Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för DM Medel Uppland + Stockholm

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: DM Medel Uppland + Stockholm
Arrangörsorganisationer: Rånäs OK / Stockholms OF
Datum: söndag 7 september 2014

D21 U

4 330 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
300Lisa CarlssonOK Linné10:00
301Rebecka LindbergOK Roslagen10:02
302Åsa Zetterberg-ErikssonOK Djerf10:04
303Sara LundstenOK Linné10:06
304Elin LindTierps SOK10:08
305Emma Pihl SkoogOK Linné10:10
306Linnea TroengSkogslöparna10:12
307Samantha SaegerOK Linné10:14
308Alexandra BjärrenholtOK Rodhen10:16
309Rebecka OlssonOK Linné10:18
310Sara BengtssonLånghundra IF10:20
311Klara SvedevallOK Linné10:22
312Elin SjölanderOK Rodhen10:24
313Sofia SöllvanderOK Linné10:26
314Kajsa RisbyOK Kåre10:28
315Amanda ThellsénOK Linné10:30
316Nadiya VolynskaOK Orion10:32
317Lovisa LarssonOK Linné10:34
318Katrina BerganderOK Linné10:36
319Fanny FredrikssonIF Thor10:38
320Marie OhlinOK Linné10:40
321Annika BillstamOK Linné10:42
322Petra OlanderLånghundra IF10:44
323Karna ThorssonOK Linné10:46
324Rasa PtasekaiteOK Linné10:48
325Maria SjölanderOK Rodhen10:50
326Elisa ElstnerOK Linné10:52
327Samantha AhlgrenOK Roslagen10:54
328Ida Pihl SkoogOK Linné10:56
329Gunilla SvärdIF Thor10:58
330Lisa RönnolsOK Linné11:00
331Josefin BengtssonLånghundra IF11:02
332Johanna RagvaldOK Linné11:04
333Emma JonssonOK Rodhen11:06
334Catherine TaylorOK Linné11:08

H21 U

4 850 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
100Pontus JohanssonOK Linné10:01
101Erik LindIFK Umeå10:03
102Jörgen OhlinOK Linné10:05
103Henrik JonssonOK Rodhen10:07
104Oskar SjöbergOK Linné10:09
105Ross SmithOK Linné10:11
106Erik ÅhlinLånghundra IF10:13
107Jan TroengOK Linné10:15
108Joel LännevallOK Roslagen10:17
109Olof ErikssonOK Linné10:19
110Viktor LindbergOK Roslagen10:21
111Anders HåkanssonOK Linné10:23
112Nils OlssonOK Linné10:25
113Erik ThorssonTurun Metsänkävijät10:27
114Simon EklövOK Linné10:29
115Simon JakobssonLånghundra IF10:31
116Matt OgdenOK Linné10:33
117Oleksandr KratovOK Orion10:35
118Ulrik ImbergOK Linné10:37
119Robin PousetteLånghundra IF10:39
120Mandus RidefeltOK Linné10:41
121Anton SjökvistStora Tuna OK10:43
122Rassmus AnderssonOK Linné10:45
123Johan HameliusOK Linné10:47
124Fredrik WigertzLånghundra IF10:49
125Albin RidefeltOK Linné10:51
126Magnus BjörkOK Borgen10:53
127David LingforsOK Linné10:55

H20 U

4 490 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gottfrid ArksandVallentuna-Össeby OL10:01
Luc SandevoirOrientation Caennaise10:03
Per-Erik FredbergOK Rodhen10:05
Antoine StéphanyOK Linné10:07
Simon AnderssonOK Rodhen10:09

D18 U

3 550 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lisa JohanssonOK Rodhen10:26
Carolina NealisLänna IF10:28
Alice FrostOK Roslagen10:30
Rebecka HoppeIF Thor10:32
Caroline Løchting ThunbergOK Roslagen10:34

H18 U

4 030 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anton ForsbergLånghundra IF10:00
Fabian SteenOK Enen10:02
Nicklas DeWittLänna IF10:04
Olle NilssonOK Linné10:06
Lucas Holgersson RohdinSigtuna OK10:08
Jakob LiljaOK Enen10:10
Andreas NäslundOK Roslagen10:12
Daniel Carlson BjernaldOK Linné10:14
Henrik NordströmSigtuna OK10:16
Simon BernersonOK Enen10:18
Bobby BrahmLånghundra IF10:20
Johannes RidefeltOK Linné10:22

D16 U

2 870 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ellen BromanOK Roslagen10:28
Anna KarlströmOK Linné10:30
Maria JanssonOK Linné10:34
Sofia BerglundSigtuna OK10:38
Malin SannelVallentuna-Össeby OL10:40
Ellen FrostOK Roslagen10:42
Klara MandahlOK Linné10:46
Wilma GilleOK Roslagen10:50
Julia AnderssonOK Roslagen10:52
Sandra BoströmOK Linné10:54
Carolina JonsellVallentuna-Össeby OL10:56
Moira NilssonIF Thor10:58

H16 U

2 980 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
William ErnlundOK Linné10:21
Johan EdenhamnLänna IF10:23
Oskar AnderssonOK Linné10:25
John LarssonRånäs OK10:29
Gustav NordforsOK Enen10:31
Simon SchusterVallentuna-Össeby OL10:33
Daniel RönnqvistOK Linné10:35
Gustav NyholmOK Linné10:39
Fredrik PalmOK Triangeln10:41
Adam LiljaOK Enen10:43
Waldemar AnderssonOK Roslagen10:45
Jesper NyströmIF Thor10:49
Tuve MöllerOK Linné10:51
Gustaf BerglundSigtuna OK10:53
Emil GrehnOK Rodhen10:57
Olle GrywenzOK Linné10:59

D14 U

2 820 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kari LöeOK Linné10:01
Astrid AnderVallentuna-Össeby OL10:05
Anna NordströmSigtuna OK10:07
Agnes BromanOK Roslagen10:09
Felicia CedstedtVallentuna-Össeby OL10:13
Hanna KarlssonLänna IF10:15
Alva LindellIF Thor10:17
Alva JonssonLånghundra IF10:19
Klara MöllerOK Linné10:21
Lovisa WigertzLånghundra IF10:23
Miranda NordqvistIF Thor10:25
Emma BernersonOK Enen10:29
Sofia GidingVallentuna-Össeby OL10:31
Lina SvärdIF Thor10:33
Vendela JonsellVallentuna-Össeby OL10:37
Ida HäggholmSigtuna OK10:39
Malva SteenOK Enen10:41
Emma JanssonOK Linné10:45

H14 U

2 850 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Samuel NorénOK Enen10:00
Hugo BäsénIF Thor10:02
Oskar StenviOK Linné10:04
Matviy KhotyaintsevIF Thor10:06
Axel Leijon ThorellLånghundra IF10:08
Oscar PalmOK Linné10:10
Anton SegermanIF Thor10:12
Nils StrandOK Linné10:14
Andreas JohnsonSigtuna OK10:18
Erik BeskowOK Linné10:22
Elias LarssonOK Enen10:24
Simon Kjörling-SkoglundRånäs OK10:26
Filip ElihnOK Linné10:30
Filip NilssonOK Triangeln10:32
Niklas GillbergLånghundra IF10:34
Felix SvenssonRasbo IK10:36
Sten MårtenssonOK Linné10:38
Erik HannrupIF Thor10:40
Ville Thorburn FontellOK Enen10:42
Victor BylundIF Thor10:44
Erling HolstOK Linné10:46
Arvid UmegårdLånghundra IF10:48
Gunnar KarlströmOK Linné10:50
Filip HasselOK Triangeln10:52
Emil JonsellIF Thor10:54
Axel BergströmOK Rodhen10:56
Karl BrahmLånghundra IF10:58
Arvid RoosOK Linné11:00
Joel WahlqvistOK Roslagen11:02

D12 U

2 250 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emilia BergströmOK Rodhen10:03
Ellen HannrupIF Thor10:05
Stina UmegårdLånghundra IF10:07
Felicia SvenssonRasbo IK10:11
Linn RistoOK Linné10:13
Amanda CedstedtVallentuna-Össeby OL10:15
Alva NyströmIF Thor10:17
Emilia KarlssonLånghundra IF10:19
Elsa KarlssonIF Thor10:21
Hannah ÖrtlundRånäs OK10:23
Kajsa UppstenOK Enen10:25
Hanna JonsellIF Thor10:27
Klara StrandOK Linné10:29
Amanda WielandSigtuna OK10:33
Sara NyholmOK Linné10:35
Johanna PalmOK Triangeln10:39
Maja WilmarIF Thor10:41
Alma NordströmLånghundra IF10:43
Emma PalmOK Roslagen10:45
Fanny CedstedtLånghundra IF10:47
Ebba LindellIF Thor10:49
Joni Müller af UhrOK Linné10:51
Malin SvenssonRånäs OK10:53
Agnes WeissLånghundra IF10:55
Cornelia KrafftLänna IF10:57
Elsa BäsénIF Thor11:01
Ida HofstedtVallentuna-Össeby OL11:03
Maja MartinellIF Thor11:05
Lovisa HambäckLånghundra IF11:07
Anni HäggholmSigtuna OK11:09
Lisa JarpnerVallentuna-Össeby OL11:11

H12 U

2 290 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Albin ForsbergLånghundra IF10:00
Ville WrammertOK Linné10:02
Kevin SjölanderOK Rodhen10:04
Alex ÖstermanRasbo IK10:06
Hampus GörlOK Enen10:10
Karl GrywenzOK Linné10:12
Martin GrönholmIF Thor10:14
William AdamssonRånäs OK10:16
Otto BalckVallentuna-Össeby OL10:18
Carl HenrikssonRånäs OK10:20
Marcus EkmanVallentuna-Össeby OL10:22
Pelle NilssonOK Linné10:26
David NäslundOK Roslagen10:28
Lukas AarnioOK Linné10:30
Einar LundkvistLänna IF10:32
Pontus EggensIF Thor10:34
William LindgrenRånäs OK10:36
Zebastian Jönsson -UlateOK Triangeln10:38
Bastien KöhlerOK Linné10:40
Oscar WahlbergLånghundra IF10:42
Isac ÅsbrinkOK Linné10:44
Viktor KnudsenLånghundra IF10:46
Edvin HellströmLånghundra IF10:48
Viktor JanssonOK Roslagen10:50
Albin WarvelinLånghundra IF10:52
Simon Bernet WahlnäsOK Linné10:54
Aron HellgrenIF Thor10:56
Ludvig HasselOK Triangeln10:58
Philip ForngrenVallentuna-Össeby OL11:00
Oskar BengtssonOK Linné11:02
Hugo Bergendahl-HanssonIF Thor11:04
Gustav KüglerSigtuna OK11:06
Simon PeterssonOK Roslagen11:08
John McLellandOK Rodhen11:10
Emil WeiseliusOK Linné11:12
Arvid BylundIF Thor11:14
Oskar SundblomRånäs OK11:16
Sven NyströmOK Linné11:18
David MelinOK Rodhen11:22
Anton KarlssonLänna IF11:24
Aron JohanssonRasbo IK11:26
Emil BoströmOK Linné11:28
Erik CnattingiusLänna IF11:30
Petter NordenholmIF Thor11:32

D10 U

2 370 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Isabella ForssellLänna IF10:00
Agnes Söllvander EklundOK Rodhen10:02
Elin FornanderSigtuna OK10:04
Ines AarnioOK Linné10:06
Alicia BohmanSigtuna OK10:08
Fannie SjölanderOK Rodhen10:10
Johanna RoosOK Linné10:12
Matilda EkmanVallentuna-Össeby OL10:14
Malin NilssonOK Linné10:16
Hedvig LundkvistLänna IF10:18
Ella ServinLånghundra IF10:20
Ellen SaetreLånghundra IF10:24
Alva JohanssonRånäs OK10:26
Frida MelinOK Rodhen10:28
Aura Rönnemaa MorénOK Linné10:30
Elsa Söllvander EklundOK Rodhen10:32
Moa LundinOK Linné10:36
Sara SundqvistLånghundra IF10:40
Hillevi LarssonOK Enen10:42
Lisa NilssonOK Linné10:44
Malin EdmanSigtuna OK10:46
Nadine Huss LandströmOK Linné10:48
Edit JonssonLånghundra IF10:50
Elsa HedinOK Linné10:52
Tilde SöderlundOK Rodhen10:56
Ester BlomsterIF Thor10:58
Agnes CedstedtLånghundra IF11:00
Klara HartOK Linné11:02
Alva SundblomRånäs OK11:04

H10 U

2 400 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Viktor JemthIF Thor10:03
Jacob HenrikssonRånäs OK10:05
Axel GårdmarkOK Rodhen10:07
Valle LarssonIF Thor10:09
Viktor BoströmOK Linné10:11
Axel WielandSigtuna OK10:13
Axel GidlundOK Linné10:17
Gustaf HofstedtVallentuna-Össeby OL10:19
Erik BernersonOK Enen10:21
Elias WesterberghRasbo IK10:23
Tor NylundOK Linné10:25
Elias JavehedVallentuna-Össeby OL10:27
Love BylundIF Thor10:29
Viggo WrammertOK Linné10:31
Lukas HambäckLånghundra IF10:33
Hugo NylundOK Linné10:35
Aron BromanLänna IF10:37
Axel AnderssonIF Thor10:39
Oscar ÅslundOK Linné10:43
Axel BalckVallentuna-Össeby OL10:47
Gustav LyckebäckSigtuna OK10:49
Skarpi FreyssonVallentuna-Össeby OL10:51
Hugo ÖrtlundRånäs OK10:55
Emil ÅbergOK Linné10:57
Elis Bergendahl-HanssonIF Thor10:59
Albin ÅslundOK Linné11:01
Oliver JohanssonRasbo IK11:03
Jakob NordströmSigtuna OK11:05

D35 U

3 510 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Åsa BergSigtuna OK10:00
Jenny WesterberghRasbo IK10:02
Annette RoosOK Linné10:04
Marianne GustafssonIF Thor10:06
Jessica SöllvanderOK Rodhen10:08
Helene NilssonOK Linné10:10

H35 U

4 490 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mats ÅbergOK Linné10:15
Anders LindgrenLånghundra IF10:17
Olof BorellOK Linné10:19
Mats WarvelinLånghundra IF10:21
Mathias TärnlundOK Linné10:23
Mikael HagströmHäverödals SK10:25
Henrik BoströmOK Linné10:27
Jonas SellingLänna IF10:29
Mika NumminenOK Linné10:31

D40 U

3 510 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johanna WeissLånghundra IF10:12
Ane LaugenOK Linné10:14
Karolina AnderssonLänna IF10:16
Sofie BergendahlIF Thor10:18
Karin HofstedtVallentuna-Össeby OL10:20
Åsa JanssonOK Roslagen10:22
Annika RidellIF Thor10:24
Åsa NordströmSigtuna OK10:26
Yvonne GrehnOK Rodhen10:28
Eva CedstedtLånghundra IF10:30
Elisabet Lindblom-LarssonOK Enen10:32
Marie LyckebäckSigtuna OK10:34
Karin LindellIF Thor10:36
Åsa HedinOK Linné10:38
Elizabeth LøchtingOK Roslagen10:40
Katja KinnunenVallentuna-Össeby OL10:42
Sofia KrafftLänna IF10:44
Gabriella MelinOK Rodhen10:46
Anna Karin OlmIF Thor10:48
Marie LindströmOK Triangeln10:50
Anna BeskowOK Linné10:52
Carolina AnderssonOK Roslagen10:54

H40 U

4 140 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bo SegermanIF Thor10:13
Dan HörnellOK Linné10:15
Pål JanssonOK Roslagen10:17
Per MelinOK Rodhen10:19
Jonathan NealisLänna IF10:21
Jesper HedbergIF Thor10:23
Marcus PherssonOK Linné10:25
Nic KruysIF Thor10:27
Jonas HasselOK Triangeln10:29
Jonas AnderssonIF Thor10:31
Mats FröbergOK Linné10:33
Ulf BergströmOK Rodhen10:35
Fredrik LindellIF Thor10:37
Andreas KrafftLänna IF10:39
Mattias NilssonOK Linné10:41
Jörgen HellgrenIF Thor10:43
Fredrik SundinOK Linné10:45
John SolbreckLånghundra IF10:47
Henrik RoosOK Linné10:49
Johan BlomsterIF Thor10:51
Johan KüglerSigtuna OK10:53
Ola LindIF Thor10:55
Anders BoströmOK Linné10:57

D45 U

2 950 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Evonne StrandOK Linné09:59
Camilla AdlertegOK Enen10:01
Maria TibellLånghundra IF10:03
Maria HartOK Linné10:05
Berit EkmanVallentuna-Össeby OL10:07
Ewa Edström-ForsbergLånghundra IF10:09
Torborg Sturesdotter-HoppeIF Thor10:11
Lena GrandinOK Linné10:13
Anette ArksandVallentuna-Össeby OL10:15
Annette WigertzLånghundra IF10:17
Josefine NordströmOK Triangeln10:19
Marianne CarlbergVallentuna-Össeby OL10:21
Birgitta LindellLånghundra IF10:23

H45 U

3 720 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pär TögenmarkOK Linné10:01
Johan OhlströmIF Thor10:03
Staffan BromanOK Roslagen10:05
Anders GustavssonOK Enen10:07
Ola HultinOK Roslagen10:09
Christer ArksandVallentuna-Össeby OL10:11
Klas BirgerssonLånghundra IF10:13
Tommy LindbergOK Roslagen10:15
Johan JakobssonLånghundra IF10:17
Tommy LindgrenSigtuna OK10:19
Johan BalckVallentuna-Össeby OL10:21
Anders LundbergOK Roslagen10:23
Ulf JanssonOK Triangeln10:25
Johan HofstedtVallentuna-Össeby OL10:27
Conny ForsbergLånghundra IF10:29
Rickard EkmanOK Roslagen10:31
Magnus JohanssonLånghundra IF10:33
Patrik SteenOK Enen10:35
Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL10:37
Stefan NordströmSigtuna OK10:39
Patrik SmedmarkOK Roslagen10:41
Jonas GidingVallentuna-Össeby OL10:43
Mikael BäsénIF Thor10:45
Per EdlundSigtuna OK10:47
Jonas NordströmOK Roslagen10:49
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL10:51
Pontus GilleOK Roslagen10:53
Petter RanefallIF Thor10:55
Michael PalmOK Triangeln10:57
Johan MöllerOK Linné10:59
Peter NyströmIF Thor11:01
Ove NäslundOK Roslagen11:03
Rob HartOK Linné11:05
Peter LindbergOK Roslagen11:07
Mats JonsellIF Thor11:09

D50 U

2 830 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marie ÖhmanVallentuna-Össeby OL10:00
Katarina BengtssonLånghundra IF10:02
Birgitta SkoglundOK Roslagen10:04
Cathrine JohanssonTierps SOK10:06
Hillevi ErikssonOK Linné10:08
Annika ArdellOK Rodhen10:10
Carina HammarlingLänna IF10:12
Lena NilssonOK Linné10:14
Maria LännevallOK Roslagen10:16
Karin LindTierps SOK10:18
Kristina TinglöfDegerfors OK10:20
Dorothe SpillmannIF Thor10:22
Malin BromanLänna IF10:24

H50 U

3 620 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rolf LarssonOK Linné10:01
Jan LindellLånghundra IF10:03
Mats BernersonOK Enen10:05
Tomas JanssonLänna IF10:07
Torbjörn LännevallOK Roslagen10:09
Peter EklövOK Linné10:11
Ulf K. RaskSigtuna OK10:13
Mats FermOK Linné10:15
Anders JönssonOK Triangeln10:17
Peter HambäckLånghundra IF10:19
Stefan NilssonOK Linné10:21
Sven WigertzLånghundra IF10:23
Per EdenhamnLänna IF10:25
Mats JavehedVallentuna-Össeby OL10:27
Per BrahmLånghundra IF10:29
Tryggve RönnqvistOK Linné10:31
Jan NylundMariestads FK10:33
Kenneth HermanssonSigtuna OK10:35
Thomas KällbergOK Roslagen10:37
Lars-Olof JanssonOK Linné10:39
Mats BäckströmOK Enen10:41
Magnus HoppeIF Thor10:43
Per GrywenzOK Linné10:45
Tommy ÅhmanLånghundra IF10:47
Bo StrandOK Linné10:49
Björn HannrupIF Thor10:51
Johan SkoglundOK Roslagen10:53
Leif NyholmOK Linné10:55
Thomas JanssonOK Roslagen10:57

D55 U

2 550 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria SkantzOK Triangeln10:00
Lise-Lott AlmgrenOK Rodhen10:02
Eva ElnerudSigtuna OK10:04
Helena EkbrinkIF Thor10:06
Inga FredbergOK Rodhen10:08
Anna-Sofie LundmanOK Roslagen10:10
Birgitta PetersenOK Enen10:12

H55 U

3 550 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pär JanssonIF Thor10:36
Andreas HjertsonOK Linné10:38
Tommy ErikssonLänna IF10:40
Per-Olof OlofssonSigtuna OK10:42
Björn SöderbäckOK Linné10:44
Sven-Erik LevinTierps SOK10:46
Reinhold LenneboIF Thor10:48
Stefan PalmOK Roslagen10:50
Bengt JonssonOK Linné10:52
Mats LundmanOK Roslagen10:54
Lars LandströmLånghundra IF10:56
Robert AlmLänna IF10:58

D60 U

2 550 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingrid SjölanderOK Rodhen10:14
Britt LarssonLänna IF10:16
Gudrun ElvhageIF Thor10:18
Marita BergSigtuna OK10:20
Gunlis LarssonOK Enen10:22
Christina HjertsonOK Linné10:24

H60 U

3 510 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Yngve KrantzOK Rodhen10:18
Kjell JanssonLånghundra IF10:20
Per-Åke HolmSigtuna OK10:22
Peter SundgrenVallentuna-Össeby OL10:24
Stig AnderssonOK Linné10:26
Kenneth LarssonOK Enen10:28
Christer ErikssonOK Linné10:30
Carl-Arne MalmbergVallentuna-Össeby OL10:32
Gerhard LilliestiernaOK Roslagen10:34
Claes HammarlingLänna IF10:36
Leif AlmtorpLånghundra IF10:38
Jan ÅsbergHäverödals SK10:40
Svend Erik MathiassenOK Linné10:42
Sture LarssonLänna IF10:44
Göran FredbergOK Rodhen10:46
Jan JohanssonIF Thor10:48
Lars Erik HermanssonOK Linné10:50
Mats LiljaOK Enen10:52
Tommy HöglundLånghundra IF10:54
Anders ErikssonVallentuna-Össeby OL10:56

D65 U

2 410 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marianne SellgrenSigtuna OK10:01
Agneta Pihl SkoogEnköpings AIF10:03
Birgitta KlangLånghundra IF10:05
Birgitta NorlinRimbo SOK10:07
Gun-Inger SahlbergLånghundra IF10:09
Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL10:11
Karin GrånäsRasbo IK10:13
Ewa NordlundLänna IF10:15
Elke Wilke-GüntherTierps SOK10:17

H65 U

2 830 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jan-Olov RaskOK Enen10:26
Mats TörngrenOK Linné10:28
Conny HusénOK Roslagen10:30
Anders SellgrenSigtuna OK10:32
Folke BoströmOK Linné10:34
Lars WestinVallentuna-Össeby OL10:36
Jan Olov JonssonTierps SOK10:38
Tomas ÅhgrenLånghundra IF10:40
Ulf SkogtjärnOK Linné10:42
Leif NordlundLänna IF10:44
Leif ErikssonHeby AIF10:46
Leif BergSigtuna OK10:48
Sven PihlEnköpings AIF10:50
Bengt-Göran StjernaLänna IF10:52
Per-Erik WåhlbergOK Linné10:54
Tommy WåhlinOK Enen10:56
Björn CedstedtLånghundra IF10:58
Anders EdlingOK Linné11:00
Tommy SjölanderOK Rodhen11:02

D70 U

1 990 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Dagny GustavssonSigtuna OK10:00
Caje JacobssonIF Thor10:02
Margaretha NyströmLänna IF10:04

H70 U

2 410 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kurt BoströmOK Linné10:25
Lars-Erik KarlssonRasbo IK10:27
Hans HolmbergVallentuna-Össeby OL10:29
Thord RådbergOK Roslagen10:31
Bernt JohanssonHäverödals SK10:33
Lars-Olov AnderssonSigtuna OK10:35
Torbjörn AtterbrandTierps SOK10:37
Sven JacobssonIF Thor10:39
Bengt-Olov TörnqvistSigtuna OK10:41
Christer SolbreckLånghundra IF10:43
Olov JanssonHäverödals SK10:45
Sören WingeUpsala IF10:47
Rune ThurenVallentuna-Össeby OL10:49
Hans SahlbergLånghundra IF10:51
William NilssonOK Triangeln10:53
Bo WestlingHäverödals SK10:55
Lennart TorstenssonOK Rodhen10:57
Henrik BergmanOK Linné10:59

H75 U

2 410 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jan-Olof MalmSigtuna OK10:08
Roine MattssonHäverödals SK10:10
Bertil KarlssonOK Linné10:12
Ove ÅbergOK Roslagen10:14
Stig RoosOK Linné10:16
Rolf AnderssonRimbo SOK10:18
Sivert SöderbärgOK Roslagen10:20
Per-Urban BengtssonOK Linné10:22
Martin EngqvistUpsala IF10:24

H80 U

1 990 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jörgen AxelssonIF Thor10:08
Inge HåkanssonOK Linné10:10
Sten LarssonHäverödals SK10:12

D21 S

4 410 m, 56 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
255Christina Løvald HellbergTäby OK10:58
200Sofia LönnkvistTullinge SK11:00
201Stina AndreassonGustavsbergs OK11:02
202Kristina AspvallCentrum OK11:04
203Sofia AdolfssonIFK Lidingö SOK11:06
204Viktoria HelmerssonOK Ravinen11:08
205Stina JanssonJärla Orientering11:10
206Frida ForsbergOK Ravinen11:12
207Elin SundqvistTullinge SK11:14
208Josefine CarlssonIFK Göteborg11:16
209Sofie RedtzerAttunda OK11:18
210Josefin PerssonJärla Orientering11:20
211Kristine BergliaEiker OL11:22
212Karin SkogholmTumba-Mälarhöjden OK11:24
213Johanna LönnkvistTullinge SK11:26
214Emma TarandiIFK Lidingö SOK11:28
215Linda LarssonTullinge SK11:30
216Malin AnderssonOK Nolaskogsarna11:32
217Felicity BrownIFK Lidingö SOK11:34
218Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK11:36
219Anneke Hald BjorgumJärla Orientering11:38
220Sara EskilssonHaninge SOK11:40
221Andrea WesterdahlTullinge SK11:42
222Dora SzerencsiJärla Orientering11:44
223Emma IsakssonSödertälje-Nykvarn OF11:46
224Linnea GillbergCentrum OK11:48
225Sara SjökvistJärla Orientering11:50
226Sofie SihverIFK Lidingö SOK11:52
227Malin StrömbladAttunda OK11:54
228Jenny LönnkvistTullinge SK11:56
229Isabelle SjöbergOK Österåker11:58
230Sara GrenmarkTullinge SK12:00
231Sofia TörnqvistIFK Lidingö SOK12:02
232Helena MarkstedtOK Södertörn12:04
233Elin MånssonIFK Göteborg12:06
234Elsa JanssonJärla Orientering12:08
235Sara JonassonCentrum OK12:10
236Rebecka HeinrupTullinge SK12:12
237Carolin SvenssonHaninge SOK12:14
238Helena KarlssonIFK Lidingö SOK12:16
239Linnea BörjarsKils OK12:18
240Anna BachmanIFK Lidingö SOK12:20
241Ellinor FranssonJärla Orientering12:22
242Louise MarkstedtOK Södertörn12:24
243Maria HellströmVäsby OK12:26
244Erika BerggrenTullinge SK12:28
245Terese HerlinAttunda OK12:30
246Sara LundbladTullinge SK12:32
247Emelie HolmströmJärla Orientering12:34
248Malin AnnegårdCentrum OK12:36
249Karin BoströmJärfälla OK12:38
250Gro DahlbomCentrum OK12:40
251Emma DahlstedtIFK Lidingö SOK12:42
252Ida ForsénTullinge SK12:44
253Annie ForsbergOK Ravinen12:46
254Maria SchmiterlöwHjobygdens OK12:48

H21 S

4 970 m, 86 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
86Anton LifRehns BK10:28
1Erik Ivarsson SandbergIFK Lidingö SOK10:30
2Rasmus Palmqvist AslaksenJärfälla OK10:32
3Lars JakobssonCentrum OK10:34
4Axel WrådheAttunda OK10:36
5Erik MattssonJärla Orientering10:38
6Johan StrandbergGustavsbergs OK10:40
7Anders JanssonTäby OK10:42
8Joel BergkvistCentrum OK10:44
9Oscar BjörckJärla Orientering10:46
10Jacob LindstamOK Ravinen10:48
11Johan LindahlTäby OK10:50
12Joakim BergBromma-Vällingby SOK10:52
13Mattias MillingerJärla Orientering10:54
14Henrik PerssonTullinge SK10:56
15Kristoffer EdshageCentrum OK10:58
16Krister KölzowOK Ravinen11:00
17Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad11:02
18Stefan NordströmOK Älvsjö-Örby11:04
19Axel MattssonJärla Orientering11:06
20Hans Olof AmblieIFK Lidingö SOK11:08
21Marcus SaldeniusJärfälla OK11:10
22Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering11:12
23Oskar HektorJärfälla OK11:14
24Jakob RedtzerAttunda OK11:16
25Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK11:18
26Love BerzellOK Ravinen11:20
27Tobias ForsénTullinge SK11:22
28Gustav BergmanOK Ravinen11:24
29Oskar GustafssonCentrum OK11:26
30Erik PetterssonOK Denseln11:28
31Andreas NordforsStora Tuna OK11:30
32Olle BoströmJärla Orientering11:32
33Julian DentIFK Lidingö SOK11:34
34Mattias ÅgrenCentrum OK11:36
35Harald HenrikssonJärla Orientering11:38
36Markus MartinelleSöders-Tyresö11:40
37Leonas MockunasHellas Orientering11:42
38John FredrikssonIFK Lidingö SOK11:44
39Gustav LindeborgTäby OK11:46
40Dan WesterJärla Orientering11:48
41Markus AdolfssonTullinge SK11:50
42Martin BellanderGustavsbergs OK11:52
43Aleksandr ManoilovJärfälla OK11:54
44Elias JohanssonOK Österåker11:56
45David HealyJärla Orientering11:58
46Henrik TostebergLinköpings OK12:00
47Jo IndgaardIFK Lidingö SOK12:02
48Ruslan GlebovOK Ravinen12:04
49Fredrik BjernulfSundbybergs IK12:06
50Niklas WraneSöders-Tyresö12:08
51David KlemanTäby OK12:10
52David BejbomJärla Orientering12:12
53Christoph DittelCentrum OK12:14
54Kalle BergmanOK Ravinen12:16
55Mattias HenrikssonCentrum OK12:18
56David PetterssonTäby OK12:20
57Espen Hultgreen WeltzienJärla Orientering12:22
58Mathias HallménAttunda OK12:24
59Jonas MuntheJärla Orientering12:26
60Magnus NordströmOK Älvsjö-Örby12:28
61Martin LindskogOK Ravinen12:30
62Johan KärrströmTullinge SK12:32
63Johan NäsmanIFK Lidingö SOK12:34
64Emil LauriJärla Orientering12:36
65Robert JohanssonTäby OK12:38
66Anders CarlssonIFK Lidingö SOK12:40
67Jerk RönnolsCentrum OK12:42
68Alexander HansenSöders-Tyresö12:44
69Martin LerjenCentrum OK12:46
70Erik AnderssonJärla Orientering12:48
71Máté KerényiIFK Lidingö SOK12:50
72Christoffer EskilssonHaninge SOK12:52
73Anders BoströmJärfälla OK12:54
74Oskar MalmbergIFK Umeå12:56
75Thomas SjöbergCentrum OK12:58
76Joakim OlssonVäsby OK13:00
77Niklas OlssonTäby OK13:02
78Tintin KarlbergTullinge SK13:04
79Peder KockJärla Orientering13:06
80Per-Åke OlssonOK Ravinen13:08
81Simon MarkendahlHagaby GOIF13:10
82Olle KarlssonTullinge SK13:12
83Morgan KarlssonSundbybergs IK13:14
84Linus KaisajunttiIFK Lidingö SOK13:16
85Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering13:18

D20 S

3 510 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emma BjessmoBromma-Vällingby SOK12:25
Channa LönneTullinge SK12:27
Ida KallurOK Ravinen12:29
Tove LagerbergOK Södertörn12:31
Linnéa EngstedtTullinge SK12:33
Erica PetterssonIFK Göteborg12:35
Moa Leijon LindHaninge SOK12:37
Alexandra LengquistTullinge SK12:39
Josefine KlintbergEksjö SOK12:41
Alice HugossonSundsvalls OK12:43

H20 S

4 490 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jens RönnolsTäby OK12:15
Erik BerzellAttunda OK12:17
Jakob IvarssonHaninge SOK12:19
Jonathan BerglindOK Södertörn12:21
Baptiste GirardOK Ravinen12:23
Andreas Winander-SchönningJärfälla OK12:25
Martin HunhammarOK Ravinen12:27
Simon MarteliusAttunda OK12:29
Arvid VågLerums SOK12:31
Niklas KarlssonBromma-Vällingby SOK12:33
Martin GelinderAttunda OK12:35
Olle ForsbergOK Ravinen12:37
Wiliam NilssonOK Södertörn12:39
Daniel BengtssonTullinge SK12:41
David HectorSnättringe SK12:43
Joakim ByströmJärfälla OK12:45
Emil GranqvistOK Ravinen12:47
Johannes KnutasAttunda OK12:49
Erik EdénWaxholms OK12:51
David MellinSundbybergs IK12:53
Erik KarlssonOK Ravinen12:55
Emil AnderssonTullinge SK12:57
Jefta LangerakJärfälla OK12:59
Assar HellströmOK Ravinen13:01
Daniel RoosAttunda OK13:03
Martin Dahlgren RosenJärla Orientering13:05

D18 S

3 550 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ebba PegestamOK Ravinen11:00
Camilla NyqvistJärla Orientering11:02
Frida JunegardTullinge SK11:04
Ida TorbiörnssonJärla Orientering11:06
Elin PetterssonIFK Göteborg11:08
Caroline LängheimTullinge SK11:10
Julia FrejdOK Ravinen11:12
Amanda BerggrenTullinge SK11:14
Emma SundvallJärla Orientering11:16
Hanna KorhonenHaninge SOK11:18
Magdalena Van de VoordeTullinge SK11:20
Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering11:22
Sara TynongTullinge SK11:24

H18 S

4 030 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Andreas HultqvistTullinge SK11:45
Joakim SkärlénHaninge SOK11:47
Simon HectorSnättringe SK11:49
Nils GumaeliusWaxholms OK11:51
Karl EngesAttunda OK11:53
Ludwig BergfalkJärfälla OK11:55
Mate DalosIFK Lidingö SOK11:57
Jonas CarlssonSundbybergs IK11:59
Niklas SundqvistTullinge SK12:01
Mathias Myrefelt NorlingerJärla Orientering12:03
Olle AnderssonTullinge SK12:05
Anton GumaeliusWaxholms OK12:07
Emil NilssonOK Älvsjö-Örby12:09
Ludvig SandahlIFK Enskede12:11
Isak LangerakJärfälla OK12:13
Felix Tiderman-BjörkblomSöders-Tyresö12:15
Mattias PernebyIFK Lidingö SOK12:17
Erik EngstedtTullinge SK12:19
Martin NilssonSnättringe SK12:21
Viktor JanrikBromma-Vällingby SOK12:23
Olle SkogTullinge SK12:25
Hugo DahlbergHaninge SOK12:27
Lukas OlssonVäsby OK12:29
Oscar WibergJärla Orientering12:31
Erik ForsbergOK Ravinen12:33
Arvid PerssonTäby OK12:35
Jonathan EnvallTullinge SK12:37
Erik CallebergSnättringe SK12:39

D16 S

2 870 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Märta SkogTullinge SK11:10
Ellen HellesöySundbybergs IK11:12
Amanda KarlssonOK Ravinen11:14
Emmy AlbinssonJärfälla OK11:18
Hanna RöstinSöders-Tyresö11:20
Anna KnutesJärla Orientering11:22
Rebecca WaldenfjordJärfälla OK11:24
Magdalena HedbergSöders-Tyresö11:26
Tilda AnderssonOK Ravinen11:30
Ellinor ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK11:32
Hanna HänströmTäby OK11:34
Agnes LundqvistJärfälla OK11:36
Hanna TynongTullinge SK11:38
Mathilda HögbergSöders-Tyresö11:42
Astrid SimonssonSundbybergs IK11:44
Matilda AnderssonTäby OK11:46
Ebba JanssonSöders-Tyresö11:48
Ebba LeicktTullinge SK11:50
Kristina TedhamreSnättringe SK11:52
Karolina BjärnlidIFK Lidingö SOK11:54
Emma HagrotTäby OK11:56
Moa WestbladOK Ravinen11:58
Linnea HedinSöders-Tyresö12:00
Anna HerbertTäby OK12:02
Elin JarlemarkIFK Lidingö SOK12:04
Emma PerssonTumba-Mälarhöjden OK12:06
Malin DahlbäckOK Österåker12:10
Amanda BlomdahlTullinge SK12:14
Filippa GrelzSöders-Tyresö12:16
Tone AlbrektssonOK Ravinen12:18
Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK12:20
Vilma KarlssonSnättringe SK12:22

H16 S

2 980 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik StenbeckOK Österåker11:01
Albin AnderssonTullinge SK11:03
Fredrik OrmöSnättringe SK11:05
Albin AnderssonOK Ravinen11:07
Lukas ArkängTullinge SK11:11
Petter BodingIFK Lidingö SOK11:13
Kasper FranssonOK Ravinen11:15
Axel KudinoffOK Södertörn11:17
Tim SundqvistOK Österåker11:19
Victor ImarkTullinge SK11:21
Jakob VestmanOK Österåker11:23
Johan GibergTumba-Mälarhöjden OK11:25
Axel GranqvistOK Ravinen11:29
Christian RedtzerAttunda OK11:31
Adam HedbergOK Södertörn11:33
Hannes SvahnOK Ravinen11:35
Niclas LimnefeltIFK Lidingö SOK11:37
Oskar EdvardssonJärfälla OK11:39
Niklas CarlssonSundbybergs IK11:41
Hugo ThorellOK Ravinen11:43
Linus BacklundOK Södertörn11:45
Arne KvarnefalkJärfälla OK11:49
Hugo LindbärgOK Södertörn11:51
Nils OrbertAttunda OK11:53
Christian LindhSundbybergs IK11:55
Albin KvarnefalkJärfälla OK11:57
Max KlassonOK Ravinen11:59
Tobias KarlssonSnättringe SK12:03
Jason BransomeSkogsluffarnas OK12:05
Oskar ForsbergTullinge SK12:07
Vidar PerssonTäby OK12:09
André LindgrenOK Ravinen12:11
Edvin NordströmTäby OK12:13
Erik HerneOK Ravinen12:15
Ruben HylanderTumba-Mälarhöjden OK12:17
David JansonJärfälla OK12:19
Simon StålhammarTullinge SK12:23
Egil MorastHaninge SOK12:25
Seth WimanTäby OK12:27
Oskar EngesAttunda OK12:29
Viktor WohlgemuthOK Ravinen12:31
Benjamin LangerakJärfälla OK12:33
Lukas LanttoBromma-Vällingby SOK12:35
Lukas HellgrenOK Ravinen12:37
Emil AnderssonHaninge SOK12:39
Georg EklöwOK Södertörn12:41
Lucas NorrmanAttunda OK12:43
Johan HerbertTäby OK12:45
Johan PerssonOK Österåker12:47
Simon TörnqvistOK Ravinen12:49
Simon ImarkTullinge SK12:51
Christopher WilestedtAttunda OK12:53

D14 S

2 820 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Katarina NorrbyOK Södertörn11:07
Selma GumaeliusWaxholms OK11:09
Sofia Danielsson DamneBromma-Vällingby SOK11:11
Rebecka HaraldssonTäby OK11:13
Petrina CostermansJärla Orientering11:15
Emilia EngelOK Ravinen11:19
Tilda BellanderGustavsbergs OK11:23
Sofia ZillingOK Södertörn11:25
Veronica RedtzerAttunda OK11:27
Trine KarlbergTullinge SK11:29
Lotta DuhsIFK Lidingö SOK11:31
Karin ModinBromma-Vällingby SOK11:33
Tilde BacklundOK Södertörn11:35
Tilda AnderssonTullinge SK11:39
Alicia RedtzerAttunda OK11:41
Ellen AnderssonTäby OK11:43
Ylva SandénOK Södertörn11:45
Malin StrandbergGustavsbergs OK11:47
Jonna LundbäckJärfälla OK11:51
Vilma GotheOK Ravinen11:53
Hanna LagerbergOK Södertörn11:55
Nickolina HedenlundTäby OK11:57
Frida ArnessonSkarpnäcks OL11:59
Lovisa LängheimTullinge SK12:01
Elin BergOK Ravinen12:03
Tyra AlmJärla Orientering12:05
Linda RennerOK Södertörn12:07
Alva SpennareAttunda OK12:09
Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK12:11
Malin AdolfssonOK Södertörn12:13
Julia RajanIFK Lidingö SOK12:15
Felicia BredinAttunda OK12:17
Isa LundqvistJärfälla OK12:21
Minette SjögrenBromma-Vällingby SOK12:23
Alexandra PerssonOK Österåker12:25
Klara BolinTullinge SK12:27
Linnea JohanssonTäby OK12:29
Ella AnderssonOK Södertörn12:31

H14 S

2 850 m, 43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Max Igor KajanusTumba-Mälarhöjden OK11:06
Kristoffer TengrothSundbybergs IK11:08
Emil GustafssonJärfälla OK11:10
Elias TidevallSkogsluffarnas OK11:12
Max HoppeWaxholms OK11:14
Filip MöllerOK Södertörn11:18
Viggo KlassonOK Ravinen11:20
Jonatan GraversenIFK Lidingö SOK11:22
Anton HänströmTäby OK11:24
Erik ÅbergTumba-Mälarhöjden OK11:26
Marcus Salomon-SörensenAttunda OK11:28
Niklas SvenssonJärfälla OK11:30
Johan KarlssonOK Älvsjö-Örby11:32
Jesper LidmarSnättringe SK11:34
Melker HörnfeldtOK Ravinen11:36
Victor SannicoloTäby OK11:38
Erik WretöIFK Lidingö SOK11:40
Robert ColeVäsby OK11:44
Adam BrattTullinge SK11:46
Ivar Lidström LauriSnättringe SK11:48
Martin SkärlénHaninge SOK11:50
Elias RöstinSöders-Tyresö11:52
Rasmus KihlSundbybergs IK11:54
Fredrik HanssonTäby OK11:56
Melvin JakobssonOK Södertörn11:58
Johan LangerakJärfälla OK12:00
Ludvig LindénAttunda OK12:04
Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK12:08
Ruben BryngelssonTullinge SK12:10
Elias NorrmanHaninge SOK12:12
Simon FriskGustavsbergs OK12:14
Johan CallebergSnättringe SK12:16
Andreas SkepplingOK Södertörn12:18
Anton StrömIFK Lidingö SOK12:20
Linus BerggrenOK Älvsjö-Örby12:22
Mattias IvarezOK Södertörn12:24
Noel WaldenfjordJärfälla OK12:26
Felix PerssonHaninge SOK12:28
Mattias KallhaugeSnättringe SK12:32
Trevor BransomeSkogsluffarnas OK12:34
Jonatan StåhlSundbybergs IK12:36
Nils BabtistBromma-Vällingby SOK12:38
Hugo NilssonOK Älvsjö-Örby12:40

D12 S

2 250 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ida SkantzeSundbybergs IK11:13
Agnes DambergIFK Lidingö SOK11:15
Sofia IversAttunda OK11:17
Alice HallménJärfälla OK11:19
Lilo KardJärla Orientering11:21
Therese NilssonOK Österåker11:25
Minoo KarlssonOK Ravinen11:27
Embla BergströmTäby OK11:29
Matilda LindhSundbybergs IK11:33
Elvira BredinAttunda OK11:35
Marie CronaOK Södertörn11:37
Ella KarlssonSnättringe SK11:39
Linnéa SöderqvistOK Ravinen11:41
Ida HänströmTäby OK11:43
Amelie RajanIFK Lidingö SOK11:45
Jennifer OrmöSnättringe SK11:49
Ester AnderssonOK Södertörn11:51
Ellinor HambergJärfälla OK11:53
Ida SpennareAttunda OK11:55
Petronella HedenlundTäby OK11:57
Sigrid CarlssonSundbybergs IK11:59
Smilla MogensenOK Ravinen12:01
Nina PerssonHaninge SOK12:03
Matilda FriskGustavsbergs OK12:05
Maja SandvikAttunda OK12:07
Malin HanssonTäby OK12:09
Tilda MårtenssonOK Ravinen12:11
Åsa SundströmJärla Orientering12:13
Ronja StåhlSundbybergs IK12:15
Sofia EdvardssonJärfälla OK12:17
Malva LindbärgOK Södertörn12:21
Marie-Chantal BallnusJärfälla OK12:25
Tuva FalkSundbybergs IK12:27
Katja LeicktTullinge SK12:29
Tilde JonssonOK Österåker12:31
Amanda GranqvistOK Ravinen12:33
Lisa ThunellIFK Lidingö SOK12:35
Amanda SannicolóTäby OK12:37
Sanna HedbergOK Södertörn12:39

H12 S

2 290 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle KallurOK Ravinen11:34
Robert Olsson KihlborgIFK Lidingö SOK11:36
Erik Lidström LauriSnättringe SK11:38
Claes NyqvistJärla Orientering11:40
Lukas GustafssonJärfälla OK11:42
Jakob Gadefors NauHaninge SOK11:44
Lukas WernerIFK Lidingö SOK11:46
Isak VestringJärfälla OK11:50
Isak GeliusSnättringe SK11:52
Timothy Arkwall-LindqvistJärla Orientering11:54
Oskar NilssonJärfälla OK11:56
Kim ÖrnbergTumba-Mälarhöjden OK11:58
Hjalmar SandbergOK Älvsjö-Örby12:00
Albin LindskogOK Ravinen12:04
Oliver SjögrenBromma-Vällingby SOK12:06
Ludvig JarlemarkIFK Lidingö SOK12:08
Hampus WiknerOK Österåker12:10
Johan LundbäckJärfälla OK12:12
Filip StorellHaninge SOK12:14
Oscar Wångberg-AnelandOK Ravinen12:16
David BernSnättringe SK12:18
Simon LiljaIFK Lidingö SOK12:20
Manne HammarbergJärfälla OK12:22
Samuel LindénAttunda OK12:24
Hampus HatlenTullinge SK12:26
Nils Forsberg RundströmIFK Enskede12:28
Erik BovalliusJärfälla OK12:30
Alfred LängheimTullinge SK12:32
Ludvig SigrandOK Södertörn12:36
Martin RinnbäckOK Ravinen12:38
Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK12:40
Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö12:42
William GrunderJärfälla OK12:44
John WolgastSnättringe SK12:46
Max LönnqvistOK Ravinen12:48
Ludwig BerglindOK Södertörn12:50
Oliver EricssonTäby OK12:52
Elias SkottIFK Enskede12:54
Eskil WidehagSundbybergs IK12:56
Isak SöderstenJärfälla OK13:00
Jacob WolgastSnättringe SK13:02
Laban BryngelssonTullinge SK13:06
Theodor BrabieJärfälla OK13:08
Elon AlbrektssonOK Ravinen13:10
Andreas BorängSnättringe SK13:12

D10 S

2 370 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK11:08
Estelle SjögrenBromma-Vällingby SOK11:10
Moa JohanssonVäsby OK11:12
Inez BerggrenJärla Orientering11:16
Hanna CarlqvistSnättringe SK11:18
Fredrika NordquistTäby OK11:20
Kerstin ÅbergTumba-Mälarhöjden OK11:22
Sofia ErséusJärla Orientering11:24
Juliet WaldenfjordJärfälla OK11:26
Wilma LeicktTullinge SK11:30
Miia RollerJärfälla OK11:34
Nova MatthewsTullinge SK11:36
Liv HerneOK Ravinen11:38
Alva Lidström LauriSnättringe SK11:40
Olivia EngelOK Ravinen11:42
Maja FalkSundbybergs IK11:44
Märta SandvikAttunda OK11:46
Elin WolgastSnättringe SK11:48
Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OK11:50
Klara JunegardTullinge SK11:54
Tindra JonssonSkarpnäcks OL11:56
Sanna RinnbäckOK Ravinen11:58
Elisabeth LarssonOK Södertörn12:00
Lina TorbiörnssonJärla Orientering12:04

H10 S

2 400 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elis Forsberg RundströmIFK Enskede11:07
Axel WiknerOK Österåker11:11
Arvid HedenlundTäby OK11:13
Leo KajanusTumba-Mälarhöjden OK11:15
Marcus GrunderJärfälla OK11:17
Elis IversAttunda OK11:19
Björn RennerOK Södertörn11:21
Linus NilssonOK Österåker11:23
Marcus SteneboAttunda OK11:25
Johannes NorrbyOK Södertörn11:29
Jens FochsenWaxholms OK11:31
Mattias HedinSöders-Tyresö11:33
Hugo LindskogOK Ravinen11:35
Eskil CostermansJärla Orientering11:37
Erik FranklingIFK Lidingö SOK11:39
Filip HatlenTullinge SK11:41
Malte AlbinssonOK Österåker11:43
Malte BellanderGustavsbergs OK11:45
Viktor ZillingOK Södertörn11:47
Noel Persson-FerreraSkarpnäcks OL11:49
Axel Rudehill SundellJärla Orientering11:53
Olle SellénTumba-Mälarhöjden OK11:55
Olof AnderssonOK Södertörn11:57
Filip LindqvistTäby OK11:59
Sebastian LindblomGustavsbergs OK12:01
Axel FribergerJärla Orientering12:03
Edvin WollbrandOK Ravinen12:05
Axel TrofastTullinge SK12:07
Nils WisellAttunda OK12:11
Jannick BrabieJärfälla OK12:13
Rasmus LindblomGustavsbergs OK12:15
Henrik SvenssonOK Ravinen12:17
Niklas ErlandssonOK Södertörn12:19
Johan FochsenWaxholms OK12:21

D35 S

3 510 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lina MatthewsTullinge SK11:57
Jessica StrömqvistAttunda OK11:59
Annica SundebyTumba-Mälarhöjden OK12:01
Sandra WesterströmOK Älvsjö-Örby12:03
Katarina GalleJärfälla OK12:05
Kristin BengtssonBromma-Vällingby SOK12:07
Åsa LinnersjöSöders-Tyresö12:09
Eva Bühlmann LerjenCentrum OK12:11
Daniela RennerOK Södertörn12:13
Maria PedersenJärfälla OK12:15
Karolina HellbergSundbybergs IK12:17
Caroline WestbomOK Österåker12:19
Åsa PahlénSöders-Tyresö12:21
Elin AhlströmIFK Enskede12:23

H35 S

4 490 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christian RotvikerCentrum OK11:47
Henrik PetterssonGustavsbergs OK11:49
Jonas ByströmSkogslöparna11:51
Martin LarboIFK Lidingö SOK11:53
Stefan HellbergSundbybergs IK11:55
Magnus LindblomGustavsbergs OK11:57
Robert LarssonIFK Lidingö SOK11:59
Andreas AasaTullinge SK12:01
Robert PedersenJärfälla OK12:03
Per-Ove MelinderTullinge SK12:05
Johan SisellOK Södertörn12:07
Kent LundvallTäby OK12:09
Mikael JanssonIFK Lidingö SOK12:11
Lars NicanderJärla Orientering12:13

D40 S

3 510 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tina JunegardTullinge SK11:01
Maria EdvardssonJärfälla OK11:03
Gabriella FriskGustavsbergs OK11:05
Kicki SkogTullinge SK11:07
Anna StrandAttunda OK11:09
Maria MogensenOK Ravinen11:11
Anna KarlqvistIFK Lidingö SOK11:13
Åsa RomsonHellas Orientering11:15
Ann RollerJärfälla OK11:17
Camilla EngelOK Ravinen11:19
Anna Maja SvenssonSöders-Tyresö11:21
Priscilla FerreraSkarpnäcks OL11:23
Cecilia FochsenWaxholms OK11:25
Nina IversAttunda OK11:27
Petra NicanderJärla Orientering11:29
Annika LundströmSundbybergs IK11:31
Anke XylanderSöders-Tyresö11:33
Charlotta ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK11:35
Lisa LeicktTullinge SK11:37
Ewa AlbrektssonOK Ravinen11:39
Anne-Li LidmanJärfälla OK11:41
Eva HallstenIFK Lidingö SOK11:43
Viktoria HedenlundTäby OK11:45
Maria Von SchmalenséeAttunda OK11:47
Anna FalkSundbybergs IK11:49
Kristina Wångberg-AnelandOK Ravinen11:51
Malin AlbinssonJärfälla OK11:53
Stina BorängSnättringe SK11:55

H40 S

4 140 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik ErlandssonOK Södertörn11:56
Joakim HoppeWaxholms OK11:58
Magnus LönnqvistOK Ravinen12:00
Mats LundbäckJärfälla OK12:02
Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK12:04
Pär LiljaIFK Lidingö SOK12:06
Robert LidströmTullinge SK12:08
Patric De BoussardIFK Enskede12:10
Ronny FalkSundbybergs IK12:12
Andreas FredrikssonAttunda OK12:14
Roland PerssonSkarpnäcks OL12:16
Anders NorrmanHaninge SOK12:18
Patrik FriskGustavsbergs OK12:20
Magnus LennartssonJärfälla OK12:22
Björn LovangIFK Lidingö SOK12:24
Jacob BolinTullinge SK12:26
Per WesterlundSkogsluffarnas OK12:28
Mattias HolmbergBoxholm-Mjölby OL12:30
Christoffer NorrmanAttunda OK12:32
Lars SegermanSkarpnäcks OL12:34
Mattias BomanTumba-Mälarhöjden OK12:36
Johan HörnfeldtOK Ravinen12:38
Jörgen RydeniusTullinge SK12:40
Mårten WaldenfjordJärfälla OK12:42
Henrik SjögrenHaninge SOK12:44
Nils EdvardssonJärfälla OK12:46
Magnus CederlöfTullinge SK12:48
Tomas AlbinssonOK Österåker12:50
David HedbergTumba-Mälarhöjden OK12:52
Stefan BergOK Ravinen12:54
Niklas HenrikssonAttunda OK12:56
Håkan MalmströmJärfälla OK12:58
Jerker ÅbergTumba-Mälarhöjden OK13:00
Johan LindqvistTäby OK13:02
Fredrik NilssonHaninge SOK13:04
Tomas HenrikssonAttunda OK13:06
Stefan Svensson GeliusSnättringe SK13:08
Fredrik AnderssonOK Södertörn13:10
Jesper SvedbergIFK Lidingö SOK13:12

D45 S

2 950 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria NimvikJärla Orientering11:01
Anneli RundlöfVäsby OK11:03
Karin TidevallSkogsluffarnas OK11:05
Pia HellgrenOK Södertörn11:07
Annica JanssonIFK Lidingö SOK11:09
Lina BerggrenTullinge SK11:11
Ingegerd CarlssonSundbybergs IK11:13
Carin KihlströmTäby OK11:15
Lena GumaeliusWaxholms OK11:17
Malin KvarnefalkJärfälla OK11:19
Lena BrobergSnättringe SK11:21
Åsa LindhSundbybergs IK11:23
Anna-Lena CostermansJärla Orientering11:25
Annika LindbergAttunda OK11:27
Anna BacklundOK Södertörn11:29
Ann GranqvistOK Ravinen11:31
Monica HatlenTullinge SK11:33
Ann FranzénOK Södertörn11:35
Susanne HarryssonAttunda OK11:37
Yvonne AnderssonTullinge SK11:39
Teija LeppinenIFK Lidingö SOK11:41
Eva PerssonOK Österåker11:43
Charlotta Thureson GibergHellas Orientering11:45
Gunilla RudanderSundbybergs IK11:47
Annika BerntssonVäsby OK11:49
Nina HerneOK Ravinen11:51
Anna ForsgrenTäby OK11:53
Madeleine LimparAttunda OK11:55
Kerstin ImarkTullinge SK11:57
Ileana Melen vonIFK Enskede11:59
Lena ErlandssonOK Södertörn12:01
Mia LiljaIFK Lidingö SOK12:03
Maria ColeVäsby OK12:05
Christin SöderqvistOK Ravinen12:07
Ylva TorbiörnssonJärla Orientering12:09
Åsa ÖlwegårdSundbybergs IK12:11
Lena SundqvistTullinge SK12:13
Kristina ZillingOK Södertörn12:15
Monica RoosAttunda OK12:17
Mari-Helen LidströmSnättringe SK12:19
Lena BjessmoBromma-Vällingby SOK12:21

H45 S

3 720 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik SoneAttunda OK11:11
Andreas GrunderSolna OK11:13
Erik BerggrenTullinge SK11:15
Kjell NordqvistWaxholms OK11:17
Thomas WesterströmOK Älvsjö-Örby11:19
Stefan HenrikssonIFK Enskede11:21
Per MårtenssonOK Ravinen11:23
Ulrik LindströmTumba-Mälarhöjden OK11:25
Johan RedtzerAttunda OK11:27
Conny StrandbergGustavsbergs OK11:29
Eric RollerJärfälla OK11:31
Magnus RajanIFK Lidingö SOK11:33
Karl MårtenssonOK Älvsjö-Örby11:35
Esa MyllyvainioSundbybergs IK11:37
Gunnar HedinSöders-Tyresö11:39
Ola EnvallTullinge SK11:41
Per BrinkenbergSkogsluffarnas OK11:43
Anders KarlssonSnättringe SK11:45
Per DambergIFK Lidingö SOK11:47
Mats OrbertAttunda OK11:49
Johan WestringJärfälla OK11:51
Roland SannicoloTäby OK11:53
Eric HuijsersHammarby IF OF11:55
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK11:57
Anders RöstinSöders-Tyresö11:59
Stefan SundellJärla Orientering12:01
Roger LindénAttunda OK12:03
Patrik LeicktTullinge SK12:05
Tomas GlanshedIFK Enskede12:07
Ove GustafssonJärfälla OK12:09
Lars Håkan SandvikAttunda OK12:11
Fredrik SandbergOK Älvsjö-Örby12:13
Per WollbrandOK Ravinen12:15
Fredrik MorastHaninge SOK12:17
Per FranzénOK Södertörn12:19
Mats KarlssonTullinge SK12:21
Ingemar StenbeckIFK Lidingö SOK12:23
Joakim PerssonHaninge SOK12:25
Björn AxelssonTullinge SK12:27
Ulrik IversAttunda OK12:29
Dan GibergTumba-Mälarhöjden OK12:31
Per B NilssonJärfälla OK12:33
Lars OlssonVäsby OK12:35
Johan SundinWaxholms OK12:37
Sven JohanssonTäby OK12:39
Thomas BabtistBromma-Vällingby SOK12:41
Ola BengtssonTäby OK12:43
Mats GunnemyrSöders-Tyresö12:45
Magnus GrafströmCentrum OK12:47
Nils EklöwOK Södertörn12:49
Fredrik SteneboAttunda OK12:51
Göran LängheimTullinge SK12:53
Ola BovalliusJärfälla OK12:55
Stefan KarlssonOK Ravinen12:57
Kenneth JönssonTullinge SK12:59
Urban FreijSnättringe SK13:01
Pelle ForsbergIFK Enskede13:03
Stefan RedtzerAttunda OK13:05
Thomas KarlssonOK Älvsjö-Örby13:07
Urban StåhlSundbybergs IK13:09

D50 S

2 830 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annalena Lövkvist AndersenWaxholms OK11:03
Iréne PerssonTäby OK11:05
Pia Boudrie HesselgrenVäsby OK11:07
Kristina BergstrandSöders-Tyresö11:09
Anna-Karin SundqvistTullinge SK11:11
Johanna SundströmJärla Orientering11:13
Eva SvanbergJärfälla OK11:15
Catrin JohnsonSkogsluffarnas OK11:17
Lena HellströmOK Ravinen11:19
Christel NilssonHaninge SOK11:21
Anne Cecilie LøvaldTäby OK11:23
Charlotte EngesAttunda OK11:27
Annika SundvallJärla Orientering11:29
Helen GlänneforsSöders-Tyresö11:31
Anette LantzOK Österåker11:33
Mari HeijkenskjöldTullinge SK11:35
Maria HallmansVäsby OK11:37
Karina LangerakJärfälla OK11:39
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK11:41
Marie MalmborgSöders-Tyresö11:43
Birgitta OlssonTäby OK11:45
Madelene BjernulfSundbybergs IK11:47
Maria GelinderAttunda OK11:49
Annika SvenssonSolna OK11:51
Marie StrandOK Österåker11:53
Anna Lindskoog PetterssonAttunda OK11:55
Kia NordströmTäby OK11:57
Christina PernebyIFK Lidingö SOK11:59
Ingrid MattssonOK Älvsjö-Örby12:01
Viveka Arbeståhl LundqvistJärfälla OK12:03
Annika LundströmVäsby OK12:05
Maria BrattTullinge SK12:07

H50 S

3 620 m, 70 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders WinaldHellas Orientering11:00
Piero SannicoloTäby OK11:02
Anders SkogTullinge SK11:04
Thomas CallebergSnättringe SK11:06
Ola MårtenssonVäsby OK11:08
Göran JohanssonOK Österåker11:10
Torbjörn JohanssonOK Södertörn11:12
Björn NyqvistJärla Orientering11:14
Jonas BystedtJärfälla OK11:16
Carl-Johan ThorellOK Ravinen11:18
Johan PalmgrenTäby OK11:20
Jan LindhSundbybergs IK11:22
Olle JanrikBromma-Vällingby SOK11:24
Jörgen BatzSkarpnäcks OL11:26
Thomas ErikssonTumba-Mälarhöjden OK11:28
Jonas NylundCentrum OK11:30
Ove RinnbäckOK Ravinen11:32
Mikael SundqvistTullinge SK11:34
Tomas MovinSnättringe SK11:36
Erik AnderssonOK Österåker11:38
Peter AlbrektssonOK Ravinen11:40
Jan FrödinIFK Enskede11:42
Per WolgastSnättringe SK11:44
Stig ThunellIFK Lidingö SOK11:46
Göran HellgrenOK Södertörn11:48
Håkan DahlbäckOK Österåker11:50
Anders LundhJärfälla OK11:52
Hans SundqvistTullinge SK11:54
Göran ModinBromma-Vällingby SOK11:56
Roger TinglöfVäsby OK11:58
Per KallhaugeSnättringe SK12:00
Göran LundqvistJärfälla OK12:02
Mats CarlssonSundbybergs IK12:04
Mats FryxellTullinge SK12:06
Tomas BjörelindJärla Orientering12:08
Anders MattssonOK Älvsjö-Örby12:10
Jan LavénGustavsbergs OK12:12
Pär WestbladOK Ravinen12:14
Peter NordströmTäby OK12:16
Johan MarkstedtOK Södertörn12:18
Kalle PerssonOK Österåker12:20
Tomas HultqvistTullinge SK12:22
Carl PerssonTäby OK12:24
Jan-Olof BogrenSundbybergs IK12:26
Lars ÖhrmanStockholms OK12:28
Per BacklundOK Södertörn12:30
Håkan RedtzerAttunda OK12:32
Jan HollbeckBromma-Vällingby SOK12:34
Kennet NilssonOK Älvsjö-Örby12:36
Mats BernSnättringe SK12:38
Sven HunhammarBromma-Vällingby SOK12:40
Peter EnokssonOK Österåker12:42
Matts AnderssonOK Ravinen12:44
Esbjörn LångströmAttunda OK12:46
Claes RennerOK Södertörn12:48
Ronny NordgrenSundbybergs IK12:50
Lars PalmqvistJärfälla OK12:52
Sune SödergrannTullinge SK12:54
Hans MalmbergWaxholms OK12:56
Håkan ElderstigTumba-Mälarhöjden OK12:58
Björn SalomonssonSnättringe SK13:00
Erik GyllenstiernaIFK Lidingö SOK13:02
Håkan SvahnOK Ravinen13:04
Ulf NilssonJärfälla OK13:06
Hans OlsénSundbybergs IK13:08
Gunnar SkärlénHaninge SOK13:10
Janne NilssonCentrum OK13:12
Kent BerggrenTullinge SK13:14
Staffan ZillingOK Södertörn13:16
Mats AronssonBromma-Vällingby SOK13:18

D55 S

2 550 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Margareta WadinOK Älvsjö-Örby11:17
Lena RisbyOK Ravinen11:19
Carina DoyleSundbybergs IK11:21
Eva MolénSkarpnäcks OL11:23
My RönnolsTäby OK11:25
Ing-Mari EskilssonHaninge SOK11:27
Anne-Chr SchunnessonAttunda OK11:29
Anita KarlssonOK Södertörn11:31
Gittel KarlssonAttunda OK11:33
Karin GillbergCentrum OK11:35
Monika LarssonSkarpnäcks OL11:37
Ulla WesterlundTäby OK11:39
Pia-Lena PutkonenTullinge SK11:41
Lotta ValentinGustavsbergs OK11:43
Anna-Karin OhlssonTullinge SK11:45
Helena BachmanTäby OK11:47
Ann LeesmentMälarö SOK11:49
Margareta GranbergOK Älvsjö-Örby11:51
Karin IvarssonHaninge SOK11:53
Åsa SundbergOK Södertörn11:55

H55 S

3 550 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Björn LidmanJärfälla OK11:26
Hans TarandiIFK Lidingö SOK11:28
Curt RahlénOK Ravinen11:30
Mikael SternJärla Orientering11:32
Johnny JunegardTullinge SK11:34
Anders LavforsCentrum OK11:36
Ulf BurmanGustavsbergs OK11:38
Björn JakobssonTäby OK11:40
Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL11:42
Tommy HolmérVäsby OK11:44
Anders RahmqvistIFK Lidingö SOK11:46
Lars AnderssonOK Södertörn11:48
Anders LöfgrenJärfälla OK11:50
Torsten CordesSöders-Tyresö11:52
Göran DoyleSundbybergs IK11:54
Lars HagrotTäby OK11:56
Jörgen KarlssonAttunda OK11:58
Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby12:00
Ola NyqvistOK Södertörn12:02
Gunnar SvanbergJärfälla OK12:04
Jonny NilssonSnättringe SK12:06
Björn RegerSöders-Tyresö12:08
Göran OhlssonTullinge SK12:10
Krister GumaeliusWaxholms OK12:12
Ronny PerssonOK Österåker12:14
Kenneth PetterssonJärfälla OK12:16
Roger LarssonSnättringe SK12:18
Johan KarlstenSolna OK12:20
Göran IvarezOK Södertörn12:22
Harald BauerIFK Lidingö SOK12:24
Lars RönnolsTäby OK12:26
Björn-Ove PetterssonAttunda OK12:28
Tommy WendtHellas Orientering12:30
Lars HörnströmTäby OK12:32
Jan EskilssonHaninge SOK12:34
Leif MattssonJärla Orientering12:36
Kenneth NordstrandJärfälla OK12:38
Rolf NilssonTullinge SK12:40
Peter OlssonTäby OK12:42
Sven-Anders OlssonAttunda OK12:44
Lars ForsbergOK Ravinen12:46
Gunnar LangsSkarpnäcks OL12:48
Anders JakobssonOK Södertörn12:50
Pelle BengtssonIFK Enskede12:52
Peter LundbergJärfälla OK12:54

D60 S

2 550 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anneli LindkvistGustavsbergs OK11:01
Lena JanssonJärla Orientering11:03
Ingrid GraneliHaninge SOK11:05
Ulla ClevnertSpårvägens OK11:07
Margareta HallménAttunda OK11:09
Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK11:11
Ulla GummesonVäsby OK11:13
Helena KorhonenHaninge SOK11:15

H60 S

3 510 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Göran StråtJärfälla OK11:01
Carl-Gunnar BoströmEnebybergs IF11:03
Thomas WesterGustavsbergs OK11:05
Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK11:07
Sven HedmanAttunda OK11:09
Lars-Gunnar LarssonOK Södertörn11:11
Göran HanssonTäby OK11:13
Matts BjörkeSöders-Tyresö11:15
Sven-Inge NylundJärfälla OK11:17
Ulf CarnbyTäby OK11:19
Kjell OhlssonFredrikshofs IF Skid & OK11:21
Matz LarssonGustavsbergs OK11:23
Eidar LindgrenOK Ravinen11:25
Olof PerssonSnättringe SK11:27
Björn EdénWaxholms OK11:29
Thomas ZakrissonIFK Lidingö SOK11:31
Per ÖhlundGustavsbergs OK11:33
Lennart HävrénTullinge SK11:35
Bo DavidssonSolna OK11:37
Björn SvedinJärfälla OK11:39
Anders HallménAttunda OK11:41
Carl BachmanTäby OK11:43
Pierre AlménIBM-Klubben11:45
Kjell LindblomJärfälla OK11:47
Björn LindgrenOK Österåker11:49
Lars BoudrieVäsby OK11:51
Mikael TarandiIFK Lidingö SOK11:53
P-O IvarssonHaninge SOK11:55
Göran AnderssonAttunda OK11:57
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby11:59
Göran HedströmIFK Enskede12:01
Ingemar GardSöders-Tyresö12:03
Magnus HaraldssonGustavsbergs OK12:05
Arne JohanssonOK Ravinen12:07
Ulf RadlerJärfälla OK12:09
Per Ove WallénTäby OK12:11

D65 S

2 410 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carin RunqvistJärfälla OK11:00
Aila HalttunenHaninge SOK11:02
Gunvor SandbergBromma-Vällingby SOK11:04
Elisabeth CarlinSöders-Tyresö11:06
Anna BlomgrenTullinge SK11:08
Birgitta BillstamJärfälla OK11:10
Karin TibbelinTurebergs IF11:12
Kristina Nygren-FriskAttunda OK11:14
Maria EhnTullinge SK11:16
Kerstin RosengrenAttunda OK11:18
Birgitta NylundJärfälla OK11:20
Margareta HaraldssonGustavsbergs OK11:22
Margareta HagstedtVäsby OK11:24
Marianne SöderbergIFK Lidingö SOK11:26

H65 S

2 830 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christer GalleBromma-Vällingby SOK12:10
Åke WansölinSöders-Tyresö12:12
Gunnar EhnTullinge SK12:14
Gunnar ErikssonJärfälla OK12:16
Leif CarlssonSkarpnäcks OL12:18
Bengt ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK12:20
Anders GärderudIFK Lidingö SOK12:22
Leif NordinAttunda OK12:24
John ÖstlundSundbybergs IK12:26
Jörgen WidlundNynäshamns OK12:28
Willy LjungdellTäby OK12:30
Ebbe AdolfssonSundbybergs IK12:32
Göran LarboAttunda OK12:34
Per-Åke CarlenstamVäsby OK12:36
Bengt FribergJärfälla OK12:38
Ingemar LarssonTullinge SK12:40
Klas LangelsSkarpnäcks OL12:42
Paul NorénOK Södertörn12:44
Göran GlanshedIFK Enskede12:46
Bo WinanderJärfälla OK12:48
Tage SandbergBromma-Vällingby SOK12:50
Bernt ErikssonSpårvägens OK12:52
Göran FriskAttunda OK12:54
Bo NorbäckTullinge SK12:56
Jan-Olof WåhlbergIBM-Klubben12:58
Lars GrankvistTäby OK13:00
Jan FalkSundbybergs IK13:02

D70 S

1 990 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Berit LindungerHaninge SOK11:32
Ann-Mari FehrnströmEnebybergs IF11:34
Gunilla HäggstrandTumba-Mälarhöjden OK11:36
U C Lybert ErikssonVäsby OK11:38
Kristina SkoglundHellas Orientering11:40
Gunnel GranqvistNynäshamns OK11:42
Gun LarssonHammarby IF OF11:44
Yvonne  RoosAttunda OK11:46
Inger PahlénSöders-Tyresö11:48
Saga MårdBromma-Vällingby SOK11:50
Marianne HamiltonEnebybergs IF11:52
Gunnel BalckIFK Enskede11:54
Pia VikströmTäby OK11:56

H70 S

2 410 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Håkan BoijeAttunda OK12:08
Bo RomsonHellas Orientering12:10
Lars ÖhmanFredrikshofs IF Skid & OK12:12
Rolf LöfqvistSöders-Tyresö12:14
Gunnar BramstenSundbybergs IK12:16
Leif HermundstadSnättringe SK12:18
Leif StrandbergGustavsbergs OK12:20
Bo HedlundIFK Enskede12:22
Olle ÖbergSkogsluffarnas OK12:24
Göran AnderssonTäby OK12:26
Torbjörn TirénHellas Orientering12:28
Staffan ElmhagenSöders-Tyresö12:30
Stellan FehrnströmEnebybergs IF12:32
Jan SöderbergIFK Lidingö SOK12:34
Ronny HedlundOK Södertörn12:36
Ove ForsbergTurebergs IF12:38
Bengt ErikssonVäsby OK12:40
Jan-Erik WibergJärla Orientering12:42
Leif ToftenJärfälla OK12:44
Börje PahlénSöders-Tyresö12:46
Rolf SkoglundHellas Orientering12:48
Kjell TancredIBM-Klubben12:50
Mats JonssonBromma-Vällingby SOK12:52
Göran HaglundHaninge SOK12:54
Lars EnglundJärla Orientering12:56
Lars NordinSolna OK12:58

D75 S

1 990 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ann SjöbergEnebybergs IF11:10
Edda NilssonStockholmspolisens IF OF11:12
Birgitta ThunellIFK Lidingö SOK11:14
Solveig DillmanHammarby IF OF11:16
Sonja SundellSundbybergs IK11:18
Aino Birgitta RedtzerAttunda OK11:20
Gunnel JunegardOK Södertörn11:22
Gunilla WickenbergIBM-Klubben11:24
Britt EricsonHammarby IF OF11:26
Gunvor GranathNynäshamns OK11:28
Margareta WallénTäby OK11:30

H75 S

2 410 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonas ErnfridssonHellas Orientering11:28
Sture NilssonStockholmspolisens IF OF11:30
Carl LangOK Österåker11:32
Gunnar DahlströmFredrikshofs IF Skid & OK11:34
Lars RoosAttunda OK11:36
Albert MårdBromma-Vällingby SOK11:38
Ingvar JohannessonSolna OK11:40
Erland LjungströmSpårvägens OK11:42
Lars LöthmanJärfälla OK11:44
Hugo IsgrenIFK Enskede11:46
Stig LarssonTullinge SK11:48
Kjell HäggstrandTumba-Mälarhöjden OK11:50
Leif JehanderBromma-Vällingby SOK11:52
Lars-Erik LindellVäsby OK11:54
Lars CedérusSnättringe SK11:56
Allan WedinJärfälla OK11:58
Rune CarlssonSundbybergs IK12:00
Sigurd WallénTäby OK12:02
Bjarne ErlandssonHammarby IF OF12:04
Ulf EskilssonOK Södertörn12:06

D80 S

1 990 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ebba-Lisa FlygarTullinge SK11:00
Ingrid CarlssonTäby OK11:02
Ulla-Britta HallJärla Orientering11:04
Birgitta WestergrenTäby OK11:06
Solveig SpångbergIFK Lidingö SOK11:08

H80 S

1 990 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bo ElmgrenSundbybergs IK12:08
Roland BolinSnättringe SK12:10
Anders BackOK Ravinen12:12
Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby12:14
Sten BergstrandSkogsluffarnas OK12:16
Stig SundinJärfälla OK12:18
Alf PerssonOK Österåker12:20
Evert CarlssonTäby OK12:22
Olof RudinTumba-Mälarhöjden OK12:24
Göran RastborgBromma-Vällingby SOK12:26
Kurt LindblomJärfälla OK12:28
Karl-Erik MogrenStigfinnarna12:30
Lennart WestergrenSöders-Tyresö12:32

H85 S

1 990 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henning HamiltonEnebybergs IF11:58
Gösta HanssonBromma-Vällingby SOK12:00
Per WesterGustavsbergs OK12:02
Tage ErikssonBromma-Vällingby SOK12:04
Gert GyllbrandGustavsbergs OK12:06

D16 Kort

2 820 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Moa HillTumba-Mälarhöjden OK10:00:00
Tuvfa LundinOK Enen10:00:00
Lovisa DanielssonTullinge SK10:59:08
Tilda NordenholmIF Thor11:06:35

H16 Kort

2 850 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joel RudanderSundbybergs IK10:00:00
Simon BengtssonOK Linné10:35:09
Magnus EricsonJärla Orientering11:53:48

D14 Kort

2 250 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rita Hugas SöderbaumIF Thor10:00:00
Vigdis Regius-NygaardSigtuna OK10:00:00
Jennifer SöderholmRasbo IK10:00:00
Emy SaetreLånghundra IF10:24:36
Anna CarlsonIF Thor10:25:35
Sofia SundinWaxholms OK12:01:58
Ellen FreyeWaxholms OK12:01:59
Sara SundinWaxholms OK12:05:53

H14 Kort

2 290 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maximilian BerglundLänna IF10:09:22
Axel HedensiöIFK Lidingö SOK11:06:26
Benjamin HennerforsOK Linné11:22:18
Oscar LevinIFK Lidingö SOK11:23:41

D12 Kort

2 370 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Frida NilssonOK Triangeln10:18:29
Sofie JonsellIF Thor10:18:37
Ida SvenssonTäby OK10:20:56
Minna MeyersonOK Linné10:31:04
Karin LarssonOK Enen10:33:18
Malva MöllerOK Linné10:33:57

H12 Kort

2 400 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Viktor GranbergIF Thor10:04:27
Teodor UddmäreSigtuna OK10:25:39
Albert Fromholtz LevinIFK Lidingö SOK11:23:44
Pierre HoltzOK Linné11:25:06
Wilhelm NordqvistWaxholms OK12:48:07

Inskolning

1 530 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alma HallstenIFK Lidingö SOK10:03:46
Ella HallstenIFK Lidingö SOK10:03:50
Ellen GrundbergRimbo SOK10:04:31
Ellen HedinOK Linné10:11:37
Olga Bertilsson SkogOK Linné10:11:41
Ingrid MelinOK Linné10:15:05
Teodor ButlerLänna IF10:16:35
Rufus ButlerLänna IF10:16:38
Fanny NilssonOK Triangeln10:18:28
Petter GårdmarkOK Rodhen10:22:34
Noah MeyersonOK Linné10:31:42
Ebba LindIF Thor10:34:44
Isak WarvelinLånghundra IF10:42:05
Tove NordströmOK Älvsjö-Örby11:01:40
Hilda NordströmOK Älvsjö-Örby11:01:59
Anna FranklingIFK Lidingö SOK11:11:15
Erik BalckVallentuna-Össeby OL11:21:58
Mirjam CostermansJärla Orientering11:28:52
Mathilda GustafssonIF Thor11:31:17
Sara StrömqvistAttunda OK11:57:24
Linda StrömqvistAttunda OK11:57:27

U1

2 360 m, 62 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tora JonsellIF Thor10:00:00
Sheldon NealisLänna IF10:00:00
Mathias NordlinderOK Linné10:00:00
Elsa WretöIFK Lidingö SOK10:00:00
Pontus LindquistLånghundra IF10:00:13
Albin JemthIF Thor10:02:21
Lukas LindIF Thor10:02:25
Theo RistoOK Linné10:03:43
Hanna GranbergIF Thor10:04:37
Ellen AarnioOK Linné10:04:59
Rasmus GörlOK Enen10:07:11
Nils StråleLänna IF10:07:15
Alfons WesterberghRasbo IK10:09:02
Agnes BergvallLänna IF10:09:09
Anton StalandOK Linné10:09:51
Tuva EkmyrRasbo IK10:10:01
Matilda ServinLånghundra IF10:10:06
Tove KarlssonOK Rodhen10:12:24
Stig LarssonOK Linné10:13:08
Hampus PerssonOK Enen10:14:44
Märta SäfstenOK Linné10:15:31
Vera ZällOK Linné10:15:33
Hanna Viklundklubblös10:16:24
Signe PalmOK Linné10:17:02
Viggo IngwersenOK Enen10:18:00
Melvin SjöbergIF Thor10:18:30
Felix WilhelmSigtuna OK10:18:55
Viktor NilssonOK Linné10:23:00
Ture BjörklinLänna IF10:23:05
Botvid SimonssonSundbybergs IK10:27:47
Emelie WilhelmSigtuna OK10:27:50
Tommy JohanssonOK Enen10:28:30
Elis QuistbergIF Thor10:29:22
Jelmer SellingLänna IF10:32:00
Svante NelanderOK Linné10:35:43
Alve BerglundLänna IF10:37:16
Olle GavelinOK Linné10:38:25
Simon Widerlund TherusIF Thor10:41:40
Rickard JemthIF Thor10:47:49
Jessica SvärdIF Thor10:47:53
Märta ÖrtqvistOK Linné10:48:04
Klara AnderssonTäby OK10:50:06
Linton BryngelssonTullinge SK10:51:55
Ida PalmOK Linné10:52:30
Sara RoosOK Linné10:52:33
Arvid TögenmarkOK Linné10:52:46
Simon AdebrantTumba-Mälarhöjden OK10:55:07
Albin JohanssonRasbo IK11:03:26
Ceasar MartinellIF Thor11:05:06
Viktor NordenholmIF Thor11:08:21
Elliot HarryssonLänna IF11:16:06
Filip BorellOK Linné11:16:48
Noah UmlandtLänna IF11:18:03
Tilda AtkinsonIF Thor11:18:25
Alma AnderssonIF Thor11:26:27
Cornelia GustafssonIF Thor11:30:23
Adrian WernerIFK Lidingö SOK11:32:57
Maja LiljaIFK Lidingö SOK11:52:25
Malin StrömqvistAttunda OK11:56:34
Elina HedeniusSigtuna OK12:16:20
Petter FochsenWaxholms OK12:21:06
Axel NordqvistWaxholms OK12:49:17

U2

2 290 m, 54 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik WadstedtLänna IF09:57:04
Signe ÖrtqvistOK Linné09:58:37
Johanna BlombergSigtuna OK10:00:00
Oscar ForngrenVallentuna-Össeby OL10:00:00
Sandra JohanssonRånäs OK10:00:00
Gabriel NilssonRasbo IK10:00:00
Olle Rosén BereczRånäs OK10:00:00
Olle SandbergOK Älvsjö-Örby10:00:00
Svante SandvikAttunda OK10:00:00
Ebba StalandOK Linné10:00:00
Gustav SvenssonRånäs OK10:04:30
Louise JanssonLänna IF10:05:37
Frida ÖstermanRasbo IK10:07:28
Jonna TaxénLänna IF10:08:59
Axel ThornbergOK Linné10:10:44
Fredrik MedhageIF Thor10:11:02
Doris LarssonOK Linné10:13:34
Emma Viklundklubblös10:16:41
Erica KarlssonOK Rodhen10:17:20
Sara JonsellIF Thor10:20:00
Ebba GårdmarkOK Rodhen10:20:22
Kevin BernhedRånäs OK10:20:47
Elsa SvenssonTäby OK10:22:22
Ida WarvelinLånghundra IF10:22:53
Wilhelm BergmanTullinge SK10:22:57
Gustav VisingOK Triangeln10:23:27
Noa KindstedtLänna IF10:24:14
Alva OláRånäs OK10:24:21
Emilia BergmanTullinge SK10:26:51
Artur Rönnemaa MorénOK Linné10:29:55
Fabian NilssonIF Thor10:30:04
Kimberly EkenstedtTullinge SK10:31:37
Matilda WeiseliusOK Linné10:32:21
Mya BerglundLänna IF10:37:11
Daniel Bernet WahlnäsOK Linné10:41:56
Luise PrzibillaSundbybergs IK10:46:32
Wilma MårtenssonOK Ravinen10:48:46
Emelie SvärdIF Thor10:48:48
Elliot PeterssonOK Roslagen10:49:09
Edvin TögenmarkOK Linné10:52:01
Anton LaierOK Linné10:54:10
Love UmegårdLånghundra IF11:00:56
Adam KorsfeldtOK Linné11:03:34
Johanna CronaOK Södertörn11:05:00
Alma EmbretsenTäby OK11:05:38
Alice VaaraLänna IF11:11:11
Edith KuoskuJärfälla OK11:18:34
Emily KruysIF Thor11:27:22
Theo SjöbergIF Thor11:29:41
Felicia KrafftLänna IF11:33:00
Miro MårtenssonIF Thor11:44:11
Malte OhlssonSigtuna OK12:16:22
Teodor EricsonJärla Orientering12:20:19
Ellen Wångberg AnelandOK Ravinen12:49:35

Öppen motion 1

2 360 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Katarina SellingLänna IF10:00:00
Emil Hänninenklubblös10:39:46
Noel HellbergSundbybergs IK10:44:07
Alice HellbergSundbybergs IK10:44:49
Johannes Skogtjärn-LundsteinOK Linné10:45:57
Hampus GlanshedHaninge SOK10:46:44
Moa GlanshedHaninge SOK10:56:10
Greta SandvikAttunda OK10:58:29
Erik NyströmOK Linné11:03:51
Aron LindbergOK Roslagen11:06:37
Gustav LindbergOK Roslagen11:06:39
Lukas CnattingiusLänna IF11:13:11
Ida BorgBromma-Vällingby SOK11:21:23
Ebba BorgBromma-Vällingby SOK11:21:26
Moa BorgBromma-Vällingby SOK11:21:30
Simon SegermanIF Thor11:30:04
Magdalena LerjenCentrum OK11:33:53
Axel Linder-LinnersjöGustavsbergs OK11:36:25
Axel BengtssonBromma-Vällingby SOK11:42:28
Astrid BengtssonBromma-Vällingby SOK11:42:41
Maria Helde FranklingIFK Lidingö SOK11:47:32
Hugo LönnqvistAttunda OK11:53:45
Felix AhlströmIFK Enskede12:04:11
Simon AhlströmIFK Enskede12:04:18
Emil AnterudVäsby OK12:07:35
Nora AhlströmIFK Enskede12:44:01
Gabriel Nalatklubblös12:46:32
Lukas HenrikssonAttunda OK12:46:40
Axel Bengtssonklubblös
Kalle Bengtssonklubblös

Öppen motion 3

2 180 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin  BäckHede SK10:24:56
Mona UppstenOK Enen10:25:30
Roger UddmäreSigtuna OK10:25:45
Therése NealisLänna IF10:27:05
Kerstin BjörnegrenVäsby OK10:32:33
Tina SaetreLånghundra IF10:34:46
KG KihlströmTäby OK10:34:48
Karin LundinOK Linné10:35:52
Maj BoudrieVäsby OK10:41:01
Ulla-Britt ÅlebergAttunda OK10:41:03
Henrik Malmqvistklubblös10:42:31
Felix Bengtssonklubblös10:44:59
Christina StrandbergGustavsbergs OK10:47:37
Henrik HolstOK Linné10:48:00
Ragnar HolstOK Linné10:48:02
Johan RosénBromma-Vällingby SOK10:51:58
Lovisa NilssonAttunda OK10:55:52
Lena  NilssonAttunda OK10:55:53
Sara Blombergklubblös10:59:10
Leif Göran HagstedtVäsby OK11:02:28
Hans CarlssonHellas Orientering11:03:45
Marie SvenssonJärfälla OK11:04:41
Malin StråtJärfälla OK11:09:20
Martin  NymanJärfälla OK11:09:22
Karin SetterqvistOK Södertörn11:09:49
Anders BerglundSkarpnäcks OL11:16:57
Jörg PliquettSöders-Tyresö11:22:59
Torbjörn Ekerotklubblös11:26:20
Elin TögenmarkOK Linné11:37:01
Elina RönnemaaOK Linné11:38:07
Marianne BergstrandSkogsluffarnas OK11:38:23
Per FranklingIFK Lidingö SOK11:39:07
Maria WretöIFK Lidingö SOK11:40:07
Annika SolbreckLånghundra IF11:44:07
Anna AdolfssonOK Södertörn11:44:56
Ingela JohanssonTäby OK11:45:26
Gunilla GlanshedIFK Enskede11:46:27
Manfred StüberIF Thor11:48:24
Einar Nilssonklubblös11:51:35
Margit PalokangasIF Thor11:52:08
Eva HagrotTäby OK11:55:03
Carl-Christer Dahlströmklubblös12:07:40
Elisabeth Lindstedtklubblös12:10:33
Åsa Lovenklubblös12:12:06
Ann KarlstenSolna OK12:13:28
Malin ÖhlundLänna IF12:33:51
Tomas SjöbergSolna OK

Öppen motion 5

3 070 m, 105 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders FalkIF Thor09:59:38
Tomas Eklund WahlqvistOK Roslagen10:00:00
Jeanette JarlemarkIFK Lidingö SOK10:00:00
Karolina VessbyIF Thor10:00:00
Cecilia JohanssonIF Thor10:00:48
Malin KarlssonLånghundra IF10:02:25
Sara JohanssonRasbo IK10:02:46
Anette NilssonOK Linné10:03:11
Clary BernersonOK Enen10:04:45
Lena BergströmOK Rodhen10:09:16
Laila SvenssonRasbo IK10:11:33
Lisa JanssonLånghundra IF10:13:27
Mattias Golnanderklubblös10:14:14
Damon GrootOK Enen10:16:05
Anna-Sara JohanssonRasbo IK10:16:45
Sofia ÅslundOK Linné10:17:48
Ing-Marie NyströmIF Thor10:21:06
Annette AnderssonOK Linné10:21:53
Per-Olov AnderssonOK Linné10:23:10
Carina GullbergOK Österåker10:23:15
Kristina  SöderlundOK Rodhen10:25:20
Maria KarlssonIF Thor10:27:41
Torbjörn LarssonTäby OK10:28:21
Maria PeterssonOK Linné10:29:04
Staffan MorénOK Linné10:30:20
Tero MäkinenVäsby OK10:33:35
Dennis SvenssonRasbo IK10:34:07
Johan BengtssonOK Linné10:34:40
Rickard Johanssonklubblös10:35:11
Karin JaneråsOK Linné10:37:31
Marianne JernbergSöders-Tyresö10:43:07
Helene Östling-MattssonJärla Orientering10:46:10
Gustaf GergeCentrum OK10:46:52
Astri Lindgren-MandahlOK Linné10:46:55
Magnus HellströmLånghundra IF10:48:09
Josefin WångdahlIFK Lidingö SOK10:49:16
Agneta Ohlsson PorkénFredrikshofs IF Skid & OK10:49:55
Mats AlnaeusHammarby IF OF10:50:01
Daniel EberleCentrum OK10:50:07
Ann-Sofie JemthIF Thor10:50:43
Jan LjungbergEnebybergs IF10:51:24
Christina ÖhmanIF Thor10:53:18
Karin ÖhlundOckelbo OK10:56:06
Lina Påveklubblös10:57:30
Jörgen HelmerssonOckelbo OK10:58:23
Björn JonsellIF Thor10:59:40
Per-Erik ÅslundOK Linné11:00:05
Mats-Olof WallinIF Thor11:00:23
Anders BryngelssonTullinge SK11:00:54
Curt BalckIFK Enskede11:04:30
Stefan Hogartklubblös11:06:29
Sten TidermanTumba-Mälarhöjden OK11:07:11
Andreas PerssonRasbo IK11:07:16
Jonatan  PerssonRasbo IK11:07:17
Marie HeinrupTullinge SK11:07:20
Eva  GillbergCentrum OK11:07:35
Mikael SvallingJärfälla OK11:07:55
Robert HagströmEskilstuna OL11:08:18
Charlotte WiknerOK Österåker11:11:30
Cathrine JohanssonVäsby OK11:12:14
Erik HollmannOK Österåker11:16:01
Magdalena GrunderJärfälla OK11:17:11
Max NilssonIF Thor11:20:21
Harald HedenlundTäby OK11:22:28
Lovisa  KihlborgIFK Lidingö SOK11:23:00
Linda SjögrenBromma-Vällingby SOK11:25:49
Helena BerglindOK Södertörn11:30:45
Sara ThörnOK Södertörn11:31:24
Cecilia EnbäckSöders-Tyresö11:32:08
Johanna Jonssonklubblös11:33:03
Ing-Marie NilssonOK Södertörn11:35:29
Madeleine CasselIFK Lidingö SOK11:36:55
Jonas BredinAttunda OK11:38:15
Per ArnessonSkarpnäcks OL11:38:23
Fabian Martinezklubblös11:38:26
Kristin  NumminenOK Linné11:39:27
Gunilla SchönningJärfälla OK11:42:05
Thomas WidehagSundbybergs IK11:43:04
Sonia Ling PerssonHaninge SOK11:47:16
Joakim LandströmOK Linné11:48:02
Andreas HjerneOK Ravinen11:52:25
Kristina AnderssonOK Södertörn11:54:02
Malin SandbergOK Älvsjö-Örby11:54:19
Frida GyllinderAttunda OK11:54:46
Peter BergmanTullinge SK11:55:17
Daniel EkenstedtTullinge SK11:55:18
Kerstin MorastHaninge SOK11:56:20
Kjerstin MarkstedtOK Södertörn11:56:42
Sofia CronaOK Södertörn11:58:43
Angelica LindblomGustavsbergs OK12:02:12
Alicia LundgrenAlmby IK12:03:18
Hans GustafssonIF Thor12:03:42
Magnus JohanssonRasbo IK12:03:53
Jeanette JonssonOK Österåker12:05:01
Love AlmJärla Orientering12:05:48
Carolina SigrandOK Södertörn12:07:47
Katarina LindbärgOK Södertörn12:10:24
Elisabeth StålhammarTullinge SK12:16:00
Åsa SandTullinge SK12:17:29
Marie HalvorsenOK Södertörn12:27:40
Åsa WilestedtAttunda OK12:29:51
Sofia StiblertTockarps IK12:37:31
Sten HellströmOK Ravinen12:39:10
Edvard WistedtOK Linné12:54:00
Robert WesterdahlTullinge SK13:00:47

Öppen motion 7

3 150 m, 85 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jostein AndersenWaxholms OK10:00:00
Charlotte StåhlSundbybergs IK10:00:00
Per GrundbergRimbo SOK10:01:51
Orsolya Lukoczkyklubblös10:04:05
Britt-Inger JonssonOK Linné10:04:25
Mikko AarnioOK Linné10:08:14
Emma  GraasOK Linné10:08:34
Karin HannrupIF Thor10:11:38
Tommy StenviOK Linné10:13:15
Ingvar JohanssonVallentuna-Össeby OL10:15:21
Kjell RistoOK Linné10:15:24
Bernhard KlingOK Rodhen10:16:01
Carl LundkvistLänna IF10:17:28
Lennart JacobssonLånghundra IF10:18:19
Märit Gunneriusson KarlströmOK Linné10:18:37
Sara BeskowRasbo IK10:19:50
Anna AxelssonOK Österåker10:22:23
Lotta MöllerOK Linné10:24:33
Patrik FagerströmOK Österåker10:25:30
Berit AslaksenJärfälla OK10:27:26
Cleas-Erik Karlsson klubblös10:28:14
Peter AlbinssonJärfälla OK10:30:01
Rose-Marie HameliusSäterbygdens OK10:30:23
Anna NystedtSundsvalls OK10:32:21
Anne Löfgrenklubblös10:33:54
Helena GrennbergOK Linné10:36:13
Georg LarssonFredrikshofs IF Skid & OK10:36:26
Magnus GraasOK Linné10:37:20
Ann-Sofie EdenhamnLänna IF10:39:10
Per BörjessonStockholms Godtemplares IF10:47:14
Malin MårtenssonOK Ravinen10:48:45
Mats-Ola ÖbergSundbybergs IK10:52:13
Joel SanderiIFK Lidingö SOK10:53:42
Tommy LjuseniusSkogsluffarnas OK10:54:23
Rune RådeströmSnättringe SK10:55:15
Ulf DanielssonTullinge SK10:56:19
Mattias ThorsellVattenfalls IF Stockholm10:58:47
Annica HedbergOK Södertörn11:00:22
Thorbjörn HallmansVäsby OK11:00:27
Sven-Olov NorlinRimbo SOK11:00:49
Anna RosnäsSkogsluffarnas OK11:01:13
Jan-Olov EvertssonJärfälla OK11:04:12
Inger VikströmOK Linné11:04:42
Anna WesterberghOK Linné11:05:12
Sune HedströmOK Rodhen11:05:27
David ErikssonFK Åsen11:05:52
Sara StråtJärfälla OK11:07:28
Karin LundbergJärfälla OK11:08:58
Britt-Marie SöllvanderOK Rodhen11:09:01
Gunilla ThunstedtJärfälla OK11:09:39
Sofia ForsgrenOK Skogsfalken11:13:28
Hillevi PalmqvistLänna IF11:14:00
Peter VestmanOK Österåker11:15:52
Håkan SjunnestrandSolna OK11:16:24
Barbro BransomeSkogsluffarnas OK11:20:46
Ansgar SimonssonSundbybergs IK11:21:36
Mikael NordquistTäby OK11:22:53
Olle BlomgrenOK Södertörn11:27:35
Camilla NygrenIF Thor11:28:42
Caroline BerglindOK Södertörn11:28:54
Thomas KarlssonOK Älvsjö-Örby11:29:45
Katarina TynongTullinge SK11:32:16
Cecilia WestströmSundbybergs IK11:38:02
Maria WicksellHellas Orientering11:39:34
Lena FredrikssonKroppa IF11:40:45
Jennie HellströmOK Linné11:41:09
Erik BjernulfSundbybergs IK11:41:15
Anneli WendeliusIFK Lidingö SOK11:41:58
Garry PetterssonStockholms OK11:43:26
Boel SundbergOK Södertörn11:46:51
Patrik BlomdahlTullinge SK11:47:14
Johanna BerggrenIFK Lidingö SOK11:47:58
Kristina MarteliusAttunda OK11:53:33
Ulf ÖrnbergTumba-Mälarhöjden OK11:58:23
Cia HunhammarBromma-Vällingby SOK11:59:44
Göran HanssonTäby OK12:09:13
Karin WisellAttunda OK12:11:07
Rene BallnusJärfälla OK12:13:12
Carin RosénGustavsbergs OK12:21:41
Mari NordenholmIF Thor12:21:43
Daniel PelyheSöders-Tyresö12:27:06
Per LjungStockholms OK12:27:32
Eddie BjärrenholtRånäs OK12:46:13
Daniel HallbergRånäs OK12:47:24
Per KnutasAttunda OK

Öppen motion 8

4 530 m, 87 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Torbjörn NorénOK Enen10:00:05
Eva SundgrenVallentuna-Össeby OL10:00:44
Petter Ljungbergklubblös10:00:57
Ulrika LindstamOK Linné10:01:39
Katarina RundströmIFK Enskede10:04:21
Anders Tvärånaklubblös10:05:07
Henning PeinerudCentrum OK10:05:42
Olle KarlströmOK Linné10:07:33
Jakob Hedbergklubblös10:08:10
Louise JohanssonOK Roslagen10:14:45
Jonas DahlinAttunda OK10:15:38
Per AnderssonOK Linné10:16:51
Olof NilssonOK Triangeln10:17:11
Christer KarlssonOK Rodhen10:18:30
Emma MartinelleSöders-Tyresö10:22:07
Mikael Anttila-ErikssonOK Linné10:23:50
Angela JohanssonOK Ravinen10:24:26
Håkan WahlnäsOK Linné10:26:53
Freja Almqvist-HaasNybro OK10:30:06
Per SjökvistTäby OK10:32:01
Per JemthIF Thor10:33:04
Sverker LenasCentrum OK10:33:49
Malin AlmLänna IF10:34:17
Torgny Undinklubblös10:34:54
Ida HameliusSäterbygdens OK10:35:19
Sofia JohanssonTrollhättans SOK10:36:12
Jan Måweklubblös10:43:09
Anna FuruheimIFK Lidingö SOK10:48:33
Erik WallinIF Thor10:48:53
Olle KällbäckHammarby IF OF10:49:21
Per AndénHässleholms OK10:49:52
Arne BergensOK Linné10:52:18
Joel MongårdSkogsluffarnas OK10:53:10
Andreas AnderssonOK Hedströmmen10:54:26
Lars MongårdSkogsluffarnas OK10:55:31
Johan SköldJärfälla OK10:55:51
Johan WesterberghRasbo IK10:59:31
Lars HeijkenskjöldTullinge SK11:00:09
Petter HaraldssonJärla Orientering11:00:20
Hans JonssonVäsby OK11:00:52
Erik ViklundLånghundra IF11:01:51
Fredrik StalandOK Linné11:01:54
Helena AdebrantTumba-Mälarhöjden OK11:04:15
Per Johan JanssonLänna IF11:04:19
Erik BerglundSkarpnäcks OL11:04:52
Lise MortensenLånghundra IF11:08:09
Stefan SjögrenBromma-Vällingby SOK11:08:46
Samuel SvenssonCentrum OK11:11:33
Sven SetterqvistOK Södertörn11:12:04
Markus BerglundSkarpnäcks OL11:12:24
Patrik ServinLånghundra IF11:14:09
Anders LindkvistBromma-Vällingby SOK11:15:09
Tomas StenströmOK Linné11:15:40
Matleena BoströmIFK Lidingö SOK11:18:08
Niclas NilssonOK Österåker11:23:13
Svante GustafsonLänna IF11:23:25
Mats Pihlströmklubblös11:23:35
Joakim Almtorpklubblös11:26:07
Henrik FribergerJärla Orientering11:27:58
Roger NilssonOK Linné11:30:00
Björn LinderGustavsbergs OK11:32:21
Christoffer Winander-SchönningJärfälla OK11:35:26
Anna SkogtjärnOK Linné11:36:11
Jari PöyhönenIFK Lidingö SOK11:37:19
Ton LangerakJärfälla OK11:39:12
Bengt IvarsVäsby OK11:43:25
Jorrit BoekelCentrum OK11:43:54
Anders RyrmanCentrum OK11:46:23
Anders KarlssonTullinge SK11:49:06
Thomas FuruheimIFK Lidingö SOK11:49:36
Magnus JohanssonWaxholms OK11:50:54
Patrik AdebrantTumba-Mälarhöjden OK11:53:40
Stefan MarteliusAttunda OK11:54:16
Lena Rauséusklubblös11:55:47
Sophia GalleJärfälla OK11:58:33
Gustav ErikssonJärla Orientering11:59:15
Tobias SvenssonOK Österåker12:01:18
Mats HerbertTäby OK12:02:42
Arvid HenrikssonJärla Orientering12:03:01
Anders JohanssonUddevalla OK12:03:12
Adrian TothTipo Hungary12:04:06
Tobias ValentinGöteborg-Majorna OK12:05:28
Henrik TrofastTullinge SK12:07:50
Per ForsgrenTumba-Mälarhöjden OK12:22:29
Andreas EnforsTockarps IK12:36:49
Erik WessbergJärfälla OK12:38:22
Jimmy Larssonklubblös

Annonser