Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Urban Hjärne-kampen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Urban Hjärne-kampen
Arrangörsorganisation: OK Motala
Datum: söndag 26 april 2015

D21

7 510 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101Louise KarlssonBoxholm-Mjölby OL10:43
102Emelie LarssonÄrla IF10:45
103Malin LindbergMotala AIF OL10:47
104Liselott EricsonLinköpings OK10:49
105Anna-Stina PåledalOK Roxen10:51
106Elisabeth AhlgrenLinköpings OK10:53

H21

11 310 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Karl WalheimÄrla IF10:26
2David AxelssonFinspångs SOK10:28
3Oscar VångellÄrla IF10:30
4Rebecka LindbergOK Roslagen10:32
5Emil KaleredOK Denseln10:34
6Martin HammarlundMotala AIF OL10:36
7Per BrolundOK Denseln10:38
8Tommy LindbergOK Roslagen10:40
9Victor BergstrandMotala AIF OL10:42
10Rasmus ElmelidLinköpings OK10:44

H21 Kort

6 440 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik TengvallBoxholm-Mjölby OL10:30

D18

4 850 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Frida JohanssonLinköpings OK10:31
Tora WesterbergOK Kolmården10:34

H18

6 440 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oscar MolinBoxholm-Mjölby OL10:32
Martin HägglundLinköpings OK10:34
Joar LönngrenBoxholm-Mjölby OL10:36
Alexander WiklundFinspångs SOK10:38

D17-20 Kort

4 490 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrietta MöllerLinköpings OK10:30

D16

4 490 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
301Linnea HanssonOK Roxen10:34
303Sarah MagnussonLinköpings OK10:38
304Emilia SamuelssonNAIS Orienteringsklubb10:40
305Victoria AsketunOK Roxen10:42
307Malin KärrströmOK Roxen10:46
308Josefin BovellanNAIS Orienteringsklubb10:48
309Hannele MöllerLinköpings OK10:50
310Malva EvebornOK Roxen10:52
311Emma S JohanssonLinköpings OK10:54
313Tove PihlströmOK Roxen10:58
314Tove EkströmLinköpings OK11:00

H16

5 670 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Jonas AnderssonOK Roxen10:32
203Jakob TomassonLinköpings OK10:36
204Johan LindmanFinspångs SOK10:38
205Jonathan JylltorpLinköpings OK10:40
206Hugo LillieströmOK Roxen10:42
207Gustaf HedegårdOK Kolmården10:44
208Rasmus JonssonTjällmo-Godegårds OK10:46
209Hugo EkingeOK Motala10:48
211Gunnar EngströmLinköpings OK10:52
212Joel SjödinOK Kolmården10:54
213Josef JohanssonOK Kolmården10:58

D14

3 590 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Wilma TudénBoxholm-Mjölby OL10:30
Serina SalovaaraOK Roxen10:32
Hanna RothLinköpings OK10:34
Tove PetterssonOK Roxen10:36
Alma GustafssonSOK Aneby10:40
Ellen EkingeOK Motala10:42
Jonna AlfredssonOK Roxen10:46
Erica MolinBoxholm-Mjölby OL10:48
Moa HjortOK Roxen10:50
Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb10:52
Elvira KarnehedOK Roxen10:54
Olivia AsketunOK Roxen11:00

H14

3 900 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emanuel HerberthsonLinköpings OK10:31
Arvid WesterbergOK Kolmården10:33
Albin AlfredssonOK Roxen10:35
Oskar PetterssonBoxholm-Mjölby OL10:37
Adrian SiiraOK Motala10:39
Malte EvebornOK Roxen10:45
Jakob TellsénOK Roxen10:49
Simon JohanssonOK Kolmården10:51
Albin EronnLinköpings OK10:53
Karl GranathSvärdsjö Skid och Orienteringsklubb10:55
David JosefssonOK Roxen10:57
Valter PetterssonOK Tisaren11:01
Leo JohanssonOK Kolmården11:03
Samuel CamardaTjällmo-Godegårds OK11:05
William LindforsOK Roxen11:07

H14 Kort

2 580 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin KvillengFinspångs SOK11:37

D12

2 580 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alice ErikssonTjällmo-Godegårds OK10:28
Linn AldénOK Roxen10:30
Alva SvenskTjällmo-Godegårds OK10:34
Sara WänströmFinspångs SOK10:36
Ida HjortOK Roxen10:38
Kristin HerberthsonLinköpings OK10:42
Alice JohanssonFinspångs SOK10:46
Amanda WärnNAIS Orienteringsklubb10:48
Tilda TudénBoxholm-Mjölby OL10:50

H12

2 580 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oliver HöögOK Motala10:49
Simon KarlssonOK Motala10:51
Alfons PetersonOK Denseln10:53
Måns BjörnskiöldOK Roxen10:55
Karl HjärtsjöTjällmo-Godegårds OK10:57
Isak DalinLeksands OK10:59
Arvid PetterssonBoxholm-Mjölby OL11:01
Daniel JonssonTjällmo-Godegårds OK11:03
Mattias JosefssonOK Roxen11:07
William SvartlingOK Motala11:09
Carl HedegårdOK Kolmården11:13
Rasmus PåledalOK Roxen11:15
Tim MartinssonOK Motala11:17
Valter FredrikssonGOIF Tjalve11:19
Hugo PerssonOK Denseln11:21
Tronje SkoglundOK Motala11:23
Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK11:25
Johan ÅrbrinkLinköpings OK11:29

D12 Kort

2 170 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Wilma DahlinOK Motala11:16
Veronika KvillengFinspångs SOK11:20
Sabina SiiraOK Motala11:24

H12 Kort

2 170 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Allan WigrenOK Motala11:33

D10

2 170 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sigrid LjunggrenLinköpings OK10:30
Elsa GustafssonOK Tylöskog10:32
Ellen TrofastTjällmo-Godegårds OK10:34
Tyra LindellOK Roxen10:38
Klara HaraldssonMotala AIF OL10:42
Lovisa JonssonTjällmo-Godegårds OK10:44

H10

2 170 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rasmus VibergOK Roxen10:41
Filip HöögOK Motala10:43
Jacob PåledalOK Roxen10:45
Hugo BraamOK Denseln10:47
Karl PetterssonBoxholm-Mjölby OL10:49
Lucas BerggrenLinköpings OK10:51
Petter GranathSvärdsjö Skid och Orienteringsklubb10:53
Arvid RothLinköpings OK10:55
August EkingeOK Motala10:57
Jonathan LindforsOK Roxen10:59
Ludvig EronnLinköpings OK11:01
Elis PetersonOK Denseln11:03
Elias OhlssonTjällmo-Godegårds OK11:07
Oscar KjellmanLinköpings OK11:09
Elias TellsénOK Roxen11:11

D35

5 620 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lotta FrisellBoxholm-Mjölby OL10:31
Anna-Maria IsraelssonOK Tylöskog10:34

H35

7 260 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders DalinLeksands OK10:31
Magnus FranssonSOK Aneby10:33

D40

5 620 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena StrömTjällmo-Godegårds OK10:35
Marie SvenskTjällmo-Godegårds OK10:37
Mia EronnLinköpings OK10:39
Susanne AldénOK Roxen10:41

H40

7 260 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tomas BomanLinköpings OK10:35
Thorbjörn GustafssonTjällmo-Godegårds OK10:37
Per MagnussonLinköpings OK10:39
Alexander WickmanTibro OK10:41
Henrik PetersonOK Denseln10:43
Fredrik KorallMotala AIF OL10:45
Magnus VahlbergLinköpings OK10:47
Sören PåledalOK Roxen10:49
Andreas KarlqvistTjällmo-Godegårds OK10:51
Robert ForsbergOK Tylöskog10:53
Bertil EronnLinköpings OK10:55
Fredrik GranathSvärdsjö Skid och Orienteringsklubb10:57
Christian EnbergLinköpings OK10:59
Mårten LindquistBoxholm-Mjölby OL11:01

D45

4 850 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena StrömbäckLinköpings OK10:37
Pernilla HörwingOK Roxen10:39
Anna RönnbäckOK Eken10:41
Åsa HägglundLinköpings OK10:43
Bodil MolinBoxholm-Mjölby OL10:45
Annika IvarssonLinköpings OK10:47
Maria LillieströmOK Roxen10:49
Anna Sofie BarkLinköpings OK10:51
Gith TellsénOK Roxen10:53
Liselott RothLinköpings OK10:55
Annelie AleniusBoxholm-Mjölby OL10:57
Karin OlofssonLinköpings OK10:59
Lena MolinBoxholm-Mjölby OL11:01
Kristina LjunggrenLinköpings OK11:03

H45

6 440 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonas PetterssonOK Tisaren10:42
Per JohanssonMotala AIF OL10:44
Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK10:46
Åke LjunggrenLinköpings OK10:48
Johan WänströmFinspångs SOK10:50
Fredrik JönssonMotala AIF OL10:52
Christer AlmHagaby GOIF10:54
Kenneth KarlssonAskersunds OK10:56
Johan ÅttingLinköpings OK10:58
Henric KarlssonMotala AIF OL11:00
Olle LindmanFinspångs SOK11:02
Mikael WesterbergOK Kolmården11:04

D50

4 230 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pia VångellLinköpings OK10:31
Karin ÖhlinSOK Aneby10:33
Ebba HedegårdOK Kolmården10:35
Anna KullbergLinköpings OK10:37
Åsa PerssonLaxå OK10:39

H50

6 010 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sören BremerBoxholm-Mjölby OL11:20
Jonas KarlssonOK Tylöskog11:22
Christer KarlssonBoxholm-Mjölby OL11:24
Håkan PerssonLaxå OK11:26
Per BjurströmOK Tisaren11:28
Anders MolinBoxholm-Mjölby OL11:30
Niklas RönnbäckOK Eken11:32
Roger KarlssonBoxholm-Mjölby OL11:34
Jörgen SköldLinköpings OK11:36
Patric MolinBoxholm-Mjölby OL11:38
Magnus HerberthsonLinköpings OK11:40
Conny BruhnBoxholm-Mjölby OL11:42
Mats R JohanssonMotala AIF OL11:44

D55

4 230 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena FröbergGOIF Tjalve10:42
Pia StålhandskeBjörkfors GOIF10:44
Lena RosanderFinspångs SOK10:46
Monika AlgotssonOK Tylöskog10:48

H55

6 010 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mats RosanderFinspångs SOK11:00
Åke AlgotssonOK Tylöskog11:02
Tomas VångellLinköpings OK11:04
Göran ValfridssonBoxholm-Mjölby OL11:06
Leif EfraimssonMotala AIF OL11:08
Bo GustafssonOK Tylöskog11:10
Börje AnderssonLinköpings OK11:12
Jan-Erik KarlssonBoxholm-Mjölby OL11:14
Thomas SvenssonMotala AIF OL11:16
Mats CarlsvärdAlmby IK11:18

D60

3 930 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Barbro ÖstlundOK Roxen11:10
Gerd HagströmGOIF Tjalve11:12
Lena JohanssonSkogspojkarnas OK11:14

H60

5 620 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Torgny JohanssonBjörkfors GOIF10:44
Bengt ÖstlundOK Roxen10:46
Jens TörnmarckAskersunds OK10:48
Kjell ErikssonStjärnorps SK10:50
Jouni Hansen-HaugAskersunds OK10:52
Rolf AxelssonTjällmo-Godegårds OK10:54

D65

3 780 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Inger PetterssonBjörkfors GOIF10:55
Gerd LindholmSol Tranås10:58

H65

4 850 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Roger DanielssonLinköpings OK11:06
Ove JohanssonOK Kolmården11:08
Peter HagströmGOIF Tjalve11:10
Anders HedinMotala AIF OL11:12
Christer SandhOK Roxen11:14
Tord FranssonMotala AIF OL11:16
Lars StrömTjällmo-Godegårds OK11:18
Johnny GustafssonGamleby OK11:20
Bo JernbergOK Roxen11:22
Kjell LindholmSol Tranås11:24

D70

3 150 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Britten PerssonFinspångs SOK11:04
Kerstin BengtssonMotala AIF OL11:06
Sonja HanssonGOIF Tjalve11:08
Ulla LingJönköpings OK11:10
Eva LindgrenLinköpings OK11:12

H70

3 930 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulf WaldenfjordLinköpings OK10:51
Kjell HolmströmBjörkfors GOIF10:53
Lars PerssonFinspångs SOK10:55
Rolf-Inge KarlssonBoxholm-Mjölby OL10:57
Nils SjödinGOIF Tjalve10:59
Stig IsraelssonOK Tylöskog11:01
Thomas KleistBoxholm-Mjölby OL11:03
Leif SamorTjällmo-Godegårds OK11:05
Lennart SturessonLinköpings OK11:07
Lennart PetterssonBjörkfors GOIF11:09

D75

3 150 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gudrun TigerLinköpings AIK10:42
Britt PetterssonOK Roxen10:45

H75

3 150 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bertil ArdellOK Roxen10:48
Erland LingJönköpings OK10:50
Bengt KarlssonLinköpings AIK10:52
Kjell HagströmLinköpings OK10:54
Karl-Gustaf ÖrmanTjällmo-Godegårds OK10:56
Bo BrånnAskersunds OK10:58
Stig BengtssonMotala AIF OL11:00

D80

2 720 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonna EngblomLinköpings AIK10:35

H80

2 720 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carleric TigerLinköpings AIK10:39
Nils-Erik ÅbergTjällmo-Godegårds OK10:42
Tore JohanssonSOK Aneby10:45
Rubert EngblomLinköpings AIK10:48

H85

2 720 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle LifSol Tranås10:28
Ole TveteLinköpings AIK10:31

Inskolning

1 920 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle  BengtssonOK Motala09:59:33
Stina BerggrenLinköpings OK10:00:00
Elsa KorallMotala AIF OL10:03:06
Märta HaraldssonMotala AIF OL10:06:27
Saga LindellOK Roxen10:29:35
Hugo AldénOK Roxen10:31:50
Hannes PetersonOK Denseln10:42:11
Stella Nilssonklubblös10:49:20

U1

1 920 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK09:57:39
Noah KorallMotala AIF OL10:00:19
Johanna KleistBoxholm-Mjölby OL10:15:37
Moa KleistBoxholm-Mjölby OL10:15:38
Theo DoverforsTjällmo-Godegårds OK10:30:33
Johanna JosefssonOK Roxen10:34:07
Ebba HjärtsjöTjällmo-Godegårds OK10:36:10
Tilde EvebornOK Roxen10:36:33
Rasmus WärnNAIS Orienteringsklubb10:50:15

U2

2 680 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Moa PihlströmOK Roxen09:57:41
Oskar KarlqvistTjällmo-Godegårds OK09:59:42
Thula SkoglundOK Motala10:01:47
Arvid TrofastTjällmo-Godegårds OK10:04:48
Mattias SamuelssonNAIS Orienteringsklubb10:06:30
Axel GustavssonOK Tylöskog10:32:13
Johanna TörnqvistMotala AIF OL10:34:33
Amanda LindgrenLinköpings OK10:50:39
Theo ÅrbrinkLinköpings OK11:19:36

Öppen 1

2 060 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malin KleistBoxholm-Mjölby OL10:40:18
Heidi KleistBoxholm-Mjölby OL10:40:20
Emmy LindgrenLinköpings OK10:45:53
Gudrun WennströmOK Eken10:54:28
Anna LindforsOK Roxen10:59:03
Annica AhlgrenTäby OK11:06:25

Öppen 3

2 720 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oskar DalinLeksands OK09:57:10
Anna PihlströmOK Roxen09:58:11
Hans GuldbrandMotala AIF OL10:06:19
Carina LindholmTjällmo-Godegårds OK10:21:06
Sten LindholmTjällmo-Godegårds OK10:21:08
Emma BrännebyOK Kolmården10:24:18
Liselott Anderssonklubblös10:26:52
Linda SvenssonFinspångs SOK10:29:18
Viktoria ThudénBoxholm-Mjölby OL10:30:00
Anna WirénLinköpings Skidklubb10:35:26
Ulla-Britt GärdBoxholm-Mjölby OL10:38:33
Elisabet TångningBoxholm-Mjölby OL10:39:15
Sara JonsonTjällmo-Godegårds OK10:44:02
Bengt KleistBoxholm-Mjölby OL10:44:11
Heli  WibergOK Roxen10:44:44
Jens BolliusMotala AIF OL10:48:52
Marianne Hörbergklubblös10:51:35
Johan KarlssonTjällmo-Godegårds OK11:06:17

Öppen 4

4 350 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars ÖstlinBjörkfors GOIF10:06:23
Gunilla KarlssonBoxholm-Mjölby OL10:16:01
Maud ConradssonÖdeshögs SK10:42:15

Öppen 5

3 450 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marie WickmanTibro OK10:01:58
Anna-Karin SalovaaraOK Roxen10:12:23
Helen AnderssonBoxholm-Mjölby OL10:15:55
Julia KnutssonBoxholm-Mjölby OL10:19:57
Johan JylltorpLinköpings OK10:23:14
Erik HanssonOK Roxen10:34:04
Maria KjellmanLinköpings OK10:36:53
Anna PetterssonBoxholm-Mjölby OL10:46:57
Isabella DanbergÖdeshögs SK10:48:35
Tina LindgrenLinköpings OK10:50:43
Dan JosefssonOK Roxen10:51:20
Leif LindgrenLinköpings OK10:51:23
Ida JohanssonBoxholm-Mjölby OL10:51:43

Öppen 6

5 420 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Göran SvenssonOK Roxen10:05:46
Anders AxelssonFinspångs SOK10:10:45
Christer KarlssonTjällmo-Godegårds OK10:49:12
Thomas JohanssonOK Kolmården10:55:27
Anna KorallMotala AIF OL10:56:16
Rasmus Birch-TyrbergLinköpings OK11:03:54

Öppen 7

2 730 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars JohanssonOK Motala09:43:29
Lars WistedtBoxholm-Mjölby OL09:59:28
Lisa KorallMotala AIF OL09:59:46
Torbjörn WrighedMotala AIF OL10:02:43
Göran JohanssonMotala AIF OL10:06:52
Bo MagnussonKFUM Örebro OK10:07:14
Ingolf BengtssonHalmstad OK10:07:39
Mats LönngrenBoxholm-Mjölby OL10:07:43
Katarina BengtssonHalmstad OK10:08:59
Annica MagnussonKFUM Örebro OK10:09:39
Linda WänströmFinspångs SOK10:11:21
Monika EstenbergerFinspångs SOK10:13:26
Jonas DetterfeltLinköpings OK10:14:16
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL10:17:54
Magnus AllardTjällmo-Godegårds OK10:19:15
Åsa DetterfeltLinköpings OK10:21:26
Per Gunnar GustavssonOK Roxen10:21:47
Ann-Sofie SvenssonLinköpings OK10:22:05
Sven-Olof FranssonSOK Aneby10:22:55
Jan AsketunOK Roxen10:23:26
Jörgen SvenssonLinköpings OK10:23:49
Maja-Stina GustavssonOK Roxen10:24:38
Bo PetterssonÖstgöta Helikopter SK & IF10:26:56
Ulf KristenssonHalmstad OK10:29:01
Ingela AlvmyrenHalmstad OK10:30:34
Carolina MagnussonLinköpings OK10:37:30
Åsa BraamOK Denseln10:37:44
Inga-Lill PetterssonLinköpings OK10:38:26
Yngve PetterssonLinköpings OK10:40:56
Micke GustafssonEdsboskolans IF10:42:07
Roger StigssonLinköpings OK10:42:57
Tobias TrofastTjällmo-Godegårds OK10:43:14
Anders Janssonklubblös10:45:47
Anniken GustafssonÖdeshögs SK10:51:36
Tore KarlssonTjällmo-Godegårds OK10:52:33
Magnus HedegårdOK Kolmården10:58:38
Anna-Birgitta GustavssonOK Tylöskog11:26:17
Kristine HjortOK Roxen

Öppen 8

5 740 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kenth EdinBoxholm-Mjölby OL09:57:10
Jörgen HjortOK Roxen10:02:56
Patrik KleistBoxholm-Mjölby OL10:15:42
Jan KaleredOK Denseln10:17:24
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL10:20:00
Johan JohanssonTjällmo-Godegårds OK10:27:11
Thomas PerssonOK Denseln10:32:42
Hans PetterssonLinköpings Skidklubb10:36:06
Anders BruhnMotala AIF OL10:36:51
Inger BergLinköpings OK10:37:08
Joakim FornanderOK Roxen10:47:25
Patrik AhlgrenTäby OK10:47:37
Andreas ConradssonÖdeshögs SK10:49:36
Emil BruhnBoxholm-Mjölby OL10:51:26
Magnus JohanssonOK Kolmården10:51:38
Tobias ConradssonÖdeshögs SK10:53:46
Anders DoverforsTjällmo-Godegårds OK11:11:38

Öppen 9

7 780 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per-Anders BlomZinkgruvans IF10:06:43
Jan JohanssonBjörkfors GOIF10:49:02
Ulrik KarlssonMotala AIF OL11:04:04

Annonser