Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Tiomila i Eksjö

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: Tiomila i Eksjö
Arrangörsorganisationer: Eksjö SOK / IK Hakarpspojkarna / SOK Aneby
Datum: lördag 3 maj 2014 - söndag 4 maj 2014

10-mila

333 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
1Kalevan Rasti 119:30
11. Kiril Nikolov
12. Juuso Metsälä
13. Jere Pajunen
14. Hannu Airila
15. Aaro Asikainen
16. Philippe Adamski
17. Adam Chromy
18. Thierry Gueorgiou
19. Fabian Hertner
110. Jan Prochazka
2Halden SK 119:30
21. Jonas Nordström
22. Håkon Raadal Bjørlo
23. Espen Fiskum
24. Erik Axelsson
25. Emil Wingstedt
26. Marcus Millegård
27. Mattias Karlsson
28. Magne Dæhli
29. Olav Lundanes
210. Søren Bobach
3IFK Göteborg 119:30
31. Fredrik Persson
32. Henrik Laas
33. Patrik Martner
34. Søren Schwartz
35. Jonas Pilblad
36. Niclas Jonasson
37. Erik Engstrand
38. Eskil Kinneberg
39. Francois Gonon
310. Thor Nørskov
4Södertälje-Nykvarn OF 119:30
41. Pål Skogtjärn
42. Bartosz Pawlak
43. Andreu Blanes Reig
44. Erik Liljequist
45. Kent Ohlsson
46. Scott Fraser
47. Ivar Lundanes
48. Jonas Leandersson
49. Eric Börjeskog
410. Ralph Street
5Hiidenkiertäjät 119:30
51. Olli-Pekka Koistinen
52. Matti Kivelä
53. Mikko Patana
54. Andreas Hall
55. Oskari Liukkonen
56. Timo Sild
57. Perttu Sorsa
58. Lauri Sild
59. Valentin Novikov
510. Leonid Novikov
6Järla Orientering 119:30
61. Espen Hultgreen Weltzien
62. Håkon Jarvis Westergård
63. Martin Vister
64. Erik Andersson
65. David Bejbom
66. Alain Denzler
67. Kaspar Hägler
68. Olle Boström
69. Anders Holmberg
610. Mattias Millinger
7OK Denseln 119:30
71. Edvin Karlsson
72. Algirdas Bartkevičius
73. Sigge Lundedal
74. Mattias Eriksson
75. Pavlo Ushkvarok
76. Olle Kalered
77. Henrik Berggren
78. Erik Pettersson
79. Lucas Basset
710. Harri Karlsson
8IFK Moras OK 119:30
81. Andreas Holmberg
82. Donatas Stulgys
83. Simon Hodler
84. Simonas Krepsta
85. Zsolt Lenkei
86. Artem Panchenko
87. Johan Lindberg
88. Graham Gristwood
89. Vojtech Kral
810. Roman Ryapolov
9IFK Lidingö SOK 119:30
91. Niklas Serrander
92. Julian Dent
93. Nicolas Simonin
94. Anders Skarholt
95. Anders Carlsson
96. Filip Dahlgren
97. Erik Ivarsson Sandberg
98. Øystein Kvaal Østerbø
99. Fredrik Johansson
910. Mårten Boström
10Vaajakosken Terä 119:30
101. Toni Saari
102. Petteri Huikko
103. Petri Saari
104. Håvard Lucasen
105. Jani Lakanen
106. Juha Sorvisto
107. Timo Joensuu
108. Pasi Ikonen
109. Tue Lassen
1010. Jonne Lakanen
11NTNUI 119:30
111. Olav Johannes Deelstra (vacant)
112. Isak Bergset (vacant)
113. Per Melander Often (vacant)
114. Simen Aamodt (vacant)
115. Mathias S Lillevold (vacant)
116. Hans Petter Mathisen (vacant)
117. Torkil Eide Solstad (vacant)
118. Eirik Kamstrup Hovind (vacant)
119. Jon Aukrust Osmoen (vacant)
1110. Dag Lofthus (vacant)
12OK Tisaren 119:30
121. Anton Hallor
122. Magnus Persson
123. Jonas Merz
124. Oskar Andrén
125. Matthias Niggli
126. Matthias Merz
127. Tomas Hallmén
128. Daniel Attås
129. Matthias Kyburz
1210. Michal Hubáček
13Malungs OK Skogsmårdarna 119:30
131. Martin Hammarberg
132. Jakob Lööf
133. Oskar Svärd
134. Thomas Carlsson
135. Anton Östlin
136. Vladimir Legubov
137. Johan Nordlund
138. Mattias Karlsson
139. Johan Bäckman
1310. Erik Rost
14Angelniemen Ankkuri 119:30
141. Markku Elo
142. Tuomo Mäkelä
143. Alexey Sidorov
144. Heikki Toivio
145. Vesa Mäkinen
146. Dmitry Nakonechnyy
147. Tomi Mattila
148. Aleksei Bortnik
149. Mikko Siren
1410. Miika Kirmula
15MS Parma 119:30
151. Matti Koivisto
152. Juha Peltola
153. Samuli Salmenoja
154. Peeter Pihl
155. Stepan Kodeda
156. Sami Hämäläinen
157. Tommi Tölkkö
158. Arto Talvinen
159. Yury Tambasov
1510. Asgeir Mjösund
16OK Linné 119:30
161. Csaba Gösswein
162. Niklas Aldén
163. Henrik Löfås
164. David Lingfors
165. Josef Nordlund
166. Albin Ridefelt
167. Jan Troeng
168. Rassmus Andersson
169. Oskar Sjöberg
1610. Matt Ogden
17OK Orion 119:30
171. Oskar Lundqvist
172. Aleksander Bernaciak
173. Mateusz Wenslaw
174. Pontus Petersson
175. Måns Sandgren
176. Oleksandr Kratov
177. Erik Andersson
178. Anton Johansson
179. Mikhail Mamleev
1710. Michal Krajcik
18Turun Metsänkävijät 119:30
181. Kristaps J JAudzems
182. Kjell Keke Erik Röisland
183. Doug Tullie
184. Janis Krumins
185. Esa Huttunen
186. Jussi Suna
187. Erik Thorsson
188. Martins Sirmais
189. Edgars Bertuks
1810. Sami Hämälistö
19Vehkalahden Veikot 119:30
191. Tuomas Mattila
192. Tero Föhr
193. Martti Siikaluoma
194. Jarkko Liuha
195. Janne Weckman
196. Petteri Muukkonen
197. Matti Töyrylä
198. Eero Inkeri
199. Aapo Laiho
1910. Juha-Ville Ketolainen
20Rajamäen Rykmentti 119:30
201. Hannu-Pekka Pukema
202. Jesse Laukkarinen
203. Sander Vaher
204. Miika Suominen
205. Jörgen Wickholm
206. Jarno Parkkinen
207. Matti Liukkonen
208. Vili Niemi
209. Célestin Crespin
2010. Tuomas Tervo
21IK Hakarpspojkarna 119:30
211. Erik Holmberg
212. Gustaf Sparrevik
213. Janis Kums
214. Ludwig Ljungqvist
215. Oskar Ljungqvist
216. Kalvis Mihailovs
217. Joakim Karlsson
218. Joakim Hederskog
219. Davis Dislers
2110. Andreas Jansson
22Kristiansand OK 119:30
221. Miloš Nykodým
222. Vegard Danielsen
223. Rasmus Djurhuus
224. Mats Dahlén
225. Eirik Martens Svensen
226. Hans Gunnar Omdal
227. Christian Bøen
228. Baptiste Rollier
229. Daniel Hubmann
2210. Martin Hubmann
23Lillomarka OL 119:30
231. Kristian Jones
232. Christian Wartbichler
233. Dag Aalvik
234. Matthew Speake
235. Gaute Hallan Steiwer
236. Nicholas Oskarsson
237. Jonas Sommerstad Juveli
238. Helmut Gremmel
239. Robert Merl
2310. Steinar Kollerud
24Göteborg-Majorna OK 119:30
241. Andreas Höye
242. Philipp Sauter
243. Daniel Wernersson
244. Andreas Johansson
245. Ola Martner
246. Erik Öhlund
247. Anders Hedberg
248. Johan Runesson
249. Raffael Huber
2410. Johan Strand
25OK Pan-Kristianstad 119:30
251. Marek Schuster
252. Johan Modig
253. Adam Kovacs
254. Gustaf Wennerberg
255. Niklas Olofsson
256. Denys Shcherbakov
257. Björn Cederberg
258. Simon Svensson
259. Gernot Kerschbaumer
2510. Alessio Tenani
26Stora Tuna OK 119:30
261. Sven Aschwanden
262. Erik Blomgren
263. Ivan Sirakov
264. William Pommer
265. Joakim Svensk
266. Emil Svensk
267. Mattias Mårts
268. Rikard Claesson
269. Jan Sedivy
2610. Anton Sjökvist
27IL Tyrving 119:30
271. Christoph Brandt
272. Wojciech Dwojak
273. Jim Øystein Nybråten
274. Vegard Brun Saga
275. Anders Tiltnes
276. Bjørn Ekeberg
277. Torbjørn Sagberg
278. Torgeir Nørbech
279. Martin Johansson
2710. Wojciech Kowalski
28Rehns BK 119:30
281. Justas Misiunas
282. Fredrik Ingelsson
283. Raivo Kivlenieks
284. Jacek Morawski
285. Göran Winblad
286. Jesper Lysell
287. Olov Ericson
288. Jonas Vytautas Gvildys
289. Jerker Lysell
2810. Andreas Calleberg
29Leksands OK 119:30
291. Mikael Kristensson
292. Johan Söderlund
293. Andreas Rüedlinger
294. Kalle Dalin
295. Greger Tysk
296. David Rüedlinger
297. Daniel Kaipe
298. Fredrik Norman
299. Simon Jakob
2910. Tobias Wahlgren
30Tampereen Pyrintö 119:30
301. Simon Brändli
302. Severin Howald
303. Anssi Huostila
304. Anton Kuukka
305. Elias Kuukka
306. Florian Howald
307. Jouni Mähönen
308. Aleksi Niemi
309. Severi Kymäläinen
3010. Juho Kinni
31OK Ravinen 119:30
311. Martin Lindskog
312. Martin Poklop
313. Ruslan Glebov
314. Martin Hunhammar
315. Assar Hellström
316. Gustav Bergman
317. Emil Granqvist
318. Kalle Bergman
319. Yannick Michiels
3110. Love Berzell
32OK Kåre 119:30
321. Adam Chloupek
322. Radek Nožka
323. Matěj Kamenický
324. Fredrik Mattsson
325. Fredrik Edén
326. Ola Nyberg
327. Leif Bader
328. Tomáš Kubelka
329. Jan Petržela
3210. David Procházka
33Paimion Rasti 119:30
331. Juuso Lindeqvist
332. Kim Fagerudd
333. Lasse Suonpää
334. Sami Valkama
335. Markus Lindeqvist
336. Roman Nazarov
337. Janne Nieminen
338. Daniel Stenlund
339. Frédéric Tranchand
3310. Fredric Portin
34Koovee 119:30
341. Joni Hirvikallio
342. Kenny Kivikas
343. Ari-Pekka Lassila
344. Simo Mertanen
345. Jouni Heinonen
346. Topias Tiainen
347. Petri Annila
348. Juho Westerlund
349. Topi Anjala
3410. Guy Sabobar
35Vaajakosken Terä 219:30
351. Teemu Karjalainen
352. Antti Turpeinen
353. Tuukka Jurvakainen
354. Lasse Kautto
355. Jarmo Puttonen
356. Ville Keskisaari
357. Aki Saari
358. Heikki Kettunen
359. Kimmo Kaario
3510. Pietari Sorri
36OK Hällen 119:30
361. Loic Marty
362. Loic Capbern
363. Maxime Rauturier
364. Björn Wistrand
365. Oskar Carlborg
366. Jonas Engström
367. Gustaf Sundbüe
368. Roman Zbranek
369. Tommy Söderberg
3610. Andreas Zeijlon
37Göteborg-Majorna OK 219:30
371. Martin Ivarsson
372. Joakim Eliasson
373. Robbie Anderson
374. Mikael Andersson
375. Fredrik Sturesson
376. Robert Johansson
377. Anders Axenborg
378. Viktor Runnby
379. Daniel Martinsson
3710. Egil Edvardsen
38Frol IL 119:30
381. Carl Petter Lyngen
382. Lars Skjeset
383. Johan Asphjell Bjørnaas
384. Stian Sundsvik
385. Ulf Forseth Indgaard
386. Yngve Skogstad
387. Andreas Magerøy
388. Jørgen Fiskum
389. Paul Sirum
3810. Magnus Beyer Brattli
39IFK Göteborg 219:30
391. Jakob Eng
392. Christian Nielsen
393. John Persson
394. Tobias Noborn
395. Martin Larsson
396. Markus Johansson
397. Rikard Pentonen
398. Daniel Netz
399. Juste Raimbault
3910. Per-Anders Eggertsen
40Helsingin Suunnistajat 119:30
401. Luukas Valtonen
402. Veli Kangas
403. Andrey Baryshnikov
404. Arttu Syrjäläinen
405. Einari Heinaro
406. Topi Raitanen
407. Tapio Haarlaa
408. Kalle Rantala
409. Timo Mähönen
4010. Lauri Tammemäe
41Halden SK 219:30
411. Markus Holter
412. Tore Sandvik
413. Bojan Blumenstein
414. Øyvind Helgerud
415. Fredrik Eliasson
416. Anders Felde Olaussen
417. Peter Nordbrøden
418. Mats Haldin
419. Vincent Coupat
4110. Andrei Zhuravlev
42Järla Orientering 219:30
421. Ivan Kuchmenko
422. Peter Hemmyr
423. Christian Kollberg
424. Christoph Meier
425. Morten Jarvis Westergård
426. Oscar Björck
427. Dan Wester
428. Mats Nordbrøden
429. Martin Härberg
4210. Arvid Henriksson
43Kalevan Rasti 219:30
431. Santeri Silvennoinen
432. Simo Martomaa
433. Kari Varis
434. Miika Hernelahti
435. Simo-Pekka Fincke
436. Janne Kukkonen
437. Jarmo Tonder
438. Henry Hyytiäinen
439. Aleksi Tuovinen
4310. Jussi Silvennoinen
44Ärla IF 119:30
441. Oscar Vångell
442. Patrik Lind
443. Jonathan Rosendahl
444. Robbin Kantarp
445. Emil Andersson
446. Karl Walheim
447. Viktor Silvemark
448. Rudolfs Zernis
449. Anatolijs Tarasovs
4410. Petter Eriksson
45Nydalens SK 119:30
451. Jostein Nørbech
452. Øystein Pettersen
453. Halvor Saunes
454. Jostein Andersen
455. Øystein Sørensen
456. Lars-Christian Unger
457. Jonas Madslien Bakken
458. Erik Sagvolden
459. Anders Nordberg
4510. Eivind Høydal
46NTNUI 219:30
461. Simen Jevne Arnesen (vacant)
462. Martin Hoset (vacant)
463. Mikkel Sørensen (vacant)
464. Magne Jutulstad (vacant)
465. Øyvind Enger (vacant)
466. Rasmus Rørholt Theisen (vacant)
467. Anders Bjergaard (vacant)
468. Harri Luchsinger (vacant)
469. Kjetil Okkenhaug (vacant)
4610. Erik Gustavsson (vacant)
47Ikaalisten Nouseva-Voima 119:30
471. Sergey Gorokhov
472. Antti Alppi
473. Henri Taanila
474. Ville Parkkinen
475. Tero Linnainmaa
476. Vesa Taanila
477. Petri Ikävalko
478. Mikko Knuuttila
479. Dmitrij Tsvetkov
4710. Jooseppi Kalliokoski
48Raumar Orientering 119:30
481. Eirik Rustad
482. Torben Wendler
483. Alexander Lubina
484. Håvard Haga
485. Anders Vister
486. Piotr Paszynski
487. Rafal Podzinski
488. Trygve Tømta
489. Øyvind Lund
4810. Sondre Ruud Bråten
49Ulricehamns OK 119:30
491. Nils Spetz
492. Philipp Schiel
493. Fredrik Johansson
494. Gustav Eklöf
495. Marcus Wadell
496. Christian Arnesson
497. Henrik Erickson
498. Oskar Eklöf
499. Erik Nilsson Simkovics
4910. Marcus Kvarndal
50IFK Umeå 119:30
501. Samuel Andersson
502. Fredrik Åhman
503. Eduardo Gil Marcos
504. Lukas Peterson
505. Oskar Malmberg
506. Tiago Romão
507. Jan Johansson
508. Joel Sjölander
509. Simon Waller
5010. Olof Malmberg
51Tullinge SK 119:30
511. Anders Johansson
512. Magnus Glännefors
513. Andreas Kyburz
514. Johan Kärrström
515. Henrik Persson
516. Markus Adolfsson
517. Olle Karlsson
518. Simon Imark
519. Niklas Sundqvist
5110. Olle Andersson
52Fredrikstad SK 119:30
521. Kristian Dalby
522. Christian Riddervold Kahrs
523. Bent Olav Aamodt
524. Audun Bjerkreim Nilsen
525. Henrik Ottesen
526. Sindre Østhagen
527. Kjell Arild Karlsen
528. Espen Danevad
529. Per Olaussen
5210. Vidar Solberg
53Kangasala SK 119:30
531. Samu Lehtola
532. Kristian Kannus
533. Jere Ahonen
534. Panu Teittinen
535. Petteri Laitinen
536. Santeri Sainio
537. Eevert Toivonen
538. Oskari Heiskanen
539. Antti Rantala
5310. Mikko Hölli
54Södertälje-Nykvarn OF 219:30
541. Johan Ek-Larsson
542. Joakim Andén
543. Jesper Sjöblom
544. Jens Molin
545. Olof Smitt
546. Anders Axling
547. Michael Wehlin
548. Johan Ryding
549. Daniel Olsen
5410. Ludvig Eriksson
55Gävle OK 119:30
551. Hans Persson
552. Albin Sjöhed
553. Anton Tynong
554. Dan Norin
555. Jakob Enmark
556. Erik Boman
557. Patrik Svedberg
558. Erik Sisell
559. Lasse Jansson
5510. Simon Sjöhed
56Varegg Fleridrett 119:30
561. Alan Cherry
562. Vegard Jarvis Westergård
563. Jostein Kvakland
564. Per Harald Havnen Johansen
565. Sindre Østgulen Deisz
566. Olav Ekrheim
567. Niklas Profors
568. Vyacheslav Mukhidinov
569. Fabian Wennerberg
5610. Petter Marki Erichsen
57Hestra IF 119:30
571. Markus Larsson
572. Carl-Johan Fredman
573. Martin Ahlberger
574. Filip Grahn
575. Rickard Holmqvist
576. Conny Rantzow
577. Jan Hilding
578. Samuel Plumppu
579. Martin Larsson
5710. Linus Landergren
58Skåneslättens OL 119:30
581. Erik Lenning
582. Marcus Andersson
583. Hugo Mattsson
584. Patrik Lindeberg
585. Fredrik Berndtsson
586. Rasmus Elmelid
587. Johan Lenning
588. Philip Pålsson
589. Niklas Olsson
5810. Isak Prellner
59Anttolan Urheilijat 119:30
591. Olli Viljakainen
592. Kalle Manninen
593. Eero Jäppinen
594. Mikko Väisänen
595. Petri Noponen
596. Juha Hyyryläinen
597. Olli-Jussi Korpinen
598. Vili Valjakka
599. Risto Haikonen
5910. Pekka Kiljunen
60Hagaby GOIF 119:30
601. Mathias Jansson
602. Harald Larsson
603. Sebastian Månsson
604. Jakob Wallenhammar
605. Andreas Peterson
606. Viktor Larsson
607. Love Sintring
608. Simon Sanderi
609. Martin Regborn
6010. Simon Markendahl
61Pellon Ponsi 119:30
611. Jyri Uusitalo
612. Markku Isokoski
613. Perttu Hietala
614. Sami-Petteri Juopperi
615. Lauri Oikarinen
616. Olli-Markus Taivainen
617. Samuel Vainiomäki
618. Janne Häkkinen
619. Sampo Hyppölä
6110. Jere Pantsar
62Hiisirasti 119:30
621. Roman Efimov
622. Sergey Detkov
623. Henrik Väisänen
624. Johannes Pohjala
625. Rene Post
626. Andrei Hramov
627. Joona Huila
628. Saku Asikainen
629. Roope Koskinen
6210. Timo Mikkola
63Nyköpings OK 119:30
631. Samuel Keller
632. Per Ek
633. Niklaus Rey
634. Marcus Berggren
635. Daniel Nilsson
636. Patrik Wägeli
637. Daniel Wejås
638. Tomas Reibring
639. Jens Wängdahl
6310. Ludvig Ek
64Attunda OK 119:30
641. Erik Berzell
642. Karl Enges
643. Martin Gelinder
644. Johannes Knutas
645. Daniel Roos
646. Oskar Daniels
647. Tomas Henriksson
648. Axel Wrådhe
649. Mathias Hallmén
6410. Esbjörn Långström
65Kristiansand OK 219:30
651. Gaute Friestad
652. Jon Nilsen
653. Vít Bravený
654. Sjur Hovi
655. Jostein Moe
656. Dag Blandkjenn
657. Henrik Upsal
658. Magnus Johansson
659. Luis Nogueira
6510. Karolis Lazdauskas
66OK Tisaren 219:30
661. Niklas Gustafsson
662. Gustav Hindér
663. Sebastian Agerhäll
664. Johan Aronsson
665. Ivan Forsgren
666. Albin Pettersson
667. Dan Larsson
668. Jonatan Aronsson
669. Mattias Andersson
6610. Martin Särnbrink
67OK Denseln 219:30
671. Emil Folino Nielsen
672. Max Berggren
673. Emil Kalered
674. Hans Brolund
675. Per Brolund
676. Olivier Blanc-Tranchant
677. Per Kempe
678. Björn Karlsson
679. Emil Jönsson
6710. August Mollén
68Bækkelagets SK 119:30
681. Sebastian Torgersen
682. Carl Godager Kaas
683. Jeppe Ruud
684. Eirik Watterdal
685. Thomas Schive
686. Joakim Prestmo
687. Kristian Ruud
688. Gard-Martin Udnesseter Johnson
689. Johan Wihlborg
6810. Arne Torgersen
69OK Orient 119:30
691. Emil Sevelius
692. Mikael Salo
693. Emil Lönnström
694. Topi Penttinen
695. Otto Simosas
696. Mikael Fabritius
697. Lars-Johan Ahlqvist
698. Topi Hasu
699. Simo Hasu
6910. Casper Linnaila
70Lahden Suunnistajat-37 119:30
701. Philipp von Arx
702. Aleksi Anttolainen
703. Lauri Huotari
704. Timo Ahvenainen
705. Seppo Järvinen
706. Niko Lehtinen
707. Teemu Laasanen
708. Krisztian Liszka
709. Mate Baumholczer
7010. Valtteri Rantala
71Linköpings OK 119:30
711. Joel Francen
712. Mikael Andersson
713. Peter Aronsson
714. Jonas Lundgren
715. Peter Eriksson
716. Erik Martinsson
717. Jonatan Francén
718. Erik Sköld
719. Per Carlborg
7110. Ivan Nikitin
72Lapuan Virkiä 119:30
721. Samu Heiska
722. Juha Huhtanen
723. Ats Sönajalg
724. Harri Pajula
725. Ville Siven
726. Juha Luoma
727. Ari-Pekka Joensuu
728. Aleksi Lammi
729. Antti Hakala
7210. Eero Ylipulli
73IFK Lidingö SOK 219:30
731. Florian Schneider
732. Emil Lauri
733. Klaus Schgaguler
734. Jo Indgaard
735. Anders Hedman
736. Giancarlo Simion
737. Mattias Johansson
738. Máté Kerényi
739. Martin Larbo
7310. Tero Junttila
74Hiidenkiertäjät 219:30
741. Otto Loukkalahti
742. Olle Kärner
743. Kalle Liukkonen
744. Ville Luoma
745. Tuomo Laine
746. Jarkko Saarinen
747. Anders Åkerman
748. Lauri Sorsa
749. Tõnis Laugesaar
7410. Eemeli Suominen
75OK Linné 219:30
751. Liutauras Bilevicius
752. Mattias Nilsson
753. Johan Hamelius
754. Pontus Johansson
755. Jörgen Ohlin
756. Anders Håkansson
757. Ulrik Imberg
758. Carl-Johan Högberg
759. Olof Eriksson
7510. Simon Eklöv
76Espoon Suunta 119:30
761. Artem Popov
762. Lari Pernu
763. Rinat Gabitov
764. Aleksi Sorsa
765. Ville Kokkila
766. Antti Honkimaa
767. Juha Rauhala
768. Atis Reskis
769. Aleksander Neliubin
7610. Anssi Vesanto
77Nord West 119:30
771. Ilya Gusev
772. Vitaliy Fedorov
773. Nikita Stepanov
774. Ivan Rodionov
775. Evgeny Paladiev
776. Dmitry Zhitukhin
777. Roman Kuznetsov
778. Roman Guseinov
779. Dmitry Polyakov
7710. Ilya Kudryavcev
78Turun Suunnistajat 119:30
781. Ivan Potylitsyn
782. Janne Salmi
783. Aleksandr Vikentiev
784. Lauri Lappalainen
785. Mikko Huhtinen
786. Alexei Yaganov
787. Jani Tamminen
788. Matti Saari
789. Olli Huhtinen
7810. Otto Itkonen
79Eksjö SOK 119:30
791. Josefine Klintberg
792. Linnéa Golsäter
793. Beatrice Gustavsson
794. Josefin Dahlsten
795. Anja Arbter
796. Sophie Tritschler
797. Gabriella Bergander
798. Michala Guizzardi
799. Julia Bauer
7910. Therese Klintberg
80OK Pan Århus 119:30
801. Jakob Ekhard Edsen
802. Claus Hallingdal Bloch
803. Jonas Munthe
804. Anders Konring Olesen
805. Magnus Dewett
806. Andreas Hougaard Boesen
807. Henrik Markvardsen
808. Christian Bobach
809. Henrik Leth Jørgensen
8010. Thomas Knudsen
81Halden SK 319:30
811. Håkon Østraat Sævareid
812. Trygve Løvli
813. Andreas Johansson
814. Kjetil Bjørlo
815. Lacho Iliev
816. Kristian Vad
817. Olav Schmitt Gran
818. Magnus Nordbrøden
819. Denis Monich
8110. Jan Granstedt
82Täby OK 119:30
821. Gion Schnyder
822. Radosław Piotrowski
823. Anders Jansson
824. Martin Olsson
825. Johan Lindahl
826. Jens Rönnols
827. David Pettersson
828. Robert Johansson
829. Daniel Hájek
8210. Henrik Nielsen
83Hellas Orientering 119:30
831. Igor Daniel
832. Lukas Vaitkus
833. Sergey Dobrynin
834. Viktoras Staišiūnas
835. Franck Louvet
836. Pavel Shestakov
837. Gintaras Kuke
838. Tomas Kuzminskis
839. Anton Bordyukov
8310. Ruslan Mustafin
84OK Orion 219:30
841. Magnus Sager
842. Yuri Omelchenko
843. Olof Sandgren
844. Philip Persson
845. Rasmus Leo
846. Niklas Bratt
847. Henrik Berlin
848. Daniel Gunnarsson
849. Johan Norberg
8410. Tom Olausson
85Västerås SOK 119:30
851. Max Suderbys
852. Johan Ahlström
853. Anders Österlund
854. Carl Boman
855. August Mikaelsson
856. Carl Näslund
857. Robert Palm
858. Kasper Westman
859. Johan Wändell
8510. Jonas Jensen-Tornehed
86Sävedalens AIK 119:30
861. Jonas Palm
862. Dmitriy Mihalkin
863. Andrei Salin
864. Karl Levin
865. Henrik Lundgren
866. Aaron Prince
867. Heino Ollin
868. Oskar Lindqvist
869. Sergej Fedatsenka
8610. Johan Levin
87Lillomarka OL 219:30
871. Riccardo Scalet
872. Alisdair McLeod
873. Joe Woodley
874. Simon Arbter
875. Mathias Benjaminsen
876. Sigurd Stenvik
877. Hallvard Fjær
878. Håkon Kindem
879. Thorstein Wang
8710. Robin Bergane Jansson
88Malungs OK Skogsmårdarna / Domnarvets GOIF / Säterbygdens OK 219:30
881. Peter Arnesson
882. Oskar Sandberg
883. Matjaz Stanfel
884. Martin Hederskog
885. Jiri Prochazka
886. Stefan Jonsson
887. Jonas Bäckström
888. Dana Safka Brozkova
889. Jonas Birgerson
8810. Håkan Eriksson
89IK Hakarpspojkarna 219:30
891. Aleksei Alekseyonok
892. Marcus Karlsson Sennevik
893. Fredrik Lindgren
894. Markus Hederskog
895. Adam Granstedt
896. Håkan Öhlund
897. Filip Ossiansson
898. Eric Hansson
899. Ingvar Åkesson
8910. Arvid Nord
90IF Sibbo-Vargarna 119:30
901. Mikhail Chegarovskiy
902. Henri Pasanen
903. Victor Mansner
904. Yuri Agafontsev
905. Sören Sundblom
906. Jani Virta
907. Jesper Lindahl
908. Fredrik Blomster
909. Daniel Blomster
9010. Christoffer Hindsberg
91Stora Tuna OK 219:30
911. Elias Öhgren
912. Jonas Lundgren
913. Markus Lang
914. Staffan Eriksson
915. Peter Löfås
916. Tomas d.y. Löfgren
917. Jesper Svensk
918. Jonas Eriksson
919. Gustav Andersson
9110. Henning Sjökvist
92Ylistaron Kilpa-Veljet / Rasti-Kurikka 119:30
921. Tapio Perä
922. Denis Grishman
923. Jari Välikorpi
924. Jaakko Istolahti
925. Ville Uitto
926. Eero Koski
927. Teemu Sipilä
928. Arto Fränti
929. Tuomo Istolahti
9210. Jussi Uitto
93OK Skogshjortarna 119:30
931. Thomas Van der Kleij
932. Martin Ivarsson
933. Desmond Franssen
934. Andréas Thern
935. Kristjan Laas
936. Joost Talloen
937. Calle Stenberg
938. Tobias Johansson
939. Benjamin Anciaux
9310. Emil Andreasson
94Rajamäen Rykmentti 219:30
941. Ross Morrison
942. Rémi Dubois
943. Joona Ojapalo
944. Aapo Aaltio
945. Eetu Summanen
946. Kimmo Vilska
947. Markus Turunen
948. Otso Seppälä
949. Antti Paasikoski
9410. Robert Dubois
95MS Parma 219:30
951. Antti Vainio
952. Eero Heinonen
953. Jussi Tokola
954. Eero-Matti Vainio
955. Olli Mattila
956. Timo Ritasalo
957. Aaro Ruohola
958. Pekka Lapila
959. Luis Silva
9510. Eero Jalli
96Ås-NMBU Orientering 119:30
961. David Gottfridsson
962. Kristoffer Fiane Pedersen
963. Magnus Ombustvedt
964. Eirik Jansson Haverstad
965. Henrik Eijsink
966. Peder Gjølstad Røhnebæk
967. Jo Inge Fjellstad
968. Thomas Ruud
969. Håvard Tveite
9610. Ivar Maalen
97Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 119:30
971. Joakim Byström
972. Jan Hollbeck
973. Jefta Langerak
974. Anders Boström
975. Rasmus Palmqvist Aslaksen
976. Nils Edvardsson
977. Henrik Wiklund
978. Viktor Janrik
979. Eric Roller
9710. Isak Langerak
98Hyvinkään Rasti 119:30
981. Tero Niemi
982. Oskari Jumppanen
983. Tapani Partanen
984. Janne Åberg
985. Atte Honkonen
986. Toni Pikkarainen
987. Sakari Puolakanaho
988. Jussi Partanen
989. Pasi Romppainen
9810. Ville Tiljander
99Haninge SOK 119:30
991. Jesper Lund
992. Adam Ivarsson
993. Ola Svärd
994. Jakob Ivarsson
995. P-O Ivarsson
996. Christoffer Eskilsson
997. Hugo Dahlberg
998. Peter Haglund
999. Sebastian Svärd
9910. Joakim Skärlén
100Tumba-Mälarhöjden OK 119:30
1001. Dan Giberg (OL Tønsberg og Omegn)
1002. Anders Käll (OL Tønsberg og Omegn)
1003. Jerker Åberg (OL Tønsberg og Omegn)
1004. Pavel Kosarek (OL Tønsberg og Omegn)
1005. Mikael Tjernberg (OL Tønsberg og Omegn)
1006. Johan Eklöv (OL Tønsberg og Omegn)
1007. Mats Käll (OL Tønsberg og Omegn)
1008. Conny Axelsson (OL Tønsberg og Omegn)
1009. Anders Boström (OL Tønsberg og Omegn)
10010. Thomas Eriksson (OL Tønsberg og Omegn)
101OK Roslagen 119:30
1011. Joel Lännevall
1012. Pontus Gille
1013. Robert Sandberg
1014. Torbjörn Lännevall
1015. Ola Hultin
1016. Rebecka Lindberg
1017. Ove Eriksson
1018. Anders Söderbärg
1019. Tommy Lindberg
10110. Waldemar Andersson
102OK Tyr 119:30
1021. Einar Johansson
1022. Jesper Kullin Alfredsson
1023. Anders Lindberg
1024. Rolf Wikström
1025. Lars-Håkan Bengtsson
1026. Johan Sjögren
1027. Urban Larsson
1028. Alexander Moberg
1029. Johan Wikström
10210. Emil Wikström
103KFUM Örebro OK 119:30
1031. Magnus Palm
1032. Erik Groth
1033. Calle Olsson
1034. Oskar Arlebo
1035. Albin Arlebo
1036. Per Eklöf
1037. Marcus Andersson
1038. Per Jonhed
1039. Raúl Ferra
10310. Per Sjögren
104OK Pan-Kristianstad 219:30
1041. Richard Eng
1042. Lars Säfström
1043. Anton Oddmo
1044. Erik Modig
1045. Markus Svensson
1046. Johan Badenfelt
1047. Rasmus Svantesson
1048. Pär Fridsell
1049. Simon Thrane Hansen
10410. Monika Depta
105OK Skogsfalken 119:30
1051. Simon Smedberg
1052. Ulf Jungstrand
1053. Johan Wennermark
1054. Daniel Millbourn
1055. Edvin Smedberg
1056. Isak Bergman
1057. Johan Gyberg
1058. Erik Bengtsson
1059. Fredrik Smedberg
10510. Tony Larsson
106Angelniemen Ankkuri 219:30
1061. Tuomas Kari
1062. Arttu Laaksonen
1063. Mikko Lindberg
1064. Juri Emaldinov
1065. Tomi Koskela
1066. Ilari Nummi
1067. Olli Salo
1068. Janne Kivelä
1069. Heikki Parisod
10610. Simo Siltanen
107Långhundra IF 119:30
1071. Conny Forsberg
1072. Anton Forsberg
1073. Simon Jacobsson
1074. Anton Sundgren
1075. John Solbreck
1076. Erik Åhlin
1077. Robin Pousette
1078. Johan Jakobsson
1079. Fredrik Wigertz
10710. Joakim Wigertz
108Turun Metsänkävijät 219:30
1081. Endijs D. Titomers
1082. Maja Alm
1083. Arvo Gelbis
1084. Toni Louhisola
1085. Erling D Sommerfeldt
1086. Jouni Vidqvist
1087. Otto Saikkonen
1088. Laura Vike
1089. Antti Karhunen
10810. Terhi Kujala
109OK Ravinen 219:30
1091. Dave Schorah
1092. Gytis Nakvosas
1093. Nick Barrable
1094. Erik Karlsson
1095. Vitek Pospisil
1096. Anders Bögevig
1097. Pär Westblad
1098. Peter Albrektsson
1099. Per Mårtensson
10910. Jacob Lindstam
110Linköpings OK 219:30
1101. Lukas Gustavsson
1102. Johan Eriksson
1103. Joel Käll-Karlsson
1104. Per Magnusson
1105. Christian Eriksson
1106. Albin Detterfelt
1107. Henrik Tosteberg
1108. Sven Engström
1109. Petter Johansson
11010. Magnus Djerfsten
111IF Brahe 119:30
1111. Bart Delobel
1112. Matti Lindstedt
1113. Vesa Aaltonen
1114. Staffan Järn
1115. Tommy Åbacka
1116. Wouter Leeuws
1117. Kaj Grön
1118. Peter Johansson
1119. Filip Brunell
11110. Patrik Wärnman
112Lynx 119:30
1121. Antti-Pekka Leskinen
1122. Antti Parjanne
1123. Ollipekka Heikkilä
1124. Marko Närvä
1125. Aleksi Leskinen
1126. Niklas Saramäki
1127. Rainer Kujala
1128. Janne Mänkärlä
1129. Aapo Leskinen
11210. Lauri Kleemola
113IFK Göteborg 319:30
1131. Joel Nilsson
1132. Anders Hederskog
1133. Jens Thorild
1134. Per Andreasson
1135. Mattias Holmstrand
1136. Wojciech Dudek
1137. Stefan Kinell
1138. Preben Jörgensen
1139. Adam Szmulkowski
11310. Håkan Petersson
114Helsingborgs SOK 119:30
1141. Johannes Henriksson
1142. David Arborelius
1143. Erik Alnervik
1144. Fredrik Nilsson
1145. Björn Hellrup
1146. Henrik Olofsson
1147. Joakim Sjöberg
1148. Felix Alnervik
1149. Patrik Johansson
11410. Oskar Cervin
115Finspångs SOK 119:30
1151. Per Lindman
1152. Jan Chech
1153. Simon Lundin
1154. Alexander Wiklund
1155. Eric Rosander
1156. Henrik Göhl
1157. David Axelsson
1158. Olle Lindman
1159. Jan Boril
11510. Johan Lindman
116OK Rodhen 119:30
1161. Sixten Walheim
1162. Simon Andersson
1163. Henrik Jonsson
1164. Jonas Eklund
1165. Martin Jansson
1166. Vasili Straltsou
1167. Åke Torstensson
1168. Erik Engsten
1169. Torbjörn Jacobsson
11610. Ulf Bergström
117OK Nolaskogsarna 119:30
1171. Erik Torshage
1172. Marcus Andersson
1173. Jesper Wikman
1174. Erik Magnusson
1175. Jörgen Nylén
1176. Ludvig Åhlund
1177. Per Magnusson
1178. Hugo Eriksson
1179. Christopher Naunton
11710. Simon Dahlberg
118Markbygdens OK 119:30
1181. Pontus Karlsson
1182. Ivar Sörqvist
1183. Johan Högstrand
1184. Simon Larsson
1185. Erik Persson
1186. Albin Andersson
1187. Mikael Bergstedt
1188. Klas Udd
1189. Simon Skogman
11810. Bertil Åkesson
119Vänersborgs SK 119:30
1191. Mattias Nilsson
1192. Martin Moberg
1193. Johan Hellman
1194. Tommy Andersson
1195. Martin Hogedal
1196. Rickard Börjesson
1197. Robert Enbom
1198. Jesper Stenström
1199. Tomas Johansson
11910. Johnny Hålsjö
120Kangasala SK / Kemiön Kiilat 219:30
1201. Mikko Kemppi
1202. Mikko Kivelä
1203. Mikko Saarinen
1204. Miika Vennelä
1205. Kai Samposalo
1206. Matias Vanhanen
1207. Lasse-Pekka Lahti
1208. Teemu Ternola
1209. Raphaël Stefanini
12010. Tuomas Sainio
121Söders-Tyresö 119:30
1211. Vitek Zakouril
1212. Filip Wolf
1213. Martin Luštický
1214. Daniel Wolf
1215. Niklas Wrane
1216. Göran Thimberg
1217. Tomas Lilja
1218. Alexander Hansen
1219. Aron Bako
12110. Olle Carlsson
122OK Södertörn 119:30
1221. Peter Hodkinson
1222. Fredrik Larsson
1223. Mikus Purins
1224. Johan Sisell
1225. Wiliam Nilsson
1226. Robert Gardner
1227. Måns Hellgren
1228. Josh Beech
1229. John Svanberg
12210. Alvis Reinsons
123Helsingin Suunnistajat 219:30
1231. Anton Salmenkylä
1232. Tuomas Tala
1233. Tommaso Scalet
1234. Topi Syrjäläinen
1235. Ville Lampinen
1236. Mikko Laakso
1237. Mikko Salonen
1238. Antto-Iiro Suhonen
1239. Tommi Oksanen
12310. Tuomas Heikkilä
125Suunta Jyväskylä 119:30
1251. Eeli Viholainen
1252. Misa Tuomala
1253. Marko Tölli
1254. Lauri Pohjola
1255. Joona Viholainen
1256. Davis Sars
1257. Pauli Leinonen
1258. Mikko Heikkilä
1259. Ilari Sulkula
12510. Anton Sulkula
126IFK Lidingö SOK 319:30
1261. Mikael Jansson
1262. Christian Hjalmarsson
1263. Andrew Quin
1264. Hans Olof Amblie
1265. Linus Kaisajuntti
1266. Evan Barr
1267. Antonio Serini
1268. Mattias Perneby
1269. Arnaud Dumas
12610. Anders Storbråten
127Sundsvalls OK 119:30
1271. Oscar Sundlöf
1272. Johan Nordin
1273. Eddie Edström
1274. Anders Vedin
1275. Olov Vikström
1276. Pessi Liukkonen
1277. Erik Toomingas
1278. Ivan Kuzmin
1279. Per Jangdal
12710. Alice Hugosson
128Lappeen Riento 119:30
1281. Antti Saikko
1282. Kari-Veli Niemi
1283. Aaro Nurmiainen
1284. Ville Saikko
1285. Lauri Nuuttila
1286. Matti Maajärvi
1287. Matti Lahdenperä
1288. Markus Siivola
1289. Antti Nousiainen
12810. Tuomo Pulli
129Bohuslän-Dals OF 119:30
1291. Ulrik Olsson (Brattås CK)
1292. Axel Wassenius (Brattås CK)
1293. Mattias Johansson (Brattås CK)
1294. Daniel Olsson (Brattås CK)
1295. Jonatan Larsson
1296. Victor Flingmark (Uddevalla OK)
1297. Noak Sanderberg
1298. Anders Ohlsson
1299. Anders Gustafsson
12910. Anton Berneving (Brattås CK)
130OK Kolmården 119:30
1301. Ville Johansson
1302. Måns Bränneby
1303. Peter Lundh
1304. Oskar Leinonen
1305. Henrik Håkansson
1306. Henrik Pilvinge
1307. Klas Johansson
1308. Henrik Ljungemyr
1309. Mikael Westerberg
13010. Emil Ljungemyr
131Ronneby OK / Stigmännen Karlshamns OK 219:30
1311. Thomas Johannesson
1312. Henrik Johannesson
1313. Robert Niewiedziala
1314. Ingemar Ericsson
1315. Torgny Lindström
1316. Martin Nilsson
1317. Lukas Bökman
1318. Gabriel Bengtsson
1319. Dawid Stefanski
13110. Åke Larsson
132CopenhagenO 119:30
1321. Magnus Maag
1322. Mikkel Aaen
1323. Martin Laage Kragh
1324. Martin Illum
1325. Tim Falck Weber
1326. Andreas Mikkelsen
1327. Aske Jepsen
1328. Stefan Frands Petersen
1329. Carsten Jørgensen
13210. Søren Skaarup Larsen
133Jönköpings OK 119:30
1331. Filip Hadac
1332. Fredrik Rosén
1333. Oscar Claesson
1334. Michal Besta
1335. Klas Friborg
1336. Mats Erik Malmberg
1337. Klas Grönqvist
1338. Mikael Trofast
1339. Fredrik Svensson
13310. Eric Rosjö
134Kouvolan Suunnistajat 119:30
1341. Joona Tynys
1342. Miika Laine
1343. Patrik Väisänen
1344. Jukka Tani
1345. Juho Matikainen
1346. Jani Söyring
1347. Elmeri Toivanen
1348. Mika Jokiranta
1349. Jarno Kiintola
13410. Miika Irtola
135Hämeenlinnan Suunnistajat 119:30
1351. Nikita Somov
1352. Konstantin Serebryanitskiy
1353. Petri Kuusinen
1354. Jere Kommio
1355. Vili Virkki
1356. Juri Kirjanov
1357. Juho Elovaara
1358. Juha Prittinen
1359. Matti Hakala
13510. Tero Viljanen
136Växjö OK 119:30
1361. Per Lenander
1362. Daniel Evaldsson
1363. Oskar Stensson-Bohman
1364. Mattias Karlsson
1365. Niklas Karlsson
1366. Patrik Karlsson
1367. Henrik Eklund
1368. Johan Andreasson
1369. Olof Nilsson
13610. Lukas Lundgren
137Paimion Rasti 219:30
1371. Jere Sipponen
1372. Jonathan Fröjdö
1373. Tero Heikkilä
1374. Teemu Väre
1375. Jukka Oksa
1376. Henri Kalve
1377. Matias Arola
1378. Inga Dambe
1379. Toni Närvä
13710. Antti Veijalainen
138OK Löftan 119:30
1381. Olle Winroth
1382. Magnus Johansson
1383. Jonas Kjäll
1384. Tobias Thorsson
1385. Magnus Hansson
1386. Joakim Antonsson
1387. Torkel Davidsson
1388. Johan Antonsson
1389. Stefan Ring
13810. Daniel Andersson
139OK Klemmingen 119:30
1391. Janis Sars
1392. Björn Pramlid
1393. Valters Abolins
1394. Lars Soldagg
1395. Jonas Svensson
1396. Oscar Vagman
1397. Carl Pramlid
1398. Arne Jansson
1399. Håkan Palm
13910. Edvard Davidsson
140Tullinge SK 219:30
1401. Albin Andersson
1402. Jonathan Envall
1403. Björn Normark
1404. Victor Imark
1405. Andreas Hultqvist
1406. Per Bergh
1407. Daniel Bengtsson
1408. Anton Blomdahl
1409. Joel Pettersson
14010. Emil Andersson
141Kongsberg OL 119:30
1411. Einar Lund
1412. Tord Strand
1413. Øyvind Drage
1414. Per Øivind Eger
1415. Odd Strand
1416. Eivind Resser
1417. Bjørn Victor Larsen
1418. Roar Tønnessen
1419. Jørn Kløvstad
14110. Bjørn Haavengen
142Sundbybergs IK 119:30
1421. Mårten Lundquist
1422. Morgan Karlsson
1423. Ronny Falk
1424. Jan-Olof Bogren
1425. Simon Mellin
1426. Fredrik Bjernulf
1427. Joakim Skantze
1428. David Mellin
1429. Eric Kemp
14210. Niklas Carlsson
143Täby OK 219:30
1431. Edvin Nordström
1432. Johan Herbert
1433. Martin Herbert
1434. Gustav Lindeborg
1435. Mariusz Pabich
1436. Gregoire Chatelain
1437. Tomek Pabich
1438. Kent Lundvall
1439. Fabio Marsoner
14310. Arvid Persson
144vacant19:30
1441. vacant
1441. vacant
1442. vacant
1442. vacant
1443. vacant
1443. vacant
1444. vacant
1444. vacant
1445. vacant
1445. vacant
1446. vacant
1446. vacant
1447. vacant
1447. vacant
1448. vacant
1448. vacant
1449. vacant
1449. vacant
14410.
145OK Hammaren 119:30
1451. Matthias Reiner
1452. Jakob Pauser
1453. Filip Ivarsson
1454. Björn Ljunggren
1455. Fredrik Ahnlén
1456. Xander Berger
1457. Jonas Ivarsson
1458. Kevin Ståhl
1459. Joakim Ingelsson
14510. Kalle Johansson
146Lunds OK 119:30
1461. Jonas Hammarskiöld
1462. Göran Sundblom
1463. Rasmus Grönlund
1464. Fabian Ljungquist
1465. Andreas Eriksson
1466. Martin Wendt
1467. Malte Lennerstedt
1468. Carl Rämmal
1469. Fredrik Hugosson
14610. Peter Hedberg
147Joutsenon Kullervo 119:30
1471. Atte Seppänen
1472. Ivan Egorov
1473. Pasi Asikainen
1474. Antti Myllärinen
1475. Teppo Pellinen
1476. Jarkko Kaplas
1477. Mika Pentikäinen
1478. Jari Kansonen
1479. Aki Myllärinen
14710. Janne Kansonen
148OK Hällen 219:30
1481. Simon Larsson
1482. Fredrik Carlsson
1483. Mikael Larsson
1484. Tobias Kjell
1485. Mikael Kindborn
1486. Hampus Möller
1487. Stefan Eriksson
1488. Tomas Öberg
1489. Mattias Zeijlon
14810. Aliaksandr Khodan
149Halmstad OK 119:30
1491. Kalle Johansson
1492. Simon Wikström
1493. Filip Holm
1494. Joakim Gustafsson
1495. Erik Memmi
1496. Håkan Andersson
1497. Loke Agmarken
1498. Nils Wallentin Tärk
1499. Björn Karlsson
14910. Jan-Olof Svensson
150OK Tranan 119:30
1501. Christian Olsson
1502. Kenneth Johansson
1503. erik johansson
1504. Alexander Westberg
1505. Mats Kindlund
1506. Anton Nilsson
1507. Simon Olausson
1508. Ludvig Holmberg
1509. Peter Lillen Nilsson
15010. Thomas Andersson
151Korsnäs IF OK 119:30
1511. Oscar Perers
1512. Isak Åberg
1513. Emil Åberg
1514. Magnus Fredriksson
1515. Ulf Fredriksson
1516. Hans-Åke Skött
1517. Therese Bergqvist
1518. Mats Jönsson
1519. Erik Åberg
15110. Jonna Jungåker
152IF Sturla 119:30
1521. Tibor Vari
1522. Nils Inge Brurberg
1523. Harald Thon
1524. Sturla Frydenlund
1525. Hallvard A Foss
1526. Lars Henrik Verde Thon
1527. Aud Ellen Brevik
1528. Per E Larsen
1529. Espen Melheim
15210. Snorre Frydenlund
153Kils OK / Lustens OK 119:30
1531. Viktor Skoog
1532. Andreas Uller
1533. Bengt Hansske
1534. Lars Holmgård
1535. Magnus Nordström
1536. Anton Nilsson
1537. Jonas Uller
1538. Tom Campbell
1539. Christer Skoog
15310. Sofia Holmgård
154OK Älvsjö-Örby 119:30
1541. Björn Larsson
1542. Stefan Nordström
1543. Janis Tamuzs
1544. Edgars Lakis
1545. Conny Ekstrand
1546. Magnus Nordström
1547. Lars G Berggren
1548. Henrik Almkvist
1549. Erik Larsson
15410. Anders Mattsson
155Snättringe SK 119:30
1551. Martin Nilsson
1552. Vojtech Netuka
1553. Simon Hector
1554. David Hector
1555. Ulf Kallhauge
1556. Mikael Nilsson
1557. Stefan Svensson Gelius
1558. Jörgen Hector
1559. Patrik Nilsson
15510. Tiemo Schramm
156Skogsluffarnas OK 119:30
1561. Elias Tidevall
1562. Ali Kuosku
1563. Petter Lind
1564. Magnus Falkenström
1565. Mats Björkman
1566. Jan Stridh
1567. Johan Tirén
1568. Douglas Lundin
1569. Kalle Lindqvist
15610. Trevor Bransome
157CopenhagenO 219:30
1571. Rasmus Ødum
1572. Mikkel Kaae-Nielsen
1573. Line Søderlund
1574. Bertram Kopp Stannum
1575. Rune Østergaard
1576. Asger Skytte Kirkegaard
1577. Steen Stausholm
1578. Alexander Pedro
1579. Tiago Leal
15710. Anders Bachhausen
158Skarpnäcks OL 119:30
1581. Bengt Langels
1582. Joel Ahlqvist
1583. Niclas Behrenfeldt
1584. Mathias Myrefelt Norlinger
1585. Håkan Rolfsson
1586. Samuel Henriksson
1587. Lars Segerman
1588. Erik Berglund
1589. Roland Persson
15810. Jörgen Stegard
159G.S. Pavione A.S.D. - Imèr 119:30
1591. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
1592. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
1593. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
1594. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
1595. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
1596. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
1597. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
1598. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
1599. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
15910.
160Firstbeat 119:30
1601. Tuomas Romppainen
1602. Tero Myllymäki
1603. Ville Tuppurainen
1604. Aku Kalajo
1605. Veli-Pekka Kurunmäki
1606. Jouni Haatainen
1607. Aki Pulkkinen
1608. vacant
1609. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
16010. Jaakko Kotisaari
161OK Pan Århus 219:30
1611. Lars Hjerrild
1612. Ebbe Møller Nielsen
1613. Niklas Hjort Ingwersen
1614. Søren Strunge
1615. Bjarne Skovgaard Knudsen
1616. Eskil Schøning
1617. Kent Lodberg
1618. Patrick McGrail
1619. Per Hjerrild
16110. Giacomo Frattari
162Ulricehamns OK 219:30
1621. Joakim Gustafsson
1622. Ulf Palmér
1623. Markus Living
1624. Björn Arnesson
1625. Gabriel Andersson
1626. Jesper Nilsson
1627. Jörgen Larsson
1628. Martin Sklenar
1629. Niklas Österlund
16210. Gustav Johansson
163IFK Moras OK 219:30
1631. Erik Folkesson Blom
1632. Kristian Dahlström
1633. Joakim Engström
1634. Mattias Johansson
1635. Ola Svahn
1636. Jegor Kostylev
1637. Linus Rapp
1638. Andrey Lamov
1639. Per Holm
16310. Adrian Dahlström
164IFK Moras OK 319:30
1641. Ieva Sargautyte
1642. Sara Rapp
1643. Katarina Svahn
1644. Magdalena Olsson
1645. Helene Söderlund
1646. Evgeniya Ryapolova
1647. Johanka Simkova
1648. Indre Valaite
1649. Frida Lövgren
16410. Olga Panchenko
165Cambridge Sports Union 119:30
1651. Giacomo Barbone
1652. Boris Granovskiy
1653. Ian Smith
1654. Matthias Mahr
1655. Brendan Shields
1656. Ken Walker
1657. Greg Walker
1658. Alison Crocker
1659. Ross Smith
16510. Peter Gagarin
166Hagaby GOIF 219:30
1661. Tobias Karlsson
1662. Anton Blomgren
1663. Filip Östman
1664. Jonathan Andersson
1665. Mikael Axin
1666. Johan Persson
1667. Fredrik Larsson
1668. John Oskarsson
1669. Fredrik Regborn
16610. David Eriksson
167Ballerup OK 119:30
1671. Carsten Gemmer Hanghøj
1672. Claus Cederberg
1673. Mads Mikkelsen
1674. Lars Rasmussen
1675. Kristian Kaersgaard
1676. Kasper Ingerslev
1677. Frank Rasmussen
1678. Alex Ottesen
1679. Mikkel Skaarup
16710. Torben Schorlemmer
168Espoon Suunta 219:30
1681. Kimmo Pernu
1682. Miika Vehmas
1683. Georgy Mavchun
1684. Saku Ylijoki
1685. Henkikki Hakala
1686. Niklas Ahti
1687. Harri Jakobsson
1688. Virpi Palmen
1689. Alexei Afanasyev
16810. Astra Francke
169Tio Rättens Män 119:30
1691. Mikko Välimäki
1692. Tuomas Ojanen
1693. Matti Huttunen
1694. Jussi Leskinen
1695. Urpo Väänänen
1696. Pekka Niemelä
1697. Ari-Pekka Koivisto
1698. Saara Malinen
1699. Juha Tokola
16910. Markus Kari
170Post SV Dresden 119:30
1701. Philipp Müller
1702. Werner Kraemer
1703. Jens Leibiger
1704. Sebastian Hörnig
1705. Jens Lucke
1706. Matthias Kretzschmar
1707. Dirk Meyer
1708. Janek Leibiger
1709. Moritz Döllgast
17010. Dietmar Fuchs
171Kungälvs OK 119:30
1711. Albin Pålsson
1712. Daniel Hägerstrand
1713. Johan Forssten
1714. Erik Aderstedt
1715. Björn Groth
1716. Eric Tilly
1717. Anders Thulin
1718. Marcus Wetter
1719. Frida Brogren
17110. Jesper Jansson
172OK Österåker 119:30
1721. Göran Johansson
1722. Tomas Sjökvist
1723. Elias Johansson
1724. Kalle Persson
1725. Joakim Hedlöf
1726. Pontus Bergström
1727. Johan Persson
1728. Tobias Andersson
1729. Stefan P Svanström
17210. Fredrik Stenbeck
173OK Tylöskog / Askersunds OK 119:30
1731. Göran Andersson
1732. Christer Gustavsson
1733. Martin Svärd
1734. Bo Gustavsson
1735. Jonas Karlsson
1736. Olle Algotson
1737. Anna Algotson
1738. Åke Algotson
1739. Albin Olausson
17310. Erik Gödecke
174Espoon Suunta-1994 119:30
1741. Juha Miettinen
1742. Henrik Palmen
1743. Janne Hartman
1744. Jaani Lantela
1745. Terho Lahtinen
1746. Manu Mutka
1747. Sami Louekari
1748. Markus Kaukonen
1749. Marko Miettinen
17410. Matti-Pekka Vanninen
175Koovee 219:30
1751. Elo Saue
1752. Akseli Ketola
1753. Kari Kallio
1754. Jaakko Skog
1755. Tero Mamia
1756. Lauri Linnnainmaa
1757. Erika Uotila
1758. Severi Valkamo
1759. Jarmo Mauriala
17510. Henri Annila
176Laskuvarjojääkärikilta 119:30
1761. Toni Curhed
1762. Valtteri Lankinen
1763. Taneli Hynninen
1764. Miika Järvinen
1765. Jaakko Murtomäki
1766. Petri Sonninen
1767. Bob Tamminen
1768. Matias Hovi
1769. Timo Mäkelä
17610. Tom Hammassyrjä
177OK77 119:30
1771. Fabian af Hällström
1772. Tobias Jern
1773. Mikko Salervo
1774. Jonathan Ray
1775. Tomas Ray
1776. Vesa Kankaanpää
1777. Matias Kankkunen
1778. Ilari Visuri
1779. Mikael Donner
17710. Kare Visuri
178FK Göingarna 119:30
1781. Fritjof Axelsson
1782. Håkan Axelsson
1783. Henrik Modig
1784. Henrik Larsson
1785. Magnus Larsson
1786. Håkan Gunnarsson
1787. Hampus Larsson
1788. Anders Selin
1789. Andreas Ferm
17810. Jesper Håkansson
179IGTISA 119:30
1791. Martynas Tirlikas
1792. Arturs Paulins
1793. Vilius Aleliunas
1794. Giedrius Sabaliauskas
1795. Henrikas Pauzas
1796. Vytautas Beliunas
1797. Giedrius Valantinas
1798. Andris Jubelis
1799. Modestas Bacys
17910. Andrej Gerasimov
180OK Landehof 119:30
1801. Otto Stuhlhofer
1802. Hampus Olesund
1803. Filip Wadsten
1804. Markus Båth
1805. Magnus Strand
1806. Sven Granfors
1807. Thomas Karlsson
1808. Victor Axbom
1809. Erik Råberg
18010. Magnus Karlsson 1
181Team Vejle Orientering 119:30
1811. Jens Christian Gammeljord
1812. Holger Petersen
1813. Mathias Rasmussen
1814. Flemming Jørgensen
1815. Ulrika Örnhagen Jørgensen
1816. Morten Schou
1817. Anette Lund
1818. Joakim Damgaard
1819. Viktor Gammeljord
18110. Peter Gammeljord
182OK Alehof 119:30
1821. Johan Blick
1822. Stefan Dahl
1823. Marcus Ullman
1824. Rasmus Larsson
1825. Anders Lövgärd
1826. Albin Thunberg
1827. Johan Uneman
1828. Mattias Karlsson
1829. Karl Modig
18210. Oscar Svalin
183IK Uven 119:30
1831. Robert Hallberg
1832. Johan Wettergren
1833. Jan Grahn
1834. Mattis Hallberg
1835. Anton Hemlin
1836. Zdenek Rajnosek
1837. Leif Hagman
1838. Johan Olson
1839. Niclas Ståhl
18310. Niklas Larsson
184Saarijärven Pullistus 119:30
1841. Teemu Kulmala
1842. Ari Hämäläinen
1843. Jaakko Kulmala
1844. Jaakko Hyttinen
1845. Aapo Häkkinen
1846. Raine Kivelä
1847. Henry Varis
1848. Lauri Hyttinen
1849. Mikko Truhponen
18410. Tilpo Tiimalainen
185Saarijärven Pullistus 219:30
1851. Timo Ålgars
1852. Auli Huuskonen
1853. Markku Helle
1854. Sakari Ålgars
1855. Timo Kulmala
1856. Jorma Hirvensalo
1857. Oskari Ålgars
1858. Tarmo Hyttinen
1859. Pellervo Kässi
18510. Janne Valkonen
186Varegg Fleridrett 219:30
1861. Markus Kjærner-Semb
1862. Per Ola Ottesen
1863. Jan Kjærner-Semb
1864. Oskar Røen
1865. Jonatan Rosengren Drake
1866. Ørjan Svaland Aas
1867. Kristian Løvås
1868. Magnus Rogne Halland
1869. Erlend Moster Knudsen
18610. Kristin Löfgren
187Lillomarka OL 319:30
1871. Jens Olav "JensO" Kløvrud
1872. Kjell "Bonden" Blomseth
1873. Vidar "BennyB" Benjaminsen
1874. Stein Arne "Mini" Blomseth
1875. Einar "Herr Q" Jensen
1876. Svein Erik "Svempa" Sørgård
1877. Fredrik "Høvdingen" Steiwer
1878. Ole Kjell "Långballemåssan" Langmyren
1879. Ståle "Pippen" Sønsterudbråten
18710. Morten "Hjiff" Hoffmann
188Asker SK 119:30
1881. Ola Løvald Bråten
1882. Vegard Gulbrandsen
1883. Erland Kvisle
1884. Tommy Jauhojärvi
1885. Gjermund Gravir
1886. Svein Granerud
1887. Johan Westly
1888. Bjørn Gulbrandsen
1889. Magnus Mellbye Larsen
18810. Eivind Øfsthus Gravir
189Forsa OK 119:30
1891. Anders Trolin
1892. Per-Åke Bladh
1893. Simon Andersson
1894. Andreas Davidsson
1895. Olof Berglund
1896. Martin Larsson
1897. Leif Bylars
1898. Kalle Larsson
1899. Henrik Trolin
18910. Gunnar Forsgren
190SK Praga 119:30
1901. Jakub Landovsky
1902. Martina Spurna
1903. Simon Navratil
1904. Lubos Mateju
1905. Pavel Prochazka
1906. Tomas Landovsky
1907. Martin Kondrat
1908. Jakub Vesely
1909. Ctibor Sysel
19010. Ondrej Sysel
191Korven Honka 119:30
1911. Pasi Märkälä
1912. Kari Tolonen
1913. Heikki Husu
1914. Antti Lehtonen
1915. Mika Korkonen
1916. Matti Huttunen
1917. Lasse Soikkeli
1918. Mikleo Patraklea
1919. Kai Korkonen
19110. Sini Pekhala
192Suunta Jyväskylä 219:30
1921. Tuukka Senttula
1922. Otto Kaario
1923. Henri Krats
1924. Tomi Löfman
1925. Atte Jurvakainen
1926. Juho Partanen
1927. Otto Hannunen
1928. Kalle Häkkinen
1929. Pekka Noponen
19210. Jari Jurvakainen
193Gudhems IF / Istrums SK / Mullsjö SOK 319:30
1931. Erik Nero
1932. Andreas Karlsson
1933. Anders Påhlman
1934. Johan Leijgård
1935. Richard Lundstedt
1936. Thomas Gustavsson
1937. Niklas Fallgren
1938. Ulrika Fredriksson
1939. Ludvig Danfors
19310. Rikard Gustavsson
194IF Rigor 119:30
1941. Mikael Andersson
1942. Fredrik Berg
1943. Fredrik Andersson
1944. Jens Arvidsson
1945. Emil Erdelius
1946. Jonas Andersson
1947. Ulrika Toftered
1948. Stefan Graad
1949. Martin Boberg
19410. Anton Boberg
195Hjärnarps GH OL / Katrineholms OK 119:30
1951. Linus Bohman
1952. Jakob Höst
1953. Emil Svensson
1954. Per Gustafsson
1955. Fredrik Ståhl
1956. Rikard Seger
1957. Mats Svensson
1958. Mikael Rubensson
1959. Klas Bringert
19510. Conny Rask
196SK Vuoksi 119:30
1961. Henri Similä
1962. Lauri Nenonen
1963. Antti Kosonen
1964. Tuomas Kotro
1965. Lauri Similä
1966. Atso Salopelto
1967. Masa Juutilainen
1968. Simo Villanen
1969. Osku Lyytikäinen
19610. Markus Hakkarainen
197OK Moss 119:30
1971. Tore Bjørnerød
1972. Kjetil Karlsen
1973. Karl Gjølsjø
1974. Christopher Schive
1975. Karl Aasmund Erøy
1976. Hallvard Koren
1977. Morten Johansen
1978. Jan Bjerketvedt
1979. Henning Bratland Carlsen
19710. Øyvind Løken
198OK Kullingshof 119:30
1981. Anton Karlsson
1982. Tommy Bäck
1983. Jesper Sjögren
1984. Jimmy Lanevik
1985. Marcus Johnsson
1986. Simon Andersson
1987. Filip Barkestedt
1988. Andreas Claesson
1989. Johan Ivarsson
19810. Pontus Johansson
199Freidig 119:30
1991. Sindre Johannessen
1992. Tomas Eidsmo
1993. Mattis Holt
1994. Rein Mårdalen
1995. Johan Ivarsson
1996. Knut Sveinung Rekaa
1997. Jostein Mårdalen
1998. Bjørnar Lynum
1999. Pål Kittilsen
19910. Olle Malmring
200Jämsän Retki-Veikot 119:30
2001. Marko Pitkänen
2002. Simo Lindgren
2003. Joonas Nurminen
2004. Jani Sompi
2005. Teemu Remonen
2006. Tommi Kuronen
2007. Aleksi Ilmonen
2008. Tommi Peltonen
2009. Matti Kärkkäinen
20010. Juho Ylinen
201Fossum IF 119:30
2011. Emil Ahlbäck
2012. Olai Stensland Lillevold
2013. Oskar Størmer
2014. Sindre Huber
2015. Elias Mølnvik
2016. Borger Melsom
2017. Leif Størmer
2018. Sigurd Melsom
2019. HÃ¥vard Wedege Irgens
20110. Stian Alexander Grann
202Frölunda OL / Lerums SOK 119:30
2021. Johan Lamm
2022. Claes Hagstrand
2023. Arvid Våg
2024. Anders Nilsson
2025. Rasmus Arfwedson
2026. Sören Sturesson
2027. Axel Blom
2028. Nils Ingelhag
2029. Jonas Axelsson
20210. Gabriel Sturesson
203Siilin Rasti 119:30
2031. Petri Väänänen
2032. Raimo Kankkunen
2033. Markku Siponen
2034. Pasi Oravainen
2035. Antti Rönnemaa
2036. Kimmo Leivo
2037. Pauli Kukkola
2038. Henri Jääskeläinen
2039. Pekka Torvinen
20310. Timo Tolonen
204IFK Enskede 119:30
2041. Mats Eriksson
2042. Ludvig Sandahl
2043. Ove Hedlund
2044. Pär Hedlund
2045. Mats Larsson
2046. Fredrik Hedin
2047. Elin Ahlström
2048. Ulf Bylund
2049. Martin Ahlström
20410. vacant
205Jönköpings OK / IF Hallby SOK 219:30
2051. Oscar Henriksson
2052. Mirek Hadac
2053. Lars Lundström
2054. Niklas Alvaeus
2055. Anders Ling
2056. Erik Pettersson
2057. Victor Hansson
2058. Arvid Claesson
2059. Johan Löfström
20510. Filip Rosjö
206OK Roxen 119:30
2061. Anders Lillieström
2062. Stefan Nyström
2063. Emil Rankka
2064. Sören Nilsson Påledal
2065. Erik Helander
2066. Albin Lillieström
2067. Olle Hansson
2068. Elias Rankka
2069. Lukas Eveborn
20610. Hugo Lillieström
207Gjø-Vard OL / Løten o-lag / Ringsaker OK 219:30
2071. Audun Strandlie
2072. Are Strandlie
2073. Øyvind Lien
2074. Martin Öhman
2075. Sofie Johansson
2076. Ove Antvord Haugereid
2077. Marius Øie
2078. Asbjørn Olsen
2079. Krister Hovde
20710. Peder Fossheim Asplin
208Hamar OK 119:30
2081. Ivar Jevne Arnesen
2082. Sverre Bang Støeng
2083. Even Børresen
2084. Stian Jensen
2085. Tore Borchgrevink Alu
2086. Vegard Rønning Huber
2087. Einar Lofthus
2088. Matias Noren
2089. Johannes Narum
20810. Lars Kringlebotn
209Tormestorps IF 119:30
2091. Harald Ottmer
2092. Lars Söderlund
2093. Joel Einarsson
2094. Karl-Johan Persson
2095. Johan Risberg
2096. Henning Ottmer
2097. Bo Wetterström
2098. Åke Jönsson
2099. Vidar Albinsson
20910. Felicia Feurstein
210OK Denseln 319:30
2101. Thomas Persson
2102. Fredrik Engman
2103. Thomas Lilja
2104. Henrik Peterson
2105. Jonny Karlsson
2106. Jonas Braam
2107. Karl Mollén
2108. Giacomo Pezzé
2109. Christer Broström
21010. Jan Kalered
211OK Djerf / Degerfors OK / Kristinehamns OK 119:30
2111. Filip Jacobsson
2112. Johan Lövgren
2113. Robin Svennberg
2114. Henrik Lindblad
2115. Per Fredberg
2116. Per Jansson
2117. Walter Keller
2118. Håkan Pettersson
2119. Mårten Martinsson
21110. Fredrik Zetterberg Eriksson
212Väsby OK 119:30
2121. Håkan Messing
2122. Stefan Lybert
2123. Torgny Rundlöf
2124. Henrik Nord
2125. Lukas Olsson
2126. Björn Rundlöf
2127. Anders Berkelund
2128. Joakim Olsson
2129. Björn Jansson
21210. Filip Olsson
213Modum O-lag 119:30
2131. Heidi Mårtensson
2132. Jörgen Mårtensson
2133. Sigurd Rønning
2134. Karsten Kopland
2135. Mats Eriksson
2136. Erik Trøen
2137. Roar Bye
2138. Oskar Berlin
2139. Leif Eriksson
21310. Severin Berglia
214Sundbybergs IK 219:30
2141. Per Schölin
2142. Anna Falk
2143. Bengt Svensson
2144. Hans Olsén
2145. Henrik Persson
2146. Mats Carlsson
2147. Karolina Hellberg
2148. Aaron Simson-Woods
2149. Göran Jonsson
21410. Astrid Simonsson
215Pihkaniskat 119:30
2151. Nike Ahokainen
2152. Antti Korhonen
2153. Heikki Väänänen
2154. Risto Niinimäki
2155. Veli-Pekka Kuutti
2156. Tommi Nietosjärvi
2157. Antti Virtanen
2158. Heikki Korhonen
2159. Paavo Ritvanen
21510. Antti Auvinen
216Rehns BK 219:30
2161. Uldis Upitis
2162. Jonatan Lysell
2163. Anders Johansson
2164. Pär L. Olofsson
2165. Charlie Stolt
2166. Fredrik Broman Jr
2167. Lars Olovsson
2168. Patrik Blom
2169. David Sundström
21610. Walter Lagerhäll
217Rehns BK / Alfta-Ösa OK / Söderhamns OK 319:30
2171. Göran Engblom
2172. Bengt Forslin
2173. Olle Andersson
2174. Curt Landin
2175. Nisse Johansson
2176. Sören Calleberg
2177. Rolf Jakobsson
2178. Martin Sundström
2179. David Sundström
21710. Folke Lysell
218NTNUI 319:30
2181. Jan Andreas Edstrøm (vacant)
2182. Ståle Gjelsten (vacant)
2183. Fredrik Steinsvik (vacant)
2184. Halvor Eid Nilsen (vacant)
2185. Harald Kalager (vacant)
2186. Fredrik Rosenberg (vacant)
2187. Håvard Berget (vacant)
2188. Bjørn Lundanes (vacant)
2189. Sverre Turter Sandvold (vacant)
21810. Håvard Birkeland Stormoen (vacant)
219NTNUI 419:30
2191. Petter Jakola (vacant)
2192. Sondre Sande Gullord (vacant)
2193. Terje Faugstad Bjertnes (vacant)
2194. Trygve Olsen (vacant)
2195. Hallvard Nordbrøden (vacant)
2196. Christian Grønvold (vacant)
2197. Adrian Ophein (vacant)
2198. Jakob Kalvig Skogan (vacant)
2199. Kristian W. Steen (vacant)
21910. Sindre E. Gylver (vacant)
220NTNUI 519:30
2201. Øystein Bakken (vacant)
2202. Sigurd Skomedal (vacant)
2203. Martin Valen (vacant)
2204. Knut Sorby
2205. Robert Fredriksen
2206. Nikolai Korvald Skaare (vacant)
2207. Ida Thoresen (vacant)
2208. Martin Ystenes
2209. Finn Bjorkelangen
22010. Fader Heron (vacant)
221NTNUI 619:30
2211. Kristian Joten Andersen (vacant)
2212. Gjermund Olsen (vacant)
2213. Lars Solberg (vacant)
2214. Eivind Lindseth (vacant)
2215. Eirik Aal (vacant)
2216. Even Nyhus (vacant)
2217. Vegard Joten Andersen (vacant)
2218. Henrik Svaland Aas (vacant)
2219. Håkon Eggebø (vacant)
22110. Johannes Mydland (vacant)
222NTNUI 719:30
2221. Linn Hokholt (vacant)
2222. Emma Johansson (vacant)
2223. Marta Ulvensøen (vacant)
2224. Jorunn Kvakland (vacant)
2225. Gunhild Rogne Halland (vacant)
2226. Anna Ulvensøen (vacant)
2227. Audhild Bakken Rognstad (vacant)
2228. Maren Haverstad (vacant)
2229. Britt Ingum Nydal
22210. Toril Nes (vacant)
223NTNUI 819:30
2231. Kristine Fjellbo
2232. Hedvig Åstebol
2233. Marit Vala
2234. Marte F Berge
2235. Katharina Rogstad
2236. Elin Kristin Hen
2237. Marthe Rutteborg
2238. Guro Heimstad Kleiven (vacant)
2239. Una Bratlie (vacant)
22310. Elise Elvetoy (vacant)
224Söders-Tyresö 219:30
2241. Anders Röstin
2242. Stefan Thyr
2243. Peter Andersson
2244. Johan Hedman
2245. Jacob Svensson
2246. Andreas Prastorfer
2247. Åsa Linnersjö
2248. Tekle Emilija Gvildyte
2249. Tommy Nilsson
22410. Felix Tiderman-Björkblom
225OK Reftele 119:30
2251. Jonas Carlsson
2252. Anders Sjöberg
2253. Andreas Samuelsson
2254. Joakim Magnusson
2255. Per Johansson
2256. Ulf Lunnhed
2257. Gunnar Gustavsson
2258. Linda Skog
2259. Tomas Pettersson
22510. Hans Johansson
226Raumar Orientering 219:30
2261. Øystein Rapp
2262. Anders Haga
2263. Tor-Arve Bjørnstad Strand
2264. Pål Kogstad Næss
2265. Terje Bråten
2266. Lukasz Charuba
2267. Erik Sedin
2268. Mads Aanes Haugen
2269. Ola Skage Sander
22610. Eskil Sande Gullord
227IK Vista / Eksjö SOK 219:30
2271. Antonio Martínez Pérez
2272. Emil Björnlinger
2273. Albin Sigby
2274. Roger Siverth
2275. Håkan Svensson
2276. Oskar Lund
2277. Sven Nilsson
2278. Johan Björnlinger
2279. Michael Björnlinger
22710. Henrik Johansson
228OK Linné 319:30
2281. Daniel Carlson Bjernald
2282. Olle Nilsson
2283. Mika Numminen
2284. Nils Nedfors
2285. Johan Möller
2286. Mats Fröberg
2287. Bo Strand
2288. Andreas Frisk
2289. Mattias Lundblad
22810. Matija Razum
229Tolered-Utby Ol-klubb 119:30
2291. Håkan Eriksson
2292. Anders Larsson
2293. Johan Hinder
2294. Jan Hindér
2295. Maths Carlsson
2296. Rikard Weiler
2297. Mattias Ljungqvist
2298. Kristian Narbro Porath
2299. Mattias Kuosku
22910. Torsten Linders
230OK Raseborg 119:30
2301. Kuba Dragowski
2302. Mats Lundström
2303. Andreas Selenius
2304. Erik Haajanen
2305. Roy Wickholm
2306. Daniel Forsell
2307. Dennis Rehn
2308. Ville Forsström
2309. Edvard Sundman
23010. Sara Forsström
231OK Raseborg 219:30
2311. Benny Forsström
2312. Christopher Mizander
2313. Stefan Fiskars
2314. Andreas Sjöholm
2315. Robert von Frenckell
2316. Thomas Rehn
2317. Andre Lindroos
2318. Tobias Forsstedt
2319. Magnus Lindroos
23110. Björn-Erik Wickholm
232OK Kåre 219:30
2321. Jonas Gustafsson
2322. Göran Anlind
2323. Isac von Krusenstierna
2324. Peter Kolmskog
2325. Anders Oksvold
2326. Isak Jakobsson
2327. Peter Stenbeck
2328. Marcus Ramström
2329. Lisa Risby
23210. Eric Danielsson
233Oppsal Orientering 119:30
2331. Are Wigaard
2332. Knut Aasheim
2333. Endre Wigaard
2334. Ola Marius Pedersen
2335. Per-Ivar Nikolaisen
2336. Sigve Vågsnes
2337. Ludvig Andreas Rødnes
2338. Sigurd Fandango
2339. Sindre Fjogstad
23310. Erik Persson
234Falköpings AIK OK 119:30
2341. Gustav Hagström
2342. Bo Hallberg
2343. Patrik Wallin
2344. Rasmus Persson
2345. Henrik Balagué
2346. Jan Hjort
2347. Jonas Niklasson
2348. Jonas Hagström
2349. Jonas Hjert
23410. Torbjörn Löfving
235Falköpings AIK OK / Tibro OK 219:30
2351. Martin Olsson
2352. Henrik Pettersson
2353. Erik Löseth
2354. Magnus Blennow
2355. Joakim Gustafsson
2356. Håkan Sonesson
2357. Anders Sträng
2358. Anton Pettersson
2359. Pär-Magnus Bjurek
23510. Rickard Olsson
236OK Skogshjortarna 219:30
2361. Linus Andersson
2362. Karl Larsson
2363. Johan Larsson
2364. Gustav Jonsson
2365. Max Karle
2366. Roland Hästö
2367. Lars Björking
2368. Magnus Bertilsson
2369. Mikael Axelsson
23610. Eric Brattåsen
237Skåneslättens OL 219:30
2371. Karl Dannbring
2372. Jonathan Svensson
2373. Daniel Posch
2374. Joel Kristiansson
2375. Marcus Svensson
2376. Bengt-Åke Berndtsson
2377. Sten Segerslätt
2378. Adam Segerslätt
2379. David Svensson
23710. Ola Markholm
238Kristiansand OK 319:30
2381. Matias Hodne Hanisch
2382. Ivar Haugen
2383. Torkel Reinhartsen
2384. Ole Kostøl
2385. Jan Blandkjenn
2386. Åsulv B Stormoen
2387. Vetle Andre Reinhartsen
2388. Jack Bjørnsen
2389. Vegard Myhre
23810. Vetle Elias Lynnebakken
239SOK Viljan 119:30
2391. Martin Lindström
2392. Magnus Pettersson
2393. Carl-Emil Nettelman
2394. Erik Lennartsson
2395. Våge Rindstig
2396. Tony Lövdahl
2397. Peter Svensson
2398. Peter Lind
2399. Tord Hultberg
23910. Hans Svenson
240Vallentuna-Össeby OL 119:30
2401. Mats Edengren
2402. Mats Ekman
2403. Christer Arksand
2404. Jonas Giding
2405. Per Carlberg
2406. Fredrik Åkerlind
2407. Peter Sundgren
2408. Simon Schuster
2409. Jonas Eklund
24010. Svante Jonsell
241Porsgrunn OL 119:30
2411. Jørgen Wingerei
2412. Ole Flaaten
2413. Herman Kirste
2414. Paul Martin Remme
2415. Magne Wiig Mathisen
2416. Hans Christian Meen
2417. Kjell Westin
2418. Oscar Espeland
2419. Dag Ausen
24110. Fredrik Moe
242Järla Orientering 319:30
2421. Henric Carlsson
2422. Erik Mattsson
2423. Dan Engberg
2424. Martin Dahlgren Rosen
2425. Donald Staudte
2426. Holger Kohr
2427. Oscar Wiberg
2428. Anders Platt
2429. Harald Henriksson
24210. Harald Henriksson
243IL Tyrving 219:30
2431. Bjørn Henning Grandal
2432. Christian Grotnes
2433. Stian Bergersen
2434. Morten Nilstad Pettersen
2435. Henning Spjelkavik
2436. Mathias Nipen
2437. Skjalg Hundseid Kamsvåg
2438. Magnus Wølneberg
2439. Fredrik Rosenqvist
24310. Styrk Hundseid Kamsvåg
244IK Hakarpspojkarna 319:30
2441. Albin Axelsson
2442. Anton Hansson
2443. Andreas Rangert
2444. Klas Karlsson
2445. Matti Envall
2446. Bengt Öhlund
2447. Andreas Gustafsson
2448. Lars Svensson
2449. Fridolf Eskilsson
24410. Lukas Granstedt
245OK Orion 319:30
2451. Theodor Wahlbom
2452. Emil Berger
2453. Johan Olausson
2454. Patrik Sjökvist
2455. Anders Håkansson
2456. Oskar Jensen Sondén
2457. Lars-Ola Larsson
2458. Johan Engström
2459. Viktor Tovesson
24510. Harald Rooth
246Suunta-Sepot 119:30
2461. Juuso Mäkelä
2462. Pekka Putaja
2463. Mikko Harju
2464. Jussi Seppä
2465. Roope Kuusisto
2466. Ville Mäkelä
2467. Markus Vainiomäki
2468. Ville Jokela
2469. Jaakko Mäkelä
24610. Emmi Jokela
247Konnerud IL 119:30
2471. Audun Heimdal
2472. Jørgen Baklid
2473. Håvard Landro Svingheim
2474. Anette Baklid
2475. Sven Ohrvik
2476. Kristian Kullerud
2477. Therese Haare
2478. Håvard Halvorsen
2479. Erik Haare
24710. Aslak Heimdal
248Lunds OK 219:30
2481. Jesper Ågren
2482. Mats Bredfelt
2483. Lars Harrie
2484. Johan Gustafson
2485. Gert Pettersson
2486. Lucas Wändel
2487. Robert Bertilsson
2488. Peter Bengtslin
2489. Anders Ericsson
24810. Tobias Bladh
249Lunds OK 319:30
2491. Kristina Spångberg
2492. Hanna Modin
2493. Annika Wigren
2494. Anna Ljungqvist
2495. Lotta Linsefors
2496. Emelie Eklöf
2497. Åsa Ericsson
2498. Sara Snogerup Linse
2499. Anna Hellner
24910. Ellen Kastensson
250Lahden Suunnistajat-37 219:30
2501. Teemu Niskanen
2502. Juha Hirvonen
2503. Matias Sankari
2504. Kristian Leppänen
2505. Jani Hämäläinen
2506. Pekka Huusari
2507. Tomi Silvonen
2508. Pauli Huusari
2509. Timo Huusari
25010. Kimmo Hirvonen
251Stora Tuna OK / Uddevalla OK 319:30
2511. Oscar Andersson
2512. David Stigsmark
2513. Mathias Wilhelmsson
2514. Andreas Nordfors
2515. Ola Carlsson
2516. Sven Lundbäck
2517. Martin Blomgren
2518. Håkan Lindén
2519. Simon Fors
25110. Melina Carlsson
252Falkenbergs OK 119:30
2521. Daniel Johansson
2522. Rasmus Blockgren
2523. Henrik Bengtsson
2524. Lennart Bengtsson
2525. Frida Andersson
2526. Jacob Vikström
2527. Claes Andersson
2528. Marcus Åhlén
2529. Jonatan Andersson
25210. David Johansson
253OK Vilse 87 119:30
2531. Niklas Thörn
2532. Viktor Henmyr
2533. Johan Gull
2534. Tim Björkman
2535. Kalle Ingvarsson
2536. Niclas Tjernlund
2537. Thomas Henmyr
2538. Henrik Eng
2539. Per-Åke Bligård
25310. Josefin Tjernlund
254Göteborg-Majorna OK 319:30
2541. Viktor Stensson
2542. Johannes Kuhlin
2543. Hirokazu Osaki
2544. Måns Östman
2545. Anders Höije
2546. Kristoffer Sideby
2547. Albin Petrén
2548. Ken Peeters
2549. Anders H Johansson
25410. Jonas Lundberg
255Sol Tranås / Boxholm-Mjölby OL 119:30
2551. Niklas Carlsson
2552. Tommy Pap
2553. Patrik Bergagård
2554. Torbjörn Carlsson
2555. Henrik Tengvall
2556. Gabriel Ireståhl
2557. Anders Molin
2558. Niklas Jakobsson
2559. Andreas Ekbladh
25510. Joar Lönngren
256Köping-Kolsva OK 119:30
2561. Thomas Eek
2562. Johan Celander
2563. Jonas Vikström
2564. Marcus Eek
2565. Cristian Larsson
2566. Samuel Hedlund
2567. Christer Jonsson
2568. Henrik Holmberg
2569. Janne Selkälä
25610. Benneth Sundquist
257Trollhättans SOK 119:30
2571. Tobias Mattsson
2572. Bengt Norrman
2573. Anders Björk
2574. Erik Bäcklund-Ekvall
2575. Björn Kristiansson
2576. Joakim Axelsson
2577. Adam Johansson
2578. Mats Kristiansson
2579. Johan Sandström
25710. Elias Bäcklund-Ekvall
258Motala AIF OL 119:30
2581. Jonas Axén
2582. Oskar Höglund
2583. Fredrik Jönsson
2584. Gustav Åhren
2585. Erik Melén
2586. Anders Lindberg
2587. Torbjörn Wrighed
2588. Per Johansson
2589. Victor Bergstrand
25810. Mats R Johansson
259Söders-Tyresö 319:30
2591. Milan Kopp
2592. Björn Reger
2593. Mattias Hovmöller
2594. Hans Vedin
2595. Pär Svensson
2596. Fredrik Johansson
2597. Nina Thörnqvist
2598. Matts Björke
2599. Gunnar Hedin
25910. Hanna Röstin
260IFK Hedemora OK 119:30
2601. Johan Carlson
2602. Henrik Ehrin
2603. Albin Carlson
2604. Elias Melin
2605. Erik Dilexit
2606. Marcus Mattsson
2607. Edwin Carlson
2608. Carl Aura
2609. Göran Kampegård
26010. Olle Penttinen
261OK Ravinen 319:30
2611. Mindaugas Nakvosas
2612. Martynas Germanavičius
2613. Baptiste Girard
2614. Olle Forsberg
2615. Stefan Karlsson
2616. Marijonas Gipas
2617. Viktor Wohlgemuth
2618. Eddie Wymer
2619. Erik Forsberg
26110. Johnny Rahlén
262Waxholms OK / OK Linné 419:30
2621. Nils Gumaelius
2622. Oscar Sturk
2623. Laurenz Elstner
2624. Anton Gumaelius
2625. Magnus Johansson
2626. Krister Gumaelius
2627. Marcus Hammarström
2628. vacant
2629. vacant
26210. Selma Gumaelius
263Vehkalahden Veikot / Kymin Suunnistajat 219:30
2631. Lari Takanen
2632. Aleksi Koskiaho
2633. Ville Töyrylä
2634. Ilkka Koivu
2635. Timi Jaarinen
2636. Lauri Lavikainen
2637. Hannu Währn
2638. Robert Björnman
2639. Ville Seppälä
26310. Pauli Kainiemi
264Stigmännen Karlshamns OK 119:30
2641. Per Nilsson
2642. Owe Nilsson
2643. Ingalill Nilsson
2644. vacant
2645. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
2646. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
2647. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
2648. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
2649. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
26410. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
265Ärla IF 219:30
2651. Simon Hedlund
2652. Rickard Asplund
2653. Jan Panchartek
2654. Tomas Knutsson
2655. Kalle Larsson
2656. Margers Kietis
2657. Håkan Olofsson
2658. Christofer Näsholm
2659. Oskar Backlund
26510. Claes Caspár
266I 2 IF Karlstad 119:30
2661. Jan Olm
2662. Magnus Albinsson
2663. Anders Sjöberg
2664. Morgan Svärdh
2665. Johan Skogås
2666. Martin Lundgren
2667. Patrik Granat
2668. Mats Mossberg
2669. Peter Svartäng
26610. Mikael Hasselquist
267Vesaisen pojat 119:30
2671. Janne Runtti
2672. Miika Korppi
2673. Mika Järvenpää
2674. Joonas Savola
2675. Mikko Vapa
2676. Marko Vapa
2677. Erkki Isokoski
2678. Andre Bruguiere
2679. Raine Tolonen
26710. Vidar Strand
268Linköpings OK 319:30
2681. Johan Sköld
2682. Thomas Stenström
2683. Per Gustås
2684. Pedro Lundquist
2685. Jörgen Sköld
2686. Tomas Boman
2687. Johan Stenström
2688. Magnus Herberthson
2689. Mikko Paakkolanvaara
26810. Tobias Beckius
269Sävedalens AIK 219:30
2691. Fredrik Weihard
2692. Ola Skepp
2693. Albert Mollén
2694. Magnus Carlstedt
2695. Ilya Belianka
2696. Leon Keely
2697. Patrik Nordgren
2698. Vitaliy Gichko
2699. Kalle Wrane
26910. Fredrik Johansson
270Sävedalens AIK 319:30
2701. Henrik Nordholm
2702. Mikael Öhgren
2703. Johan Nilsson
2704. Nichlas Wallström
2705. Anders Björklund
2706. Vidar Faxén
2707. Magnus Josefsson
2708. Jonas Höijer
2709. Andreas Karlsson
27010. Mark Ubbink
271IK Gandvik / Istrums SK / Ryda SK 119:30
2711. Mikael Andersson
2712. Joachim Friberg
2713. Magnus Södervall
2714. Erik Andersson
2715. Joel Andersson
2716. Christoffer Andersén
2717. Filip Södervall
2718. Simon Börjeson
2719. Magnus Dahlin
27110. Erik Hellsvik
272SK Pohjantähti 119:30
2721. Mikko Simola
2722. Ville Kosola
2723. Iisak Helander
2724. Panu Hyvönen
2725. Niko Nissinen
2726. Sampo Rahko
2727. Saana-Maria Rahko
2728. Jan Panovec
2729. Arttu Alaperä
27210. Mikko Kesälä
273Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 219:30
2731. Marcus Saldenius
2732. David Janson
2733. Lars Palmqvist
2734. Sven Hunhammar
2735. Peter Albinsson
2736. Martin Bjurner
2737. Adam Arthursson
2738. Ludwig Bergfalk
2739. Göran Lundqvist
27310. Jesper Ahlbin
274Tampereen Pyrintö 219:30
2741. Jarkko Laine
2742. Jussi-Elmeri Halme
2743. Michal Jedlicka
2744. Lauri Kahila
2745. Eero Kahila
2746. Petr Zverina
2747. Henri Kontoniemi
2748. Heikki Virekunnas
2749. Pyry Mustonen
27410. Daniel Vandas
275Keravan Urheilijat / SK Uusi 119:30
2751. Eero Saleva
2752. Teemu Lehtoranta
2753. Mikko Hulkkonen
2754. Teemu Kemppainen
2755. Aleksi Mäenpää
2756. Olli Malinen
2757. Teo Kettunen
2758. Tommi Hakuli
2759. Antti Sainio
27510. Aaro Lampinen
276Keravan Urheilijat / Pihkaniskat / SK Uusi 219:30
2761. Tommi Kemppainen
2762. Eero Nevalainen
2763. Kari Hakuli
2764. Ulf Meriheinä
2765. Pauli Juutilainen
2766. Ari Parviainen
2767. Timo Sirola
2768. Aleksi Pietikäinen
2769. Joonas Pääkkönen
27610. Timo Pietikäinen
277OK Tisaren 319:30
2771. Leif Svensson
2772. Anton Sundin
2773. Erik Björk
2774. Urban Särnbrink
2775. Anton Sundin
2776. Martin Sand
2777. Jakob Attås
2778. vacant
2779. Lilian Forsgren
27710. Erik Björk
278Växjö OK 219:30
2781. Ulf Honeth
2782. Patrik Rosén
2783. Johan Eklund
2784. Markus Klevegård
2785. Magnus Ericsson
2786. Anders Persson
2787. Jan-Henrik Jansson
2788. David Viberg
2789. Måns Faxén
27810. John Eriksson
279Växjö OK / OK Norrvirdarna 319:30
2791. Erik Lindqvist
2792. John Carlsson
2793. Edvin Andersson
2794. Sven Lundgren
2795. Dennis Persson
2796. Anders Sandblad
2797. Gustav Runefors
2798. Karl Palm
2799. Magnus Forsberg
27910. Viktor Östergren
280Härnösands OK 119:30
2801. Benjamin Selling
2802. Jonas Fryksten
2803. Willy Gahlin
2804. Erik Borglund
2805. Erik Hansson
2806. Torbjörn Engberg
2807. Ulf Lindahl
2808. Magnus Neuman
2809. Per Edström
28010. Emil Edebo
281GOIF Tjalve / Skogspojkarnas OK 119:30
2811. Oscar Prytz
2812. Gustav Malmström
2813. Markku Sorri
2814. Johan Wehlin
2815. Kalle Karlsson
2816. Patric Malmström
2817. Eric Jehrlander
2818. Sven-Johan Prytz
2819. Tommy Eriksson
28110. Jesper Karlsson
282OK Klemmingen 219:30
2821. Micael Stamm
2822. Örjan Sahl
2823. Stefan Carlsson
2824. Peter Fors
2825. Julia Davidsson
2826. Per Skyllberg
2827. Simon Jansson Järpling
2828. Peter Askeljung
2829. Lars-Ola Lundin
28210. Valdemar Askeljung
283OK Dacke 119:30
2831. Oscar Johansson
2832. Robert Hedman
2833. Oskar Johansson
2834. Magnus Larsson
2835. Markus Almgren
2836. Björn Andersson
2837. Andreas Henrysson
2838. Thom Barbus
2839. Stefan Berglin
28310. Moa Pettersson
284FK Friskus-Varberg 119:30
2841. Daniel Gustavsson
2842. Gert Wildheim
2843. Urban Broms
2844. Thomas Josarp
2845. Peter Aronsson
2846. Erik Edespong
2847. Bengt Johansson
2848. Emma Lindén
2849. Jonas Hansson
28410. Olle Josarp
285Hestra IF 219:30
2851. Johan Ingemarsson
2852. Stefan Aroneng
2853. Tobias Pentonen
2854. Erik Fors
2855. Daniel Hjortvall
2856. Einar Nordgren
2857. Andreas Holmqvist
2858. Victor Helgesson
2859. Benjamin Edlund
28510. Emil Karlsson
286KFUM Örebro OK 219:30
2861. Jan Kalander
2862. Daniel Gustafsson
2863. Stefan Aronsson
2864. Erik Lindgren
2865. Erik Harlén
2866. Erik Jansson
2867. Jacob Eriksson
2868. Ludvig Nilsson
2869. Marcus Hardt
28610. Martin Sedström
287Hyvinkään Rasti 219:30
2871. Jussi Borgenström
2872. Mikko Norrbacka
2873. Vinsci Kivinen
2874. Kimmo Niemi
2875. Arto LIlja
2876. Jouni Karetjoki
2877. Juha Ojanen
2878. Tuomas Takaluoma
2879. Timo Mikkonen
28710. Arttu Ylönen
288Fet OL 119:30
2881. Dagfinn Aas
2882. Herman Moe
2883. Bjørn Hauge
2884. Asgeir Lium
2885. Morten Kaare Moe
2886. Tom Bergan
2887. Øyvind Helmersen
2888. Torgeir Skjønhaug
2889. Kyrre Gran
28810. Per Kristian Ramstad
289Gotlands OF 119:30
2891. Amadeus Hansson (Gotlands Bro OK)
2892. Andreas Nikolausson (Gotlands Bro OK)
2893. Håkan Mattsson (Gotlands Bro OK)
2894. Fredrik Levin (Gotlands Bro OK)
2895. Patrik Rönnbäck (Visborgs OK)
2896. Mattias Westfält (Gotlands Bro OK)
2897. Göran Gustafsson (Gotlands Bro OK)
2898. Andreas Liljegren (Gotlands Bro OK)
2899. Brent Godman (Gotlands Bro OK)
28910. Ronny Liljegren (Gotlands Bro OK)
290OK Roslagen 219:30
2901. Mats Lundman
2902. Patrik Smedmark
2903. Johan Stridkvist
2904. Jens Andersson
2905. Ove Näslund
2906. Pål Jansson
2907. Andreas Aronsson
2908. Lennart Karlsson
2909. Per Hultin
29010. Tommy Svensson
291OK Milan 119:30
2911. Klas Larsson
2912. Anders Löwgren
2913. Tom Korkeakoski
2914. Jakob Fransson
2915. Anders Eriksson
2916. Jonas Lindahl
2917. Eddie Israelsson
2918. Hans Liberg
2919. Jan Fransson
29110. Niklas Sander
292Hauhon Sisu 119:30
2921. Pasi Lehtonen
2922. Jukka-Pekka Rantio
2923. Mikko Lepistö
2924. Ari Hiiri
2925. Jukka Pohjola
2926. Jaakko Liukkala
2927. Matti Olli
2928. Arttu Koskinen
2929. Markus Salo
29210. Tero Salonen
293Tullinge SK 319:30
2931. Markus Fredlund
2932. Tobias Forsén
2933. Sune Södergrann
2934. Magnus Cederlöf
2935. Mats Fryxell
2936. Jörgen Axelsson
2937. Per-Ove Melinder
2938. Erik Berggren
2939. Tintin Karlberg
29310. Björn Axelsson
294Matteus SI 119:30
2941. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
2942. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
2943. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
2944. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
2945. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
2946. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
2947. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
2948. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
2949. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
29410.
295Attunda OK 219:30
2951. Christoffer Norrman
2952. Anton Daniels
2953. Niklas Henriksson
2954. Björn-Ove Pettersson
2955. Andreas Fredriksson
2956. Maria Von Schmalensée
2957. Jakob Redtzer
2958. Håkan Redtzer
2959. Lars Gerhardsson
29510. Christian Redtzer
296Østmarka OK 119:30
2961. Trond Kortner
2962. Istvan Zsebeházy
2963. Steinar Låg
2964. Thor Mella
2965. Halvor Hobøl
2966. István Nagi
2967. Rein Jørgensen
2968. Øystein Kildahl
2969. Håkon Håversen
29610. Vemund Kongsnes
297Østmarka OK 219:30
2971. Boye Dirro Bøhlerengen
2972. Rune Teigland
2973. Zoltán Bánki
2974. Terje Linløkken
2975. Dag Haugland
2976. Soma Jenes
2977. Hans Olav Hygen
2978. Håvar Brevik
2979. Péter Szakál
29710. Hans Kristian Stubban Hygen
298OK Skogsfalken 219:30
2981. Jens Nordahl
2982. Ola Söderberg
2983. Anders Blomqvist
2984. Lars Persson
2985. Johan Andersson
2986. Anton Philipsson
2987. Jens Nilsson
2988. Jonas K Johansson
2989. Felix Persson
29810. Yves Gänssinger
299OK Södertörn 219:30
2991. Johan Markstedt
2992. Erik Nygren-Wåhlin
2993. Fredrik Setterqvist
2994. Jonathan Berglind
2995. Göran Hellgren
2996. Martin Sigrand
2997. Anders Jakobsson
2998. Simon Kappel
2999. Jesper Hansson Lagerberg
29910. Bjarne Kampegård
300Nybro OK / Kalmar OK 119:30
3001. Patrik Lundqvist
3002. Håkan Almqvist
3003. vacant
3004. vacant
3005. vacant
3006. vacant
3007. Pontus Erlandsson
3008. vacant
3009. vacant
30010. Benjamin Sturek
301Sigtuna OK / Eksjö SOK / Länna IF 319:30
3011. Luis Sanchez Serrano
3012. Gustaf Berglund
3013. Tommy Lindgren
3014. Johan Edenhamn
3015. Stefan Nordström
3016. Per Edlund
3017. Emil Gyllenhammar
3018. Johan Kügler
3019. Lucas Holgersson Rohdin
30110. Ulf K. Rask
302Ringerike OL 119:30
3021. Knut Aas
3022. Aina Viena
3023. Lars Berglund
3024. Knut Edvard Helland
3025. Kristian Kihle
3026. Lars-Inge Arnevik
3027. Monica Berglund
3028. Frode Løset
3029. Rikard Kammerud
30210. Anders Løset
303OK Älvsjö-Örby / Stigfinnarna 219:30
3031. Thomas Westerström
3032. Sandra Westerström
3033. Kennet Nilsson
3034. Christer Nordström
3035. Leif Hofmeijer
3036. Magnus Irestig
3037. Emil Nilsson
3038. Christer Wilhelmsson
3039. Robert Irestig
30310. Roger Andersson
304Halden SK 419:30
3041. Espen Bergstrøm
3042. Claus Norsted
3043. Bjørn Axel Gran
3044. Eirik Nordbrøden
3045. Aleks Dimitrov
3046. Arnfinn Moe
3047. Thor Moen
3048. Kjell Reidar Mydsue
3049. Fredrik Torjusen
30410. Mari Fasting
305Halden SK 519:30
3051. Ingvild Torgersen
3052. Jennie Andersson
3053. Sabine Rothaug
3054. Gry Granstedt
3055. Gina Granstedt
3056. Eva Jurenikova
3057. Delphine Poirot
3058. Elena Roos
3059. Iliana Ilieva
30510. Nina Asheim Birkeland
306Sävedalens AIK 419:30
3061. Sofia Ebermark
3062. Elin Hamrefors
3063. Erika Lindqvist
3064. Therese Alfredsson
3065. Filippa Spånér
3066. Märta Mollén
3067. Ida-Maria Svensson
3068. Madeleine Attfors
3069. Emma Andersson
30610. Amanda Claesson
307Nydalens SK 219:30
3071. Haakon Ingvaldsen
3072. Elias Wiklund
3073. Petter Kaarby
3074. Rune Rystad
3075. Anders B. Øksenholt
3076. Sverre Waaler Kaas
3077. Gjermund Glesnes
3078. Térence Risse
3079. Jørgen Madslien
30710. Tord E. Haflan
308Nydalens SK 319:30
3081. Eirik Langedal Breivik
3082. Gjermund Tørnqvist Halden
3083. Simen Kjær Haugberg
3084. Sören Jonsson
3085. Torstein Hole
3086. Simen Anthon Bjøringsøy
3087. Aksel Madslien
3088. Einar Lunøe
3089. Børge Pedersen
30810. Terje Dengerud
309Gävle OK 219:30
3091. Anders Enmark
3092. August Tynong
3093. Jan Moberg
3094. Patrik Ottosson
3095. Harry Hietanen
3096. Richard Hejdenberg
3097. Ingela Eriksson
3098. Anna Berggren
3099. Charlotta Bergqvist
30910. Moa Enmark
310Byåsen IL / Freidig / Frol IL 219:30
3101. Preben Antonsen
3102. Håvard Eidsmo
3103. Øystein Haug
3104. Øyvind Wiggen
3105. Johan Otto Munkeby
3106. Jonas Ressem
3107. Haakon Arnesen
3108. Harald Storrønning
3109. Vegard Ressem
31010. Åsmund Stenvik
311Gotlands OF 219:30
3111. Stefan Wahlgren (Visborgs OK)
3112. David Levin (Visborgs OK)
3113. Anders Kallings (Visborgs OK)
3114. Greger Westerlund (Svaide Roma SOK)
3115. Magnus Ihreskog (Visborgs OK)
3116. Albert Askengren (Visborgs OK)
3117. Pontus Gustafsson (Svaide Roma SOK)
3118. Armin Scholler (Visborgs OK)
3119. Marcus Timgren (Gotlands Bro OK)
31110. Frej Hegg (Svaide Roma SOK)
312OK Orinto 119:30
3121. Peter Gabrielsson
3122. Per Andersson
3123. Johan Andersson
3124. Magnus Homann
3125. Martin Johansson
3126. Pontus Jansson
3127. Bert Engström
3128. Elin Classon
3129. Björn Karlsson
31210. Bengt Classon
313HAMOK 119:30
3131. Toon Melis
3132. Bart Mellebeek
3133. Frederik Meynen
3134. Jeroen Van der Kleij
3135. Dries van der Kleij
3136. Peter Krampiltz
3137. Stefaan Schutjes
3138. Gunther Deferme
3139. Jeroen Hoekx
31310. Klaas Mellebeek
314Indre Østfold OK 119:30
3141. Odd Kasper Ekre
3142. Håkon Blågestad
3143. Jonas Lindell
3144. Pål Tveter
3145. Sigmund Vister
3146. Thomas Bedin
3147. Tore Rambøl
3148. Rune Blågestad
3149. Tore Sandem
31410. Jørgen Vister
315Rastivarsat / Mäntsälän Urheilijat 119:30
3151. Tatu Leirimaa
3152. Miska Tervala
3153. Tapani Mäkinen
3154. Tomi Kurhinen
3155. Tuomo Niskanen
3156. Olli-Petteri Hirvonen
3157. Iiro Kuusela
3158. Olli Liikkanen
3159. Sauli Saarinen
31510. Juho Kuoppamäki
316SBS Vikke 119:30
3161. Ville Suuronen
3162. Aaro Julkunen
3163. Veli-Matti Rintala
3164. Pasi Tölkkö
3165. Mikko Määttä
3166. Olli Suonpää
3167. Tapio Viiri
3168. Jussi Karttila
3169. Veli-Matti Hanhela
31610. Tero Lehto
317OK Enen 119:30
3171. Jesper Ackelman
3172. Fredrik Olofsson
3173. Mattias Olofsson
3174. Peter Olofsson
3175. Rasmus Steen
3176. Roger Andersson
3177. Niklas Wiklund
3178. Patrik Steen
3179. Fabian Steen
31710. Louise Borg
318Västerviks OK / Gamleby OK 119:30
3181. Isak Hertin
3182. Rickard Ingesson
3183. Simon Eckerlid
3184. Robin Jakobsson
3185. Robert Larsson
3186. Jan Eckerlid
3187. Petter Walerius
3188. Emil Sjöö
3189. Michael Hertin
31810. Axel Lindeberg
319Nyköpings OK 219:30
3191. Ola Brönnheden
3192. Dan Nilsson
3193. Oskar Engman
3194. Henning Hall
3195. Lennart Johansson
3196. Ulf Hylander
3197. Fredrik Ekenborg
3198. Pär Ericson
3199. Micke Wallström
31910. Mats Hall
320Bredaryds SOK 119:30
3201. Andreas Johnsson
3202. Per Sigvardson
3203. Jakob Andersson
3204. Henrik Andersson
3205. Peter Thelin
3206. Mattias Gunnarsson
3207. Stefan Svensson
3208. Henric Johnsson
3209. Magnus Trofast
32010. Filip Trofast
321Bredaryds SOK / Anderstorps OK 219:30
3211. Amanda Leo
3212. Emil Ericsson
3213. Ulf Johansson
3214. Arne Andersson
3215. Stefan Larsson
3216. Kenneth Waltersson
3217. Carina Svensson
3218. Daniel Johansson
3219. Sten Karlsson
32110. Per Hult
322Sala OK / Surahammars SOK / Vandrarringen 119:30
3221. Martin Norrbom
3222. Stefan Bjurstedt
3223. Lars-Erik Hasler
3224. Magnus Thornell
3225. Mårten Källström
3226. Jan Ehnberg
3227. Anton Källström
3228. Anders Brinkman
3229. Erik Grinneby
32210. Jörgen Dalén
323IFK Lidingö SOK 419:30
3231. Magnus Rajan
3232. Mikael Tarandi
3233. Sixten Hillerhag
3234. Anna Bachman
3235. Johan Sällfors
3236. Mattias Ganslandt
3237. Oliver Klingefjord
3238. Tapani Mattus
3239. Jari Pöyhönen
32310. Torbjörn Jarlemark
324Larvik OK / Notodden OL / OL Tønsberg og Omegn 119:30
3241. Jørn Sundby
3242. Anders Haflan
3243. Jørgen Frøyd
3244. Per Olav Gulbrandsen
3245. Peder Rauan
3246. Dag Steinar Ragvin
3247. Jens Didrik Berg
3248. Anders B. Kristoffersen
3249. Magnus Sandven
32410. Julie Hjortland
325Gustavsbergs OK 119:30
3251. Ulf Burman
3252. Henrik Pettersson
3253. Erik Kropf
3254. Mattias Nordin
3255. Magnus Lindblom
3256. Martin Bellander
3257. Jan Lavén
3258. Patrik Frisk
3259. Jens Werner
32510. Simon Frisk
326SMHI IF 119:30
3261. Carl Granström
3262. Nils Sjödin
3263. Magnus Irestig (vacant)
3264. Mikael Magnusson (vacant)
3265. Cristoffer Wittskog (vacant)
3266. Lars Norin
3267. Andreas Carlsson (vacant)
3268. David Gustafsson (vacant)
3269. Anders Johansson (vacant)
32610. Leif Hallingfors (vacant)
327Fredrikstad SK 219:30
3271. Asgeir Ristesund
3272. Lasse Simonsen
3273. Gard Antonsen
3274. Henning Martinsen
3275. Einar Modahl
3276. Thomas Lie
3277. Sven Simonsen
3278. Pål Angvoll
3279. Jan Sverdrup-Thygeson
32710. Herman Ryen Martinsen
328Heming Orientering 119:30
3281. Kimme Arnesen
3282. Kasper Fosser
3283. Martin Waaler Kaas
3284. Harald Astrup Arnesen
3285. Ulrik Astrup Arnesen
3286. Johan Svedberg
3287. Tarjei Vollset
3288. Bjørn Anders Flågen
3289. Claus Martinsen
32810. Petter Astrup Arnesen
329IF Thor 119:30
3291. Daniel Andersson-Olm
3292. Bo Segerman
3293. Mats Jonsell
3294. Christian Mittelholzer
3295. Andreas Svensson
3296. Fredrik Elwinger
3297. Petter Ranefall
3298. Robert Pettersson
3299. Thomas Pettersson
32910. Erik Hannrup
330Rånäs OK 119:30
3301. Joel Bohman
3302. Simon Bohman
3303. Emil Håsteen
3304. Anders Ohlin
3305. Eddie Bjärrenholt
3306. Daniel Hallberg
3307. Rasmus Rostö
3308. Felix Classon
3309. Jonas Eriksson
33010. John Larsson
331Arboga OK 119:30
3311. Patrik Lundqvist
3312. Rasmus Möller
3313. Henrik Törnqvist
3314. Kostiantyn Majasow
3315. Michael Wickström
3316. Thomas Andersson
3317. Arne Hägg
3318. Piotr Ostój
3319. Henrik Wickström
33110. Robert Grann
332Centrum OK 119:30
3321. Samuel Svensson
3322. Joel Bergkvist
3323. Mattias Ågren
3324. Oskar Gustafsson
3325. Jerk Rönnols
3326. Pierre Schamberger
3327. Eva Bühlmann Lerjen
3328. Karl Melin
3329. Magnus Grafström
33210. Christoph Dittel
333Ås-NMBU Orientering 219:30
3331. Anders Stiansen Nygaard
3332. Linus Olhans
3333. Endre Voros
3334. Håvard Steinsholt
3335. Robert Banfi
3336. Gunnar Tenge
3337. Sille Winsnes
3338. Andrea Dekany
3339. Erika Kishazine Zombory
33310. Kaja Winsnes Nordhagen
334USV TU Dresden 119:30
3341. Torsten Kaufmann
3342. Norbert Zenker
3343. Florian Bergmann
3344. Jan Birnstock
3345. Thomas Rewig
3346. Wieland Kundisch
3347. Andrej Olunczek
3348. Sebastian Bergmann
3349. Paul Lützkendorf
33410. Daniela Brohm

Damkaveln

330 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
501Domnarvets GOIF 114:30
5011. Karolina A.Höjsgaard
5012. Elin Dahlin
5013. Dana Safka Brozkova
5014. Emma Johansson
5015. Lena Eliasson
502Halden SK 114:30
5021. Elena Roos
5022. Ida Marie Næss Bjørgul
5023. Kine Hallan Steiwer
5024. Eva Jurenikova
5025. Mari Fasting
503OK Tisaren 114:30
5031. Helena Andersson
5032. Bettina Aebi
5033. Andrea Svensson
5034. Lilian Forsgren
5035. Simone Niggli
504Hellas Orientering 114:30
5041. Kristina Rybakovaite
5042. Gabija Razaityte
5043. Capucine Vercellotti
5044. Svetlana Mironova
5045. Irina Nyberg
505Tampereen Pyrintö 114:30
5051. Martina Zverinova
5052. Sonja Kyrölä
5053. Heidi Haapasalo
5054. Saila Kinni
5055. Riina Kuuselo
506IFK Lidingö SOK 114:30
5061. Helena Karlsson
5062. Annica Gustafsson
5063. Anna Bachman
5064. Ausrine Kutkaite
5065. Ines Brodmann
507OK Pan Århus 114:30
5071. Miri Thrane Ødum
5072. Ita Klingenberg
5073. Ida Bobach
5074. Maja Alm
5075. Signe Søes
508Göteborg-Majorna OK 114:30
5081. Viktoria Ernstsson
5082. Anna Forsberg
5083. Emma Bergman
5084. Lina Strand
5085. Judith Wyder
509Södertälje-Nykvarn OF 114:30
5091. Frida Jönsson Hellstadius
5092. Lenka Knapová
5093. Jeanette Jönsson Hellstadius
5094. Vendula Horčičková
5095. Jana Knapová
510Paimion Rasti 114:30
5101. Eveliina Hirvonen
5102. Salla Fagerudd
5103. Vroni König-Salmi
5104. Inga Dambe
5105. Saara Norrgrann
511Linköpings OK 114:30
5111. Cecilia Kleist
5112. Sofia Salomonsson
5113. Amy Rankka
5114. Fredrika Vångell
5115. Alva Olsson
512Kalevan Rasti 114:30
5121. Mari Väänänen
5122. Aija Skrastina
5123. Mari Väisänen
5124. Paula Iso-Markku
5125. Sara Lüscher
513IFK Lidingö SOK 214:30
5131. Akvile Preiksaite
5132. Frida Bakkman
5133. Sofia Törnqvist
5134. Sofia Adolfsson
5135. Sarina Jenzer
514Stora Tuna OK 114:30
5141. Anna Mårsell
5142. Lilly Gross
5143. Johanna Erlandsson
5144. Julia Gross
5145. Tove Alexandersson
515Tullinge SK 114:30
5151. Sara Lundblad
5152. Sofia Lönnkvist
5153. Rebecka Heinrup
5154. Jenny Lönnkvist
5155. Johanna Lönnkvist
516SK Pohjantähti 114:30
5161. Heini Wennman
5162. Marttiina Joensuu
5163. Laura Lakanen
5164. Marika Teini
5165. Sofia Haajanen
517MS Parma 114:30
5171. Anni Heikkonen
5172. Tuulia Viberg
5173. Susanna Tervo
5174. Maija Sianoja
5175. Anastasia Tikhonova
518Lillomarka OL 114:30
5181. Lucy Butt
5182. Helen Palmer
5183. Siri Kollerud
5184. Andrine Benjaminsen
5185. Siri Vilberg
519Halden SK 214:30
5191. Vendula Haldin
5192. Ingunn Fristad
5193. Ane Sofie Bjørgul
5194. Hanna Haugen Nordbrøden
5195. Vercellotti Léa
520Kangasala SK 114:30
5201. Evely Kaasiku
5202. Outi Ojanen
5203. Anna Kotkajuuri
5204. Iida Savolainen
5205. Iveta Duchova
521IFK Moras OK 114:30
5211. Anastasia Trubkina
5212. Olga Panchenko
5213. Fanni Gyurko
5214. Evgeniya Ryapolova
5215. Magdalena Olsson
522Fredrikstad SK 114:30
5221. Sigrid Alexandersen
5222. Birgitte Huseby
5223. Marie Olaussen
5224. Kamilla Olaussen
5225. Heidi Østlid Bagstevold
523NTNUI 114:30
5231. Linn Hokholt (vacant)
5232. Anna Ulvensøen (vacant)
5233. Marta Ulvensøen (vacant)
5234. Maren Jansson Haverstad (vacant)
5235. Emma Johansson (vacant)
524OK Linné 114:30
5241. Rebecka Olsson
5242. Inga Kazlauskaite
5243. Hilda Forsgren
5244. Catherine Taylor
5245. Annika Billstam
525Koovee 114:30
5251. Tuuli Paunonen
5252. Marjo Niittynen
5253. Elo Saue
5254. Henna Skog
5255. Miia Niittynen
526Sävedalens AIK 114:30
5261. Amilia Björklund
5262. Emma Andersson
5263. Camilla Engstrand
5264. Maria Magnusson
5265. Anastasia Denisova
527OK Kolmården 114:30
5271. Frida Aspnäs
5272. Linn Bränneby
5273. Maja Pettersson
5274. Lisa Pettersson
5275. Malin Leijon Lind
528Lynx 114:30
5281. Taru Ikäheimonen
5282. Aino Mänkärlä
5283. Anna Ojapalo
5284. Sara Karvonen
5285. Karoliina Sundberg
529OK Hällen 114:30
5291. Markéta Novotná
5292. Johanna Engström
5293. Anna Sjölander
5294. Johanna Öberg
5295. Linnea Gustafsson
530Bækkelagets SK 114:30
5301. Mariann Ulvestad
5302. Tone Wigemyr
5303. Lene Godager
5304. Ingvild Gjessing
5305. Nikoline Ekeberg Schjerve
531Hiisirasti 114:30
5311. Daria Korobeynik
5312. Noora Koskinen
5313. Inna Somova
5314. Päivi Autio
5315. Natalia Efimova
532Leksands OK 114:30
5321. Sabine Hauswirth
5322. Ida Lindkvist
5323. Petra Baljeu
5324. Rahel Friederich
5325. Helena Jansson
533Bredaryds SOK 114:30
5331. Amanda Leo
5332. Amanda Hansson
5333. Linnéa Andersson
5334. Carina Svensson
5335. Agnes Leo
534Hiidenkiertäjät 114:30
5341. Sonja Liukkonen
5342. Jenny Paulin
5343. Annika Rihma
5344. Anu Åkerman
5345. Julia Novikova
535Angelniemen Ankkuri 114:30
5351. Sanna Kauppila
5352. Heini Saarimäki
5353. Pinja Kurppa
5354. Sanni Kivelä
5355. Natalia Vinogradova
536OK Kåre 114:30
5361. Jenny Eriksson
5362. Kajsa Risby
5363. Amelie Ekström
5364. Matilda Andersson
5365. Lisa Risby
537OK Linné 214:30
5371. Lisa Rönnols
5372. Samantha Saeger
5373. Elisa Elstner
5374. Lina Bäckström
5375. Emily Kemp
538OK Orion 114:30
5381. Daria Lajn
5382. Carlotta Scalet
5383. Cecilia Bratt
5384. Tilda Johansson
5385. Nadiya Volynska
539Järla Orientering 114:30
5391. Elsa Jansson
5392. Anneke Hald Bjorgum
5393. Ingjerd Myhre
5394. Elin Hemmyr Skantze
5395. Karolin Ohlsson
540IFK Lidingö SOK 314:30
5401. Matleena Boström
5402. Rachael Rothman
5403. Elin Carlsson
5404. Sofie Sihver
5405. Adela Indrakova
541Konnerud IL 114:30
5411. Anette Baklid
5412. Ida Mari Borge Hovi
5413. Synne Baklid
5414. Therese Haare
5415. Marte Narum
542Haninge SOK 114:30
5421. Sara Eskilsson
5422. Hanna Korhonen
5423. Julia Göransson
5424. Jennifer Andersson
5425. Moa Leijon Lind
543IK Hakarpspojkarna 114:30
5431. Elna Forsberg
5432. Hanna Palm
5433. Anette Granstedt
5434. Sofie Svensson
5435. Anna Envall
544OK Södertörn 114:30
5441. Tove Lagerberg
5442. Marita Freimane
5443. Hanna Lagerberg
5444. Alice Törnlund
5445. Marielle Larsson
545Göteborg-Majorna OK 214:30
5451. Marie-Louise Axenborg
5452. Louise Göthfors
5453. Anna Wallin
5454. Sara Johansson
5455. Frida Nero
546Sundsvalls OK 114:30
5461. Alice Hugosson
5462. Annika Carlberg
5463. Hanna Hugosson
5464. Johanna Sjölund
5465. Johanna Bergman
547CopenhagenO 114:30
5471. Cecilie Friberg Klysner
5472. Lea Reime
5473. Line Søderlund
5474. Nikoline Tillingsøe
5475. Nicoline Friberg Klysner
548Alfta-Ösa OK 114:30
5481. Vesta Ambrazaite
5482. Josefine Engström
5483. Hana Hancikova
5484. Ylva Kindlundh
5485. Galina Vinogradova
549OK Tisaren 214:30
5491. Marion Aebi
5492. Rebecka Nylin
5493. Anna Hallmén
5494. Lovisa Persson
5495. Julia Lauri
550Tullinge SK 214:30
5501. Emeli Pettersson
5502. Tina Junegard
5503. Amanda Berggren
5504. Linda Larsson
5505. Linnea Adolfsson
551Varegg Fleridrett 114:30
5511. Christiane Trøsse
5512. Kristine Fjellanger
5513. Line Laurantsen
5514. Ingrid Vrålstad Løvås
5515. Kristin Löfgren
552Rasti-Kurikka 114:30
5521. Satu Heittola
5522. Johanna Kriikkula
5523. Piia Latva-Kiskola
5524. Suvi Heittola
5525. Aleksandra Voytova
553Freidig 114:30
5531. Karen Oline Kolstad
5532. Frida Sæther
5533. Malin Sandstad
5534. Mari Angell-Petersen
5535. Hanne Sandstad
554Kangasala SK 214:30
5541. Heini Papinsaari
5542. Tiina Äijälä
5543. Heini Rintanen
5544. Vilma Annala
5545. Jaana Pietilä-Annala
555OK Rodhen 114:30
5551. Maria Alekseyonok
5552. Alexandra Bjärrenholt
5553. Mathilda Karlsson
5554. Jenny Wegmüller
5555. Maria Sjölander
556Paimion Rasti 214:30
5561. Emma Silvennoinen
5562. Milla Saarimäki
5563. Katri Lindeqvist
5564. Laura Portin
5565. Signe Dambe
557IK Hakarpspojkarna 214:30
5571. Karin Spjuth
5572. Gabriella Gustafsson
5573. Anna Serrallonga
5574. Moa Svensson
5575. Elin Svensson
558Hagaby GOIF 114:30
5581. Josefine Wallenhammar
5582. Beata Falk
5583. Karin Persson
5584. Elin Winblad
5585. Benita Hansson
559OK Pan Århus 214:30
5591. Stine Bagger Hagner
5592. Josefine Lind
5593. Signe Klinting
5594. Mette Hjerrild
5595. Ane Linde
560Täby OK 114:30
5601. Christina Løvald Hellberg
5602. Elin Björkman
5603. Emma Hagrot
5604. Hanna Hänström
5605. Lenka Poklopova
561OK Tyr 114:30
5611. Johanna Kindlund
5612. Linda Take
5613. Sofie Gustavsson
5614. My Westlund
5615. Malin Leandersson
562IFK Göteborg 114:30
5621. Josefine Carlsson
5622. Elin Månsson
5623. Kirsi Nurmi
5624. Anna Närhi
5625. Jenny Johansson
563Järla Orientering 214:30
5631. Stina Jansson
5632. Josefin Persson
5633. Malin Sandström
5634. Anna Dahlgren-Rosén
5635. Ellinor Fransson
564Rajamäen Rykmentti 114:30
5641. Johanna Tervo
5642. Hanna Raitanen
5643. Julia Himilä
5644. Mirabella Tolonen
5645. Marjo Liikanen
565Nydalens SK 114:30
5651. Malin Jakobsson
5652. Nicole Ragvin
5653. Sofie Aarnes
5654. Anne M Hausken Nordberg
5655. Anne Johanne Lind
566Helsingin Suunnistajat 114:30
5661. Heidi Salonen
5662. Anniina Suhonen
5663. Venla Heikkilä
5664. Eija Meriläinen
5665. Pihla Otsamo
567NTNUI 214:30
5671. Audhild Bakken Rognstad (vacant)
5672. Britt Ingunn Nydal (vacant)
5673. Rannveig Jørgensen (vacant)
5674. Jorunn Kvakland (vacant)
5675. Gunnhild Rogne Halland (vacant)
568OK Linné 314:30
5681. Elin Karlsson
5682. Lisa Carlsson
5683. Kate Morrison
5684. Fredrika von Essen
5685. Emma Pihl Skoog
569OK Denseln 114:30
5691. Perrine Obstetar
5692. Anastasiia Danylova
5693. Annica Crispin
5694. Lovisa Adolfsson
5695. Isia Basset
570Eksjö SOK 114:30
5701. Julia Bauer
5702. Sophie Tritschler
5703. Anja Arbter
5704. Amanda Falck Weber
5705. Michala Guizzardi
571Halden SK 314:30
5711. Runa Lien Backstrøm
5712. Marit Kahrs
5713. Sabine Rothaug
5714. Jennie Andersson
5715. Iliana Ilieva
572KFUM Örebro OK 114:30
5721. Anette Carlsson
5722. Kristin Jacobson
5723. Susanne Eriksson
5724. Ellinor Eriksson
5725. Elsa Ekelin
573Fossum IF 114:30
5731. Guro Vassend
5732. Gunvor Hov Høydal
5733. Marianne Opsahl Bredesen
5734. Maria Brodin
5735. Ragnhild Hjermstad
574OK Linné 414:30
5741. Sara Lundsten
5742. Amanda Thellsén
5743. Helene Nilsson
5744. Claire Sandevoir
5745. Ulrika Lindstam
575IF Femman 114:30
5751. Julia Björkstrand
5752. Alexandra Enlund
5753. Matilda Smeds
5754. Pernilla Tunis
5755. Victoria Höstman
576Domnarvets GOIF 214:30
5761. Eva Elfving
5762. Lena Nordlund
5763. Karin Elfving
5764. Sara Helander
5765. Johanna Lindberg
577Tampereen Pyrintö 214:30
5771. Maria Laine
5772. Sanni Kymäläinen
5773. Emmi Mähönen
5774. Jenni Laine
5775. Lotta Karhola
578OK Skogsfalken 114:30
5781. Jolanta Kolosinska
5782. Pim Hedberg
5783. Lina Svensson
5784. Lina Blomqvist
5785. Lina Persson
579Söders-Tyresö 114:30
5791. Tekle Emilija Gvildyte
5792. Nina Thörnqvist
5793. Karin Almgren
5794. Åsa Linnersjö
5795. Lucie Krafkova
580Sävedalens AIK 214:30
5801. Lina Samor
5802. Elin Hamrefors
5803. Märta Mollén
5804. Erika Lindqvist
5805. Anastasia Kruglenia
581Tumba-Mälarhöjden OK 114:30
5811. Iva Kosarkova
5812. Jennifer Warg
5813. Matilda Lagerholm
5814. Elsa Törnros
5815. Karin Skogholm
582Nord West 114:30
5821. Elena Gurskaia
5822. Nadezhda Sorvacheva
5823. Anastasia Pesegova
5824. Tatyana Bevza
5825. Daria Krasilnikova
583IL Tyrving 114:30
5831. Kristin Helland-Hansen
5832. Tessa Hill
5833. Cassie Trewin
5834. Ingunn Hultgreen Weltzien
5835. Betty Ann Bjerkreim Nilsen
584IF Sibbo-Vargarna 114:30
5841. Elli Virta
5842. Karoliina Martikainen
5843. Mari Seppänen
5844. Jasmin Sundbäck
5845. Tatiana Rozova
585Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 114:30
5851. Emma Bjessmo
5852. Lena Bjessmo
5853. Rebecca Waldenfjord
5854. Agnes Lundqvist
5855. Emmy Albinsson
586OK77 114:30
5861. Rafaela Ilmoni
5862. Katja von Schoultz
5863. Kristiina Vaano
5864. Vivian Lindholm
5865. Ina Westerlund
587Asker SK 114:30
5871. Kaja Bråten Løvald
5872. Karoline Isachsen
5873. Fanni Jauhojärvi Markussen
5874. Ragnhild Løvli
5875. Tilla Farnes Hennum
588OK Djerf 114:30
5881. Elin Lindberg
5882. Åsa Zetterberg-Eriksson
5883. Marina Garcia Castro
5884. Carmen Patino Deniz
5885. Marie Pettersson
589Ulricehamns OK 114:30
5891. Anna Nilsson Simkovics
5892. Clara Mannfolk
5893. Sofie Pettersson
5894. Lovisa Mannfolk
5895. Radka Sklenarova
590Leksands OK 214:30
5901. Frida Erkers
5902. Madelene Allmungs
5903. Maja Enges
5904. Marie Spångmyr
5905. Franziska Dörig
591Ärla IF 114:30
5911. Susen Lösch
5912. Lisa Andersson
5913. Sandra Karlsson-Bierfeldt
5914. Sandra Grosberga
5915. Sofia Grawé
592IF Thor 114:30
5921. Gunilla Svärd
5922. Anna Sander
5923. Rebecka Hoppe
5924. Dorothe Spillmann
5925. Annika Ridell
593Södertälje-Nykvarn OF 214:30
5931. Katarina Borg
5932. Anna Kindlundh
5933. Emma Isaksson
5934. Sanna Skoog
5935. Siri Jeppson
594Gävle OK 114:30
5941. Moa Enmark
5942. Anna Berggren
5943. Emma Hållström
5944. Kristin Boman
5945. Ingela Eriksson
595Trollhättans SOK 114:30
5951. Elvira Björklund
5952. Lina Andersson
5953. Agnes Westerberg
5954. Josefine Kristiansson
5955. Aina Edgren
596Hagaby GOIF 214:30
5961. Stefanie Andersson
5962. Josefine Höög
5963. Amélie Wallenhammar
5964. Karin Gustafsson
5965. Lovisa Falk
597Hellas Orientering 214:30
5971. Fanny Roche
5972. Liudmila Sapronenkova
5973. Charlotta Thureson Giberg
5974. Jonna Fors
5975. Ida Willén
598OK Ravinen 114:30
5981. Ebba Pegestam
5982. Annie Forsberg
5983. Julia Frejd
5984. Frida Forsberg
5985. Ida Kallur
599OK Ravinen 214:30
5991. Jogvilė Sušinskaitė
5992. Jenny Tirén Berg
5993. Viktoria Helmersson
5994. Camilla Engel
5995. Sarah-Jane Gaffney
600Korsnäs IF OK 114:30
6001. Jonna Jungåker
6002. Lina Fredriksson
6003. Frida Fredriksson
6004. Ronja Jungåker
6005. Therese Bergqvist
601OK Raseborg 114:30
6011. Sara Forsström
6012. Susanna Forsell
6013. Maria Ljungqvist
6014. Josefina Bäck
6015. Mikaela Fiskars
602Linköpings OK 214:30
6021. Sara Jonsson
6022. Kristina Ljunggren
6023. Sara Jelvegård
6024. Annika Ivarsson
6025. Anna Håkansson
603IFK Moras OK 214:30
6031. Helene Söderlund
6032. Katarina Svahn
6033. Frida Lövgren
6034. Sara Wadman
6035. Indre Valaite
605OK Linné 514:30
6051. Kerstin Burnett
6052. Sara Johansson
6053. Sandra Boström
6054. Julia Angelsiöö
6055. Camille Rauturier
606Paimion Rasti 314:30
6061. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
6062. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
6063. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
6064. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
6065.
607Västerås SOK 114:30
6071. Sandra Näslund
6072. Cecilia Einarsson
6073. Teresa Stafström
6074. Sara Hamrefors
6075. Annika Davidsson
608Tormestorps IF 114:30
6081. Felicia Feurstein
6082. Ellen Reimer
6083. Kajsa Wetterström
6084. Nelly Carlsson
6085. Erika Björck
609Markbygdens OK 114:30
6091. Elin Högstrand
6092. Marina Axelsson
6093. Klara Axelsson
6094. Anne Hansson
6095. Josefin Andersson
610MS Parma 214:30
6101. Liis Johanson
6102. Tiia Miettinen
6103. Emilia Rantanen
6104. Elisa Mäkinen
6105. Outi Sareila
611Fredrikstad SK 214:30
6111. Gitte Bromander
6112. Linda Mari Solberg
6113. Sigrid Marie Ståhl Vik
6114. Maren Roll Paulsen
6115. Hanna Torjusen
612OK Skogshjortarna 114:30
6121. Hanna Axelsson
6122. Karin Aneland-Thern
6123. Annie Larsson
6124. Tiina Laas
6125. Therése Ivarsson
614Hjärnarps GH OL 114:30
6141. Nicole Ljungdahl
6142. Matilda Arborelius
6143. Erica Eriksson
6144. Frida Hedin
6145. Kajsa Hedin
615Långhundra IF 114:30
6151. Josefin Bengtsson
6152. Anika Gassner
6153. Emma Bromark
6154. Sara Bengtsson
6155. Jenny Bengtsson
616Finspångs SOK 114:30
6161. Simona Chladkova
6162. Jenni Simola
6163. Elin Johansson
6164. Katerina Dolezelova
6165. Eliska Kulhava
617Tullinge SK 314:30
6171. Linnéa Engstedt
6172. Magdalena van de Voorde
6173. Ida Forsén
6174. Channa Lönne
6175. Cecilia Imark
618Linköpings OK 314:30
6181. Elin Gunnarsson
6182. Hanna Modig Tjärnström
6183. Frida Karlsson
6184. Maria Olofsson
6185. Julia Modig Tjärnström
619Sundbybergs IK 114:30
6191. Anna Falk
6192. Karolina Hellberg
6193. Astrid Simonsson
6194. Carina Doyle
6195. Cecilia Westström
620NTNUI 314:30
6201. Mari Jevne Arnsesen (vacant)
6202. Hedvig Åstebøl (vacant)
6203. Solveig Blandkjenn (vacant)
6204. Toril Nes (vacant)
6205. Elin Kristin Hem (vacant)
621Tullinge SK 414:30
6211. Anna-Karin Sundqvist
6212. Frida Junegard
6213. Ellinor Fryxell
6214. Andrea Westerdahl
6215. Elin Sundqvist
622IFK Göteborg 214:30
6221. Elin Pettersson
6222. Erica Pettersson
6223. Anna Gustafsson
6224. Annica Eng
6225. Lovisa Carlsson
623IF Hagen 114:30
6231. Maria Sahlén
6232. Anna Larsson
6233. Stina Larsson
6234. Emma Kindbom
6235. Ellen Larsson
624Angelniemen Ankkuri 214:30
6241. Emma Laakkio
6242. Lilia Emaldynova
6243. Emilia Vuori
6244. Nella Rontu
6245. Anni Reiman
626Attunda OK 114:30
6261. Maria Von Schmalensée
6262. Laura DAngelo
6263. Annika Lindberg
6264. Madeleine Limpar
6265. Terese Herlin
627Turun Suunnistajat 114:30
6271. Daniela Cepova
6272. Kaisa Lylynperä
6273. Enni Jalava
6274. Lilja Österman
6275. Emmi Haavisto
628Anttolan Urheilijat 114:30
6281. Henna-Riikka Haikonen
6282. Jenna Pajunen
6283. Heini Pulliainen
6284. Heli Noponen
6285. Laura Pajunen
629vacant14:30
6291. vacant
6291. vacant
6291. vacant
6291. vacant
6292. vacant
6292. vacant
6292. vacant
6292. vacant
6293. vacant
6293. vacant
6293. vacant
6293. vacant
6294. vacant
6294. vacant
6294. vacant
6294. vacant
6295.
630Umeå OK 114:30
6301. Klara Yngvesson
6302. Jenny Wegebro
6303. Johanna Hallberg
6304. Åsa Otterbjörk
6305. Stina Nilsson
631Vittjärvs IK 114:30
6311. Andrea Wickbom
6312. Amanda Holmgren
6313. Josefine Andersson
6314. Josefine Tuoremaa
6315. Evelina Wickbom
632Lynx 214:30
6321. Anni Kivilaakso
6322. Sini Närvä
6323. Tuuli Heikkilä
6324. Heidi Plit
6325. Nelli Rehn
633Espoon Suunta 114:30
6331. Emilia Ståhlberg
6332. Marja-Liisa Autti
6333. Virpi Palmen
6334. Astra Francke
6335. Sini Pekkala
634Rastivarsat 114:30
6341. Emilia Hyvärinen
6342. Milla Lohikainen
6343. Ella Immonen
6344. Roosa Hyvärinen
6345. Irina Mihalko
635Stora Tuna OK 214:30
6351. Susanna Mårtensson
6352. Melina Carlsson
6353. Hanna Barkegren
6354. Vanessa Fricker
6355. Linnea Malmberg
636Frol IL 114:30
6361. Gøril Rønning Sund
6362. Mathilde Rundhaug
6363. Kari Svingheim
6364. Sara Profors
6365. Eirin Svanøe-Hafstad
637Kongsberg OL 114:30
6371. Aurora Moholth
6372. Marlin Haavengen
6373. Idunn Haavengen
6374. Rikke Hjelseth Larsen
6375. kristin Sagosen Smeby
638Hestra IF 114:30
6381. Lovisa Hansson
6382. Johanna Sundström
6383. Therese Enenge
6384. Maria Krafft-Helgesson
6385. Sara Åberg
639Falkenbergs OK 114:30
6391. Frida Andersson
6392. Matilda Martinsson
6393. Emma Ericsson
6394. Johanna Henriksson
6395. Sofie Söderblom
640Hamar OK / Ringsaker OK 214:30
6401. Kristine Fjeld
6402. Anne Marit Bordal
6403. June Hovde
6404. vacant
6405.
641Falköpings AIK OK 114:30
6411. Sara Hagström
6412. Vilma Blennow
6413. Kristine Svensson
6414. Johanna Hagström
6415. Amanda Blennow
642OK Landehof 114:30
6421. Felicia Stuhlhofer
6422. Helena Strand
6423. Pia Johansson
6424. Hanna Åberg
6425. Lotta Saetre
643Halden SK 414:30
6431. Gina Granstedt
6432. Ingvild Torgersen
6433. Anneli Grindstad
6434. Nina Asheim Birkeland
6435. Gry Granstedt
644Kungälvs OK 114:30
6441. Frida Brogren
6442. Klara Pålsson
6443. Anna Asplund
6444. Lina Pålsson
6445. Hanna Rangert
645OK Rodhen 214:30
6451. Veranika Chernik
6452. Jessica Söllvander
6453. Annika Ardell
6454. Rebecca Bjärrenholt
6455. Yvonne Grehn
646CopenhagenO 214:30
6461. Masha Semak
6462. Mathilde Kracht
6463. Iben Valery
6464. Agnes Jonsson
6465. Helle Holm Clausen
647Bækkelagets SK 214:30
6471. Jenni Hesselbeg Indby
6472. Anniken Eriksrud Karlsen
6473. Maria Torgersen
6474. Kine Gulliksen
6475. Line Hagman
648OK Tyr 214:30
6481. Hanna Gustavsson
6482. Lydia Martinsson
6483. Märta Ransjö-Zander
6484. Ida Hyvönen
6485. Eva Albinsson
649IF Sturla 114:30
6491. Linda Verde
6492. Aud Ellen Brevik
6493. Fride Sørensen
6494. Magnhild Frydenlund
6495. Aud Ellen Brevik
650Kils OK 114:30
6501. Sofia Holmgård
6502. Anna Lundqvist
6503. Ida Hedin
6504. Klara Holmgård
6505. Elsa Holmgård
651OK Älvsjö-Örby 114:30
6511. Linda Nordström
6512. Ingrid Mattsson
6513. Jessica Röös
6514. Cecilia Bentlinger
6515. Margareta Wadin
652Vänersborgs SK 114:30
6521. Jenny Nyman
6522. Line Cederberg
6523. Frida Stolt
6524. Olivia Nyman
6525. Emelie Svalin
653Skogsluffarnas OK 114:30
6531. Karin Tidevall
6532. Karin Edström
6533. Barbro Bransome
6534. Karin Skog
6535. Erika Carlinger
654Skarpnäcks OL 114:30
6541. Emma Carlsson
6542. Fanny Deckner
6543. Eva Molén
6544. Sanna Batz
6545. Linnea Carlsson
655Rajamäen Rykmentti 214:30
6551. Sirkku Minkkinen
6552. Riikka Haltia
6553. Katariina Aaltonen
6554. Marika Suominen
6555. Laura Sinisalo
656OK Pan Århus 314:30
6561. Camilla Louise Bevensee
6562. Hanna Aludden
6563. Caroline Finderup
6564. Josephine Dewett Kristensen
6565. Rie McGrail
657Espoon Suunta 214:30
6571. Maija Raasakka
6572. Irina Nefedova
6573. Salla Autti
6574. Marjo Koistinen
6575. Tarja Vesanto
658Helsingborgs SOK 114:30
6581. Julia Dahl
6582. Josefine Nilsson
6583. Malin Thorneman
6584. Carolina Nilsson
6585. Carin Stenberg
659Post SV Dresden 114:30
6591. Dorothea Müller
6592. Karin Kraemer
6593. Anna Nitsche
6594. Annegret Fromke
6595. Fanny Sembdner
660Kungälvs OK 214:30
6601. Kristin Ekdala
6602. Linda Wetter
6603. Ann-Sofi Hermansson
6604. Linnea Bergstrand
6605. Cecilia Groth
661Stora Tuna OK / Domnarvets GOIF 314:30
6611. Ulrika Eriksson
6612. Elsa Andersson
6613. Susanne Lüscher
6614. Yvonne Carlsson
6615. Susanne Lüscher
662OK Österåker 114:30
6621. Cecilia Arvidson
6622. Anette Lantz
6623. Caroline Westbom
6624. Monique Stalås Hörnsten
6625. Karin Åhlén
663Koovee 214:30
6631. Minna Saarinen
6632. Amanda Uusitalo
6633. Ruut Kanko
6634. Petra Huttunen
6635. Erika Uotila
664Hiidenkiertäjät 214:30
6641. Josefina Sundman
6642. Laura Leijola
6643. Essi Kangasaho
6644. Kerstin Uiboupin
6645. Anu Uhotoinen
665OK Vilse 87 / FK Göingarna / OK Eken 114:30
6651. Ellinor Tjernlund
6652. Josefin Tjernlund
6653. Martina Karlsson
6654. Louise Axelsson
6655. Marie Morlon
666OK Landehof 214:30
6661. Emelie Karlsson
6662. Kristin Ander
6663. Emelie Roos
6664. Anne Magnusson
6665. Sara Lorén
667OK Alehof 114:30
6671. Tilda Karlsson
6672. Sofia Johansson
6673. Anna Lövgärd
6674. Ylva Sunesson
6675. Elin Blick
668Saarijärven Pullistus 114:30
6681. Elli Häkkinen
6682. Eija Ihanainen
6683. Johanna Kauppinen
6684. Milla Kantanen
6685. Inkeri Hyttinen
669Varegg Fleridrett 214:30
6691. Olena Strugalova
6692. Constance Storvestre
6693. Kristiane Elise Ottesen
6694. Gunhild S. Tysvær
6695. Kårhild H. Nordstad
670Lillomarka OL 214:30
6701. Charlotte Watson
6702. Kristin Brekke
6703. Sara Angell Bakke
6704. Ingvild Brekke
6705. Ingvild Wang
671Asker SK 214:30
6711. Nora Synnøve Woxholth
6712. Julia Plaian
6713. Ingrid Tandberg Ryan
6714. Margrethe Wisløff
6715. Marit Isachsen
672Forsa OK 114:30
6721. Ida Forsgren
6722. Linn Bylars
6723. Maria Bryngelsson
6724. Karin Trolin
6725. Matilda Jonsson
673Forsa OK 214:30
6731. Emelie Jonasson
6732. Hanna Kjellin
6733. Anki Teike
6734. Kristina Sandberg
6735. Mikaela Blom
674SK Praga 114:30
6741. Kristyna Cermakova
6742. Anna Kozinova
6743. Silvie Slavíková
6744. Zuzana Kozinova
6745. Jana Kozinova
675Lidköpings VSK 114:30
6751. Sara Hägnander
6752. Filippa Andersson
6753. Ann-Marie Holmström
6754. Ida Karlsson
6755. Emma Ekberg
676Gudhems IF / Istrums SK / Mullsjö SOK 114:30
6761. Ulrika Fredriksson
6762. Alice Axelsson
6763. Stina Nero
6764. Malin Fallgren
6765. Alicia Cobo Caballero
677Gudhems IF / Istrums SK / Mullsjö SOK 214:30
6771. Lina Lundberg
6772. Pia Käck-Fritzell
6773. Olivia Hoffman
6774. Lina Andersson
6775. Nina Gumaelius
678Alfta-Ösa OK 214:30
6781. Gabriele Keinaite
6782. Bente Rost
6783. Frida Jonsson
6784. Elin Kindlundh
6785. Åsa Kindlundh
679Lerums SOK 114:30
6791. Emma Djerf
6792. Saga Backteman
6793. Clara Cox
6794. Klara Djerf
6795. Susanne Cox
680CopenhagenO 314:30
6801. Jenni Adams
6802. Amalie Tripax
6803. Maja L. Brinch
6804. Pernille Sommer
6805. Charlotte Thrane
681Halmstad OK 114:30
6811. Johanna Holmén
6812. Malin Settergren
6813. Magdalena Johansson
6814. Susanna Adamsson
6815. Karin Karlsson
682IFK Enskede 114:30
6821. Elin Ahlström
6822. Nina de Boussard
6823. Josefin Glasell
6824. Martina Sundberg
6825. Therese Sjöberg
683Jönköpings OK 114:30
6831. Filippa Johansson
6832. Therese Barje
6833. Lucie Weissova
6834. Anna Johansson
6835. Lauriane Beauvisage
684Jönköpings OK 214:30
6841. Kajsa Johansson
6842. Maritha Henriksson
6843. Carin Rosjö
6844. Lena Högrell
6845. Anna Niklasson
685Jönköpings OK 314:30
6851. Elizabete Blumentale
6852. Emmeli Axmalm
6853. Elin Dolk
6854. Anna Dolk
6855. Agneta Hallberg-Hansson
686Jönköpings OK 414:30
6861. Susanne Axelsson
6862. Liselott Svensson
6863. Marie Ahlmén
6864. Monica Johansson
6865. Eva Carlsson
687OK Klyftamo 114:30
6871. Malin Sörstrand
6872. Kristina Häggblom
6873. Ida Höjskeld
6874. Emelie Karlsson-Landén
6875. Karin Holm
688OK Roxen 114:30
6881. Fanny Asketun
6882. Anna-Stina Påledal
6883. Susanne Aldén
6884. Annika Asketun
6885. Ida Dalhammer
689Hamar OK / Løten o-lag 114:30
6891. Sofie Johansson
6892. Evine Westli Andersen
6893. Stine Frogner Tømmervold
6894. Nina Smestad
6895. Emilie Westli Andersen
690Tormestorps IF 214:30
6901. Anna Reimer
6902. Sara Henriksson
6903. vacant
6904. vacant (OL Tønsberg og Omegn)
6905.
691OK Tranan 114:30
6911. Hanna Lindström
6912. Sara Kindlund
6913. Sara Nilsson
6914. Annika Johansson
6915. Ulrika Kindlund
692OK Denseln 214:30
6921. Emma Karlsson
6922. Nina Ahlander
6923. Anneli Berggren
6924. Hanna Berggren
6925. Carina Kalered
693Väsby OK 114:30
6931. Maria Cole
6932. Pia Boudrie Hesselgren
6933. Maria Liljevret
6934. Annika Lundström
6935. Maria Hellström
694Modum O-lag 114:30
6941. Heidi Mårtensson
6942. Tine Hansen
6943. Agnes Longfjeld
6944. Solveig Kongsrud
6945. Lill-Kristin Enger
695KFUM Örebro OK 214:30
6951. Sofie Karlsson
6952. Linda Harlén
6953. Elin Sundkvist Berg
6954. Lina Jonhed
6955. Emma Victorin
696Mölndal Outdoor IF 114:30
6961. Karolina Wildheim
6962. Anna Nordelöf
6963. Åsa Ottosson
6964. Lisa Håkansson
6965. Sara Prince
697Mölndal Outdoor IF 214:30
6971. Anna Abrahamsson
6972. Susanne Bergh
6973. Annie Olsson
6974. Erika Asp
6975. Karin Olsson
698Rehns BK 114:30
6981. Kristin Olovsson
6982. Johanna Palm-Nilsson
6983. Wilma Lagerhäll
6984. Pernilla Blom
6985. Elise Rognsvåg
699NTNUI 414:30
6991. Kristine Fjeldbo (vacant)
6992. Ida Tiltnes (vacant)
6993. Aurora Fossey
6994. Maren Motagen Hansen
6995. Ingvild Maalen-Johansen (vacant)
700NTNUI 514:30
7001. Kattarina Rogstad
7002. Marianne Dæhli
7003. Guro Heimstad Kleiven
7004. Elise Elvetoy (vacant)
7005. Karoline Datil Fosty
701Hjobygdens OK 114:30
7011. Maria Schmiterlöw
7012. Ann-Kristin Jansson
7013. Hanna Larsson
7014. Anna Schmiterlöw
7015. Elin Törnroth
702OK Skogsfalken 214:30
7021. Josefine Albinsson
7022. Patricia Edgarsson