Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för 3+3 i Sälen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: 3+3 i Sälen
Arrangörsorganisation: Malungs OK Skogsmårdarna
Datum: fredag 26 juni 2015 - söndag 28 juni 2015

Etapp 1Etapp 2Etapp 3

D21 Elit

10 560 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101Hana HancikovaAlfta-Ösa OK10:59:01
102Sandra Karlsson BierfeldtÄrla IF11:02:02
103Maria NilssonDomnarvets GOIF11:05:03
104Evgeniya RyapolovaIFK Mora OK11:08:03
105Åsa Zetterberg ErikssonOK Djerf11:11:01
106Karin E GustafssonHagaby GOIF11:14:05
107Moa KjellstrandCentrum OK11:17:04
108Sara JohanssonDomnarvets GOIF11:20:03
109Linnéa HolmqvistHagaby GOIF11:23:01
110Annika BillstamOK Linné11:26:02
111Elin Dahlstedt TyskLeksands OK11:29:02
112Linda TakeOK Tyr11:32:03
113Anu ÅkermanHiidenkiertäjät11:35:05
114Elin VinbladHagaby GOIF11:38:02
115Lina LångStora Tuna OK11:41:01
116Linn AxelssonÄrla IF11:44:04
117Olga PanchenkoIFK Mora OK11:47:02
118Linn GrällsOK Kåre11:50:01
119Maria BoisLeksands OK11:53:01
120Stina GranefeltOK Tyr11:56:04
121Benita HanssonHagaby GOIF11:59:01
122Elin DahlinDomnarvets GOIF12:02:02
123Frida GustafssonIFK Göteborg12:05:02
124Lovisa PerssonOK Tisaren12:08:03

H21 Elit

13 770 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
32Fredrik PerssonDomnarvets GOIF10:58:04
3Linus BohmanHjärnarps GH OL11:01:01
4Roman RyapolovIFK Mora OK11:04:04
5Elias ÖgrenStora Tuna OK11:07:02
6Magnus PalmKFUM Örebro OK11:10:03
7Johan AronssonOK Tisaren11:13:01
8Anders HedbergGöteborg-Majorna OK11:16:00
9Anders ÖsterlundVästerås SOK11:19:03
10Leif BaderOK Kåre11:22:02
11Artem PanchenkoIFK Mora OK11:25:02
12Olov VikströmSundsvalls OK11:28:04
13Björn LjunggrenOK Hammaren11:31:03
14Erik LindgrenKFUM Örebro OK11:34:05
15Mattias MårtsStora Tuna OK11:37:04
16Andreas PetterssonHagaby GOIF11:40:01
18Thierry GueorgiouKalevan Rasti11:46:01
19Sebastian MånssonHagaby GOIF11:49:01
20Ralph StreetSödertälje-Nykvarn OF11:52:02
21Rikard ClaessonStora Tuna OK11:55:04
22Jesper SjögrenOK Kullingshof11:58:01
23Per EklöfOK Milan12:01:02
25Erik LiljequistSödertälje-Nykvarn OF12:07:03
26Johan ErikssonHagaby GOIF12:10:02
27Egil EdvardsenGöteborg-Majorna OK12:13:01
28Niklas AldénOK Linné12:16:01
29Anders BoströmJärfälla OK12:19:03
30Greger TyskLeksands OK12:22:01
31Johan WikströmOK Tyr12:25:04

D20 Elit

7 420 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
302Carolina NealisLänna IF11:01:01
303Julia AdolfssonOK Kåre11:04:01
304Matilda DammvikStora Tuna OK11:07:01
305Elin PetersonÄlvdalens IF OK11:10:02
306Linnéa HahneInsjöns IF OK11:13:01
307Ellen SarenmarkLeksands OK11:16:01
308Sara HamreforsVästerås SOK11:19:04
309Sofia SjögrenOK Kullingshof11:22:04
310Hanna ErikssonIFK Mora OK11:25:00

D18 Elit

6 280 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
502Tova OlssonIK Hakarpspojkarna11:00:02
503Frida PetersonÄlvdalens IF OK11:03:03
504Jenny LindbergVandrarringen11:06:01
505Elin FältmanLeksands OK11:09:05
506Emma LindellLinköpings OK11:12:02
507Sara KindlundOK Tranan11:15:03
508Agnes WesterbergTrollhättans SOK11:18:03

H18 Elit

7 730 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
401Henrik SparrIFK Mora OK11:01:00
402Henrik HamreforsVästerås SOK11:04:03
403Eric DanielssonOK Kåre11:07:04
404Egil MorastHaninge SOK11:10:03
405Bobby BrahmLånghundra IF11:13:01
406Marcus BeckiusOK Tyr11:16:03
407Jakob FranssonOK Milan11:19:01
408Oscar SundbaumVittjärvs IK11:22:01
409Oscar WibergJärla Orientering11:25:03
410Joakim SkärlénHaninge SOK11:28:02
411Simon ÖsterlundVästerås SOK11:31:03
412Johan OlsonIK Uven11:34:01
413Gustav ÖgrenKorsnäs IF OK11:37:04
414Erik NallgårdVästerås SOK11:40:02
415Hugo DahlbergHaninge SOK11:43:02
416Martin Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK11:46:02
417André AnderssonVästerbergslagens OL11:49:02
418Rasmus ArfwedsonFrölunda OL11:52:05
419Nils AlexanderssonStora Tuna OK11:55:01
420Mattis HallbergIK Uven11:58:01

D21

6 220 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna NystedtSundsvalls OK10:56:02
Malin HultqvistIK Ymer11:02:02
Susanne ErikssonOK Milan11:05:01
Anna ThomasdotterVästerås SOK11:08:02
Louise RohdénSundsvalls OK11:11:02
Hanna BrusSnättringe SK11:14:04
Jill JohanssonSundsvalls OK11:17:04
Elina JohnssonCentrum OK11:20:03
Ida DalhammerOK Roxen11:23:03

H21

8 330 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kristian DahlströmIFK Mora OK11:40:02
17Carl MagnussonIFK Mora OK11:43:03
Edward NicholasAuld Reekie Orienteering Club11:52:04
Pål SkogedalAsker SK11:55:03
Marcus RamströmOK Kåre11:58:04
Mattias JohanssonIFK Mora OK12:01:04
Anders DahlinDomnarvets GOIF12:04:01
Henrik BrusSävedalens AIK12:07:01
Kristoffer EdshageCentrum OK12:10:02
Trygve OlsenNTNUI12:13:03
Mårten SundSundbybergs IK12:16:00
Ulrik MagnussonHalmstad OK12:19:02
Leif MarkfjärdAvesta OK12:22:03
Asbjørn OlsenNTNUI12:25:01
Sven-Anders MelinSödertälje-Nykvarn OF12:28:01
Martin KarlssonCentrum OK12:31:03
Kalle LarssonForsa OK12:34:02
Geir NilsenViul OK12:37:01
Tobias BeckiusLinköpings OK12:40:00

D21 Kort

5 080 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin PerssonHagaby GOIF11:09:03
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK11:12:04
Sofie KarlssonKFUM Örebro OK11:15:02
Malin EngströmOK Kåre11:18:04
Eva ElfvingDomnarvets GOIF11:21:04
Maria MagnussonKFUM Örebro OK11:24:05

H21 Kort

7 020 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars DahlströmHJS-Vansbro OK11:20:04
Björn MarkfjärdAvesta OK11:23:05

D20

5 080 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin JohanssonForsa OK11:00:00
Hanna GustafssonOK Kåre11:03:04
Erika BlixtOK Hammaren11:06:02

H20

7 020 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik HållströmGävle OK11:17:04

H18

7 020 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nicklas DeWittLänna IF11:02:04
Dan ÖsterlundVästerås SOK11:05:00
Filip BrunanderAttunda OK11:08:02
Fredrik OrmöSnättringe SK11:11:01
Fredrik NorlinIFK Mora OK11:14:01

D16

4 560 m, 70 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emma JonssonOK Tor10:58:02
Anna NordholmSävedalens AIK10:59:02
Stina JonssonOK Tor11:00:03
Maja MosslindVandrarringen11:01:03
Elin NallgårdVästerås SOK11:03:03
Emma HållströmGävle OK11:05:02
Sandra BoströmOK Linné11:07:04
Ellinor ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK11:09:04
Sofia WestinVittjärvs IK11:11:01
Elin HållHJS-Vansbro OK11:13:03
Emelie BrudinIFK Mora OK11:15:03
Sofia ErikssonStora Tuna OK11:17:00
Emma VibergSkogslöparna11:19:02
Frida VikströmSundsvalls OK11:21:05
Emelie JonassonForsa OK11:23:04
Maja MörthLeksands OK11:25:01
Sofie OhlssonÄrla IF11:27:01
Lova KlasérKorsnäs IF OK11:29:01
Johanna BreivoldVästerås SOK11:31:02
Tindra JernströmAvesta OK11:33:04
Malva SteenOK Enen11:35:03
Sara ErikssonIFK Mora OK11:37:02
Alma LaudonVännäs OK11:39:02
Frida ZeijlonOK Hällen11:41:04
Tuva Carlsson WallumSävedalens AIK11:43:01
Evelina SöderlundSkogslöparna11:45:00
Vilma KarlssonSnättringe SK11:47:04
Tove FlodmanOK Hammaren11:49:01
Elvira WildheimFK Friskus-Varberg11:51:02
Vilma Von KrusenstiernaOK Kåre11:53:00
Hanna E TuoremaaVittjärvs IK11:55:01
Emma PerssonTumba-Mälarhöjden OK11:57:03
Anna AnderssonPiteå IF11:59:05
Alva RingiOK Kåre12:01:04
Sofia BerglundSigtuna OK12:03:05
Ida GeorgssonVännäs OK12:05:02
Ann JohanssonSundsvalls OK12:07:03
Adelina FunkeLeksands OK12:09:04
Emma BernerssonOK Enen12:11:04
Ellen FrostOK Roslagen12:13:02
Sofia FurebySnättringe SK12:15:02
Emma KarlssonOK Landehof12:17:00
Alva LimbäckVästerås SOK12:19:01
Tova ErikssonRonneby OK12:21:00
Rebecca FahlgrenVittjärvs IK12:23:03
Isabella LagoGöteborg-Majorna OK12:25:02
Emma BlixtOK Hammaren12:29:01
Felicia CedstedtVallentuna-Össeby OL12:31:02
Wilma GilleOK Roslagen12:33:03
Magdalena NilssonHögåkers OK12:35:01
Eleanore NealisLänna IF12:37:04
Moa AnderssonIFK Mora OK12:39:02
Maria JanssonOK Linné12:41:03
Ronja HuggForsa OK12:43:02
Kristina TedhamreSnättringe SK12:45:04
Klara AxelssonMarkbygdens OK12:47:03
Klara BerglundVästerås SOK12:49:03
Ronja JungåkerKorsnäs IF OK12:51:03
Elin NorlinIFK Mora OK12:53:04
Elsa LimbäckVästerås SOK12:55:04
Emma HansenAvesta OK12:57:01
Elvira DanielssonKöping-Kolsva OK12:59:02
Elin HermanssonKungälvs OK13:01:00
Hanna KjellinForsa OK13:03:00
Kristina FridmanVännäs OK13:05:04
Elvira ForslundOK Renen13:07:05
Elsa HolmgårdKils OK13:11:02
Katrin SjödénÄlvdalens IF OK13:13:00
Frida OlofssonOK Hammaren13:15:00
Sofia GidingVallentuna-Össeby OL13:17:04

H16

5 440 m, 76 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Albin NorénPiteå IF11:00:02
Benjamin NäslundSkogslöparna11:02:01
Rasmus TäckOK Hammaren11:04:03
Jonathan MagnussonRehns BK11:06:02
Oskar NymanOK Tyr11:08:03
Nils StrandOK Linné11:10:02
Sixten TörnqvistVästerås SOK11:12:03
Axel LindqvistSundsvalls OK11:14:02
Jakob NäslundOK Roslagen11:16:03
Mika KoskinenGrycksbo IF OK11:18:00
Rasmus GustavssonÖstersunds OK11:20:00
Isak HertinVästerviks OK11:22:01
Zeb PalmHJS-Vansbro OK11:24:00
Martin DanielssonOK Kåre11:26:02
Martin SkärlénHaninge SOK11:28:02
Hugo BäsénIF Thor11:30:02
Viktor AlfredssonOK Tyr11:32:02
Viktor BergLeksands OK11:34:02
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering11:36:02
Ingmar HolmerOK Nipan11:38:02
Lukas OlmKils OK11:40:04
Gustav KvarnbrinkUmedalens IF11:42:04
Björn JohanssonSundsvalls OK11:44:01
Jakob IngströmBottnaryds IF11:46:01
Joel WahlqvistOK Roslagen11:48:01
Daniel RönnqvistOK Linné11:50:01
Lukas KatvalaOK Älgen11:52:01
Eskil TryggöTrollhättans SOK11:54:04
Ivar Lidström LauriSnättringe SK11:56:03
William ErnlundOK Linné11:58:01
Hugo DalhammerOK Roxen12:00:00
Fredrik HamreforsVästerås SOK12:02:02
John LarssonRånäs OK12:04:03
Harald LarssonBergnäsets AIK12:06:05
Gabriel LarssonGammelstads IF12:08:01
Filip TrofastBredaryds SOK12:10:01
Carl WesterlundOK Roslagen12:12:05
Lucas GranbergOK Kåre12:14:02
Mattias KallhaugeSnättringe SK12:16:02
Felix PerssonHaninge SOK12:18:03
Truls LindholmIFK Kiruna12:20:03
Hampus NyströmIF Hagen12:22:04
Pontus BierfeldtÄrla IF12:24:03
Walter LagerhällRehns BK12:26:01
Gustav FrænellSundsvalls OK12:28:03
Hampus BrunanderAttunda OK12:30:04
Adrian LundbergIK Vikings OK12:32:03
Erik KärrlanderUmedalens IF12:34:01
Håkan RambergHallstahammars OK12:36:02
Måns ErikssonÖstersunds OK12:38:01
Oliver AngelsiööOK Linné12:40:03
Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna12:42:02
Filip ElihnOK Linné12:44:02
Erik ErikssonOK Älgen12:46:01
Erik WigleSödertälje-Nykvarn OF12:48:01
Måns HolmgrenOK Hammaren12:50:03
Anders RuhnOK Roslagen12:52:00
Felix AxelssonMarkbygdens OK12:54:03
Rasmus NordgrenOK Kåre12:56:03
Albin BjörnuddVännäs OK12:58:03
Simon DahlbergOK Nolaskogsarna13:00:02
Johannes ÖgrenKorsnäs IF OK13:02:04
Emil AuseliusBredaryds SOK13:04:02
Eric BerlinTrollhättans SOK13:06:03
Karl BrahmLånghundra IF13:08:03
Olof SkoglundKils OK13:10:01
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg13:12:03
Olle GrywenzOK Linné13:14:03
John GranathSvärdsjö Skid och Orienteringsklubb13:16:04
Carl HolmbergIF Hagen13:18:01
Tobias KarlssonSnättringe SK13:20:03
Emil HornlidenUmedalens IF13:22:04
Viktor WallinKorsnäs IF OK13:24:04
Nils KangasOK Hammaren13:26:03
Nils LundgrenSundsvalls OK13:28:01
Gustav JonssonOK Tor13:30:03

D16 Kort

3 560 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin BlomkvistOK Tyr11:03

H16 Kort

4 280 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik PalmOK Triangeln11:00

D14

3 560 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Irma SvenssonOK Klyftamo11:03:00
Vendela JonsellVallentuna-Össeby OL11:05:02
Agnes KarlssonÄlvsby IF OK11:07:03
Alexandra ÖlundUmedalens IF11:09:01
Felicia BredinAttunda OK11:11:04
Julia NordlanderSundsvalls OK11:13:03
Thea AnderssonIFK Mora OK11:15:01
Ester LaudonVännäs OK11:17:02
Amanda JanssonOK Djerf11:19:04
Ella KarlssonSnättringe SK11:21:04
Julia GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna11:23:02
Tina YlipääBergnäsets AIK11:25:02
Fanny BlomkvistSträngnäs-Malmby OL11:27:00
Malin BierfeldtÄrla IF11:29:04
Liina LaitamäkiHämeenlinnan Tarmo11:31:02
Moa KarlssonStorviks IF11:33:04
Lilian PalmHJS-Vansbro OK11:35:00
Anna NordströmSigtuna OK11:37:03
Agnes BromanOK Roslagen11:39:02
Lovisa NilssonAttunda OK11:41:03
Agnes JonssonDomnarvets GOIF11:43:01
Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF11:45:03
Ida HofstedtVallentuna-Össeby OL11:47:02
Alva NyströmIF Thor11:49:05
Lovisa HambäckLånghundra IF11:51:02
Josefine JonssonOK Tor11:53:02
Alma HellströmAttunda OK11:55:01
Hanna LundbergOK Renen11:57:01
Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIK11:59:04
Louise RamebäckUmeå OK12:01:03
Elin LindbladOK Djerf12:03:03
Sara AnkarlingSträngnäs-Malmby OL12:05:04
Ebba LindellIF Thor12:07:04
Nelly PerssonSundsvalls OK12:09:03
Julia WannerAvesta OK12:11:03
Emma ErikssonAnnebergs GIF12:13:01
Anna AasaÖvertorneå IF12:15:05
Sofia PalmFK Boken12:17:01
Cornelia IvarssonOK Hammaren12:19:05
Elsa NilssonDomnarvets GOIF12:21:00
Maja SandvikAttunda OK12:23:01
Alva JonssonLånghundra IF12:25:05
Julia FunkeLeksands OK12:27:03
Liv ÅkermanÄlvdalens IF OK12:29:00
Elsa BäsénIF Thor12:31:02
Alva RyttherVästerbergslagens OL12:33:04
Elin UnanderSundsvalls OK12:35:04
Matilda LarssonOK Hällen12:37:02
Alma GustafssonSOK Aneby12:39:01
Emelie VibergSkogslöparna12:41:02
Lovisa WigertzLånghundra IF12:43:03
Alva LarssonSundsvalls OK12:45:02
Emma LingJönköpings OK12:46:59
Sofia IversAttunda OK12:49:02
Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL12:51:01
Sofia LundkvistOK Vargen12:53:02
Nellie MånssonGöteborg-Majorna OK12:55:02
Rebecca HardenFK Boken12:57:00
Amanda CedstedtVallentuna-Össeby OL12:59:02
Tove RingiOK Kåre13:01:04

H14

4 280 m, 80 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sander KrouwelStora Tuna OK10:57:59
Esten S. KringhaugBodø & Omegn IF Orientering11:00:03
Oskar MårtenssonSundsvalls OK11:02:05
Jesper LidmarSnättringe SK11:04:01
Linus BacklundTrollhättans SOK11:06:01
Gustaf MårsäterOK Linné11:08:04
Gustav BjörklundIFK Mora OK11:10:02
David ÅkerlindLustens OK11:12:03
Tobias SnellOK Renen11:14:02
Jonatan GraversenIFK Lidingö SOK11:16:02
Robin EdlundSundsvalls OK11:18:02
Oskar LundgrenVittjärvs IK11:20:01
Axel ElmbladBredaryds SOK11:22:03
Pontus GustafssonOK Linné11:24:00
Linus TäckOK Hammaren11:26:03
Emil SoneAttunda OK11:28:03
Adrian VartiaOK Löftan11:30:05
Hugo HanssonIF Thor11:32:01
Elias BrattbergOK Landehof11:34:03
John WolgastSnättringe SK11:36:02
Johan HolmbergIF Hagen11:38:02
Jacob WolgastSnättringe SK11:40:01
Ludvig JarlemarkIFK Lidingö SOK11:42:00
Lukas JohanssonSundsvalls OK11:44:03
Patrik ErikssonSträngnäs-Malmby OL11:46:02
Richard TakeOK Tyr11:48:03
Karl LundinKatrineholms OK11:50:05
Erik HogedalGöteborg-Majorna OK11:52:03
Adam HahneInsjöns IF OK11:54:02
Felix BäckstädeVisborgs OK11:55:58
Lukas AarnioOK Linné11:58:02
Per JutterströmIFK Mora OK12:00:01
Albin HainkeSnättringe SK12:02:02
Hannes LindahlSundsvalls OK12:04:02
Emil AxelssonLerums SOK12:06:02
Markus ÖsterlundVästerås SOK12:08:03
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK12:10:02
Karl GranathSvärdsjö Skid och Orienteringsklubb12:12:00
Erik FlodmanOK Hammaren12:14:02
Isac ErikssonOK Nolaskogsarna12:16:01
Sven NyströmOK Linné12:18:00
Rasmus FjordsideSävedalens AIK12:20:01
Viktor HolmgrenUmeå OK12:22:04
Philip ForngrenVallentuna-Össeby OL12:24:02
David BorgSödertälje-Nykvarn OF12:26:01
Axel Leijon ThorellLånghundra IF12:28:02
Anton PerssonOK Hammaren12:30:01
Anton GunnarssonBredaryds SOK12:32:02
Albin KårénSundsvalls OK12:34:02
Johan CallebergSnättringe SK12:36:01
Jon TrägårdhUmedalens IF12:38:04
Mattias LevinSvaide Roma SOK12:40:02
Erik JonssonSträngnäs-Malmby OL12:42:02
Isak OlssonStigsökarna12:44:03
Lukas WernerIFK Lidingö SOK12:46:03
Jakob NilssonUmeå OK12:48:03
Arvid RoosOK Linné12:50:00
Gustav PermanOK Tyr12:52:03
Simon GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb12:54:02
Axel LundgrenSundsvalls OK12:56:01
Aksel HalvarssonÖstersunds OK12:58:02
Arvid UmegårdLånghundra IF13:00:04
Melker NordgrenOK Kåre13:02:01
Kalle TuuriOK Renen13:04:05
Joar HertinVästerviks OK13:06:01
Emil BoströmOK Linné13:08:01
Albin TollOK Njudung13:10:02
Hampus NyholmSträngnäs-Malmby OL13:12:04
Jonne LiukkonenSundsvalls OK13:14:01
Olle Pettersson GradinAttunda OK13:16:03
Anton SöderbergSundsvalls OK13:18:00
Linus LundbergOK Bävern13:20:01
Samuel StålnäbbKvarnsvedens GOIF OK13:22:01
Henrik PetrisiVästerbergslagens OL13:24:00
Gustav WirénAttunda OK13:26:02
Mårten ErikssonUmedalens IF13:28:03
Melker LundinKatrineholms OK13:30:04
Jesper JohanssonOK Löftan13:32:03
Vincent LindvallSträngnäs-Malmby OL13:34:04
Karl GrywenzOK Linné13:36:05

D14 Kort

3 520 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elvira PaulssonUmeå OK11:56:01

H14 Kort

3 320 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thobias BrodinIFK Mora OK11:54:03

D12

3 320 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ida KlasérKorsnäs IF OK11:53:20
Tilda BorgströmAvesta OK11:58:00
Ella IngströmBottnaryds IF12:00:01
Elin BryggarGrycksbo IF OK12:02:01
Amanda AlfredssonOK Tyr12:04:02
Johanna RoosOK Linné12:05:58
Elsa GörasLeksands OK12:08:00
Karin LindgrenKFUM Örebro OK12:12:01
Emma EliassonFK Friskus-Varberg12:13:59
Clara JanssonAvesta OK12:16:01
Maja BergqvistKorsnäs IF OK12:20:00
Joni Müller af UhrOK Linné12:21:57
Cornelia KindlundOK Tyr12:24:00
Embla BergströmTäby OK12:25:59
Klara ErssonOK Kåre12:27:59
Thea NordinKorsnäs IF OK12:29:58
Vendela SöderqvistOK Kåre12:31:59
Ellen FunkeLeksands OK12:33:59
Liv NorbergAvesta OK12:35:59
Selma IvarssonOK Hammaren12:38:00
Evelina GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb12:39:59
Jonna SandbergKöping-Kolsva OK12:41:59
Klara StrandOK Linné12:43:59
Tilda BergLeksands OK12:46:01
Tilde BlixtAvesta OK12:47:59
Agnes WallinKorsnäs IF OK12:49:59
Emelie BrattbergOK Landehof12:52:00
Alma BirklinOK Kåre12:54:01
Anna SvarfvarSjövalla FK12:55:59
Rebecca TakeOK Tyr12:57:58
Emilia GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna13:00:01

H12

3 320 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elliot AngelsiööOK Linné10:56:01
Frank KrouwelStora Tuna OK10:58:04
Lucas WannerAvesta OK11:00:00
Filip LindqvistTäby OK11:01:59
Arvid SkeppSävedalens AIK11:04:01
Johan FochsenWaxholms OK11:06:00
Alex JohanssonFK Friskus-Varberg11:07:59
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK11:09:58
Erik ÅkermanÄlvdalens IF OK11:12:01
Anton ForsHJS-Vansbro OK11:13:58
Viktor KarlssonStorviks IF11:16:01
Elmer ÖgrenKarlsbyhedens IK11:17:59
Victor HanssonOK Löftan11:20:01
Albin BlombergSegersta OK11:21:59
Jakob TedhamreSnättringe SK11:23:58
Casper SkeppSävedalens AIK11:26:00
Eskil FläckGrycksbo IF OK11:27:59
Loke HolmgrenOK Hammaren11:29:58
Simon HolmerIFK Mora OK11:32:01
Oskar VikströmSundsvalls OK11:33:58
Melwin WildheimFK Friskus-Varberg11:35:59
Linus SjödénÄlvdalens IF OK11:38:01
Erik LingJönköpings OK11:39:59
Oskar ErikssonRonneby OK11:42:00
Tobias JohanssonOK Löftan11:44:01
Anton MörkforsJärfälla OK11:45:59
Alvin HornlidenUmedalens IF11:48:01
David NäslundOK Roslagen11:49:59
Alexander JanssonOK Djerf11:51:59

D12 Kort

2 030 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johanna PalmOK Triangeln11:44:59
Sara WallinKorsnäs IF OK11:47:59

D10

2 030 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sandra LingJönköpings OK11:49:00
Linn MånssonGöteborg-Majorna OK11:50:59
Maja AxelssonLerums SOK11:53:00
Lotta LaitamäkiHämeenlinnan Tarmo11:54:59
Lova HornlidenUmedalens IF11:57:03
Emma AlfredssonOK Tyr11:59:00
Maren Aure SkogedalAsker SK12:00:58
Linnea HermanssonIFK Mora OK12:02:59
Lova MasapärsMalungs OK Skogsmårdarna12:05:01
Hedda BorgströmAvesta OK12:06:58
Tilde BergströmTäby OK12:09:00
Moa BergqvistKorsnäs IF OK12:10:59
Ida GeorgssonJönköpings OK12:12:59
Emma ChristianssonUddevalla OK12:15:00
Sofie HolmerIFK Mora OK12:16:59
Sanna HörnellDomnarvets GOIF12:18:59
Alva ErssonIFK Mora OK12:21:01
Emma MatssonMalungs OK Skogsmårdarna12:23:01
Signe ÖgrenKarlsbyhedens IK12:24:58
Ebba FlodmanOK Hammaren12:26:59
Ida KarlssonStorviks IF12:29:00
Anna BryggarGrycksbo IF OK12:30:59

H10

2 030 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders Næss-UlsethHeming Orientering10:58:01
Sebastian GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna10:59:58
Petter GranathSvärdsjö Skid och Orienteringsklubb11:02:00
Gustav EllbringJönköpings OK11:03:58
Isak HolmgårdKils OK11:05:58
August GörasLeksands OK11:07:59
Wille SöderqvistOK Kåre11:09:58
Arvid ErikssonRonneby OK11:12:05
Jens FochsenWaxholms OK11:13:58
Emil LingJönköpings OK11:16:00
Filip HanssonOK Löftan11:18:00
Martin ErikssonAnnebergs GIF11:20:01
Jakob SandbergKöping-Kolsva OK11:24:01
Gustav LjunggrenOK Hammaren11:25:59
Hampus KarlssonStorviks IF11:27:58
Petter FochsenWaxholms OK11:29:59
Olof ErssonOK Kåre11:32:01
Elias HörnellDomnarvets GOIF11:34:05
Joel MasapärsMalungs OK Skogsmårdarna11:36:03
Alfred DanielssonIFK Mora OK11:38:01
Rasmus ÖbergOK Hällen11:39:59
Elis HanssonIF Thor11:41:59
Axel Björnberg FärdigNyköpings OK11:43:59

D35

6 220 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annieke GrahnGöteborgs SK11:26:04
Lena NileviHaninge SOK11:29:05
Therese BergqvistKorsnäs IF OK11:32:00
Jenny JohanssonIFK Göteborg11:35:04
Jenny JohanssonKFUM Örebro OK11:38:04
Maria SahlénIF Hagen11:41:03
Sara ÖbergOK Hällen11:44:05
Zuzana MacúchováDomnarvets GOIF11:47:04
Kristin BengtssonBromma-Vällingby SOK11:50:02

H35

8 330 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Matti JanlövIF Åland11:00:03
Magnus FärdigNyköpings OK11:03:03
Björn WrahmeIFK Mora OK11:06:03
Pontus FunkeLeksands OK11:09:03
André BjärbyFrosta OK11:12:04
Anders SkjesetVang OL11:15:04
Hansi KrausAvesta OK11:18:01
Andreas ElgesjöDomnarvets GOIF11:21:03
Erik BengtssonFK Åsen11:24:03
Jonas ErikssonLänna IF11:27:04
Jonas BuudIFK Mora OK11:33:04
Mattias BrandtHällefors OK11:36:04
Per HolmIFK Mora OK11:39:04
Jiri ProchazkaDomnarvets GOIF11:42:05
Andreas PantzarOK Letstigen11:45:01
Pål StenbergVang OL11:48:01
Daniel WestbomSäterbygdens OK12:43:04

D40

5 040 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marit InngjerdingenHeming Orientering10:57:04
Charlotte FlansbjerOK Djerf11:00:02
Lena HolmerIFK Mora OK11:03:00
Cecilia FochsenWaxholms OK11:06:04
Liselott NordgrenOK Kåre11:09:04
Sofie BergendahlIF Thor11:12:02
Johanna KindlundOK Tyr11:15:01
Kerstin GranathSvärdsjö Skid och Orienteringsklubb11:18:00
Sonia PerssonHaninge SOK11:21:02
Jenny ÖgrenKarlsbyhedens IK11:24:04
Cecilia JonssonOK Tor11:27:05
Linn NilssonOK Tyr11:30:01
Susanne LiukkonenSundsvalls OK11:33:01
Katrin SkeppSävedalens AIK11:36:04
Anna-Karin MattssonSkattkärrs SOK11:39:03
Anna JanssonOK Djerf11:42:04
Annelie HermanssonIFK Mora OK11:45:04
Marit SöderqvistOK Kåre11:48:03
Ellen Aure SkogedalAsker SK11:51:02
Elin EkIFK Mora OK11:54:01
Anna LundgrenSundsvalls OK11:57:01
Helena BacklundGävle OK12:00:04
Annette RoosOK Linné12:06:02
Ann-Sofie TäckOK Hammaren12:09:02
Karolina AnderssonLänna IF12:12:03
Kristina NordlanderSundsvalls OK12:15:03
Anna ErikssonRonneby OK12:18:05
Maria OlssonHJS-Vansbro OK12:21:05
Ingela ErikssonGävle OK12:27:04

H40

7 190 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Andreas RietzNyköpings OK11:02:05
Magnus GörasLeksands OK11:05:03
Per BrattbergOK Landehof11:08:04
Mattias GrahnIFK Göteborg11:11:04
Thomas JohanssonOK Renen11:14:03
Henrik RoosOK Linné11:17:03
Anders ÅkermanHiidenkiertäjät11:20:02
Oskar SvarfvarSjövalla FK11:22:29
Stefan ErikssonSurahammars SOK11:23:00
Pär HöökIFK Mora OK11:26:01
Oskar SvarfvarSjövalla FK11:29:03
Håkan PalmFK Boken11:32:04
Fredrik GranathSvärdsjö Skid och Orienteringsklubb11:35:00
Mats HainkeSnättringe SK11:38:02
Ola SkeppSävedalens AIK11:41:01
Jörgen GranefeltKils OK11:44:03
Sören KindlundOK Tyr11:47:02
Jonathan NealisLänna IF11:50:05
Magnus HanssonOK Löftan11:53:04
Magnus TrofastBredaryds SOK11:56:05
Stefan AronssonKFUM Örebro OK11:59:04
Ingemar StålbergGävle OK12:02:02
Erik BacklundTrollhättans SOK12:05:01
Jesper NordinKorsnäs IF OK12:08:04
Anders HaglundOK Milan12:11:03
Johan LindqvistTäby OK12:14:01
Mika LaitamäkiHämeenlinnan Tarmo12:17:04
Niklas KarlssonLustens OK12:20:02
Peter HermanssonIFK Mora OK12:22:59
Fredrik LindellIF Thor12:26:02
Marcus JohnssonAvesta OK12:29:02
Ingemar ErikssonRonneby OK12:35:01
Jörgen JonssonOK Tor12:38:03

D45

4 400 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna-Karin RybergOK Klyftamo11:01:03
Erika FältmanLeksands OK11:04:03
Anna DanielssonOK Kåre11:07:04
Erica HållHJS-Vansbro OK11:10:03
Charlotte SkoglundKils OK11:13:02
Catrin JohanssonSundsvalls OK11:16:01
Åsa Marknell DewittLänna IF11:19:04
Marie AlfredssonOK Tyr11:22:05
Lena PetrisiVästerbergslagens OL11:25:00
Maria StrömbergAvesta OK11:28:03
Anna StrandAttunda OK11:31:03
Susanne SöderholmSträngnäs-Malmby OL11:34:02
Maria HållströmGävle OK11:37:02
Yvonne SjödénÄlvdalens IF OK11:40:03
Weronica MorellOK Kåre11:43:03
Maria GustafssonIFK Mora OK11:46:04
Gunilla KallhaugeSnättringe SK11:49:02
Charlotta WallinKorsnäs IF OK11:51:59
Eva-Lena HahneInsjöns IF OK11:55:04
Kersti RingiOK Kåre11:58:04
Monika BlombergDalaportens OL12:01:01
Helen SkoogKils OK12:04:05
Charlotte VikströmSundsvalls OK12:07:03
Kirsti KringhaugRingerike OL12:10:03
Ewa HolmbergIF Hagen12:13:04
Josefine NordströmOK Triangeln12:16:02
Anna-Karin LövgrenAvesta OK12:19:04
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK12:22:03
Birgit LundkvistOK Vargen12:25:03
Anna-Karin SchmutzLeksands OK12:28:01
Annika SundströmVästerås SOK12:31:04
Evonne StrandOK Linné12:34:03
Izabell BirklinOK Kåre12:37:02
Marina AxelssonMarkbygdens OK12:40:04
Åsa JellvertGöteborg-Majorna OK12:43:04
Anna TedhamreSnättringe SK12:46:03
Lotta StenströmSträngnäs-Malmby OL12:49:02

H45

6 620 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Niklas OlssonFagersta OK11:00:59
Örjan BeckiusOK Tyr11:04:02
Henrik HolmbergKöping-Kolsva OK11:07:00
Bengt AnderssonIFK Mora OK11:10:04
Ulf JanssonOK Triangeln11:13:04
Magnus JohanssonOK Löftan11:16:03
Johan HofstedtVallentuna-Össeby OL11:19:03
Kennet AnderssonGrycksbo IF OK11:22:04
Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg11:25:04
Håkan BlomkvistSkattkärrs SOK11:28:04
Patrik SteenOK Enen11:31:03
Ulf KarlssonStorviks IF11:34:04
Jan OlmKils OK11:37:01
Fredrik SoneAttunda OK11:40:05
Stefan KärrlanderUmedalens IF11:43:02
Henrik LindbladOK Djerf11:46:03
Mikael DanielssonOK Kåre11:49:04
Ola JernströmAvesta OK11:52:03
Magnus SternerSträngnäs-Malmby OL11:55:03
Ola HultinOK Roslagen11:58:03
Anders LingJönköpings OK12:01:02
Mats ChristianssonUddevalla OK12:04:02
Michael PalmOK Triangeln12:07:04
Ingemar StenbeckIFK Lidingö SOK12:10:01
Matz AnderssonLesjöfors SK12:13:01
Anders BoströmOK Linné12:16:04
Henrik MorastHaninge SOK12:19:02
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL12:22:02
Olof ErikssonIFK Mora OK12:25:05
Gert WildheimFK Friskus-Varberg12:28:01
Stefan ErikssonOK Älgen12:31:01
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK12:34:02
Mattias LindahlSundsvalls OK12:37:03
Thomas IvarssonOK Hammaren12:40:03
Johan LilljeqvistStigsökarna12:43:01
Håkan OlofssonÄrla IF12:46:03
Tore NallgårdVästerås SOK12:49:05
Bo SvenssonIstrums SK12:52:02
Joakim PerssonHaninge SOK12:55:02
Jonas AxelssonLerums SOK12:58:02
Tobias Den BraverOK Gränsen13:01:01
Ove NäslundOK Roslagen13:04:03
Ulf PerssonBottnaryds IF13:07:04
Nicklas BergströmTäby OK13:10:04
Lars ÖgrenKarlsbyhedens IK13:13:04
Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL13:16:01
Per JanssonOK Djerf13:19:03
Anders NorlinIFK Mora OK13:22:04
Stefan JohanssonOK Kåre13:25:01

D50

4 030 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lotta JungåkerKorsnäs IF OK11:02:04
Kajsa HolmqvistHagaby GOIF11:05:04
Anette LantzOK Österåker11:08:04
Britt-Marie ErikssonGävle OK11:11:04
Mia BierfeldtÄrla IF11:14:04
Heli MarjomaaStigsökarna11:17:04
Camilla AdlertegOK Enen11:20:04
Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK11:23:04
Annette Falck LarssonVänersborgs SK11:26:04
Åsa PerssonLaxå OK11:29:03
Annette WigertzLånghundra IF11:32:02
Karin ÖhlinSOK Aneby11:35:03
Anna-Karin ÖgrenKarlsbyhedens IK11:38:00
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK11:41:01
Eva CarlssonJönköpings OK11:44:02
Anna Von KrusenstiernaOK Kåre11:47:04
Ing-Marie LarssonIF Thor11:50:04
Carina Rosén ErikssonAnnebergs GIF11:53:03
Åsa RydellLeksands OK11:56:04
Helena HolmbergKöping-Kolsva OK11:59:02
Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL12:02:01
Anne MagnussonOK Landehof12:05:00
Ann LyrbergValbo AIF12:08:05
Ulrika ErikssonStora Tuna OK12:11:04
Annie EdvardsenGöteborg-Majorna OK12:14:04
Gunilla BomanVästerås SOK12:16:59
Elisabeth TollemarkSkogsluffarnas OK12:20:04
Karin LindbergVandrarringen12:23:04
Eva PetersonÄlvdalens IF OK12:26:03
Mia GustafssonOK Kåre12:29:04
Lena CarlssonSävedalens AIK12:32:05
Camilla RosénAnnebergs GIF12:35:03
Mona BierfeldtÄrla IF12:38:02
Marie GreenSträngnäs-Malmby OL12:41:02
Marie BjörklundEskilstuna OL12:44:05
Annlouise AlmqvistIFK Mora OK12:47:03
Anna-Maria BackrydLindebygdens OK12:50:02

H50

5 960 m, 55 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peter BrämersonTibro OK10:57:04
Mikael BäsénIF Thor11:00:05
Conny ForsbergLånghundra IF11:03:02
Per-Olof HanssonSäffle OK11:06:04
Stein Arne NegårdVang OL11:09:02
Anders JonssonIK Vikings OK11:12:04
Erik StigsmarkKvarnsvedens GOIF OK11:15:04
Per SundströmVästerås SOK11:18:01
Per KallhaugeSnättringe SK11:21:04
Lars G JohanssonIFK Göteborg11:24:02
Peter WippJärla Orientering11:27:00
Jan ViklundVästerås SOK11:30:04
Magnus WideFrölunda OL11:33:02
Göran MånssonOK Dacke11:36:04
Thomas SparrIFK Mora OK11:39:00
Lasse JanssonGävle OK11:42:01
Anders KarlssonSnättringe SK11:45:02
Gunnar SkärlénHaninge SOK11:48:05
Håkan PerssonLaxå OK11:51:02
Stefan HornebrantTrollhättans SOK11:54:04
Magnus AxelssonSträngnäs-Malmby OL11:57:03
Thomas ForslundSäffle OK12:00:05
Jonas LångStora Tuna OK12:03:04
Terje SchjølbergRøros IL12:06:01
Lars HolmgårdKils OK12:09:03
Stefan TörnqvistVästerås SOK12:12:00
Bo StrandOK Linné12:15:02
Andrew LagoGöteborg-Majorna OK12:18:02
Lennart MyrehedVandrarringen12:21:01
Kalle ÖstgrenOK Kåre12:24:02
Lars HolmbergIF Hagen12:27:02
Thomas HahneInsjöns IF OK12:30:01
Bengt ZetterbergOK Skärmen12:33:02
Jonas GidingVallentuna-Össeby OL12:36:01
Fredrik MorastHaninge SOK12:39:01
Ulf HamreforsVästerås SOK12:42:01
Stefan OlofssonOK Gisle12:45:04
Robert ÖstlundSäterbygdens OK12:48:02
Leif MörkforsJärfälla OK12:51:05
Kenneth LantzOK Österåker12:54:02
Per WolgastSnättringe SK12:57:01
Christer MorellOK Kåre13:00:04
Mikael DavidssonVästerås SOK13:03:02
Anders LevinSvaide Roma SOK13:06:03
Lars MagnussonOK Landehof13:09:00
Lars JohanssonKarlsbyhedens IK13:12:01
Bo WesterbergTrollhättans SOK13:15:03
Jonny BirgerssonGrycksbo IF OK13:18:04
Magnus LimbäckVästerås SOK13:21:04
Michael HertinVästerviks OK13:24:01
Anders BengtssonSundbybergs IK13:27:04
Robert HallbergIK Uven13:30:03
Sven WigertzLånghundra IF13:33:04
Mats JönssonKorsnäs IF OK13:36:01
Mats LundquistÖstersunds OK13:39:05

D55

4 040 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Britt-Marie HellgrenOK Älvsjö-Örby10:57:02
Eva WoxlinAlfta-Ösa OK11:00:04
Susanne LüscherStora Tuna OK11:03:02
Ingrid KensbyOK Tyr11:06:03
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared11:09:03
Anne SørumRingsaker OK11:12:04
Carin GustafssonJönköpings OK11:15:04
Eva Rabe MagnussonIF Hagen11:18:02
Eva WareniusAvesta OK11:21:03
Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK11:24:03
Anne-Marie ErikssonKristinehamns OK11:27:01
Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb11:30:03
Elisabeth ÖströmOK Tyr11:33:03
Gunnel AxinHagaby GOIF11:36:04
Karin GunnarssonStora Tuna OK11:39:04
Annika BrodinLindebygdens OK11:42:01
Annika DavidssonVästerås SOK11:45:03
Anna-Lena AnderssonVästerbergslagens OL11:48:04
Ingela BengtssonÅrsunda IF11:51:05
Birgitta GustafssonHagaby GOIF11:54:04
Carina DoyleSundbybergs IK11:57:02

H55

5 570 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders KjellbergOK Flundrehof11:01:02
Jan-Åke IsraelssonOK Milan11:04:02
Jan LundgrenLinköpings OK11:07:04
Svante LindgrenKorsnäs IF OK11:10:02
Lars PerssonHagaby GOIF11:13:03
Lasse PedersenGöteborg-Majorna OK11:16:02
Ola HedinOK Hammaren11:19:00
Jan-Olof BäckOK Djerf11:22:04
Ingemar MånssonRonneby OK11:25:02
Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF11:28:01
Trond OlsenLøten o-lag11:31:02
Ulf SkoglundKils OK11:34:03
Mats KensbyOK Tyr11:37:03
Henning OlsenLøten o-lag11:40:04
Petter GullikstadRøros IL11:43:03
Michael KarlssonOK P411:46:05
Anders HaglundLeksands OK11:49:02
Göran LyrbergValbo AIF11:52:04
Christer SkoogKils OK11:55:05
Stefan NybergAvesta OK11:58:02
Peter SundSundbybergs IK12:01:02
Sven BörjesonGöteborg-Majorna OK12:04:04
Roy JohanssonOK Skogsvargarna12:07:02
Bo NorrmanKjula IF12:10:04
Uno JohanssonSundsvalls OK12:13:04
Tommy BomanVästerås SOK12:16:05
Tryggve OttossonVästerbergslagens OL12:19:01
Eddie IsraelssonLindebygdens OK12:22:01
Anders AlamaaIK Vikings OK12:25:04
Roger EngmanHagaby GOIF12:28:02
Terje GudbrandsenHamar OK12:31:02
Dag SundinSträngnäs-Malmby OL12:34:02
Jan GottfridssonNorbergs OK12:37:05
Rolf WikströmOK Tyr12:40:00
Hans TarandiIFK Lidingö SOK12:43:02
Lars KarlssonAlmby IK12:46:03
Martin CarlsonTolered-Utby Ol-klubb12:49:04
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK12:52:02
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OK12:55:04
Lars BengtssonÅrsunda IF12:58:04
Göran NilssonSnättringe SK13:01:01
Lars SjökvistStora Tuna OK13:04:01
Jan GustafssonHagaby GOIF13:07:02
Michael AnderssonGöteborg-Majorna OK13:10:04
Ulf ErikssonGävle OK13:13:03
Göran DoyleSundbybergs IK13:16:03
Anders AxelssonTrollhättans SOK13:19:04
Vital PeetersK.O.L. Belgium13:22:01
Anders SjögrenOK Kullingshof13:25:00
Eirik Næss-UlsethNydalens SK13:28:04
Mats CarlsvärdAlmby IK13:31:04
Kurt SvenssonIK Hakarpspojkarna13:34:05

D60

3 530 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin Håkansson RabeUlriksbergs IK11:01:03
Annika NorströmHallstahammars OK11:03:02
Marit NilssonKils OK11:05:04
Marianne EinarssonFagersta OK11:09:03
Gerd HagströmGOIF Tjalve11:11:03
Titti BergendahlOK Måsen11:13:03
Catherine DawsonGafanhori11:15:02
Lisbeth HörnellDomnarvets GOIF11:17:04
Evamarie LundahlIF Hagen11:19:04
Gudrun PerssonHallstahammars OK11:21:03
Helena ProchazkovaTJ Tesla Brno11:23:05
Ann-Britt GöranssonAlmby IK11:25:04

H60

4 970 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karl-Erik AnderssonIFK Mora OK10:59:01
Olov ÖströmOK Tyr11:02:05
Sören WoxlinAlfta-Ösa OK11:05:01
Mats HastadFellingsbro GOIF11:08:02
Mats SandewallUmeå OK11:11:01
Kent KarlssonSödertälje-Nykvarn OF11:14:05
Kaj BäckmanOK Trian11:17:04
Roland WareniusAvesta OK11:20:04
Sven LarssonSärna SK11:23:05
Uno MagnussonIF Hagen11:26:03
Bengt SvedjebySkattkärrs SOK11:29:02
Rolf KullaValbo AIF11:32:05
Anders ErikssonIF Hagen11:35:02
Mats HaglundOK Djerf11:38:03
Lars JanlövIF Åland11:41:05
Nils-Erik BosselÄlvdalens IF OK11:44:03
Bo DavidssonSolna OK11:47:02
Hans AnderssonVästerbergslagens OL11:50:03
Roger LindLeksands OK11:53:02
Mats HedbergÅrsunda IF11:56:01
Jan-Olov ErikssonAnnebergs GIF11:59:02

D65

3 530 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marion HallstenUddevalla OK11:28:04
Barbro CarlssonAlfta-Ösa OK11:30:03
Eva HalvarsonOK Kåre11:32:04
Lotta RåbergOK Tyr11:34:05
Kerstin LissEskilstuna OL11:36:02
Ingrid Rex WallströmOK Landehof11:38:04
Gun-Inger SahlbergLånghundra IF11:40:03
Inger LöfgrenStora Tuna OK11:42:03
Britt Linnéa ErikssonSala OK11:44:02
Kerstin PalmKjula IF11:46:04
Elisabeth ErikssonKFUM Örebro OK11:48:04
Eva KarlssonVästerås SOK11:50:05
Agneta Pihl SkoogEnköpings AIF11:52:04
Elisabeth LindholmDomnarvets GOIF11:54:05

H65

4 200 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Knut SkjesetVang OL11:00:03
Karl Evert SvenssonIF Hagen11:02:05
Roy DawsonGafanhori11:04:02
Nils-Erik ErikssonSala OK11:06:05
Staffan HolmbergSödertälje-Nykvarn OF11:08:02
Hans-Gösta BernhardMariestads FK11:10:05
Karl Petter OpsahlLøten o-lag11:12:04
Peter HagströmGOIF Tjalve11:14:04
Olle AdolfssonLerums SOK11:16:04
Ola KarlssonStorviks IF11:18:01
Ove ThorssonIK Trenne Ullared11:20:02
Christer JanssonHagaby GOIF11:22:04
Ingemar ZiljatOK Djerf11:24:03
Ulf KjellinOK Hedströmmen11:26:05
Inge HultmanKovlands IF11:28:04
Stanley HolmerIFK Mora OK11:30:02
John SivarsDalaportens OL11:32:05
Christer ElfsbergKristinehamns OK11:34:04
Claes NidebornStora Tuna OK11:36:02
Jarle BusterudElverum OK11:38:02
Bengt CarlssonSkattkärrs SOK11:40:01
Jonas LarssonOK Kullingshof11:42:02
Sven-Erik CarlssonAlfta-Ösa OK11:44:05
Gunnar HedbergÖstersunds OK11:46:02
Torbjörn BlombergDalaportens OL11:48:03
Christer GillenäsKristinehamns OK11:50:02
Gunnar RåbergOK Tyr11:52:03
Knut WikströmRingsaker OK11:54:02
Stein NordviElverum OK11:56:02
Christer HellströmStora Tuna OK11:58:03
Ove VesterbergLycksele IF12:00:04
Leif NordinAttunda OK12:02:01
Willi StreuliOrienteering ch Sviets12:04:05
Lasse HolmStorviks IF12:06:04
Willy LjungdellTäby OK12:08:03
Arve SmestadLøten o-lag12:10:02
Yngve KarlssonIFK Mora OK12:12:05
Achim BaderOLF Mainz12:14:02
Ingvar SvenssonBjursås OK12:16:04
Ebbe MalmMarkaryds FK12:18:03
Jørgen Münster-SwendsenSøllerød OK12:20:03
Ove JohanssonOK Kolmården12:22:02
Jan ProchazkaTJ Tesla Brno12:24:04
Jan ÅsbergHäverödals SK12:26:02
Henry WestmanSala OK12:28:01

D70

2 900 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena  LeanderssonÄlvdalens IF OK11:40:04
Birgitta JohanssonKristinehamns OK11:42:04
Margareta HaraldssonSigtuna OK11:44:02
Hjørdis ØvreåsBotne Skiklubb Orientering11:46:04
Margareta LöfkvistBjursås OK11:48:04
Anita NordbergOK Klyftamo11:50:03
Ing-Marie MozéliusStora Tuna OK11:52:04
Ingrid PeterssonSundsvalls OK11:54:05
Eva-Stina SvärdHaninge SOK11:56:02
Ingrid JanssonSäterbygdens OK11:58:02
Siv AnderssonKristinehamns OK12:00:04
Ulla LingJönköpings OK12:02:02
Ulla HöökOK Klyftamo12:04:05
Christina SchedwinIK Stern12:06:04
Ingalill WestbergSK Trim/Virsbo12:08:03
Birgitta KlangLånghundra IF12:10:03
Mariann NilssonLustens OK12:12:05
Gunnel PalgrimVänersborgs SK12:14:02
Anne-Marie ByströmSidensjö IK12:16:05

H70

4 200 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hans SahlbergLånghundra IF12:31:03
Lars-Erik KarlssonRasbo IK12:33:03
Lars FinbomOK Landehof12:35:02
Bo SundénKarlsbyhedens IK12:37:05
Åke NordbergOK Klyftamo12:39:01
Arne KarlssonOK Tor12:41:04
Ulf LöfgrenStora Tuna OK12:43:05
Magnar ØvreåsBotne Skiklubb Orientering12:45:01
P-G JanssonSäterbygdens OK12:47:02
Bo DanmoDomnarvets GOIF12:49:02
Kjell-Åke RyenKroppa IF12:51:02
Bror PalgrimVänersborgs SK12:53:02
Göran LarboAttunda OK12:54:59
Stig IsraelssonOK Tylöskog12:57:02
Elis ÅbergStorviks IF12:59:02
Runo JohanssonKristinehamns OK13:01:04
Johnny BrandtHällefors OK13:03:02
Christer LundinOK Renen13:05:04
Lars TuvessonUlricehamns OK13:07:03
Gunnar LöfkvistBjursås OK13:09:02
Jan-Olof WåhlbergIBM-Klubben13:11:04
Olle JohanssonIFK Hedemora OK13:13:03
Jan FogelbergVästvärmlands OK13:15:02
Sören AnderssonJärbo OK13:17:04
Knut HöökOK Klyftamo13:19:04
Håkan RystedtStora Tuna OK13:21:01
Sven PihlEnköpings AIF13:23:04
Göran BengtssonTockarps IK13:25:00
Jan JohanssonIFK Hedemora OK13:27:04
Lars-Olof GustafssonOK Klyftamo13:29:04
Erling TällbergStigsökarna13:31:02
Lennart MattssonLustens OK13:33:02
Kjell LarssonOK Alferna13:35:05
Jan-Erik WibergJärla Orientering13:37:02
Kurt SandströmSkutskärs OK13:39:03
Torsten VestmanOK Nolaskogsarna13:41:00
Bengt-Rune WallströmIK Uven13:43:02
Rune SandbergUddevalla OK13:45:02

D75

2 900 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Margareta HolmbergIF Hagen11:21:04
Elvy FredihnStigsökarna11:23:00
Asta SjöbergLindebygdens OK11:25:04
Karin RenbergOK Kolmården11:27:02
Anna-Britt JohanssonSundsvalls OK11:29:00
Siv HasselgrundBjursås OK11:31:02
Eva von HeijneSigtuna OK11:33:02
Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby11:35:03
Britt ErikssonHammarby IF OF11:37:01

H75

3 530 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erland LingJönköpings OK11:57:02
Willy JohansenRingsaker OK11:59:05
Lars SöderstenIFK Mora OK12:01:05
Ingemar HolmbergIF Hagen12:03:03
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange12:05:04
Kurt ZanderVästerås SOK12:07:01
Ove JohanssonOK Järnbärarna12:09:04
Kuno EkdahlOK P412:11:05
Lars JellvertFellingsbro GOIF12:13:04
Rolf WestbergSK Trim/Virsbo12:15:05
John VallinOK Hedströmmen12:17:02
Kjell AnderssonSkattkärrs SOK12:19:00
Kjell MjöbergHallstahammars OK12:21:03
Bo LeuchoviusGöteborg-Majorna OK12:23:02
Hans ÖstlundOK Kroppefjäll12:25:04
Åke JohanssonSundsvalls OK12:27:03
Ragnar ErikssonOK Hedströmmen12:29:01
Tore SöderstenIFK Mora OK12:31:04
Roger AnderssonKristinehamns OK12:33:05
Anders PerssonOK Hammaren12:35:02
Hjalmar NordquistOK Järnbärarna12:37:05

H80

2 900 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Arvo HyvönenSkattkärrs SOK11:00:02
Valter AlamaaIK Vikings OK11:02:02
Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby11:03:59
Bo SandbergIK Jarl Rättvik11:06:05
Stig SahlIF Hagen11:08:04
Hans BohlinIFK Mora OK11:10:00
Melvin NilssonLustens OK11:12:02
Nils JanssonSkattkärrs SOK11:14:02
Kaj NilssonSäterbygdens OK11:16:04
Arne SpetsIFK Brattfors11:18:02

Inskolning

1 960 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hugo ClaessonStora Tuna OK10:48:11
Alba BrandtHällefors OK10:48:42
Isak KarlssonNyköpings OK10:49:39
Texas EliassonBORlänge10:50:55
Axel LindbladOK Djerf10:52:54
Emilia Eriksson,Klubblös10:54:08
Moa JäderbergLeksands OK10:58:57
Julia JohanssonEds SK11:02:30
Elvira BuudIFK Mora OK11:06:18
Sixten BuudIFK Mora OK11:06:20
Karl VinbladHagaby GOIF11:09:21
Moa KristianssonHJS-Vansbro OK11:10:08
Elin ForsHJS-Vansbro OK11:10:16
joel WilhelmssonFilipstads OK11:15:31
Julia GellerbrantMalungs OK Skogsmårdarna11:16:12
Klara GellerbrantMalungs OK Skogsmårdarna11:17:54
Petter NordlundOK Kåre11:19:27
Tindra BlomkvistSkattkärrs SOK11:24:11
Malva RåådOK Tyr11:24:15
Josefin SandbergKöping-Kolsva OK11:24:37
Elin  AronssonOK Kåre11:26:42
Ludvig Björnberg FärdigNyköpings OK11:43:35
Freja PerssonDomnarvets GOIF11:48:21
Lovisa PerssonDomnarvets GOIF11:48:25
Svea BorgströmAvesta OK12:02:26
Ella NordströmStigsökarna12:03:27
Thyra PetterssonVendelsö12:16:58
Ellen ErikssonLima IF12:21:47
Sissa EnglundVästerås SOK12:58:36

U1

2 030 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linus NileviHaninge SOK10:47:59
Hampus SahlénIF Hagen10:49:08
Elina ChristianssonUddevalla OK10:51:53
Melker SundströmLeksands OK10:53:11
Ella LindqvistTäby OK10:57:20
Josefin JönssonGrycksbo IF OK10:59:34
Axel GräfningsGrycksbo IF OK10:59:54
Elsa MattssonMalungs OK Skogsmårdarna11:04:00
Einar BlombergSegersta OK11:04:09
Nils BlombergSegersta OK11:04:11
Walter SöderqvistOK Kåre11:04:43
Casper StålbergGävle OK11:06:23
Joel HolmgårdKils OK11:07:38
Nils KallinGarphyttans IF11:09:14
Leo KristianssonHJS-Vansbro OK11:10:13
William WestbomSäterbygdens OK11:14:09
Tuva WestbomSäterbygdens OK11:14:12
Albin GeorgssonJönköpings OK11:19:30
Oskar AnkarbergSträngnäs-Malmby OL11:20:05
Nora NordlundOK Kåre11:20:53
Julia SvarfvarSjövalla FK11:20:57
Sebastian AlinIFK Mora OK11:22:21
Ville ElgesjöDomnarvets GOIF11:22:23
Tyra ElgesjöDomnarvets GOIF11:22:25
Karl GeorgssonJönköpings OK11:25:43
Axel BengtssonBromma-Vällingby SOK11:34:23
Astrid BengtssonBromma-Vällingby SOK11:34:34
John DanielssonIFK Mora OK11:36:14
Noah OlssonStigsökarna11:48:02
Olle VidmanLesjöfors SK11:53:18
Olle TällbergIK Hakarpspojkarna12:05:44
Joar NordströmStigsökarna12:05:53
Alice FunkeLeksands OK12:12:25
Tilda KindlundOK Tyr12:37:53
Sara RoosOK Linné12:48:34
Emil SkeppSävedalens AIK12:48:59
Elin JohanssonIFK Göteborg12:59:12

U2

2 030 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lovisa SundströmLeksands OK10:57:36
Jonatan JönssonGrycksbo IF OK11:00:42
Hjalmar WilhelmssonFilipstads OK11:01:15
Isac WadmanIFK Mora OK11:05:53
Elin AxelssonLerums SOK11:06:30
Alexander BjärbyFrosta OK11:08:06
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg11:12:11
Linnéa BjärbyFrosta OK11:23:03
Lisen HillIFK Mora OK11:23:51
Marcus OlanderTäby OK11:23:53
Alva NordinKorsnäs IF OK11:24:26
David KindlundOK Tyr11:27:12
Simon HolmerOK Nipan11:32:35
Wilhelm OlssonStigsökarna11:48:15
Lukas PetterssonVendelsö12:17:02
Saga KällstrandÅmåls OK12:23:22
Mira-Li ErikssonAvesta OK12:24:54
Emma SaleskogOK Tyr12:28:43
Mira NordinKorsnäs IF OK12:30:55
Filip ÅkärbjärIFK Mora OK12:34:53
Rebecca ÅkärbjärIFK Mora OK12:39:57
Rune MasesLeksands OK

Öppen motion 1

2 030 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sara OlssonGrycksbo IF OK11:01:48
Anders EjewallKlubblös11:04:11
Linus JernströmAvesta OK11:11:15
Staffan BergströmHofors OK11:17:27
Ulrika BolinOK Triangeln11:46:05
Siv BrodinIFK Mora OK11:51:02

Öppen motion 3

3 320 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elisabeth SavefjordKarlstad10:53:00
Anja NilssonDomnarvets GOIF10:55:39
Maud LundgrenLinköpings OK10:56:55
Minna WestbomSäterbygdens OK10:57:06
Irmelie SjögrenIK Hakarpspojkarna10:57:21
Gunilla   BrusVästerbergslagens OL10:57:29
Anton NormanLeksands OK10:57:39
Zandra BuudIFK Mora OK11:00:00
Barbro HolmbergSödertälje-Nykvarn OF11:00:12
Karolina NygrenGrycksbo IF OK11:00:39
Dan  BekkingSälens IF11:01:40
Ingrid PerssonHagaby GOIF11:02:20
Margareta MosslindVandrarringen11:08:21
Ville LövingVandrarringen11:11:17
Erik PetersonÄlvdalens IF OK11:13:40
Ayan LingJönköpings OK11:14:00
Pontus NordströmVandrarringen11:14:01
Maria PeterssonOK Linné11:17:10
Lena JellvertFellingsbro GOIF11:17:18
Marina ProninaFK Åsen11:18:15
Lena BrännvallSälens IF11:19:36
Hanne AnderssonVästerbergslagens OL11:22:05
Lukas HillIFK Mora OK11:23:14
Maj-Lis BergströmHofors OK11:24:31
Maria DanielssonIFK Mora OK11:27:33
Gunnel GillenäsKristinehamns OK11:30:19
Anita Östgard OlsenLøten o-lag11:31:59
Christina Pripp IvarssonOK Hammaren11:40:48
Arne GustafssonIFK Mora OK11:41:01
Leif BylundNorbergs OK11:48:22
Niklas SvenssonIK Hakarpspojkarna11:50:08
Conny ErikssonIFK Mora OK11:51:01
My BlixtAvesta OK12:08:12
Anders BryggarGrycksbo IF OK12:09:31
Johan SelanderKlubblös12:09:38
Malin Müller 12:16:48
Milou NieminenGrycksbo IF OK12:18:00
Yvette ErikssonAvesta OK12:25:38
Lotta BorgströmAvesta OK12:25:39
Camilla FlodmanOK Hammaren12:29:18
Annika BryggarGrycksbo IF OK12:31:46
Charlotta SvarfvarSjövalla FK12:32:37
Hanne JensenEds SK12:39:37
Bo WallinKorsnäs IF OK12:43:39

Öppen motion 5

3 520 m, 91 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Solveig StenbergVang OL10:55:50
Marita SöderlindÖrnsköldsviks OK10:56:01
Robert PuustaOK Älvsjö-Örby10:56:07
Martina GabrielssonTrollhättans SOK10:56:23
Jarl PalmKjula IF10:57:57
Beatrice SöderlindÖrnsköldsviks OK10:58:35
Kerstin ErikssonOK Kåre11:00:33
Gustav BromanVästerås SOK11:01:46
Gisela Sundelin RörvikIL Try11:01:54
Mattias HolmströmÅmåls OK11:04:54
Lotta FranssonOK Milan11:05:38
Linda HeymanVästerås SOK11:05:43
Elisabeth ÅkärbjärIFK Mora OK11:05:45
Sara GörasLeksands OK11:06:31
Sören HolmbergLeksands OK11:06:37
Ulf CarlssonÄrla IF11:07:50
Gunilla GräfningsGrycksbo IF OK11:07:50
Johanna LarssonFMTM11:07:53
Erica BergLeksands OK11:09:52
Mats AdolfssonOK Kåre11:10:33
Filippa LövingVandrarringen11:10:54
Niklas BlixtJärbo OK11:11:21
Alice NordströmVandrarringen11:11:31
Helena KristianssonHJS-Vansbro OK11:11:54
Annika BjörklundIFK Mora OK11:12:15
Ola EllbringJönköpings OK11:13:07
Monica DjurbergOK Tyr11:13:47
Mia AnderssonIFK Mora OK11:15:15
anna LarssonHJS Vansbro ok11:16:20
Sofia ÖsterdahlIFK Mora OK11:16:27
Anna GruvrisIK Jarl Rättvik11:19:16
Valter FallAlmby IK11:19:29
oddvar GravingenGrue IL11:19:41
Annika GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb11:21:23
David KindlundOK Tyr11:21:32
Maritha OlanderTäby OK11:22:16
Patrik KarlssonKarlslunds IF11:22:29
Marita KarlssonStorviks IF11:23:10
Ingrid StigsmarkKvarnsvedens GoIF OK11:23:45
Vincent LiljeholmKvarnsvedens GoIF OK11:23:46
Tina KristensenVästerås SOK11:24:18
Roger EnglundVästerås SOK11:24:28
Marianne OttossonVästerbergslagens OL11:24:43
Gunvor JonssonVänersborgs SK11:26:41
Eva LångStora Tuna OK11:27:03
Catharina JohanssonOK Kolmården11:28:49
Björn NilssonRånäs OK11:28:54
Mikael ÅhlundAlmby IK11:29:36
Anders ThoméeIFK Mora OK11:31:29
Charlotta GranbergOK Kåre11:32:02
Gunilla WiklundStora Tuna OK11:32:24
Alexander SjödinAvesta OK11:33:44
Madelene HanssonOK Löftan11:33:51
Marcus LövingVandrarringen11:35:29
Karin SvenssonKöping-Kolsva OK11:35:48
Yvonne NormanLeksands OK11:37:43
Bengt StarkOK Milan11:38:28
Stefan OlssonIF Hagen11:41:25
Erik HaugenRingsaker OK11:42:20
Frida SvedbergSundsvalls OK11:43:45
Satu SvedbergSundsvalls OK11:45:07
Inger Ericsson Köping-Kolsva OK11:48:11
Thea HolmgrenUmeå OK11:48:18
Liselotte JohanssonOK Löftan11:49:07
Per SöderstenOK Ravinen11:49:19
Hildi SvenssonIK Hakarpspojkarna11:50:12
Lena TörnqvistVästerås SOK11:52:27
Samuel JonassonÄlvdalens IF OK11:55:15
Monika JohnssonOK Tor11:55:23
Lill NallgårdVästerås SOK11:58:26
Annika HogedalGöteborg-Majorna OK11:58:41
Kathrine MånssonGöteborg-Majorna OK11:58:43
MATTIAS JONASSONÄlvdalens IF OK11:58:48
Ida JohnssonOK Tor11:58:52
Lisa JonassonÄlvdalens IF OK11:59:04
Lena RambergHallstahammars OK12:00:22
Ingemar TedhamreSnättringe SK12:05:14
Birgitta CarlsonTolered-Utby Ol-klubb12:09:14
Anna BlombergSegersta OK12:12:17
Lisa HeldtSödertälje-Nykvarn OF12:15:11
Jan-Erik LarssonKils OK12:22:23
Jimmy LövgrenAvesta OK12:24:58
Edvin HägglundOK Nolaskogsarna12:25:26
Olle MårsäterOK Linné12:27:16
Gunilla MårsäterOK Linné12:27:21
David MårsäterOK Linné12:27:22
Lars-Olof ErssonOK Kåre12:31:07
Karin BrattbergOK Landehof12:34:12
Ola PermanKils OK12:42:33
hilde BaderOLF Mainz12:58:35
Anders StålnäbbKvarnsvedens GOIF OK13:00:18

Öppen motion 7

4 040 m, 72 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonas BlombergSegersta OK11:00:54
Kalle WegerfeltGarphyttans IF11:01:04
Rickard PerssonVästerås SOK11:01:45
Sanna SjödénÄlvdalens IF OK11:02:35
Per-Olof EinarssonFagersta OK11:05:41
Thomas NilssonStora Tuna OK11:06:17
Mats WilhelmssonFilipstads OK11:09:45
Magdalena MosslindVandrarringen11:10:51
Amanda BacklundTrollhättans SOK11:11:30
Monica DjurbergOK Tyr11:13:47
Susanne LindhAvesta OK11:13:58
Sara NordahlIFK Mora OK11:14:14
Peter BörjessonKorsnäs IF OK11:15:09
Fredrik NykvistSäffle OK11:16:07
Eva Påhlsson NorlinIFK Mora OK11:17:02
Mikael SoppiOK Kroppefjäll11:17:10
Agneta BerlinTrollhättans SOK11:17:24
Maria TryggöTrollhättans SK11:17:25
Pär EricssonLinköpings AIK11:19:23
Per-Inge JohanssonKlubblös11:21:31
Anette BrunanderAttunda OK11:23:53
Anders BrunanderAttunda OK11:23:57
Arvid JohnsonDegerfors OK11:24:41
Fredrik BorgströmAvesta OK11:24:49
Thomas KlasérKorsnäs IF OK11:25:31
Dag TryggöTrollhättans SK11:27:45
Bengt BjörndahlAlmby IK11:29:08
Jenny DruggeKorsnäs IF OK11:29:11
Ritva KärkkäinenAvesta OK11:30:44
Nina LaitamäkiHLT11:31:06
Mikael AnderssonVästerbergslagens OL11:32:11
Barbro StigsmarkKvarnsvedens GOIF OK11:32:16
Stig WiklundStora Tuna OK11:32:22
Malin ChristianssonUddevalla OK11:33:36
Niklas SahlénIF Hagen11:42:07
Andreas KvarnbrinkUmedalens IF11:43:07
Peter LindTyresö Friidrott11:44:00
Sofia StenbergDomnarvets GOIF11:46:55
Katarina BengtssonLånghundra IF11:47:25
Martin NorrmanKjula IF11:47:41
Per GrywenzOK Linné11:48:15
Malin SchedwinStockholm11:49:12
Hanna SundströmVästerås SOK11:49:38
Jonna JungåkerKorsnäs IF OK11:49:45
Kristina AronssonOK Kåre11:49:48
Maria GustafssonHagaby GOIF11:50:07
Ove PetterssonÄlvdalens IF OK11:58:58
Mikael AlfredssonOK Tyr11:59:07
Åsa RambergHallstahammars OK12:01:18
joanna Malmkvistsävedalens aik12:08:20
Ann  HyvönenSkattkärrs IF12:09:23
Patrik SöderqvistOK Kåre12:10:20
Karin ErssonIFK Mora OK12:11:55
Torsten RambergHallstahammars OK12:12:02
Johanna AlfredssonOK Tyr12:13:42
Anders JanssonGrycksbo IF OK12:17:15
Annette BergströmTäby OK12:17:30
Mark BaljeuLeksands OK12:24:57
Linda DanielssonLerums SOK12:26:50
Gustav HeldtSödertälje-Nykvarn OF12:28:29
Sanna StenholmKils OK12:28:37
Daniel RåådOK Tyr12:29:03
Erik ErssonIFK Mora OK12:32:31
Jessica KarlssonNyköpings OK12:35:50
Bernt-Olof GustafssonTäby OK12:39:22
Jenny OlssonStigsökarna12:41:48
Krister ÅkärbjärIFK Mora OK12:42:28
Karin ElfvingDomnarvets GOIF12:48:36
Anders BäckmanTolered-Utby Ol-klubb12:54:02
Sussie BjörklundKvarnsvedens GOIF OK13:00:46
Elsa BrahmLånghundra IF13:02:47
Torbjörn HornlidenUmedalens IF13:23:25

Öppen motion 8

4 970 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lotta PerssonVendelsö10:55:07
Fredrik PetterssonVendelsö10:55:10
Stefan NilssonStora Tuna OK10:56:35
Anders JakobssonSOK Träff10:59:05
Hasse ErikssonLima IF11:00:07
Ida SellstedtSelånger SOK11:01:59
Jenny VinbladHagaby GOIF11:02:09
Ola JäderbergLeksands OK11:03:08
Linda SjögrenIK Hakarpspojkarna11:05:43
Roger LarssonOK Kåre11:06:12
Anna ElgesjöDomnarvets GOIF11:10:56
Ulf ErikssonStora Tuna OK11:11:04
Christer LindellLinköpings OK11:11:27
Ludwig LjungqvistIK Hakarpspojkarna11:13:12
Camilla JohanssonNorbergs OK11:15:09
Emil AlexanderssonStora Tuna OK11:23:26
Per HållströmGävle OK11:25:42
Berit GummusIFK Mora OK11:25:52
Daniel DruggeKorsnäs IF OK11:28:44
Sven OlssonKorsnäs IF OK11:30:35
Madelene RystedtStora Tuna OK11:32:19
Per BrahmLånghundra IF11:35:15
Peter NordströmVandrarringen11:35:19
Laila NorrmanKjula IF11:43:40
Engla FläckGrycksbo IF OK11:47:08
Mari FläckGrycksbo IF OK11:47:09
Mikael LarssonSkattkärrs SOK11:56:24
Stefan AnderssonIFK Mora OK11:58:01
Anders HenrikssonIFK Mora OK12:04:18
Ingvild GjessingVang OL12:05:50
Per IvarssonTrollhättans SOK12:06:36
Erik KallinGarphyttans IF12:09:17
Olof CarlsonTolered-Utby Ol-klubb12:11:28
Håkan NilssonDomnarvets GOIF12:11:46
Lina RööhsSkattkärrs SOK12:12:08
Anna BjärbyFrosta OK12:21:22
Markus HanssonOK Alferna12:28:39
Thomas JohanssonNorbergs OK12:42:11
Linda SternerSträngnäs-Malmby OL13:28:59

Öppen motion 9

8 330 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annika EngströmOK Kåre10:55:36
Johan PerssonSundsvalls OK10:58:40
Thomas ÅbergGävle OK11:00:36
Mikael NordIK Ymer11:01:19
Mikael TakeOK Tyr11:04:20
Lucie KomarkovaOK Hjärnarp11:04:41
Kalle BjörkmanIFK Mora OK11:08:49
Viktor DahlqvistStorviks IF11:08:57
Stellan TäckOK Hammaren11:09:24
Per ÖbergOK Hällen11:10:17
Peter ErikssonLinköpings AIK11:22:25
Mats LagerbladIFK Mora OK11:26:17
Jonna PetterssonIFK Mora OK11:26:19
Erik LärfarsStora Tuna OK11:31:05
Jonas LundgrenLinköpings OK11:40:38
Mikael PalgrimVänersborgs SK11:43:36
Magnus FlodmanOK Hammaren11:53:39
Ulf AngelsiööOK Linné11:56:57
Henrik JohanssonOK Tor12:00:40
Jonas BergenfurSkattkärrs IF12:03:23
Johan HöökIK Jarl Rättvik12:15:47
mikael ÖstlundKvarnsvedens GoIF OK12:30:21
Carl HeymanVästerås SOK12:42:15

Annonser