Camilla MårdOK Ravinen10:13
9660316Anna BacklundOK Södertörn10:14
689902Charlotta Thureson GibergHellas Orientering10:15
427863Karin SteneboAttunda OK10:16
29911Kerstin ImarkTullinge SK10:17
423394Mia LiljaIFK Lidingö SOK10:18
620320Annika LindbergAttunda OK10:19
445364Malin SherlockEnebybergs IF10:20
38432Lena BrobergSnättringe SK10:21
7680629Christin SöderqvistOK Ravinen10:22
661129Pia HellgrenOK Södertörn10:23
442091Susanne HarryssonAttunda OK10:24
1728Andrea SilierJärfälla OK10:25

H45

4 300 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
552255Nils ErikssonVäsby OK10:32
2058799Thomas MalmsjöHellas Orientering10:33
443762Joakim SkantzeSundbybergs IK10:34
7039309Fredrik SandbergOK Älvsjö-Örby10:35
30841Robert HaglundHaninge SOK10:36
670713Dan GibergTumba-Mälarhöjden OK10:37
442035Peter Salomon-SörensenAttunda OK10:38
450258Lars G BerggrenOK Älvsjö-Örby10:39
439403Johan LidmarSnättringe SK10:40
239259Johan HofstedtVallentuna-Össeby OL10:41
42400Göran LängheimTullinge SK10:42
651231Lars Håkan SandvikAttunda OK10:43
403929Sven JohanssonTäby OK10:44
500325Anders BrinkmanVandrarringen10:45
208803Erik ForsbergOK Ravinen10:46
245935Rickard EkmanOK Roslagen10:47
2060724Olle SandénOK Södertörn10:48
427900Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK10:49
680506Peter AlbinssonJärfälla OK10:50
501966Pär HedlundIFK Enskede10:51
680920Niclas NilssonOK Österåker10:52
59005Tomas GlanshedIFK Enskede10:53
39715Fredrik SteneboAttunda OK10:54
660512Johan OhlströmIF Thor10:55
660204Björn AxelssonTullinge SK10:56
41498Per MårtenssonOK Ravinen10:57
449518Anders RöstinSöders-Tyresö10:58
9670719Håkan SöderqvistOK Ravinen10:59
680224Per B NilssonJärfälla OK11:00
9690609Anders HedbergOK Södertörn11:01
445356Urban StåhlSundbybergs IK11:02
840904Jonatan LindellIFK Enskede11:03
247632Eric HuijsersHammarby IF OF11:04
430042Nils EklöwOK Södertörn11:05
450617Jan StridhSkogsluffarnas OK11:06
30948Fredrik TrahnJärla Orientering11:07
606013Eric RollerJärfälla OK11:08
22295Kjell AlmgrenOK Ravinen11:09
1401349Johan SundinWaxholms OK11:10
780757Patrik LeicktTullinge SK11:11
9681022Jonas EklundVallentuna-Össeby OL11:12
2025178Magnus RajanIFK Lidingö SOK11:13
660903Johan BalckVallentuna-Össeby OL11:14
887879Ola BovalliusJärfälla OK11:15
553365Nicklas BergströmTäby OK11:16
362580Anders KarlssonSnättringe SK11:17
2057223Ove GustafssonJärfälla OK11:18

D50

2 800 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
344560Christel NilssonHaninge SOK10:26
355857Christina PernebyIFK Lidingö SOK10:27
429200Monica FröjdSnättringe SK10:28
600402Anne Cecilie LøvaldTäby OK10:29
409781Annika SvenssonSolna OK10:30
631206Birgitta OlssonTäby OK10:31
631004Kristina BergstrandSöders-Tyresö10:32
12147Iréne PerssonTäby OK10:33
600611Marie MalmborgSöders-Tyresö10:34
510136Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK10:35
247618Charlotte EngesAttunda OK10:36
417482Johanna SundströmJärla Orientering10:37
44437Elisabeth TollemarkSkogsluffarnas OK10:38
355861Kristina KlangHaninge SOK10:39
42460Marie StrandOK Österåker10:40
30294Gunilla ThunstedtJärfälla OK10:41
30932Annika SundvallJärla Orientering10:42
342742Karina LangerakJärfälla OK10:43
610061Anna-Karin SundqvistTullinge SK10:44
36176Annika LundströmVäsby OK10:45

H50

3 400 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
19468Ronny NordgrenSundbybergs IK09:54
306946Stefan KnornAttunda OK09:56
426097Hans MalmbergWaxholms OK09:57
239518Mats NordTumba-Mälarhöjden OK09:58
344551Jan DahlbergHaninge SOK09:59
631199Thomas JanssonOK Roslagen10:00
43047Anders LundhJärfälla OK10:00
438672Gunnar SkärlénHaninge SOK10:02
451041Jan LindhSundbybergs IK10:03
350573Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF10:04
27308Anders S NybergSäterbygdens OK10:05
620518Peter WippJärla Orientering10:06
1856Frank SteinerJärfälla OK10:07
741961Mats WindstedtFredrikshofs IF Skid & OK10:08
2060731Per WolgastSnättringe SK10:09
640315Jan-Olof BogrenSundbybergs IK10:10
38456Torbjörn JohanssonOK Södertörn10:11
423388Carl PerssonTäby OK10:12
632802Jörgen EkmanVästvärmlands OK10:13
640524Peter AlbrektssonOK Ravinen10:14
342678Piero SannicoloTäby OK10:15
590444Mats FermOK Linné10:16
438475Håkan RedtzerAttunda OK10:17
601001Mikael SundqvistTullinge SK10:18
352797Björn LönneSkarpnäcks OL10:19
449800Anders WinaldHellas Orientering10:20
640326Ove RinnbäckOK Ravinen10:21
19495Bengt SvenssonSundbybergs IK10:22
225343Peter HambäckLånghundra IF10:23
608991Torbjörn OhlssonHaninge SOK10:24
2066561Janne NilssonCentrum OK10:25
950524Sven WigertzLånghundra IF10:26
30836Lars GreilertHaninge SOK10:27
610424Håkan DahlbäckOK Österåker10:28
19415Mats CarlssonSundbybergs IK10:29
711122Per KallhaugeSnättringe SK10:30
501796Erik AnderssonOK Österåker10:31
580304Mats LarssonIFK Enskede10:32
903140Kalle PerssonOK Österåker10:33
249154Michael HolmgrenIF Thor10:34
640520Thomas CallebergSnättringe SK10:35
1757Claes RennerOK Södertörn10:36
345373Tomas BjörelindJärla Orientering10:37
553563Bo LauriSnättringe SK10:38
2048663Anders MansénSkarpnäcks OL10:39
640310Ulf KallhaugeSnättringe SK10:40
9610928Lars PalmqvistJärfälla OK10:41
9610225Christer JohanssonKöping-Kolsva OK10:42

D55

2 800 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449746Christina NordströmBodens BK10:49
591109Åsa SundbergOK Södertörn10:50
36663Helena BachmanTäby OK10:51
19843Anna-Karin OhlssonTullinge SK10:52
550402Anne-Chr SchunnessonAttunda OK10:53
560411Margareta WadinOK Älvsjö-Örby10:54
551226My RönnolsTäby OK10:55
448875Carina DoyleSundbybergs IK10:56
33582Ulla WesterlundTäby OK10:57
30852Karin IvarssonHaninge SOK10:58
581012Anita KarlssonOK Södertörn10:59

H55

3 400 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
33586Lars-Olof LarssonTäby OK10:42
9580719Gunnar SvanbergJärfälla OK10:43
421897Harald BauerIFK Lidingö SOK10:44
2057226Stefan SundéliusJärfälla OK10:45
36500Matts AnderssonOK Ravinen10:46
205385Björn RegerSöders-Tyresö10:47
30944Leif MattssonJärla Orientering10:48
30058Björn ThorénTäby OK10:49
440814Göran HedströmIFK Enskede10:50
438368Ola NyqvistOK Södertörn10:51
27218Göran NilssonSnättringe SK10:52
550412Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL10:53
501727Eddie BjärrenholtRånäs OK10:54
551018Peter OlssonTäby OK10:55
204654Stefan PerssonSödertälje-Nykvarn OF10:56
205223Ronny PerssonOK Österåker10:57
212283Karl-Erik BäckströmHellas Orientering10:58
580924Hans TarandiIFK Lidingö SOK10:59
41936Ulf MalmborgSkogsluffarnas OK11:00
570426Gunnar JohanssonSkarpnäcks OL11:01
234632Mikael SternJärla Orientering11:02
580528Rolf NilssonTullinge SK11:03
590616Pär OlssonTäby OK11:04
46931Jan GottfridssonNorbergs OK11:05
36572Hans VedinSöders-Tyresö11:06
36017Jörgen KarlssonAttunda OK11:07
449778Glenn WiderströmOK Ravinen11:08
9570215Kenneth PetterssonJärfälla OK11:09
1006521Göran IvarezOK Södertörn11:11
449517Anders LavforsCentrum OK11:12
590503Gunnar LangsSkarpnäcks OL11:13
354930Kenneth NordstrandJärfälla OK11:14
351701Roland JanssonOK Linné11:15

D60

2 700 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
41918Ulla GummesonVäsby OK10:01
27816Ulla ClevnertSpårvägens OK10:03
18744Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK10:05
43452Ing-Marie BackIFK Hedemora OK10:07
798390Lena JanssonJärla Orientering10:09
212216Margareta AnderssonHellas Orientering10:11
419783Riggan FrändénJärla Orientering10:13
30873Ingrid GraneliHaninge SOK10:15
202584Anita LindbohmSkarpnäcks OL10:17
354330Helena KorhonenHaninge SOK10:19

H60

3 400 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
343834Clas-Göran HerrgårdTäby OK11:15
42055Lars MongårdSkogsluffarnas OK11:16
26033Åke HellmanOK Södertörn11:17
448637Tommy HöglundLånghundra IF11:18
1510217Anders ÅbergTjällmo-Godegårds OK11:19
347037Kjell JanssonLånghundra IF11:20
19777Håkan ErikssonUmeå OK11:21
27084Thomas KarlssonSödertälje-Nykvarn OF11:22
7201128Mats SandewallUmeå OK11:23
504287Lennart HävrénTullinge SK11:24
27240Olof PerssonSnättringe SK11:25
350076Lars BoudrieVäsby OK11:26
520228Carl BachmanTäby OK11:27
9510225Christer NordströmOK Älvsjö-Örby11:28
354327Reijo KorhonenHaninge SOK11:29
18706Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK11:30
354000Sven HedmanAttunda OK11:31
405400Martin ErikssonOK Södertörn11:32
504250Göran HanssonTäby OK11:33
26011Lars-Gunnar LarssonOK Södertörn11:34
520919Mats-Ola ÖbergSundbybergs IK11:35
530704Mikael TarandiIFK Lidingö SOK11:36
30831P-O IvarssonHaninge SOK11:37
520412Henrik JohanssonBromma-Vällingby SOK11:38
417620Jan LindgrenOK Södertörn11:39
612490Anders ErikssonVallentuna-Össeby OL11:40
264537Dan KlangHaninge SOK11:41
12157Per Ove WallénTäby OK11:42
262740Roland WareniusDalaportens OL11:43
796906Arne BackIFK Hedemora OK11:44
30047Harry HattaraTäby OK11:45

D65

2 700 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
37916Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL10:23
30202Anne LundmarkJärfälla OK10:25
231368Margareta HagstedtVäsby OK10:27
780426Anna BlomgrenTullinge SK10:31
30846Aila HalttunenHaninge SOK10:33
36418Kristina Nygren-FriskAttunda OK10:35
451625Birgitta BillstamJärfälla OK10:37
52392Karin GustafssonSträngnäs-Malmby OL10:39
902980Marianne SellgrenSigtuna OK10:41

H65

2 800 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
944415Paul NorénOK Södertörn11:03
895439Göran AnderssonEnebybergs IF11:05
235828Åke WansölinSöders-Tyresö11:07
41784Per SöderstenOK Ravinen11:09
19391Ebbe AdolfssonSundbybergs IK11:11
449535Anders SellgrenSigtuna OK11:13
36408Göran FriskAttunda OK11:15
951119John ÖstlundSundbybergs IK11:17
204500Bror FureskogAlfta-Ösa OK11:19
17445Göran LarboAttunda OK11:21
26034Örjan KampegårdOK Södertörn11:23
38301Conny HusénOK Roslagen11:25
19204Jan BojlingSolna OK11:27
10418Bernt ErikssonSpårvägens OK11:29
27787Tage SandbergBromma-Vällingby SOK11:31
418071Bo WinanderJärfälla OK11:33
36308Kjell ErikssonOK Djerf11:35
37376Ulf SkogtjärnOK Linné11:37
30066Alf LångSöders-Tyresö11:39
592177Per-Erik WåhlbergOK Linné11:41
27776Anders StenbackBromma-Vällingby SOK11:43
439406Ingemar BernhedTolered-Utby Ol-klubb11:45
750250Leif NordinAttunda OK11:47

D70

2 300 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
30845Eva-Stina SvärdHaninge SOK10:00
27820Inger PahlénSöders-Tyresö10:03
661212Berit LindungerHaninge SOK10:06
27890Gun LarssonHammarby IF OF10:09
38638Gunnel BalckIFK Enskede10:12
439407Marianne BernhedTolered-Utby Ol-klubb10:15
12315Eva von HeijneSigtuna OK10:18

H70

2 700 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
343498Lars NordinSolna OK10:47
17994Göran JanssonGränna-Bygdens OK10:49
449326Sverre JonssonOK Ravinen10:51
44044Bernt JohanssonHäverödals SK10:53
262749Lars ÖhmanFredrikshofs IF Skid & OK10:55
2068901Bo SundenKarlsbyhedens IK10:57
895438Kurt AnderssonEnebybergs IF10:59
10407Staffan ElmhagenSöders-Tyresö11:01
217113Lars EnglundJärla Orientering11:03
36094Reine BorgströmSkogsluffarnas OK11:05
19486Levin SvedbergSundbybergs IK11:07
9430302Ronny HedlundOK Södertörn11:09
2066566Håkan SjökvistSöders-Tyresö11:11
19030Hans L AnderssonVästerbergslagens OL11:13
27224Rune RådeströmSnättringe SK11:15
17441Ove ForsbergTurebergs IF11:19
38458Bo HedlundIFK Enskede11:21
27819Börje PahlénSöders-Tyresö11:23
860714Gunnar TiseliusOK Kåre11:25
12125Göran AnderssonTäby OK11:27
354281Curt BalckIFK Enskede11:29
17444Håkan BoijeAttunda OK11:31

D75

1 900 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10353Margareta WallénTäby OK10:01

H75

2 700 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1310401Gunnar DahlströmFredrikshofs IF Skid & OK11:37
38623Hugo IsgrenIFK Enskede11:39
36319Bjarne ErlandssonHammarby IF OF11:41
2048771Sigurd WallénTäby OK11:43
440052Lars PerssonVäsby OK11:45
227349Leif LundquistEnebybergs IF11:47
19416Rune CarlssonSundbybergs IK11:49

D80

1 900 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2058101Birgitta WestergrenTäby OK10:19
36941Ulla-Britt ÅlebergAttunda OK10:22

H80

2 300 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
404134Lennart WestergrenSöders-Tyresö10:27
452271Göran RastborgBromma-Vällingby SOK10:30
42058Sten BergstrandSkogsluffarnas OK10:33
41781Anders BackOK Ravinen10:36

Inskolning

1 800 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2060745Ella LindqvistTäby OK10:00:00
2062043Mirjam CostermansJärla Orientering10:29:01
245696Astrid BengtssonBromma-Vällingby SOK11:01:12
2058775Axel BengtssonBromma-Vällingby SOK11:01:13
440846Maja ThimbergSöders-Tyresö11:11:51
440805Gustav LubckeOK Ravinen11:20:14
19407Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK11:34:27
7071209Wilmer HagrotTäby OK11:46:57
27258Axel LinnersjöGustavsbergs OK11:52:03
36858Gustav LindbergOK Roslagen11:59:29

U1

1 900 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449812Moa GlanshedHaninge SOK09:58:06
449816Hampus GlanshedHaninge SOK09:58:08
2066534Lucas AlzénGustavsbergs OK09:58:14
2062050Mattias HedinSöders-Tyresö09:59:53
18729Simon AdebrantTumba-Mälarhöjden OK10:00:00
340268Oscar ForngrenVallentuna-Össeby OL10:00:00
443762Edvin SkantzeSundbybergs IK10:00:00
400066Ivar MessingCentrum OK10:01:13
2066527Paulina AlzénGustavsbergs OK10:03:12
36182Maja LiljaIFK Lidingö SOK10:04:19
2062093Arvid SjödinGustavsbergs OK10:05:57
227384Klara GraversenIFK Lidingö SOK10:06:02
36995Sebastian LindblomGustavsbergs OK10:11:13
2063897Ebba WestringJärfälla OK10:12:37
18963Rebecca CraigOK Ravinen10:15:28
7060504Linton BryngelssonTullinge SK10:24:28
452190Moa KlingbergSnättringe SK10:35:00
16933Sofie LindellIFK Enskede10:49:15
423387Alva AlfredssonAttunda OK11:02:30
530519Maya KastlanderJärla Orientering11:19:37
36609Lovisa NordquistTäby OK11:20:10
2066582Märta AhlquistJärla Orientering11:33:04

U2

2 400 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
448458Anders NilssonBromma-Vällingby SOK09:58:52
351141Malte AlbinssonOK Österåker10:00:00
19607Axel BalckVallentuna-Össeby OL10:00:00
863840Wilma MårtenssonOK Ravinen10:00:00
2048761Anton MörkforsJärfälla OK10:00:00
433371Greta TrahnJärla Orientering10:00:00
438671Ellen Wångberg AnelandOK Ravinen10:00:00
2050736Hampus AlzénGustavsbergs OK10:00:38
354254Elsa Helander AnnellBromma-Vällingby SOK10:05:00
2062060Ivar GentzJärla Orientering10:05:41
990509Olivia EngelOK Ravinen10:07:38
320296Felix ArkängTullinge SK10:08:12
450278Ida SvenssonTäby OK10:08:56
440940Ludde BlomIFK Enskede10:10:03
452183Ville HalldinBromma-Vällingby SOK10:10:14
205236Elsa SvenssonTäby OK10:10:33
2066597Martina MäkeläHaninge SOK10:11:42
440841Pontus AxellIFK Enskede10:11:52
440850Moa LindquistSnättringe SK10:13:35
2057371Klara NilssonSkogsluffarnas OK10:14:17
440842Elias SkottIFK Enskede10:14:32
2057393Nora LundinSkogsluffarnas OK10:15:22
2057373Carl ClaessonSkogsluffarnas OK10:16:04
2050725Paula StruckOK Ravinen10:18:20
440815Siri BenchimolSöders-Tyresö10:23:48
440819Alva LiljaSöders-Tyresö10:23:50
452266Teodor EricsonJärla Orientering10:25:05
2066588Hugo AggeforsOK Ravinen10:32:28
41838Ludvig LangeOK Ravinen10:33:49
452368Ida HellströmAttunda OK10:35:40
1030128Elliot HahnSundbybergs IK10:37:16
439435Elsa WretöIFK Lidingö SOK10:46:05
445264Gustav StorellHaninge SOK10:52:43
2062027Hector BergqvistGustavsbergs OK10:55:14
2062064Ada BergqvistGustavsbergs OK10:55:26
440804Folke BergqvistGustavsbergs OK10:56:05
38012Lovisa LindqvistIFK Enskede10:56:55
550117Lina TorbiörnssonJärla Orientering11:01:03
448465Carl TörnBromma-Vällingby SOK11:02:16
33513Truls MansénSkarpnäcks OL11:13:58
2067125Jonathan BlomlövIFK Lidingö SOK11:16:49
30250Paula SilierJärfälla OK11:30:38
2066568Sonja AhlquistJärla Orientering11:33:32
27265Leon BrantestadGustavsbergs OK11:37:55
330727Svante SandvikAttunda OK11:42:08

Öppen motion 1

2 400 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
440843Ryda SalemKlubblös10:12:26
440834Maria ClaessonSnättringe SK10:33:31
440831Anna BjurefeldtKlubblös10:50:11
440835Helen EnbergKlubblös10:50:12
452111Agneta FranzénSnättringe SK11:10:58
15106Christina LiljaIFK Lidingö SOK11:28:09
440895Rolf LiljaIFK Lidingö SOK11:28:17

Öppen motion 3

3 000 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
450297Edla FornanderVästerbergslagens OL09:00:00
36212Agneta DecknerSkarpnäcks OL09:59:56
451626Karin ArthurssonJärfälla OK10:00:43
440844Malin CarlssonKlubblös10:01:06
27406Johan StridhKlubblös10:09:57
440811Johan RosenBromma-Vällingby SOK10:18:10
43400Bo SundbergSnättringe SK10:20:22
408998Eva KampegårdOK Södertörn10:22:06
440837Jessica RöösOK Älvsjö-Örby10:29:33
439434Helene SwartzIFK Lidingö SOK10:30:35
450297Edla FornanderVästerbergslagens OL10:30:50
440816Per FanklingIFK Lidingö SOK10:35:53
227318Anders GörlingKlubblös10:44:53
208855Peter KlingstedtOK Södertörn10:51:26
440838Catrine JohanssonVäsby OK10:57:01
445583jeanette jarlemarkIFK Lidingö SOK10:57:48
701037Olle ÖbergSkogsluffarnas OK11:03:25
895463Örjan ArkängTullinge SK11:06:38
887845Mikael NorgquistTäby OK11:07:25
451021Per ArnessonSkarpnäcks OL11:12:10

Öppen motion 5

3 400 m, 56 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7483378Anna AxelssonOK Österåker09:58:54
2062016Gittan GeliusSnättringe SK10:00:00
Mia HillerhagIFK Lidingö SOK10:00:00
2059069Åsa SandTullinge SK10:00:00
428884Ylva FornanderVästerbergslagens OL10:00:06
2058176Mårten ThalénSundbybergs IK10:02:29
7760593Patrik FagerströmOK Österåker10:03:10
440847Erik KarlinSundbybergs IK10:03:51
2063819Barbro BransomeSkogsluffarnas OK10:04:28
698618Annica HedbergOK Södertörn10:04:51
2062079Eva HagwallJärla Orientering10:06:05
2060719Henrik HanssonJärfälla OK10:07:04
1976061Rene BallnusSnättringe SK10:08:33
30943Helene Östling-MattssonJärla Orientering10:09:25
2063842Sonia Ling PerssonHaninge SOK10:09:31
1964319Göran ModinBromma-Vällingby SOK10:09:41
429967Sara ThörnOK Södertörn10:13:05
450270Lena NilssonOK Österåker10:14:24
1403979Tina ZillingOK Södertörn10:15:35
440848Gerry PetterssonKlubblös10:17:06
440817Maria CallebergSöderhamns OK10:22:12
440849Kajsa ForsbergJärla Orientering10:25:12
440836Hanna Hultén LidströmOkänd10:25:18
440833Niklas LidströmOkänd10:25:20
1718055Gustaf ErikssonJärla Orientering10:26:00
444062Malin MårtenssonOK Ravinen10:28:41
561218Eva NordströmOK Älvsjö-Örby10:29:24
439870Hillevi EkstrandVästerbergslagens OL10:30:52
264881Helena BerglindOK Södertörn10:33:58
2058915Jacob HårdOK Södertörn10:37:05
620415Lennart BerglindOK Södertörn10:44:40
2057278Erik WretöIFK Lidingö SOK10:45:58
2060704Pia NyboJärla Orientering10:50:24
2058185Thomas DanielsonBromma-Vällingby SOK10:51:04
2063889Christina WilénOK Ravinen10:52:22
440813Stefan KlingbergSnättringe SK10:53:33
550603Torbjörn BergmanSnättringe SK10:54:26
440809Mats TornbergKlubblös10:57:34
9200654Niklas PetterssonCentrum OK10:57:43
234768Ylva TorbiörnssonJärla Orientering11:01:07
353614Ulrika LoneaeusUmeå OK11:02:39
2048785Håkan FalkOK Ravinen11:03:53
430045Monika PerssonOK Södertörn11:08:19
444703Klaes LindbladHaninge SOK11:11:16
445301lars SöderlindJärfälla OK11:12:04
440839Magnus KarlssonSödertälje-Nykvarn OF11:16:56
29701Amanda KarlssonSödertälje-Nykvarn OF11:18:00
440808Louise JörnhagenKlubblös11:21:22
19256Josefin CarlssonOkänd11:21:24
260913Erik AnderssonKlubblös11:21:25
440807Alexander StarfeltOkänd11:21:43
433391Kristoffer HylanderTumba-Mälarhöjden OK11:24:42
440801David AlsenOkänd11:25:11
440803Patrik JärrgårdenOkänd11:25:17
354682Bernt-Olof GustavssonTäby OK11:35:08
438687Ewa WåhlinOK Södertörn11:47:47

Öppen motion 7

2 700 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
436124Anders HänströmTäby OK09:54:03
341061Stefan NorellAttunda OK09:54:40
306539Marianne JernbergSöders-Tyresö10:00:00
800610Linda SjögrenIFK Lidingö SOK10:00:00
403035Caroline WestbomOK Österåker10:00:00
27809Mats SalemyrBromma-Vällingby SOK10:04:00
2058750Maria HelanderBromma-Vällingby SOK10:04:16
353498Patrik NilssonBromma-Vällingby SOK10:07:07
674199Malin KvarnefalkJärfälla OK10:14:46
354158Magnus BergströmRånäs OK10:16:55
433387Jörgen PerssonTumba-Mälarhöjden OK10:18:32
343074Elisabeth HectorSnättringe SK10:20:11
819489Jan-Erik WibergJärla Orientering10:21:16
991215Pia RydhTumba-Mälarhöjden OK10:33:18
450230Monika Högberg-GustafssonOK Södertörn10:38:35
239990Kalle HögbergOK Södertörn10:39:14
26069Christina GranathOK Södertörn10:40:02
448798Krister NilssonIFK Lidingö SOK10:41:46
444616Priscilla FerreraSkarpnäcks OL10:43:53
442065Anna KarlqvistIFK Lidingö SOK10:45:22
204956Carl-Gunnar BoströmEnebybergs IF10:47:33
259512Annette WigertzLånghundra IF10:47:40
900103Jenny AsztalosTumba-Mälarhöjden OK10:47:45
27072Marie Therese PerssonSödertälje-Nykvarn OF10:48:34
2062069Stefan SundellJärla Orientering10:51:21
448865Stina BorängSnättringe SK10:54:23
408755Sten TidermanTumba-Mälarhöjden OK10:54:31
660531Helena FredrikssonSkogsluffarnas OK10:57:33
2048779Henrik BodingIFK Lidingö SOK10:59:01
448775Jasinta RajanIFK Lidingö SOK11:00:18
2062100Stefan AnnellBromma-Vällingby SOK11:05:34
9470717Anki HolmbergJärla Orientering11:09:07
752112Emma DahlstedtIFK Lidingö SOK11:12:23
2060827Lars NicanderJärla Orientering11:23:23
720802Jonas HellströmAttunda OK11:23:35
41827Annika DalgrenOK Ravinen11:28:03
232330Tereza ChmelikovaKlubblös11:54:31

Öppen motion 8

4 700 m, 74 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
830409Casper GidingKamrat o idrottsföreningen KIF09:00:00
351142Karin HallstenOK Ravinen09:00:00
15188Ida GawellIFK Enskede09:53:19
14962Maria HellströmVäsby OK09:55:10
621337William ErlandssonOK Österåker09:55:34
27221Leif HermundstadSnättringe SK09:56:39
626466Nigel ColeVäsby OK09:57:06
553545Mårten LundquistSundbybergs IK10:00:16
27239Therese PerssonSnättringe SK10:00:49
780511Mats BrobergIFK Lidingö SOK10:07:42
7131116Nils-Göran NilssonTumba-Mälarhöjden OK10:09:36
2008715Juliette SoulardStora Tuna OK10:10:17
29588Arne LindqvistSödertälje-Nykvarn OF10:11:30
246665Petter LjungbergOkänd10:12:13
2048740Mats HainkeSnättringe SK10:15:12
753357Mats SandinIK Vikings OK10:16:22
9444449Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering10:18:30
264115Lasse LarssonSnättringe SK10:19:11
1690625Katarina RundströmIFK Enskede10:19:37
890309Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering10:20:00
444753Jerker ÅbergTumba-Mälarhöjden OK10:21:10
436152Martin KarlssonCentrum OK10:21:43
246198Martina SundbergIFK Enskede10:22:44
2062095Jan FrödinIFK Enskede10:23:07
341754Jörgen HectorSnättringe SK10:23:29
640402Mats NordbrødenJärla Orientering10:24:07
227958Malin DahlströmTullinge SK10:24:12
450232Lukas GrandlundHammarby IF OF10:24:46
910330Christina Løvald HellbergTäby OK10:25:33
41765Lars ForsbergOK Ravinen10:26:44
440818Johan AronssonKlubblös10:28:05
9005090Annie ForsbergOK Ravinen10:29:24
902805Frida ForsbergOK Ravinen10:34:04
18750Per ÅnmarkTumba-Mälarhöjden OK10:34:07
2060735Helena AdebrantTumba-Mälarhöjden OK10:34:30
53758Jitka ZakovaKlubblös10:37:43
306190Thomas WesterströmOK Älvsjö-Örby10:38:18
423384Ulf BylundIFK Enskede10:38:48
440820Erik EdgrenKlubblös10:44:01
17954Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby10:44:03
448560Lennart SwahnSundbybergs IK10:49:13
660708Oskar NederheimHaninge SOK10:51:04
30500Louise KlingstedtOK Södertörn10:52:06
452112Sara SjökvistJärla Orientering10:52:10
444076Erik DanielssonSkogsluffarnas OK10:52:29
500521Daniel LundinSkogsluffarnas OK10:52:30
262294Tomas MovinSnättringe SK10:55:21
18842Petra SundströmCentrum OK10:56:25
690529Måns TorbiörnssonJärla Orientering11:02:14
640920Sven HunhammarBromma-Vällingby SOK11:02:26
417397Per WesterlundSkogsluffarnas OK11:03:06
247609Stefan SjögrenBromma-Vällingby SOK11:03:09
36713per-Anders lindgrenCentrum OK11:03:40
40905Juha LoenbergStigfinnarna11:04:02
630523Håkan RolfssonSkarpnäcks OL11:04:16
28096Eva TiseliusOK Kåre11:04:23
433381Björn BängtssonCentrum OK11:05:31
449364Camilla JakobssonCentrum OK11:05:58
208062Tommy NilssonSöders-Tyresö11:06:31
2062034Christoph DittelCentrum OK11:08:19
1393128Karin AlmgrenSöders-Tyresö11:14:31
501876Martin LarboIFK Lidingö SOK11:16:50
205216Anna BrandhorstJärla Orientering11:25:20
205214Fredrik BrandhorstJärla Orientering11:25:22
810302Per ForsgrenTumba-Mälarhöjden OK11:27:10
730515Joel AhlqvistSkarpnäcks OL11:29:55
431073Linda SpjutJärla Orientering11:30:55
205235Tobias SvenssonOK Österåker11:32:14
680510Pelle ForsbergIFK Enskede11:34:12
562301Stefan NordströmOK Älvsjö-Örby11:35:04
433353Gunnar LindholmKlubblös11:35:24
438688Martin EnglundOK Södertörn11:50:29
39900Christopher LindqvistIFK Enskede12:01:52
23722Olof SundströmKlubblös12:16:02

H12 Kort

1 900 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
442073Tom HarryssonAttunda OK10:01
2060841Jacob WolgastSnättringe SK10:03

H14 Kort

2 600 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
450224Gustaf WilénOK Ravinen11:05
450211Linus GyllenbergSkogsluffarnas OK11:07
33603Emil NilssonJärfälla OK11:09
2048730Josef FranzénSnättringe SK11:11

H16 Kort

3 100 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
990329Calle NilssonJärfälla OK10:01
451012Magnus EricsonJärla Orientering10:03

D12 Kort

1 900 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Signe HillerhagIFK Lidingö SOK11:33:00
2057375Nora LundinSkogsluffarnas OK11:34:00
1401323Sofia SundinWaxholms OK11:35:00
30042Johanna AlmgrenOK Ravinen11:36:00
450741Tove ErlandssonOK Södertörn11:37:00
448459Sandra NilssonBromma-Vällingby SOK11:38:00
1020823Malva LindbärgOK Södertörn11:39:00
440832Saga LiljaSöders-Tyresö11:41:00
7030708Emilia HagrotTäby OK11:42:00
351142Emma AlmgrenOK Ravinen11:44:53

D14 Kort

2 400 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449954Siri AnnellBromma-Vällingby SOK09:58
452802Hanna SöderlundOK Södertörn10:00
448461Minette SjögrenBromma-Vällingby SOK10:02
1401364Sara SundinWaxholms OK10:04

D16 Kort

3 100 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
443372Sofia FurebySnättringe SK10:07

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr