Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Roslagshelg, lång

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Roslagshelg, lång
Arrangörsorganisation: OK Roslagen
Datum: lördag 2 maj 2015

D21

6 860 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Maria SjölanderOK Rodhen11:50
2Gunilla SvärdIF Thor11:52
3Sara RappIFK Moras OK11:54
4Åsa Zetterberg ErikssonOK Djerf11:56
5Olga PanchenkoIFK Moras OK11:58
7Catherine TaylorOK Linné12:02
8Susanne RutqvistIFK Umeå12:04
9Jenny WegmüllerOK Rodhen12:06
10Maria Von SchmalenséeAttunda OK12:08
11Johanka SimkovaIFK Moras OK12:10
12Malin JakobssonNydalens SK12:12
13Anastasia TrubkinaIFK Moras OK12:14
15Sandra GrosbergaRehns BK12:18
16Alexandra SundgrenVallentuna-Össeby OL12:20
17Karoline AndersenAsker SK12:22
19Maria HellströmVäsby OK12:26
20Frida LövgrenIFK Moras OK12:28

H21

11 000 m, 55 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
31Jesper LysellRehns BK11:01
32Matti JanlövIF Åland11:03
33David LingforsOK Linné11:05
34Anton ForsbergLånghundra IF11:07
35Henrik JonssonOK Rodhen11:09
36Magnus GlänneforsTullinge SK11:11
37Erik BlomIFK Moras OK11:13
38Scott FraserTurun Metsänkävijät11:15
39Vasili StraltsouOK Rodhen11:17
40Markus AdolfssonTullinge SK11:19
41Artem PanchenkoIFK Moras OK11:21
42Fryderyk PryjmaRehns BK11:23
43Jacob OdebladIFK Umeå11:25
44Morgan KarlssonSundbybergs IK11:27
45Fredrik WigertzLånghundra IF11:29
47Roman RyapolovIFK Moras OK11:33
48Erik ThorssonTurun Metsänkävijät11:35
46Mattias ÅgrenCentrum OK11:37
50Simon AnderssonOK Rodhen11:39
51Francois JolyOK Linné11:41
52Robin PousetteLånghundra IF11:43
53Samuel SvenssonCentrum OK11:45
54Anders JohanssonRehns BK11:47
55Olof SmittSödertälje-Nykvarn OF11:49
56Eduardo Gil MarcosIFK Umeå11:51
57Graham GristwoodIFK Moras OK11:53
58Anders LindgrenLånghundra IF11:55
60Dmitrii PoliakovRehns BK11:59
61Kent LundvallTäby OK12:01
62Thierry GueorgiouKalevan Rasti12:03
63Rassmus AnderssonOK Linné12:05
64Torbjörn JakobssonOK Rodhen12:07
65Rob HartOK Linné12:09
66Simon BohmanRånäs OK12:11
67Per-Åke OlssonOK Ravinen12:13
68Jerk RönnolsCentrum OK12:15
69Mattias JohanssonIFK Moras OK12:17
71Johan LindqvistTäby OK12:21
72Konstantin SerebryanitskiiRehns BK12:23
74Robert JohanssonTäby OK12:27
75Fredrik HedinIFK Enskede12:29
76Harald LarssonHagaby GOIF12:31
77Magnus BjörkOK Rodhen12:33
78Conny ForsbergLånghundra IF12:35
79Simon HodlerIFK Moras OK12:37
80Anders HåkanssonOK Linné12:39
81Charlie StoltRehns BK12:41
82Sixten WalheimOK Rodhen12:43
83Pau LLorens CaellasIFK Umeå12:45
84Josef NordlundOK Linné12:47
85Fredrik ForsbergTullinge SK12:49
86Øystein SørensenNydalens SK12:51
88Andrey BaryshnikovRehns BK12:55
89Jonas ErikssonLänna IF12:57
90Linus RappIFK Moras OK12:59

H21 Kort

7 870 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jegor KostylevIFK Moras OK12:08
Joel UddMarkbygdens OK12:10
Jonas SellingLänna IF12:14

D18

5 220 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Frida JonssonAlfta-Ösa OK11:24
Anna KarlströmOK Linné11:26
Ellen MattssonIF Åland11:28
Ekaterina RyazanovaAlfta-Ösa OK11:30
Mathilda LindeIF Åland11:32
Klara MandahlOK Linné11:34

H18

6 860 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nicklas DeWittLänna IF11:00
Lars OlovssonRehns BK11:02
Gustaf BerglundSigtuna OK11:04
Daniel BjernaldOK Linné11:06
Andreas NäslundOK Roslagen11:08
Viktor JanrikBromma-Vällingby SOK11:10
Bobby BrahmLånghundra IF11:12
Johan EdenhamnLänna IF11:14
Tuve MöllerOK Linné11:16

D16

4 550 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carolina JonsellVallentuna-Össeby OL11:00
Maria JanssonOK Linné11:02
Emma BernerssonOK Enen11:06
Alva LindellIF Thor11:08
Ellen FrostOK Roslagen11:10
Lina SvärdIF Thor11:12
Louise AlmIF Åland11:16
Astrid AnderVallentuna-Össeby OL11:18
Wilma GilleOK Roslagen11:22
Sofia GidingVallentuna-Össeby OL11:24
Klara MöllerOK Linné11:26

H16

5 630 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik HannrupIF Thor11:03
Andreas JohnsonSigtuna OK11:05
Jakob NäslundOK Roslagen11:07
Edvin NordströmTäby OK11:09
Jannis BonekOK Linné11:11
Simon FriskGustavsbergs OK11:13
William ErnlundOK Linné11:15
Jonatan StåhlSundbybergs IK11:17
John LarssonRånäs OK11:19
Vidar PerssonTäby OK11:21
Emil GrehnOK Rodhen11:23
Joel WahlqvistOK Roslagen11:25
Daniel RönnqvistOK Linné11:27
Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö11:31
Elias TidevallSkogsluffarnas OK11:33

D14

4 150 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101Elsa KarlssonIF Thor11:28
103Lovisa HambäckLånghundra IF11:32
104Agnes BromanOK Roslagen11:34
106Therese NilssonOK Österåker11:38
107Marie-Chantal BallnusJärfälla OK11:40
108Tuva FalkSundbybergs IK11:42
110Lovisa WigertzLånghundra IF11:46
111Maja SandvikAttunda OK11:48
112Kari LöeOK Linné11:50

H14

4 150 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
121Oskar StenviOK Linné11:52
122David MelinOK Rodhen11:54
123Oskar SundblomRånäs OK11:56
124Philip ForngrenVallentuna-Össeby OL11:58
126Albin ForsbergLånghundra IF12:02
127Otto BalckVallentuna-Össeby OL12:04
128Melker HörnfeldtOK Ravinen12:06
132Arvid UmegårdLånghundra IF12:08
130Kevin SjölanderOK Rodhen12:10
131Axel Leijon ThorellLånghundra IF12:12
133Manne HammarbergJärfälla OK12:16
134John McLellandOK Rodhen12:18

D14 Kort

3 030 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emy SaetreLånghundra IF11:53

H14 Kort

3 030 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hampus WiknerOK Österåker11:20

D12

3 030 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ellen HannrupIF Thor11:01
Emma PalmOK Roslagen11:03
Fannie SjölanderOK Rodhen11:07
Malin SvenssonRånäs OK11:09
Ellen SaetreLånghundra IF11:11
Miia RollerJärfälla OK11:15
Emma LundbergOK Roslagen11:17
Doris IkoVallentuna-Össeby OL11:19

H12

3 030 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jacob HenrikssonRånäs OK11:23
David NäslundOK Roslagen11:25
Hugo NylundOK Linné11:29
Albin WarvelinLånghundra IF11:33
Erik BernerssonOK Enen11:35
Simon PeterssonOK Roslagen11:37
Marcus EkmanVallentuna-Össeby OL11:39

D10

2 010 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maja FalkSundbybergs IK11:16
Frida MelinOK Rodhen11:20
Ida WarvelinLånghundra IF11:24

H10

2 010 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Axel BalckVallentuna-Össeby OL11:00
Axel WiknerOK Österåker11:02
Hugo ÖrtlundRånäs OK11:04
Linus NilssonOK Österåker11:06
Svante SandvikAttunda OK11:08
Simon LundellOK Österåker11:10
Rasmus ExellLänna IF11:12
Malte AlbinssonOK Österåker11:14

D40

5 220 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Yvonne GrehnOK Rodhen12:24
Åsa BergSigtuna OK12:26
Karolina AnderssonLänna IF12:28
Anna FalkSundbybergs IK12:30
Gabriella MelinOK Rodhen12:34
Ane LaugenOK Linné12:36

H40

7 680 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders EdquistTäby OK11:14
Mats WarvelinLånghundra IF11:16
Tomas HenrikssonAttunda OK11:18
Björn JanssonVäsby OK11:20
Jonas LundbergGöteborg-Majorna OK11:22
Fredrik SundinOK Linné11:26
Per MelinOK Rodhen11:28
Johan HörnfeldtOK Ravinen11:30
Henrik SöderströmIF Åland11:32
Niklas HenrikssonAttunda OK11:34

D45

4 550 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Åsa DewittLänna IF11:10
Anna FoghammarWaxholms OK11:40
Evonne StrandOK Linné12:20
Ann RollerJärfälla OK12:28
Josefine NordströmOK Triangeln12:30

H45

6 860 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eric RollerJärfälla OK11:20
Christer ArksandVallentuna-Össeby OL11:22
Mattias SandqvistVallentuna-Össeby OL11:24
Roland SannicoloTäby OK11:26
Staffan Jacobsson SvärdIF Thor11:28
Hans JonssonVäsby OK11:30
Jan-Olof BogrenSundbybergs IK11:32
Björn AnderssonBredaryds SOK11:34
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL11:36
Ulf JanssonOK Triangeln11:38
Ronny FalkSundbybergs IK11:40
Per-Olov WedinIF Thor11:42
Juha LoenbergSkarpnäcks OL11:44
Johan JakobssonLånghundra IF11:46

D50

4 070 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carina JakobssonOK Rodhen11:01
Iréne PerssonTäby OK11:03
Marie ForshällenAttunda OK11:05
Annette WigertzLånghundra IF11:09
Anne UddMarkbygdens OK11:11
Anna Lindskoog PetterssonAttunda OK11:13
Anki PousetteRånäs OK11:15
Marie ÖhmanVallentuna-Össeby OL11:17
Kia NordströmTäby OK11:19
Ann-Mari SilfverLånghundra IF11:21
Åsa KindlundhAlfta-Ösa OK11:25
Maria SternJärla Orientering11:27
Maria TibellLånghundra IF11:29
Eva SundgrenVallentuna-Össeby OL11:31
Annika ArdellOK Rodhen11:33

H50

6 200 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle JanrikBromma-Vällingby SOK11:10
Per DahlkarVäsby OK11:30
Roger TinglöfVäsby OK12:16
Ola TorstenssonVästerås SOK12:18
Jan NylundMariestads FK12:20
Johan MöllerOK Linné12:24
Per-Olof SvenssonLänna IF12:26
Peter HambäckLånghundra IF12:28
Johan PalmgrenTäby OK12:30
Claes BerglundSigtuna OK12:32
Mats BernerssonOK Enen12:34
Sven WigertzLånghundra IF12:36
Carl PerssonTäby OK12:38
Bo StrandOK Linné12:40
Kalle PerssonOK Österåker12:42
Anders OhlinRånäs OK12:44
Peter NordströmTäby OK12:46
Thomas JanssonLänna IF12:52
Piero SannicoloTäby OK12:54
Christer JohanssonKöping-Kolsva OK12:56
Jonas GidingVallentuna-Össeby OL12:58

D55

4 070 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin JanssonOK Rodhen12:35
Monica OhlinRånäs OK12:37
Christina OhlinRånäs OK12:41
Tina SaetreLånghundra IF12:43
Karin ForsbergTullinge SK12:45
Eva OlssonRånäs OK12:47
Helena BachmanTäby OK12:49
Lise-Lott AlmgrenOK Rodhen12:51

H55

5 630 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peter LundbergJärfälla OK11:35
Lars OhlinRånäs OK11:37
Stefan CarlssonAlfta-Ösa OK11:39
Anders ÖhrmanWaxholms OK11:41
Andreas HjertsonOK Linné11:43
Per-Arne ForsbergTullinge SK11:45
Tor UddMarkbygdens OK11:47
Jan-Erik SkyttnerLjusdals OK11:49
Göran JohanssonIF Åland11:51
Göran AnderssonOK Rodhen11:53
Per-Olof OlofssonSigtuna OK11:55
Magnus ForshällenAttunda OK11:57
Lars-Olof JanssonOK Linné11:59
Thomas JohanssonRånäs OK12:03
Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF12:05
Stefan SundeliusJärfälla OK12:07
Gunnar LangsSkarpnäcks OL12:09
Roine AnderssonRånäs OK12:11
Hans TarandiIFK Lidingö SOK12:13
Werner KöhlerTullinge SK12:17
Anders LöfgrenJärfälla OK12:19
Göran LarssonVallentuna-Össeby OL12:21
Björn-Ove PetterssonAttunda OK12:23
Mats TibellLånghundra IF12:25
Eddie BjärrenholtRånäs OK12:27
Tryggve RönnqvistOK Linné12:31

D60

3 610 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Britt LarssonLänna IF11:36
Christina HjertsonOK Linné11:38
Lena NilssonRånäs OK11:40
Ingrid E StrömTäby OK11:44
Marita BergSigtuna OK11:46
Elisabeth HedlöfRånäs OK11:48

H60

5 220 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Leif AlmtorpLånghundra IF11:36
Hans OhlinRånäs OK11:38
Sture LarssonLänna IF11:42
Svend Erik MathiassenOK Linné11:44
Tor-Olof BlomsterIF Åland11:46
Anders HallménAttunda OK11:48
Mikael SternJärla Orientering11:50
Lars LandströmLånghundra IF11:52
Peter SundgrenVallentuna-Össeby OL11:54
Björn ThorénTäby OK11:56
Kurt MaxéSundbybergs IK11:58
Robert AlmLänna IF12:00
Lars Erik HermanssonOK Linné12:04
Hans AnderssonRånäs OK12:06
Peter OlssonTäby OK12:08
Björn LindgrenOK Österåker12:12
Stig AnderssonOK Linné12:14
Kjell JanssonLånghundra IF12:16
Lars JanlövIF Åland12:18
Per-Åke HolmSigtuna OK12:20
Mikael TarandiIFK Lidingö SOK12:22

D65

3 610 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marianne SellgrenSigtuna OK11:14
Margareta HagstedtVäsby OK11:18
Ewa NordlundLänna IF11:20
Gun-Inger SahlbergLånghundra IF11:22
Lena JohnssonRånäs OK11:24
Barbro BörjessonOK Skogshjortarna11:26
Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL11:28
Harriet GunnarssonStorviks IF11:30
Britta EklundTrosabygdens OK11:32
Kristina ErikssonLänna IF11:34

H65

4 550 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sven-Inge NylundJärfälla OK12:32
Ulf SkogtjärnOK Linné12:34
Lars WestinVallentuna-Össeby OL12:36
Torsten PetterssonLånghundra IF12:38
Staffan WestbomOckelbo OK12:40
Tommy HöglundLånghundra IF12:42
Per-Åke CarlenstamVäsby OK12:44
Jan ÅsbergHäverödals SK12:48
Tomas ÅhgrenLånghundra IF12:50
Leif NordinAttunda OK12:52
Bo NorbäckTullinge SK12:54
Rolf HjortRånäs OK12:56

D70

3 070 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Birgitta NylundJärfälla OK11:37
Dagny GustavssonSigtuna OK11:41
Margareta WallénTäby OK11:43
Eva von HeijneSigtuna OK11:45
Ann-Mari FehrnströmEnebybergs IF11:47

H70

4 070 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders SellgrenSigtuna OK11:53
Hans SahlbergLånghundra IF11:57
Henrik BergmanOK Linné11:59
Leif LarssonEnebybergs IF12:01
Lennart TorstenssonOK Rodhen12:03
Göran LarboAttunda OK12:05
Jan-Olof WåhlbergIBM-Klubben12:07
Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK12:09
Leif NordlundLänna IF12:11
Sören WingeUpsala IF12:13
Sverre JonssonOK Ravinen12:15
Christer SolbreckLånghundra IF12:17
Sören ErikssonLänna IF12:19
Sven-Olov NorlinRimbo SOK12:21
Bo SundénKarlsbyhedens IK12:23
Göran AnderssonTäby OK12:25
Stellan FehrnströmEnebybergs IF12:27
Bengt-Olov TörnqvistSigtuna OK12:29
Bernt JohanssonHäverödals SK12:33

H75

3 610 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rune ThurénVallentuna-Össeby OL11:00
Bertil KarlssonOK Linné11:02
John BerglundAlfta-Ösa OK11:04
Roine MattssonHäverödals SK11:08
Roland LöfgrenSpårvägens OK11:10
Carl LangOK Österåker11:12

H80

3 070 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rolf AnderssonRimbo SOK11:23
Sigurd WallénTäby OK11:25
Tage AbrahamssonRånäs OK11:27
Sten LarssonHäverödals SK11:31
Alf PerssonOK Österåker11:33
Lars-Erik LindellVäsby OK11:35

Inskolning

1 660 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ellen GrundbergRimbo SOK10:44:33
Signe AlbinssonOK Österåker11:14:08
Dagny IkoVallentuna-Össeby OL11:19:14

U1

1 660 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lovisa BlomstenOK Roslagen11:09:05

U2

2 010 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joel JepsonKilens IK10:45:38
Agnes AhlssonIF Thor10:58:16
Emelie SvärdIF Thor10:58:18
Gustav SvenssonRånäs OK11:00:26
Linus NordinOK Renen11:01:18
Alva OláRånäs OK11:11:43
Gustav LindbergOK Roslagen11:30:29
Elliot PeterssonOK Roslagen11:31:21
Erik BalckVallentuna-Össeby OL11:39:03
Love UmegårdLånghundra IF

Öppen motion 1

2 010 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ivar HörnfeldtOK Ravinen12:23:32
Henry  DalinOK Ravinen12:23:34

Öppen motion 2

3 700 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lisa SundinKlubblös11:15:21
Lotta SundinKlubblös11:15:23

Öppen motion 3

3 030 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustaf WilénOK Ravinen10:49:37
Jan DahlgrenGustavsbergs OK11:12:47
Berit EkmanVallentuna-Össeby OL11:32:07
Fabienne GaugazKlubblös12:03:04

Öppen motion 5

4 150 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tuomas TättiläVasaramäen Wauhti10:55:12
Clary BernerssonOK Enen11:00:01
Karl BrahmLånghundra IF11:10:02
Carina GullbergOK Österåker11:11:22
Erika HörnfeldtOK Ravinen11:13:07
Charlotte WiknerOK Österåker11:19:11
Jesper HenrikssonRånäs OK11:21:45
Michaela LundellOK Österåker11:28:09
Johan KarlssonIF Thor11:28:43
Kristina TinglöfDegerfors OK11:41:48
Annika ZetterqvistSigtuna OK11:47:34
Tove HammarbergJärfälla OK11:49:41
Åsa SandTullinge SK11:59:07
Sofia StiblertTockarps IK12:02:20
Olle MårsäterOK Linné12:02:26
David MårsäterOK Linné12:02:29
Carl MohlinOK Linné12:03:00
Gustaf MårsäterOK Linné12:04:44
Gunilla MårsäterOK Linné12:04:46
Katja KinnunenVallentuna-Össeby OL

Öppen motion 6

6 090 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Arlett BallnusJärfälla OK10:54:34

Öppen motion 7

3 070 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin OlovssonOK Linné10:44:00
Lotta MöllerOK Linné10:45:22
Ilse DubbelboerOK Linné10:47:51
Carl-Gunnar BoströmEnebybergs IF10:54:09
Mikko AannioOK Linné10:55:10
Christina WilénOK Ravinen10:55:23
Karin HannrupIF Thor10:59:43
Bertil LjungemyrIFK Lidingö SOK11:03:04
Leif BergSigtuna OK11:05:08
Anneli BrahmLånghundra IF11:07:40
Frank KarlssonLånghundra IF11:07:42
Göran EklundTrosabygdens OK11:13:39
Pia VikströmTäby OK11:15:27
Lennart BrattgårdIFK Lidingö SOK11:31:04
Linnea RönnqvistOK Linné11:31:11
Gudrun ElvhageIF Thor11:48:58
Ulf ÅströmOK Roslagen12:12:45
Mikael AnderssonOK Österåker12:18:05
Sofia LundbergGöteborg-Majorna OK12:31:01
Stefan PalmOK Roslagen

Öppen motion 8

4 550 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK10:44:45
Erika LindholmCentrum OK10:48:12
Catarina BoströmEnebybergs IF10:53:59
Niclas NilssonOK Österåker10:54:12
Anders WiknerOK Österåker11:00:07
Anders NordinOK Renen11:01:40
Rene BallnusJärfälla OK11:14:10
Lars LundinKlubblös11:16:41
Magnus BergströmRånäs OK11:19:02
Eva ElnerudSigtuna OK11:19:07
Björn HannrupIF Thor11:25:53
Per GrundbergRimbo SOK11:29:21
Bernt-Olof GustafssonTäby OK11:47:05
Leif AnderssonRånäs OK11:48:55
Tommy StenviOK Linné11:50:11
Ann-Sofie EdenhamnLänna IF11:53:47
Frida ForsbergTullinge SK11:54:06
Ammie BerglundIF Thor11:59:53
Andreas EnforsTockarps IK12:01:29
Magnus JohanssonLånghundra IF12:08:35
Urban StåhlSundbybergs IK

Öppen motion 9

7 680 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunnar JohanssonSkarpnäcks OL10:44:55
David DahlgrenOK Linné10:47:52
Stefan MarteliusAttunda OK10:48:02
Niklas WansölinOK Ravinen10:52:44
Silvio MeirOK Linné10:53:53
Matilda ÖstmanAttunda OK10:56:27
Henrik LundgrenCentrum OK10:59:02
Lars AnderssonOK Södertörn10:59:41
Kristina MarteliusAttunda OK11:00:54
Olof LethagenCentrum OK11:15:48
Peter VestmanOK Österåker11:16:27
Samuel HenrikssonSkarpnäcks OL11:39:33
Simon MellinSundbybergs IK11:43:52
Jonas LindholmCentrum OK11:47:19

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr