Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Idre 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Idre 3-dagars
Arrangörsorganisation: Idrefjällens OK
Datum: tisdag 23 juni 2015 - torsdag 25 juni 2015

Etapp 1Etapp 2Etapp 3

Arboga OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lena JanssonD60 (24)3 590 m
Bo HanssonH70 (84)4 100 m

Asker SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Pål SkogedalH21 (155)10 700 m

Attunda OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Maria Von SchmalenséeD21 (89)7 600 m
Märta SandvikD12 (34)3 180 m
Svante SandvikH10 (51)2 260 m
Elisabet HultD45 (65)4 650 m
Lars Håkan SandvikH45 (78)6 750 m
Jörgen KarlssonH55 (66)5 430 m
Greta SandvikU1 (68)2 260 m
Siv HultÖppen motion 3 (79)3 180 m

Auld Reekie Orienteering Club

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Edward NicholasH21 Kort (54)6 750 m

Avesta OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tilda BorgströmD12 (34)3 180 m
Hedda BorgströmD10 (18)2 260 m
Stig-Olof StålÖppen motion 3 (79)3 180 m
Karin StålÖppen motion 7 (91)3 170 m

Bergnäsets AIK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per ÖgrenH50 (59)5 880 m

Big Foot Orienteers

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Andrew LumsdenH55 (66)5 430 m
Debbie ByersD60 (24)3 590 m
Janet TarrD70 (33)3 090 m
Alex TarrH70 (84)4 100 m

Bredareds IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fredrik PlumppuH45 (78)6 750 m

Centrum OK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Malin AnnegårdD21 (89)7 600 m
Moa KjellstrandD21 (89)7 600 m
Jerk RönnolsH21 (155)10 700 m
Elina JohnssonD21 Kort (24)5 160 m
Kristoffer EdshageH21 Kort (54)6 750 m
Daniel EleniusH21 Kort (54)6 750 m
Martin KarlssonH21 Kort (54)6 750 m
Jens WicksénH21 Kort (54)6 750 m
Ove OksvoldH35 (21)7 650 m
Emil TallhageÖppen motion 7 (91)3 170 m
Katarina TallhageÖppen motion 7 (91)3 170 m
Anna Weglin EleniusÖppen motion 7 (91)3 170 m
Emil TallhageÖppen motion 9 (43)7 070 m

Dalaportens OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ylva GrapeD55 (24)4 100 m

Domnarvets GOIF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emma JohanssonD21 (89)7 600 m
Sara JohanssonD21 (89)7 600 m

Enköpings AIF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Agneta Pihl SkoogD65 (24)3 590 m
Sven PihlH70 (84)4 100 m

Fagersta OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Åke SundbergH75 (36)3 590 m
Elof BackH80 (15)3 090 m
Gurli BackÖppen motion 3 (79)3 180 m

Falkenbergs OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sofie SöderblomD21 (89)7 600 m
Åsa SöderblomD21 (89)7 600 m
Jonatan AnderssonH21 (155)10 700 m
Rasmus BlockgrenH21 (155)10 700 m
Ola WallnäsH21 Kort (54)6 750 m

FK Boken

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Magnus LarsenH45 (78)6 750 m

FK Herkules

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Paula Glenn JungbjerD21 Kort (24)5 160 m
Emil DahlströmH17-20 Kort (6)5 400 m
Arvid HammarH17-20 Kort (6)5 400 m
Axel ForsmanH16 (46)5 400 m
Nils HammarH16 (46)5 400 m
Jonas LauriH16 (46)5 400 m
Emma DahlströmD16 Kort (3)4 090 m
William JörneliusH16 Kort (6)4 090 m
Mattias LauriH14 (27)4 090 m
Elias LauriH10 (51)2 260 m
Albin SvenssonH10 (51)2 260 m
Marie-Louise PerssonD40 (36)5 160 m
Erik LauriH40 (39)7 540 m
Mikael SvenssonH40 (39)7 540 m
Laila B HöglundD50 (63)4 100 m
Marianne HöglundD80 (3)2 540 m
Eija LauriÖppen motion 3 (79)3 180 m
Mikael BengtssonÖppen motion 4 (27)4 840 m
Niklas DahlströmÖppen motion 4 (27)4 840 m
Johan HöglundÖppen motion 4 (27)4 840 m
Robin HöglundÖppen motion 4 (27)4 840 m

FK Åsen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Olivia SvenssonU1 (68)2 260 m
Marie SvenssonÖppen motion 3 (79)3 180 m

Frosta OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Alexander BjärbyU2 (26)2 210 m
Linnéa BjärbyU2 (26)2 210 m
Anna BjärbyÖppen motion 7 (91)3 170 m
Anna-Karin BondessonÖppen motion 7 (91)3 170 m
Anna-Karin BondessonÖppen motion 7 (91)3 170 m
André BjärbyÖppen motion 9 (43)7 070 m
Olle WindeliusÖppen motion 9 (43)7 070 m

Frölunda OL

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan LammH18 (28)6 750 m
Marcus LammH10 (51)2 260 m
Tim MartnerH10 (51)2 260 m
Anna MartnerD35 (23)5 880 m
Jonas MartnerH35 (21)7 650 m
Malin LammD45 (65)4 650 m
Anders LammH45 (78)6 750 m
Harald MartnerU1 (68)2 260 m

Gafanhori

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Catherine DawsonD60 (24)3 590 m
Roy DawsonH65 (69)4 720 m

Gammelstads IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ann EnmanD45 (65)4 650 m

Gustavsbergs OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Simon FriskH16 (46)5 400 m

Gävle OK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kristin BomanD21 (89)7 600 m
Erik BomanH21 (155)10 700 m
Hans PerssonH21 (155)10 700 m
Albin SjöhedH21 (155)10 700 m
Erik OlssonH18 (28)6 750 m
Mårten OlssonH18 (28)6 750 m
Felicia SvedjerotD14 (28)4 090 m
Ellinor SvedjerotD12 (34)3 180 m
Willgott SvedjerotH10 (51)2 260 m
Monica BomanD50 (63)4 100 m
Elisabet EnmarkD50 (63)4 100 m
Anders EnmarkH50 (59)5 880 m
Lars SpånbergH50 (59)5 880 m

Göteborg-Majorna OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan RunessonH21 (155)10 700 m
Erik HogedalH14 (27)4 090 m
Louise GötforsD40 (36)5 160 m
Jonas LundbergH40 (39)7 540 m
Michael AnderssonH55 (66)5 430 m
Lasse PedersenH55 (66)5 430 m
Joakim LundqvistÖppen motion 7 (91)3 170 m

Hallstahammars OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Arvid JonforsenH10 (51)2 260 m
Rickard JonforsenH45 (78)6 750 m
Annika NorströmD60 (24)3 590 m
Gudrun PerssonD60 (24)3 590 m
Lena HedmanD65 (24)3 590 m
Kjell MjöbergH75 (36)3 590 m
David JonforsenU1 (68)2 260 m
Frida JonforsenÖppen motion 3 (79)3 180 m

Halmstad OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ulrik MagnussonH35 (21)7 650 m

Hammarby IF OF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Britt ErikssonD75 (9)3 090 m

Hellas Orientering

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Håkan TärnrotH55 (66)5 430 m

Helsingborgs SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Henrik OlofssonH21 (155)10 700 m

Hestra IF

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Filip GrahnH21 (155)10 700 m
Tobias PentonenH20 (21)7 650 m
Samuel PlumppuH18 (28)6 750 m

HJS-Vansbro OK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elin HållD16 (20)4 440 m
Zeb PalmH16 (46)5 400 m
Lilian PalmD14 (28)4 090 m
Anton ForsH12 (45)3 180 m
Malin HållD10 (18)2 260 m
Erica HållD45 (65)4 650 m
Maria OlssonD45 (65)4 650 m
Elin ForsU1 (68)2 260 m
Anna LarssonÖppen motion 3 (79)3 180 m

Hjärnarps GH OL

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Linus BohmanH21 (155)10 700 m
Lisbeth DamsgaardD65 (24)3 590 m
Lucie KomarkovaÖppen motion 9 (43)7 070 m

Hällefors OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johnny BrandtH70 (84)4 100 m

Härnösands OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Christer SilfvernagelH70 (84)4 100 m

Häverödals SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jan ÅsbergH65 (69)4 720 m

IF Thor

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per OksvoldH35 (21)7 650 m
Helena WidegrenD40 (36)5 160 m
Johan OhlströmH45 (78)6 750 m
Dorothe SpillmannD50 (63)4 100 m

IFK Moras OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Evgeniya RyapolovaD21 (89)7 600 m
Roman RyapolovH21 (155)10 700 m
Malin ErikssonD21 Kort (24)5 160 m
Berit GummusD45 (65)4 650 m
Kane AnderssonD55 (24)4 100 m
Arne HolmerH55 (66)5 430 m
Mats LagerbladH55 (66)5 430 m

IK Gandvik

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mikael AnderssonH21 Kort (54)6 750 m
Birgitta JohanssonD60 (24)3 590 m
Göran JohanssonH65 (69)4 720 m

IK Hakarpspojkarna

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
David GunnarssonH18 (28)6 750 m
Viktor OssianssonH16 (46)5 400 m
Alma Holmqvist JohanssonD14 (28)4 090 m
Maja ÅkessonD14 (28)4 090 m
Viktor GunnarssonH12 (45)3 180 m
Helena GunnarssonD45 (65)4 650 m
Maria OssianssonD45 (65)4 650 m
Mattias OssianssonH45 (78)6 750 m
Lennart SöderbergH45 (78)6 750 m
Ingvar ÅkessonH45 (78)6 750 m
Estrid SjögrenU2 (26)2 210 m
Irmelie SjögrenÖppen motion 3 (79)3 180 m

IK Uven

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gustav BoquistH20 (21)7 650 m

IK Vikings OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jan DalheimerH20 (21)7 650 m
Tim DalheimerH14 (27)4 090 m
Anders AlamaaH55 (66)5 430 m
Valter AlamaaH80 (15)3 090 m
Matthias Kalle DalheimerÖppen motion 7 (91)3 170 m

IS Skanne

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per-Olof FernbergH70 (84)4 100 m

Järbo OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sören AnderssonH70 (84)4 100 m

Järfälla OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Miia RollerD12 (34)3 180 m
Ann RollerD45 (65)4 650 m
Eric RollerH45 (78)6 750 m
Anders LundH55 (66)5 430 m

Järla Orientering

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Olle BoströmÖppen motion 9 (43)7 070 m

Jönköpings OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emma LingD14 (28)4 090 m
Erik LingH12 (45)3 180 m
Sandra LingD10 (18)2 260 m
Emil LingH10 (51)2 260 m
Anders LingH45 (78)6 750 m
Ulla LingD70 (33)3 090 m
Erland LingH75 (36)3 590 m
Ayan LingÖppen motion 3 (79)3 180 m

Katrineholms OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karl LundinH14 (27)4 090 m
Melker LundinH14 (27)4 090 m

KFUM Örebro OK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ellinor ErikssonD21 (89)7 600 m
Jacob ErikssonH18 (28)6 750 m
Jonatan GustafssonH16 (46)5 400 m
Lovisa GustafssonD14 (28)4 090 m
Albert GustafssonH12 (45)3 180 m
Julia GustafssonD10 (18)2 260 m
Henrik GustafssonH40 (39)7 540 m
Mats GustafssonH40 (39)7 540 m
Anna GustafssonD45 (65)4 650 m
Peter ErikssonH50 (59)5 880 m
Ingemar WidénH70 (84)4 100 m
alma CarlssonU1 (68)2 260 m
Max GustafssonU2 (26)2 210 m
Anne ErikssonÖppen motion 7 (91)3 170 m

Kils OK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Andreas UllerH21 (155)10 700 m
Elsa HolmgårdD16 (20)4 440 m
Jonathan UllerH16 (46)5 400 m
Anton UllerH12 (45)3 180 m
Isak HolmgårdH10 (51)2 260 m
Jonas UllerH40 (39)7 540 m
Lars HolmgårdH50 (59)5 880 m
Joel HolmgårdU1 (68)2 260 m
Lina UllerU1 (68)2 260 m
Anna UllerÖppen motion 7 (91)3 170 m

klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Olivia ÅttingU1 (68)2 260 m

klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mari TegÖppen motion 9 (43)7 070 m

klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mats SjöbergÖppen motion 9 (43)7 070 m

Korsnäs IF OK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lina FredrikssonD21 (89)7 600 m
Jonna JungåkerD21 (89)7 600 m
Ronja JungåkerD16 (20)4 440 m
Karl FredrikssonH16 Kort (6)4 090 m
Magnus FredrikssonH45 (78)6 750 m
Lotta JungåkerD50 (63)4 100 m
Mats JönssonH50 (59)5 880 m
Frida FredrikssonÖppen motion 3 (79)3 180 m
Daniel DruggeÖppen motion 4 (27)4 840 m
Jenny DruggeÖppen motion 4 (27)4 840 m
Peter EdmanÖppen motion 4 (27)4 840 m
Ewa EdmanÖppen motion 7 (91)3 170 m

Kovlands IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Inge HultmanH65 (69)4 720 m

Kristinehamns OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Birgitta JohanssonD70 (33)3 090 m
Runo JohanssonH70 (84)4 100 m

Kungälvs OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Aron HåkanssonH20 (21)7 650 m

Kvarnsvedens GOIF OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Marie MalmbergD55 (24)4 100 m
Anders MalmbergH60 (21)5 160 m
Sonia JohanssonD70 (33)3 090 m
Torsten DalströmH75 (36)3 590 m
Karin StenbackÖppen motion 9 (43)7 070 m

Köping-Kolsva OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johanna LarssonD21 (89)7 600 m
Johan CelanderH21 (155)10 700 m
Cristian LarssonH21 (155)10 700 m
Jonas VikströmH21 (155)10 700 m
Niclas LarssonH21 Kort (54)6 750 m
Marie LarssonD50 (63)4 100 m

Leksands OK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Linda LindkvistD21 (89)7 600 m
Elin TyskD21 (89)7 600 m
Kalle DalinH21 (155)10 700 m
Greger TyskH21 (155)10 700 m
Sven LarssonH21 Kort (54)6 750 m
Erica EdmanD18 (24)5 160 m
Charlotte LindkvistD35 (23)5 880 m
Gunborg WestinD70 (33)3 090 m
Janne MånssonH75 (36)3 590 m

Linköpings OK

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Amy RankkaD21 (89)7 600 m
Peter ErikssonH21 (155)10 700 m
Jonas LundgrenH21 (155)10 700 m
Matilda JonssonD21 Kort (24)5 160 m
Albin DetterfeltH21 Kort (54)6 750 m
Markus HenrikssonH21 Kort (54)6 750 m
Albin EronnH14 Kort (9)3 180 m
Julia ÅttingD10 (18)2 260 m
Ludvig EronnH10 (51)2 260 m
Edvin ÅttingH10 (51)2 260 m
Mia EronnD40 (36)5 160 m
Åsa DetterfeltD45 (65)4 650 m
Johan ÅttingH45 (78)6 750 m
Pia VångellD50 (63)4 100 m
Per ErikssonH60 (21)5 160 m
Inga-Lill PetterssonD65 (24)3 590 m
Jonas DetterfeltÖppen motion 7 (91)3 170 m
Fredrik PeterssonÖppen motion 9 (43)7 070 m

Länna IF

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lisa MoodD21 (89)7 600 m
Ewa NordlundD65 (24)3 590 m
Leif NordlundH70 (84)4 100 m

Malungs OK Skogsmårdarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mattias KarlssonH21 (155)10 700 m

Markaryds FK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ann-Sofie BrinkD45 (65)4 650 m
Ebbe MalmH65 (69)4 720 m

Markbygdens OK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Klara AxelssonD16 (20)4 440 m
Felix AxelssonH16 (46)5 400 m
Erika ÅkessonD12 (34)3 180 m
Lisa ÅkessonD12 (34)3 180 m
Anton BlomqvistH12 (45)3 180 m
Marina AxelssonD45 (65)4 650 m
Per-Anders AxelssonH45 (78)6 750 m
Bertil ÅkessonH50 (59)5 880 m
Kerstin JohanssonD70 (33)3 090 m
Pär-Erik JohanssonH70 (84)4 100 m
Marita JohanssonÖppen motion 3 (79)3 180 m
Bertil JohanssonÖppen motion 7 (91)3 170 m

MIcke Mellbergs SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Rask AttackD21 (89)7 600 m

MS Parma

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hanne-Line EkströmD18 (24)5 160 m
Niklas EkströmH14 (27)4 090 m
Lotte-Line EkströmD12 (34)3 180 m
Anu EkströmD45 (65)4 650 m
Thomas EkströmH45 (78)6 750 m
Saana-Mari EkströmU1 (68)2 260 m

Norbergs OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hanna ErikssonD14 (28)4 090 m
Arvid ErikssonH12 Kort (9)2 260 m
Elisabet ElmertoftD50 (63)4 100 m
Johan KällmanH65 (69)4 720 m
Lennart ErikssonÖppen motion 7 (91)3 170 m

Nybro OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Henric HammarbroÖppen motion 3 (79)3 180 m

Nyköpings OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Marcus BerggrenH21 (155)10 700 m

Nässjö OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kerstin GunnarssonD70 (33)3 090 m
Rune GunnarssonH70 (84)4 100 m

Ockelbo OK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Agnes MalmgrenD14 (28)4 090 m
Eric HallnerH12 (45)3 180 m
Albin MalmgrenH12 (45)3 180 m
Filip PerssonH12 (45)3 180 m
Elias LundbergH12 Kort (9)2 260 m
Olle HallnerH10 (51)2 260 m
Mattias EklundH40 (39)7 540 m
Mikael IngelssonH50 (59)5 880 m
Inge PerssonH65 (69)4 720 m
Enar PerssonH75 (36)3 590 m
Emmy PerssonU1 (68)2 260 m
Anneli JohanssonÖppen motion 3 (79)3 180 m

OK Alehof

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Rasmus LarssonH21 (155)10 700 m

OK Alferna

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per-Eric KarlssonH50 (59)5 880 m
Marita KarlssonD75 (9)3 090 m
Johannes KarlssonU1 (68)2 260 m
Gabriel KarlssonU2 (26)2 210 m

OK Branten

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sten ErikssonH75 (36)3 590 m

OK Dacke

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Göran MånssonH50 (59)5 880 m

OK Denseln

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sarah PerssonD18 (24)5 160 m
Hugo PerssonH12 (45)3 180 m
Thomas PerssonH45 (78)6 750 m

OK Eken

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Holger PerssonH80 (15)3 090 m

OK Enen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jan-Olov RaskH70 (84)4 100 m

OK Flundrehof

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jakob LaurellH20 (21)7 650 m

OK Gisle

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stefan OlofssonH50 (59)5 880 m

OK Hammaren

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tove FlodmanD16 (20)4 440 m
Rasmus TäckH16 (46)5 400 m
Linus TäckH14 (27)4 090 m
Stellan TäckH40 (39)7 540 m
Ann-Sofie TäckÖppen motion 7 (91)3 170 m

OK Hedströmmen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ulf KjellinH65 (69)4 720 m

OK Hällen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Andreas ZeijlonH21 (155)10 700 m
Maria ZeijlonD45 (65)4 650 m

OK Klemmingen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Monica SvärdD60 (24)3 590 m
Göran SvärdH65 (69)4 720 m

OK Kolmården

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ove JohanssonH65 (69)4 720 m

OK Kompassen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Carolina NilssonD35 (23)5 880 m

OK Kåre

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Niclas ArkåsenH21 Kort (54)6 750 m
Vilma Von KrusenstiernaD16 (20)4 440 m
Cecilia LindgrenD14 (28)4 090 m
Jon HanssonH12 (45)3 180 m
Christoffer LindgrenH12 (45)3 180 m
Olle DalinH10 (51)2 260 m
William OksvoldH10 (51)2 260 m
Anders OksvoldH35 (21)7 650 m
Ylva LorentssonD40 (36)5 160 m
Katarina SundqvistD50 (63)4 100 m
Anna Von KrusenstiernaD50 (63)4 100 m
Hilma DalinU1 (68)2 260 m
Ylva HanssonU1 (68)2 260 m
Viggo LindgrenU1 (68)2 260 m
Walter OksvoldU1 (68)2 260 m
Erik HanssonÖppen motion 4 (27)4 840 m
Martina ArkåsenÖppen motion 7 (91)3 170 m
Tomas SundqvistÖppen motion 7 (91)3 170 m
Tobias LindgrenÖppen motion 9 (43)7 070 m

OK Linné

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Oliver AngelsiööH16 (46)5 400 m

OK Löftan

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan AntonssonH21 (155)10 700 m

OK Milan

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per EklöfH21 (155)10 700 m
Jonas LindahlH21 (155)10 700 m
Susanne ErikssonD21 Kort (24)5 160 m
Therese KorkeakoskiD21 Kort (24)5 160 m
Marika LindahlD21 Kort (24)5 160 m
Josefin ErlandssonD18 (24)5 160 m
Vilma LarssonD12 (34)3 180 m
Sofia ErlandssonD40 (36)5 160 m
Ing-Marie LindahlD50 (63)4 100 m

OK Moss

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Harald WibyeH75 (36)3 590 m

OK Njudung

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Allan OlovssonH70 (84)4 100 m

OK Nolaskogsarna

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karl-Erik JohnssonH70 (84)4 100 m
Torsten VestmanH70 (84)4 100 m

OK Orinto

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elin ClassonD21 (89)7 600 m
Pontus JanssonH21 (155)10 700 m
Carl-Henry AnderssonH65 (69)4 720 m

OK Orion

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sara JonssonD21 (89)7 600 m
Pontus PeterssonH21 (155)10 700 m
Måns SandgrenH21 (155)10 700 m
Lisa SwartzD12 (34)3 180 m
Nils SwartzH10 (51)2 260 m
Lena SwartzD50 (63)4 100 m

OK Ravinen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sverre JonssonH70 (84)4 100 m

OK Renen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Christer LundinH70 (84)4 100 m

OK Roxen

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erik SandhH21 Kort (54)6 750 m
Maria LillieströmD45 (65)4 650 m
Anders LillieströmH45 (78)6 750 m
Christer SandhH65 (69)4 720 m
Albin LillieströmÖppen motion 9 (43)7 070 m

OK Skogsstjärnan

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hanna MårtenssonD16 (20)4 440 m
Axel OlssonH16 (46)5 400 m
Johan MårtenssonH12 (45)3 180 m
Björn MårtenssonH45 (78)6 750 m
Karin MårtenssonÖppen motion 3 (79)3 180 m

OK Tisaren

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Oskar AndrénH21 (155)10 700 m
Jonatan AronssonH21 (155)10 700 m
Daniel AttåsH21 (155)10 700 m
Niklas GustafssonH21 (155)10 700 m
Gustav HindérH21 (155)10 700 m
Emil JohanssonH21 (155)10 700 m
Albin PetterssonH21 (155)10 700 m
Anton HallorH21 Kort (54)6 750 m
Lisa HallménD14 (28)4 090 m
Gustav AttåsH12 Kort (9)2 260 m
Lovisa PihelU1 (68)2 260 m

OK Tranan

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lisa JohanssonD18 (24)5 160 m
Annika JohanssonD40 (36)5 160 m
Kenneth JohanssonH45 (78)6 750 m
Monica LarssonD65 (24)3 590 m
Lars-Åke LarssonH70 (84)4 100 m
Lars-Gunnar EnströmH85 (3)2 540 m

OK Tyr

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ingrid KensbyD55 (24)4 100 m
Elisabeth ÖströmD55 (24)4 100 m
Mats KensbyH55 (66)5 430 m
Olov ÖströmH55 (66)5 430 m

OK Älgen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Monica MalménD50 (63)4 100 m

OK Älvsjö-Örby

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Britt-Marie HellgrenD55 (24)4 100 m
Solveig DillmanD75 (9)3 090 m
Lennart StenbergH80 (15)3 090 m
Robert PuustaÖppen motion 3 (79)3 180 m

OK Ödmården

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
David HolmqvistH21 Kort (54)6 750 m
Niklas NorlingH21 Kort (54)6 750 m

OK Øst

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Eva Marie GranD65 (24)3 590 m
Øistein HagenH65 (69)4 720 m
Amund HerrebrödenH70 (84)4 100 m
Öivind EriksenÖppen motion 3 (79)3 180 m
Liv SimonsenÖppen motion 3 (79)3 180 m
Tor SimonsenÖppen motion 3 (79)3 180 m
Jens-Henrik SimonsenÖppen motion 7 (91)3 170 m

OK Österåker

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Therese NilssonD14 (28)4 090 m
Simon LundellH10 (51)2 260 m
Michaela LundellD40 (36)5 160 m

OL Trollelg

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hilde HaugskottD50 (63)4 100 m
Stig Arild HaugskottH75 (36)3 590 m
Joar MeltingÖppen motion 4 (27)4 840 m

OLC Kapreolo

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jorin MohnU2 (26)2 210 m
Nicolas MohnU2 (26)2 210 m
Marianne Mohn-LaglerÖppen motion 7 (91)3 170 m
Peter MohnÖppen motion 9 (43)7 070 m

OLF Mainz

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hilde BaderD65 (24)3 590 m
Achim BaderH65 (69)4 720 m

OLG Kölliken

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Dorothea WildhaberD50 (63)4 100 m

OLG Pfaeffikon

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Marianne BandixenD55 (24)4 100 m
Sönke BandixenH55 (66)5 430 m

Rehns BK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Henrik FröjdH21 (155)10 700 m

Ronneby OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karin LindqvistD35 (23)5 880 m
Ann-Christin Nero ForsmanD55 (24)4 100 m
Ingemar MånssonH55 (66)5 430 m

Røros IL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Petter GullikstadH55 (66)5 430 m

Sala OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Martin NorrbomH20 (21)7 650 m
Mirjam DalénD18 (24)5 160 m
Anna NorrbomD45 (65)4 650 m
Jörgen DalénH50 (59)5 880 m
Göran LarssonH65 (69)4 720 m

Sigtuna OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sofia BerglundD16 (20)4 440 m
Anna NordströmD14 (28)4 090 m
Stefan NordströmH45 (78)6 750 m

Skattkärrs SOK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ann HyvönenD35 (23)5 880 m
Lina RööhsD35 (23)5 880 m
Jonas BergenfurH40 (39)7 540 m
Mikael LarssonH45 (78)6 750 m
Edith BergenfurU1 (68)2 260 m
Lilly BergenfurU1 (68)2 260 m
Felicia RööhsU1 (68)2 260 m

Skogsluffarnas OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jason BransomeH18 (28)6 750 m
Ylva TidevallD16 (20)4 440 m
Elias TidevallH16 (46)5 400 m
Trevor BransomeH14 (27)4 090 m
Karin TidevallD45 (65)4 650 m
Elisabeth TollemarkD50 (63)4 100 m

Skutskärs OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kurt SandströmH70 (84)4 100 m

Smedjebackens OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lotta LarssonÖppen motion 3 (79)3 180 m
Patrik GustafssonÖppen motion 4 (27)4 840 m

SOK Viljan

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karl-Evert AnnegårdH65 (69)4 720 m
Roland NilssonH65 (69)4 720 m
Ulla NilssonD70 (33)3 090 m
Majvie AnnegårdÖppen motion 7 (91)3 170 m

Sol Tranås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sven-Olof LundinH75 (36)3 590 m

Stenungsunds OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bertil HermanssonH70 (84)4 100 m

Stockholmspolisens IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anna  Martinsson KarlssonÖppen motion 3 (79)3 180 m

Stora Tuna OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tove AlexanderssonH21 (155)10 700 m
Nils AlexanderssonH18 (28)6 750 m
Ingrid AlexanderssonD45 (65)4 650 m
Susanne LüscherD50 (63)4 100 m
Claes NidebornH65 (69)4 720 m
Mattias MårtsÖppen motion 9 (43)7 070 m

Storviks IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ove ÅbergH65 (69)4 720 m
Sven Gustav DahlbergH70 (84)4 100 m

Strängnäs-Malmby OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gullan AnderssonD60 (24)3 590 m
Bo AnderssonÖppen motion 7 (91)3 170 m

Stångenäs AIS

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lennart HermanssonH65 (69)4 720 m

Sundbybergs IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Annika LundströmÖppen motion 7 (91)3 170 m

Sundsvalls OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tobias EliassonH21 Kort (54)6 750 m
Alice PalmgrenD14 (28)4 090 m
Tore PalmgrenH12 (45)3 180 m
Alva EliassonD10 (18)2 260 m
Sara TimnerD40 (36)5 160 m
Gunnar BengtssonH70 (84)4 100 m
Herman EliassonU1 (68)2 260 m

Surahammars SOK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hiromi KobayashiD21 (89)7 600 m
Tomas KobayashiH21 (155)10 700 m
Stefan ErikssonH40 (39)7 540 m

Särna SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sven LarssonH60 (21)5 160 m

Säterbygdens OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Frida SandbergD21 (89)7 600 m
Oskar SandbergH21 (155)10 700 m
Carina SandbergD50 (63)4 100 m
Per SandbergH50 (59)5 880 m
Bengt HanssonH60 (21)5 160 m
Olle RönnolsH60 (21)5 160 m

Sävedalens AIK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Amilia BjörklundD21 (89)7 600 m

Söders-Tyresö

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fredrik GlänneforsH16 (46)5 400 m
Roland NorellH55 (66)5 430 m
Josefin NorellÖppen motion 7 (91)3 170 m

Södertälje-Nykvarn OF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jakob EnmarkH21 (155)10 700 m
Tore EklundH55 (66)5 430 m

Søllerød OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jørgen Münster-SwendsenH65 (69)4 720 m

Tenhults SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Peter ThörnH50 (59)5 880 m

Tierps SOK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elin LindD21 (89)7 600 m
Emil ErikssonH20 (21)7 650 m
Arne ErikssonH55 (66)5 430 m
Henrik AnderssonÖppen motion 4 (27)4 840 m
Emma BergmanÖppen motion 4 (27)4 840 m

Tjällmo-Godegårds OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emma ErikssonD14 (28)4 090 m
Alice ErikssonD12 (34)3 180 m
Lena StrömD40 (36)5 160 m
Rikard ErikssonH40 (39)7 540 m

Tockarps IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Göran BengtssonH70 (84)4 100 m

Tolered-Utby Ol-klubb

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jan HindérH50 (59)5 880 m
Lisbeth BergagårdD55 (24)4 100 m
Christer BergagårdH55 (66)5 430 m
Sven Erik MolanderH65 (69)4 720 m

Trollhättans SOK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Agnes WesterbergD18 (24)5 160 m
Linus BacklundH14 Kort (9)3 180 m
Erik BacklundH40 (39)7 540 m
Martina GabrielssonÖppen motion 3 (79)3 180 m

Tumba-Mälarhöjden OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tomas HolmbergH55 (66)5 430 m
Alice LjungbergU1 (68)2 260 m
Kajsa LjungbergU2 (26)2 210 m
Lena LjungbergÖppen motion 7 (91)3 170 m
Stefan LjungbergÖppen motion 9 (43)7 070 m

Täby OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Göran HanssonH60 (21)5 160 m

Uganda Scouts Orienteering Club

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hellen BasemeraD21 (89)7 600 m
Juliet SserunkumaD21 (89)7 600 m
Joshua MayanjaH21 (155)10 700 m
Emmanuel MusaasiziH21 (155)10 700 m
Godfrey MutebiH21 (155)10 700 m
Gyavira SengonziH21 (155)10 700 m
Lawrence WanderaH21 (155)10 700 m

Ulricehamns OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Nils SpetzH21 (155)10 700 m
Ann-Kristin SpetzD50 (63)4 100 m
Stefan SpetzH50 (59)5 880 m
Lars TuvessonH70 (84)4 100 m

Umeå OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lena TimnerD70 (33)3 090 m
Gunnar TimnerH80 (15)3 090 m

Valbo AIF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ann LyrbergD50 (63)4 100 m
Göran LyrbergH55 (66)5 430 m

Valkeakosken Haka

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mirja MikkolainenD55 (24)4 100 m
Matti MikkolainenH60 (21)5 160 m

Vimmerby OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Cristian OlivestamH45 (78)6 750 m
Agneta OlivestamD55 (24)4 100 m

Vänersborgs SK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erik SkärbergH21 Kort (54)6 750 m
Kent SkärbergH50 (59)5 880 m
Anna Karin SkärbergÖppen motion 3 (79)3 180 m

Västerbergslagens OL

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ylva FornanderD35 (23)5 880 m
Hillevi EkstrandD40 (36)5 160 m
Jonas HolmgrenH40 (39)7 540 m
Lotta StålD45 (65)4 650 m
Pär StålH50 (59)5 880 m
Edla FornanderD70 (33)3 090 m
Hans L AnderssonH70 (84)4 100 m
Östen AnderssonH70 (84)4 100 m
Jacob EkstrandÖppen motion 3 (79)3 180 m
Gustav StålÖppen motion 3 (79)3 180 m
Per NyLanderÖppen motion 4 (27)4 840 m
Ida MattssonÖppen motion 7 (91)3 170 m

Västerviks OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lotta Lidman AlmqvistD50 (63)4 100 m

Västerås SOK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Henrik HamreforsH18 (28)6 750 m
Fredrik HamreforsH16 (46)5 400 m
Pontus LindgrenH14 (27)4 090 m
Kristina LindgrenD12 (34)3 180 m
Erik PalmH10 (51)2 260 m
Anna LindgrenD40 (36)5 160 m
David LindgrenH45 (78)6 750 m
Robert PalmH45 (78)6 750 m
Ulf HamreforsH50 (59)5 880 m
Jan-Olov BergmanH55 (66)5 430 m
Bo LöwegrenH75 (36)3 590 m
Elin PalmU1 (68)2 260 m
Eva PalmÖppen motion 9 (43)7 070 m

Växjö OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lena RegnellD45 (65)4 650 m
Patrik RosénH45 (78)6 750 m

Älvdalens IF OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Carolina OlssonD18 (24)5 160 m
Katrin SjödénD16 (20)4 440 m
Samuel JonassonH16 Kort (6)4 090 m
MATTIAS JONASSONH14 Kort (9)3 180 m
Linus SjödénH12 (45)3 180 m
Bengt LeanderssonH35 (21)7 650 m
Hans-Peter OlssonH55 (66)5 430 m
Lena  LeanderssonD70 (33)3 090 m
Sven LeanderssonH75 (36)3 590 m
Lisa JonassonÖppen motion 3 (79)3 180 m
Ove PetterssonÖppen motion 7 (91)3 170 m

Ärla IF

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Linn AxelssonD21 (89)7 600 m
Emma KantarpD21 (89)7 600 m
Robbin KantarpH21 (155)10 700 m

Ätrans IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sara SöderblomD21 Kort (24)5 160 m
Christina SöderblomD55 (24)4 100 m

Östersunds OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gunnar HedbergH65 (69)4 720 m

Annonser