Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Vandrarringen Veteran-OL

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Vandrarringen Veteran-OL
Arrangörsorganisation: Vandrarringen
Datum: torsdag 3 april 2014

Bana B

3 870 m, 56 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tore KangasVästerås SOK08:36:44
Bo LenanderVästerås SOK08:56:59
Kjell MjöbergHallstahammars OK08:57:50
Rolf JohanssonOK Tor08:59:05
Torbjörn JohanssonSala OK08:59:51
Lennart JohanssonOK Tor09:00:53
Bo NorenvikOK Tor09:01:51
Hans Erik ÅkerlundEskilstuna OL09:03:51
Anita JohanssonOK Tor09:04:51
Rolf SvenssonVästerås SOK09:06:00
Folke LindblomOK Enen09:06:52
Björn EkholmVästerås SOK09:10:48
Lars-Erik RaskVästerås SOK09:11:47
Jan AnderssonNorbergs OK09:13:00
Ronny LindqvistVästerås SOK09:13:54
Leif ZettervallVästerås SOK09:14:47
Per-Arne EkbomArboga OK09:15:51
Roland SturkVästerås SOK09:16:52
Lena HedmanHallstahammars OK09:17:51
Rune VikmanVästerås SOK09:23:04
Esko RaitaÄrla IF09:23:56
Bengt JönssonÅkers IF09:24:53
Bo LindkvistKöping-Kolsva OK09:25:51
Peter KjungströmVästerås SOK09:26:50
Nils-Erik ErikssonSala OK09:27:52
Lars AhlströmVästerås SOK09:28:51
Christer LiwellÄrla IF09:29:57
Berit GustavssonSödertälje IF09:30:52
Christer SundströmSala OK09:31:54
Mats ErikssonSala OK09:32:51
Margareta LöfqvistVästerås SOK09:33:52
Hans BergströmNorbergs OK09:34:56
Jan ÅhsNorbergs OK09:35:55
Kurt ElvénVästerås SOK09:36:53
Stig ThorssonSödertälje-Nykvarn OF09:37:53
Weine JohanssonSödertälje-Nykvarn OF09:38:53
Inger LundSala OK09:39:58
Anna-Karin MouazzenOK Letstigen09:40:53
Jan RehdinKöping-Kolsva OK09:41:52
Stig GustavssonSödertälje IF09:42:57
Gun MillingerVästerås SOK09:43:53
Anders MillingerVästerås SOK09:44:53
Jörgen BergströmNorbergs OK09:45:55
Torsten LundVästerås SOK09:46:51
Leif ThorssonOK Grip09:47:51
Anders WelénHallstahammars OK09:48:51
Ragnar WidenbringSala OK09:49:53
Sven-Inge NylundJärfälla OK09:51:00
Leif JanssonEskilstuna OL09:51:50
Göran KarlssonEskilstuna OL09:52:52
Karl-Gustav KlemetsKöping-Kolsva OK09:53:51
Per HaepplingVästerås SOK09:54:51
Christer AnderssonKlubblös09:55:53
Kerstin PalmKjula IF10:03:35
Lars NordSödertälje IF10:10:47
Hans SundgrenVästerås RK10:13:47

Annonser